Kegljišče: KEGLJIŠČE PODEN

Mesto: Škofja Loka

Naslov: PODLUBNIK 1c

Številko stez: 4

Licenca: KZS

Veljanost licenca do: 20.06.2025

Znamka automata: Volmer KSA 10

Znamka kegljev: SINDUR TOP 2000

Znamka krogelj: Saluc S.A. Aramit

Lastnik kegljišča: OBČINA ŠKOFJA LOKA

Kontaktna oseba: MIRKO ARHAR

Številka telefona: 041 550 910

E-mail: kegljisce1@zsport-skloka.si


2022./2023.

Krog Domačin Gost Začetek tekme Rezultat
1 ŽELEZNIKI 2 GORICA 2 24.09.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3203 : 2983) 6.0 : 2.0 (3203 : 2983) Pregled zapisnik .xls
1 ŽELEZNIKI 1 CALCIT 2 24.09.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3316 : 3438) 2.0 : 6.0 (3316 : 3438) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI 2 ADERGAS 01.10.2022 14:00 1.0 : 7.0 (3222 : 3309) 1.0 : 7.0 (3222 : 3309) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI 1 SLAVIJA ŠTOJS 01.10.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3306 : 3400) 2.0 : 6.0 (3306 : 3400) Pregled zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA 1 PROTEUS 2 15.10.2022 14:00 1.0 : 7.0 (3324 : 3443) 1.0 : 7.0 (3324 : 3443) Pregled zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA 2 LOKOMOTIVA 15.10.2022 18:00 1.0 : 7.0 (2972 : 3251) 1.0 : 7.0 (2972 : 3251) Pregled zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI 2 PIVKA 2 22.10.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3203 : 3183) 5.0 : 3.0 (3203 : 3183) Pregled zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI 1 TABORSKA JAMA 2 22.10.2022 18:00 1.0 : 7.0 (3348 : 3463) 1.0 : 7.0 (3348 : 3463) Pregled zapisnik .xls
5 KI ŠKOFJA LOKA 1 LJUBELJ 2 29.10.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3313 : 3228) 7.0 : 1.0 (3313 : 3228) Pregled zapisnik .xls
5 KI ŠKOFJA LOKA 2 KRANJSKA GORA 29.10.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3012 : 3097) 2.0 : 6.0 (3012 : 3097) Pregled zapisnik .xls
6 ŽELEZNIKI 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 05.11.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3254 : 3215) 5.0 : 3.0 (3254 : 3215) Pregled zapisnik .xls
6 ŽELEZNIKI 1 KI ŠKOFJA LOKA 1 05.11.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3377 : 3334) 5.0 : 3.0 (3377 : 3334) Pregled zapisnik .xls
7 KI ŠKOFJA LOKA 1 SLAVIJA ŠTOJS 19.11.2022 14:00 2.0 : 6.0 (3280 : 3329) 2.0 : 6.0 (3280 : 3329) Pregled zapisnik .xls
7 KI ŠKOFJA LOKA 2 ADERGAS 19.11.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3065 : 3157) 2.0 : 6.0 (3065 : 3157) Pregled zapisnik .xls
8 ŽELEZNIKI 2 CALCIT 3 26.11.2022 14:00 2.0 : 6.0 (3146 : 3290) 2.0 : 6.0 (3146 : 3290) Pregled zapisnik .xls
8 ŽELEZNIKI 1 VODNJAK 26.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3427 : 3380) 6.0 : 2.0 (3427 : 3380) Pregled zapisnik .xls
9 KI ŠKOFJA LOKA 1 TABORSKA JAMA 2 03.12.2022 14:00
9 KI ŠKOFJA LOKA 2 PIVKA 2 03.12.2022 18:00
10 KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA 21.01.2023 14:00
10 KI ŠKOFJA LOKA 2 BREST 2 21.01.2023 18:00
11 KI ŠKOFJA LOKA 1 CALCIT 2 28.01.2023 14:00
11 KI ŠKOFJA LOKA 2 GORICA 2 28.01.2023 18:00
12 ŽELEZNIKI 2 TRIGLAV 3 04.02.2023 14:00
12 ŽELEZNIKI 1 SIJ-ACRONI 04.02.2023 18:00
13 KI ŠKOFJA LOKA 1 VODNJAK 18.02.2023 14:00
13 KI ŠKOFJA LOKA 2 CALCIT 3 18.02.2023 18:00
14 ŽELEZNIKI 2 BREST 2 25.02.2023 14:00
14 ŽELEZNIKI 1 IZOLA 25.02.2023 18:00
15 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŽELEZNIKI 1 04.03.2023 14:00
15 KI ŠKOFJA LOKA 2 ŽELEZNIKI 2 04.03.2023 18:00
16 ŽELEZNIKI 2 LOKOMOTIVA 11.03.2023 14:00
16 ŽELEZNIKI 1 PROTEUS 2 11.03.2023 18:00
17 KI ŠKOFJA LOKA 1 SIJ-ACRONI 18.03.2023 14:00
17 KI ŠKOFJA LOKA 2 TRIGLAV 3 18.03.2023 18:00
18 ŽELEZNIKI 2 KRANJSKA GORA 25.03.2023 14:00
18 ŽELEZNIKI 1 LJUBELJ 2 25.03.2023 18:00