Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. KONSTRUKTOR 1
Maribor
8 8 0 0 16 49.5 14.5
2. GORICA 1
Nova Gorica
8 6 0 2 12 47.5 16.5
3. TRIGLAV 1
Kranj
8 5 2 1 12 41.5 22.5
4. CALCIT 1
Kamnik
8 5 1 2 11 38.0 26.0
5. PROTEUS 1
Postojna
8 5 0 3 10 32.5 31.5
6. LJUBELJ 1
Tržič
8 4 0 4 8 32.5 31.5
7. TABORSKA JAMA 1
Ljubljana
8 2 1 5 5 24.5 39.5
8. LITIJA 2001 1
Litija
8 2 0 6 4 27.0 37.0
9. RUDAR 1
Trbovlje
8 1 0 7 2 18.0 46.0
10. HRASTNIK 1
Hrastnik
8 0 0 8 0 9.0 55.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 TRIGLAV 1 HRASTNIK 1 TRIGLAV (Kranj) 24.09.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3619 : 3258) Pregled zapisnik .xls
1 LITIJA 2001 1 GORICA 1 LITIJA (Litija) 24.09.2022 17:30 2.0 : 6.0 (3439 : 3507) Pregled zapisnik .xls
1 TABORSKA JAMA 1 PROTEUS 1 BEŽIGRAD 24.09.2022 16:00 3.0 : 5.0 (3351 : 3507) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT 1 RUDAR 1 KAMNIK (Kamnik) 24.09.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3427 : 3332) Pregled zapisnik .xls
1 KONSTRUKTOR 1 LJUBELJ 1 DVORANA TABOR (Maribor) 24.09.2022 16:00 8.0 : 0.0 (3426 : 3304) Pregled zapisnik .xls
2 LITIJA 2001 1 KONSTRUKTOR 1 LITIJA (Litija) 01.10.2022 17:30 3.0 : 5.0 (3479 : 3542) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ 1 TRIGLAV 1 TRŽIČ 01.10.2022 14:00 1.0 : 7.0 (3375 : 3566) Pregled zapisnik .xls
2 PROTEUS 1 CALCIT 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 01.10.2022 14:00 3.0 : 5.0 (3473 : 3482) Pregled zapisnik .xls
2 GORICA 1 RUDAR 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 01.10.2022 16:00 8.0 : 0.0 (3531 : 3301) Pregled zapisnik .xls
2 HRASTNIK 1 TABORSKA JAMA 1 RUDNIK HRASTNIK 01.10.2022 17:00 3.0 : 5.0 (3467 : 3481) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 1 LITIJA 2001 1 TRIGLAV (Kranj) 15.10.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3548 : 3501) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA 1 LJUBELJ 1 BEŽIGRAD 15.10.2022 15:30 2.0 : 6.0 (3292 : 3426) Pregled zapisnik .xls
3 KONSTRUKTOR 1 GORICA 1 DVORANA TABOR (Maribor) 15.10.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3410 : 3404) Pregled zapisnik .xls
3 CALCIT 1 HRASTNIK 1 KAMNIK (Kamnik) 15.10.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3419 : 3187) Pregled zapisnik .xls
3 RUDAR 1 PROTEUS 1 RUDAR (Trbovlje) 15.10.2022 13:00 3.0 : 5.0 (3480 : 3531) Pregled zapisnik .xls
4 GORICA 1 PROTEUS 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 22.10.2022 16:00 8.0 : 0.0 (3570 : 3405) Pregled zapisnik .xls
4 KONSTRUKTOR 1 TRIGLAV 1 DVORANA TABOR (Maribor) 22.10.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3506 : 3415) Pregled zapisnik .xls
