Liga: 3. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

3. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. CALCIT 3
Kamnik
18 15 0 3 30 104.0 40.0
2. VODNJAK
Novo mesto
18 14 1 3 29 94.0 50.0
3. ŽELEZNIKI 2
Železniki
18 10 2 6 22 82.0 62.0
4. KRANJSKA GORA
Kranjska gora
18 9 1 8 19 80.0 64.0
5. PIVKA 2
Pivka
18 8 2 8 18 74.0 70.0
6. BREST 2
Cerknica
18 8 1 9 17 74.0 70.0
7. TRIGLAV 3
Kranj
18 8 1 9 17 69.5 74.5
8. LOKOMOTIVA
Ljubljana
18 8 1 9 17 68.5 75.5
9. KI ŠKOFJA LOKA 2
Škofja Loka
18 5 1 12 11 53.0 91.0
10. PORTOROŽ
Portorož
18 0 0 18 -2 21.0 123.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 VODNJAK TRIGLAV 3 VODNJAK NOVO MESTO 11.09.2021 17:00 8.0 : 0.0 (3286 : 2749) Pregled zapisnik .xls
1 PORTOROŽ ŽELEZNIKI 2 IZOLA (TPC Livade) 10.09.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3013 : 3173) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT 3 PIVKA 2 KAMNIK (Kamnik) 11.09.2021 14:00 6.0 : 2.0 (3209 : 3039) Pregled zapisnik .xls
1 KI ŠKOFJA LOKA 2 KRANJSKA GORA 11.09.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3028 : 3180) Pregled zapisnik .xls
1 LOKOMOTIVA BREST 2 INVALID 10.09.2021 17:30 0.0 : 8.0 (3022 : 3163) Pregled zapisnik .xls
2 KRANJSKA GORA LOKOMOTIVA PODMEŽAKLA JESENICE 17.09.2021 18:00 7.0 : 1.0 (3315 : 3127) Pregled zapisnik .xls
2 PIVKA 2 TRIGLAV 3 KRPANOV DOM PIVKA 19.09.2021 15:00 6.0 : 2.0 (3276 : 3161) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT 3 KI ŠKOFJA LOKA 2 KAMNIK (Kamnik) 18.09.2021 14:00 7.0 : 1.0 (3234 : 2986) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI 2 VODNJAK KEGLJIŠČE PODEN 18.09.2021 14:00 2.0 : 6.0 (3150 : 3315) Pregled zapisnik .xls
2 BREST 2 PORTOROŽ BREST (Cerknica) 17.09.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3285 : 3118) Pregled zapisnik .xls
3 VODNJAK BREST 2 VODNJAK NOVO MESTO 25.09.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3300 : 3277) Pregled zapisnik .xls
3 LOKOMOTIVA CALCIT 3 INVALID 24.09.2021 17:30 2.0 : 6.0 (3193 : 3227) Pregled zapisnik .xls
3 PORTOROŽ KRANJSKA GORA IZOLA (TPC Livade) 24.09.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3091 : 3168) Pregled zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA 2 PIVKA 2 KEGLJIŠČE PODEN 25.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (2950 : 3155) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 3 ŽELEZNIKI 2 TRIGLAV (Kranj) 25.09.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3115 : 3047) Pregled zapisnik .xls
4 BREST 2 TRIGLAV 3 BREST (Cerknica) 01.10.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3316 : 3274) Pregled zapisnik .xls
4 KRANJSKA GORA VODNJAK PODMEŽAKLA JESENICE 01.10.2021 18:00 7.0 : 1.0 (3376 : 3265) Pregled zapisnik .xls
4 CALCIT 3 PORTOROŽ KAMNIK (Kamnik) 02.10.2021 14:00 8.0 : 0.0 (3179 : 2932) Pregled zapisnik .xls
4 KI ŠKOFJA LOKA 2 LOKOMOTIVA KEGLJIŠČE PODEN 02.10.2021 18:00 1.5 : 6.5 (3036 : 3266) Pregled zapisnik .xls
4 PIVKA 2 ŽELEZNIKI 2 KRPANOV DOM PIVKA 03.10.2021 15:00 2.0 : 6.0 (3187 : 3202) Pregled zapisnik .xls
5 TRIGLAV 3 KRANJSKA GORA TRIGLAV (Kranj) 06.11.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3065 : 3176) Pregled zapisnik .xls
5 LOKOMOTIVA PIVKA 2 05.11.2021 17:30 5.0 : 3.0 (3176 : 3124) Pregled zapisnik .xls
5 PORTOROŽ KI ŠKOFJA LOKA 2 IZOLA (TPC Livade) 05.11.2021 18:00 3.0 : 5.0 (3084 : 3088) Pregled zapisnik .xls
5 ŽELEZNIKI 2 BREST 2 KEGLJIŠČE PODEN 06.11.2021 14:00 6.0 : 2.0 (3222 : 3059) Pregled zapisnik .xls
