Liga: 2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. CALCIT 2
Kamnik
10 6 2 2 14 48.5 31.5
2. SILIKO
Kranj
10 7 0 3 14 48.0 32.0
3. PROTEUS 2
Postojna
10 6 0 4 12 49.0 31.0
4. ŽELEZNIKI 1
Železniki
10 6 0 4 12 42.5 37.5
5. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
10 6 0 4 12 39.0 41.0
6. TABORSKA JAMA 2
Ljubljana
10 5 0 5 10 44.0 36.0
7. LJUBELJ 2
Tržič
10 3 1 6 7 36.0 44.0
8. KI ŠKOFJA LOKA 1
Škofja Loka
10 3 1 6 7 35.0 45.0
9. ADERGAS
Cerklje
10 3 1 6 7 30.0 50.0
10. IZOLA
Izola
10 1 3 6 5 28.0 52.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 PROTEUS 2 ŽELEZNIKI 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3346 : 3211) 10.09.2021 17:30 7.0 : 1.0 (3346 : 3211) Pregled zapisnik .xls
1 ADERGAS TABORSKA JAMA 2 TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3071 : 3166) 10.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3071 : 3166) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT 2 SILIKO 5.0 : 3.0 (3217 : 3213) 11.09.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3217 : 3213) Pregled zapisnik .xls
1 LJUBELJ 2 SLAVIJA ŠTOJS TRŽIČ 6.0 : 2.0 (3193 : 3124) 11.09.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3193 : 3124) Pregled zapisnik .xls
1 KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3210 : 3074) 11.09.2021 14:00 6.0 : 2.0 (3210 : 3074) Pregled zapisnik .xls
2 SILIKO TABORSKA JAMA 2 TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3315 : 3230) 17.09.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3315 : 3230) Pregled zapisnik .xls
2 SLAVIJA ŠTOJS PROTEUS 2 INVALID 1.0 : 7.0 (3188 : 3265) 17.09.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3188 : 3265) Pregled zapisnik .xls
2 IZOLA LJUBELJ 2 IZOLA (TPC Livade) 4.0 : 4.0 (3218 : 3208) 17.09.2021 18:00 4.0 : 4.0 (3218 : 3208) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3396 : 3164) 18.09.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3396 : 3164) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI 1 ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3381 : 3182) 18.09.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3381 : 3182) Pregled zapisnik .xls
3 ADERGAS SLAVIJA ŠTOJS TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3146 : 3319) 24.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3146 : 3319) Pregled zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA 1 SILIKO KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3319 : 3336) 25.09.2021 14:00 3.0 : 5.0 (3319 : 3336) Pregled zapisnik .xls
3 PROTEUS 2 IZOLA ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3376 : 3196) 24.09.2021 17:30 7.0 : 1.0 (3376 : 3196) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA 2 ŽELEZNIKI 1 2.0 : 6.0 (3212 : 3266) 25.09.2021 19:00 2.0 : 6.0 (3212 : 3266) Pregled zapisnik .xls
3 LJUBELJ 2 CALCIT 2 TRŽIČ 2.0 : 6.0 (3220 : 3225) 25.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3220 : 3225) Pregled zapisnik .xls
4 SILIKO ŽELEZNIKI 1 TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3273 : 3247) 01.10.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3273 : 3247) Pregled zapisnik .xls
