Kegljišče: DVORANA TABOR (Maribor)

Mesto: Maribor

Naslov: KORESOVA 7

Številko stez: 6

Licenca: NBC

Veljanost licenca do: 08.02.2025

Znamka automata: FUNK TREND 2000

Znamka kegljev: SINDUR TOP 2000

Znamka krogelj: Saluc S.A. Aramit

Lastnik kegljišča: ŠPORTNI OBJEKTI MARIBOR

Kontaktna oseba: BOJAN PIHLAR

Številka telefona: 041 721 019

E-mail: kkkonstruktor@siol.net


2022./2023.

Krog Domačin Gost Začetek tekme Rezultat
1 LOKOMOTIVA FUŽINAR 24.09.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3173 : 3112) 6.0 : 2.0 (3173 : 3112) Pregled zapisnik .xls
1 KONSTRUKTOR 1 LJUBELJ 1 24.09.2022 16:00 8.0 : 0.0 (3426 : 3304) 8.0 : 0.0 (3426 : 3304) Pregled zapisnik .xls
1 KONSTRUKTOR 2 KONJICE 1 24.09.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3204 : 3138) 6.0 : 2.0 (3204 : 3138) Pregled zapisnik .xls
2 MIKLAVŽ KRILATO KOLO 01.10.2022 13:00 2.0 : 6.0 (3065 : 3153) 2.0 : 6.0 (3065 : 3153) Pregled zapisnik .xls
2 DE VESTA BSB PREPOLJE 01.10.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3097 : 3041) 6.0 : 2.0 (3097 : 3041) Pregled zapisnik .xls
3 LOKOMOTIVA LITIJA 2001 2 15.10.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3146 : 3143) 5.0 : 3.0 (3146 : 3143) Pregled zapisnik .xls
3 KONSTRUKTOR 1 GORICA 1 15.10.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3410 : 3404) 5.0 : 3.0 (3410 : 3404) Pregled zapisnik .xls
3 KONSTRUKTOR 2 RUŠE 15.10.2022 19:00 5.0 : 3.0 (3220 : 3185) 5.0 : 3.0 (3220 : 3185) Pregled zapisnik .xls
4 DE VESTA BSB RUDAR 2 22.10.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3083 : 3059) 6.0 : 2.0 (3083 : 3059) Pregled zapisnik .xls
4 KONSTRUKTOR 1 TRIGLAV 1 22.10.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3506 : 3415) 7.0 : 1.0 (3506 : 3415) Pregled zapisnik .xls
4 KONSTRUKTOR 2 LOKOMOTIVA 22.10.2022 19:00 5.0 : 3.0 (3236 : 3210) 5.0 : 3.0 (3236 : 3210) Pregled zapisnik .xls
5 MIKLAVŽ DE VESTA BSB 29.10.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3050 : 2981) 6.0 : 2.0 (3050 : 2981) Pregled zapisnik .xls
3 MIKLAVŽ ŠOŠTANJ 29.10.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3082 : 2959) 6.0 : 2.0 (3082 : 2959) Pregled zapisnik .xls
5 LOKOMOTIVA RUŠE 29.10.2022 19:00 3.0 : 5.0 (3160 : 3217) 3.0 : 5.0 (3160 : 3217) Pregled zapisnik .xls
6 LOKOMOTIVA CERŠAK 1 05.11.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3257 : 3162) 6.0 : 2.0 (3257 : 3162) Pregled zapisnik .xls
6 KONSTRUKTOR 1 CALCIT 1 05.11.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3444 : 3295) 7.0 : 1.0 (3444 : 3295) Pregled zapisnik .xls
6 KONSTRUKTOR 2 KEGLBAR-LOVRENC 05.11.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3235 : 3219) 6.0 : 2.0 (3235 : 3219) Pregled zapisnik .xls
7 MIKLAVŽ SLOVENJ GRADEC 2 19.11.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3139 : 3112) 6.0 : 2.0 (3139 : 3112) Pregled zapisnik .xls
5 MIKLAVŽ CERŠAK 19.11.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3096 : 3010) 7.0 : 1.0 (3096 : 3010) Pregled zapisnik .xls
7 DE VESTA BSB LENDAVA 19.11.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3130 : 3034) 6.0 : 2.0 (3130 : 3034) Pregled zapisnik .xls
8 LOKOMOTIVA PERGOLA HIŠE 26.11.2022 13:00 0.0 : 8.0 (3166 : 3391) 0.0 : 8.0 (3166 : 3391) Pregled zapisnik .xls
8 KONSTRUKTOR 1 PROTEUS 1 26.11.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3360 : 3301) 6.0 : 2.0 (3360 : 3301) Pregled zapisnik .xls
8 KONSTRUKTOR 2 RADENSKA 26.11.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3207 : 3191) 6.0 : 2.0 (3207 : 3191) Pregled zapisnik .xls
9 MIKLAVŽ HRASTNIK 2 03.12.2022 13:00
9 DE VESTA BSB DORMEO 03.12.2022 19:00
10 MIKLAVŽ PREPOLJE 21.01.2023 13:00
10 DE VESTA BSB HRASTNIK 2 21.01.2023 19:00
11 LOKOMOTIVA KONJICE 1 28.01.2023 13:00
11 KONSTRUKTOR 1 LITIJA 2001 1 28.01.2023 16:00
11 KONSTRUKTOR 2 LITIJA 2001 2 28.01.2023 19:00
6 MIKLAVŽ FUŽINAR 29.01.2023 10:00
12 MIKLAVŽ RUDAR 2 04.02.2023 13:00
7 MIKLAVŽ LENDAVA 04.02.2023 16:00
12 DE VESTA BSB KRILATO KOLO 04.02.2023 19:00
13 MIKLAVŽ DRAVA 18.02.2023 13:00
13 LOKOMOTIVA KONSTRUKTOR 2 18.02.2023 13:00
14 DE VESTA BSB MIKLAVŽ 25.02.2023 13:00
14 KONSTRUKTOR 1 TABORSKA JAMA 1 25.02.2023 16:00
14 KONSTRUKTOR 2 CERŠAK 1 25.02.2023 19:00
9 MIKLAVŽ RADENSKA 26.02.2023 10:00
15 MIKLAVŽ LENDAVA 04.03.2023 13:00
15 DE VESTA BSB DRAVA 04.03.2023 19:00
16 LOKOMOTIVA KEGLBAR-LOVRENC 11.03.2023 13:00
16 KONSTRUKTOR 1 RUDAR 1 11.03.2023 16:00
16 KONSTRUKTOR 2 PERGOLA HIŠE 11.03.2023 19:00
17 MIKLAVŽ DORMEO 18.03.2023 13:00
17 DE VESTA BSB SLOVENJ GRADEC 2 18.03.2023 19:00
18 LOKOMOTIVA RADENSKA 25.03.2023 13:00
18 KONSTRUKTOR 1 HRASTNIK 1 25.03.2023 16:00
18 KONSTRUKTOR 2 FUŽINAR 25.03.2023 19:00