5 VODNJAK CALCIT 3 VODNJAK NOVO MESTO 06.11.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3318 : 3272) Pregled zapisnik .xls
6 PIVKA 2 BREST 2 KRPANOV DOM PIVKA 14.11.2021 15:00 5.0 : 3.0 (3065 : 3061) Pregled zapisnik .xls
6 LOKOMOTIVA PORTOROŽ INVALID 12.11.2021 17:30 8.0 : 0.0 (0 : 0) Pregled zapisnik .xls
6 KI ŠKOFJA LOKA 2 VODNJAK KEGLJIŠČE PODEN 13.11.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3074 : 3254) Pregled zapisnik .xls
6 KRANJSKA GORA ŽELEZNIKI 2 PODMEŽAKLA JESENICE 12.11.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3218 : 3177) Pregled zapisnik .xls
6 CALCIT 3 TRIGLAV 3 KAMNIK (Kamnik) 13.11.2021 13:30 6.0 : 2.0 (3115 : 3070) Pregled zapisnik .xls
7 TRIGLAV 3 KI ŠKOFJA LOKA 2 TRIGLAV (Kranj) 20.11.2021 18:00 4.0 : 4.0 (3152 : 3136) Pregled zapisnik .xls
7 BREST 2 KRANJSKA GORA BREST (Cerknica) 19.11.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3351 : 3241) Pregled zapisnik .xls
7 ŽELEZNIKI 2 CALCIT 3 KEGLJIŠČE PODEN 20.11.2021 14:00 2.0 : 6.0 (3215 : 3262) Pregled zapisnik .xls
7 VODNJAK LOKOMOTIVA VODNJAK NOVO MESTO 20.11.2021 17:00 7.0 : 1.0 (3285 : 3064) Pregled zapisnik .xls
7 PORTOROŽ PIVKA 2 IZOLA (TPC Livade) 19.11.2021 18:00 0.0 : 8.0 (3082 : 3155) Pregled zapisnik .xls
8 CALCIT 3 BREST 2 KAMNIK (Kamnik) 27.11.2021 14:00 5.0 : 3.0 (3145 : 3105) Pregled zapisnik .xls
8 KI ŠKOFJA LOKA 2 ŽELEZNIKI 2 KEGLJIŠČE PODEN 27.11.2021 18:00 3.0 : 5.0 (3113 : 3255) Pregled zapisnik .xls
8 PORTOROŽ VODNJAK IZOLA (TPC Livade) 26.11.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3205 : 3263) Pregled zapisnik .xls
8 LOKOMOTIVA TRIGLAV 3 INVALID 26.11.2021 17:30 8.0 : 0.0 (3237 : 3052) Pregled zapisnik .xls
8 PIVKA 2 KRANJSKA GORA KRPANOV DOM PIVKA 28.11.2021 15:00 5.0 : 3.0 (3253 : 3196) Pregled zapisnik .xls
9 TRIGLAV 3 PORTOROŽ TRIGLAV (Kranj) 04.12.2021 18:00 8.0 : 0.0 (3222 : 2475) Pregled zapisnik .xls
9 BREST 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 BREST (Cerknica) 03.12.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3224 : 3130) Pregled zapisnik .xls
9 KRANJSKA GORA CALCIT 3 PODMEŽAKLA JESENICE 03.12.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3204 : 3142) Pregled zapisnik .xls
9 ŽELEZNIKI 2 LOKOMOTIVA KEGLJIŠČE PODEN 04.12.2021 14:00 8.0 : 0.0 (3342 : 3245) Pregled zapisnik .xls
9 VODNJAK PIVKA 2 04.12.2021 17:00 4.0 : 4.0 (3237 : 3165) Pregled zapisnik .xls
10 KRANJSKA GORA KI ŠKOFJA LOKA 2 PODMEŽAKLA JESENICE 14.01.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3286 : 3170) Pregled zapisnik .xls
10 BREST 2 LOKOMOTIVA 14.01.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3378 : 3280) Pregled zapisnik .xls
10 TRIGLAV 3 VODNJAK TRIGLAV (Kranj) 15.01.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3107 : 3161) Pregled zapisnik .xls
10 PIVKA 2 CALCIT 3 KRPANOV DOM PIVKA 16.01.2022 15:00 1.0 : 7.0 (3222 : 3360) Pregled zapisnik .xls
10 ŽELEZNIKI 2 PORTOROŽ KEGLJIŠČE PODEN 15.01.2022 14:00 8.0 : 0.0 (3222 : 3021) Pregled zapisnik .xls
11 LOKOMOTIVA KRANJSKA GORA INVALID 21.01.2022 17:30 5.0 : 3.0 (3060 : 3031) Pregled zapisnik .xls
11 KI ŠKOFJA LOKA 2 CALCIT 3 KEGLJIŠČE PODEN 22.01.2022 18:00 0.0 : 8.0 (3066 : 3242) Pregled zapisnik .xls
11 PORTOROŽ BREST 2 IZOLA (TPC Livade) 21.01.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3071 : 3191) Pregled zapisnik .xls
11 TRIGLAV 3 PIVKA 2 TRIGLAV (Kranj) 22.01.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3091 : 3079) Pregled zapisnik .xls
11 VODNJAK ŽELEZNIKI 2 VODNJAK NOVO MESTO 22.01.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3150 : 3249) Pregled zapisnik .xls
