Domov

Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TRIGLAV 1
Kranj
14 12 1 1 25 86.0 26.0
2. KONSTRUKTOR 1
Maribor
14 9 2 3 20 72.0 40.0
3. PERGOLA HIŠE 1
RADLJE
14 9 2 3 20 70.0 42.0
4. PROTEUS 1
Postojna
14 7 1 6 15 62.0 50.0
5. GORICA 1
Nova Gorica
14 7 1 6 15 60.0 52.0
6. LJUBELJ 1
Tržič
14 6 2 6 14 57.0 55.0
7. LITIJA 2001 1
Litija
14 4 2 8 10 41.0 71.0
8. CALCIT 1
Kamnik
14 4 1 9 9 44.0 68.0
9. OGRAJCA
Ljubljana
14 2 3 9 7 41.0 71.0
10. TABORSKA JAMA 1
Ljubljana
14 2 1 11 5 27.0 85.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 GORICA 1 PROTEUS 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 23.09.2023 16:00 2.0 : 6.0 (3406 : 3609) Pregled Zapisnik .xls
1 TABORSKA JAMA 1 KONSTRUKTOR 1 BEŽIGRAD 23.09.2023 16:00 0.0 : 8.0 (3354 : 3609) Pregled Zapisnik .xls
1 OGRAJCA TRIGLAV 1 INVALID 23.09.2023 17:00 1.0 : 7.0 (3348 : 3644) Pregled Zapisnik .xls
1 LITIJA 2001 1 LJUBELJ 1 LITIJA (Litija) 23.09.2023 17:30 6.0 : 2.0 (3567 : 3489) Pregled Zapisnik .xls
1 PERGOLA HIŠE 1 CALCIT 1 BAJTA 23.09.2023 18:00 3.0 : 5.0 (3289 : 3357) Pregled Zapisnik .xls
2 TRIGLAV 1 CALCIT 1 TRIGLAV (Kranj) 28.09.2023 18:00 7.0 : 1.0 (3571 : 3420) Pregled Zapisnik .xls
2 LJUBELJ 1 GORICA 1 TRŽIČ 30.09.2023 14:00 8.0 : 0.0 (3465 : 3297) Pregled Zapisnik .xls
2 KONSTRUKTOR 1 PERGOLA HIŠE 1 DVORANA TABOR (Maribor) 30.09.2023 16:00 5.0 : 3.0 (3473 : 3381) Pregled Zapisnik .xls
2 OGRAJCA LITIJA 2001 1 INVALID 30.09.2023 17:00 2.0 : 6.0 (3390 : 3463) Pregled Zapisnik .xls
2 PROTEUS 1 TABORSKA JAMA 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 30.09.2023 17:30 7.0 : 1.0 (3590 : 3390) Pregled Zapisnik .xls
3 GORICA 1 OGRAJCA ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 14.10.2023 16:00 5.0 : 3.0 (3456 : 3339) Pregled Zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA 1 LJUBELJ 1 BEŽIGRAD 14.10.2023 16:00 3.0 : 5.0 (3412 : 3574) Pregled Zapisnik .xls
3 CALCIT 1 KONSTRUKTOR 1 KAMNIK (Kamnik) 14.10.2023 17:00 2.0 : 6.0 (3345 : 3520) Pregled Zapisnik .xls
3 LITIJA 2001 1 TRIGLAV 1 LITIJA (Litija) 14.10.2023 17:30 1.0 : 7.0 (3398 : 3632) Pregled Zapisnik .xls
3 PERGOLA HIŠE 1 PROTEUS 1 BAJTA 14.10.2023 18:00 5.0 : 3.0 (3542 : 3455) Pregled Zapisnik .xls
4 LJUBELJ 1 PERGOLA HIŠE 1 TRŽIČ 21.10.2023 14:00 7.0 : 1.0 (3529 : 3299) Pregled Zapisnik .xls
4 OGRAJCA TABORSKA JAMA 1 INVALID 21.10.2023 17:00 3.0 : 5.0 (3396 : 3443) Pregled Zapisnik .xls
4 TRIGLAV 1 KONSTRUKTOR 1 TRIGLAV (Kranj) 21.10.2023 17:00 7.0 : 1.0 (3608 : 3508) Pregled Zapisnik .xls
4 LITIJA 2001 1 GORICA 1 LITIJA (Litija) 21.10.2023 17:30 0.0 : 8.0 (3326 : 3530) Pregled Zapisnik .xls
4 PROTEUS 1 CALCIT 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 21.10.2023 17:30 4.0 : 4.0 (3556 : 3468) Pregled Zapisnik .xls