4 KI ŠKOFJA LOKA 1 LJUBELJ 2 5.0 : 3.0 (3331 : 3228) 02.10.2021 14:00 5.0 : 3.0 (3331 : 3228) Pregled zapisnik .xls
4 IZOLA ADERGAS IZOLA (TPC Livade) 6.0 : 2.0 (3330 : 3182) 01.10.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3330 : 3182) Pregled zapisnik .xls
4 SLAVIJA ŠTOJS TABORSKA JAMA 2 INVALID 5.0 : 3.0 (3252 : 3234) 01.10.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3252 : 3234) Pregled zapisnik .xls
4 CALCIT 2 PROTEUS 2 5.0 : 3.0 (3319 : 3246) 02.10.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3319 : 3246) Pregled zapisnik .xls
5 LJUBELJ 2 SILIKO TRŽIČ 6.0 : 2.0 (3221 : 3151) 06.11.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3221 : 3151) Pregled zapisnik .xls
5 ŽELEZNIKI 1 SLAVIJA ŠTOJS KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3235 : 3330) 06.11.2021 18:00 3.0 : 5.0 (3235 : 3330) Pregled zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA 2 IZOLA BEŽIGRAD 7.0 : 1.0 (3224 : 3149) 06.11.2021 19:00 7.0 : 1.0 (3224 : 3149) Pregled zapisnik .xls
5 ADERGAS CALCIT 2 TRIGLAV (Kranj) 4.0 : 4.0 (3291 : 3325) 05.11.2021 18:00 4.0 : 4.0 (3291 : 3325) Pregled zapisnik .xls
5 PROTEUS 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 5.0 : 3.0 (3386 : 3352) 05.11.2021 17:30 5.0 : 3.0 (3386 : 3352) Pregled zapisnik .xls
6 KI ŠKOFJA LOKA 1 ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3291 : 3315) 13.11.2021 14:20 3.0 : 5.0 (3291 : 3315) Pregled zapisnik .xls
6 LJUBELJ 2 PROTEUS 2 TRŽIČ 2.0 : 6.0 (3099 : 3197) 13.11.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3099 : 3197) Pregled zapisnik .xls
6 CALCIT 2 TABORSKA JAMA 2 KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3313 : 3230) 13.11.2021 17:00 7.0 : 1.0 (3313 : 3230) Pregled zapisnik .xls
6 IZOLA ŽELEZNIKI 1 IZOLA (TPC Livade) 3.0 : 5.0 (3208 : 3302) 12.11.2021 18:00 3.0 : 5.0 (3208 : 3302) Pregled zapisnik .xls
6 SILIKO SLAVIJA ŠTOJS TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3278 : 3207) 12.11.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3278 : 3207) Pregled zapisnik .xls
7 ŽELEZNIKI 1 CALCIT 2 KEGLJIŠČE PODEN 5.5 : 2.5 (3331 : 3302) 20.11.2021 18:00 5.5 : 2.5 (3331 : 3302) Pregled zapisnik .xls
7 ADERGAS LJUBELJ 2 TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3257 : 3234) 19.11.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3257 : 3234) Pregled zapisnik .xls
7 PROTEUS 2 SILIKO ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3435 : 3335) 19.11.2021 17:30 7.0 : 1.0 (3435 : 3335) Pregled zapisnik .xls
7 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA INVALID 7.0 : 1.0 (3302 : 3111) 19.11.2021 18:00 7.0 : 1.0 (3302 : 3111) Pregled zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 7.0 : 1.0 (3260 : 3152) 20.11.2021 19:00 7.0 : 1.0 (3260 : 3152) Pregled zapisnik .xls
8 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŽELEZNIKI 1 KEGLJIŠČE PODEN 5.0 : 3.0 (3431 : 3373) 27.11.2021 14:00 5.0 : 3.0 (3431 : 3373) Pregled zapisnik .xls
8 LJUBELJ 2 TABORSKA JAMA 2 TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3274 : 3194) 27.11.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3274 : 3194) Pregled zapisnik .xls