12 BREST 2 VODNJAK BREST (Cerknica) 28.01.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3155 : 3248) Pregled zapisnik .xls
12 PIVKA 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 KRPANOV DOM PIVKA 30.01.2022 15:00 2.0 : 6.0 (3194 : 3218) Pregled zapisnik .xls
12 ŽELEZNIKI 2 TRIGLAV 3 KEGLJIŠČE PODEN 29.01.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3250 : 3115) Pregled zapisnik .xls
12 CALCIT 3 LOKOMOTIVA KAMNIK (Kamnik) 29.01.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3303 : 3040) Pregled zapisnik .xls
12 KRANJSKA GORA PORTOROŽ PODMEŽAKLA JESENICE 28.01.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3271 : 3165) Pregled zapisnik .xls
13 PORTOROŽ CALCIT 3 IZOLA (TPC Livade) 04.02.2022 18:00 1.0 : 7.0 (3100 : 3297) Pregled zapisnik .xls
13 LOKOMOTIVA KI ŠKOFJA LOKA 2 INVALID 04.02.2022 17:30 3.0 : 5.0 (3188 : 3229) Pregled zapisnik .xls
13 VODNJAK KRANJSKA GORA VODNJAK NOVO MESTO 05.02.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3196 : 3082) Pregled zapisnik .xls
13 ŽELEZNIKI 2 PIVKA 2 KEGLJIŠČE PODEN 05.02.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3318 : 3267) Pregled zapisnik .xls
13 TRIGLAV 3 BREST 2 TRIGLAV (Kranj) 05.02.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3165 : 3023) Pregled zapisnik .xls
14 CALCIT 3 VODNJAK KAMNIK (Kamnik) 19.02.2022 14:00 3.0 : 5.0 (3185 : 3186) Pregled zapisnik .xls
14 BREST 2 ŽELEZNIKI 2 BREST (Cerknica) 18.02.2022 18:00 4.0 : 4.0 (3250 : 3253) Pregled zapisnik .xls
14 PIVKA 2 LOKOMOTIVA KRPANOV DOM PIVKA 20.02.2022 15:00 4.0 : 4.0 (3274 : 3247) Pregled zapisnik .xls
14 KI ŠKOFJA LOKA 2 PORTOROŽ KEGLJIŠČE PODEN 19.02.2022 18:00 8.0 : 0.0 (3151 : 2944) Pregled zapisnik .xls
14 KRANJSKA GORA TRIGLAV 3 PODMEŽAKLA JESENICE 18.02.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3279 : 3306) Pregled zapisnik .xls
15 VODNJAK KI ŠKOFJA LOKA 2 VODNJAK NOVO MESTO 26.02.2022 17:00 8.0 : 0.0 (3273 : 2913) Pregled zapisnik .xls
15 ŽELEZNIKI 2 KRANJSKA GORA KEGLJIŠČE PODEN 26.02.2022 14:00 4.0 : 4.0 (3203 : 3198) Pregled zapisnik .xls
15 TRIGLAV 3 CALCIT 3 TRIGLAV (Kranj) 26.02.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3129 : 3274) Pregled zapisnik .xls
15 PORTOROŽ LOKOMOTIVA IZOLA (TPC Livade) 25.02.2022 18:00 1.0 : 7.0 (2939 : 3183) Pregled zapisnik .xls
15 BREST 2 PIVKA 2 BREST (Cerknica) 23.02.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3300 : 3325) Pregled zapisnik .xls
16 KI ŠKOFJA LOKA 2 TRIGLAV 3 KEGLJIŠČE PODEN 05.03.2022 18:00 1.5 : 6.5 (3073 : 3142) Pregled zapisnik .xls
16 PIVKA 2 PORTOROŽ KRPANOV DOM PIVKA 06.03.2022 15:00 7.0 : 1.0 (3278 : 3079) Pregled zapisnik .xls
16 KRANJSKA GORA BREST 2 PODMEŽAKLA JESENICE 04.03.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3228 : 3265) Pregled zapisnik .xls
16 LOKOMOTIVA VODNJAK INVALID 04.03.2022 17:30 6.0 : 2.0 (3159 : 3091) Pregled zapisnik .xls
16 CALCIT 3 ŽELEZNIKI 2 KAMNIK (Kamnik) 05.03.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3138 : 3070) Pregled zapisnik .xls
17 BREST 2 CALCIT 3 BREST (Cerknica) 18.03.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3327 : 3380) Pregled zapisnik .xls
17 VODNJAK PORTOROŽ VODNJAK NOVO MESTO 19.03.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3181 : 3053) Pregled zapisnik .xls
17 ŽELEZNIKI 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 KEGLJIŠČE PODEN 19.03.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3235 : 3114) Pregled zapisnik .xls
