Kegljanje

22.02.2019 17:00 3.Z Moški ISKRA TABORSKA JAMA 2 Pregled rezultata
22.02.2019 17:00 2.Z Moški SLAVIJA ŠTOJS PROTEUS 2 Pregled rezultata
22.02.2019 17:00 3.Z Moški CALCIT 3 PIVKA 2 Pregled rezultata
22.02.2019 17:30 2.Z Moški IZOLA KRKA Pregled rezultata
22.02.2019 18:30 3.Z Moški ADERGAS ŽELEZNIKI 2 Pregled rezultata
22.02.2019 19:30 2.Z Ženske TABORSKA JAMA PIVKA Pregled rezultata
23.02.2019 09:00 3.V Moški RUŠE IMPOL Pregled rezultata
23.02.2019 12:00 1.B Moški RADENSKA BELA KRAJINA Pregled rezultata
23.02.2019 12:30 2.V Ženske RUŠE LENDAVA Pregled rezultata
23.02.2019 13:00 1.A Moški HRASTNIK 1 SIJ-ACRONI Pregled rezultata
23.02.2019 13:00 1.A Ženske LJUBELJ REMOPLAST Pregled rezultata
23.02.2019 13:00 2.Z Ženske KOČEVJE BREST 2 - ????? Pregled rezultata
23.02.2019 13:00 1.B Ženske ADRIA OGRAJCA Pregled rezultata
23.02.2019 13:30 2.V Moški MIKLAVŽ DRAVOGRAD Pregled rezultata
23.02.2019 13:30 2.V Moški ŠPEDICIJA RCM KEGLBAR-LOVRENC Pregled rezultata
23.02.2019 14:00 1.A Moški KONJICE 1 LITIJA 2001 1 Pregled rezultata
23.02.2019 14:00 1.A Ženske TRIGLAV CALCIT 1 Pregled rezultata
23.02.2019 14:00 1.A Ženske BREST 1 CELJE 1 Pregled rezultata
23.02.2019 14:00 2.V Moški ŠOŠTANJ LITIJA 2001 2 Pregled rezultata
23.02.2019 14:00 1.A Moški TRIGLAV 1 CALCIT 1 Pregled rezultata
23.02.2019 14:30 2.V Moški CERŠAK 1 TRO KOROTAN Pregled rezultata
23.02.2019 14:30 2.Z Moški KK ŠKOFJA LOKA PIVKA 1 Pregled rezultata
23.02.2019 15:00 1.B Moški PERGOLA HIŠE OGRAJCA Pregled rezultata
23.02.2019 15:00 1.A Ženske LITIJA 2001 IMPOL Pregled rezultata
23.02.2019 16:00 1.A Moški GORICA PROTEUS 1 Pregled rezultata
23.02.2019 16:00 1.B Ženske SLOVENJ GRADEC FUŽINAR PE Pregled rezultata
23.02.2019 16:00 3.Z Moški KRANJSKA GORA ŽKD LOKOMOTIVA Pregled rezultata
23.02.2019 16:00 1.A Ženske MIKLAVŽ PROTEUS Pregled rezultata
23.02.2019 16:00 3.V Moški PIVOVARNA LAŠKO SLOVENJ GRADEC Pregled rezultata
23.02.2019 17:00 1.B Moški TABORSKA JAMA 1 RUDAR 1 Pregled rezultata
23.02.2019 17:00 1.B Ženske TREBNJE KRKA Pregled rezultata
23.02.2019 17:00 2.V Moški HRASTNIK 2 FUŽINAR PE Pregled rezultata
23.02.2019 17:00 2.Z Moški CALCIT 2 ŽELEZNIKI 1 Pregled rezultata
23.02.2019 17:00 3.Z Moški ADRIA VODNJAK Pregled rezultata
23.02.2019 17:00 1.A Moški LJUBELJ 1 KONSTRUKTOR 1 Pregled rezultata
23.02.2019 17:00 1.B Moški KOČEVJE KONSTRUKTOR 2 Pregled rezultata
23.02.2019 17:30 2.Z Moški TRIGLAV 2 SILIKO Pregled rezultata
23.02.2019 17:30 1.B Moški BREST HIDRO Pregled rezultata
23.02.2019 17:30 3.V Moški KONJICE 2 RUDAR 2 Pregled rezultata
23.02.2019 18:00 3.V Moški CERŠAK 2 LOKOMOTIVA Pregled rezultata
23.02.2019 18:00 2.V Ženske ŠOŠTANJ CERŠAK Pregled rezultata
23.02.2019 18:30 1.B Ženske RADENSKA BELA KRAJINA Pregled rezultata
23.02.2019 18:30 3.V Moški DE VESTA BREŽICE Pregled rezultata
24.02.2019 10:00 2.Z Ženske CALCIT 2 VODNJAK DOLENJSKI LIST Pregled rezultata
24.02.2019 10:30 1.B Ženske CELJE 2 GORICA Pregled rezultata