Liga: 2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. CALCIT 2
Kamnik
4 4 0 0 8 22.0 10.0
2. PROTEUS 2
Postojna
4 3 0 1 6 24.0 8.0
3. SILIKO
Kranj
4 3 0 1 6 20.0 12.0
4. KI ŠKOFJA LOKA 1
Škofja Loka
4 2 0 2 4 16.0 16.0
5. ŽELEZNIKI 1
Železniki
4 2 0 2 4 15.0 17.0
6. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
4 2 0 2 4 14.0 18.0
7. LJUBELJ 2
Tržič
4 1 1 2 3 15.0 17.0
8. IZOLA
Izola
4 1 1 2 3 13.0 19.0
9. TABORSKA JAMA 2
Ljubljana
4 1 0 3 2 13.0 19.0
10. ADERGAS
Cerklje
4 0 0 4 0 8.0 24.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 LJUBELJ 2 SLAVIJA ŠTOJS TRŽIČ 6.0 : 2.0 (3193 : 3124) 11.09.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3193 : 3124) Pregled zapisnik .xls
1 KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3210 : 3074) 11.09.2021 14:00 6.0 : 2.0 (3210 : 3074) Pregled zapisnik .xls
1 PROTEUS 2 ŽELEZNIKI 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3346 : 3211) 10.09.2021 17:30 7.0 : 1.0 (3346 : 3211) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT 2 SILIKO 5.0 : 3.0 (3217 : 3213) 11.09.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3217 : 3213) Pregled zapisnik .xls
1 ADERGAS TABORSKA JAMA 2 TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3071 : 3166) 10.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3071 : 3166) Pregled zapisnik .xls
2 IZOLA LJUBELJ 2 IZOLA (TPC Livade) 4.0 : 4.0 (3218 : 3208) 17.09.2021 18:00 4.0 : 4.0 (3218 : 3208) Pregled zapisnik .xls
2 SLAVIJA ŠTOJS PROTEUS 2 INVALID 1.0 : 7.0 (3188 : 3265) 17.09.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3188 : 3265) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI 1 ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3381 : 3182) 18.09.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3381 : 3182) Pregled zapisnik .xls
2 SILIKO TABORSKA JAMA 2 TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3315 : 3230) 17.09.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3315 : 3230) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3396 : 3164) 18.09.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3396 : 3164) Pregled zapisnik .xls
3 LJUBELJ 2 CALCIT 2 TRŽIČ 2.0 : 6.0 (3220 : 3225) 25.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3220 : 3225) Pregled zapisnik .xls
3 ADERGAS SLAVIJA ŠTOJS TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3146 : 3319) 24.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3146 : 3319) Pregled zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA 1 SILIKO KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3319 : 3336) 25.09.2021 14:00 3.0 : 5.0 (3319 : 3336) Pregled zapisnik .xls
3 PROTEUS 2 IZOLA ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3376 : 3196) 24.09.2021 17:30 7.0 : 1.0 (3376 : 3196) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA 2 ŽELEZNIKI 1 2.0 : 6.0 (3212 : 3266) 25.09.2021 19:00 2.0 : 6.0 (3212 : 3266) Pregled zapisnik .xls
4 SLAVIJA ŠTOJS TABORSKA JAMA 2 INVALID 5.0 : 3.0 (3252 : 3234) 01.10.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3252 : 3234) Pregled zapisnik .xls
4 KI ŠKOFJA LOKA 1 LJUBELJ 2 5.0 : 3.0 (3331 : 3228) 02.10.2021 14:00 5.0 : 3.0 (3331 : 3228) Pregled zapisnik .xls
4 SILIKO ŽELEZNIKI 1 TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3273 : 3247) 01.10.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3273 : 3247) Pregled zapisnik .xls
4 IZOLA ADERGAS IZOLA (TPC Livade) 6.0 : 2.0 (3330 : 3182) 01.10.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3330 : 3182) Pregled zapisnik .xls