5 KONSTRUKTOR 1 PROTEUS 1 DVORANA TABOR (Maribor) 28.10.2023 16:00 6.0 : 2.0 (3512 : 3369) Pregled Zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA 1 LITIJA 2001 1 BEŽIGRAD 28.10.2023 16:00 4.0 : 4.0 (3487 : 3492) Pregled Zapisnik .xls
5 GORICA 1 TRIGLAV 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 28.10.2023 16:00 3.0 : 5.0 (3522 : 3574) Pregled Zapisnik .xls
5 CALCIT 1 LJUBELJ 1 KAMNIK (Kamnik) 28.10.2023 17:00 8.0 : 0.0 (3582 : 3364) Pregled Zapisnik .xls
5 PERGOLA HIŠE 1 OGRAJCA BAJTA 28.10.2023 18:00 4.0 : 4.0 (3407 : 3365) Pregled Zapisnik .xls
6 LJUBELJ 1 KONSTRUKTOR 1 TRŽIČ 04.11.2023 14:00 4.0 : 4.0 (3370 : 3387) Pregled Zapisnik .xls
6 TRIGLAV 1 PROTEUS 1 TRIGLAV (Kranj) 04.11.2023 17:00 6.0 : 2.0 (3564 : 3497) Pregled Zapisnik .xls
6 OGRAJCA CALCIT 1 INVALID 04.11.2023 17:00 6.0 : 2.0 (3461 : 3401) Pregled Zapisnik .xls
6 LITIJA 2001 1 PERGOLA HIŠE 1 LITIJA (Litija) 04.11.2023 17:30 2.0 : 6.0 (3426 : 3488) Pregled Zapisnik .xls
6 GORICA 1 TABORSKA JAMA 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 04.11.2023 18:00 6.0 : 2.0 (3516 : 3406) Pregled Zapisnik .xls
7 KONSTRUKTOR 1 OGRAJCA DVORANA TABOR (Maribor) 18.11.2023 16:00 5.0 : 3.0 (3427 : 3323) Pregled Zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA 1 TRIGLAV 1 BEŽIGRAD 18.11.2023 16:00 0.0 : 8.0 (3351 : 3626) Pregled Zapisnik .xls
7 CALCIT 1 LITIJA 2001 1 KAMNIK (Kamnik) 18.11.2023 17:00 7.0 : 1.0 (3510 : 3285) Pregled Zapisnik .xls
7 PROTEUS 1 LJUBELJ 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 18.11.2023 17:30 3.0 : 5.0 (3630 : 3652) Pregled Zapisnik .xls
7 PERGOLA HIŠE 1 GORICA 1 BAJTA 18.11.2023 18:00 5.0 : 3.0 (3419 : 3411) Pregled Zapisnik .xls
8 TRIGLAV 1 LJUBELJ 1 19.11.2023 11:00 5.0 : 3.0 (3587 : 3555) Pregled Zapisnik .xls
8 LITIJA 2001 1 KONSTRUKTOR 1 LITIJA (Litija) 19.11.2023 11:00 1.0 : 7.0 (3384 : 3559) Pregled Zapisnik .xls
8 TABORSKA JAMA 1 PERGOLA HIŠE 1 BEŽIGRAD 25.11.2023 16:00 2.0 : 6.0 (3428 : 3479) Pregled Zapisnik .xls
8 GORICA 1 CALCIT 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 25.11.2023 16:00 6.0 : 2.0 (3456 : 3357) Pregled Zapisnik .xls
8 OGRAJCA PROTEUS 1 INVALID 25.11.2023 17:00 5.0 : 3.0 (3433 : 3378) Pregled Zapisnik .xls
9 LJUBELJ 1 OGRAJCA TRŽIČ 02.12.2023 14:00 4.0 : 4.0 (3377 : 3363) Pregled Zapisnik .xls
9 KONSTRUKTOR 1 GORICA 1 DVORANA TABOR (Maribor) 02.12.2023 16:00 4.0 : 4.0 (3332 : 3319) Pregled Zapisnik .xls
9 CALCIT 1 TABORSKA JAMA 1 02.12.2023 17:00 8.0 : 0.0 (3561 : 3270) Pregled Zapisnik .xls
9 PROTEUS 1 LITIJA 2001 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 02.12.2023 17:30 6.0 : 2.0 (3622 : 3525) Pregled Zapisnik .xls
9 PERGOLA HIŠE 1 TRIGLAV 1 BAJTA 02.12.2023 18:00 4.0 : 4.0 (3383 : 3441) Pregled Zapisnik .xls
10 LJUBELJ 1 LITIJA 2001 1 TRŽIČ 13.01.2024 14:00 3.0 : 5.0 (3318 : 3327) Pregled Zapisnik .xls
10 KONSTRUKTOR 1 TABORSKA JAMA 1 DVORANA TABOR (Maribor) 13.01.2024 16:00 7.0 : 1.0 (3407 : 3225) Pregled Zapisnik .xls
