Liga: 2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

2. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. PROTEUS 2
Postojna
2 2 0 0 4 12.0 4.0
2. CALCIT 2
Kamnik
2 2 0 0 4 12.0 4.0
3. TABORSKA JAMA 2
Ljubljana
2 2 0 0 4 10.0 6.0
4. LJUBELJ 2
Tržič
3 2 0 1 4 11.0 13.0
5. SILIKO
Kranj
3 1 1 1 3 12.0 12.0
6. IZOLA
Izola
3 1 0 2 2 12.0 12.0
7. KI ŠKOFJA LOKA 1
Škofja Loka
2 0 1 1 1 6.0 10.0
8. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
1 0 0 1 0 3.0 5.0
9. ADERGAS
Cerklje
2 0 0 2 0 6.0 10.0
10. ŽELEZNIKI 1
Železniki
2 0 0 2 0 4.0 12.0
Rezultati (krog): 1 2 3
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 ŽELEZNIKI 1 PROTEUS 2 1.0 : 7.0 (3303 : 3417) 12.09.2020 18:00 1.0 : 7.0 (3303 : 3417) Pregled zapisnik .xls
1 TABORSKA JAMA 2 ADERGAS BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3307 : 3129) 12.09.2020 19:00 5.0 : 3.0 (3307 : 3129) Pregled zapisnik .xls
1 SILIKO CALCIT 2 TRIGLAV (Kranj) 1.0 : 7.0 (3225 : 3250) 11.09.2020 18:00 1.0 : 7.0 (3225 : 3250) Pregled zapisnik .xls
1 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA 1 6.0 : 2.0 (3355 : 3261) 11.09.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3355 : 3261) Pregled zapisnik .xls
1 SLAVIJA ŠTOJS LJUBELJ 2 MAKS PERC (Ljubljana) 3.0 : 5.0 (3075 : 3060) 11.09.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3075 : 3060) Pregled zapisnik .xls
2 TABORSKA JAMA 2 ŽELEZNIKI 1 BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3296 : 3273) 19.09.2020 19:00 5.0 : 3.0 (3296 : 3273) Pregled zapisnik .xls
2 KI ŠKOFJA LOKA 1 SILIKO KEGLJIŠČE PODEN 4.0 : 4.0 (3287 : 3358) 19.09.2020 14:00 4.0 : 4.0 (3287 : 3358) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ 2 IZOLA TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3195 : 3170) 19.09.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3195 : 3170) Pregled zapisnik .xls
2 ADERGAS CALCIT 2 TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3100 : 3213) 18.09.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3100 : 3213) Pregled zapisnik .xls
2 PROTEUS 2 SLAVIJA ŠTOJS 18.09.2020 18:00
3 CALCIT 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 26.09.2020 17:00
3 SILIKO LJUBELJ 2 TRIGLAV (Kranj) 7.0 : 1.0 (3218 : 3154) 25.09.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3218 : 3154) Pregled zapisnik .xls
3 IZOLA PROTEUS 2 IZOLA (TPC Livade) 3.0 : 5.0 (3195 : 3211) 25.09.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3195 : 3211) Pregled zapisnik .xls
3 ŽELEZNIKI 1 ADERGAS 26.09.2020 18:00
3 SLAVIJA ŠTOJS TABORSKA JAMA 2 25.09.2020 18:00
4 PROTEUS 2 SILIKO 02.10.2020 18:00
4 ADERGAS KI ŠKOFJA LOKA 1 02.10.2020 18:00
4 LJUBELJ 2 CALCIT 2 03.10.2020 18:00
4 TABORSKA JAMA 2 IZOLA 03.10.2020 19:00
4 ŽELEZNIKI 1 SLAVIJA ŠTOJS 03.10.2020 18:00
5 CALCIT 2 PROTEUS 2 10.10.2020 17:00
5 SLAVIJA ŠTOJS ADERGAS 09.10.2020 18:00
5 KI ŠKOFJA LOKA 1 LJUBELJ 2 10.10.2020 14:00
5 IZOLA ŽELEZNIKI 1 09.10.2020 18:00
5 SILIKO TABORSKA JAMA 2 09.10.2020 18:00
