Liga: 2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. SIJ-ACRONI
Jesenice
8 6 0 2 12 44.0 20.0
2. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
8 6 0 2 12 41.0 23.0
3. PROTEUS 2
Postojna
8 6 0 2 12 36.0 28.0
4. CALCIT 2
Kamnik
8 5 1 2 11 40.0 24.0
5. TABORSKA JAMA 2
Ljubljana
8 4 2 2 10 39.0 25.0
6. IZOLA
Izola
8 3 1 4 7 29.5 34.5
7. VODNJAK
Novo mesto
8 3 0 5 6 26.0 38.0
8. LJUBELJ 2
Tržič
8 2 0 6 4 25.0 39.0
9. ŽELEZNIKI 1
Železniki
8 2 0 6 4 23.5 40.5
10. KI ŠKOFJA LOKA 1
Škofja Loka
8 1 0 7 2 16.0 48.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 SIJ-ACRONI VODNJAK PODMEŽAKLA JESENICE 24.09.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3394 : 3306) Pregled zapisnik .xls
1 TABORSKA JAMA 2 PROTEUS 2 BEŽIGRAD 24.09.2022 19:00 3.0 : 5.0 (3307 : 3344) Pregled zapisnik .xls
1 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA (TPC Livade) 23.09.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3259 : 3234) Pregled zapisnik .xls
1 ŽELEZNIKI 1 CALCIT 2 KEGLJIŠČE PODEN 24.09.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3316 : 3438) Pregled zapisnik .xls
1 SLAVIJA ŠTOJS LJUBELJ 2 INVALID 23.09.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3329 : 3257) Pregled zapisnik .xls
2 PROTEUS 2 IZOLA ŠPORTNI PARK (Postojna) 01.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3435 : 3333) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ 2 SIJ-ACRONI TRŽIČ 01.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3216 : 3167) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI 1 SLAVIJA ŠTOJS KEGLJIŠČE PODEN 01.10.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3306 : 3400) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 KAMNIK (Kamnik) 01.10.2022 17:00 8.0 : 0.0 (3281 : 3085) Pregled zapisnik .xls
2 VODNJAK TABORSKA JAMA 2 VODNJAK NOVO MESTO 01.10.2022 10:00 5.0 : 3.0 (3326 : 3215) Pregled zapisnik .xls
3 IZOLA VODNJAK IZOLA (TPC Livade) 14.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3308 : 3241) Pregled zapisnik .xls
3 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT 2 INVALID 14.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3262 : 3255) Pregled zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA 1 PROTEUS 2 KEGLJIŠČE PODEN 15.10.2022 14:00 1.0 : 7.0 (3324 : 3443) Pregled zapisnik .xls
3 SIJ-ACRONI ŽELEZNIKI 1 PODMEŽAKLA JESENICE 15.10.2022 16:00 4.5 : 3.5 (3355 : 3309) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA 2 LJUBELJ 2 BEŽIGRAD 15.10.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3258 : 3188) Pregled zapisnik .xls
4 VODNJAK KI ŠKOFJA LOKA 1 VODNJAK NOVO MESTO 22.10.2022 10:00 6.0 : 2.0 (3268 : 3181) Pregled zapisnik .xls
4 LJUBELJ 2 IZOLA TRŽIČ 22.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3253 : 3189) Pregled zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI 1 TABORSKA JAMA 2 KEGLJIŠČE PODEN 22.10.2022 18:00 1.0 : 7.0 (3348 : 3463) Pregled zapisnik .xls
4 CALCIT 2 PROTEUS 2 KAMNIK (Kamnik) 22.10.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3250 : 3199) Pregled zapisnik .xls
4 SLAVIJA ŠTOJS SIJ-ACRONI INVALID 21.10.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3266 : 3374) Pregled zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA 2 SLAVIJA ŠTOJS BEŽIGRAD 29.10.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3265 : 3217) Pregled zapisnik .xls
