Liga: 3. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

3. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. ADERGAS
Cerklje
8 7 1 0 15 49.0 15.0
2. CALCIT 3
Kamnik
8 5 1 2 11 37.0 27.0
3. PIVKA 2
Pivka
8 5 0 3 10 35.0 29.0
4. TRIGLAV 3
Kranj
8 4 1 3 9 35.0 29.0
5. BREST 2
Cerknica
8 4 0 4 8 34.0 30.0
6. ŽELEZNIKI 2
Železniki
8 4 0 4 8 29.0 35.0
7. GORICA 2
Nova Gorica
8 3 1 4 7 32.0 32.0
8. LOKOMOTIVA
Ljubljana
8 3 1 4 7 30.0 34.0
9. KRANJSKA GORA
Kranjska gora
8 2 1 5 5 25.0 39.0
10. KI ŠKOFJA LOKA 2
Škofja Loka
8 0 0 8 0 14.0 50.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 TRIGLAV 3 CALCIT 3 TRIGLAV (Kranj) 24.09.2022 18:00 4.0 : 4.0 (3120 : 3146) Pregled zapisnik .xls
1 BREST 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 BREST (Cerknica) 23.09.2022 17:30 6.0 : 2.0 (3339 : 3116) Pregled zapisnik .xls
1 PIVKA 2 LOKOMOTIVA KRPANOV DOM PIVKA 25.09.2022 15:00 6.0 : 2.0 (3223 : 3165) Pregled zapisnik .xls
1 ADERGAS KRANJSKA GORA TRIGLAV (Kranj) 23.09.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3143 : 3115) Pregled zapisnik .xls
1 ŽELEZNIKI 2 GORICA 2 KEGLJIŠČE PODEN 24.09.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3203 : 2983) Pregled zapisnik .xls
2 KRANJSKA GORA TRIGLAV 3 PODMEŽAKLA JESENICE 30.09.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3296 : 3255) Pregled zapisnik .xls
2 GORICA 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 30.09.2022 17:30 7.0 : 1.0 (3198 : 2919) Pregled zapisnik .xls
2 LOKOMOTIVA BREST 2 INVALID 30.09.2022 17:30 3.0 : 5.0 (3108 : 3109) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT 3 PIVKA 2 KAMNIK (Kamnik) 30.09.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3293 : 3109) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI 2 ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 01.10.2022 14:00 1.0 : 7.0 (3222 : 3309) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 3 ŽELEZNIKI 2 TRIGLAV (Kranj) 15.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3140 : 3112) Pregled zapisnik .xls
3 ADERGAS GORICA 2 TRIGLAV (Kranj) 14.10.2022 18:00 4.0 : 4.0 (3181 : 3219) Pregled zapisnik .xls
3 PIVKA 2 KRANJSKA GORA KRPANOV DOM PIVKA 16.10.2022 15:00 6.0 : 2.0 (3199 : 3065) Pregled zapisnik .xls
3 BREST 2 CALCIT 3 BREST (Cerknica) 14.10.2022 17:30 3.0 : 5.0 (3299 : 3438) Pregled zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA 2 LOKOMOTIVA KEGLJIŠČE PODEN 15.10.2022 18:00 1.0 : 7.0 (2972 : 3251) Pregled zapisnik .xls
4 KRANJSKA GORA BREST 2 PODMEŽAKLA JESENICE 21.10.2022 18:00 1.0 : 7.0 (3038 : 3153) Pregled zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI 2 PIVKA 2 KEGLJIŠČE PODEN 22.10.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3203 : 3183) Pregled zapisnik .xls
4 ADERGAS TRIGLAV 3 TRIGLAV (Kranj) 21.10.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3204 : 3109) Pregled zapisnik .xls
4 CALCIT 3 KI ŠKOFJA LOKA 2 KAMNIK (Kamnik) 21.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3045 : 2953) Pregled zapisnik .xls