10 CALCIT 1 PERGOLA HIŠE 1 13.01.2024 17:00 2.0 : 6.0 (3413 : 3451) Pregled Zapisnik .xls
10 TRIGLAV 1 OGRAJCA 13.01.2024 17:00 7.0 : 1.0 (3616 : 3531) Pregled Zapisnik .xls
10 PROTEUS 1 GORICA 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 13.01.2024 17:30 5.0 : 3.0 (3499 : 3423) Pregled Zapisnik .xls
11 GORICA 1 LJUBELJ 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 20.01.2024 16:00 6.0 : 2.0 (3473 : 3396) Pregled Zapisnik .xls
11 TABORSKA JAMA 1 PROTEUS 1 BEŽIGRAD 20.01.2024 16:00 2.0 : 6.0 (3380 : 3462) Pregled Zapisnik .xls
11 CALCIT 1 TRIGLAV 1 20.01.2024 17:00 1.0 : 7.0 (3442 : 3658) Pregled Zapisnik .xls
11 LITIJA 2001 1 OGRAJCA LITIJA (Litija) 20.01.2024 17:30 4.0 : 4.0 (3360 : 3329) Pregled Zapisnik .xls
11 PERGOLA HIŠE 1 KONSTRUKTOR 1 BAJTA 20.01.2024 18:00 6.0 : 2.0 (3405 : 3330) Pregled Zapisnik .xls
12 TRIGLAV 1 LITIJA 2001 1 TRIGLAV (Kranj) 23.01.2024 18:00 8.0 : 0.0 (3543 : 3409) Pregled Zapisnik .xls
12 LJUBELJ 1 TABORSKA JAMA 1 TRŽIČ 27.01.2024 14:00 8.0 : 0.0 (3558 : 3370) Pregled Zapisnik .xls
12 KONSTRUKTOR 1 CALCIT 1 DVORANA TABOR (Maribor) 27.01.2024 16:00 8.0 : 0.0 (3446 : 3284) Pregled Zapisnik .xls
12 OGRAJCA GORICA 1 INVALID 27.01.2024 17:00 3.0 : 5.0 (3380 : 3424) Pregled Zapisnik .xls
12 PROTEUS 1 PERGOLA HIŠE 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 27.01.2024 17:30 2.0 : 6.0 (3567 : 3676) Pregled Zapisnik .xls
13 KONSTRUKTOR 1 TRIGLAV 1 DVORANA TABOR (Maribor) 10.02.2024 16:00 6.0 : 2.0 (3510 : 3455) Pregled Zapisnik .xls
13 GORICA 1 LITIJA 2001 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 10.02.2024 16:00 7.0 : 1.0 (3527 : 3449) Pregled Zapisnik .xls
13 TABORSKA JAMA 1 OGRAJCA BEŽIGRAD 10.02.2024 16:00 7.0 : 1.0 (3493 : 3416) Pregled Zapisnik .xls
13 CALCIT 1 PROTEUS 1 10.02.2024 17:00 0.0 : 8.0 (3456 : 3564) Pregled Zapisnik .xls
13 PERGOLA HIŠE 1 LJUBELJ 1 10.02.2024 18:00 8.0 : 0.0 (3478 : 3309) Pregled Zapisnik .xls
14 TRIGLAV 1 GORICA 1 TRIGLAV (Kranj) 13.02.2024 18:00 6.0 : 2.0 (3704 : 3539) Pregled Zapisnik .xls
14 LJUBELJ 1 CALCIT 1 TRŽIČ 17.02.2024 14:00 6.0 : 2.0 (3418 : 3331) Pregled Zapisnik .xls
14 OGRAJCA PERGOLA HIŠE 1 INVALID 17.02.2024 17:00 1.0 : 7.0 (3453 : 3645) Pregled Zapisnik .xls
14 LITIJA 2001 1 TABORSKA JAMA 1 LITIJA (Litija) 17.02.2024 17:30 8.0 : 0.0 (3535 : 3342) Pregled Zapisnik .xls
14 PROTEUS 1 KONSTRUKTOR 1 17.02.2024 17:30 5.0 : 3.0 (3734 : 3689) Pregled Zapisnik .xls
15 TABORSKA JAMA 1 GORICA 1 02.03.2024 16:00
15 KONSTRUKTOR 1 LJUBELJ 1 02.03.2024 16:00
15 CALCIT 1 OGRAJCA 02.03.2024 17:00
15 PROTEUS 1 TRIGLAV 1 02.03.2024 17:30
15 PERGOLA HIŠE 1 LITIJA 2001 1 02.03.2024 18:00
16 LJUBELJ 1 PROTEUS 1 09.03.2024 14:00
16 OGRAJCA KONSTRUKTOR 1 09.03.2024 17:00
16 TRIGLAV 1 TABORSKA JAMA 1 09.03.2024 17:00
16 LITIJA 2001 1 CALCIT 1 09.03.2024 17:30
