Domov

Liga: 2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. SIJ-ACRONI 1
Jesenice
14 13 0 1 26 83.0 29.0
2. LJUBELJ 2
Tržič
14 10 0 4 20 66.0 46.0
3. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
14 9 1 4 19 68.0 44.0
4. ŽELEZNIKI 1
Železniki
14 8 1 5 17 59.0 53.0
5. CALCIT 2
Kamnik
14 7 1 6 15 61.0 51.0
6. VODNJAK
Novo mesto
14 6 1 7 13 54.0 58.0
7. IZOLA
Izola
14 5 0 9 10 48.0 64.0
8. KI ŠKOFJA LOKA 1
Škofja Loka
14 4 0 10 8 49.5 62.5
9. ADERGAS
Cerklje
14 4 0 10 8 43.0 69.0
10. TABORSKA JAMA 2
Ljubljana
14 2 0 12 4 28.5 83.5
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 ADERGAS LJUBELJ 2 TRIGLAV (Kranj) 22.09.2023 18:00 6.0 : 2.0 (3389 : 3136) Pregled Zapisnik .xls
1 VODNJAK IZOLA VODNJAK NOVO MESTO 23.09.2023 10:00 6.0 : 2.0 (3271 : 3177) Pregled Zapisnik .xls
1 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŽELEZNIKI 1 23.09.2023 14:00 1.0 : 7.0 (3291 : 3443) Pregled Zapisnik .xls
1 CALCIT 2 SLAVIJA ŠTOJS KAMNIK (Kamnik) 23.09.2023 17:00 2.0 : 6.0 (3276 : 3370) Pregled Zapisnik .xls
1 TABORSKA JAMA 2 SIJ-ACRONI 1 BEŽIGRAD 23.09.2023 19:00 1.0 : 7.0 (3191 : 3309) Pregled Zapisnik .xls
2 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA 29.09.2023 18:00 6.0 : 2.0 (3289 : 3219) Pregled Zapisnik .xls
2 SIJ-ACRONI 1 VODNJAK PODMEŽAKLA JESENICE 30.09.2023 16:00 6.0 : 2.0 (3519 : 3276) Pregled Zapisnik .xls
2 CALCIT 2 ADERGAS KAMNIK (Kamnik) 30.09.2023 17:00 6.0 : 2.0 (3271 : 3112) Pregled Zapisnik .xls
2 LJUBELJ 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 TRŽIČ 30.09.2023 18:00 7.0 : 1.0 (3294 : 3093) Pregled Zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI 1 TABORSKA JAMA 2 30.09.2023 18:00 8.0 : 0.0 (3447 : 3192) Pregled Zapisnik .xls
3 IZOLA SIJ-ACRONI 1 IZOLA (TPC Livade) 13.10.2023 18:00 2.0 : 6.0 (3062 : 3230) Pregled Zapisnik .xls
3 ADERGAS SLAVIJA ŠTOJS 13.10.2023 18:00 2.0 : 6.0 (3307 : 3332) Pregled Zapisnik .xls
3 VODNJAK ŽELEZNIKI 1 14.10.2023 10:00 3.0 : 5.0 (3305 : 3328) Pregled Zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA 1 CALCIT 2 KEGLJIŠČE PODEN 14.10.2023 14:00 3.0 : 5.0 (3382 : 3388) Pregled Zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA 2 LJUBELJ 2 BEŽIGRAD 14.10.2023 19:00 3.0 : 5.0 (3194 : 3322) Pregled Zapisnik .xls
4 ADERGAS KI ŠKOFJA LOKA 1 TRIGLAV (Kranj) 20.10.2023 18:00 5.5 : 2.5 (3309 : 3239) Pregled Zapisnik .xls
4 SLAVIJA ŠTOJS SIJ-ACRONI 1 INVALID 20.10.2023 18:00 3.0 : 5.0 (3350 : 3354) Pregled Zapisnik .xls
4 CALCIT 2 TABORSKA JAMA 2 KAMNIK (Kamnik) 21.10.2023 17:00 8.0 : 0.0 (3300 : 2977) Pregled Zapisnik .xls
4 LJUBELJ 2 VODNJAK TRŽIČ 21.10.2023 18:00 6.0 : 2.0 (3249 : 3147) Pregled Zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI 1 IZOLA KEGLJIŠČE PODEN 21.10.2023 18:00 7.0 : 1.0 (3353 : 3231) Pregled Zapisnik .xls
5 IZOLA LJUBELJ 2 IZOLA (TPC Livade) 27.10.2023 18:00 2.0 : 6.0 (3260 : 3328) Pregled Zapisnik .xls
5 VODNJAK CALCIT 2 VODNJAK NOVO MESTO 28.10.2023 10:00 5.0 : 3.0 (3286 : 3278) Pregled Zapisnik .xls