8 CALCIT 2 SLAVIJA ŠTOJS KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3347 : 3202) 27.11.2021 17:00 7.0 : 1.0 (3347 : 3202) Pregled zapisnik .xls
8 SILIKO IZOLA TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3366 : 3141) 26.11.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3366 : 3141) Pregled zapisnik .xls
8 PROTEUS 2 ADERGAS ŠPORTNI PARK (Postojna) 3.0 : 5.0 (3345 : 3406) 23.11.2021 18:00 3.0 : 5.0 (3345 : 3406) Pregled zapisnik .xls
9 IZOLA CALCIT 2 IZOLA (TPC Livade) 4.0 : 4.0 (3427 : 3319) 03.12.2021 18:00 4.0 : 4.0 (3427 : 3319) Pregled zapisnik .xls
9 ŽELEZNIKI 1 LJUBELJ 2 KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3351 : 3297) 04.12.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3351 : 3297) Pregled zapisnik .xls
9 TABORSKA JAMA 2 PROTEUS 2 BEŽIGRAD 7.0 : 1.0 (3279 : 3084) 04.12.2021 19:00 7.0 : 1.0 (3279 : 3084) Pregled zapisnik .xls
9 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 1 INVALID 5.0 : 3.0 (3308 : 3232) 03.12.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3308 : 3232) Pregled zapisnik .xls
9 ADERGAS SILIKO TRIGLAV (Kranj) 1.0 : 7.0 (3229 : 3280) 03.12.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3229 : 3280) Pregled zapisnik .xls
10 SILIKO CALCIT 2 TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3300 : 3288) 14.01.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3300 : 3288) Pregled zapisnik .xls
10 TABORSKA JAMA 2 ADERGAS BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3216 : 3084) 15.01.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3216 : 3084) Pregled zapisnik .xls
10 ŽELEZNIKI 1 PROTEUS 2 KEGLJIŠČE PODEN 5.0 : 3.0 (3414 : 3317) 15.01.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3414 : 3317) Pregled zapisnik .xls
10 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA (TPC Livade) 4.0 : 4.0 (3336 : 3277) 14.01.2022 18:00 4.0 : 4.0 (3336 : 3277) Pregled zapisnik .xls
10 SLAVIJA ŠTOJS LJUBELJ 2 INVALID 5.0 : 3.0 (3245 : 3241) 14.01.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3245 : 3241) Pregled zapisnik .xls
11 TABORSKA JAMA 2 SILIKO 22.01.2022 19:00
11 LJUBELJ 2 IZOLA 22.01.2022 18:00
11 PROTEUS 2 SLAVIJA ŠTOJS 21.01.2022 17:30
11 KI ŠKOFJA LOKA 1 CALCIT 2 22.01.2022 14:00
11 ADERGAS ŽELEZNIKI 1 21.01.2022 18:00
12 SLAVIJA ŠTOJS ADERGAS 28.01.2022 18:00
12 IZOLA PROTEUS 2 28.01.2022 18:00
12 ŽELEZNIKI 1 TABORSKA JAMA 2 29.01.2022 18:00
12 SILIKO KI ŠKOFJA LOKA 1 28.01.2022 18:00
12 CALCIT 2 LJUBELJ 2 29.01.2022 17:00
13 PROTEUS 2 CALCIT 2 04.02.2022 17:30
13 TABORSKA JAMA 2 SLAVIJA ŠTOJS 05.02.2022 19:00
13 ŽELEZNIKI 1 SILIKO 05.02.2022 18:00
13 LJUBELJ 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 05.02.2022 18:00
13 ADERGAS IZOLA 04.02.2022 18:00
14 CALCIT 2 ADERGAS 19.02.2022 17:00
14 IZOLA TABORSKA JAMA 2 18.02.2022 18:00
14 SILIKO LJUBELJ 2 18.02.2022 18:00
14 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI 1 18.02.2022 18:00
14 KI ŠKOFJA LOKA 1 PROTEUS 2 19.02.2022 14:00
15 PROTEUS 2 LJUBELJ 2 25.02.2022 17:30