16 GORICA 1 PERGOLA HIŠE 1 09.03.2024 18:00
17 LJUBELJ 1 TRIGLAV 1 16.03.2024 14:00
17 KONSTRUKTOR 1 LITIJA 2001 1 16.03.2024 16:00
17 CALCIT 1 GORICA 1 16.03.2024 17:00
17 PROTEUS 1 OGRAJCA 16.03.2024 17:30
17 PERGOLA HIŠE 1 TABORSKA JAMA 1 16.03.2024 18:00
18 GORICA 1 KONSTRUKTOR 1 23.03.2024 16:00
18 TABORSKA JAMA 1 CALCIT 1 23.03.2024 16:00
18 TRIGLAV 1 PERGOLA HIŠE 1 23.03.2024 17:00
18 OGRAJCA LJUBELJ 1 23.03.2024 17:00
18 LITIJA 2001 1 PROTEUS 1 23.03.2024 17:30

PDF
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. MATEJ LEPEJ
KK TRIGLAV
7,0
4392
631,00
5023,00
627,88
2. JANŽE LUŽAN
KK TRIGLAV
4,0
2507
605,33
3112,33
622,47
3. UROŠ STOKLAS
KK RADLJE
7,0
4343
614,67
4957,67
619,71
4. ŽIGA POŽAR
KK PROTEUS
7,0
4237
635,57
4872,57
609,07
5. BLAŽ ČERIN
KK LJUBELJ
7,0
4271
592,00
4863,00
607,88
6. MIKO STERŽAJ
KK KONSTRUKTOR
7,0
4271
588,63
4859,63
607,45
7. DAVOR SOBOČAN
KK TRIGLAV
7,0
4226
590,83
4816,83
602,10
8. ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
7,0
4206
582,29
4788,29
598,54
9. ALEŠ BLAŽ
KK TRIGLAV
4,0
2389
601,57
2990,57
598,11
10. GAŠPER BURKELJCA
KK KAMNIK
5,0
3007
576,94
3583,94
597,32
11. FRANCI VELIŠČEK
KK TRIGLAV
4,3
2533
591,60
3124,60
595,16
12. TIMI JURANČIČ
KK KONSTRUKTOR
6,0
3572
587,57
4159,57
594,22
13. VID PONEBŠEK
KK RADLJE
7,0
4165
582,43
4747,43
593,43
14. DOMINIK KONEC
KK LJUBELJ
6,0
3561
581,29
4142,29
591,76
15. JURE STARMAN
KK RADLJE
7,0
4160
562,36
4722,36
590,30
16. KLEMEN MAHKOVIC
KK GORICA
7,0
4135
586,71
4721,71
590,21
17. PRIMOŽ PINTARIČ
KK LJUBLJANA
5,0
2920
602,17
3522,17
587,03
18. NEJC JURCA
KK PROTEUS
7,0
4101
593,86
4694,86
586,86
19. TOMAŽ ŽVANUT
KK TRIGLAV
5,8
3358
600,17
3958,17
586,40
20. NIK PREDOVNIK
KK KONSTRUKTOR
7,0
4103
574,29
4677,29
584,66
21. MARK MOJMIR BORTEK
KK LJUBELJ
7,0
4083
581,00
4664,00
583,00
22. FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
6,8
3932
582,86
4514,86
582,56
23. DENIS ČENANOVIĆ
KK PROTEUS
6,0
3474
602,77
4076,77
582,40
24. IGOR ĆOSIĆ
KK GORICA
6,7
3892
596,86
4488,86
582,21
25. DEJAN HOČEVAR
KK LJUBLJANA
7,0
4057
584,29
4641,29
580,16
26. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
5,0
2888
588,55
3476,55
579,42
27. KLEMEN SELOVSKI
KK LITIJA 2001
6,0
3475
579,14
4054,14
579,16
28. KLEMEN IVANČIČ
KK LITIJA 2001
7,0
4051
576,96
4627,96
578,50
29. ZLATKO PAJNIČ
KK PROTEUS
7,0
4030
580,59
4610,59
576,32
30. SIMON LAPANJE
KK GORICA
6,0
3450
582,57
4032,57
576,08
31. ANDREJ LAHOVEC
KK LJUBELJ
7,0
4036
568,86
4604,86
575,61
32. TOMAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
6,0
3442
577,17
4019,17
574,17
33. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
6,0
3439
576,14
4015,14
573,59
34. PRIMOŽ KASTANETO
KK LJUBLJANA
6,0
3437
573,00
4010,00
572,86
35. DOMINIK OGRIZEK
KK PROTEUS
6,5
3676
615,20
4291,20
572,16
36. BOŠTJAN ZVEZIČ