4 LJUBELJ 1 CALCIT 1 TRŽIČ 22.10.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3451 : 3331) Pregled zapisnik .xls
4 HRASTNIK 1 RUDAR 1 RUDNIK HRASTNIK 22.10.2022 17:00 1.0 : 7.0 (3521 : 3592) Pregled zapisnik .xls
4 LITIJA 2001 1 TABORSKA JAMA 1 LITIJA (Litija) 22.10.2022 17:30 2.0 : 6.0 (3379 : 3495) Pregled zapisnik .xls
5 PROTEUS 1 HRASTNIK 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 29.10.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3652 : 3439) Pregled zapisnik .xls
5 CALCIT 1 LITIJA 2001 1 KAMNIK (Kamnik) 29.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3493 : 3354) Pregled zapisnik .xls
5 RUDAR 1 LJUBELJ 1 RUDAR (Trbovlje) 29.10.2022 13:00 1.0 : 7.0 (3388 : 3496) Pregled zapisnik .xls
5 TRIGLAV 1 GORICA 1 TRIGLAV (Kranj) 29.10.2022 14:00 5.5 : 2.5 (3553 : 3474) Pregled zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA 1 KONSTRUKTOR 1 BEŽIGRAD 29.10.2022 15:30 2.5 : 5.5 (3452 : 3626) Pregled zapisnik .xls
6 LITIJA 2001 1 RUDAR 1 LITIJA (Litija) 05.11.2022 17:30 6.0 : 2.0 (3498 : 3401) Pregled zapisnik .xls
6 GORICA 1 HRASTNIK 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 05.11.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3451 : 3204) Pregled zapisnik .xls
6 LJUBELJ 1 PROTEUS 1 TRŽIČ 05.11.2022 14:00 2.5 : 5.5 (3461 : 3535) Pregled zapisnik .xls
6 KONSTRUKTOR 1 CALCIT 1 DVORANA TABOR (Maribor) 05.11.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3444 : 3295) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV 1 TABORSKA JAMA 1 TRIGLAV (Kranj) 05.11.2022 14:00 4.0 : 4.0 (3501 : 3505) Pregled zapisnik .xls
7 RUDAR 1 KONSTRUKTOR 1 RUDAR (Trbovlje) 19.11.2022 13:00 2.0 : 6.0 (3513 : 3680) Pregled zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA 1 GORICA 1 BEŽIGRAD 19.11.2022 15:30 1.0 : 7.0 (3428 : 3451) Pregled zapisnik .xls
7 CALCIT 1 TRIGLAV 1 KAMNIK (Kamnik) 19.11.2022 17:00 4.0 : 4.0 (3455 : 3507) Pregled zapisnik .xls
7 PROTEUS 1 LITIJA 2001 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 19.11.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3564 : 3468) Pregled zapisnik .xls
7 HRASTNIK 1 LJUBELJ 1 RUDNIK HRASTNIK 19.11.2022 17:00 0.0 : 8.0 (3472 : 3769) Pregled zapisnik .xls
8 GORICA 1 LJUBELJ 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 26.11.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3462 : 3441) Pregled zapisnik .xls
8 KONSTRUKTOR 1 PROTEUS 1 DVORANA TABOR (Maribor) 26.11.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3360 : 3301) Pregled zapisnik .xls
8 TABORSKA JAMA 1 CALCIT 1 BEŽIGRAD 26.11.2022 15:30 1.0 : 7.0 (3421 : 3485) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV 1 RUDAR 1 TRIGLAV (Kranj) 26.11.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3617 : 3389) Pregled zapisnik .xls