5 IZOLA ŽELEZNIKI 1 IZOLA (TPC Livade) 28.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3412 : 3325) Pregled zapisnik .xls
5 PROTEUS 2 VODNJAK ŠPORTNI PARK (Postojna) 29.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3448 : 3358) Pregled zapisnik .xls
5 SIJ-ACRONI CALCIT 2 PODMEŽAKLA JESENICE 29.10.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3432 : 3294) Pregled zapisnik .xls
5 KI ŠKOFJA LOKA 1 LJUBELJ 2 KEGLJIŠČE PODEN 29.10.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3313 : 3228) Pregled zapisnik .xls
6 LJUBELJ 2 PROTEUS 2 TRŽIČ 05.11.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3209 : 3249) Pregled zapisnik .xls
6 ŽELEZNIKI 1 KI ŠKOFJA LOKA 1 KEGLJIŠČE PODEN 05.11.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3377 : 3334) Pregled zapisnik .xls
6 SIJ-ACRONI TABORSKA JAMA 2 PODMEŽAKLA JESENICE 05.11.2022 16:00 2.0 : 6.0 (3292 : 3403) Pregled zapisnik .xls
6 CALCIT 2 VODNJAK KAMNIK (Kamnik) 05.11.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3340 : 3320) Pregled zapisnik .xls
6 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA INVALID 04.11.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3277 : 3169) Pregled zapisnik .xls
7 IZOLA SIJ-ACRONI IZOLA (TPC Livade) 18.11.2022 18:00 1.5 : 6.5 (3321 : 3392) Pregled zapisnik .xls
7 PROTEUS 2 ŽELEZNIKI 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 19.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3442 : 3341) Pregled zapisnik .xls
7 VODNJAK LJUBELJ 2 VODNJAK NOVO MESTO 19.11.2022 10:00 5.0 : 3.0 (3333 : 3207) Pregled zapisnik .xls
7 KI ŠKOFJA LOKA 1 SLAVIJA ŠTOJS KEGLJIŠČE PODEN 19.11.2022 14:00 2.0 : 6.0 (3280 : 3329) Pregled zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA 2 CALCIT 2 BEŽIGRAD 19.11.2022 19:00 4.0 : 4.0 (3293 : 3277) Pregled zapisnik .xls
8 ŽELEZNIKI 1 VODNJAK KEGLJIŠČE PODEN 26.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3427 : 3380) Pregled zapisnik .xls
8 SLAVIJA ŠTOJS PROTEUS 2 INVALID 25.11.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3243 : 3127) Pregled zapisnik .xls
8 CALCIT 2 LJUBELJ 2 KAMNIK (Kamnik) 26.11.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3392 : 3242) Pregled zapisnik .xls
8 SIJ-ACRONI KI ŠKOFJA LOKA 1 PODMEŽAKLA JESENICE 26.11.2022 16:00 8.0 : 0.0 (3471 : 3334) Pregled zapisnik .xls
8 TABORSKA JAMA 2 IZOLA BEŽIGRAD 26.11.2022 19:00 4.0 : 4.0 (3263 : 3282) Pregled zapisnik .xls
9 VODNJAK SLAVIJA ŠTOJS VODNJAK NOVO MESTO 03.12.2022 10:00
9 PROTEUS 2 SIJ-ACRONI ŠPORTNI PARK (Postojna) 03.12.2022 18:00
9 KI ŠKOFJA LOKA 1 TABORSKA JAMA 2 KEGLJIŠČE PODEN 03.12.2022 14:00
9 IZOLA CALCIT 2 IZOLA (TPC Livade) 02.12.2022 18:00
9 LJUBELJ 2 ŽELEZNIKI 1 TRŽIČ 03.12.2022 18:00
10 LJUBELJ 2 SLAVIJA ŠTOJS TRŽIČ 21.01.2023 18:00
10 VODNJAK SIJ-ACRONI VODNJAK NOVO MESTO 21.01.2023 10:00
10 KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA KEGLJIŠČE PODEN 21.01.2023 14:00
10 CALCIT 2 ŽELEZNIKI 1 KAMNIK (Kamnik) 21.01.2023 17:00
10 PROTEUS 2 TABORSKA JAMA 2 ŠPORTNI PARK (Postojna) 21.01.2023 18:00
11 IZOLA PROTEUS 2 IZOLA (TPC Livade) 27.01.2023 18:00
11 KI ŠKOFJA LOKA 1 CALCIT 2 KEGLJIŠČE PODEN 28.01.2023 14:00
11 TABORSKA JAMA 2 VODNJAK BEŽIGRAD 28.01.2023 19:00
11 SIJ-ACRONI LJUBELJ 2 PODMEŽAKLA JESENICE 28.01.2023 16:00
11 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI 1 INVALID 27.01.2023 18:00
12 PROTEUS 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 04.02.2023 18:00
12 LJUBELJ 2 TABORSKA JAMA 2 TRŽIČ 04.02.2023 18:00