KK KONSTRUKTOR
7,0
4005
571,29
4576,29
572,04
37. DOMINIK PETROVČIČ
KK GORICA
7,0
3999
570,29
4569,29
571,16
38. SAVKO DEBELJAK
ŠD TABORSKA JAMA
7,0
3981
577,86
4558,86
569,86
39. FERDO CIGLER
KK RADLJE
6,0
3420
567,29
3987,29
569,61
40. JURE ERŽEN
KK TRIGLAV
5,0
2831
585,75
3416,75
569,46
41. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2829
584,00
3413,00
568,83
42. PRIMOŽ GOSTINČAR
KK GORICA
7,0
3957
575,57
4532,57
566,57
43. DAVID SELOVSKI
KK LITIJA 2001
5,5
3118
562,80
3680,80
566,28
44. GREGA BAJŽELJ
KK TRIGLAV
4,9
2767
586,00
3353,00
565,43
45. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
6,0
3383
573,17
3956,17
565,17
46. ROBERT PIRŠ
KK LITIJA 2001
6,8
3829
565,93
4394,93
564,90
47. GORAZD KAVČIČ
KK LJUBELJ
4,5
2538
566,60
3104,60
564,47
48. MATEJ MELE
ŠD TABORSKA JAMA
7,0
3943
566,57
4509,57
563,70
49. ALEKSANDER ŠPAREMBLEK
KK LJUBLJANA
7,0
3932
577,00
4509,00
563,63
50. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
6,0
3363
578,13
3941,13
563,02
51. MATJAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
5,8
3214
576,43
3790,43
561,54
52. JURE MEJAČ
KK LJUBELJ
4,0
2243
561,09
2804,09
560,82
53. MATEJ TURK
KK KAMNIK
6,0
3328
596,86
3924,86
560,69
54. GAL OBLAK RIJAVEC
KK GORICA
5,3
2938
567,20
3505,20
557,26
55. ANDREJ JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
7,0
3900
551,41
4451,41
556,43
56. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
3,5
1928
574,25
2502,25
556,06
57. ČRT PASTERK
KK RADLJE
4,1
2294
556,00
2850,00
554,47
58. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
4,5
2449
575,25
3024,25
549,86
59. IGOR ZAMLJEN
KK KAMNIK
5,3
2850
572,55
3422,55
547,61
60. IGOR MOJŠKERC
KK LJUBLJANA
4,8
2592
551,60
3143,60
546,71
61. JAKOB JANČAR
KK KAMNIK
5,2
2788
566,33
3354,33
543,65
62. ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
6,0
3234
555,14
3789,14
541,31
63. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2637
565,08
3202,08
533,68
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MATEJ LEPEJ
KK TRIGLAV
7,00
4392,00
627,43
7,00
4417,00
631,00
14,00
8809,00
629,21
2. ŽIGA POŽAR
KK PROTEUS
7,00
4237,00
605,29
7,00
4449,00
635,57
14,00
8686,00
620,43
3. UROŠ STOKLAS
KK RADLJE
7,00
4343,00
620,43
6,00
3688,00
614,67
13,00
8031,00
617,77
4. JANŽE LUŽAN
KK TRIGLAV
4,00
2507,00
626,75
3,00
1816,00
605,33
7,00
4323,00
617,57
5. BLAŽ ČERIN
KK LJUBELJ
7,00
4271,00
610,14
6,00
3552,00
592,00
13,00
7823,00
601,77
6. MIKO STERŽAJ
KK KONSTRUKTOR
7,00
4271,00
610,14
4,75
2796,00
588,63
11,75
7067,00
601,45
7. ALEŠ BLAŽ
KK TRIGLAV
4,00
2389,00
597,25
7,00
4211,00
601,57
11,00
6600,00
600,00
8. DAVOR SOBOČAN
KK TRIGLAV
7,00
4226,00
603,71
6,00
3545,00
590,83
13,00
7771,00
597,77
9. PRIMOŽ PINTARIČ
KK LJUBLJANA
5,00
2920,00
584,00
6,00
3613,00
602,17
11,00
6533,00
593,91
10. FRANCI VELIŠČEK
KK TRIGLAV
4,25
