Liga: 3.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

3.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. PROTEUS II.
Postojna
16 13 1 2 27 87.0 41.0
2. VODNJAK
Novo mesto
16 12 0 4 24 78.5 49.5
3. TABORSKA JAMA II.
Ljubljana
16 10 0 6 20 71.5 56.5
4. ADERGAS
Cerklje
16 9 0 7 18 68.5 59.5
5. CALCIT III.
Kamnik
16 8 0 8 16 67.5 60.5
6. ŽELEZNIKI II.
Železniki
16 8 0 8 16 64.0 64.0
7. LJUBELJ II.
Tržič
16 7 0 9 14 66.5 61.5
8. KRANJSKA GORA
Kranjska gora
16 5 1 10 11 51.0 77.0
9. LOKOMOTIVA
Ljubljana
16 4 0 12 8 45.0 83.0
10. PIVKA II.
Pivka
16 3 0 13 6 40.5 87.5
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 TABORSKA JAMA II. ADERGAS BEŽIGRAD 1.0 : 7.0 (3157 : 3182) 13.09.2019 19:15 1.0 : 7.0 (3157 : 3182) Pregled zapisnik .xls
1 LJUBELJ II. ŽELEZNIKI II. TRŽIČ 7.0 : 1.0 (3406 : 3254) 15.09.2019 10:00 7.0 : 1.0 (3406 : 3254) Pregled zapisnik .xls
1 PIVKA II. VODNJAK KRPANOV DOM PIVKA 3.0 : 5.0 (3222 : 3300) 15.09.2019 15:00 3.0 : 5.0 (3222 : 3300) Pregled zapisnik .xls
1 PROTEUS II. KRANJSKA GORA ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3295 : 3108) 13.09.2019 17:30 6.0 : 2.0 (3295 : 3108) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT III. LOKOMOTIVA KAMNIK (Kamnik) 5.0 : 3.0 (3291 : 3123) 13.09.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3291 : 3123) Pregled zapisnik .xls
2 ADERGAS PIVKA II. TRIGLAV (Kranj) 5.5 : 2.5 (3212 : 3170) 20.09.2019 18:00 5.5 : 2.5 (3212 : 3170) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI II. TABORSKA JAMA II. KEGLJIŠČE PODEN 2.0 : 6.0 (3237 : 3277) 21.09.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3237 : 3277) Pregled zapisnik .xls
2 VODNJAK PROTEUS II. VODNJAK NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3340 : 3247) 21.09.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3340 : 3247) Pregled zapisnik .xls
2 LOKOMOTIVA KRANJSKA GORA MAKS PERC (Ljubljana) 6.0 : 2.0 (3103 : 3053) 20.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3103 : 3053) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT III. LJUBELJ II. KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3189 : 3119) 20.09.2019 18:30 6.0 : 2.0 (3189 : 3119) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA II. CALCIT III. BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3196 : 3178) 27.09.2019 19:15 6.0 : 2.0 (3196 : 3178) Pregled zapisnik .xls
3 PIVKA II. ŽELEZNIKI II. KRPANOV DOM PIVKA 3.0 : 5.0 (3204 : 3219) 29.09.2019 15:00 3.0 : 5.0 (3204 : 3219) Pregled zapisnik .xls
3 KRANJSKA GORA VODNJAK PODMEŽAKLJA JESENICE 2.0 : 6.0 (3175 : 3254) 28.09.2019 16:00 2.0 : 6.0 (3175 : 3254) Pregled zapisnik .xls
3 LJUBELJ II. LOKOMOTIVA TRŽIČ 7.0 : 1.0 (3407 : 3233) 29.09.2019 10:00 7.0 : 1.0 (3407 : 3233) Pregled zapisnik .xls
3 PROTEUS II. ADERGAS ŠPORTNI PARK (Postojna) 5.0 : 3.0 (3199 : 3041) 27.09.2019 17:30 5.0 : 3.0 (3199 : 3041) Pregled zapisnik .xls
4 CALCIT III. PIVKA II. KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3101 : 3039) 11.10.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3101 : 3039) Pregled zapisnik .xls
4 LJUBELJ II. TABORSKA JAMA II. TRŽIČ 2.0 : 6.0 (3274 : 3360) 13.10.2019 10:00 2.0 : 6.0 (3274 : 3360) Pregled zapisnik .xls
4 LOKOMOTIVA VODNJAK MAKS PERC (Ljubljana) 1.0 : 7.0 (3014 : 3130) 11.10.2019 17:00 1.0 : 7.0 (3014 : 3130) Pregled zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI II. PROTEUS II. KEGLJIŠČE PODEN 2.0 : 6.0 (3234 : 3341) 12.10.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3234 : 3341) Pregled zapisnik .xls