12 CALCIT 2 SLAVIJA ŠTOJS KAMNIK (Kamnik) 04.02.2023 17:00
12 VODNJAK IZOLA VODNJAK NOVO MESTO 04.02.2023 10:00
12 ŽELEZNIKI 1 SIJ-ACRONI KEGLJIŠČE PODEN 04.02.2023 18:00
13 TABORSKA JAMA 2 ŽELEZNIKI 1 BEŽIGRAD 18.02.2023 19:00
13 KI ŠKOFJA LOKA 1 VODNJAK KEGLJIŠČE PODEN 18.02.2023 14:00
13 IZOLA LJUBELJ 2 IZOLA (TPC Livade) 17.02.2023 18:00
13 SIJ-ACRONI SLAVIJA ŠTOJS PODMEŽAKLA JESENICE 18.02.2023 16:00
13 PROTEUS 2 CALCIT 2 ŠPORTNI PARK (Postojna) 18.02.2023 18:00
14 CALCIT 2 SIJ-ACRONI KAMNIK (Kamnik) 25.02.2023 17:00
14 SLAVIJA ŠTOJS TABORSKA JAMA 2 INVALID 24.02.2023 18:00
14 ŽELEZNIKI 1 IZOLA KEGLJIŠČE PODEN 25.02.2023 18:00
14 VODNJAK PROTEUS 2 VODNJAK NOVO MESTO 25.02.2023 10:00
14 LJUBELJ 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 TRŽIČ 25.02.2023 18:00
15 VODNJAK CALCIT 2 VODNJAK NOVO MESTO 04.03.2023 10:00
15 PROTEUS 2 LJUBELJ 2 ŠPORTNI PARK (Postojna) 04.03.2023 18:00
15 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŽELEZNIKI 1 KEGLJIŠČE PODEN 04.03.2023 14:00
15 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS IZOLA (TPC Livade) 03.03.2023 18:00
15 TABORSKA JAMA 2 SIJ-ACRONI BEŽIGRAD 04.03.2023 19:00
16 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 1 INVALID 10.03.2023 18:00
16 LJUBELJ 2 VODNJAK TRŽIČ 11.03.2023 18:00
16 CALCIT 2 TABORSKA JAMA 2 KAMNIK (Kamnik) 11.03.2023 17:00
16 SIJ-ACRONI IZOLA PODMEŽAKLA JESENICE 11.03.2023 16:00
16 ŽELEZNIKI 1 PROTEUS 2 KEGLJIŠČE PODEN 11.03.2023 18:00
17 KI ŠKOFJA LOKA 1 SIJ-ACRONI KEGLJIŠČE PODEN 18.03.2023 14:00
17 PROTEUS 2 SLAVIJA ŠTOJS ŠPORTNI PARK (Postojna) 18.03.2023 18:00
17 LJUBELJ 2 CALCIT 2 TRŽIČ 18.03.2023 18:00
17 VODNJAK ŽELEZNIKI 1 VODNJAK NOVO MESTO 18.03.2023 10:00
17 IZOLA TABORSKA JAMA 2 IZOLA (TPC Livade) 17.03.2023 18:00
18 TABORSKA JAMA 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 BEŽIGRAD 25.03.2023 19:00
18 SLAVIJA ŠTOJS VODNJAK INVALID 24.03.2023 18:00
18 ŽELEZNIKI 1 LJUBELJ 2 KEGLJIŠČE PODEN 25.03.2023 18:00
18 SIJ-ACRONI PROTEUS 2 PODMEŽAKLA JESENICE 25.03.2023 16:00
18 CALCIT 2 IZOLA KAMNIK (Kamnik) 25.03.2023 17:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. MARK MOJMIR BORTEK
KD VODNJAK
4,0
2334
608,67
2942,67
588,53
2. ALEŠ MAVSAR
ŠD JESENICE
2,0
1177
566,00
1743,00
581,00
3. NIK MEDJA
ŠD JESENICE
3,0
1727
593,75
2320,75
580,19
4. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
3,0
1736
581,00
2317,00
579,25
5. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
3,0
1722
575,00
2297,00
574,25
6. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
2,0
1132
582,33
1714,33
571,44
7. BRANE POTOČNIK
KK KAMNIK
4,0
2289
563,67
2852,67
570,53
8. JANEZ ČERIN
KK LJUBELJ
3,0
1715
562,33
2277,33
569,33
9. JOŽE MAKOTER
KK PROTEUS
2,0
1130
575,50
1705,50
568,50
10. MIRAN POPRASK
KK PROTEUS
3,0
1690
579,50
2269,50
567,38
11. SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
3,0
1701
568,00
2269,00
567,25
12. ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
3,0
1708
559,50
2267,50
566,88
13. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
2,0
1130
567,67
1697,67
565,89
14. TONE ŠTULAR
KK SLAVIJA
3,0
1721
538,10
2259,10
564,77
15. MATIC RAJAKOVIČ
ŠD JESENICE
2,0
1124
569,67
1693,67
564,56
16. ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
3,0
1688
568,75
2256,75
564,19
17. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1691
563,25
2254,25
563,56
18. MLADEN BUBALO