8 LITIJA 2001 1 HRASTNIK 1 LITIJA (Litija) 26.11.2022 17:30 8.0 : 0.0 (3569 : 3321) Pregled zapisnik .xls
9 CALCIT 1 GORICA 1 KAMNIK (Kamnik) 03.12.2022 17:00
9 RUDAR 1 TABORSKA JAMA 1 RUDAR (Trbovlje) 03.12.2022 13:00
9 PROTEUS 1 TRIGLAV 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 03.12.2022 14:00
9 HRASTNIK 1 KONSTRUKTOR 1 RUDNIK HRASTNIK 03.12.2022 17:00
9 LJUBELJ 1 LITIJA 2001 1 TRŽIČ 03.12.2022 14:00
10 LJUBELJ 1 KONSTRUKTOR 1 TRŽIČ 21.01.2023 14:00
10 PROTEUS 1 TABORSKA JAMA 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 21.01.2023 14:00
10 RUDAR 1 CALCIT 1 RUDAR (Trbovlje) 21.01.2023 13:00
10 GORICA 1 LITIJA 2001 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 21.01.2023 16:00
10 HRASTNIK 1 TRIGLAV 1 RUDNIK HRASTNIK 21.01.2023 17:00
11 CALCIT 1 PROTEUS 1 KAMNIK (Kamnik) 28.01.2023 17:00
11 TRIGLAV 1 LJUBELJ 1 TRIGLAV (Kranj) 28.01.2023 14:00
11 TABORSKA JAMA 1 HRASTNIK 1 BEŽIGRAD 28.01.2023 15:30
11 RUDAR 1 GORICA 1 RUDAR (Trbovlje) 28.01.2023 13:00
11 KONSTRUKTOR 1 LITIJA 2001 1 DVORANA TABOR (Maribor) 28.01.2023 16:00
12 LITIJA 2001 1 TRIGLAV 1 LITIJA (Litija) 04.02.2023 17:30
12 LJUBELJ 1 TABORSKA JAMA 1 TRŽIČ 04.02.2023 14:00
12 GORICA 1 KONSTRUKTOR 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 04.02.2023 16:00
12 HRASTNIK 1 CALCIT 1 RUDNIK HRASTNIK 04.02.2023 17:00
12 PROTEUS 1 RUDAR 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 04.02.2023 14:00
13 TABORSKA JAMA 1 LITIJA 2001 1 BEŽIGRAD 18.02.2023 15:30
13 PROTEUS 1 GORICA 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 18.02.2023 14:00
13 CALCIT 1 LJUBELJ 1 KAMNIK (Kamnik) 18.02.2023 17:00
13 TRIGLAV 1 KONSTRUKTOR 1 TRIGLAV (Kranj) 18.02.2023 14:00
13 RUDAR 1 HRASTNIK 1 RUDAR (Trbovlje) 18.02.2023 13:00
14 GORICA 1 TRIGLAV 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 25.02.2023 16:00
14 HRASTNIK 1 PROTEUS 1 RUDNIK HRASTNIK 25.02.2023 17:00
14 LJUBELJ 1 RUDAR 1 TRŽIČ 25.02.2023 14:00
14 LITIJA 2001 1 CALCIT 1 LITIJA (Litija) 25.02.2023 17:30
14 KONSTRUKTOR 1 TABORSKA JAMA 1 DVORANA TABOR (Maribor) 25.02.2023 16:00
15 PROTEUS 1 LJUBELJ 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 04.03.2023 14:00
15 TABORSKA JAMA 1 TRIGLAV 1 BEŽIGRAD 04.03.2023 15:30
15 CALCIT 1 KONSTRUKTOR 1 KAMNIK (Kamnik) 04.03.2023 17:00
15 HRASTNIK 1 GORICA 1 RUDNIK HRASTNIK 04.03.2023 17:00
15 RUDAR 1 LITIJA 2001 1 RUDAR (Trbovlje) 04.03.2023 13:00
16 TRIGLAV 1 CALCIT 1 TRIGLAV (Kranj) 11.03.2023 14:00
16 LJUBELJ 1 HRASTNIK 1 TRŽIČ 11.03.2023 14:00
16 KONSTRUKTOR 1 RUDAR 1 DVORANA TABOR (Maribor) 11.03.2023 16:00
16 GORICA 1 TABORSKA JAMA 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 11.03.2023 16:00