4 ADERGAS KRANJSKA GORA TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3228 : 3144) 11.10.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3228 : 3144) Pregled zapisnik .xls
5 PROTEUS II. CALCIT III. ŠPORTNI PARK (Postojna) 8.0 : 0.0 (3330 : 3123) 18.10.2019 17:30 8.0 : 0.0 (3330 : 3123) Pregled zapisnik .xls
5 PIVKA II. LJUBELJ II. KRPANOV DOM PIVKA 5.0 : 3.0 (3241 : 3231) 20.10.2019 15:00 5.0 : 3.0 (3241 : 3231) Pregled zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA II. LOKOMOTIVA BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3431 : 3188) 18.10.2019 19:15 6.0 : 2.0 (3431 : 3188) Pregled zapisnik .xls
5 KRANJSKA GORA ŽELEZNIKI II. PODMEŽAKLJA JESENICE 5.0 : 3.0 (3145 : 3137) 19.10.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3145 : 3137) Pregled zapisnik .xls
5 VODNJAK ADERGAS VODNJAK NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3256 : 3222) 19.10.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3256 : 3222) Pregled zapisnik .xls
6 LJUBELJ II. PROTEUS II. TRŽIČ 2.0 : 6.0 (3288 : 3296) 27.10.2019 10:00 2.0 : 6.0 (3288 : 3296) Pregled zapisnik .xls
6 CALCIT III. KRANJSKA GORA KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3195 : 3057) 25.10.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3195 : 3057) Pregled zapisnik .xls
6 LOKOMOTIVA ADERGAS MAKS PERC (Ljubljana) 2.0 : 6.0 (3127 : 3154) 25.10.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3127 : 3154) Pregled zapisnik .xls
6 ŽELEZNIKI II. VODNJAK KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3312 : 3322) 26.10.2019 18:00 3.0 : 5.0 (3312 : 3322) Pregled zapisnik .xls
6 TABORSKA JAMA II. PIVKA II. BEŽIGRAD 8.0 : 0.0 (3268 : 2982) 25.10.2019 19:15 8.0 : 0.0 (3268 : 2982) Pregled zapisnik .xls
7 PROTEUS II. TABORSKA JAMA II. ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3250 : 3171) 08.11.2019 17:30 6.0 : 2.0 (3250 : 3171) Pregled zapisnik .xls
7 VODNJAK CALCIT III. VODNJAK NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3247 : 3144) 09.11.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3247 : 3144) Pregled zapisnik .xls
7 PIVKA II. LOKOMOTIVA KRPANOV DOM PIVKA 5.0 : 3.0 (3157 : 3121) 10.11.2019 15:00 5.0 : 3.0 (3157 : 3121) Pregled zapisnik .xls
7 KRANJSKA GORA LJUBELJ II. PODMEŽAKLJA JESENICE 5.0 : 3.0 (3250 : 3227) 09.11.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3250 : 3227) Pregled zapisnik .xls
7 ADERGAS ŽELEZNIKI II. TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3228 : 3270) 08.11.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3228 : 3270) Pregled zapisnik .xls
8 LOKOMOTIVA ŽELEZNIKI II. MAKS PERC (Ljubljana) 2.0 : 6.0 (3070 : 3178) 15.11.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3070 : 3178) Pregled zapisnik .xls
8 LJUBELJ II. VODNJAK TRŽIČ 6.5 : 1.5 (3343 : 3202) 17.11.2019 10:00 6.5 : 1.5 (3343 : 3202) Pregled zapisnik .xls
8 TABORSKA JAMA II. KRANJSKA GORA BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3155 : 3082) 15.11.2019 19:15 6.0 : 2.0 (3155 : 3082) Pregled zapisnik .xls
8 PIVKA II. PROTEUS II. KRPANOV DOM PIVKA 3.0 : 5.0 (3221 : 3265) 15.11.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3221 : 3265) Pregled zapisnik .xls
8 CALCIT III. ADERGAS KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3150 : 3138) 15.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3150 : 3138) Pregled zapisnik .xls
9 ŽELEZNIKI II. CALCIT III. KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3239 : 3134) 21.11.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3239 : 3134) Pregled zapisnik .xls
