Kegljišče: TRIGLAV (Kranj)

Mesto: Kranj

Naslov: SAVSKA CESTA 34

Številko stez: 8

Licenca: NBC

Veljanost licenca do: 01.08.2025

Znamka automata: Volmer KSA 10

Znamka kegljev: Rala Syndur TOP PREMIUM

Znamka krogelj: Saluc S.A. Aramit

Lastnik kegljišča: MESTNA OBČINA KRANJ

Kontaktna oseba: DARKO ŠTERBENK

Številka telefona: 031 870 430

E-mail: kegklubtriglav@gmail.com


2022./2023.

Krog Domačin Gost Začetek tekme Rezultat
1 ADERGAS KRANJSKA GORA 23.09.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3143 : 3115) 6.0 : 2.0 (3143 : 3115) Pregled zapisnik .xls
1 SILIKO ADRIA 23.09.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3264 : 3335) 2.0 : 6.0 (3264 : 3335) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV 1 HRASTNIK 1 24.09.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3619 : 3258) 7.0 : 1.0 (3619 : 3258) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV 2 BREST 1 24.09.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3277 : 3287) 3.0 : 5.0 (3277 : 3287) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV 3 CALCIT 3 24.09.2022 18:00 4.0 : 4.0 (3120 : 3146) 4.0 : 4.0 (3120 : 3146) Pregled zapisnik .xls
3 SILIKO PIVKA 1 14.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3201 : 3172) 5.0 : 3.0 (3201 : 3172) Pregled zapisnik .xls
3 ADERGAS GORICA 2 14.10.2022 18:00 4.0 : 4.0 (3181 : 3219) 4.0 : 4.0 (3181 : 3219) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 1 LITIJA 2001 1 15.10.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3548 : 3501) 6.0 : 2.0 (3548 : 3501) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 2 BELA KRAJINA 15.10.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3345 : 3371) 3.0 : 5.0 (3345 : 3371) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 3 ŽELEZNIKI 2 15.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3140 : 3112) 6.0 : 2.0 (3140 : 3112) Pregled zapisnik .xls
4 ADERGAS TRIGLAV 3 21.10.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3204 : 3109) 7.0 : 1.0 (3204 : 3109) Pregled zapisnik .xls
4 SILIKO TRIGLAV 2 21.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3347 : 3211) 6.0 : 2.0 (3347 : 3211) Pregled zapisnik .xls
5 TRIGLAV 1 GORICA 1 29.10.2022 14:00 5.5 : 2.5 (3553 : 3474) 5.5 : 2.5 (3553 : 3474) Pregled zapisnik .xls
5 TRIGLAV 2 PIVKA 1 29.10.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3338 : 3372) 3.0 : 5.0 (3338 : 3372) Pregled zapisnik .xls
5 TRIGLAV 3 GORICA 2 29.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3198 : 3090) 6.0 : 2.0 (3198 : 3090) Pregled zapisnik .xls
6 SILIKO KRKA 04.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3202 : 3126) 6.0 : 2.0 (3202 : 3126) Pregled zapisnik .xls
6 ADERGAS BREST 2 04.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3254 : 3184) 6.0 : 2.0 (3254 : 3184) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV 1 TABORSKA JAMA 1 05.11.2022 14:00 4.0 : 4.0 (3501 : 3505) 4.0 : 4.0 (3501 : 3505) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV 3 PIVKA 2 05.11.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3124 : 3152) 3.0 : 5.0 (3124 : 3152) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV 2 KOČEVJE 05.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3359 : 3271) 6.0 : 2.0 (3359 : 3271) Pregled zapisnik .xls
7 TRIGLAV 3 BREST 2 18.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3213 : 3111) 6.0 : 2.0 (3213 : 3111) Pregled zapisnik .xls
8 SILIKO OGRAJCA 25.11.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3272 : 3446) 2.0 : 6.0 (3272 : 3446) Pregled zapisnik .xls
8 ADERGAS LOKOMOTIVA 25.11.2022 18:00 8.0 : 0.0 (3310 : 3140) 8.0 : 0.0 (3310 : 3140) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV 1 RUDAR 1 26.11.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3617 : 3389) 7.0 : 1.0 (3617 : 3389) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV 2 HIDRO 26.11.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3429 : 3293) 7.0 : 1.0 (3429 : 3293) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV 3 KI ŠKOFJA LOKA 2 26.11.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3292 : 3012) 7.0 : 1.0 (3292 : 3012) Pregled zapisnik .xls
11 ADERGAS ŽELEZNIKI 2 27.01.2023 18:00
11 SILIKO BELA KRAJINA 27.01.2023 18:00
11 TRIGLAV 1 LJUBELJ 1 28.01.2023 14:00
11 TRIGLAV 3 KRANJSKA GORA 28.01.2023 18:00
11 TRIGLAV 2 ADRIA 28.01.2023 18:00
13 TRIGLAV 1 KONSTRUKTOR 1 18.02.2023 14:00
13 TRIGLAV 2 SILIKO 18.02.2023 18:00
13 TRIGLAV 3 ADERGAS 18.02.2023 18:00
14 ADERGAS PIVKA 2 24.02.2023 18:00
14 SILIKO KOČEVJE 24.02.2023 18:00
16 ADERGAS KI ŠKOFJA LOKA 2 10.03.2023 18:00
16 TRIGLAV 1 CALCIT 1 11.03.2023 14:00
16 BREST 2 TRIGLAV 3 11.03.2023 17:30
16 TRIGLAV 2 KRKA 11.03.2023 18:00
16 SILIKO HIDRO 12.03.2023 18:00
18 ADERGAS CALCIT 3 24.03.2023 18:00
18 SILIKO BREST 1 24.03.2023 18:00
18 TRIGLAV 1 PROTEUS 1 25.03.2023 14:00
18 TRIGLAV 3 LOKOMOTIVA 25.03.2023 18:00
18 TRIGLAV 2 OGRAJCA 25.03.2023 18:00