16 LITIJA 2001 1 PROTEUS 1 LITIJA (Litija) 11.03.2023 17:30
17 CALCIT 1 TABORSKA JAMA 1 KAMNIK (Kamnik) 18.03.2023 17:00
17 HRASTNIK 1 LITIJA 2001 1 RUDNIK HRASTNIK 18.03.2023 17:00
17 PROTEUS 1 KONSTRUKTOR 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 18.03.2023 14:00
17 LJUBELJ 1 GORICA 1 TRŽIČ 18.03.2023 14:00
17 RUDAR 1 TRIGLAV 1 RUDAR (Trbovlje) 18.03.2023 13:00
18 TRIGLAV 1 PROTEUS 1 TRIGLAV (Kranj) 25.03.2023 14:00
18 LITIJA 2001 1 LJUBELJ 1 LITIJA (Litija) 25.03.2023 17:30
18 GORICA 1 CALCIT 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 25.03.2023 16:00
18 TABORSKA JAMA 1 RUDAR 1 BEŽIGRAD 25.03.2023 15:30
18 KONSTRUKTOR 1 HRASTNIK 1 DVORANA TABOR (Maribor) 25.03.2023 16:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. GAŠPER KRAGELJ
KK KONSTRUKTOR
3,0
1919
578,00
2497,00
624,25
2. FRANCI VELIŠČEK
KK TRIGLAV
3,0
1847
613,00
2460,00
615,00
3. MIKO STERŽAJ
KK KONSTRUKTOR
2,0
1268
570,50
1838,50
612,83
4. IGOR ĆOSIĆ
KK GORICA
4,0
2468
591,33
3059,33
611,87
5. VID PONEBŠEK
KK LITIJA 2001
2,0
1204
603,00
1807,00
602,33
6. JURE STARMAN
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1802
600,00
2402,00
600,50
7. DANIJEL LAVRIČ
KK PROTEUS
4,0
2401
598,33
2999,33
599,87
8. BOŠTJAN ZVEZIČ
KK KONSTRUKTOR
3,0
1827
571,67
2398,67
599,67
9. BLAŽ ČERIN
KK LJUBELJ
4,0
2394
591,67
2985,67
597,13
10. ANDREJ LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1810
577,50
2387,50
596,88
11. NEJC JURCA
KK PROTEUS
3,0
1787
590,00
2377,00
594,25
12. ŽIGA POŽAR
KK PROTEUS
3,0
1787
589,50
2376,50
594,13
13. ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
3,0
1793
583,25
2376,25
594,06
14. PRIMOŽ GOSTINČAR
KK GORICA
4,0
2348
599,00
2947,00
589,40
15. TOMAŽ ŽVANUT
KK TRIGLAV
3,0
1745
612,33
2357,33
589,33
16. RADO REBOLJ
KK LJUBELJ
3,0
1796
561,00
2357,00
589,25
17. ALEŠ BLAŽ
KK TRIGLAV
3,0
1743
610,00
2353,00
588,25
18. DOMINIK KONEC
KK LJUBELJ
4,0
2341
596,33
2937,33
587,47
19. DOMINIK OGRIZEK
KK PROTEUS
4,0
2314
611,67
2925,67
585,13
20. GREGA BAJŽELJ
KK TRIGLAV
2,0
1157
598,25
1755,25
585,08
21. ANTON PRELOGAR
KK HRASTNIK
2,0
1173
581,67
1754,67
584,89
22. FRANC GRUBAR
KK KAMNIK
3,0
1766
571,00
2337,00
584,25
23. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1214
535,29
1749,29
583,10
24. NIK PREDOVNIK
KK RUDAR
4,0
2340
574,00
2914,00
582,80
25. ZLATKO PAJNIČ
KK PROTEUS
4,0
2297
606,67
2903,67
580,73
26. GORAZD KAVČIČ
KK LJUBELJ
3,3
1911
557,00
2468,00
580,71
27. DEJAN HOČEVAR
KK RUDAR
4,0
2312
590,33
2902,33
580,47
28. TADEJ TUŠEK
KK RUDAR
3,0
1748
573,00
2321,00
580,25
29. KLEMEN MAHKOVIC
KK GORICA
4,0
2332
565,00
2897,00
579,40
30. ROBERT PIRŠ
KK LITIJA 2001
2,0
1153
