Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TRIGLAV 1
Kranj
2 2 0 0 4 13.0 3.0
2. KONSTRUKTOR 1
Maribor
2 2 0 0 4 12.0 4.0
3. GORICA 1
Nova Gorica
2 2 0 0 4 11.0 5.0
4. LJUBELJ 1
Tržič
2 1 0 1 2 11.0 5.0
5. PROTEUS 1
Postojna
2 1 0 1 2 8.0 8.0
6. RUDAR 1
Trbovlje
2 1 0 1 2 7.0 9.0
7. LITIJA 2001 1
Litija
2 0 1 1 1 6.0 10.0
8. OGRAJCA
Ljubljana
2 0 1 1 1 4.0 12.0
9. CALCIT 1
Kamnik
2 0 0 2 0 4.0 12.0
10. KONJICE 1
Slovenske Konjice
2 0 0 2 0 4.0 12.0
Rezultati (krog): 1 2
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 OGRAJCA LITIJA 2001 1 MAKS PERC (Ljubljana) 4.0 : 4.0 (3373 : 3377) 12.09.2020 16:00 4.0 : 4.0 (3373 : 3377) Pregled zapisnik .xls
1 RUDAR 1 LJUBELJ 1 RUDAR (Trbovlje) 5.0 : 3.0 (3535 : 3497) 22.09.2020 16:00 5.0 : 3.0 (3535 : 3497) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT 1 GORICA 1 3.0 : 5.0 (3469 : 3505) 12.09.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3469 : 3505) Pregled zapisnik .xls
1 KONSTRUKTOR 1 KONJICE 1 DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3405 : 3329) 12.09.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3405 : 3329) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV 1 PROTEUS 1 TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3520 : 3457) 12.09.2020 14:00 6.0 : 2.0 (3520 : 3457) Pregled zapisnik .xls
2 LITIJA 2001 1 KONSTRUKTOR 1 LITIJA (Litija) 2.0 : 6.0 (3404 : 3437) 19.09.2020 17:30 2.0 : 6.0 (3404 : 3437) Pregled zapisnik .xls
2 PROTEUS 1 RUDAR 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3518 : 3463) 19.09.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3518 : 3463) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ 1 OGRAJCA TRŽIČ 8.0 : 0.0 (3457 : 3390) 19.09.2020 14:00 8.0 : 0.0 (3457 : 3390) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT 1 TRIGLAV 1 1.0 : 7.0 (3396 : 3543) 19.09.2020 17:00 1.0 : 7.0 (3396 : 3543) Pregled zapisnik .xls
2 GORICA 1 KONJICE 1 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 6.0 : 2.0 (3491 : 3414) 19.09.2020 15:30 6.0 : 2.0 (3491 : 3414) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 1 GORICA 1 26.09.2020 14:00
3 RUDAR 1 CALCIT 1 26.09.2020 13:30
3 KONJICE 1 LITIJA 2001 1 26.09.2020 14:00
3 KONSTRUKTOR 1 LJUBELJ 1 26.09.2020 16:00
3 OGRAJCA PROTEUS 1 26.09.2020 16:00
4 CALCIT 1 OGRAJCA 03.10.2020 17:00
4 LJUBELJ 1 KONJICE 1 03.10.2020 14:00
4 PROTEUS 1 KONSTRUKTOR 1 03.10.2020 17:30
4 TRIGLAV 1 RUDAR 1 03.10.2020 14:00
4 GORICA 1 LITIJA 2001 1 03.10.2020 15:30
5 RUDAR 1 GORICA 1 10.10.2020 13:30
5 KONJICE 1 PROTEUS 1 10.10.2020 14:00
5 KONSTRUKTOR 1 CALCIT 1 10.10.2020 16:00
5 OGRAJCA TRIGLAV 1 10.10.2020 16:00
5 LITIJA 2001 1 LJUBELJ 1 10.10.2020 17:30