17 KRANJSKA GORA PIVKA 2 PODMEŽAKLA JESENICE 18.03.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3208 : 3242) Pregled zapisnik .xls
17 TRIGLAV 3 LOKOMOTIVA TRIGLAV (Kranj) 19.03.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3286 : 3175) Pregled zapisnik .xls
18 PIVKA 2 VODNJAK KRPANOV DOM PIVKA 27.03.2022 16:00 2.0 : 6.0 (3236 : 3249) Pregled zapisnik .xls
18 LOKOMOTIVA ŽELEZNIKI 2 INVALID 25.03.2022 17:30 7.0 : 1.0 (3127 : 3046) Pregled zapisnik .xls
18 CALCIT 3 KRANJSKA GORA KAMNIK (Kamnik) 26.03.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3231 : 3185) Pregled zapisnik .xls
18 PORTOROŽ TRIGLAV 3 IZOLA (TPC Livade) 25.03.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3042 : 3216) Pregled zapisnik .xls
18 KI ŠKOFJA LOKA 2 BREST 2 KEGLJIŠČE PODEN 26.03.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3024 : 2494) Pregled zapisnik .xls
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. ŽELJKO PARADŽIK
ŽKD LOKOMOTIVA
5,0
2837
567,60
3404,60
567,43
2. RUDOLF VIDIC
KK KAMNIK
9,0
5053
541,96
5594,96
559,50
3. ROBI MATAK
KK BREST
6,0
3320
590,25
3910,25
558,61
4. ALEŠ ŠIMC
KD VODNJAK
8,5
4722
564,89
5286,89
556,51
5. JORDAN LEKŠE
KK BREST
5,0
2725
585,00
3310,00
551,67
6. IGOR BEVK
KK ŽELEZNIKI
6,0
3258
574,22
3832,22
547,46
7. BRANKO GREGORIN
ŽKD LOKOMOTIVA
9,0
4938
536,50
5474,50
547,45
8. DRAGO FILIPAJ
ŠD KRANJSKA GORA
6,0
3266
562,18
3828,18
546,88
9. JULIJAN PUNTAR
KK PROTEUS
9,0
4920
528,71
5448,71
544,87
10. MARJAN FUIS
KK ŽELEZNIKI
5,5
2981
540,00
3521,00
544,20
11. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
8,0
4328
549,13
4877,13
541,90
12. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
5,5
3002
519,29
3521,29
541,74
13. FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
9,0
4851
553,43
5404,43
540,44
14. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
6,8
3616
544,89
4160,89
536,89
15. ALOJZ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
7,5
4031
545,82
4576,82
536,56
16. NAL BORŠTNIK
KK BREST
7,0
3739
553,33
4292,33
536,54
17. ZDENKO SOKLIČ
KK ŽELEZNIKI
7,0
3750
535,00
4285,00
535,63
18. MIRJAN MLINARIČ
KK KAMNIK
5,8
3077
538,29
3615,29
535,60
19. MIRAN SLUGA
ŠD KRANJSKA GORA
8,0
4265
548,72
4813,72
534,86
20. FRANCI POLJANŠEK
KK KAMNIK
6,5
3475
532,55
4007,55
534,34
21. DRAGO GERŠAK
ŠD KRANJSKA GORA
5,0
2654
548,50
3202,50
533,75
22. PAVEL SERŠA
KK KAMNIK
5,5
2956
511,73
3467,73
533,50
23. FRANČIŠEK JELENC
KK ŽELEZNIKI
7,5
3996
538,38
4534,38
533,46
24. BRANE RUKŠE
KD VODNJAK
7,5
3957
560,47
4517,47
533,35
25. MATJAŽ KRIŽAN
KD VODNJAK
5,0
2657
539,05
3196,05
532,67
26. KLEMEN URANIČ
KK TRIGLAV
9,0
4787
538,00
5325,00
532,50
27. SLOBODAN ZEČEVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
6,0
3200
520,60
3720,60
531,51
28. BRANE AVGUŠTIN
KD VODNJAK
5,3
2802
518,36
3320,36
531,26
29. FILIP PRAPROTNIK
KK TRIGLAV
7,0
3711
531,00
4242,00
530,25
30. TONE MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
6,0
3174
537,50
3711,50
530,21
31. DUŠAN JUKO
ŠD KRANJSKA GORA
7,0
3689
551,25
4240,25
530,03
32. BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
7,0
3695
538,25
4233,25
529,16
33. MILOVAN RADONJIČ
ŠD KRANJSKA GORA
6,2
3261
557,00
3818,00
528,81
34. ROBERT ŠTREKELJ
ŽKD LOKOMOTIVA
5,0
2648
522,13
3170,13
528,35
35. BOŠTJAN KOS
ŠD KRANJSKA GORA
9,0
4763
520,40
5283,40
528,34
36. HANRIK MARINAC
KK PORTOROŽ
7,0
3706
520,44
4226,44
528,31
37. BORUT LUŽOVEC
KK TRIGLAV
5,0
2649
519,50
3168,50
528,08
38. SLAVKO MARKOTIČ
KK ŠKOFJA LOKA