585,00
1738,00
579,33
31. TIMI JURANČIČ
KK KONSTRUKTOR
3,0
1726
587,75
2313,75
578,44
32. LUKA SAJKO
KK KONSTRUKTOR
2,0
1169
562,00
1731,00
577,00
33. KLEMEN SELOVSKI
KK LITIJA 2001
3,0
1734
574,00
2308,00
577,00
34. MATJAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
2,0
1140
590,00
1730,00
576,67
35. IGOR ZAMLJEN
KK KAMNIK
3,0
1719
583,00
2302,00
575,50
36. DARKO BIZJAK
KK LJUBELJ
3,8
2162
566,00
2728,00
574,32
37. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
4,0
2307
563,20
2870,20
574,04
38. MATEJ MELE
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1739
553,50
2292,50
573,13
39. TOMAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
2,0
1156
562,50
1718,50
572,83
40. PETER JANTOL
KK KAMNIK
3,0
1714
575,67
2289,67
572,42
41. KLEMEN IVANČIČ
KK LITIJA 2001
3,0
1709
575,25
2284,25
571,06
42. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1706
573,33
2279,33
569,83
43. ROBERT PINTERIČ
KK KONSTRUKTOR
2,0
1146
561,50
1707,50
569,17
44. MATEJ TURK
KK KAMNIK
2,0
1125
581,75
1706,75
568,92
45. SIMON LAPANJE
KK GORICA
4,0
2256
585,00
2841,00
568,20
46. JURE MEJAČ
KK LJUBELJ
4,0
2297
542,00
2839,00
567,80
47. IZTOK LOGAR
KK GORICA
2,0
1105
597,00
1702,00
567,33
48. DOMINIK PETROVČIČ
KK GORICA
4,0
2235
599,67
2834,67
566,93
49. DUŠAN BAJDA
KK HRASTNIK
3,5
1969
576,67
2545,67
565,70
50. DAVOR SOBOČAN
KK TRIGLAV
3,0
1683
578,67
2261,67
565,42
51. IVAN NARAT
KK RUDAR
2,0
1124
567,50
1691,50
563,83
52. DUŠAN MAL
KK HRASTNIK
4,0
2234
580,33
2814,33
562,87
53. ZVONE IZGORŠEK
KK RUDAR
4,0
2219
590,00
2809,00
561,80
54. DARKO LEVSTIK
KK RUDAR
3,8
2082
577,67
2659,67
559,93
55. GAŠPER BURKELJCA
KK KAMNIK
3,0
1643
595,25
2238,25
559,56
56. BOŠTJAN ŽVANUT
KK LJUBELJ
2,0
1094
568,33
1662,33
554,11
57. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
1,5
830
555,00
1385,00
554,00
58. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1122
535,60
1657,60
552,53
59. PATRICK ŠKRLEC
KK HRASTNIK
4,0
2159
597,33
2756,33
551,27
60. LUKA PREDOVNIK
KK RUDAR
2,3
1215
562,40
1777,40
546,89
61. ŠTEFAN FLERIN
KK KAMNIK
3,0
1628
554,00
2182,00
545,50
62. SLAVKO POGLAJEN
KK LITIJA 2001
2,0
1092
544,00
1636,00
545,33
63. ZORAN ŽIBRET
KK HRASTNIK
4,0
2144
578,50
2722,50
544,50
64. GAL OBLAK RIJAVEC
KK GORICA
2,0
1092
538,00
1630,00
543,33
65. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
2,0
1085
0,00
1085,00
542,50
66. JURE ERŽEN
KK TRIGLAV
2,0
1078
548,33
1626,33
542,11
67. KARLI MEDVED
KK HRASTNIK
4,0
2130
569,00
2699,00
539,80
68. SMILJAN ŠKRLEC
KK HRASTNIK
2,5
1279
578,50
1857,50
530,71
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. FRANCI VELIŠČEK
KK TRIGLAV
3,00
1847,00
615,67
4,00
2452,00
613,00
7,00
4299,00
614,14
