Liga: 2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. PROTEUS 2
Postojna
5 5 0 0 10 31.0 9.0
2. LJUBELJ 2
Tržič
6 4 0 2 8 25.0 23.0
3. CALCIT 2
Kamnik
4 3 0 1 6 20.0 12.0
4. TABORSKA JAMA 2
Ljubljana
4 3 0 1 6 19.0 13.0
5. IZOLA
Izola
6 3 0 3 6 27.0 21.0
6. ADERGAS
Cerklje
6 3 0 3 6 26.0 22.0
7. SILIKO
Kranj
5 2 1 2 5 19.0 21.0
8. ŽELEZNIKI 1
Železniki
5 2 0 3 4 18.0 22.0
9. KI ŠKOFJA LOKA 1
Škofja Loka
6 0 1 5 1 13.0 35.0
10. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
5 0 0 5 0 10.0 30.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA 1 6.0 : 2.0 (3355 : 3261) 11.09.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3355 : 3261) Pregled zapisnik .xls
1 TABORSKA JAMA 2 ADERGAS BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3307 : 3129) 12.09.2020 19:00 5.0 : 3.0 (3307 : 3129) Pregled zapisnik .xls
1 SILIKO CALCIT 2 TRIGLAV (Kranj) 1.0 : 7.0 (3225 : 3250) 11.09.2020 18:00 1.0 : 7.0 (3225 : 3250) Pregled zapisnik .xls
1 ŽELEZNIKI 1 PROTEUS 2 1.0 : 7.0 (3303 : 3417) 12.09.2020 18:00 1.0 : 7.0 (3303 : 3417) Pregled zapisnik .xls
1 SLAVIJA ŠTOJS LJUBELJ 2 MAKS PERC (Ljubljana) 3.0 : 5.0 (3075 : 3060) 11.09.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3075 : 3060) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ 2 IZOLA TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3195 : 3170) 19.09.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3195 : 3170) Pregled zapisnik .xls
2 ADERGAS CALCIT 2 TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3100 : 3213) 18.09.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3100 : 3213) Pregled zapisnik .xls
2 KI ŠKOFJA LOKA 1 SILIKO KEGLJIŠČE PODEN 4.0 : 4.0 (3287 : 3358) 19.09.2020 14:00 4.0 : 4.0 (3287 : 3358) Pregled zapisnik .xls
2 TABORSKA JAMA 2 ŽELEZNIKI 1 BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3296 : 3273) 19.09.2020 19:00 5.0 : 3.0 (3296 : 3273) Pregled zapisnik .xls
2 PROTEUS 2 SLAVIJA ŠTOJS ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3130 : 3013) 18.09.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3130 : 3013) Pregled zapisnik .xls
3 ŽELEZNIKI 1 ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 7.0 : 1.0 (3394 : 3245) 26.09.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3394 : 3245) Pregled zapisnik .xls
3 SILIKO LJUBELJ 2 TRIGLAV (Kranj) 7.0 : 1.0 (3218 : 3154) 25.09.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3218 : 3154) Pregled zapisnik .xls
3 SLAVIJA ŠTOJS TABORSKA JAMA 2 25.09.2020 18:00
3 CALCIT 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3263 : 3135) 26.09.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3263 : 3135) Pregled zapisnik .xls
3 IZOLA PROTEUS 2 IZOLA (TPC Livade) 3.0 : 5.0 (3195 : 3211) 25.09.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3195 : 3211) Pregled zapisnik .xls
4 LJUBELJ 2 CALCIT 2 TRŽIČ 6.0 : 2.0 (3290 : 3208) 03.10.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3290 : 3208) Pregled zapisnik .xls
4 TABORSKA JAMA 2 IZOLA BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3301 : 3201) 03.10.2020 19:00 6.0 : 2.0 (3301 : 3201) Pregled zapisnik .xls