4 GORICA 2 LOKOMOTIVA ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 21.10.2022 17:30 2.0 : 6.0 (3186 : 3231) Pregled zapisnik .xls
5 KI ŠKOFJA LOKA 2 KRANJSKA GORA KEGLJIŠČE PODEN 29.10.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3012 : 3097) Pregled zapisnik .xls
5 LOKOMOTIVA CALCIT 3 INVALID 28.10.2022 17:30 6.0 : 2.0 (3279 : 3205) Pregled zapisnik .xls
5 PIVKA 2 ADERGAS KRPANOV DOM PIVKA 30.10.2022 15:00 3.0 : 5.0 (3139 : 3180) Pregled zapisnik .xls
5 TRIGLAV 3 GORICA 2 TRIGLAV (Kranj) 29.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3198 : 3090) Pregled zapisnik .xls
5 BREST 2 ŽELEZNIKI 2 BREST (Cerknica) 28.10.2022 17:30 6.0 : 2.0 (3294 : 3238) Pregled zapisnik .xls
6 GORICA 2 CALCIT 3 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 04.11.2022 17:30 7.0 : 1.0 (3395 : 3090) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV 3 PIVKA 2 TRIGLAV (Kranj) 05.11.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3124 : 3152) Pregled zapisnik .xls
6 ADERGAS BREST 2 TRIGLAV (Kranj) 04.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3254 : 3184) Pregled zapisnik .xls
6 KRANJSKA GORA LOKOMOTIVA PODMEŽAKLA JESENICE 04.11.2022 18:00 4.0 : 4.0 (3108 : 3093) Pregled zapisnik .xls
6 ŽELEZNIKI 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 KEGLJIŠČE PODEN 05.11.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3254 : 3215) Pregled zapisnik .xls
7 LOKOMOTIVA ŽELEZNIKI 2 INVALID 18.11.2022 17:30 2.0 : 6.0 (3127 : 3268) Pregled zapisnik .xls
7 PIVKA 2 GORICA 2 KRPANOV DOM PIVKA 20.11.2022 15:00 6.0 : 2.0 (3224 : 3062) Pregled zapisnik .xls
7 CALCIT 3 KRANJSKA GORA KAMNIK (Kamnik) 18.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3097 : 3091) Pregled zapisnik .xls
7 TRIGLAV 3 BREST 2 TRIGLAV (Kranj) 18.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3213 : 3111) Pregled zapisnik .xls
7 KI ŠKOFJA LOKA 2 ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 19.11.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3065 : 3157) Pregled zapisnik .xls
8 PIVKA 2 BREST 2 KRPANOV DOM PIVKA 27.11.2022 15:00 5.0 : 3.0 (3241 : 3071) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV 3 KI ŠKOFJA LOKA 2 TRIGLAV (Kranj) 26.11.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3292 : 3012) Pregled zapisnik .xls
8 ŽELEZNIKI 2 CALCIT 3 KEGLJIŠČE PODEN 26.11.2022 14:00 2.0 : 6.0 (3146 : 3290) Pregled zapisnik .xls
8 ADERGAS LOKOMOTIVA TRIGLAV (Kranj) 25.11.2022 18:00 8.0 : 0.0 (3310 : 3140) Pregled zapisnik .xls
8 GORICA 2 KRANJSKA GORA ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 25.11.2022 17:30 6.0 : 2.0 (3278 : 3126) Pregled zapisnik .xls
9 CALCIT 3 ADERGAS KAMNIK (Kamnik) 02.12.2022 18:00
9 LOKOMOTIVA TRIGLAV 3 INVALID 02.12.2022 17:30
9 KRANJSKA GORA ŽELEZNIKI 2 PODMEŽAKLA JESENICE 02.12.2022 18:00
9 KI ŠKOFJA LOKA 2 PIVKA 2 KEGLJIŠČE PODEN 03.12.2022 18:00
9 BREST 2 GORICA 2 BREST (Cerknica) 02.12.2022 17:30
