Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. CALCIT 1.
Kamnik
2 2 0 0 4 14.0 2.0
2. PROTEUS
Postojna
2 2 0 0 4 14.0 2.0
3. IMPOL
Slov. Bistrica
2 2 0 0 4 13.0 3.0
4. REMOPLAST
RADLJE
2 1 0 1 2 8.0 8.0
5. LJUBELJ
Tržič
2 1 0 1 2 8.0 8.0
6. MIKLAVŽ
Miklavž
2 1 0 1 2 6.0 10.0
7. PIVKA
Pivka
2 1 0 1 2 6.0 10.0
8. CELJE
Celje
2 0 0 2 0 6.0 10.0
9. TRIGLAV
Kranj
2 0 0 2 0 3.0 13.0
10. BREST 1.
Cerknica
2 0 0 2 0 2.0 14.0
Rezultati (krog): 1 2
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 BREST 1. LJUBELJ BREST (Cerknica) 2.0 : 6.0 (3307 : 3456) 23.09.2020 17:30 2.0 : 6.0 (3307 : 3456) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV PROTEUS TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3147 : 3282) 12.09.2020 14:00 2.0 : 6.0 (3147 : 3282) Pregled zapisnik .xls
1 PIVKA CELJE KRPANOV DOM PIVKA 5.0 : 3.0 (3342 : 3281) 12.09.2020 13:00 5.0 : 3.0 (3342 : 3281) Pregled zapisnik .xls
1 REMOPLAST IMPOL BAJTA 2.0 : 6.0 (3260 : 3268) 12.09.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3260 : 3268) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT 1. MIKLAVŽ KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3287 : 3100) 12.09.2020 14:00 7.0 : 1.0 (3287 : 3100) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ REMOPLAST TRŽIČ 2.0 : 6.0 (3177 : 3232) 19.09.2020 10:00 2.0 : 6.0 (3177 : 3232) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT 1. TRIGLAV 7.0 : 1.0 (3241 : 2917) 19.09.2020 14:00 7.0 : 1.0 (3241 : 2917) Pregled zapisnik .xls
2 IMPOL PIVKA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 7.0 : 1.0 (3290 : 3050) 19.09.2020 13:00 7.0 : 1.0 (3290 : 3050) Pregled zapisnik .xls
2 MIKLAVŽ CELJE DVORANA TABOR (Maribor) 5.0 : 3.0 (3092 : 3048) 19.09.2020 16:00 5.0 : 3.0 (3092 : 3048) Pregled zapisnik .xls
2 PROTEUS BREST 1. ŠPORTNI PARK (Postojna) 8.0 : 0.0 (3258 : 3090) 19.09.2020 13:30 8.0 : 0.0 (3258 : 3090) Pregled zapisnik .xls
3 REMOPLAST PROTEUS 26.09.2020 17:00
3 PIVKA LJUBELJ 26.09.2020 13:00
3 CELJE IMPOL GOLOVEC (Celje) 26.09.2020 15:00
3 TRIGLAV MIKLAVŽ 26.09.2020 14:00
3 BREST 1. CALCIT 1. 26.09.2020 14:00
4 PROTEUS PIVKA 03.10.2020 13:30
4 MIKLAVŽ IMPOL 03.10.2020 16:00
4 LJUBELJ CELJE 03.10.2020 10:00
4 CALCIT 1. REMOPLAST 03.10.2020 14:00
4 TRIGLAV BREST 1. 03.10.2020 14:00
5 REMOPLAST TRIGLAV 10.10.2020 17:00
5 PIVKA CALCIT 1. 10.10.2020 13:00
5 BREST 1. MIKLAVŽ 10.10.2020 14:00
5 CELJE PROTEUS 10.10.2020 15:00