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1149
538,80
1687,80
562,60
19. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
4,0
2251
559,67
2810,67
562,13
20. BORUT POŽAR
KK PROTEUS
3,6
2022
566,00
2588,00
561,39
21. IVAN MARS
KK IZOLA
3,0
1668
573,39
2241,39
560,35
22. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
3,0
1687
552,33
2239,33
559,83
23. ALEŠ ŠIMC
KD VODNJAK
4,0
2230
568,00
2798,00
559,60
24. ŠTEFAN JESENŠEK
ŠD JESENICE
3,0
1672
553,00
2225,00
556,25
25. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1669
553,00
2222,00
555,50
26. JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
4,0
2214
562,33
2776,33
555,27
27. MATJAŽ VOVK
KK LJUBELJ
2,5
1371
571,67
1942,67
555,05
28. ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1112
550,50
1662,50
554,17
29. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
3,0
1660
555,00
2215,00
553,75
30. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
3,0
1641
569,50
2210,50
552,63
31. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
3,0
1653
552,50
2205,50
551,38
32. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
2,0
1110
541,33
1651,33
550,44
33. PRIMOŽ PERŠIN
KK SLAVIJA
3,0
1640
559,00
2199,00
549,75
34. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
2,0
1073
576,00
1649,00
549,67
35. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
2,0
1097
551,20
1648,20
549,40
36. LUKA ČADEŽ
KK PROTEUS
2,4
1318
542,50
1860,50
548,82
37. BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
3,0
1643
552,00
2195,00
548,75
38. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
4,0
2214
522,00
2736,00
547,20
39. ANŽE PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
3,0
1637
551,33
2188,33
547,08
40. JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
2,0
1072
567,00
1639,00
546,33
41. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
3,0
1629
556,25
2185,25
546,31
42. STANKO POTOČAN
ŠD JESENICE
2,0
1093
545,00
1638,00
546,00
43. IGOR ALPNER
KK KAMNIK
3,0
1623
549,00
2172,00
543,00
44. STANE STARMAN
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2143
569,92
2712,92
542,58
45. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1629
540,50
2169,50
542,38
46. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
3,0
1630
537,67
2167,67
541,92
47. LUKA KRIŽAJ
KK SLAVIJA
3,0
1626
540,00
2166,00
541,50
48. MARJAN ZGONC
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2161
542,67
2703,67
540,73
49. JULIJAN PUNTAR
KK PROTEUS
2,0
1052
568,00
1620,00
540,00
50. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
3,0
1605
551,00
2156,00
539,00
51. JURE MEHLE
KK SLAVIJA
2,0
1067
547,50
1614,50
538,17
52. IGOR VESEL
KD VODNJAK
4,0
2150
540,00
2690,00
538,00
53. BOJAN URŠIČ
KK PROTEUS
2,0
1075
0,00
1075,00
537,50
54. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
3,0
1584
565,50
2149,50
537,38
55. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2144
539,33
2683,33
536,67
56. MIHAEL BRODARIČ
KD VODNJAK
2,8
1499
513,33
2012,33
536,62
57. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2126
546,33
2672,33
534,47
58. GORAZD GORJUP
KK IZOLA
3,0
1586
539,50
2125,50
531,38
59. DEJAN LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2085
554,67
2639,67
527,93
60. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
4,0
2112
527,50
2639,50
527,90
61. JERNEJ PAČELAT
ŠD JESENICE
2,0
1023
560,00
1583,00
527,67
62. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