10 KRANJSKA GORA ADERGAS PODMEŽAKLA JESENICE 20.01.2023 18:00
10 CALCIT 3 TRIGLAV 3 KAMNIK (Kamnik) 20.01.2023 18:00
10 LOKOMOTIVA PIVKA 2 INVALID 20.01.2023 17:30
10 KI ŠKOFJA LOKA 2 BREST 2 KEGLJIŠČE PODEN 21.01.2023 18:00
10 GORICA 2 ŽELEZNIKI 2 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 20.01.2023 17:30
11 ADERGAS ŽELEZNIKI 2 TRIGLAV (Kranj) 27.01.2023 18:00
11 PIVKA 2 CALCIT 3 KRPANOV DOM PIVKA 29.01.2023 15:00
11 BREST 2 LOKOMOTIVA BREST (Cerknica) 27.01.2023 17:30
11 KI ŠKOFJA LOKA 2 GORICA 2 KEGLJIŠČE PODEN 28.01.2023 18:00
11 TRIGLAV 3 KRANJSKA GORA TRIGLAV (Kranj) 28.01.2023 18:00
12 CALCIT 3 BREST 2 KAMNIK (Kamnik) 03.02.2023 18:00
12 GORICA 2 ADERGAS ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 03.02.2023 17:30
12 ŽELEZNIKI 2 TRIGLAV 3 KEGLJIŠČE PODEN 04.02.2023 14:00
12 KRANJSKA GORA PIVKA 2 PODMEŽAKLA JESENICE 03.02.2023 18:00
12 LOKOMOTIVA KI ŠKOFJA LOKA 2 INVALID 03.02.2023 17:30
13 KI ŠKOFJA LOKA 2 CALCIT 3 KEGLJIŠČE PODEN 18.02.2023 18:00
13 BREST 2 KRANJSKA GORA BREST (Cerknica) 17.02.2023 17:30
13 LOKOMOTIVA GORICA 2 INVALID 17.02.2023 17:30
13 TRIGLAV 3 ADERGAS TRIGLAV (Kranj) 18.02.2023 18:00
13 PIVKA 2 ŽELEZNIKI 2 KRPANOV DOM PIVKA 19.02.2023 15:00
14 ADERGAS PIVKA 2 TRIGLAV (Kranj) 24.02.2023 18:00
14 KRANJSKA GORA KI ŠKOFJA LOKA 2 PODMEŽAKLA JESENICE 24.02.2023 18:00
14 GORICA 2 TRIGLAV 3 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 24.02.2023 17:30
14 CALCIT 3 LOKOMOTIVA KAMNIK (Kamnik) 24.02.2023 18:00
14 ŽELEZNIKI 2 BREST 2 KEGLJIŠČE PODEN 25.02.2023 14:00
15 BREST 2 ADERGAS BREST (Cerknica) 03.03.2023 17:30
15 KI ŠKOFJA LOKA 2 ŽELEZNIKI 2 KEGLJIŠČE PODEN 04.03.2023 18:00
15 PIVKA 2 TRIGLAV 3 KRPANOV DOM PIVKA 05.03.2023 15:00
15 LOKOMOTIVA KRANJSKA GORA INVALID 03.03.2023 17:30
15 CALCIT 3 GORICA 2 KAMNIK (Kamnik) 03.03.2023 18:00
16 ŽELEZNIKI 2 LOKOMOTIVA KEGLJIŠČE PODEN 11.03.2023 14:00
16 KRANJSKA GORA CALCIT 3 PODMEŽAKLA JESENICE 10.03.2023 18:00
16 GORICA 2 PIVKA 2 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 10.03.2023 17:30
16 BREST 2 TRIGLAV 3 TRIGLAV (Kranj) 11.03.2023 17:30
16 ADERGAS KI ŠKOFJA LOKA 2 TRIGLAV (Kranj) 10.03.2023 18:00
17 KI ŠKOFJA LOKA 2 TRIGLAV 3 KEGLJIŠČE PODEN 18.03.2023 18:00
17 BREST 2 PIVKA 2 BREST (Cerknica) 17.03.2023 17:30
17 LOKOMOTIVA ADERGAS INVALID 17.03.2023 17:30
17 CALCIT 3 ŽELEZNIKI 2 KAMNIK (Kamnik) 17.03.2023 18:00
17 KRANJSKA GORA GORICA 2 PODMEŽAKLA JESENICE 17.03.2023 18:00
18 GORICA 2 BREST 2 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 24.03.2023 17:30
18 ŽELEZNIKI 2 KRANJSKA GORA KEGLJIŠČE PODEN 25.03.2023 14:00
18 TRIGLAV 3 LOKOMOTIVA TRIGLAV (Kranj) 25.03.2023 18:00
18 PIVKA 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 KRPANOV DOM PIVKA 26.03.2023 16:00
18 ADERGAS CALCIT 3 TRIGLAV (Kranj) 24.03.2023 18:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
1,0
579
0,00
579,00
579,00
2. ŽELJKO PARADŽIK
ŽKD LOKOMOTIVA
4,0
2234
562,33
2796,33
559,27
3. FRANC KMET
KK TRIGLAV
1,0
555
0,00
555,00