5,0
2651
515,29
3166,29
527,71
39. TINE FERFILA
KK BREST
8,5
4457
555,11
5012,11
527,59
40. JANEZ NUČIČ
KK IZOLA
6,5
3423
533,44
3956,44
527,53
41. JANKO ATELŠEK
KK PORTOROŽ
6,0
3150
534,29
3684,29
526,33
42. JOŽA KLOBUČAR
KK TRIGLAV
8,0
4213
523,67
4736,67
526,30
43. STANE STARMAN
KK ŠKOFJA LOKA
5,5
2891
529,17
3420,17
526,18
44. MIHAEL BRODARIČ
KD VODNJAK
6,5
3408
533,43
3941,43
525,52
45. STANE LAVRIŠA
ŽKD LOKOMOTIVA
8,0
4192
523,13
4715,13
523,90
46. STANE VORŠIČ
KK ŠKOFJA LOKA
7,0
3678
501,45
4179,45
522,43
47. MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
8,5
4410
544,67
4954,67
521,54
48. JANKO FOJKAR
KK ŠKOFJA LOKA
8,0
4167
524,00
4691,00
521,22
49. STEVO GOVEDAREVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
7,0
3684
480,00
4164,00
520,50
50. TOMISLAV TOMAN
ŠD KRANJSKA GORA
7,8
4035
533,03
4568,03
520,28
51. RANKO DUJIĆ
ŽKD LOKOMOTIVA
6,0
3114
515,87
3629,87
518,55
52. LUKA URBAS
KK BREST
8,0
4115
523,17
4638,17
515,35
53. JOŽE ZUPANČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
8,0
4109
522,25
4631,25
514,58
54. MILAN PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
7,5
3848
500,67
4348,67
511,61
55. FRENK TALJAN
KK TRIGLAV
6,0
3029
510,25
3539,25
505,61
56. MATJAŽ INTIHAR
KK BREST
5,5
2735
527,00
3262,00
501,85
57. JANEZ SUKIČ
KK PORTOROŽ
7,0
3479
500,83
3979,83
497,48
58. DANIJEL OLIVO
KK PORTOROŽ
7,0
3444
484,43
3928,43
491,05
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. ROBI MATAK
KK BREST
6,00
3320,00
553,33
8,00
4722,00
590,25
14,00
8042,00
574,43
2. ŽELJKO PARADŽIK
ŽKD LOKOMOTIVA
5,00
2837,00
567,40
5,00
2838,00
567,60
10,00
5675,00
567,50
3. JORDAN LEKŠE
KK BREST
5,00
2725,00
545,00
4,00
2340,00
585,00
9,00
5065,00
562,78
4. IGOR BEVK
KK ŽELEZNIKI
6,00
3258,00
543,00
9,00
5168,00
574,22
15,00
8426,00
561,73
5. ALEŠ ŠIMC
KD VODNJAK
8,50
4722,00
555,53
9,00
5084,00
564,89
17,50
9806,00
560,34
6. DRAGO FILIPAJ
ŠD KRANJSKA GORA
6,00
3266,00
544,33
5,50
3092,00
562,18
11,50
6358,00
552,87
7. RUDOLF VIDIC
KK KAMNIK
9,00
5053,00
561,44
8,08
4379,00
541,96
17,08
9432,00
552,22
8. FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
9,00
4851,00
539,00
7,00
3874,00
553,43
16,00
8725,00
545,31
9. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
8,00
4328,00
541,00
8,00
4393,00
549,13
16,00
8721,00
545,06
10. NAL BORŠTNIK
KK BREST
7,00
3739,00
534,14
9,00
4980,00
553,33
16,00
8719,00
544,94
11. BRANKO GREGORIN
ŽKD LOKOMOTIVA
9,00
4938,00
548,67
8,00
4292,00
536,50
17,00
9230,00
542,94
12. MARJAN FUIS
KK ŽELEZNIKI
5,47
2981,00
544,97
5,75
3105,00
540,00
11,22
6086,00
542,42
13. MILOVAN RADONJIČ
ŠD KRANJSKA GORA
6,22
3261,00
524,28
7,00
3899,00
557,00
13,22
7160,00
541,60
14. MIRAN SLUGA
ŠD KRANJSKA GORA
8,00
4265,00
533,13
8,62
4730,00
548,72
16,62
8995,00
541,22
15. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
6,75
3616,00
535,70
9,00
4904,00
544,89
15,75
8520,00
540,95
16. BRANE RUKŠE
KD VODNJAK
7,47
3957,00
529,72
4,25
2382,00
560,47
11,72
6339,00
540,87
17. TINE FERFILA
KK BREST
8,50
4457,00
524,35
9,00
4996,00
555,11
17,50
9453,00
540,17
18. DUŠAN JUKO
ŠD KRANJSKA GORA
7,00
3689,00
527,00
8,00
4410,00
551,25
15,00
8099,00
539,93
19. ALOJZ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
7,53
4031,00
535,33
5,50
3002,00
545,82
13,03
7033,00
539,75
20. JULIJAN PUNTAR
KK PROTEUS
9,00
4920,00
546,67
7,00
3701,00
528,71
16,00
8621,00
538,81
21. DRAGO GERŠAK
ŠD KRANJSKA GORA
5,00
2654,00
530,80
4,00
2194,00
548,50
9,00
4848,00
538,67
22. MIRJAN MLINARIČ