5 KI ŠKOFJA LOKA 1 SLAVIJA ŠTOJS KEGLJIŠČE PODEN 28.10.2023 14:00 3.0 : 5.0 (3403 : 3407) Pregled Zapisnik .xls
5 SIJ-ACRONI 1 ŽELEZNIKI 1 PODMEŽAKLA JESENICE 28.10.2023 16:00 7.0 : 1.0 (3531 : 3276) Pregled Zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA 2 ADERGAS 28.10.2023 19:00 2.5 : 5.5 (3143 : 3200) Pregled Zapisnik .xls
6 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI 1 INVALID 03.11.2023 18:00 6.0 : 2.0 (3273 : 3265) Pregled Zapisnik .xls
6 ADERGAS VODNJAK TRIGLAV (Kranj) 03.11.2023 18:00 1.0 : 7.0 (3186 : 3249) Pregled Zapisnik .xls
6 KI ŠKOFJA LOKA 1 TABORSKA JAMA 2 KEGLJIŠČE PODEN 04.11.2023 14:00 7.0 : 1.0 (3317 : 3149) Pregled Zapisnik .xls
6 CALCIT 2 IZOLA KAMNIK (Kamnik) 04.11.2023 17:00 5.0 : 3.0 (3224 : 3193) Pregled Zapisnik .xls
6 LJUBELJ 2 SIJ-ACRONI 1 TRŽIČ 04.11.2023 18:00 6.0 : 2.0 (3149 : 3096) Pregled Zapisnik .xls
7 IZOLA ADERGAS IZOLA (TPC Livade) 17.11.2023 18:00 5.0 : 3.0 (3219 : 3144) Pregled Zapisnik .xls
7 VODNJAK KI ŠKOFJA LOKA 1 VODNJAK NOVO MESTO 18.11.2023 10:00 6.0 : 2.0 (3293 : 3204) Pregled Zapisnik .xls
7 SIJ-ACRONI 1 CALCIT 2 PODMEŽAKLA JESENICE 18.11.2023 16:00 7.0 : 1.0 (3537 : 3360) Pregled Zapisnik .xls
7 ŽELEZNIKI 1 LJUBELJ 2 KEGLJIŠČE PODEN 18.11.2023 18:00 3.0 : 5.0 (3359 : 3400) Pregled Zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA 2 SLAVIJA ŠTOJS BEŽIGRAD 18.11.2023 19:00 1.0 : 7.0 (3172 : 3385) Pregled Zapisnik .xls
8 SLAVIJA ŠTOJS LJUBELJ 2 INVALID 24.11.2023 18:00 7.0 : 1.0 (3277 : 3178) Pregled Zapisnik .xls
8 ADERGAS SIJ-ACRONI 1 24.11.2023 18:00 1.0 : 7.0 (3071 : 3272) Pregled Zapisnik .xls
8 KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA KEGLJIŠČE PODEN 25.11.2023 14:00 3.0 : 5.0 (3283 : 3383) Pregled Zapisnik .xls
8 CALCIT 2 ŽELEZNIKI 1 KAMNIK (Kamnik) 25.11.2023 17:00 3.0 : 5.0 (3299 : 3345) Pregled Zapisnik .xls
8 TABORSKA JAMA 2 VODNJAK BEŽIGRAD 25.11.2023 19:00 6.0 : 2.0 (3195 : 3185) Pregled Zapisnik .xls
9 IZOLA TABORSKA JAMA 2 IZOLA (TPC Livade) 01.12.2023 18:00 2.0 : 6.0 (3240 : 3280) Pregled Zapisnik .xls
9 VODNJAK SLAVIJA ŠTOJS VODNJAK NOVO MESTO 02.12.2023 10:00 6.0 : 2.0 (3333 : 3204) Pregled Zapisnik .xls
9 LJUBELJ 2 CALCIT 2 TRŽIČ 02.12.2023 18:00 5.0 : 3.0 (3240 : 3236) Pregled Zapisnik .xls
9 ŽELEZNIKI 1 ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 02.12.2023 18:00 5.0 : 3.0 (3371 : 3272) Pregled Zapisnik .xls
9 SIJ-ACRONI 1 KI ŠKOFJA LOKA 1 PODMEŽAKLA JESENICE 16.12.2023 16:00 5.0 : 3.0 (3448 : 3318) Pregled Zapisnik .xls
10 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT 2 INVALID 12.01.2024 18:00 4.0 : 4.0 (3170 : 3166) Pregled Zapisnik .xls
10 IZOLA VODNJAK IZOLA (TPC Livade) 12.01.2024 18:00 5.0 : 3.0 (3247 : 3246) Pregled Zapisnik .xls
10 SIJ-ACRONI 1 TABORSKA JAMA 2 PODMEŽAKLA JESENICE 13.01.2024 16:00 7.0 : 1.0 (3506 : 3211) Pregled Zapisnik .xls
10 LJUBELJ 2 ADERGAS TRŽIČ 13.01.2024 18:00 6.0 : 2.0 (3228 : 3086) Pregled Zapisnik .xls
10 ŽELEZNIKI 1 KI ŠKOFJA LOKA 1 13.01.2024 18:00 5.0 : 3.0 (3431 : 3429) Pregled Zapisnik .xls
11 ADERGAS CALCIT 2 TRIGLAV (Kranj) 19.01.2024 18:00 2.0 : 6.0 (3190 : 3230) Pregled Zapisnik .xls