555,00
4. ALOJZ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
1,6
875
550,40
1425,40
552,48
5. TONE MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
2,5
1387
544,00
1931,00
551,71
6. FILIP PRAPROTNIK
KK TRIGLAV
2,0
1099
552,50
1651,50
550,50
7. JORDAN LEKŠE
KK BREST
2,0
1044
605,00
1649,00
549,67
8. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
3,0
1650
544,50
2194,50
548,63
9. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
3,0
1650
544,00
2194,00
548,50
10. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
2,0
1097
548,00
1645,00
548,33
11. MITJA ANDLOVIC
KK GORICA
4,0
2211
524,67
2735,67
547,13
12. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
3,0
1632
556,00
2188,00
547,00
13. RUDOLF VIDIC
KK KAMNIK
3,0
1638
541,00
2179,00
544,75
14. MARJAN PROSEN
KK GORICA
4,0
2158
559,67
2717,67
543,53
15. IGOR BEVK
KK ŽELEZNIKI
3,0
1602
569,00
2171,00
542,75
16. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
2,0
1100
526,00
1626,00
542,00
17. MILAN PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
2,0
1089
536,75
1625,75
541,92
18. GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
2,0
1112
509,67
1621,67
540,56
19. VIJANEJ KOZLEVČAR
KK PIVKA
3,0
1617
545,00
2162,00
540,50
20. ROBERT ŠTREKELJ
ŽKD LOKOMOTIVA
3,0
1618
541,33
2159,33
539,83
21. DRAGO RADOČAJ
KK GORICA
3,0
1588
569,50
2157,50
539,38
22. ANDREJ ČERIN
KK BREST
2,0
1094
523,00
1617,00
539,00
23. BRANKO GREGORIN
ŽKD LOKOMOTIVA
4,0
2142
552,00
2694,00
538,80
24. FRANČIŠEK JELENC
KK ŽELEZNIKI
2,5
1343
541,75
1884,75
538,50
25. TINE FERFILA
KK BREST
4,0
2125
563,00
2688,00
537,60
26. NAL BORŠTNIK
KK BREST
4,0
2112
574,33
2686,33
537,27
27. BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
2,0
1058
553,33
1611,33
537,11
28. PAVEL SERŠA
KK KAMNIK
4,0
2144
530,00
2674,00
534,80
29. GAL OBLAK RIJAVEC
KK GORICA
2,0
1065
537,67
1602,67
534,22
30. MATJAŽ INTIHAR
KK BREST
2,5
1320
549,67
1869,67
534,19
31. JANEZ KEPIC
ŠD ADERGAS
3,0
1585
548,50
2133,50
533,38
32. DRAGO GERŠAK
ŠD KRANJSKA GORA
3,0
1609
519,67
2128,67
532,17
33. JANKO FOJKAR
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2146
504,67
2650,67
530,13
34. KLEMEN URANIČ
KK TRIGLAV
1,0
504
556,00
1060,00
530,00
35. BORUT LUŽOVEC
KK TRIGLAV
2,0
1070
519,50
1589,50
529,83
36. SLOBODAN ZEČEVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
4,0
2118
0,00
2118,00
529,50
37. JAN URBAS
KK BREST
2,0
1052
534,00
1586,00
528,67
38. BOJAN LISJAK
ŽKD LOKOMOTIVA
4,0
2119
523,50
2642,50
528,50
39. DUŠAN KOGOJ
KK TRIGLAV
1,0
529
526,60
1055,60
527,80
40. DRAGO FILIPAJ
ŠD KRANJSKA GORA
3,0
1574
536,89
2110,89
527,72
41. MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
3,0
1564
543,50
2107,50
526,88
42. MILOVAN RADONJIČ
ŠD KRANJSKA GORA
4,0
2119
514,40
2633,40
526,68
43. FRANCI POLJANŠEK
KK KAMNIK
3,0
1589
508,84
2097,84
524,46
44. BORIS MUŠIČ
ŠD ADERGAS
3,0
1585
509,75
2094,75
523,69
45. LUKA URBAS
KK BREST
4,0
2067
543,20
2610,20
522,04
46. ZDENKO SOKLIČ