4 ADERGAS KI ŠKOFJA LOKA 1 TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3243 : 3216) 02.10.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3243 : 3216) Pregled zapisnik .xls
4 PROTEUS 2 SILIKO ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3223 : 3136) 02.10.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3223 : 3136) Pregled zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI 1 SLAVIJA ŠTOJS KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3346 : 3223) 03.10.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3346 : 3223) Pregled zapisnik .xls
5 CALCIT 2 PROTEUS 2 10.10.2020 17:00
5 IZOLA ŽELEZNIKI 1 IZOLA (TPC Livade) 7.0 : 1.0 (3264 : 3133) 09.10.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3264 : 3133) Pregled zapisnik .xls
5 SLAVIJA ŠTOJS ADERGAS MAKS PERC (Ljubljana) 2.0 : 6.0 (2979 : 3190) 09.10.2020 18:00 2.0 : 6.0 (2979 : 3190) Pregled zapisnik .xls
5 SILIKO TABORSKA JAMA 2 TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3309 : 3240) 09.10.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3309 : 3240) Pregled zapisnik .xls
5 KI ŠKOFJA LOKA 1 LJUBELJ 2 KEGLJIŠČE PODEN 1.0 : 7.0 (3257 : 3348) 10.10.2020 14:00 1.0 : 7.0 (3257 : 3348) Pregled zapisnik .xls
6 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA MAKS PERC (Ljubljana) 2.0 : 6.0 (2937 : 3162) 16.10.2020 18:00 2.0 : 6.0 (2937 : 3162) Pregled zapisnik .xls
6 ŽELEZNIKI 1 SILIKO 17.10.2020 18:00
6 ADERGAS LJUBELJ 2 TRIGLAV (Kranj) 7.0 : 1.0 (3257 : 3180) 16.10.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3257 : 3180) Pregled zapisnik .xls
6 TABORSKA JAMA 2 CALCIT 2 17.10.2020 19:00
6 PROTEUS 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3234 : 3135) 16.10.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3234 : 3135) Pregled zapisnik .xls
7 KI ŠKOFJA LOKA 1 TABORSKA JAMA 2 07.11.2020 14:00
7 SILIKO SLAVIJA ŠTOJS 06.11.2020 18:00
7 IZOLA ADERGAS 06.11.2020 18:00
7 CALCIT 2 ŽELEZNIKI 1 07.11.2020 17:00
7 LJUBELJ 2 PROTEUS 2 07.11.2020 18:00
8 TABORSKA JAMA 2 LJUBELJ 2 14.11.2020 19:00
8 ŽELEZNIKI 1 KI ŠKOFJA LOKA 1 14.11.2020 18:00
8 ADERGAS PROTEUS 2 13.11.2020 18:00
8 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT 2 13.11.2020 18:00
8 IZOLA SILIKO 13.11.2020 18:00
9 PROTEUS 2 TABORSKA JAMA 2 20.11.2020 18:00
9 SILIKO ADERGAS 20.11.2020 18:00
9 KI ŠKOFJA LOKA 1 SLAVIJA ŠTOJS 21.11.2020 14:00
9 LJUBELJ 2 ŽELEZNIKI 1 21.11.2020 18:00
9 CALCIT 2 IZOLA 21.11.2020 17:00
10 CALCIT 2 SILIKO 16.01.2021 17:00
10 LJUBELJ 2 SLAVIJA ŠTOJS 16.01.2021 18:00
10 KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA 16.01.2021 14:00
10 ADERGAS TABORSKA JAMA 2 15.01.2021 18:00
10 PROTEUS 2 ŽELEZNIKI 1 15.01.2021 18:00
11 ŽELEZNIKI 1 TABORSKA JAMA 2 23.01.2021 18:00
11 CALCIT 2 ADERGAS 23.01.2021 17:00
11 SILIKO KI ŠKOFJA LOKA 1 22.01.2021 18:00
11 IZOLA LJUBELJ 2 22.01.2021 18:00
11 SLAVIJA ŠTOJS PROTEUS 2 22.01.2021 18:00
12 TABORSKA JAMA 2 SLAVIJA ŠTOJS 30.01.2021 19:00
12 PROTEUS 2 IZOLA 29.01.2021 18:00
12 LJUBELJ 2 SILIKO 30.01.2021 18:00
12 KI ŠKOFJA LOKA 1 CALCIT 2 30.01.2021 14:00
12 ADERGAS ŽELEZNIKI 1 29.01.2021 18:00