15 ŽELEZNIKI 1 IZOLA 26.02.2022 18:00
15 ADERGAS KI ŠKOFJA LOKA 1 25.02.2022 18:00
15 SLAVIJA ŠTOJS SILIKO 25.02.2022 18:00
15 TABORSKA JAMA 2 CALCIT 2 26.02.2022 19:00
16 CALCIT 2 ŽELEZNIKI 1 05.03.2022 17:00
16 KI ŠKOFJA LOKA 1 TABORSKA JAMA 2 05.03.2022 14:00
16 LJUBELJ 2 ADERGAS 05.03.2022 18:00
16 SILIKO PROTEUS 2 04.03.2022 18:00
16 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS 04.03.2022 18:00
17 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT 2 18.03.2022 18:00
17 ŽELEZNIKI 1 KI ŠKOFJA LOKA 1 19.03.2022 18:00
17 TABORSKA JAMA 2 LJUBELJ 2 19.03.2022 19:00
17 ADERGAS PROTEUS 2 18.03.2022 18:00
17 IZOLA SILIKO 18.03.2022 18:00
18 KI ŠKOFJA LOKA 1 SLAVIJA ŠTOJS 26.03.2022 14:00
18 LJUBELJ 2 ŽELEZNIKI 1 26.03.2022 18:00
18 PROTEUS 2 TABORSKA JAMA 2 25.03.2022 17:30
18 SILIKO ADERGAS 25.03.2022 18:00
18 CALCIT 2 IZOLA 26.03.2022 17:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
4,0
2375
565,20
2940,20
588,04
2. ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
5,0
2826
583,40
3409,40
568,23
3. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
5,0
2815
586,40
3401,40
566,90
4. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
5,0
2811
575,20
3386,20
564,37
5. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
5,0
2829
556,80
3385,80
564,30
6. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
5,0
2840
535,75
3375,75
562,63
7. ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
5,0
2796
576,25
3372,25
562,04
8. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1680
564,00
2244,00
561,00
9. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
3,0
1696
546,33
2242,33
560,58
10. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
4,0
2226
576,33
2802,33
560,47
11. BRANE BENEDIK
KK SAVA
5,0
2795
567,20
3362,20
560,37
12. BOŠTJAN MIHELIČ
KK SAVA
5,0
2768
588,42
3356,42
559,40
13. IVAN MARS
KK IZOLA
5,0
2775
574,60
3349,60
558,27
14. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
5,0
2789
547,20
3336,20
556,03
15. FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
5,0
2749
586,00
3335,00
555,83
16. MIHA JENKO
KK SAVA
4,5
2492
563,80
3055,80
555,60
17. DAMIR RISTIĆ
KK ŠKOFJA LOKA
5,0
2783
549,00
3332,00
555,33
18. IVO KEPIC
ŠD ADERGAS
5,0
2772
559,75
3331,75
555,29
19. ROK JANTOL
KK KAMNIK
5,0
2770
561,60
3331,60
555,27
20. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
5,0
2756
559,40
3315,40
552,57
21. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
3,0
1655
552,80
2207,80
551,95
22. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
5,0
2755
548,50
3303,50
550,58
23. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
4,3
2347
535,75
2882,75
549,10
24. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2744
539,75
3283,75
547,29
25. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
5,0
2717
566,40
3283,40
547,23
26. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
5,0
2721
547,40
3268,40
544,73
27. URBAN ARNIČ
KK PROTEUS
4,0
2145
575,80
2720,80
544,16
28. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
4,0
2161
558,00
2719,00
543,80
29. BORIS ŽIBERNA