11 VODNJAK SIJ-ACRONI 1 VODNJAK NOVO MESTO 20.01.2024 10:00 2.0 : 6.0 (3126 : 3339) Pregled Zapisnik .xls
11 KI ŠKOFJA LOKA 1 LJUBELJ 2 KEGLJIŠČE PODEN 20.01.2024 14:00 6.0 : 2.0 (3294 : 3214) Pregled Zapisnik .xls
11 TABORSKA JAMA 2 ŽELEZNIKI 1 BEŽIGRAD 20.01.2024 19:00 3.0 : 5.0 (3213 : 3246) Pregled Zapisnik .xls
11 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS IZOLA (TPC Livade) 24.01.2024 18:00 7.0 : 1.0 (3347 : 3197) Pregled Zapisnik .xls
12 SLAVIJA ŠTOJS ADERGAS 26.01.2024 18:00 7.0 : 1.0 (3326 : 3166) Pregled Zapisnik .xls
12 SIJ-ACRONI 1 IZOLA PODMEŽAKLA JESENICE 27.01.2024 16:00 6.0 : 2.0 (3480 : 3287) Pregled Zapisnik .xls
12 CALCIT 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 KAMNIK (Kamnik) 27.01.2024 17:00 2.0 : 6.0 (3186 : 3239) Pregled Zapisnik .xls
12 LJUBELJ 2 TABORSKA JAMA 2 TRŽIČ 27.01.2024 18:00 7.0 : 1.0 (3309 : 3118) Pregled Zapisnik .xls
12 ŽELEZNIKI 1 VODNJAK 27.01.2024 18:00 4.0 : 4.0 (3371 : 3394) Pregled Zapisnik .xls
13 IZOLA ŽELEZNIKI 1 09.02.2024 18:00 7.0 : 1.0 (3286 : 3077) Pregled Zapisnik .xls
13 VODNJAK LJUBELJ 2 VODNJAK NOVO MESTO 10.02.2024 10:00 5.0 : 3.0 (3235 : 3167) Pregled Zapisnik .xls
13 KI ŠKOFJA LOKA 1 ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 10.02.2024 14:00 6.0 : 2.0 (3274 : 3169) Pregled Zapisnik .xls
13 SIJ-ACRONI 1 SLAVIJA ŠTOJS PODMEŽAKLA JESENICE 10.02.2024 16:00 5.0 : 3.0 (3496 : 3425) Pregled Zapisnik .xls
13 TABORSKA JAMA 2 CALCIT 2 BEŽIGRAD 10.02.2024 19:00 2.0 : 6.0 (3126 : 3216) Pregled Zapisnik .xls
14 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 1 INVALID 16.02.2024 18:00 5.0 : 3.0 (3271 : 3186) Pregled Zapisnik .xls
14 ADERGAS TABORSKA JAMA 2 TRIGLAV (Kranj) 16.02.2024 18:00 7.0 : 1.0 (3236 : 3083) Pregled Zapisnik .xls
14 CALCIT 2 VODNJAK 17.02.2024 17:00 7.0 : 1.0 (3246 : 3084) Pregled Zapisnik .xls
14 LJUBELJ 2 IZOLA TRŽIČ 17.02.2024 18:00 5.0 : 3.0 (3148 : 3142) Pregled Zapisnik .xls
14 ŽELEZNIKI 1 SIJ-ACRONI 1 17.02.2024 18:00 1.0 : 7.0 (3334 : 3471) Pregled Zapisnik .xls
15 IZOLA CALCIT 2 01.03.2024 18:00
15 VODNJAK ADERGAS 02.03.2024 10:00
15 SIJ-ACRONI 1 LJUBELJ 2 02.03.2024 16:00
15 ŽELEZNIKI 1 SLAVIJA ŠTOJS 02.03.2024 18:00
15 TABORSKA JAMA 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 02.03.2024 19:00
16 SLAVIJA ŠTOJS TABORSKA JAMA 2 08.03.2024 18:00
16 ADERGAS IZOLA 08.03.2024 18:00
16 KI ŠKOFJA LOKA 1 VODNJAK 09.03.2024 14:00
16 CALCIT 2 SIJ-ACRONI 1 09.03.2024 17:00
16 LJUBELJ 2 ŽELEZNIKI 1 09.03.2024 18:00
17 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA 1 15.03.2024 18:00
17 VODNJAK TABORSKA JAMA 2 16.03.2024 10:00
17 SIJ-ACRONI 1 ADERGAS 16.03.2024 16:00
17 LJUBELJ 2 SLAVIJA ŠTOJS 16.03.2024 18:00
17 ŽELEZNIKI 1 CALCIT 2 16.03.2024 18:00
18 ADERGAS ŽELEZNIKI 1 22.03.2024 18:00
18 SLAVIJA ŠTOJS VODNJAK 22.03.2024 18:00
18 KI ŠKOFJA LOKA 1 SIJ-ACRONI 1 23.03.2024 14:00
18 CALCIT 2 LJUBELJ 2 23.03.2024 17:00
18 TABORSKA JAMA 2 IZOLA 23.03.2024 19:00

PDF
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. ALEŠ MAVSAR