5 IMPOL LJUBELJ 10.10.2020 13:00
6 TRIGLAV PIVKA 17.10.2020 14:00
6 MIKLAVŽ LJUBELJ 17.10.2020 16:00
6 BREST 1. REMOPLAST 17.10.2020 14:00
6 PROTEUS IMPOL 17.10.2020 13:30
6 CALCIT 1. CELJE 17.10.2020 14:00
7 REMOPLAST MIKLAVŽ 21.11.2020 17:00
7 LJUBELJ PROTEUS 21.11.2020 10:00
7 IMPOL CALCIT 1. 21.11.2020 13:00
7 CELJE TRIGLAV 21.11.2020 15:00
7 PIVKA BREST 1. 21.11.2020 13:00
8 BREST 1. CELJE 28.11.2020 14:00
8 MIKLAVŽ PROTEUS 28.11.2020 16:00
8 CALCIT 1. LJUBELJ 28.11.2020 14:00
8 TRIGLAV IMPOL 28.11.2020 14:00
8 REMOPLAST PIVKA 28.11.2020 17:00
9 CELJE REMOPLAST 05.12.2020 15:00
9 PROTEUS CALCIT 1. 05.12.2020 13:30
9 LJUBELJ TRIGLAV 05.12.2020 10:00
9 IMPOL BREST 1. 05.12.2020 13:00
9 PIVKA MIKLAVŽ 05.12.2020 13:00
10 IMPOL REMOPLAST 16.01.2021 13:00
10 PROTEUS TRIGLAV 16.01.2021 13:30
10 LJUBELJ BREST 1. 16.01.2021 10:00
10 CELJE PIVKA 16.01.2021 15:00
10 MIKLAVŽ CALCIT 1. 16.01.2021 16:00
11 BREST 1. PROTEUS 23.01.2021 14:00
11 CELJE MIKLAVŽ 23.01.2021 15:00
11 PIVKA IMPOL 23.01.2021 13:00
11 REMOPLAST LJUBELJ 23.01.2021 17:00
11 TRIGLAV CALCIT 1. 23.01.2021 14:00
12 MIKLAVŽ TRIGLAV 30.01.2021 16:00
12 IMPOL CELJE 30.01.2021 13:00
12 LJUBELJ PIVKA 30.01.2021 10:00
12 PROTEUS REMOPLAST 30.01.2021 13:30
12 CALCIT 1. BREST 1. 30.01.2021 14:00
13 BREST 1. TRIGLAV 06.02.2021 14:00
13 IMPOL MIKLAVŽ 06.02.2021 13:00
13 CELJE LJUBELJ 06.02.2021 15:00
13 PIVKA PROTEUS 06.02.2021 13:00
13 REMOPLAST CALCIT 1. 06.02.2021 17:00
14 TRIGLAV REMOPLAST 20.02.2021 14:00
14 MIKLAVŽ BREST 1. 20.02.2021 16:00
14 LJUBELJ IMPOL 20.02.2021 10:00
14 PROTEUS CELJE 20.02.2021 13:30
14 CALCIT 1. PIVKA 20.02.2021 14:00
15 CELJE CALCIT 1. 27.02.2021 15:00
15 IMPOL PROTEUS 27.02.2021 13:00
15 LJUBELJ MIKLAVŽ 27.02.2021 10:00
15 PIVKA TRIGLAV 27.02.2021 13:00
15 REMOPLAST BREST 1. 27.02.2021 17:00
16 PROTEUS LJUBELJ 06.03.2021 13:30
16 MIKLAVŽ REMOPLAST 06.03.2021 16:00
16 BREST 1. PIVKA 06.03.2021 14:00
16 TRIGLAV CELJE 06.03.2021 14:00
16 CALCIT 1. IMPOL 06.03.2021 14:00
17 CELJE BREST 1. 13.03.2021 15:00
17 LJUBELJ CALCIT 1. 13.03.2021 10:00
17 PROTEUS MIKLAVŽ 13.03.2021 13:30
17 PIVKA REMOPLAST 13.03.2021 13:00
17 IMPOL TRIGLAV 13.03.2021 13:00
18 TRIGLAV LJUBELJ 20.03.2021 14:00
18 MIKLAVŽ PIVKA 20.03.2021 16:00
18 REMOPLAST CELJE 20.03.2021 17:00
18 BREST 1. IMPOL 20.03.2021 14:00
18 CALCIT 1. PROTEUS 20.03.2021 14:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.