KK SLAVIJA
4,0
2183
531,67
2714,67
542,93
30. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
5,0
2667
590,60
3257,60
542,93
31. FRANCI CELEC
KK ŠKOFJA LOKA
2,8
1462
572,75
2034,75
542,60
32. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
5,0
2716
536,00
3252,00
542,00
33. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
4,0
2168
541,60
2709,60
541,92
34. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
4,0
2154
553,67
2707,67
541,53
35. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
5,0
2693
555,40
3248,40
541,40
36. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
3,4
1828
545,40
2373,40
540,64
37. BOJAN URŠIČ
KK PROTEUS
2,5
1341
551,11
1892,11
540,60
38. MATIJA DEŽMAN
KK SAVA
4,5
2443
528,03
2971,03
540,19
39. BORIS HUNJAK
KK SAVA
5,0
2696
539,50
3235,50
539,25
40. TONE ŠTULAR
KK SLAVIJA
5,0
2696
534,00
3230,00
538,33
41. JURE HAJNRIHAR
KK ŠKOFJA LOKA
5,0
2653
576,00
3229,00
538,17
42. JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
3,0
1624
528,00
2152,00
538,00
43. NENAD VUČINIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2682
543,00
3225,00
537,50
44. PRIMOŽ PERŠIN
KK SLAVIJA
5,0
2690
534,20
3224,20
537,37
45. JAKOB JANČAR
KK KAMNIK
4,0
2126
553,50
2679,50
535,90
46. BORUT POŽAR
KK PROTEUS
5,0
2663
549,25
3212,25
535,38
47. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
5,0
2647
545,20
3192,20
532,03
48. LUKA ČADEŽ
KK PROTEUS
2,5
1329
525,33
1854,33
529,81
49. PRIMOŽ DEŽMAN
KK SAVA
3,0
1577
540,60
2117,60
529,40
50. MILAN OMAHEN
ŠD TABORSKA JAMA
3,5
1852
520,80
2372,80
527,29
51. JURE MEHLE
KK SLAVIJA
3,0
1541
565,50
2106,50
526,63
52. DEJAN LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2116
516,67
2632,67
526,53
53. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
4,3
2271
540,33
2811,33
526,47
54. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
4,0
2055
549,75
2604,75
520,95
55. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
4,0
2064
525,40
2589,40
517,88
56. JULIJAN GRIŽON
KK IZOLA
5,0
2591
511,78
3102,78
517,13
57. TOMAŽ OMAN
KK SAVA
3,0
1544
522,65
2066,65
516,66
58. MARJAN KOPAČ
KK LJUBELJ
4,0
2069
504,67
2573,67
514,73
59. JERNEJ ČERIN
KK LJUBELJ
3,0
1542
502,00
2044,00
511,00
60. BORIS KURENT
ŠD ADERGAS
3,0
1529
499,33
2028,33
507,08
61. DOMINIK RADIČ
KK LJUBELJ
3,8
1884
502,00
2386,00
502,32
62. ETBIN PAHOR
KK IZOLA
3,8
1789
495,33
2284,33
480,91
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
4,00
2375,00
593,75
5,00
2826,00
565,20
9,00
5201,00
577,89
2. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
5,00
2815,00
563,00
5,00
2932,00
586,40
10,00
5747,00
574,70
3. ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
5,00
2826,00
565,20
5,00
2917,00
583,40
10,00
5743,00
574,30
4. BOŠTJAN MIHELIČ
KK SAVA
5,00
2768,00
553,60
4,75
2795,00
588,42
9,75
5563,00
570,56
5. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
5,00
2811,00
562,20
5,00
2876,00
575,20
10,00
5687,00
568,70
6. ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
5,00
2796,00
559,20
4,00
2305,00
576,25
9,00
5101,00
566,78
7. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