KK ŽELEZNIKI
2,0
1075
488,00
1563,00
521,00
47. BOŠTJAN KOS
ŠD KRANJSKA GORA
3,0
1569
513,00
2082,00
520,50
48. SILVO PŠENIČNIK SLUGA
KK PIVKA
3,0
1553
523,33
2076,33
519,08
49. ANTON KLEMENC
KK KAMNIK
4,0
2102
490,20
2592,20
518,44
50. SLAVKO MARKOTIČ
KK ŠKOFJA LOKA
3,0
1561
507,00
2068,00
517,00
51. BRANKO MIHAJLOV
KK KAMNIK
3,0
1531
525,00
2056,00
514,00
52. DUŠAN JUKO
ŠD KRANJSKA GORA
3,0
1528
526,33
2054,33
513,58
53. JOŽA KLOBUČAR
KK TRIGLAV
1,0
495
529,50
1024,50
512,25
54. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
1,0
501
522,00
1023,00
511,50
55. MIRAN SLUGA
ŠD KRANJSKA GORA
4,0
2010
547,00
2557,00
511,40
56. JOŽE ZUPANČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2043
512,00
2555,00
511,00
57. MARJAN MARAVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
2,5
1272
507,00
1779,00
508,29
58. JOSIP KASUNIČ
KK TRIGLAV
1,0
501
515,00
1016,00
508,00
59. BORIS KURENT
ŠD ADERGAS
1,5
763
501,50
1264,50
505,80
60. MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
3,0
1493
516,29
2009,29
502,32
61. MIHA DEBEVC
KK GORICA
3,0
1515
486,40
2001,40
500,35
62. ANDRIJA MIJATOVIČ
ŠD KRANJSKA GORA
2,0
998
0,00
998,00
499,00
63. STANE VORŠIČ
KK ŠKOFJA LOKA
3,5
1746
496,36
2242,36
498,30
64. VLADIMIR FUIS
KK ŠKOFJA LOKA
3,3
1611
501,50
2112,50
497,06
65. BORIS NADIŽAR
KK ŠKOFJA LOKA
2,3
1130
485,00
1615,00
496,92
66. ANDRAŽ PRELEC
KK ŽELEZNIKI
2,0
973
504,67
1477,67
492,56
67. FRENK TALJAN
KK TRIGLAV
1,0
531
434,88
965,88
482,94
68. UROŠ NOVAK
ŠD KRANJSKA GORA
2,0
961
0,00
961,00
480,50
69. ALEŠ KORŠIČ
KK GORICA
2,8
1324
470,00
1794,00
478,40
70. BLAŽ LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
2,0
968
441,33
1409,33
469,78
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
1,00
579,00
579,00
0,00
0,00
NaN
1,00
579,00
579,00
2. JORDAN LEKŠE
KK BREST
2,00
1044,00
522,00
2,00
1210,00
605,00
4,00
2254,00
563,50
3. ŽELJKO PARADŽIK
ŽKD LOKOMOTIVA
4,00
2234,00
558,50
3,00
1687,00
562,33
7,00
3921,00
560,14
4. FRANC KMET
KK TRIGLAV
1,00
555,00
555,00
0,00
0,00
NaN
1,00
555,00
555,00
5. IGOR BEVK
KK ŽELEZNIKI
3,00
1602,00
534,00
4,00
2276,00
569,00
7,00
3878,00
554,00
6. ALOJZ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
1,58
875,00
553,80
2,50
1376,00
550,40
4,08
2251,00
551,72
7. TONE MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
2,50
1387,00
554,80
1,00
544,00
544,00
3,50
1931,00
551,71
8. FILIP PRAPROTNIK
KK TRIGLAV
2,00
1099,00
549,50
4,00
2210,00
552,50
6,00
3309,00
551,50
9. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
3,00
1632,00
544,00
3,00
1668,00
556,00
6,00
3300,00
550,00
10. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
2,00
1097,00
548,50
1,00
548,00
548,00
3,00
1645,00
548,33
11. MARJAN PROSEN
KK GORICA
4,00
2158,00
539,50
3,00
1679,00
559,67
7,00
3837,00
548,14
12. NAL BORŠTNIK
KK BREST
4,00
2112,00
528,00
3,00
1723,00
574,33
7,00
3835,00
547,86
13. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
3,00
1650,00
550,00
3,00
1632,00
544,00