ŠD JESENICE
7,0
3999
596,71
4595,71
574,46
2. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
7,0
3989
587,43
4576,43
572,05
3. MATIC RAJAKOVIČ
ŠD JESENICE
7,0
3949
614,86
4563,86
570,48
4. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
7,0
3978
537,79
4515,79
564,47
5. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
7,0
3916
569,57
4485,57
560,70
6. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
7,0
3906
570,43
4476,43
559,55
7. BOŠTJAN ŽVANUT
KK LJUBELJ
5,0
2803
552,67
3355,67
559,28
8. ŽELJKO PARADŽIK
KK SLAVIJA
4,0
2242
553,33
2795,33
559,07
9. LUKA KRIŽAJ
KK SLAVIJA
6,0
3355
544,13
3899,13
557,02
10. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
7,0
3895
555,71
4450,71
556,34
11. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
6,0
3331
559,05
3890,05
555,72
12. TONE ŠTULAR
KK SLAVIJA
6,0
3327
562,86
3889,86
555,69
13. IGOR ALPNER
KK KAMNIK
5,5
3098
505,26
3603,26
554,35
14. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
6,0
3316
547,17
3863,17
551,88
15. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
7,0
3880
532,71
4412,71
551,59
16. JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
7,0
3829
580,14
4409,14
551,14
17. BENO SMREKAR
KD VODNJAK
7,0
3854
555,00
4409,00
551,13
18. JERNEJ PAČELAT
ŠD JESENICE
5,0
2747
559,50
3306,50
551,08
19. ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
7,0
3824
582,29
4406,29
550,79
20. JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
6,5
3552
563,17
4115,17
548,69
21. NIK MEDJA
ŠD JESENICE
5,0
2719
572,71
3291,71
548,62
22. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
6,0
3276
559,50
3835,50
547,93
23. PRIMOŽ PERŠIN
KK SLAVIJA
6,5
3556
552,00
4108,00
547,73
24. DEJAN LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
5,6
3053
547,60
3600,60
547,20
25. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
3,5
1908
554,00
2462,00
547,11
26. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
6,0
3243
583,86
3826,86
546,69
27. IVAN MARS
KK IZOLA
7,0
3814
558,71
4372,71
546,59
28. SEBASTIJAN TURK
KD VODNJAK
7,0
3824
548,14
4372,14
546,52
29. MIRKO HOMAR
KK KAMNIK
7,0
3815
552,17
4367,17
545,90
30. JURE MEHLE
KK SLAVIJA
4,0
2189
535,43
2724,43
544,89
31. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
7,0
3801
542,62
4343,62
542,95
32. MARJAN ZGONC
KK ŠKOFJA LOKA
7,0
3778
555,50
4333,50
541,69
33. ŠTEFAN JESENŠEK
ŠD JESENICE
7,0
3743
589,20
4332,20
541,53
34. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
6,0
3250
537,05
3787,05
541,01
35. MLADEN BUBALO
ŠD TABORSKA JAMA
6,0
3251
532,17
3783,17
540,45
36. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
4,0
2144
554,29
2698,29
539,66
37. GORAZD GORJUP
KK IZOLA
7,0
3802
512,55
4314,55
539,32
38. JANEZ MARTINČIČ
ŠD JESENICE
5,0
2671
552,25
3223,25
537,21
39. BRANE POTOČNIK
KK KAMNIK
7,0
3755
541,00
4296,00
537,00
40. ANŽE PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
6,0
3198
559,43
3757,43
536,78
41. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
7,0
3757
534,29
4291,29
536,41
42. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
7,0
3767
521,50
4288,50
536,06
43. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
7,0
3748
539,08
4287,08
535,88
44. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
7,0
3727
557,29
4284,29
535,54
45. MARJAN KASTELIC
ŠD TABORSKA JAMA
7,0
3746
537,86
4283,86
535,48
46. SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
7,0
3700
565,29
4265,29
533,16
47. ROMAN JEŽ
ŠD TABORSKA JAMA
6,0
3204
517,20
3721,20
531,60
48. JANEZ KEPIC
ŠD ADERGAS
7,0
3696
555,00
4251,00
531,38
49. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
6,0
3165
549,86
3714,86
530,69
50. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
6,5
3432
546,77
3978,77
530,50
51. BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
6,0
3163
544,83
3707,83
529,69
52. DOMINIK RADIČ
KK LJUBELJ
4,1
2164
505,71
2669,71
527,61
53. ROBERT KOŠIR
ŠD ADERGAS
4,0
2096
535,00
2631,00
526,20
54. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
5,0
2636
513,39
3149,39
524,90
55. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
5,0
2554
544,20
3098,20
516,37
56. MILAN OMAHEN
ŠD TABORSKA JAMA
3,5
1779
513,67
2292,67
509,48
57. MARKO LAZIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
3,5
1773
510,40
2283,40
507,42
58. BORIS MUŠIČ
ŠD ADERGAS
5,0
2505
499,25
3004,25
500,71
59. JANEZ NUČIČ
KK IZOLA
5,3
2600
513,50
3113,50
498,16
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MATIC RAJAKOVIČ
ŠD JESENICE
7,00
3949,00
564,14
7,00
4304,00
614,86
14,00
8253,00
589,50
2. ALEŠ MAVSAR
ŠD JESENICE
7,00
3999,00
571,29
7,00
4177,00
596,71
14,00
8176,00
584,00
3. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
7,00
3989,00
569,86
7,00
4112,00
587,43
14,00
8101,00
578,64
4. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
7,00
3916,00
559,43
7,00
3987,00
569,57
14,00
7903,00
564,50
5. ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
7,00
3824,00
546,29
7,00
4076,00
582,29
14,00
7900,00
564,29
6. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
7,00
3906,00
558,00
7,00
3993,00
570,43
14,00
7899,00
564,21
7. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
6,00
3243,00
540,50
7,00
4087,00
583,86
13,00
7330,00
563,85
8. JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
7,00
3829,00
547,00
7,00
4061,00
580,14
14,00
7890,00
563,57
9. NIK MEDJA
ŠD JESENICE
5,00
2719,00
543,80
7,00
4009,00
572,71
12,00
6728,00
560,67
10. TONE ŠTULAR
KK SLAVIJA
6,00
3327,00
554,50
7,00
3940,00
562,86
13,00
7267,00
559,00
11. ŠTEFAN JESENŠEK
ŠD JESENICE
7,00
3743,00
534,71
5,00
2946,00
589,20
12,00
6689,00
557,42
12. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
6,00
3331,00
555,17
5,25
2935,00
559,05
11,25
6266,00
556,98
13. BOŠTJAN ŽVANUT
KK LJUBELJ
5,00
2803,00
560,60
6,00
3316,00
552,67
11,00
6119,00
556,27
14. ŽELJKO PARADŽIK
KK SLAVIJA
4,00
2242,00
560,50
6,00
3320,00
553,33
10,00
5562,00
556,20
15. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
7,00
3895,00
556,43
7,00
3890,00
555,71
14,00
7785,00
556,07
16. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
