Kegljanje

27.03.2020 17:00 3.Z Moški CALCIT III. ŽELEZNIKI II. Pregled rezultata
27.03.2020 17:00 3.Z Moški LOKOMOTIVA PROTEUS II. Pregled rezultata
27.03.2020 18:30 2.Z Moški SILIKO IZOLA Pregled rezultata
27.03.2020 19:15 3.Z Moški TABORSKA JAMA II. VODNJAK Pregled rezultata
28.03.2020 09:00 2.V Moški RUŠE FUŽINAR Pregled rezultata
28.03.2020 12:00 1.B Ženske RADENSKA KRKA Pregled rezultata
28.03.2020 13:00 1.A Ženske LJUBELJ BREST I. Pregled rezultata
28.03.2020 13:00 1.B Ženske PIVKA BELA KRAJINA Pregled rezultata
28.03.2020 13:30 2.V Moški LITIJA 2001 II. KEGLBAR-LOVRENC Pregled rezultata
28.03.2020 13:30 3.V Moški LOKOMOTIVA DE VESTA Pregled rezultata
28.03.2020 14:00 1.A Ženske PROTEUS IMPOL Pregled rezultata
28.03.2020 14:30 1.A Moški TRIGLAV I. HRASTNIK I. Pregled rezultata
28.03.2020 14:30 2.Z Moški KI ŠKOFJA LOKA BELA KRAJINA Pregled rezultata
28.03.2020 14:30 2.V Moški CERŠAK I. DRAVOGRAD Pregled rezultata
28.03.2020 14:30 1.A Ženske TRIGLAV REMOPLAST Pregled rezultata
28.03.2020 15:00 2.V Moški PERGOLA HIŠE ŠPEDICIJA RCM Pregled rezultata
28.03.2020 15:00 1.A Ženske CELJE I. CALCIT I. Pregled rezultata
28.03.2020 15:30 1.B Moški RADENSKA TABORSKA JAMA I. Pregled rezultata
28.03.2020 16:00 1.B Ženske TREBNJE CERŠAK Pregled rezultata
28.03.2020 16:00 1.B Ženske SLOVENJ GRADEC LITIJA 2001 Pregled rezultata
28.03.2020 16:00 1.B Moški SIJ ACRONI BREST Pregled rezultata
28.03.2020 16:00 1.A Moški KONSTRUKTOR I. OGRAJCA Pregled rezultata
28.03.2020 16:00 1.B Moški RUDAR TRO KOROTAN Pregled rezultata
28.03.2020 17:00 2.Z Moški CALCIT II. ŽELEZNIKI I. Pregled rezultata
28.03.2020 17:00 1.B Moški PIVKA I. KOČEVJE Pregled rezultata
28.03.2020 17:00 2.V Moški ŠOŠTANJ MIKLAVŽ Pregled rezultata
28.03.2020 17:00 2.Z Moški ADRIA SLAVIJA ŠTOJS Pregled rezultata
28.03.2020 17:00 3.V Moški HRASTNIK II. IMPOL Pregled rezultata
28.03.2020 17:00 1.A Moški LJUBELJ I. KONJICE I. Pregled rezultata
28.03.2020 17:00 3.V Moški BREŽICE KONJICE II. Pregled rezultata
28.03.2020 17:30 1.A Moški LITIJA 2001 I. CALCIT I. Pregled rezultata
28.03.2020 17:30 1.A Moški PROTEUS I. GORICA Pregled rezultata
28.03.2020 18:00 3.V Moški CERŠAK II. PIVOVARNA LAŠKO Pregled rezultata
28.03.2020 18:00 2.Z Moški TRIGLAV II. KRKA Pregled rezultata
28.03.2020 18:30 1.B Moški KONSTRUKTOR II. HIDRO Pregled rezultata
29.03.2020 10:00 3.Z Moški LJUBELJ II. ADERGAS Pregled rezultata
29.03.2020 13:00 3.V Moški LENDAVA SLOVENJ GRADEC Pregled rezultata
29.03.2020 15:00 3.Z Moški PIVKA II. KRANJSKA GORA Pregled rezultata