13 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI 1 05.02.2021 18:00
13 CALCIT 2 LJUBELJ 2 06.02.2021 17:00
13 SILIKO PROTEUS 2 05.02.2021 18:00
13 IZOLA TABORSKA JAMA 2 05.02.2021 18:00
13 KI ŠKOFJA LOKA 1 ADERGAS 06.02.2021 14:00
14 ADERGAS SLAVIJA ŠTOJS 19.02.2021 18:00
14 ŽELEZNIKI 1 IZOLA 20.02.2021 18:00
14 TABORSKA JAMA 2 SILIKO 20.02.2021 19:00
14 PROTEUS 2 CALCIT 2 19.02.2021 18:00
14 LJUBELJ 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 20.02.2021 18:00
15 KI ŠKOFJA LOKA 1 PROTEUS 2 27.02.2021 14:00
15 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS 26.02.2021 18:00
15 CALCIT 2 TABORSKA JAMA 2 27.02.2021 17:00
15 LJUBELJ 2 ADERGAS 27.02.2021 18:00
15 SILIKO ŽELEZNIKI 1 26.02.2021 18:00
16 ADERGAS IZOLA 05.03.2021 18:00
16 ŽELEZNIKI 1 CALCIT 2 06.03.2021 18:00
16 TABORSKA JAMA 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 06.03.2021 19:00
16 PROTEUS 2 LJUBELJ 2 05.03.2021 18:00
16 SLAVIJA ŠTOJS SILIKO 05.03.2021 18:00
17 CALCIT 2 SLAVIJA ŠTOJS 13.03.2021 17:00
17 SILIKO IZOLA 12.03.2021 18:00
17 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŽELEZNIKI 1 13.03.2021 14:00
17 LJUBELJ 2 TABORSKA JAMA 2 13.03.2021 18:00
17 PROTEUS 2 ADERGAS 12.03.2021 18:00
18 ŽELEZNIKI 1 LJUBELJ 2 20.03.2021 18:00
18 IZOLA CALCIT 2 19.03.2021 18:00
18 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 1 19.03.2021 18:00
18 ADERGAS SILIKO 19.03.2021 18:00
18 TABORSKA JAMA 2 PROTEUS 2 20.03.2021 19:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
1,0
605
0,00
605,00
605,00
2. MIHA JENKO
KK SAVA
2,0
1173
554,33
1727,33
575,78
3. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
3,0
1718
580,33
2298,33
574,58
4. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
1,0
571
576,67
1147,67
573,83
5. RADO REBOLJ
KK LJUBELJ
4,0
2282
581,00
2863,00
572,60
6. IVO KEPIC
ŠD ADERGAS
3,0
1731
551,67
2282,67
570,67
7. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
3,0
1705
558,00
2263,00
565,75
8. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
2,0
1122
563,50
1685,50
561,83
9. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2213
589,00
2802,00
560,40
10. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
581
536,00
1117,00
558,50
11. SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
3,0
1690
541,00
2231,00
557,75
12. URBAN ARNIČ
KK PROTEUS
1,0
538
568,00
1106,00
553,00
13. BOŠTJAN MIHELIČ
KK SAVA
2,0
1103
553,67
1656,67
552,22
14. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
2,0
1128
528,67
1656,67
552,22
15. JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
2,0
1108
546,00
1654,00
551,33
16. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
2,0
1120
534,00
1654,00
551,33
17. ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
1,0
553
548,00
1101,00
550,50
18. ROK JANTOL
KK KAMNIK
3,0
1673
525,00
2198,00
549,50
19. BRANE BENEDIK
KK SAVA
1,0
579
518,00
1097,00
548,50
20. FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
3,0
1604
590,00
2194,00
548,50
21. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
2,0
1103
540,33
1643,33
547,78
22. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