2. GAŠPER KRAGELJ
KK KONSTRUKTOR
3,00
1919,00
639,67
3,00
1734,00
578,00
6,00
3653,00
608,83
3. IGOR ĆOSIĆ
KK GORICA
4,00
2468,00
617,00
3,00
1774,00
591,33
7,00
4242,00
606,00
4. VID PONEBŠEK
KK LITIJA 2001
2,00
1204,00
602,00
4,00
2412,00
603,00
6,00
3616,00
602,67
5. JURE STARMAN
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1802,00
600,67
4,00
2400,00
600,00
7,00
4202,00
600,29
6. DANIJEL LAVRIČ
KK PROTEUS
4,00
2401,00
600,25
3,00
1795,00
598,33
7,00
4196,00
599,43
7. ALEŠ BLAŽ
KK TRIGLAV
3,00
1743,00
581,00
4,00
2440,00
610,00
7,00
4183,00
597,57
8. TOMAŽ ŽVANUT
KK TRIGLAV
3,00
1745,00
581,67
3,00
1837,00
612,33
6,00
3582,00
597,00
9. BLAŽ ČERIN
KK LJUBELJ
4,00
2394,00
598,50
3,00
1775,00
591,67
7,00
4169,00
595,57
10. ŽIGA POŽAR
KK PROTEUS
3,00
1787,00
595,67
2,00
1179,00
589,50
5,00
2966,00
593,20
11. NEJC JURCA
KK PROTEUS
3,00
1787,00
595,67
3,00
1770,00
590,00
6,00
3557,00
592,83
12. DOMINIK OGRIZEK
KK PROTEUS
4,00
2314,00
578,50
3,00
1835,00
611,67
7,00
4149,00
592,71
13. PRIMOŽ GOSTINČAR
KK GORICA
4,00
2348,00
587,00
3,00
1797,00
599,00
7,00
4145,00
592,14
14. MIKO STERŽAJ
KK KONSTRUKTOR
2,00
1268,00
634,00
4,00
2282,00
570,50
6,00
3550,00
591,67
15. GREGA BAJŽELJ
KK TRIGLAV
2,00
1157,00
578,50
4,00
2393,00
598,25
6,00
3550,00
591,67
16. BOŠTJAN ZVEZIČ
KK KONSTRUKTOR
3,00
1827,00
609,00
3,00
1715,00
571,67
6,00
3542,00
590,33
17. DOMINIK KONEC
KK LJUBELJ
4,00
2341,00
585,25
3,00
1789,00
596,33
7,00
4130,00
590,00
18. ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
3,00
1793,00
597,67
4,00
2333,00
583,25
7,00
4126,00
589,43
19. ANDREJ LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1810,00
603,33
4,00
2310,00
577,50
7,00
4120,00
588,57
20. ZLATKO PAJNIČ
KK PROTEUS
4,00
2297,00
574,25
3,00
1820,00
606,67
7,00
4117,00
588,14
21. RADO REBOLJ
KK LJUBELJ
3,00
1796,00
598,67
2,00
1122,00
561,00
5,00
2918,00
583,60
22. ANTON PRELOGAR
KK HRASTNIK
2,00
1173,00
586,50
3,00
1745,00
581,67
5,00
2918,00
583,60
23. DEJAN HOČEVAR
KK RUDAR
4,00
2312,00
578,00
3,00
1771,00
590,33
7,00
4083,00
583,29
24. TIMI JURANČIČ
KK KONSTRUKTOR
3,00
1726,00
575,33
4,00
2351,00
587,75
7,00
4077,00
582,43
25. ROBERT PIRŠ
KK LITIJA 2001
2,00
1153,00
576,50
4,00
2340,00
585,00
6,00
3493,00
582,17
26. NIK PREDOVNIK
KK RUDAR
4,00
2340,00
585,00
3,00
1722,00
574,00
7,00
4062,00
580,29
27. TADEJ TUŠEK
KK RUDAR
3,00
1748,00
582,67
2,00
1146,00
573,00
5,00
2894,00
578,80
28. IGOR ZAMLJEN
KK KAMNIK
3,00
1719,00
573,00
4,00
2332,00
583,00
7,00
4051,00
578,71
29. FRANC GRUBAR
KK KAMNIK
3,00
1766,00
588,67
4,00
2284,00
571,00
7,00
4050,00
578,57
30. MATJAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
2,00
1140,00
570,00
1,00
590,00
590,00