4,00
2226,00
556,50
3,00
1729,00
576,33
7,00
3955,00
565,00
8. IVAN MARS
KK IZOLA
5,00
2775,00
555,00
5,00
2873,00
574,60
10,00
5648,00
564,80
9. FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
5,00
2749,00
549,80
3,00
1758,00
586,00
8,00
4507,00
563,38
10. BRANE BENEDIK
KK SAVA
5,00
2795,00
559,00
5,00
2836,00
567,20
10,00
5631,00
563,10
11. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1680,00
560,00
4,00
2256,00
564,00
7,00
3936,00
562,29
12. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
5,00
2667,00
533,40
5,00
2953,00
590,60
10,00
5620,00
562,00
13. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
5,00
2829,00
565,80
5,00
2784,00
556,80
10,00
5613,00
561,30
14. MIHA JENKO
KK SAVA
4,50
2492,00
553,78
5,00
2819,00
563,80
9,50
5311,00
559,05
15. URBAN ARNIČ
KK PROTEUS
4,00
2145,00
536,25
5,00
2879,00
575,80
9,00
5024,00
558,22
16. ROK JANTOL
KK KAMNIK
5,00
2770,00
554,00
5,00
2808,00
561,60
10,00
5578,00
557,80
17. IVO KEPIC
ŠD ADERGAS
5,00
2772,00
554,40
4,00
2239,00
559,75
9,00
5011,00
556,78
18. FRANCI CELEC
KK ŠKOFJA LOKA
2,75
1462,00
531,64
4,00
2291,00
572,75
6,75
3753,00
556,00
19. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
3,00
1696,00
565,33
3,00
1639,00
546,33
6,00
3335,00
555,83
20. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
5,00
2756,00
551,20
5,00
2797,00
559,40
10,00
5553,00
555,30
21. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
5,00
2717,00
543,40
5,00
2832,00
566,40
10,00
5549,00
554,90
22. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
5,00
2840,00
568,00
4,00
2143,00
535,75
9,00
4983,00
553,67
23. DAMIR RISTIĆ
KK ŠKOFJA LOKA
5,00
2783,00
556,60
5,00
2745,00
549,00
10,00
5528,00
552,80
24. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
5,00
2789,00
557,80
5,00
2736,00
547,20
10,00
5525,00
552,50
25. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
3,00
1655,00
551,67
5,00
2764,00
552,80
8,00
4419,00
552,38
26. JURE HAJNRIHAR
KK ŠKOFJA LOKA
5,00
2653,00
530,60
4,00
2304,00
576,00
9,00
4957,00
550,78
27. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
4,00
2161,00
540,25
5,00
2790,00
558,00
9,00
4951,00
550,11
28. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
5,00
2755,00
551,00
4,00
2194,00
548,50
9,00
4949,00
549,89
29. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
5,00
2693,00
538,60
5,00
2777,00
555,40
10,00
5470,00
547,00
30. BOJAN URŠIČ
KK PROTEUS
2,50
1341,00
536,40
4,50
2480,00
551,11
7,00
3821,00
545,86
31. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
5,00
2721,00
544,20
5,00
2737,00
547,40
10,00
5458,00
545,80
32. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
4,00
2154,00
538,50
3,00
1661,00
553,67
7,00
3815,00
545,00
33. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2744,00
548,80
4,00
2159,00
539,75
9,00
4903,00
544,78
34. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
4,25
2347,00
552,24
4,00
2143,00
535,75
8,25
4490,00
544,24
35. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
3,39
1828,00
539,23
5,00
2727,00
545,40
8,39
4555,00
542,91
36. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
4,00
2168,00
542,00
5,00
2708,00
541,60
9,00
4876,00
541,78
37. BORUT POŽAR
KK PROTEUS
5,00
2663,00
532,60
4,00
2197,00
549,25
9,00
4860,00
540,00
38. BORIS ŽIBERNA
KK SLAVIJA
4,00
2183,00
545,75
3,00
1595,00
531,67
7,00
3778,00
539,71
39. NENAD VUČINIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2682,00
536,40
5,00
2715,00
543,00
10,00
5397,00
539,70
40. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
5,00
2716,00
543,20
5,00
2680,00
536,00
10,00
5396,00
539,60
41. MATIJA DEŽMAN
KK SAVA
4,50
2443,00
542,89
1,32
697,00
528,03
5,82
3140,00
539,52
42. BORIS HUNJAK
KK SAVA
5,00
2696,00
539,20
4,00
2158,00
539,50
9,00
4854,00
539,33
43. JAKOB JANČAR
KK KAMNIK
4,00
2126,00
531,50
2,00
1107,00
553,50
6,00
3233,00
538,83
44. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
5,00
2647,00
529,40
5,00
2726,00
545,20
10,00
5373,00
537,30
45. TONE ŠTULAR
KK SLAVIJA
5,00
2696,00
539,20
5,00
2670,00
534,00
10,00
5366,00
536,60
46. PRIMOŽ PERŠIN
KK SLAVIJA
5,00
2690,00
538,00
5,00
2671,00
534,20
10,00
5361,00
536,10
47. PRIMOŽ DEŽMAN
KK SAVA
3,00
1577,00
525,67
5,00
2703,00
540,60
8,00
4280,00
535,00
48. JURE MEHLE
KK SLAVIJA
3,00
1541,00
513,67
2,00
1131,00
565,50
5,00
2672,00
534,40
49. JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
3,00
1624,00
541,33
4,00
2112,00
528,00
7,00
3736,00
533,71
50. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
4,00
2055,00
513,75
4,00
2199,00
549,75
8,00
4254,00
531,75
51. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
4,34
2271,00
523,27
3,00
1621,00
540,33
7,34
3892,00
530,25
52. LUKA ČADEŽ
KK PROTEUS
2,50
1329,00
531,60
3,00
1576,00
525,33
5,50
2905,00
528,18
53. MILAN OMAHEN
ŠD TABORSKA JAMA
3,50
1852,00
529,14
3,75
1953,00
520,80
7,25
3805,00
524,83
54. DEJAN LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2116,00
529,00
3,00
1550,00
516,67
7,00
3666,00
523,71
55. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
4,00
2064,00
516,00
5,00
2627,00
525,40
9,00
4691,00
521,22
56. TOMAŽ OMAN
KK SAVA
3,00
1544,00
514,67
4,68
2446,00
522,65
7,68
3990,00
519,53
57. JULIJAN GRIŽON
KK IZOLA
5,00
2591,00
518,20
4,50
2303,00
511,78
9,50
4894,00
515,16
58. MARJAN KOPAČ
KK LJUBELJ
4,00
2069,00
517,25
1,50
757,00
504,67
5,50
2826,00
513,82
59. JERNEJ ČERIN
KK LJUBELJ
3,00
1542,00
514,00
2,00
1004,00
502,00
5,00
2546,00
509,20
60. BORIS KURENT
ŠD ADERGAS
3,00
1529,00
509,67
3,00
1498,00
499,33
6,00
3027,00
504,50
61. DOMINIK RADIČ
KK LJUBELJ
3,75
1884,00
502,40
2,00
1004,00
502,00
5,75
2888,00
502,26
62. ETBIN PAHOR
KK IZOLA
3,75
1789,00
477,07
1,50
743,00
495,33
5,25
2532,00
482,29

GORAZD KAVČIČ
KK LJUBELJ
1,00
601,00
601,00
0,00
0,00
NaN
1,00
601,00
601,00
TONE KLEMENC
KK KAMNIK
1,00
560,00
560,00
0,00
0,00
NaN
1,00
560,00
560,00
SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
1,61
869,00
539,75
1,00
587,00
587,00
2,61
1456,00
557,85
JANEZ ČERIN
KK LJUBELJ
2,00
1078,00
539,00
2,00
1136,00
568,00
4,00
2214,00
553,50
BORIS MUŠIČ
ŠD ADERGAS
2,00
1110,00
555,00
2,00
1092,00
546,00
4,00
2202,00
550,50
ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