2,0
1111
531,00
1642,00
547,33
23. ĐURO GRADIŠAR
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
547
0,00
547,00
547,00
24. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
556
537,33
1093,33
546,67
25. BOJAN URŠIČ
KK PROTEUS
2,0
1126
513,67
1639,67
546,56
26. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
1,0
539
553,00
1092,00
546,00
27. IVAN MARS
KK IZOLA
3,0
1609
575,00
2184,00
546,00
28. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
3,6
2001
524,00
2525,00
545,36
29. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
3,0
1620
553,67
2173,67
543,42
30. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
548
534,00
1082,00
541,00
31. MATIJA DEŽMAN
KK SAVA
2,0
1067
555,50
1622,50
540,83
32. NENAD VUČINIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
518
562,33
1080,33
540,17
33. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
2,0
1083
535,00
1618,00
539,33
34. SAŠO PODVIZ
KK ŠKOFJA LOKA
2,0
1095
520,67
1615,67
538,56
35. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
4,0
2138
553,50
2691,50
538,30
36. JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
2,0
1060
548,00
1608,00
536,00
37. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
3,0
1619
520,00
2139,00
534,75
38. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
2,0
1080
523,33
1603,33
534,44
39. JANEZ ČERIN
KK LJUBELJ
2,7
1433
545,71
1978,71
533,35
40. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
3,0
1607
523,67
2130,67
532,67
41. BORIS HUNJAK
KK SAVA
2,0
1035
561,82
1596,82
532,27
42. BORUT POŽAR
KK PROTEUS
1,5
798
0,00
798,00
532,00
43. MATJAŽ ŠTOJS
KK SLAVIJA
2,0
1095
500,33
1595,33
531,78
44. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2116
538,50
2654,50
530,90
45. ZMAGO KORENČ
KK SAVA
1,0
534
527,67
1061,67
530,83
46. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
3,0
1574
544,50
2118,50
529,63
47. JURE HAJNRIHAR
KK ŠKOFJA LOKA
4,0
2084
557,33
2641,33
528,27
48. GORAZD GORJUP
KK IZOLA
3,0
1554
557,00
2111,00
527,75
49. DAMIR RISTIĆ
KK ŠKOFJA LOKA
3,0
1580
525,50
2105,50
526,38
50. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
3,0
1546
558,00
2104,00
526,00
51. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
3,0
1570
524,67
2094,67
523,67
52. SILVO PŠENIČNIK SLUGA
KK PIVKA
0,5
239
544,80
783,80
522,53
53. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
3,0
1553
0,00
1553,00
517,67
54. GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
1,5
764
530,00
1294,00
517,60
55. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
3,0
1548
521,33
2069,33
517,33
56. JURE MEHLE
KK SLAVIJA
2,0
1052
492,00
1544,00
514,67
57. TOMAŽ OMAN
KK SAVA
1,5
765
519,00
1284,00
513,60
58. DRAGO PESTAR
ŠD ADERGAS
3,0
1532
506,00
2038,00
509,50
59. EGON JELENC
KK ŽELEZNIKI
1,5
727
539,00
1266,00
506,40
60. JULIJAN GRIŽON
KK IZOLA
3,0
1497
515,94
2012,94
503,24
61. MILAN OMAHEN
ŠD TABORSKA JAMA
0,5
251
0,00
251,00
502,00
62. MARJAN KOPAČ
KK LJUBELJ
2,4
1217
408,00
1625,00
482,20
63. TOMAŽ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
1,0
479
0,00
479,00
479,00
64. JANEZ GALE
KK SLAVIJA