KK KAMNIK
5,75
3077,00
535,13
7,00
3768,00
538,29
12,75
6845,00
536,86
23. FRANČIŠEK JELENC
KK ŽELEZNIKI
7,50
3996,00
532,80
8,00
4307,00
538,38
15,50
8303,00
535,68
24. ZDENKO SOKLIČ
KK ŽELEZNIKI
7,00
3750,00
535,71
6,00
3210,00
535,00
13,00
6960,00
535,38
25. MATJAŽ KRIŽAN
KD VODNJAK
5,00
2657,00
531,40
5,25
2830,00
539,05
10,25
5487,00
535,32
26. KLEMEN URANIČ
KK TRIGLAV
9,00
4787,00
531,89
4,00
2152,00
538,00
13,00
6939,00
533,77
27. FRANCI POLJANŠEK
KK KAMNIK
6,50
3475,00
534,62
5,50
2929,00
532,55
12,00
6404,00
533,67
28. BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
7,00
3695,00
527,86
8,00
4306,00
538,25
15,00
8001,00
533,40
29. TONE MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
6,00
3174,00
529,00
6,00
3225,00
537,50
12,00
6399,00
533,25
30. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
5,50
3002,00
545,82
7,00
3635,00
519,29
12,50
6637,00
530,96
31. MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
8,50
4410,00
518,82
7,50
4085,00
544,67
16,00
8495,00
530,94
32. FILIP PRAPROTNIK
KK TRIGLAV
7,00
3711,00
530,14
9,00
4779,00
531,00
16,00
8490,00
530,63
33. JANEZ NUČIČ
KK IZOLA
6,50
3423,00
526,62
9,00
4801,00
533,44
15,50
8224,00
530,58
34. JANKO ATELŠEK
KK PORTOROŽ
6,00
3150,00
525,00
7,00
3740,00
534,29
13,00
6890,00
530,00
35. MIHAEL BRODARIČ
KD VODNJAK
6,50
3408,00
524,31
7,00
3734,00
533,43
13,50
7142,00
529,04
36. SLOBODAN ZEČEVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
6,00
3200,00
533,33
5,00
2603,00
520,60
11,00
5803,00
527,55
37. STANE STARMAN
KK ŠKOFJA LOKA
5,50
2891,00
525,64
6,00
3175,00
529,17
11,50
6066,00
527,48
38. PAVEL SERŠA
KK KAMNIK
5,50
2956,00
537,45
3,92
2006,00
511,73
9,42
4962,00
526,75
39. TOMISLAV TOMAN
ŠD KRANJSKA GORA
7,78
4035,00
518,64
7,75
4131,00
533,03
15,53
8166,00
525,82
40. BRANE AVGUŠTIN
KD VODNJAK
5,25
2802,00
533,71
5,61
2908,00
518,36
10,86
5710,00
525,78
41. BOŠTJAN KOS
ŠD KRANJSKA GORA
9,00
4763,00
529,22
7,50
3903,00
520,40
16,50
8666,00
525,21
42. JOŽA KLOBUČAR
KK TRIGLAV
8,00
4213,00
526,63
9,00
4713,00
523,67
17,00
8926,00
525,06
43. ROBERT ŠTREKELJ
ŽKD LOKOMOTIVA
5,00
2648,00
529,60
8,00
4177,00
522,13
13,00
6825,00
525,00
44. HANRIK MARINAC
KK PORTOROŽ
7,00
3706,00
529,43
9,00
4684,00
520,44
16,00
8390,00
524,38
45. BORUT LUŽOVEC
KK TRIGLAV
5,00
2649,00
529,80
6,00
3117,00
519,50
11,00
5766,00
524,18
46. STANE LAVRIŠA
ŽKD LOKOMOTIVA
8,00
4192,00
524,00
8,00
4185,00
523,13
16,00
8377,00
523,56
47. JANKO FOJKAR
KK ŠKOFJA LOKA
8,00
4167,00
520,88
9,00
4716,00
524,00
17,00
8883,00
522,53
48. SLAVKO MARKOTIČ
KK ŠKOFJA LOKA
5,00
2651,00
530,20
7,00
3607,00
515,29
12,00
6258,00
521,50
49. LUKA URBAS
KK BREST
8,00
4115,00
514,38
6,00
3139,00
523,17
14,00
7254,00
518,14
50. STEVO GOVEDAREVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
7,00
3684,00
526,29
1,50
720,00
480,00
8,50
4404,00
518,12
51. JOŽE ZUPANČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
8,00
4109,00
513,63
8,00
4178,00
522,25
16,00
8287,00
517,94
52. RANKO DUJIĆ
ŽKD LOKOMOTIVA
6,00
3114,00
519,00
7,50
3869,00
515,87
13,50
6983,00
517,26
53. STANE VORŠIČ
KK ŠKOFJA LOKA
7,00
3678,00
525,43
5,50
2758,00
501,45
12,50
6436,00
514,88
54. MATJAŽ INTIHAR
KK BREST
5,50
2735,00
497,27
7,00
3689,00
527,00
12,50
6424,00
513,92
55. MILAN PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
7,50
3848,00
513,07
1,50
751,00
500,67
9,00
4599,00
511,00
56. FRENK TALJAN
KK TRIGLAV
6,00
3029,00
504,83
4,00
2041,00
510,25
10,00
5070,00
507,00
57. JANEZ SUKIČ
KK PORTOROŽ
7,00