533,00
533,00
4,00
2178,00
544,50
5,00
2711,00
542,20
MARJAN ZGONC
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
541,00
541,00
0,00
0,00
NaN
1,00
541,00
541,00
MLADEN BUBALO
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1070,00
535,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1070,00
535,00
JANEZ MARTINČIČ
KK SLAVIJA
1,00
527,00
527,00
4,00
2148,00
537,00
5,00
2675,00
535,00
EGON JELENC
KK ŽELEZNIKI
1,49
744,00
499,33
1,00
581,00
581,00
2,49
1325,00
532,13
STANE STARMAN
KK ŠKOFJA LOKA
2,00
1071,00
535,50
2,87
1505,00
524,39
4,87
2576,00
528,95
JANEZ KOŠIR
KK LJUBELJ
2,00
1056,00
528,00
3,50
1844,00
526,86
5,50
2900,00
527,27
JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
1,00
540,00
540,00
3,00
1569,00
523,00
4,00
2109,00
527,25
MATJAŽ ŠTOJS
KK SLAVIJA
2,00
1050,00
525,00
1,00
506,00
506,00
3,00
1556,00
518,67
ĐURO GRADIŠAR
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1007,00
503,50
2,00
1041,00
520,50
4,00
2048,00
512,00
ROK GERŽELJ
KK PROTEUS
1,00
524,00
524,00
0,50
242,00
484,00
1,50
766,00
510,67
ROK ŠMID
KK ŽELEZNIKI
2,00
1060,00
530,00
0,91
414,00
454,95
2,91
1474,00
506,53
SAŠO MEHLE
KK SLAVIJA
1,00
505,00
505,00
0,00
0,00
NaN
1,00
505,00
505,00
TADEJ UDIR
ŠD ADERGAS
1,00
532,00
532,00
3,00
1459,00
486,33
4,00
1991,00
497,75
NEJC POŽUN
KK PROTEUS
1,00
497,00
497,00
0,00
0,00
NaN
1,00
497,00
497,00
DRAGO PESTAR
ŠD ADERGAS
2,00
922,00
461,00
1,00
510,00
510,00
3,00
1432,00
477,33
JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
1,51
715,00
473,51
0,09
35,00
388,89
1,60
750,00
468,75
SILVANO POTOKAR
KK IZOLA
1,59
729,00
458,49
0,00
0,00
NaN
1,59
729,00
458,49
MARKO LAZIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
0,16
61,00
381,25
0,25
111,00
444,00
0,41
172,00
419,51
VASJA NANUT
KK IZOLA
0,66
270,00
409,09
0,00
0,00
NaN
0,66
270,00
409,09
STANE VORŠIČ
KK ŠKOFJA LOKA
0,25
98,00
392,00
0,00
0,00
NaN
0,25
98,00
392,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. ŽELEZNIKI 1
5.0
10991
5408
16399
546,63
165
5.0
11190
5522
16712
557,07
150
10.0
22181
10930
33111
551,85
315
2. CALCIT 2
5.0
11117
5342
16459
548,63
139
5.0
11077
5515
16592
553,07
136
10.0
22194
10857
33051
550,85
275
3. PROTEUS 2
5.0
10889
5220
16109
536,97
158
5.0
11273
5615
16888
562,93
154
10.0
22162
10835
32997
549,95
312
4. SILIKO
5.0
10839
5476
16315
543,83
124
5.0
11072
5460
16532
551,07
134
10.0
21911
10936
32847
547,45
258
5. KI ŠKOFJA LOKA 1
5.0
10935
5242
16177
539,23
168
5.0
11121
5461
16582
552,73
167
10.0
22056
10703
32759
545,98
335
6. SLAVIJA ŠTOJS
5.0
10794
5388
16182
539,40
150
5.0
10873
5422
16295
543,17
171
10.0
21667
10810
32477
541,28
321
7. TABORSKA JAMA 2
5.0
10920
5134
16054
535,13
181
5.0
10883
5308
16191
539,70
133
10.0
21803
10442
32245
537,42
314
8. LJUBELJ 2
5.0
11011
5197
16208
540,27
205
5.0
10811
5196
16007
533,57
169
10.0
21822
10393
32215
536,92
374
9. IZOLA
5.0
10743
4928
15671
522,37
228
5.0
10986
5533
16519
550,63
143
10.0
21729
10461
32190
536,50
371
10. ADERGAS
5.0
10938
5231
16169
538,97
206
5.0
10741
5253
15994
533,13
182
10.0
21679
10484
32163
536,05
388