Kegljišče: INVALID

Mesto: Ljubljana

Naslov: MALENŠKOVA 1

Številko stez: 4

Licenca: NBC

Veljanost licenca do: 20.06.2022

Znamka automata: Volmer KSA 10

Znamka kegljev:

Znamka krogelj:

Lastnik kegljišča: DRUŠTVO VOJNIH INVALIDOV LJUBLJANA

Kontaktna oseba: ANTON OROŽIM

Številka telefona:

E-mail: dvi_ljubljana@t-2.net


2022./2023.

Krog Domačin Gost Začetek tekme Rezultat
1 SLAVIJA ŠTOJS LJUBELJ 2 23.09.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3329 : 3257) 6.0 : 2.0 (3329 : 3257) Pregled zapisnik .xls
1 OGRAJCA KOČEVJE 24.09.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3189 : 3022) 6.0 : 2.0 (3189 : 3022) Pregled zapisnik .xls
1 OGRAJCA KOČEVJE 24.09.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3419 : 3188) 7.0 : 1.0 (3419 : 3188) Pregled zapisnik .xls
2 LOKOMOTIVA BREST 2 30.09.2022 17:30 3.0 : 5.0 (3108 : 3109) 3.0 : 5.0 (3108 : 3109) Pregled zapisnik .xls
2 OGRAJCA KRKA 01.10.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3235 : 3076) 6.0 : 2.0 (3235 : 3076) Pregled zapisnik .xls
2 OGRAJCA KRKA 01.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3353 : 3178) 6.0 : 2.0 (3353 : 3178) Pregled zapisnik .xls
3 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT 2 14.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3262 : 3255) 5.0 : 3.0 (3262 : 3255) Pregled zapisnik .xls
4 SLAVIJA ŠTOJS SIJ-ACRONI 21.10.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3266 : 3374) 2.0 : 6.0 (3266 : 3374) Pregled zapisnik .xls
5 LOKOMOTIVA CALCIT 3 28.10.2022 17:30 6.0 : 2.0 (3279 : 3205) 6.0 : 2.0 (3279 : 3205) Pregled zapisnik .xls
5 OGRAJCA VODNJAK 29.10.2022 13:00 8.0 : 0.0 (3220 : 2867) 8.0 : 0.0 (3220 : 2867) Pregled zapisnik .xls
5 OGRAJCA BREST 1 29.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3366 : 3185) 6.0 : 2.0 (3366 : 3185) Pregled zapisnik .xls
6 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA 04.11.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3277 : 3169) 7.0 : 1.0 (3277 : 3169) Pregled zapisnik .xls
7 LOKOMOTIVA ŽELEZNIKI 2 18.11.2022 17:30 2.0 : 6.0 (3127 : 3268) 2.0 : 6.0 (3127 : 3268) Pregled zapisnik .xls
7 OGRAJCA BELA KRAJINA 19.11.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3205 : 3012) 6.0 : 2.0 (3205 : 3012) Pregled zapisnik .xls
7 OGRAJCA BELA KRAJINA 19.11.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3366 : 3256) 7.0 : 1.0 (3366 : 3256) Pregled zapisnik .xls
8 SLAVIJA ŠTOJS PROTEUS 2 25.11.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3243 : 3127) 7.0 : 1.0 (3243 : 3127) Pregled zapisnik .xls
9 LOKOMOTIVA TRIGLAV 3 02.12.2022 17:30
9 OGRAJCA CALCIT 2 03.12.2022 13:00
9 OGRAJCA TRIGLAV 2 03.12.2022 17:00
10 LOKOMOTIVA PIVKA 2 20.01.2023 17:30
10 OGRAJCA KOČEVJE 21.01.2023 13:00
11 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI 1 27.01.2023 18:00
12 LOKOMOTIVA KI ŠKOFJA LOKA 2 03.02.2023 17:30
12 OGRAJCA GORICA 04.02.2023 13:00
12 OGRAJCA HIDRO 04.02.2023 17:00
13 LOKOMOTIVA GORICA 2 17.02.2023 17:30
13 OGRAJCA PIVKA 1 18.02.2023 17:00
14 SLAVIJA ŠTOJS TABORSKA JAMA 2 24.02.2023 18:00
15 LOKOMOTIVA KRANJSKA GORA 03.03.2023 17:30
15 OGRAJCA TREBNJE 04.03.2023 13:00
15 OGRAJCA ADRIA 04.03.2023 17:00
16 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 1 10.03.2023 18:00
17 LOKOMOTIVA ADERGAS 17.03.2023 17:30
17 OGRAJCA ADRIA 18.03.2023 13:00
17 OGRAJCA SILIKO 18.03.2023 17:00
18 SLAVIJA ŠTOJS VODNJAK 24.03.2023 18:00