1,0
500
445,50
945,50
472,75
65. DORE ZDEŠAR
KK SLAVIJA
1,0
485
423,50
908,50
454,25
66. SAŠO MEHLE
KK SLAVIJA
2,0
881
0,00
881,00
440,50
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
1,00
605,00
605,00
0,00
0,00
NaN
1,00
605,00
605,00
2. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
3,00
1718,00
572,67
3,00
1741,00
580,33
6,00
3459,00
576,50
3. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
1,00
571,00
571,00
3,00
1730,00
576,67
4,00
2301,00
575,25
4. RADO REBOLJ
KK LJUBELJ
4,00
2282,00
570,50
2,00
1162,00
581,00
6,00
3444,00
574,00
5. MIHA JENKO
KK SAVA
2,00
1173,00
586,50
3,00
1663,00
554,33
5,00
2836,00
567,20
6. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
3,00
1705,00
568,33
1,00
558,00
558,00
4,00
2263,00
565,75
7. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2213,00
553,25
2,00
1178,00
589,00
6,00
3391,00
565,17
8. IVO KEPIC
ŠD ADERGAS
3,00
1731,00
577,00
3,00
1655,00
551,67
6,00
3386,00
564,33
9. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
2,00
1122,00
561,00
2,00
1127,00
563,50
4,00
2249,00
562,25
10. URBAN ARNIČ
KK PROTEUS
1,00
538,00
538,00
3,00
1704,00
568,00
4,00
2242,00
560,50
11. IVAN MARS
KK IZOLA
3,00
1609,00
536,33
3,00
1725,00
575,00
6,00
3334,00
555,67
12. SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
3,00
1690,00
563,33
2,00
1082,00
541,00
5,00
2772,00
554,40
13. BOŠTJAN MIHELIČ
KK SAVA
2,00
1103,00
551,50
3,00
1661,00
553,67
5,00
2764,00
552,80
14. NENAD VUČINIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
518,00
518,00
3,00
1687,00
562,33
4,00
2205,00
551,25
15. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
581,00
581,00
2,00
1072,00
536,00
3,00
1653,00
551,00
16. JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
2,00
1108,00
554,00
2,00
1092,00
546,00
4,00
2200,00
550,00
17. ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
1,00
553,00
553,00
2,00
1096,00
548,00
3,00
1649,00
549,67
18. ROK JANTOL
KK KAMNIK
3,00
1673,00
557,67
1,00
525,00
525,00
4,00
2198,00
549,50
19. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
1,00
539,00
539,00
3,00
1659,00
553,00
4,00
2198,00
549,50
20. FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
3,00
1604,00
534,67
1,00
590,00
590,00
4,00
2194,00
548,50
21. BRANE BENEDIK
KK SAVA
1,00
579,00
579,00
1,00
518,00
518,00
2,00
1097,00
548,50
22. ĐURO GRADIŠAR
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
547,00
547,00
0,00
0,00
NaN
1,00
547,00
547,00
23. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
3,00
1620,00
540,00
3,00
1661,00
553,67
6,00
3281,00
546,83
24. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
2,00
1103,00
551,50
3,00
1621,00
540,33
5,00
2724,00
544,80
25. MATIJA DEŽMAN
KK SAVA
2,00
1067,00
533,50
2,00
1111,00
555,50
4,00
2178,00
544,50
26. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
2,00
1120,00
560,00
3,00
1602,00
534,00
5,00
2722,00
544,40
27. BORIS HUNJAK
KK SAVA
2,00
1035,00
517,50
2,75
1545,00
561,82
4,75
2580,00
543,16
28. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
2,00
1128,00
564,00
3,00
1586,00
528,67
5,00
2714,00
542,80
29. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
556,00
556,00
3,00
1612,00
537,33
4,00
2168,00
542,00
30. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
3,63
2001,00
551,24
2,00
1048,00
524,00
5,63
3049,00
541,56
31. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
4,00
2138,00
534,50
2,00
1107,00
553,50
6,00
3245,00
540,83
32. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
2,00
1111,00
555,50
3,00
1593,00
531,00
5,00
2704,00
540,80
33. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
548,00
548,00
1,50
801,00
534,00
2,50
1349,00
539,60
34. JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
2,00
1060,00
530,00
2,00
1096,00
548,00
4,00
2156,00
539,00
35. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
2,00
1083,00
541,50
3,00
1605,00
535,00
5,00
2688,00
537,60
36. GORAZD GORJUP
KK IZOLA
3,00
1554,00
518,00
3,00
1671,00
557,00
6,00
3225,00
537,50
37. SAŠO PODVIZ
KK ŠKOFJA LOKA
2,00
1095,00
547,50
1,50
781,00
520,67
3,50
1876,00
536,00
38. JANEZ ČERIN
KK LJUBELJ
2,71
1433,00
528,78
1,75
955,00
545,71
4,46
2388,00
535,43
39. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
3,00
1619,00
539,67
1,00
520,00
520,00
4,00
2139,00
534,75
40. SILVO PŠENIČNIK SLUGA
KK PIVKA
0,50
239,00
478,00
2,50
1362,00
544,80
3,00
1601,00
533,67
41. BOJAN URŠIČ
KK PROTEUS
2,00
1126,00
563,00
3,00
1541,00
513,67
5,00
2667,00
533,40
42. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
3,00
1574,00
524,67
2,00
1089,00
544,50
5,00
2663,00
532,60
43. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
3,00
1546,00
515,33
2,00
1116,00
558,00
5,00
2662,00
532,40
44. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2116,00
529,00
2,00
1077,00
538,50
6,00
3193,00
532,17
45. BORUT POŽAR
KK PROTEUS
1,50
798,00
532,00
0,00
0,00
NaN
1,50
798,00
532,00
46. JURE HAJNRIHAR
KK ŠKOFJA LOKA
4,00
2084,00
521,00
1,50
836,00
557,33
5,50
2920,00
530,91
47. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
2,00
1080,00
540,00
3,00
1570,00
523,33
5,00
2650,00
530,00
48. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
3,00
1607,00
535,67
3,00
1571,00
523,67
6,00
3178,00
529,67
49. ZMAGO KORENČ
KK SAVA
1,00
534,00
534,00
3,00
1583,00
527,67
4,00
2117,00
529,25
50. DAMIR RISTIĆ
KK ŠKOFJA LOKA
3,00
1580,00
526,67
2,00
1051,00
525,50
5,00
2631,00
526,20
51. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
3,00
1570,00
523,33
1,50
787,00
524,67
4,50
2357,00
523,78
52. MATJAŽ ŠTOJS
KK SLAVIJA
2,00
1095,00
547,50
3,00
1501,00
500,33
5,00
2596,00
519,20
53. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
3,00
1548,00
516,00
3,00
1564,00
521,33
6,00
3112,00
518,67
54. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
3,00
1553,00
517,67
0,00
0,00
NaN
3,00
1553,00
517,67
55. GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
1,50
764,00
509,33
1,00
530,00
530,00
2,50
1294,00
517,60
56. TOMAŽ OMAN
KK SAVA
1,50
765,00
510,00
3,00
1557,00
519,00
4,50
2322,00
516,00
57. JURE MEHLE
KK SLAVIJA
2,00
1052,00
526,00
2,00
984,00
492,00
4,00
2036,00
509,00
58. DRAGO PESTAR
ŠD ADERGAS
3,00
1532,00
510,67
3,00
1518,00
506,00
6,00
3050,00
508,33
59. EGON JELENC
KK ŽELEZNIKI