9 ADERGAS LJUBELJ II. TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3239 : 3221) 22.11.2019 18:00 5.0 : 3.0 (3239 : 3221) Pregled zapisnik .xls
9 PROTEUS II. LOKOMOTIVA ŠPORTNI PARK (Postojna) 8.0 : 0.0 (3238 : 3095) 22.11.2019 17:30 8.0 : 0.0 (3238 : 3095) Pregled zapisnik .xls
9 KRANJSKA GORA PIVKA II. PODMEŽAKLJA JESENICE 8.0 : 0.0 (3267 : 3005) 23.11.2019 16:00 8.0 : 0.0 (3267 : 3005) Pregled zapisnik .xls
9 VODNJAK TABORSKA JAMA II. VODNJAK NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3370 : 3220) 23.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3370 : 3220) Pregled zapisnik .xls
10 ŽELEZNIKI II. LJUBELJ II. KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3378 : 3301) 11.01.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3378 : 3301) Pregled zapisnik .xls
10 ADERGAS TABORSKA JAMA II. TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3243 : 3192) 10.01.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3243 : 3192) Pregled zapisnik .xls
10 LOKOMOTIVA CALCIT III. MAKS PERC (Ljubljana) 5.0 : 3.0 (3162 : 3140) 10.01.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3162 : 3140) Pregled zapisnik .xls
10 KRANJSKA GORA PROTEUS II. PODMEŽAKLJA JESENICE 4.0 : 4.0 (3334 : 3310) 11.01.2020 16:00 4.0 : 4.0 (3334 : 3310) Pregled zapisnik .xls
10 VODNJAK PIVKA II. VODNJAK NOVO MESTO 8.0 : 0.0 (3258 : 3081) 11.01.2020 18:00 8.0 : 0.0 (3258 : 3081) Pregled zapisnik .xls
11 PROTEUS II. VODNJAK ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3401 : 3233) 17.01.2020 17:30 7.0 : 1.0 (3401 : 3233) Pregled zapisnik .xls
11 LJUBELJ II. CALCIT III. TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3336 : 3333) 19.01.2020 10:00 5.0 : 3.0 (3336 : 3333) Pregled zapisnik .xls
11 KRANJSKA GORA LOKOMOTIVA PODMEŽAKLJA JESENICE 1.0 : 7.0 (3201 : 3285) 18.01.2020 16:00 1.0 : 7.0 (3201 : 3285) Pregled zapisnik .xls
11 PIVKA II. ADERGAS KRPANOV DOM PIVKA 1.0 : 7.0 (3055 : 3223) 19.01.2020 18:00 1.0 : 7.0 (3055 : 3223) Pregled zapisnik .xls
11 TABORSKA JAMA II. ŽELEZNIKI II. BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3167 : 3095) 17.01.2020 19:15 5.0 : 3.0 (3167 : 3095) Pregled zapisnik .xls
12 ŽELEZNIKI II. PIVKA II. KEGLJIŠČE PODEN 5.0 : 3.0 (3228 : 3208) 25.01.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3228 : 3208) Pregled zapisnik .xls
12 CALCIT III. TABORSKA JAMA II. KAMNIK (Kamnik) 7.5 : 0.5 (3246 : 3073) 24.01.2020 17:00 7.5 : 0.5 (3246 : 3073) Pregled zapisnik .xls
12 LOKOMOTIVA LJUBELJ II. 1.0 : 7.0 (3035 : 3180) 24.01.2020 17:00 1.0 : 7.0 (3035 : 3180) Pregled zapisnik .xls
12 VODNJAK KRANJSKA GORA VODNJAK NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3227 : 3158) 25.01.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3227 : 3158) Pregled zapisnik .xls
12 ADERGAS PROTEUS II. TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3252 : 3340) 24.01.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3252 : 3340) Pregled zapisnik .xls
13 PROTEUS II. ŽELEZNIKI II. ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3184 : 3106) 07.02.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3184 : 3106) Pregled zapisnik .xls
13 VODNJAK LOKOMOTIVA VODNJAK NOVO MESTO 5.0 : 3.0 (3311 : 3245) 08.02.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3311 : 3245) Pregled zapisnik .xls
13 PIVKA II. CALCIT III. 2.0 : 6.0 (3147 : 3298) 09.02.2020 15:00 2.0 : 6.0 (3147 : 3298) Pregled zapisnik .xls
13 TABORSKA JAMA II. LJUBELJ II. BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3211 : 3147) 07.02.2020 19:15 6.0 : 2.0 (3211 : 3147) Pregled zapisnik .xls