3,5
1846
526,50
2372,50
527,22
63. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
3,5
1843
469,60
2312,60
513,91
64. JANEZ NUČIČ
KK IZOLA
2,8
1381
532,67
1913,67
510,31
65. MARJAN KOPAČ
KK LJUBELJ
2,5
1289
488,00
1777,00
507,71
66. ANEJ BEGOVIČ
KK PROTEUS
2,0
983
0,00
983,00
491,50
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MARK MOJMIR BORTEK
KD VODNJAK
4,00
2334,00
583,50
3,00
1826,00
608,67
7,00
4160,00
594,29
2. NIK MEDJA
ŠD JESENICE
3,00
1727,00
575,67
4,00
2375,00
593,75
7,00
4102,00
586,00
3. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
3,00
1736,00
578,67
1,00
581,00
581,00
4,00
2317,00
579,25
4. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
2,00
1132,00
566,00
3,00
1747,00
582,33
5,00
2879,00
575,80
5. ALEŠ MAVSAR
ŠD JESENICE
2,00
1177,00
588,50
3,00
1698,00
566,00
5,00
2875,00
575,00
6. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
3,00
1722,00
574,00
4,00
2300,00
575,00
7,00
4022,00
574,57
7. JOŽE MAKOTER
KK PROTEUS
2,00
1130,00
565,00
2,00
1151,00
575,50
4,00
2281,00
570,25
8. MIRAN POPRASK
KK PROTEUS
3,00
1690,00
563,33
2,00
1159,00
579,50
5,00
2849,00
569,80
9. BRANE POTOČNIK
KK KAMNIK
4,00
2289,00
572,25
3,00
1691,00
563,67
7,00
3980,00
568,57
10. SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
3,00
1701,00
567,00
3,00
1704,00
568,00
6,00
3405,00
567,50
11. JANEZ ČERIN
KK LJUBELJ
3,00
1715,00
571,67
3,00
1687,00
562,33
6,00
3402,00
567,00
12. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
2,00
1130,00
565,00
3,00
1703,00
567,67
5,00
2833,00
566,60
13. MATIC RAJAKOVIČ
ŠD JESENICE
2,00
1124,00
562,00
3,00
1709,00
569,67
5,00
2833,00
566,60
14. ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
3,00
1688,00
562,67
4,00
2275,00
568,75
7,00
3963,00
566,14
15. IVAN MARS
KK IZOLA
3,00
1668,00
556,00
3,57
2047,00
573,39
6,57
3715,00
565,45
16. ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
3,00
1708,00
569,33
4,00
2238,00
559,50
7,00
3946,00
563,71
17. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1691,00
563,67
4,00
2253,00
563,25
7,00
3944,00
563,43
18. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
2,00
1073,00
536,50
4,00
2304,00
576,00
6,00
3377,00
562,83
19. ALEŠ ŠIMC
KD VODNJAK
4,00
2230,00
557,50
3,00
1704,00
568,00
7,00
3934,00
562,00
20. BORUT POŽAR
KK PROTEUS
3,61
2022,00
560,11
1,50
849,00
566,00
5,11
2871,00
561,84
21. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
4,00
2251,00
562,75
3,00
1679,00
559,67
7,00
3930,00
561,43
22. MATJAŽ VOVK
KK LJUBELJ
2,50
1371,00
548,40
3,00
1715,00
571,67
5,50
3086,00
561,09
23. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
3,00
1687,00
562,33
3,00
1657,00
552,33
6,00
3344,00
557,33
24. JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
4,00
2214,00
553,50
3,00
1687,00
562,33
7,00
3901,00
557,29
25. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
3,00
1641,00
547,00
2,00
1139,00
569,50
5,00
2780,00
556,00
26. ŠTEFAN JESENŠEK
ŠD JESENICE
3,00
1672,00
557,33
4,00
2212,00
553,00
7,00
3884,00
554,86
27. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1669,00
556,33
3,00
1659,00
553,00
6,00
3328,00
554,67
28. MLADEN BUBALO
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1149,00
574,50
2,50
1347,00
538,80
4,50
2496,00
554,67
29. TONE ŠTULAR
KK SLAVIJA
3,00
1721,00
573,67
3,57
1921,00
538,10
6,57
3642,00
554,34
30. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
3,00
1660,00
553,33