6,00
3282,00
547,00
14. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
3,00
1650,00
550,00
4,00
2178,00
544,50
7,00
3828,00
546,86
15. DRAGO RADOČAJ
KK GORICA
3,00
1588,00
529,33
2,00
1139,00
569,50
5,00
2727,00
545,40
16. TINE FERFILA
KK BREST
4,00
2125,00
531,25
3,00
1689,00
563,00
7,00
3814,00
544,86
17. BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
2,00
1058,00
529,00
3,00
1660,00
553,33
5,00
2718,00
543,60
18. RUDOLF VIDIC
KK KAMNIK
3,00
1638,00
546,00
3,00
1623,00
541,00
6,00
3261,00
543,50
19. BRANKO GREGORIN
ŽKD LOKOMOTIVA
4,00
2142,00
535,50
3,00
1656,00
552,00
7,00
3798,00
542,57
20. MITJA ANDLOVIC
KK GORICA
4,00
2211,00
552,75
3,00
1574,00
524,67
7,00
3785,00
540,71
21. VIJANEJ KOZLEVČAR
KK PIVKA
3,00
1617,00
539,00
1,00
545,00
545,00
4,00
2162,00
540,50
22. ROBERT ŠTREKELJ
ŽKD LOKOMOTIVA
3,00
1618,00
539,33
3,00
1624,00
541,33
6,00
3242,00
540,33
23. FRANČIŠEK JELENC
KK ŽELEZNIKI
2,50
1343,00
537,20
4,00
2167,00
541,75
6,50
3510,00
540,00
24. JANEZ KEPIC
ŠD ADERGAS
3,00
1585,00
528,33
4,00
2194,00
548,50
7,00
3779,00
539,86
25. MATJAŽ INTIHAR
KK BREST
2,50
1320,00
528,00
3,00
1649,00
549,67
5,50
2969,00
539,82
26. MILAN PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
2,00
1089,00
544,50
4,00
2147,00
536,75
6,00
3236,00
539,33
27. ANDREJ ČERIN
KK BREST
2,00
1094,00
547,00
1,00
523,00
523,00
3,00
1617,00
539,00
28. KLEMEN URANIČ
KK TRIGLAV
1,00
504,00
504,00
2,00
1112,00
556,00
3,00
1616,00
538,67
29. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
2,00
1100,00
550,00
2,00
1052,00
526,00
4,00
2152,00
538,00
30. GAL OBLAK RIJAVEC
KK GORICA
2,00
1065,00
532,50
3,00
1613,00
537,67
5,00
2678,00
535,60
31. MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
3,00
1564,00
521,33
4,00
2174,00
543,50
7,00
3738,00
534,00
32. PAVEL SERŠA
KK KAMNIK
4,00
2144,00
536,00
3,00
1590,00
530,00
7,00
3734,00
533,43
33. DRAGO FILIPAJ
ŠD KRANJSKA GORA
3,00
1574,00
524,67
2,25
1208,00
536,89
5,25
2782,00
529,90
34. SLOBODAN ZEČEVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
4,00
2118,00
529,50
0,00
0,00
NaN
4,00
2118,00
529,50
35. JAN URBAS
KK BREST
2,00
1052,00
526,00
1,50
801,00
534,00
3,50
1853,00
529,43
36. GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
2,00
1112,00
556,00
3,00
1529,00
509,67
5,00
2641,00
528,20
37. DRAGO GERŠAK
ŠD KRANJSKA GORA
3,00
1609,00
536,33
3,00
1559,00
519,67
6,00
3168,00
528,00
38. BOJAN LISJAK
ŽKD LOKOMOTIVA
4,00
2119,00
529,75
2,00
1047,00
523,50
6,00
3166,00
527,67
39. ZDENKO SOKLIČ
KK ŽELEZNIKI
2,00
1075,00
537,50
0,50
244,00
488,00
2,50
1319,00
527,60
40. DUŠAN KOGOJ
KK TRIGLAV
1,00
529,00
529,00
5,00
2633,00
526,60
6,00
3162,00
527,00
41. LUKA URBAS
KK BREST
4,00
2067,00
516,75
2,50
1358,00
543,20
6,50
3425,00
526,92
42. BORUT LUŽOVEC
KK TRIGLAV
2,00
1070,00
535,00
4,00
2078,00
519,50
6,00
3148,00
524,67
43. MILOVAN RADONJIČ
ŠD KRANJSKA GORA
4,00
2119,00
529,75
2,50
1286,00
514,40
6,50
3405,00
523,85
44. JANKO FOJKAR