2533,00
596,00
5,00
2958,00
591,60
9,25
5491,00
593,62
11. TOMAŽ ŽVANUT
KK TRIGLAV
5,75
3358,00
584,00
6,00
3601,00
600,17
11,75
6959,00
592,26
12. ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
7,00
4206,00
600,86
7,00
4076,00
582,29
14,00
8282,00
591,57
13. DENIS ČENANOVIĆ
KK PROTEUS
6,00
3474,00
579,00
6,50
3918,00
602,77
12,50
7392,00
591,36
14. TIMI JURANČIČ
KK KONSTRUKTOR
6,00
3572,00
595,33
7,00
4113,00
587,57
13,00
7685,00
591,15
15. GAŠPER BURKELJCA
KK KAMNIK
5,00
3007,00
601,40
4,25
2452,00
576,94
9,25
5459,00
590,16
16. NEJC JURCA
KK PROTEUS
7,00
4101,00
585,86
7,00
4157,00
593,86
14,00
8258,00
589,86
17. KLEMEN MAHKOVIC
KK GORICA
7,00
4135,00
590,71
7,00
4107,00
586,71
14,00
8242,00
588,71
18. VID PONEBŠEK
KK RADLJE
7,00
4165,00
595,00
7,00
4077,00
582,43
14,00
8242,00
588,71
19. IGOR ĆOSIĆ
KK GORICA
6,71
3892,00
580,03
7,00
4178,00
596,86
13,71
8070,00
588,62
20. DOMINIK OGRIZEK
KK PROTEUS
6,50
3676,00
565,54
5,00
3076,00
615,20
11,50
6752,00
587,13
21. DOMINIK KONEC
KK LJUBELJ
6,00
3561,00
593,50
7,00
4069,00
581,29
13,00
7630,00
586,92
22. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
5,00
2888,00
577,60
5,50
3237,00
588,55
10,50
6125,00
583,33
23. FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
6,75
3932,00
582,52
7,00
4080,00
582,86
13,75
8012,00
582,69
24. MARK MOJMIR BORTEK
KK LJUBELJ
7,00
4083,00
583,29
6,00
3486,00
581,00
13,00
7569,00
582,23
25. DEJAN HOČEVAR
KK LJUBLJANA
7,00
4057,00
579,57
7,00
4090,00
584,29
14,00
8147,00
581,93
26. JURE STARMAN
KK RADLJE
7,00
4160,00
594,29
5,50
3093,00
562,36
12,50
7253,00
580,24
27. NIK PREDOVNIK
KK KONSTRUKTOR
7,00
4103,00
586,14
7,00
4020,00
574,29
14,00
8123,00
580,21
28. KLEMEN SELOVSKI
KK LITIJA 2001
6,00
3475,00
579,17
7,00
4054,00
579,14
13,00
7529,00
579,15
29. SIMON LAPANJE
KK GORICA
6,00
3450,00
575,00
7,00
4078,00
582,57
13,00
7528,00
579,08
30. ZLATKO PAJNIČ
KK PROTEUS
7,00
4030,00
575,71
6,75
3919,00
580,59
13,75
7949,00
578,11
31. KLEMEN IVANČIČ
KK LITIJA 2001
7,00
4051,00
578,71
6,25
3606,00
576,96
13,25
7657,00
577,89
32. MATEJ TURK
KK KAMNIK
6,00
3328,00
554,67
7,00
4178,00
596,86
13,00
7506,00
577,38
33. TOMAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
6,00
3442,00
573,67
6,00
3463,00
577,17
12,00
6905,00
575,42
34. JURE ERŽEN
KK TRIGLAV
5,00
2831,00
566,20
4,00
2343,00
585,75
9,00
5174,00
574,89
35. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
6,00
3439,00
573,17
7,00
4033,00
576,14
13,00
7472,00
574,77
36. SAVKO DEBELJAK
ŠD TABORSKA JAMA
7,00
3981,00
568,71
7,00
4045,00
577,86
14,00
8026,00
573,29
37. PRIMOŽ KASTANETO
KK LJUBLJANA
6,00
3437,00
572,83
4,00
2292,00
573,00
10,00
5729,00
572,90
38. ANDREJ LAHOVEC
KK LJUBELJ
7,00
4036,00
576,57
7,00
3982,00
568,86
14,00
8018,00
572,71
39. BOŠTJAN ZVEZIČ
KK KONSTRUKTOR
7,00
4005,00
572,14
7,00
3999,00
571,29
14,00