2,00
1110,00
555,00
5,00
2770,00
554,00
31. PRIMOŽ PERŠIN
KK SLAVIJA
3,00
1640,00
546,67
4,00
2236,00
559,00
7,00
3876,00
553,71
32. ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1112,00
556,00
4,00
2202,00
550,50
6,00
3314,00
552,33
33. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
3,00
1653,00
551,00
4,00
2210,00
552,50
7,00
3863,00
551,86
34. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
3,00
1629,00
543,00
4,00
2225,00
556,25
7,00
3854,00
550,57
35. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
2,00
1097,00
548,50
2,50
1378,00
551,20
4,50
2475,00
550,00
36. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
3,00
1584,00
528,00
4,00
2262,00
565,50
7,00
3846,00
549,43
37. BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
3,00
1643,00
547,67
2,00
1104,00
552,00
5,00
2747,00
549,40
38. ANŽE PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
3,00
1637,00
545,67
3,00
1654,00
551,33
6,00
3291,00
548,50
39. STANE STARMAN
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2143,00
535,75
2,36
1345,00
569,92
6,36
3488,00
548,43
40. LUKA ČADEŽ
KK PROTEUS
2,39
1318,00
551,46
2,00
1085,00
542,50
4,39
2403,00
547,38
41. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
2,00
1110,00
555,00
3,00
1624,00
541,33
5,00
2734,00
546,80
42. JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
2,00
1072,00
536,00
1,00
567,00
567,00
3,00
1639,00
546,33
43. STANKO POTOČAN
ŠD JESENICE
2,00
1093,00
546,50
2,00
1090,00
545,00
4,00
2183,00
545,75
44. IGOR ALPNER
KK KAMNIK
3,00
1623,00
541,00
3,00
1647,00
549,00
6,00
3270,00
545,00
45. JURE MEHLE
KK SLAVIJA
2,00
1067,00
533,50
4,00
2190,00
547,50
6,00
3257,00
542,83
46. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1629,00
543,00
2,00
1081,00
540,50
5,00
2710,00
542,00
47. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
4,00
2214,00
553,50
2,50
1305,00
522,00
6,50
3519,00
541,38
48. MARJAN ZGONC
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2161,00
540,25
3,00
1628,00
542,67
7,00
3789,00
541,29
49. LUKA KRIŽAJ
KK SLAVIJA
3,00
1626,00
542,00
3,50
1890,00
540,00
6,50
3516,00
540,92
50. JERNEJ PAČELAT
ŠD JESENICE
2,00
1023,00
511,50
3,00
1680,00
560,00
5,00
2703,00
540,60
51. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
3,00
1630,00
543,33
3,00
1613,00
537,67
6,00
3243,00
540,50
52. JULIJAN PUNTAR
KK PROTEUS
2,00
1052,00
526,00
1,00
568,00
568,00
3,00
1620,00
540,00
53. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
3,00
1605,00
535,00
1,00
551,00
551,00
4,00
2156,00
539,00
54. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2126,00
531,50
3,00
1639,00
546,33
7,00
3765,00
537,86
55. IGOR VESEL
KD VODNJAK
4,00
2150,00
537,50
0,50
270,00
540,00
4,50
2420,00
537,78
56. BOJAN URŠIČ
KK PROTEUS
2,00
1075,00
537,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1075,00
537,50
57. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2144,00
536,00
3,00
1618,00
539,33
7,00
3762,00
537,43
58. DEJAN LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2085,00
521,25
3,00
1664,00
554,67
7,00
3749,00
535,57
59. GORAZD GORJUP
KK IZOLA
3,00
1586,00
528,67
4,00
2158,00
539,50
7,00
3744,00
534,86
60. MIHAEL BRODARIČ
KD VODNJAK
2,75
1499,00
545,09
1,50
770,00
513,33
4,25
2269,00
533,88
61. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
4,00
2112,00
528,00
2,00
1055,00
527,50
6,00
3167,00
527,83
62. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