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2146,00
536,50
3,00
1514,00
504,67
7,00
3660,00
522,86
45. FRANCI POLJANŠEK
KK KAMNIK
3,00
1589,00
529,67
1,47
748,00
508,84
4,47
2337,00
522,82
46. JOŽA KLOBUČAR
KK TRIGLAV
1,00
495,00
495,00
4,00
2118,00
529,50
5,00
2613,00
522,60
47. SILVO PŠENIČNIK SLUGA
KK PIVKA
3,00
1553,00
517,67
3,00
1570,00
523,33
6,00
3123,00
520,50
48. BOŠTJAN KOS
ŠD KRANJSKA GORA
3,00
1569,00
523,00
3,00
1539,00
513,00
6,00
3108,00
518,00
49. DUŠAN JUKO
ŠD KRANJSKA GORA
3,00
1528,00
509,33
3,00
1579,00
526,33
6,00
3107,00
517,83
50. BORIS MUŠIČ
ŠD ADERGAS
3,00
1585,00
528,33
4,00
2039,00
509,75
7,00
3624,00
517,71
51. BRANKO MIHAJLOV
KK KAMNIK
3,00
1531,00
510,33
3,00
1575,00
525,00
6,00
3106,00
517,67
52. MIRAN SLUGA
ŠD KRANJSKA GORA
4,00
2010,00
502,50
2,00
1094,00
547,00
6,00
3104,00
517,33
53. ANTON KLEMENC
KK KAMNIK
4,00
2102,00
525,50
1,53
750,00
490,20
5,53
2852,00
515,73
54. SLAVKO MARKOTIČ
KK ŠKOFJA LOKA
3,00
1561,00
520,33
3,00
1521,00
507,00
6,00
3082,00
513,67
55. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
1,00
501,00
501,00
1,00
522,00
522,00
2,00
1023,00
511,50
56. JOŽE ZUPANČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2043,00
510,75
2,50
1280,00
512,00
6,50
3323,00
511,23
57. JOSIP KASUNIČ
KK TRIGLAV
1,00
501,00
501,00
2,00
1030,00
515,00
3,00
1531,00
510,33
58. MARJAN MARAVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
2,50
1272,00
508,80
2,00
1014,00
507,00
4,50
2286,00
508,00
59. MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
3,00
1493,00
497,67
3,50
1807,00
516,29
6,50
3300,00
507,69
60. BORIS KURENT
ŠD ADERGAS
1,50
763,00
508,67
2,00
1003,00
501,50
3,50
1766,00
504,57
61. FRENK TALJAN
KK TRIGLAV
1,00
531,00
531,00
0,43
187,00
434,88
1,43
718,00
502,10
62. MIHA DEBEVC
KK GORICA
3,00
1515,00
505,00
1,25
608,00
486,40
4,25
2123,00
499,53
63. ANDRIJA MIJATOVIČ
ŠD KRANJSKA GORA
2,00
998,00
499,00
0,00
0,00
NaN
2,00
998,00
499,00
64. VLADIMIR FUIS
KK ŠKOFJA LOKA
3,25
1611,00
495,69
2,00
1003,00
501,50
5,25
2614,00
497,90
65. STANE VORŠIČ
KK ŠKOFJA LOKA
3,50
1746,00
498,86
2,75
1365,00
496,36
6,25
3111,00
497,76
66. ANDRAŽ PRELEC
KK ŽELEZNIKI
2,00
973,00
486,50
3,00
1514,00
504,67
5,00
2487,00
497,40
67. BORIS NADIŽAR
KK ŠKOFJA LOKA
2,25
1130,00
502,22
2,00
970,00
485,00
4,25
2100,00
494,12
68. UROŠ NOVAK
ŠD KRANJSKA GORA
2,00
961,00
480,50
0,00
0,00
NaN
2,00
961,00
480,50
69. ALEŠ KORŠIČ
KK GORICA
2,75
1324,00
481,45
0,50
235,00
470,00
3,25
1559,00
479,69
70. BLAŽ LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
2,00
968,00
484,00
0,75
331,00
441,33
2,75
1299,00
472,36

JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
1,00
592,00
592,00
0,00
0,00
NaN
1,00
592,00
592,00
DOMINIK PETROVČIČ
KK GORICA
1,00
534,00
534,00
3,00
1818,00
606,00
4,00
2352,00
588,00
ROK JANTOL
KK KAMNIK
1,00
583,00
583,00
1,00
565,00
565,00
2,00
1148,00
574,00
IGOR ALPNER
KK KAMNIK
1,00
555,00
555,00
0,00
0,00
NaN
1,00
555,00
555,00
FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