8004,00
571,71
40. DOMINIK PETROVČIČ
KK GORICA
7,00
3999,00
571,29
7,00
3992,00
570,29
14,00
7991,00
570,79
41. GREGA BAJŽELJ
KK TRIGLAV
4,93
2767,00
561,26
3,00
1758,00
586,00
7,93
4525,00
570,62
42. PRIMOŽ GOSTINČAR
KK GORICA
7,00
3957,00
565,29
7,00
4029,00
575,57
14,00
7986,00
570,43
43. ALEKSANDER ŠPAREMBLEK
KK LJUBLJANA
7,00
3932,00
561,71
7,00
4039,00
577,00
14,00
7971,00
569,36
44. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2829,00
565,80
1,00
584,00
584,00
6,00
3413,00
568,83
45. FERDO CIGLER
KK RADLJE
6,00
3420,00
570,00
5,38
3052,00
567,29
11,38
6472,00
568,72
46. MATJAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
5,75
3214,00
558,96
7,00
4035,00
576,43
12,75
7249,00
568,55
47. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
6,00
3383,00
563,83
6,00
3439,00
573,17
12,00
6822,00
568,50
48. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
6,00
3363,00
560,50
3,75
2168,00
578,13
9,75
5531,00
567,28
49. GORAZD KAVČIČ
KK LJUBELJ
4,50
2538,00
564,00
4,94
2799,00
566,60
9,44
5337,00
565,36
50. ROBERT PIRŠ
KK LITIJA 2001
6,78
3829,00
564,75
6,75
3820,00
565,93
13,53
7649,00
565,34
51. DAVID SELOVSKI
KK LITIJA 2001
5,50
3118,00
566,91
5,00
2814,00
562,80
10,50
5932,00
564,95
52. MATEJ MELE
ŠD TABORSKA JAMA
7,00
3943,00
563,29
7,00
3966,00
566,57
14,00
7909,00
564,93
53. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
3,50
1928,00
550,86
4,00
2297,00
574,25
7,50
4225,00
563,33
54. GAL OBLAK RIJAVEC
KK GORICA
5,29
2938,00
555,39
5,67
3216,00
567,20
10,96
6154,00
561,50
55. JURE MEJAČ
KK LJUBELJ
4,00
2243,00
560,75
5,50
3086,00
561,09
9,50
5329,00
560,95
56. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
4,50
2449,00
544,22
4,00
2301,00
575,25
8,50
4750,00
558,82
57. IGOR ZAMLJEN
KK KAMNIK
5,25
2850,00
542,86
5,50
3149,00
572,55
10,75
5999,00
558,05
58. ČRT PASTERK
KK RADLJE
4,14
2294,00
554,11
3,50
1946,00
556,00
7,64
4240,00
554,97
59. ANDREJ JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
7,00
3900,00
557,14
6,75
3722,00
551,41
13,75
7622,00
554,33
60. JAKOB JANČAR
KK KAMNIK
5,17
2788,00
539,26
6,00
3398,00
566,33
11,17
6186,00
553,80
61. IGOR MOJŠKERC
KK LJUBLJANA
4,75
2592,00
545,68
5,00
2758,00
551,60
9,75
5350,00
548,72
62. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2637,00
527,40
6,50
3673,00
565,08
11,50
6310,00
548,70
63. ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
6,00
3234,00
539,00
7,00
3886,00
555,14
13,00
7120,00
547,69

IZTOK LOGAR
KK GORICA
0,00
0,00
NaN
0,00
0,00
NaN
0,00
0,00
NaN
MARKO OMAN
KK KAMNIK
0,25
154,00
616,00
0,00
0,00
NaN
0,25
154,00
616,00
MATIC KREUH
KK RADLJE
3,00
1803,00
601,00
2,00
1178,00
589,00
5,00
2981,00
596,20
SLAVKO POGLAJEN
KK LITIJA 2001
0,50
294,00
588,00
0,00
0,00
NaN
0,50
294,00
588,00
ŠTEFAN FLERIN
KK KAMNIK
2,08
1179,00
566,83
4,50
2583,00
574,00
6,58
3762,00
571,73