3,00
1730,00
576,67
31. DOMINIK PETROVČIČ
KK GORICA
4,00
2235,00
558,75
3,00
1799,00
599,67
7,00
4034,00
576,29
32. GORAZD KAVČIČ
KK LJUBELJ
3,25
1911,00
588,00
2,00
1114,00
557,00
5,25
3025,00
576,19
33. KLEMEN SELOVSKI
KK LITIJA 2001
3,00
1734,00
578,00
4,00
2296,00
574,00
7,00
4030,00
575,71
34. MATEJ TURK
KK KAMNIK
2,00
1125,00
562,50
4,00
2327,00
581,75
6,00
3452,00
575,33
35. KLEMEN MAHKOVIC
KK GORICA
4,00
2332,00
583,00
3,00
1695,00
565,00
7,00
4027,00
575,29
36. GAŠPER BURKELJCA
KK KAMNIK
3,00
1643,00
547,67
4,00
2381,00
595,25
7,00
4024,00
574,86
37. IZTOK LOGAR
KK GORICA
2,00
1105,00
552,50
2,00
1194,00
597,00
4,00
2299,00
574,75
38. PETER JANTOL
KK KAMNIK
3,00
1714,00
571,33
3,00
1727,00
575,67
6,00
3441,00
573,50
39. SIMON LAPANJE
KK GORICA
4,00
2256,00
564,00
3,00
1755,00
585,00
7,00
4011,00
573,00
40. KLEMEN IVANČIČ
KK LITIJA 2001
3,00
1709,00
569,67
4,00
2301,00
575,25
7,00
4010,00
572,86
41. DARKO BIZJAK
KK LJUBELJ
3,75
2162,00
576,53
3,00
1698,00
566,00
6,75
3860,00
571,85
42. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
4,00
2307,00
576,75
2,50
1408,00
563,20
6,50
3715,00
571,54
43. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1706,00
568,67
3,00
1720,00
573,33
6,00
3426,00
571,00
44. TOMAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
2,00
1156,00
578,00
2,00
1125,00
562,50
4,00
2281,00
570,25
45. ZVONE IZGORŠEK
KK RUDAR
4,00
2219,00
554,75
3,00
1770,00
590,00
7,00
3989,00
569,86
46. DAVOR SOBOČAN
KK TRIGLAV
3,00
1683,00
561,00
3,00
1736,00
578,67
6,00
3419,00
569,83
47. LUKA SAJKO
KK KONSTRUKTOR
2,00
1169,00
584,50
4,00
2248,00
562,00
6,00
3417,00
569,50
48. DUŠAN BAJDA
KK HRASTNIK
3,50
1969,00
562,57
3,00
1730,00
576,67
6,50
3699,00
569,08
49. DUŠAN MAL
KK HRASTNIK
4,00
2234,00
558,50
3,00
1741,00
580,33
7,00
3975,00
567,86
50. ROBERT PINTERIČ
KK KONSTRUKTOR
2,00
1146,00
573,00
2,00
1123,00
561,50
4,00
2269,00
567,25
51. DARKO LEVSTIK
KK RUDAR
3,75
2082,00
555,20
3,00
1733,00
577,67
6,75
3815,00
565,19
52. IVAN NARAT
KK RUDAR
2,00
1124,00
562,00
2,00
1135,00
567,50
4,00
2259,00
564,75
53. MATEJ MELE
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1739,00
579,67
4,00
2214,00
553,50
7,00
3953,00
564,71
54. PATRICK ŠKRLEC
KK HRASTNIK
4,00
2159,00
539,75
3,00
1792,00
597,33
7,00
3951,00
564,43
55. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1214,00
607,00
3,06
1638,00
535,29
5,06
2852,00
563,64
56. JURE MEJAČ
KK LJUBELJ
4,00
2297,00
574,25
2,00
1084,00
542,00
6,00
3381,00
563,50
57. BOŠTJAN ŽVANUT
KK LJUBELJ
2,00
1094,00
547,00
3,00
1705,00
568,33
5,00
2799,00
559,80
58. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
1,50
830,00
553,33
3,00
1665,00
555,00
4,50
2495,00
554,44