1,50
727,00
484,67
1,00
539,00
539,00
2,50
1266,00
506,40
60. JULIJAN GRIŽON
KK IZOLA
3,00
1497,00
499,00
1,38
712,00
515,94
4,38
2209,00
504,34
61. MARJAN KOPAČ
KK LJUBELJ
2,37
1217,00
513,50
0,25
102,00
408,00
2,62
1319,00
503,44
62. MILAN OMAHEN
ŠD TABORSKA JAMA
0,50
251,00
502,00
0,00
0,00
NaN
0,50
251,00
502,00
63. TOMAŽ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
1,00
479,00
479,00
0,00
0,00
NaN
1,00
479,00
479,00
64. JANEZ GALE
KK SLAVIJA
1,00
500,00
500,00
2,00
891,00
445,50
3,00
1391,00
463,67
65. DORE ZDEŠAR
KK SLAVIJA
1,00
485,00
485,00
2,00
847,00
423,50
3,00
1332,00
444,00
66. SAŠO MEHLE
KK SLAVIJA
2,00
881,00
440,50
0,00
0,00
NaN
2,00
881,00
440,50

ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
0,50
247,00
494,00
3,00
1704,00
568,00
3,50
1951,00
557,43
LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
1,00
533,00
533,00
0,00
0,00
NaN
1,00
533,00
533,00
NEJC MIKLAVEC
KK PROTEUS
0,50
242,00
484,00
2,50
1333,00
533,20
3,00
1575,00
525,00
ŠTEFAN FLERIN
KK KAMNIK
1,00
503,00
503,00
1,00
540,00
540,00
2,00
1043,00
521,50
JOŽE ZUPANČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
506,00
506,00
0,00
0,00
NaN
1,00
506,00
506,00
DOMINIK RADIČ
KK LJUBELJ
1,79
880,00
491,62
0,50
266,00
532,00
2,29
1146,00
500,44
KLEMEN KONČNIK
KK KAMNIK
0,50
250,00
500,00
0,00
0,00
NaN
0,50
250,00
500,00
SLAVKO MARKOTIČ
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
484,00
484,00
0,50
259,00
518,00
1,50
743,00
495,33
VLADIMIR FUIS
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
493,00
493,00
0,00
0,00
NaN
1,00
493,00
493,00
TADEJ UDIR
ŠD ADERGAS
1,00
478,00
478,00
1,00
505,00
505,00
2,00
983,00
491,50
STANE VORŠIČ
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
486,00
486,00
0,00
0,00
NaN
1,00
486,00
486,00
JANEZ KOŠIR
KK LJUBELJ
1,00
476,00
476,00
0,00
0,00
NaN
1,00
476,00
476,00
JERNEJ ČERIN
KK LJUBELJ
0,50
212,00
424,00
1,00
500,00
500,00
1,50
712,00
474,67
PRIMOŽ DEŽMAN
KK SAVA
0,50
238,00
476,00
0,25
114,00
456,00
0,75
352,00
469,33
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. ŽELEZNIKI 1
2.0
4341
2065
6406
533,83
59
3.0
6802
3241
10043
557,94
84
5.0
11143
5306
16449
548,30
143
2. TABORSKA JAMA 2
1.0
2173
1067
3240
540,00
29
3.0
6565
3339
9904
550,22
55
4.0
8738
4406
13144
547,67
84
3. SILIKO
2.0
4329
2165
6494
541,17
64
3.0
6518
3234
9752
541,78
95
5.0
10847
5399
16246
541,53
159
4. PROTEUS 2
2.0
4449
2179
6628
552,33
61
3.0
6330
3257
9587
532,61
79
5.0
10779
5436
16215
540,50
140
5. CALCIT 2
3.0
6499
3172
9671
537,28
81
1.0
2199
1064
3263
543,83
29
4.0
8698
4236
12934
538,92
110
6. IZOLA
3.0
6437
3096
9533
529,61
83
3.0
6581
3233
9814
545,22
97
6.0
13018
6329
19347
537,42
180
7. KI ŠKOFJA LOKA 1
4.0
8672
4075
12747
531,13
144
2.0
4395
2149
6544
545,33
65
6.0
13067
6224
19291
535,86
209
8. LJUBELJ 2
4.0
8636
4106
12742
530,92
145
2.0
4384
2101
6485
540,42
52
6.0
13020
6207
19227
534,08
197
9. ADERGAS
3.0
6619
2945
9564
531,33
125
3.0
6483
3117
9600
533,33
124
6.0
13102
6062
19164
532,33
249
10. SLAVIJA ŠTOJS
2.0
4250
1986
6236
519,67
96
3.0
6172
2819
8991
499,50
147
5.0
10422
4805
15227
507,57
243