7,00
3978,00
568,29
5,69
3060,00
537,79
12,69
7038,00
554,61
17. JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
6,50
3552,00
546,46
6,00
3379,00
563,17
12,50
6931,00
554,48
18. JERNEJ PAČELAT
ŠD JESENICE
5,00
2747,00
549,40
4,00
2238,00
559,50
9,00
4985,00
553,89
19. BENO SMREKAR
KD VODNJAK
7,00
3854,00
550,57
7,00
3885,00
555,00
14,00
7739,00
552,79
20. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
6,00
3276,00
546,00
6,00
3357,00
559,50
12,00
6633,00
552,75
21. IVAN MARS
KK IZOLA
7,00
3814,00
544,86
7,00
3911,00
558,71
14,00
7725,00
551,79
22. LUKA KRIŽAJ
KK SLAVIJA
6,00
3355,00
559,17
5,96
3243,00
544,13
11,96
6598,00
551,67
23. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
6,00
3316,00
552,67
6,00
3283,00
547,17
12,00
6599,00
549,92
24. PRIMOŽ PERŠIN
KK SLAVIJA
6,50
3556,00
547,08
7,00
3864,00
552,00
13,50
7420,00
549,63
25. MIRKO HOMAR
KK KAMNIK
7,00
3815,00
545,00
6,00
3313,00
552,17
13,00
7128,00
548,31
26. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
4,00
2144,00
536,00
7,00
3880,00
554,29
11,00
6024,00
547,64
27. DEJAN LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
5,58
3053,00
547,13
5,00
2738,00
547,60
10,58
5791,00
547,35
28. ANŽE PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
6,00
3198,00
533,00
7,00
3916,00
559,43
13,00
7114,00
547,23
29. SEBASTIJAN TURK
KD VODNJAK
7,00
3824,00
546,29
7,00
3837,00
548,14
14,00
7661,00
547,21
30. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
3,50
1908,00
545,14
1,00
554,00
554,00
4,50
2462,00
547,11
31. MARJAN ZGONC
KK ŠKOFJA LOKA
7,00
3778,00
539,71
6,00
3333,00
555,50
13,00
7111,00
547,00
32. SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
7,00
3700,00
528,57
7,00
3957,00
565,29
14,00
7657,00
546,93
33. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
7,00
3727,00
532,43
7,00
3901,00
557,29
14,00
7628,00
544,86
34. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
7,00
3880,00
554,29
7,00
3729,00
532,71
14,00
7609,00
543,50
35. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
7,00
3801,00
543,00
6,50
3527,00
542,62
13,50
7328,00
542,81
36. JANEZ MARTINČIČ
ŠD JESENICE
5,00
2671,00
534,20
4,00
2209,00
552,25
9,00
4880,00
542,22
37. JANEZ KEPIC
ŠD ADERGAS
7,00
3696,00
528,00
7,00
3885,00
555,00
14,00
7581,00
541,50
38. JURE MEHLE
KK SLAVIJA
4,00
2189,00
547,25
5,25
2811,00
535,43
9,25
5000,00
540,54
39. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
6,00
3250,00
541,67
4,75
2551,00
537,05
10,75
5801,00
539,63
40. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
6,00
3165,00
527,50
7,00
3849,00
549,86
13,00
7014,00
539,54
41. BRANE POTOČNIK
KK KAMNIK
7,00
3755,00
536,43
5,00
2705,00
541,00
12,00
6460,00
538,33
42. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
6,50
3432,00
528,00
6,50
3554,00
546,77
13,00
6986,00
537,38
43. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
7,00
3748,00
535,43
6,50
3504,00
539,08
13,50
7252,00
537,19
44. MLADEN BUBALO
ŠD TABORSKA JAMA
6,00
3251,00
541,83
6,00
3193,00
532,17
12,00
6444,00
537,00
45. MARJAN KASTELIC