1,00
539,00
539,00
3,00
1643,00
547,67
4,00
2182,00
545,50
JURE HAJNRIHAR
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
510,00
510,00
1,00
575,00
575,00
2,00
1085,00
542,50
GAŠPER MLAKAR
KK BREST
1,00
532,00
532,00
0,00
0,00
NaN
1,00
532,00
532,00
MARJAN DUJC
KK PIVKA
1,00
520,00
520,00
3,00
1596,00
532,00
4,00
2116,00
529,00
SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
1,00
551,00
551,00
3,00
1559,00
519,67
4,00
2110,00
527,50
MIRJAN MLINARIČ
KK KAMNIK
1,00
528,00
528,00
1,00
507,00
507,00
2,00
1035,00
517,50
JURE KRIŽAJ
ŽKD LOKOMOTIVA
0,50
234,00
468,00
1,00
536,00
536,00
1,50
770,00
513,33
MIRAN LEBAN
KK GORICA
1,00
497,00
497,00
1,25
652,00
521,60
2,25
1149,00
510,67
VOJKO RADONJIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
1,50
756,00
504,00
0,00
0,00
NaN
1,50
756,00
504,00
TOMAŽ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
1,00
487,00
487,00
1,25
644,00
515,20
2,25
1131,00
502,67
JURE TROJAR
KK ŽELEZNIKI
0,42
195,00
464,29
0,75
386,00
514,67
1,17
581,00
496,58
STANE LAVRIŠA
ŽKD LOKOMOTIVA
0,50
247,00
494,00
1,00
496,00
496,00
1,50
743,00
495,33
TADEJ UDIR
ŠD ADERGAS
0,50
230,00
460,00
1,00
509,00
509,00
1,50
739,00
492,67
ALEŠ DERNIKOVIČ
KK BREST
1,00
491,00
491,00
0,00
0,00
NaN
1,00
491,00
491,00
TINO BABČEC
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
488,00
488,00
0,00
0,00
NaN
1,00
488,00
488,00
NIK UDOVIČ
KK BREST
1,50
720,00
480,00
2,00
979,00
489,50
3,50
1699,00
485,43
ANDREJ MERKELJ
KK GORICA
1,00
462,00
462,00
0,00
0,00
NaN
1,00
462,00
462,00
GORAZD LOJK
KK GORICA
0,75
336,00
448,00
0,00
0,00
NaN
0,75
336,00
448,00
GORAZD OBLAK
KK GORICA
0,50
225,00
450,00
0,50
221,00
442,00
1,00
446,00
446,00
ALEŠ HOJAK
KK GORICA
0,50
221,00
442,00
0,00
0,00
NaN
0,50
221,00
442,00
ANDREJ MARINIČ
KK GORICA
0,50
218,00
436,00
0,00
0,00
NaN
0,50
218,00
436,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. ŽELEZNIKI 2
3.0
6512
3106
9618
534,33
103
4.0
8814
4068
12882
536,75
180
7.0
15326
7174
22500
535,71
283
2. BREST 2
4.0
8487
4070
12557
523,21
163
3.0
6727
3205
9932
551,78
135
7.0
15214
7275
22489
535,45
298
3. ADERGAS
3.0
6527
3119
9646
535,89
113
4.0
8646
4136
12782
532,58
123
7.0
15173
7255
22428
534,00
236
4. CALCIT 3
4.0
8673
4206
12879
536,63
147
3.0
6358
3077
9435
524,17
126
7.0
15031
7283
22314
531,29
273
5. LOKOMOTIVA
4.0
8719
4021
12740
530,83
141
3.0
6460
3054
9514
528,56
128
7.0
15179
7075
22254
529,86
269
6. PIVKA 2
3.0
6480
2964
9444
524,67
142
4.0
8788
3997
12785
532,71
205
7.0
15268
6961
22229
529,26
347
7. TRIGLAV 3
2.0
4314
2050
6364
530,33
59
5.0
10751
5044
15795
526,50
220
7.0
15065
7094
22159
527,60
279
8. GORICA 2
4.0
8495
3859
12354
514,75
203
3.0
6598
3181
9779
543,28
93
7.0
15093
7040
22133
526,98
296
9. KRANJSKA GORA
4.0
8520
3848
12368
515,33
208
3.0
6450
2992
9442
524,56
107
7.0
14970
6840
21810
519,29
315
10. KI ŠKOFJA LOKA 2
4.0
8534
3669
12203
508,46
236
3.0
6406
2643
9049
502,72
190
7.0
14940
6312
21252
506,00
426