Kegljišče: ŠPORTNI PARK (Postojna)

Mesto: Postojna

Naslov: POT K PIVKI 2B

Številko stez: 4

Licenca: NBC

Veljanost licenca do: 02.06.2025

Znamka automata: Volmer KSA 10

Znamka kegljev: Rala Syndur TOP

Znamka krogelj: Saluc S.A. Aramit

Lastnik kegljišča: ŠPORTNA ZVEZA POSTOJNA

Kontaktna oseba: ZORAN ULAGA

Številka telefona: 051 680 009

E-mail: kegljaski.klub.proteus@studioproteus.si


2022./2023.

Krog Domačin Gost Začetek tekme Rezultat
1 PROTEUS LJUBELJ 24.09.2022 14:00 4.0 : 4.0 (3388 : 3419) 4.0 : 4.0 (3388 : 3419) Pregled zapisnik .xls
2 PROTEUS 1 CALCIT 1 01.10.2022 14:00 3.0 : 5.0 (3473 : 3482) 3.0 : 5.0 (3473 : 3482) Pregled zapisnik .xls
2 PROTEUS 2 IZOLA 01.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3435 : 3333) 5.0 : 3.0 (3435 : 3333) Pregled zapisnik .xls
3 PROTEUS PIVKA 15.10.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3377 : 3233) 7.0 : 1.0 (3377 : 3233) Pregled zapisnik .xls
4 PROTEUS IMPOL 22.10.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3384 : 3153) 7.0 : 1.0 (3384 : 3153) Pregled zapisnik .xls
5 PROTEUS 1 HRASTNIK 1 29.10.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3652 : 3439) 6.0 : 2.0 (3652 : 3439) Pregled zapisnik .xls
5 PROTEUS 2 VODNJAK 29.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3448 : 3358) 6.0 : 2.0 (3448 : 3358) Pregled zapisnik .xls
6 PROTEUS CALCIT 1 05.11.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3420 : 3339) 5.0 : 3.0 (3420 : 3339) Pregled zapisnik .xls
7 PROTEUS 1 LITIJA 2001 1 19.11.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3564 : 3468) 6.0 : 2.0 (3564 : 3468) Pregled zapisnik .xls
7 PROTEUS 2 ŽELEZNIKI 1 19.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3442 : 3341) 6.0 : 2.0 (3442 : 3341) Pregled zapisnik .xls
8 PROTEUS CELJE 26.11.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3393 : 3338) 6.0 : 2.0 (3393 : 3338) Pregled zapisnik .xls
9 PROTEUS 1 TRIGLAV 1 03.12.2022 14:00
9 PROTEUS 2 SIJ-ACRONI 03.12.2022 18:00
10 PROTEUS 1 TABORSKA JAMA 1 21.01.2023 14:00
10 PROTEUS 2 TABORSKA JAMA 2 21.01.2023 18:00
11 PROTEUS REMOPLAST 28.01.2023 14:00
12 PROTEUS 1 RUDAR 1 04.02.2023 14:00
12 PROTEUS 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 04.02.2023 18:00
13 PROTEUS 1 GORICA 1 18.02.2023 14:00
13 PROTEUS 2 CALCIT 2 18.02.2023 18:00
14 PROTEUS TABORSKA JAMA 25.02.2023 14:00
15 PROTEUS 1 LJUBELJ 1 04.03.2023 14:00
15 PROTEUS 2 LJUBELJ 2 04.03.2023 18:00
16 PROTEUS SLOVENJ GRADEC 11.03.2023 14:00
17 PROTEUS 1 KONSTRUKTOR 1 18.03.2023 14:00
17 PROTEUS 2 SLAVIJA ŠTOJS 18.03.2023 18:00
18 PROTEUS BREST 1 25.03.2023 14:00