59. ZORAN ŽIBRET
KK HRASTNIK
4,00
2144,00
536,00
2,00
1157,00
578,50
6,00
3301,00
550,17
60. ŠTEFAN FLERIN
KK KAMNIK
3,00
1628,00
542,67
3,00
1662,00
554,00
6,00
3290,00
548,33
61. LUKA PREDOVNIK
KK RUDAR
2,25
1215,00
540,00
1,25
703,00
562,40
3,50
1918,00
548,00
62. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1122,00
561,00
2,50
1339,00
535,60
4,50
2461,00
546,89
63. SLAVKO POGLAJEN
KK LITIJA 2001
2,00
1092,00
546,00
2,00
1088,00
544,00
4,00
2180,00
545,00
64. KARLI MEDVED
KK HRASTNIK
4,00
2130,00
532,50
2,00
1138,00
569,00
6,00
3268,00
544,67
65. JURE ERŽEN
KK TRIGLAV
2,00
1078,00
539,00
3,00
1645,00
548,33
5,00
2723,00
544,60
66. GAL OBLAK RIJAVEC
KK GORICA
2,00
1092,00
546,00
1,00
538,00
538,00
3,00
1630,00
543,33
67. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
2,00
1085,00
542,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1085,00
542,50
68. SMILJAN ŠKRLEC
KK HRASTNIK
2,50
1279,00
511,60
2,00
1157,00
578,50
4,50
2436,00
541,33

MATEJ LEPEJ
KK TRIGLAV
1,00
657,00
657,00
0,00
0,00
NaN
1,00
657,00
657,00
MATEJ KOREN
KK RUDAR
1,00
586,00
586,00
0,00
0,00
NaN
1,00
586,00
586,00
JURE FLEISCHMAN
KK TRIGLAV
1,00
578,00
578,00
2,00
1151,00
575,50
3,00
1729,00
576,33
DAVID SELOVSKI
KK LITIJA 2001
1,00
576,00
576,00
0,00
0,00
NaN
1,00
576,00
576,00
BLAŽ JERMAN
KK LITIJA 2001
1,00
559,00
559,00
3,00
1643,00
547,67
4,00
2202,00
550,50
ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
1,00
513,00
513,00
1,00
554,00
554,00
2,00
1067,00
533,50
SAVKO DEBELJAK
ŠD TABORSKA JAMA
0,50
258,00
516,00
0,44
237,00
538,64
0,94
495,00
526,60
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. TRIGLAV 1
3.0
6904
3584
10488
582,67
24
4.0
9239
4982
14221
592,54
41
7.0
16143
8566
24709
588,31
65
2. PROTEUS 1
4.0
9170
4808
13978
582,42
44
3.0
6980
3709
10689
593,83
46
7.0
16150
8517
24667
587,31
90
3. KONSTRUKTOR 1
3.0
6966
3882
10848
602,67
28
4.0
8955
4831
13786
574,42
36
7.0
15921
8713
24634
586,52
64
4. GORICA 1
4.0
9007
4829
13836
576,50
40
3.0
6822
3730
10552
586,22
35
7.0
15829
8559
24388
580,67
75
5. LJUBELJ 1
4.0
9001
4994
13995
583,13
44
3.0
6712
3575
10287
571,50
33
7.0
15713
8569
24282
578,14
77
6. LITIJA 2001 1
3.0
6872
3451
10323
573,50
57
4.0
9128
4667
13795
574,79
65
7.0
16000
8118
24118
574,24
122
7. RUDAR 1
4.0
8951
4675
13626
567,75
63
3.0
6761
3620
10381
576,72
39
7.0
15712
8295
24007
571,60
102
8. TABORSKA JAMA 1
3.0
6898
3583
10481
582,28
48
4.0
8987
4536
13523
563,46
62
7.0
15885
8119
24004
571,52
110
9. CALCIT 1
3.0
6640
3468
10108
561,56
37
4.0
9094
4700
13794
574,75
58
7.0
15734
8168
23902
569,10
95
10. HRASTNIK 1
4.0
8809
4279
13088
545,33
109
3.0
6840
3620
10460
581,11
66
7.0
15649
7899
23548
560,67
175