KRISTJAN PONEBŠEK
KK LITIJA 2001
2,47
1431,00
579,35
1,25
686,00
548,80
3,72
2117,00
569,09
PETER JANTOL
KK KAMNIK
1,00
568,00
568,00
0,00
0,00
NaN
1,00
568,00
568,00
JANEZ ČERIN
KK LJUBELJ
0,50
258,00
516,00
1,56
901,00
577,56
2,06
1159,00
562,62
ZORAN MOJŠKERC
KK LJUBLJANA
2,25
1254,00
557,33
1,31
734,00
560,31
3,56
1988,00
558,43
DRAGO LAZNIK
KK RADLJE
1,00
558,00
558,00
0,00
0,00
NaN
1,00
558,00
558,00
DAMIR VINDIŠ
KK KONSTRUKTOR
2,41
1309,00
543,15
4,00
2253,00
563,25
6,41
3562,00
555,69
MATJAŽ VOVK
KK LJUBELJ
3,00
1688,00
562,67
2,00
1089,00
544,50
5,00
2777,00
555,40
LUKA SAJKO
KK KONSTRUKTOR
3,00
1692,00
564,00
1,00
520,00
520,00
4,00
2212,00
553,00
TIAM PARADŽIK
KK LJUBLJANA
1,00
541,00
541,00
1,69
945,00
559,17
2,69
1486,00
552,42
ROBERT PINTERIČ
KK KONSTRUKTOR
2,59
1444,00
557,53
4,25
2330,00
548,24
6,84
3774,00
551,75
SLAVKO POGLAJEN
KK LITIJA 2001
2,00
1096,00
548,00
1,75
964,00
550,86
3,75
2060,00
549,33
DARKO BIZJAK
KK PIVKA
3,00
1661,00
553,67
1,00
525,00
525,00
4,00
2186,00
546,50
SILVO MIHELIČ
KK RADLJE
1,86
994,00
534,41
6,62
3636,00
549,24
8,48
4630,00
545,99
ANEJ CVAR
KK RADLJE
3,00
1621,00
540,33
4,50
2459,00
546,44
7,50
4080,00
544,00
MIRAN KRAVOS
KK GORICA
2,71
1439,00
531,00
1,33
756,00
568,42
4,04
2195,00
543,32
MARKO JEŠOVNIK
KK RADLJE
2,00
1061,00
530,50
1,50
794,00
529,33
3,50
1855,00
530,00
SAMO DREMELJ
KK LJUBLJANA
2,00
1033,00
516,50
2,75
1419,00
516,00
4,75
2452,00
516,21
FRANCI KOZJEK
KK LJUBLJANA
0,00
0,00
NaN
0,50
249,00
498,00
0,50
249,00
498,00
GORAZD OBLAK
KK GORICA
0,29
133,00
458,62
0,00
0,00
NaN
0,29
133,00
458,62
MIHA URANIČ
KK TRIGLAV
0,07
27,00
385,71
0,00
0,00
NaN
0,07
27,00
385,71
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. TRIGLAV 1
7.0
16153
8877
25030
595,95
47
7.0
16296
8897
25193
599,83
48
14.0
32449
17774
50223
597,89
95
2. PROTEUS 1
7.0
16036
8298
24334
579,38
89
7.0
16411
8787
25198
599,95
95
14.0
32447
17085
49532
589,67
184
3. KONSTRUKTOR 1
7.0
15838
8764
24602
585,76
69
7.0
15800
8307
24107
573,98
64
14.0
31638
17071
48709
579,87
133
4. LJUBELJ 1
7.0
15824
8515
24339
579,50
72
7.0
15609
8426
24035
572,26
70
14.0
31433
16941
48374
575,88
142
5. PERGOLA HIŠE 1
7.0
15884
8535
24419
581,40
102
7.0
15758
8165
23923
569,60
92
14.0
31642
16700
48342
575,50
194
6. GORICA 1
7.0
15689
8254
23943
570,07
110
7.0
15877
8479
24356
579,90
64
14.0
31566
16733
48299
574,99
174
7. LITIJA 2001 1
7.0
15736
8214
23950
570,24
117
7.0
15811
8185
23996
571,33
81
14.0
31547
16399
47946
570,79
198
8. CALCIT 1
7.0
15588
8030
23618
562,33
131
7.0
15930
8379
24309
578,79
107
14.0
31518
16409
47927
570,56
238
9. OGRAJCA
7.0
15517
8149
23666
563,48
103
7.0
15644
8217
23861
568,12
120
14.0
31161
16366
47527
565,80
223
10. TABORSKA JAMA 1
7.0
15543
7903
23446
558,24
135
7.0
15762
8143
23905
569,17
126
14.0
31305
16046
47351
563,70
261