3479,00
497,00
6,00
3005,00
500,83
13,00
6484,00
498,77
58. DANIJEL OLIVO
KK PORTOROŽ
7,00
3444,00
492,00
7,00
3391,00
484,43
14,00
6835,00
488,21

MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
1,00
614,00
614,00
0,00
0,00
NaN
1,00
614,00
614,00
MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
2,00
1177,00
588,50
1,00
589,00
589,00
3,00
1766,00
588,67
FRANCI CELEC
KK ŠKOFJA LOKA
2,00
1164,00
582,00
1,00
536,00
536,00
3,00
1700,00
566,67
BRANE POTOČNIK
KK KAMNIK
4,00
2315,00
578,75
4,00
2170,00
542,50
8,00
4485,00
560,63
ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
560,00
560,00
0,00
0,00
NaN
1,00
560,00
560,00
FRANC KMET
KK TRIGLAV
2,00
1164,00
582,00
5,00
2743,00
548,60
7,00
3907,00
558,14
BRANKO NOVAK
KD VODNJAK
1,50
839,00
559,33
1,50
816,00
544,00
3,00
1655,00
551,67
MARJAN ZGONC
KK ŠKOFJA LOKA
2,00
1102,00
551,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1102,00
551,00
DEJAN LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
541,00
541,00
3,00
1652,00
550,67
4,00
2193,00
548,25
JOŽE MAKOTER
KK PROTEUS
3,00
1638,00
546,00
2,00
1102,00
551,00
5,00
2740,00
548,00
BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
4,00
2243,00
560,75
5,25
2813,00
535,81
9,25
5056,00
546,59
GAŠPER URBAS
KK BREST
2,00
1127,00
563,50
2,00
1057,00
528,50
4,00
2184,00
546,00
JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
3,75
2011,00
536,27
4,00
2219,00
554,75
7,75
4230,00
545,81
MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
2,00
1104,00
552,00
2,00
1079,00
539,50
4,00
2183,00
545,75
DOMEN ŠPEH
KK BREST
1,00
531,00
531,00
1,00
557,00
557,00
2,00
1088,00
544,00
ZLATKO KOBE
KD VODNJAK
2,50
1384,00
553,60
1,44
758,00
526,39
3,94
2142,00
543,65
SILVO PŠENIČNIK SLUGA
KK PIVKA
2,00
1068,00
534,00
3,00
1631,00
543,67
5,00
2699,00
539,80
IGOR VESEL
KD VODNJAK
3,00
1641,00
547,00
3,00
1592,00
530,67
6,00
3233,00
538,83
GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
3,00
1617,00
539,00
1,00
526,00
526,00
4,00
2143,00
535,75
VIJANEJ KOZLEVČAR
KK PIVKA
0,50
267,00
534,00
1,50
801,00
534,00
2,00
1068,00
534,00
BRANE STRLE
KK TRIGLAV
2,00
1098,00
549,00
6,00
3163,00
527,17
8,00
4261,00
532,63
SEBASTIJAN TURK
KD VODNJAK
2,78
1463,00
526,26
2,70
1438,00
532,59
5,48
2901,00
529,38
IGOR ALPNER
KK KAMNIK
3,00
1577,00
525,67
4,00
2123,00
530,75
7,00
3700,00
528,57
JAKOB JANČAR
KK KAMNIK
1,00
526,00
526,00
0,00
0,00
NaN
1,00
526,00
526,00
JAKA IVANIČ
KD VODNJAK
1,25
651,00
520,80
2,00
1056,00
528,00
3,25
1707,00
525,23
UROŠ NOVAK
ŠD KRANJSKA GORA
3,00
1530,00
510,00
3,38
1817,00
537,57
6,38
3347,00
524,61
MIHAEL GRIČAR
KD VODNJAK
2,50
1254,00
501,60
1,75
950,00
542,86
4,25
2204,00
518,59
ANŽE TOMAN
ŠD KRANJSKA GORA
2,00
994,00
497,00
2,25
1209,00
537,33
4,25
2203,00
518,35
JURE TROJAR
KK ŽELEZNIKI
3,25
1687,00
519,08
6,50
3361,00
517,08
9,75
5048,00
517,74
SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
516,00
516,00
0,00
0,00
NaN
1,00
516,00
516,00
SAŠO PODVIZ
KK ŠKOFJA LOKA
2,00
1036,00
518,00
0,50
252,00
504,00
2,50
1288,00
515,20
JURE KRIŽAJ
ŽKD LOKOMOTIVA
4,00
2071,00
517,75
3,00
1524,00
508,00
7,00
3595,00
513,57
DUŠAN KOGOJ
KK TRIGLAV
3,50
1801,00
514,57
6,00
3065,00
510,83
9,50
4866,00
512,21
MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
2,00
1020,00
510,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1020,00
510,00
SANDI PAHOR
KK PORTOROŽ
4,00
2048,00
512,00
6,00
3051,00
508,50
10,00
5099,00
509,90
PETER OSREDKAR
ŽKD LOKOMOTIVA
1,00
509,00
509,00
0,00
0,00
NaN
1,00
509,00