ŠD TABORSKA JAMA
7,00
3746,00
535,14
7,00
3765,00
537,86
14,00
7511,00
536,50
46. IGOR ALPNER
KK KAMNIK
5,50
3098,00
563,27
4,75
2400,00
505,26
10,25
5498,00
536,39
47. BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
6,00
3163,00
527,17
6,00
3269,00
544,83
12,00
6432,00
536,00
48. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
7,00
3757,00
536,71
7,00
3740,00
534,29
14,00
7497,00
535,50
49. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
7,00
3767,00
538,14
6,00
3129,00
521,50
13,00
6896,00
530,46
50. GORAZD GORJUP
KK IZOLA
7,00
3802,00
543,14
5,50
2819,00
512,55
12,50
6621,00
529,68
51. ROBERT KOŠIR
ŠD ADERGAS
4,00
2096,00
524,00
4,00
2140,00
535,00
8,00
4236,00
529,50
52. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
5,00
2554,00
510,80
5,00
2721,00
544,20
10,00
5275,00
527,50
53. ROMAN JEŽ
ŠD TABORSKA JAMA
6,00
3204,00
534,00
5,00
2586,00
517,20
11,00
5790,00
526,36
54. DOMINIK RADIČ
KK LJUBELJ
4,06
2164,00
533,00
3,50
1770,00
505,71
7,56
3934,00
520,37
55. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
5,00
2636,00
527,20
5,75
2952,00
513,39
10,75
5588,00
519,81
56. MILAN OMAHEN
ŠD TABORSKA JAMA
3,50
1779,00
508,29
3,00
1541,00
513,67
6,50
3320,00
510,77
57. MARKO LAZIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
3,50
1773,00
506,57
2,50
1276,00
510,40
6,00
3049,00
508,17
58. JANEZ NUČIČ
KK IZOLA
5,25
2600,00
495,24
4,00
2054,00
513,50
9,25
4654,00
503,14
59. BORIS MUŠIČ
ŠD ADERGAS
5,00
2505,00
501,00
4,00
1997,00
499,25
9,00
4502,00
500,22

JURE MEJAČ
KK LJUBELJ
3,00
1803,00
601,00
1,00
551,00
551,00
4,00
2354,00
588,50
DARKO BIZJAK
KK PIVKA
2,00
1144,00
572,00
3,00
1741,00
580,33
5,00
2885,00
577,00
JANEZ ČERIN
KK LJUBELJ
3,00
1595,00
531,67
5,00
2930,00
586,00
8,00
4525,00
565,63
MATJAŽ VOVK
KK LJUBELJ
1,00
581,00
581,00
1,00
549,00
549,00
2,00
1130,00
565,00
PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1125,00
562,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1125,00
562,50
RUDOLF VIDIC
KK KAMNIK
2,00
1117,00
558,50
4,00
2230,00
557,50
6,00
3347,00
557,83
BORIS ŽIBERNA
KK SLAVIJA
3,00
1716,00
572,00
2,79
1490,00
534,05
5,79
3206,00
553,71
STANE STARMAN
KK ŠKOFJA LOKA
2,00
1101,00
550,50
4,00
2182,00
545,50
6,00
3283,00
547,17
BOŠTJAN KASTANETO
KK SLAVIJA
1,00
587,00
587,00
1,31
674,00
514,50
2,31
1261,00
545,89
ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
1,00
544,00
544,00
0,00
0,00
NaN
1,00
544,00
544,00
MIHAEL GRIČAR
KD VODNJAK
0,25
143,00
572,00
0,75
398,00
530,67
1,00
541,00
541,00
LUKA MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
0,68
382,00
561,76
1,00
526,00
526,00
1,68
908,00
540,48
IGOR VESEL
KD VODNJAK
3,00
1656,00
552,00
3,00
1579,00
526,33
6,00
3235,00
539,17
JURIJ ALBREHT
KK ŠKOFJA LOKA
3,00
1605,00
535,00
2,00
1064,00
532,00
5,00
2669,00
533,80
BRANE AVGUŠTIN
KD VODNJAK
3,32
1768,00
532,53
1,50
803,00
535,33
4,82
2571,00
533,40
MIHAEL BRODARIČ
KD VODNJAK
1,75
952,00
544,00
2,00
1044,00
522,00
3,75
1996,00
532,27
ANTON KLEMENC
KK KAMNIK
1,00
525,00
525,00
0,50
271,00
542,00
1,50