4 CALCIT 2 PROTEUS 2 5.0 : 3.0 (3319 : 3246) 02.10.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3319 : 3246) Pregled zapisnik .xls
5 LJUBELJ 2 SILIKO 06.11.2021 18:00
5 PROTEUS 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 05.11.2021 17:30
5 ADERGAS CALCIT 2 05.11.2021 18:00
5 TABORSKA JAMA 2 IZOLA 06.11.2021 19:00
5 ŽELEZNIKI 1 SLAVIJA ŠTOJS 06.11.2021 18:00
6 CALCIT 2 TABORSKA JAMA 2 13.11.2021 17:00
6 KI ŠKOFJA LOKA 1 ADERGAS 13.11.2021 14:00
6 LJUBELJ 2 PROTEUS 2 13.11.2021 18:00
6 IZOLA ŽELEZNIKI 1 12.11.2021 18:00
6 SILIKO SLAVIJA ŠTOJS 12.11.2021 18:00
7 ŽELEZNIKI 1 CALCIT 2 20.11.2021 18:00
7 ADERGAS LJUBELJ 2 19.11.2021 18:00
7 TABORSKA JAMA 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 20.11.2021 19:00
7 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA 19.11.2021 18:00
7 PROTEUS 2 SILIKO 19.11.2021 17:30
8 LJUBELJ 2 TABORSKA JAMA 2 27.11.2021 18:00
8 PROTEUS 2 ADERGAS 26.11.2021 17:30
8 SILIKO IZOLA 26.11.2021 18:00
8 CALCIT 2 SLAVIJA ŠTOJS 27.11.2021 17:00
8 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŽELEZNIKI 1 27.11.2021 14:00
9 TABORSKA JAMA 2 PROTEUS 2 04.12.2021 19:00
9 ADERGAS SILIKO 03.12.2021 18:00
9 ŽELEZNIKI 1 LJUBELJ 2 04.12.2021 18:00
9 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 1 03.12.2021 18:00
9 IZOLA CALCIT 2 03.12.2021 18:00
10 SLAVIJA ŠTOJS LJUBELJ 2 14.01.2022 18:00
10 SILIKO CALCIT 2 14.01.2022 18:00
10 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA 1 14.01.2022 18:00
10 TABORSKA JAMA 2 ADERGAS 15.01.2022 19:00
10 ŽELEZNIKI 1 PROTEUS 2 15.01.2022 18:00
11 PROTEUS 2 SLAVIJA ŠTOJS 21.01.2022 17:30
11 TABORSKA JAMA 2 SILIKO 22.01.2022 19:00
11 LJUBELJ 2 IZOLA 22.01.2022 18:00
11 KI ŠKOFJA LOKA 1 CALCIT 2 22.01.2022 14:00
11 ADERGAS ŽELEZNIKI 1 21.01.2022 18:00
12 CALCIT 2 LJUBELJ 2 29.01.2022 17:00
12 SLAVIJA ŠTOJS ADERGAS 28.01.2022 18:00
12 ŽELEZNIKI 1 TABORSKA JAMA 2 29.01.2022 18:00
12 SILIKO KI ŠKOFJA LOKA 1 28.01.2022 18:00
12 IZOLA PROTEUS 2 28.01.2022 18:00
13 LJUBELJ 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 05.02.2022 18:00
13 TABORSKA JAMA 2 SLAVIJA ŠTOJS 05.02.2022 19:00
13 PROTEUS 2 CALCIT 2 04.02.2022 17:30
13 ŽELEZNIKI 1 SILIKO 05.02.2022 18:00
13 ADERGAS IZOLA 04.02.2022 18:00
14 KI ŠKOFJA LOKA 1 PROTEUS 2 19.02.2022 14:00
14 CALCIT 2 ADERGAS 19.02.2022 17:00
14 IZOLA TABORSKA JAMA 2 18.02.2022 18:00
14 SILIKO LJUBELJ 2 18.02.2022 18:00
14 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI 1 18.02.2022 18:00
15 ADERGAS KI ŠKOFJA LOKA 1 25.02.2022 18:00
15 TABORSKA JAMA 2 CALCIT 2 26.02.2022 19:00
15 SLAVIJA ŠTOJS SILIKO 25.02.2022 18:00
15 ŽELEZNIKI 1 IZOLA 26.02.2022 18:00
15 PROTEUS 2 LJUBELJ 2 25.02.2022 17:30
16 CALCIT 2 ŽELEZNIKI 1 05.03.2022 17:00
16 KI ŠKOFJA LOKA 1 TABORSKA JAMA 2 05.03.2022 14:00
16 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS 04.03.2022 18:00
16 LJUBELJ 2 ADERGAS 05.03.2022 18:00
16 SILIKO PROTEUS 2 04.03.2022 18:00
17 TABORSKA JAMA 2 LJUBELJ 2 19.03.2022 19:00
17 IZOLA SILIKO 18.03.2022 18:00
17 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT 2 18.03.2022 18:00
17 ŽELEZNIKI 1 KI ŠKOFJA LOKA 1 19.03.2022 18:00
17 ADERGAS PROTEUS 2 18.03.2022 18:00
18 KI ŠKOFJA LOKA 1 SLAVIJA ŠTOJS 26.03.2022 14:00
18 LJUBELJ 2 ŽELEZNIKI 1 26.03.2022 18:00
18 PROTEUS 2 TABORSKA JAMA 2 25.03.2022 17:30
18 SILIKO ADERGAS 25.03.2022 18:00
18 CALCIT 2 IZOLA 26.03.2022 17:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.