3,50
1846,00
527,43
2,00
1053,00
526,50
5,50
2899,00
527,09
63. JANEZ NUČIČ
KK IZOLA
2,75
1381,00
502,18
3,00
1598,00
532,67
5,75
2979,00
518,09
64. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
3,50
1843,00
526,57
1,25
587,00
469,60
4,75
2430,00
511,58
65. MARJAN KOPAČ
KK LJUBELJ
2,50
1289,00
515,60
1,75
854,00
488,00
4,25
2143,00
504,24
66. ANEJ BEGOVIČ
KK PROTEUS
2,00
983,00
491,50
0,00
0,00
NaN
2,00
983,00
491,50

FRANCI CELEC
KK ŠKOFJA LOKA
0,00
0,00
NaN
0,00
0,00
NaN
0,00
0,00
NaN
EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
583,00
583,00
1,00
559,00
559,00
2,00
1142,00
571,00
BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
569,00
569,00
0,00
0,00
NaN
1,00
569,00
569,00
SAVKO DEBELJAK
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
561,00
561,00
3,00
1659,00
553,00
4,00
2220,00
555,00
MARJAN KASTELIC
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
580,00
580,00
2,00
1071,00
535,50
3,00
1651,00
550,33
BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
1,00
569,00
569,00
2,00
1065,00
532,50
3,00
1634,00
544,67
BORIS ŽIBERNA
KK SLAVIJA
1,00
549,00
549,00
0,50
253,00
506,00
1,50
802,00
534,67
JANEZ MARTINČIČ
KK SLAVIJA
1,00
560,00
560,00
1,43
731,00
511,19
2,43
1291,00
531,28
FRANCI POLJANŠEK
KK KAMNIK
1,00
558,00
558,00
1,00
492,00
492,00
2,00
1050,00
525,00
RUDOLF VIDIC
KK KAMNIK
1,00
524,00
524,00
0,00
0,00
NaN
1,00
524,00
524,00
BRANE RUKŠE
KD VODNJAK
0,21
115,00
547,62
1,48
768,00
518,92
1,69
883,00
522,49
JAKOB JANČAR
KK KAMNIK
1,00
544,00
544,00
1,00
497,00
497,00
2,00
1041,00
520,50
DOMINIK RADIČ
KK LJUBELJ
1,00
490,00
490,00
0,50
284,00
568,00
1,50
774,00
516,00
SEBASTIJAN TURK
KD VODNJAK
0,87
438,00
503,45
1,48
774,00
522,97
2,35
1212,00
515,74
BENJAMIN JURGEC
ŠD JESENICE
1,00
487,00
487,00
1,00
539,00
539,00
2,00
1026,00
513,00
BRANE AVGUŠTIN
KD VODNJAK
0,92
482,00
523,91
1,52
768,00
505,26
2,44
1250,00
512,30
ROMAN JEŽ
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
538,00
538,00
0,90
433,00
481,11
1,90
971,00
511,05
JULIJAN GRIŽON
KK IZOLA
0,25
121,00
484,00
1,43
710,00
496,50
1,68
831,00
494,64
MATJAŽ KRIŽAN
KD VODNJAK
0,25
120,00
480,00
0,52
256,00
492,31
0,77
376,00
488,31
SLAVKO MARKOTIČ
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
474,00
474,00
0,00
0,00
NaN
1,00
474,00
474,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. PROTEUS 2
4.0
8876
4359
13235
551,46
127
3.0
6830
3495
10325
573,61
72
7.0
15706
7854
23560
560,95
199
2. SIJ-ACRONI
3.0
6626
3307
9933
551,83
82
4.0
8881
4592
13473
561,38
78
7.0
15507
7899
23406
557,29
160
3. ŽELEZNIKI 1
3.0
6736
3239
9975
554,17
72
4.0
8943
4404
13347
556,13
128
7.0
15679
7643
23322
555,29
200
4. TABORSKA JAMA 2
3.0
6646
3435
10081
560,06
75
4.0
8796
4327
13123
546,79
111
7.0
15442
7762
23204
552,48
186
5. VODNJAK
4.0
8853
4372
13225
551,04
97
3.0
6604
3323
9927
551,50
73
7.0
15457
7695
23152
551,24
170
6. CALCIT 2
4.0
8934
4330
13264
552,67
119
3.0
6672
3199
9871
548,39
102
7.0
15606
7529
23135
550,83
221
7. SLAVIJA ŠTOJS
3.0
6680
3266
9946
552,56
85
4.0
8675
4459
13134
547,25
101
7.0
15355
7725
23080
549,52
186
8. IZOLA
3.0
6552
3139
9691
538,39
85
4.0
8908
4392
13300
554,17
135
7.0
15460
7531
22991
547,40
220
9. KI ŠKOFJA LOKA 1
4.0
8728
4106
12834
534,75
137
3.0
6650
3267
9917
550,94
96
7.0
15378
7373
22751
541,69
233
10. LJUBELJ 2
4.0
8776
4104
12880
536,67
153
3.0
6521
3157
9678
537,67
97
7.0
15297
7261
22558
537,10
250