6 RUDAR 1 OGRAJCA 17.10.2020 13:30
6 PROTEUS 1 LITIJA 2001 1 17.10.2020 17:30
6 CALCIT 1 KONJICE 1 17.10.2020 17:00
6 TRIGLAV 1 KONSTRUKTOR 1 17.10.2020 14:00
6 GORICA 1 LJUBELJ 1 17.10.2020 15:30
7 OGRAJCA GORICA 1 21.11.2020 16:00
7 KONSTRUKTOR 1 RUDAR 1 21.11.2020 16:00
7 KONJICE 1 TRIGLAV 1 21.11.2020 14:00
7 LITIJA 2001 1 CALCIT 1 21.11.2020 17:30
7 LJUBELJ 1 PROTEUS 1 21.11.2020 14:00
8 CALCIT 1 LJUBELJ 1 28.11.2020 17:00
8 TRIGLAV 1 LITIJA 2001 1 28.11.2020 14:00
8 OGRAJCA KONSTRUKTOR 1 28.11.2020 16:00
8 GORICA 1 PROTEUS 1 28.11.2020 15:30
8 RUDAR 1 KONJICE 1 28.11.2020 13:30
9 KONSTRUKTOR 1 GORICA 1 05.12.2020 16:00
9 LITIJA 2001 1 RUDAR 1 05.12.2020 17:30
9 LJUBELJ 1 TRIGLAV 1 05.12.2020 14:00
9 PROTEUS 1 CALCIT 1 05.12.2020 17:30
9 KONJICE 1 OGRAJCA 05.12.2020 14:00
10 LJUBELJ 1 RUDAR 1 16.01.2021 14:00
10 GORICA 1 CALCIT 1 16.01.2021 15:30
10 PROTEUS 1 TRIGLAV 1 16.01.2021 17:30
10 LITIJA 2001 1 OGRAJCA 16.01.2021 17:30
10 KONJICE 1 KONSTRUKTOR 1 16.01.2021 14:00
11 OGRAJCA LJUBELJ 1 23.01.2021 16:00
11 RUDAR 1 PROTEUS 1 23.01.2021 13:30
11 KONSTRUKTOR 1 LITIJA 2001 1 23.01.2021 16:00
11 TRIGLAV 1 CALCIT 1 23.01.2021 14:00
11 KONJICE 1 GORICA 1 23.01.2021 14:00
12 CALCIT 1 RUDAR 1 30.01.2021 17:00
12 GORICA 1 TRIGLAV 1 30.01.2021 15:30
12 LITIJA 2001 1 KONJICE 1 30.01.2021 17:30
12 LJUBELJ 1 KONSTRUKTOR 1 30.01.2021 14:00
12 PROTEUS 1 OGRAJCA 30.01.2021 17:30
13 RUDAR 1 TRIGLAV 1 06.02.2021 13:30
13 LITIJA 2001 1 GORICA 1 06.02.2021 17:30
13 KONJICE 1 LJUBELJ 1 06.02.2021 14:00
13 KONSTRUKTOR 1 PROTEUS 1 06.02.2021 16:00
13 OGRAJCA CALCIT 1 06.02.2021 16:00
14 LJUBELJ 1 LITIJA 2001 1 20.02.2021 14:00
14 TRIGLAV 1 OGRAJCA 20.02.2021 14:00
14 CALCIT 1 KONSTRUKTOR 1 20.02.2021 17:00
14 GORICA 1 RUDAR 1 20.02.2021 15:30
14 PROTEUS 1 KONJICE 1 20.02.2021 17:30
15 LITIJA 2001 1 PROTEUS 1 27.02.2021 17:30
15 KONJICE 1 CALCIT 1 27.02.2021 14:00
15 KONSTRUKTOR 1 TRIGLAV 1 27.02.2021 16:00
15 OGRAJCA RUDAR 1 27.02.2021 16:00
15 LJUBELJ 1 GORICA 1 27.02.2021 14:00
16 RUDAR 1 KONSTRUKTOR 1 06.03.2021 13:30
16 PROTEUS 1 LJUBELJ 1 06.03.2021 17:30
16 GORICA 1 OGRAJCA 06.03.2021 15:30
16 TRIGLAV 1 KONJICE 1 06.03.2021 14:00
16 CALCIT 1 LITIJA 2001 1 06.03.2021 17:00
17 PROTEUS 1 GORICA 1 13.03.2021 17:30
17 KONSTRUKTOR 1 OGRAJCA 13.03.2021 16:00
17 LJUBELJ 1 CALCIT 1 13.03.2021 14:00
17 LITIJA 2001 1 TRIGLAV 1 13.03.2021 17:30
17 KONJICE 1 RUDAR 1 13.03.2021 14:00
18 CALCIT 1 PROTEUS 1 20.03.2021 17:00
18 OGRAJCA KONJICE 1 20.03.2021 16:00
18 GORICA 1 KONSTRUKTOR 1 20.03.2021 15:30
18 TRIGLAV 1 LJUBELJ 1 20.03.2021 14:00
18 RUDAR 1 LITIJA 2001 1 20.03.2021 13:30
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.