796,00
530,67
BLAŽ LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
3,42
1828,00
534,50
3,00
1576,00
525,33
6,42
3404,00
530,22
MARTIN JERMAN
KD VODNJAK
2,75
1458,00
530,18
2,00
1033,00
516,50
4,75
2491,00
524,42
TADEJ UDIR
ŠD ADERGAS
2,00
1080,00
540,00
2,50
1278,00
511,20
4,50
2358,00
524,00
ROBERT DULAR
KD VODNJAK
0,75
357,00
476,00
2,50
1331,00
532,40
3,25
1688,00
519,38
JERNEJ ČERIN
KK LJUBELJ
2,44
1251,00
512,70
3,75
1957,00
521,87
6,19
3208,00
518,26
ANTON DREMELJ
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1044,00
522,00
6,00
3097,00
516,17
8,00
4141,00
517,63
MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1517,00
505,67
2,50
1318,00
527,20
5,50
2835,00
515,45
MATJAŽ KRIŽAN
KD VODNJAK
1,68
845,00
502,98
1,00
529,00
529,00
2,68
1374,00
512,69
BORIS KURENT
ŠD ADERGAS
2,00
1010,00
505,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1010,00
505,00
MARJAN KOPAČ
KK LJUBELJ
2,50
1260,00
504,00
1,25
615,00
492,00
3,75
1875,00
500,00
JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
0,82
403,00
491,46
0,00
0,00
NaN
0,82
403,00
491,46
FRANCI FUCHS
KK LJUBELJ
1,00
491,00
491,00
0,00
0,00
NaN
1,00
491,00
491,00
MIRAN SLUGA
KD VODNJAK
1,00
492,00
492,00
0,50
240,00
480,00
1,50
732,00
488,00
SLAVKO SKUBIC
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
948,00
474,00
1,00
510,00
510,00
3,00
1458,00
486,00
MIRAN OVNIČEK
KD VODNJAK
0,50
240,00
480,00
0,00
0,00
NaN
0,50
240,00
480,00
MATJAŽ ŠTOJS
KK SLAVIJA
0,50
239,00
478,00
0,00
0,00
NaN
0,50
239,00
478,00
MARKO LONČAR
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
458,00
458,00
0,00
0,00
NaN
1,00
458,00
458,00
JULIJAN GRIŽON
KK IZOLA
0,71
336,00
473,24
0,50
217,00
434,00
1,21
553,00
457,02
SAŠO MEHLE
KK SLAVIJA
0,50
223,00
446,00
0,00
0,00
NaN
0,50
223,00
446,00
VASJA NANUT
KK IZOLA
1,04
454,00
436,54
1,00
449,00
449,00
2,04
903,00
442,65
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. SIJ-ACRONI 1
7.0
15378
7693
23071
549,31
171
7.0
16047
8470
24517
583,74
123
14.0
31425
16163
47588
566,52
294
2. ŽELEZNIKI 1
7.0
15408
7572
22980
547,14
171
7.0
15775
7891
23666
563,48
186
14.0
31183
15463
46646
555,31
357
3. SLAVIJA ŠTOJS
7.0
15612
7708
23320
555,24
211
7.0
15302
7654
22956
546,57
168
14.0
30914
15362
46276
550,90
379
4. KI ŠKOFJA LOKA 1
7.0
15367
7341
22708
540,67
257
7.0
15559
7685
23244
553,43
224
14.0
30926
15026
45952
547,05
481
5. CALCIT 2
7.0
15450
7424
22874
544,62
197
7.0
15285
7517
22802
542,90
170
14.0
30735
14941
45676
543,76
367
6. VODNJAK
7.0
15229
7352
22581
537,64
265
7.0
15574
7275
22849
544,02
261
14.0
30803
14627
45430
540,83
526
7. LJUBELJ 2
7.0
15481
7264
22745
541,55
269
7.0
15152
7465
22617
538,50
202
14.0
30633
14729
45362
540,02
471
8. IZOLA
7.0
15261
7371
22632
538,86
240
7.0
15264
7397
22661
539,55
240
14.0
30525
14768
45293
539,20
480
9. ADERGAS
7.0
15170
6979
22149
527,36
278
7.0
15354
7334
22688
540,19
240
14.0
30524
14313
44837
533,77
518
10. TABORSKA JAMA 2
7.0
15143
6867
22010
524,05
308
7.0
15129
7105
22234
529,38
251
14.0
30272
13972
44244
526,71
559