6 ADERGAS LJUBELJ 2 16.10.2020 18:00
6 TABORSKA JAMA 2 CALCIT 2 17.10.2020 19:00
6 ŽELEZNIKI 1 SILIKO 17.10.2020 18:00
6 PROTEUS 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 16.10.2020 18:00
6 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA 16.10.2020 18:00
7 CALCIT 2 ŽELEZNIKI 1 21.11.2020 17:00
7 KI ŠKOFJA LOKA 1 TABORSKA JAMA 2 21.11.2020 14:00
7 LJUBELJ 2 PROTEUS 2 21.11.2020 18:00
7 IZOLA ADERGAS 20.11.2020 18:00
7 SILIKO SLAVIJA ŠTOJS 20.11.2020 18:00
8 ŽELEZNIKI 1 KI ŠKOFJA LOKA 1 28.11.2020 18:00
8 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT 2 27.11.2020 18:00
8 IZOLA SILIKO 27.11.2020 18:00
8 ADERGAS PROTEUS 2 27.11.2020 18:00
8 TABORSKA JAMA 2 LJUBELJ 2 28.11.2020 19:00
9 LJUBELJ 2 ŽELEZNIKI 1 05.12.2020 18:00
9 KI ŠKOFJA LOKA 1 SLAVIJA ŠTOJS 05.12.2020 14:00
9 PROTEUS 2 TABORSKA JAMA 2 04.12.2020 18:00
9 SILIKO ADERGAS 04.12.2020 18:00
9 CALCIT 2 IZOLA 05.12.2020 17:00
10 LJUBELJ 2 SLAVIJA ŠTOJS 16.01.2021 18:00
10 KI ŠKOFJA LOKA 1 IZOLA 16.01.2021 14:00
10 CALCIT 2 SILIKO 16.01.2021 17:00
10 ADERGAS TABORSKA JAMA 2 15.01.2021 18:00
10 PROTEUS 2 ŽELEZNIKI 1 15.01.2021 18:00
11 IZOLA LJUBELJ 2 22.01.2021 18:00
11 CALCIT 2 ADERGAS 23.01.2021 17:00
11 SILIKO KI ŠKOFJA LOKA 1 22.01.2021 18:00
11 SLAVIJA ŠTOJS PROTEUS 2 22.01.2021 18:00
11 ŽELEZNIKI 1 TABORSKA JAMA 2 23.01.2021 18:00
12 PROTEUS 2 IZOLA 29.01.2021 18:00
12 KI ŠKOFJA LOKA 1 CALCIT 2 30.01.2021 14:00
12 ADERGAS ŽELEZNIKI 1 29.01.2021 18:00
12 TABORSKA JAMA 2 SLAVIJA ŠTOJS 30.01.2021 19:00
12 LJUBELJ 2 SILIKO 30.01.2021 18:00
13 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI 1 05.02.2021 18:00
13 IZOLA TABORSKA JAMA 2 05.02.2021 18:00
13 SILIKO PROTEUS 2 05.02.2021 18:00
13 KI ŠKOFJA LOKA 1 ADERGAS 06.02.2021 14:00
13 CALCIT 2 LJUBELJ 2 06.02.2021 17:00
14 PROTEUS 2 CALCIT 2 19.02.2021 18:00
14 ADERGAS SLAVIJA ŠTOJS 19.02.2021 18:00
14 ŽELEZNIKI 1 IZOLA 20.02.2021 18:00
14 TABORSKA JAMA 2 SILIKO 20.02.2021 19:00
14 LJUBELJ 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 20.02.2021 18:00
15 LJUBELJ 2 ADERGAS 27.02.2021 18:00
15 KI ŠKOFJA LOKA 1 PROTEUS 2 27.02.2021 14:00
15 CALCIT 2 TABORSKA JAMA 2 27.02.2021 17:00
15 SILIKO ŽELEZNIKI 1 26.02.2021 18:00
15 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS 26.02.2021 18:00
16 ŽELEZNIKI 1 CALCIT 2 06.03.2021 18:00
16 TABORSKA JAMA 2 KI ŠKOFJA LOKA 1 06.03.2021 19:00
16 PROTEUS 2 LJUBELJ 2 05.03.2021 18:00
16 SLAVIJA ŠTOJS SILIKO 05.03.2021 18:00
16 ADERGAS IZOLA 05.03.2021 18:00
17 PROTEUS 2 ADERGAS 12.03.2021 18:00
17 LJUBELJ 2 TABORSKA JAMA 2 13.03.2021 18:00
17 SILIKO IZOLA 12.03.2021 18:00
17 KI ŠKOFJA LOKA 1 ŽELEZNIKI 1 13.03.2021 14:00
17 CALCIT 2 SLAVIJA ŠTOJS 13.03.2021 17:00
18 IZOLA CALCIT 2 19.03.2021 18:00
18 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 1 19.03.2021 18:00
18 ADERGAS SILIKO 19.03.2021 18:00
18 TABORSKA JAMA 2 PROTEUS 2 20.03.2021 19:00
18 ŽELEZNIKI 1 LJUBELJ 2 20.03.2021 18:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.