509,00
ALEŠ DERNIKOVIČ
KK BREST
2,00
1013,00
506,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1013,00
506,50
DEJAN LIKAN
KK PORTOROŽ
3,00
1437,00
479,00
5,00
2615,00
523,00
8,00
4052,00
506,50
TONE KLEMENC
KK KAMNIK
2,00
1065,00
532,50
3,50
1710,00
488,57
5,50
2775,00
504,55
JOŽE KASUNIČ
KK TRIGLAV
3,50
1759,00
502,57
1,00
508,00
508,00
4,50
2267,00
503,78
MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
3,00
1437,00
479,00
4,25
2215,00
521,18
7,25
3652,00
503,72
MARINKO ČUBRILOVIĆ
KK TRIGLAV
1,00
510,00
510,00
1,00
492,00
492,00
2,00
1002,00
501,00
VLADIMIR FUIS
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
1957,00
489,25
4,00
2038,00
509,50
8,00
3995,00
499,38
MATEJ URBAS
KK BREST
3,00
1465,00
488,33
2,00
1028,00
514,00
5,00
2493,00
498,60
ANŽE PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
1,50
723,00
482,00
0,50
255,00
510,00
2,00
978,00
489,00
JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
1,00
488,00
488,00
0,00
0,00
NaN
1,00
488,00
488,00
JAN URBAS
KK BREST
1,00
482,00
482,00
0,00
0,00
NaN
1,00
482,00
482,00
FRANJO KARAJKO
ŽKD LOKOMOTIVA
1,50
732,00
488,00
2,00
954,00
477,00
3,50
1686,00
481,71
NIK UDOVIČ
KK BREST
4,00
1929,00
482,25
1,25
597,00
477,60
5,25
2526,00
481,14
TINO BABČEC
KK ŠKOFJA LOKA
2,00
979,00
489,50
3,00
1419,00
473,00
5,00
2398,00
479,60
AVGUŠTIN VALANČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
2,50
1197,00
478,80
0,00
0,00
NaN
2,50
1197,00
478,80
BORUT LISJAK
KK PORTOROŽ
3,50
1709,00
488,29
2,25
1035,00
460,00
5,75
2744,00
477,22
ŽIGA KRESEVIČ
KK PIVKA
2,00
917,00
458,50
0,75
373,00
497,33
2,75
1290,00
469,09
ALEKS FRANZA
KK PORTOROŽ
3,00
1391,00
463,67
2,75
1305,00
474,55
5,75
2696,00
468,87
BLAŽ LORENČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
3,00
1436,00
478,67
7,00
3184,00
454,86
10,00
4620,00
462,00
TADEJ URANIČ
KK TRIGLAV
2,00
874,00
437,00
0,25
113,00
452,00
2,25
987,00
438,67
ANDRAŽ PRELEC
KK ŽELEZNIKI
1,00
431,00
431,00
0,00
0,00
NaN
1,00
431,00
431,00
BORUT DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
0,25
105,00
420,00
0,00
0,00
NaN
0,25
105,00
420,00
DRAGO LISJAK
ŽKD LOKOMOTIVA
0,50
206,00
412,00
0,00
0,00
NaN
0,50
206,00
412,00
MIHA URANIČ
KK TRIGLAV
1,00
397,00
397,00
0,00
0,00
NaN
1,00
397,00
397,00
ROK CEROVŠEK
KK TRIGLAV
1,00
375,00
375,00
0,00
0,00
NaN
1,00
375,00
375,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. VODNJAK
9.0
19709
9323
29032
537,63
338
9.0
19752
9474
29226
541,22
296
18.0
39461
18797
58258
539,43
634
2. CALCIT 3
9.0
19651
9805
29456
545,48
297
9.0
19364
9375
28739
532,20
279
18.0
39015
19180
58195
538,84
576
3. KRANJSKA GORA
9.0
19421
9036
28457
526,98
390
9.0
19865
9520
29385
544,17
361
18.0
39286
18556
57842
535,57
751
4. ŽELEZNIKI 2
9.0
19458
9014
28472
527,26
369
9.0
19804
9353
29157
539,94
351
18.0
39262
18367
57629
533,60
720
5. PIVKA 2
9.0
19563
8988
28551
528,72
350
9.0
19806
9179
28985
536,76
360
18.0
39369
18167
57536
532,74
710
6. BREST 2
9.0
18907
8731
27638
511,81
411
9.0
20054
9532
29586
547,89
302
18.0
38961
18263
57224
529,85
713
7. LOKOMOTIVA
9.0
19629
8998
28627
530,13
387
8.0
17200
7962
25162
524,21
293
17.0
36829
16960
53789
527,34
680
8. TRIGLAV 3
9.0
19280
8805
28085
520,09
469
9.0
19422
8910
28332
524,67
411
18.0
38702
17715
56417
522,38
880
9. KI ŠKOFJA LOKA 2
9.0
19200
8784
27984
518,22
467
9.0
19052
8463
27515
509,54
493
18.0
38252
17247
55499
513,88
960
10. PORTOROŽ
8.0
16612
7175
23787
495,56
495
9.0
19068
8559
27627
511,61
496
17.0
35680
15734
51414
504,06
991