Kegljanje

19.01.2020 10:00 3.Z Moški LJUBELJ II. CALCIT III. Pregled rezultata
19.01.2020 10:00 2.Z Ženske CALCIT II. GORICA Pregled rezultata
19.01.2020 13:00 3.V Moški LENDAVA PIVOVARNA LAŠKO Pregled rezultata
19.01.2020 15:00 3.Z Moški PIVKA II. ADERGAS Pregled rezultata
19.01.2020 16:30 2.V Ženske LENDAVA CELJE II. Pregled rezultata
24.01.2020 17:00 3.Z Moški CALCIT III. TABORSKA JAMA II. Pregled rezultata
24.01.2020 17:00 2.Z Ženske TABORSKA JAMA VODNJAK Pregled rezultata
24.01.2020 17:00 3.Z Moški LOKOMOTIVA LJUBELJ II. Pregled rezultata
24.01.2020 17:30 2.Z Moški IZOLA BELA KRAJINA Pregled rezultata
24.01.2020 18:00 3.Z Moški ADERGAS PROTEUS II. Pregled rezultata
25.01.2020 09:00 2.V Moški RUŠE PERGOLA HIŠE Pregled rezultata
25.01.2020 13:00 2.Z Ženske KOČEVJE CALCIT II. Pregled rezultata
25.01.2020 13:00 1.B Ženske KRKA OGRAJCA Pregled rezultata
25.01.2020 13:00 2.V Ženske RUŠE LENDAVA Pregled rezultata
25.01.2020 13:00 1.A Ženske LJUBELJ PROTEUS Pregled rezultata
25.01.2020 13:00 2.V Moški ŠPEDICIJA RCM KEGLBAR-LOVRENC Pregled rezultata
25.01.2020 13:00 1.A Ženske IMPOL CALCIT I. Pregled rezultata
25.01.2020 13:30 3.V Moški LOKOMOTIVA CERŠAK II. Pregled rezultata
25.01.2020 14:00 1.A Ženske BREST I. CELJE I. Pregled rezultata
25.01.2020 14:00 1.A Moški KONJICE I. LITIJA 2001 I. Pregled rezultata
25.01.2020 14:30 2.Z Ženske GORICA BREST Pregled rezultata
25.01.2020 14:30 2.Z Moški ŽELEZNIKI I. KI ŠKOFJA LOKA Pregled rezultata
25.01.2020 15:00 1.B Ženske LITIJA 2001 PIVKA Pregled rezultata
25.01.2020 15:00 1.B Ženske CERŠAK BELA KRAJINA Pregled rezultata
25.01.2020 16:00 1.A Moški KONSTRUKTOR I. TRIGLAV I. Pregled rezultata
25.01.2020 16:00 3.V Moški PIVOVARNA LAŠKO DE VESTA Pregled rezultata
25.01.2020 16:00 1.B Moški SIJ ACRONI RUDAR Pregled rezultata
25.01.2020 16:00 1.B Ženske SLOVENJ GRADEC TREBNJE Pregled rezultata
25.01.2020 16:00 1.A Moški GORICA CALCIT I. Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 2.V Moški DRAVOGRAD MIKLAVŽ Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 1.A Moški LJUBELJ I. PROTEUS I. Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 1.A Moški HRASTNIK I. OGRAJCA Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 1.A Ženske REMOPLAST MIKLAVŽ Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 1.B Moški TABORSKA JAMA I. HIDRO Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 1.B Moški TRO KOROTAN KOČEVJE Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 2.V Moški ŠOŠTANJ CERŠAK I. Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 2.V Moški FUŽINAR LITIJA 2001 II. Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 2.Z Moški CALCIT II. SILIKO Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 2.Z Moški KRKA SLAVIJA ŠTOJS Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 2.Z Moški ADRIA TRIGLAV II. Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 3.V Moški BREŽICE HRASTNIK II. Pregled rezultata
25.01.2020 17:00 3.V Moški IMPOL SLOVENJ GRADEC Pregled rezultata
25.01.2020 17:30 3.V Moški KONJICE II. LENDAVA Pregled rezultata
25.01.2020 18:00 3.Z Moški ŽELEZNIKI II. PIVKA II. Pregled rezultata
25.01.2020 18:00 3.Z Moški VODNJAK KRANJSKA GORA Pregled rezultata
25.01.2020 18:00 1.B Moški BREST PIVKA I. Pregled rezultata
25.01.2020 18:30 1.B Moški KONSTRUKTOR II. RADENSKA Pregled rezultata