13 KRANJSKA GORA ADERGAS PODMEŽAKLJA JESENICE 7.0 : 1.0 (3276 : 3162) 08.02.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3276 : 3162) Pregled zapisnik .xls
14 ADERGAS VODNJAK TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3272 : 3165) 14.02.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3272 : 3165) Pregled zapisnik .xls
14 ŽELEZNIKI II. KRANJSKA GORA KEGLJIŠČE PODEN 5.0 : 3.0 (3293 : 3262) 15.02.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3293 : 3262) Pregled zapisnik .xls
14 CALCIT III. PROTEUS II. KAMNIK (Kamnik) 3.0 : 5.0 (3244 : 3275) 14.02.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3244 : 3275) Pregled zapisnik .xls
14 LJUBELJ II. PIVKA II. TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3183 : 3162) 16.02.2020 10:00 5.0 : 3.0 (3183 : 3162) Pregled zapisnik .xls
14 LOKOMOTIVA TABORSKA JAMA II. MAKS PERC (Ljubljana) 5.0 : 3.0 (3154 : 3138) 14.02.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3154 : 3138) Pregled zapisnik .xls
15 ADERGAS LOKOMOTIVA TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3190 : 3146) 28.02.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3190 : 3146) Pregled zapisnik .xls
15 VODNJAK ŽELEZNIKI II. VODNJAK NOVO MESTO 5.0 : 3.0 (3250 : 3158) 29.02.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3250 : 3158) Pregled zapisnik .xls
15 KRANJSKA GORA CALCIT III. PODMEŽAKLJA JESENICE 6.0 : 2.0 (3215 : 3192) 29.02.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3215 : 3192) Pregled zapisnik .xls
15 PROTEUS II. LJUBELJ II. ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3241 : 3147) 28.02.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3241 : 3147) Pregled zapisnik .xls
15 PIVKA II. TABORSKA JAMA II. KRPANOV DOM PIVKA 3.0 : 5.0 (3257 : 3293) 01.03.2020 15:00 3.0 : 5.0 (3257 : 3293) Pregled zapisnik .xls
16 TABORSKA JAMA II. PROTEUS II. BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3264 : 3214) 06.03.2020 19:15 6.0 : 2.0 (3264 : 3214) Pregled zapisnik .xls
16 LOKOMOTIVA PIVKA II. MAKS PERC (Ljubljana) 2.0 : 6.0 (3066 : 3105) 06.03.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3066 : 3105) Pregled zapisnik .xls
16 ŽELEZNIKI II. ADERGAS KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3318 : 3223) 07.03.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3318 : 3223) Pregled zapisnik .xls
16 LJUBELJ II. KRANJSKA GORA TRŽIČ 8.0 : 0.0 (3488 : 3266) 05.03.2020 18:00 8.0 : 0.0 (3488 : 3266) Pregled zapisnik .xls
16 CALCIT III. VODNJAK KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3238 : 3203) 06.03.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3238 : 3203) Pregled zapisnik .xls
17 PROTEUS II. PIVKA II. 20.03.2020 17:30
17 KRANJSKA GORA TABORSKA JAMA II. 21.03.2020 16:00
17 ŽELEZNIKI II. LOKOMOTIVA 21.03.2020 18:00
17 ADERGAS CALCIT III. 20.03.2020 18:00
17 VODNJAK LJUBELJ II. 21.03.2020 18:00
18 PIVKA II. KRANJSKA GORA 29.03.2020 15:00
18 LOKOMOTIVA PROTEUS II. 27.03.2020 17:00
18 CALCIT III. ŽELEZNIKI II. 27.03.2020 17:00
18 TABORSKA JAMA II. VODNJAK 27.03.2020 19:15
18 LJUBELJ II. ADERGAS 29.03.2020 10:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. UROŠ HENIGMAN
ŠD TABORSKA JAMA
4,4
2469
559,73
3028,73
566,12
2. GORAZD KAVČIČ
KK LJUBELJ
6,0
3375
572,20
3947,20
563,89
3. FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
4,0
2251
565,83
2816,83
563,37
4. ROK JANTOL
KK KAMNIK
5,0
2809
567,61
3376,61
562,77
5. ANTON RADEŠČEK
KD VODNJAK
7,0
3943
558,38
4501,38
562,67
6. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
4,0
2223
576,75
2799,75
559,95
7. IGOR BEVK
KK ŽELEZNIKI
8,0
4483
556,36
5039,36
559,93
8. RADO REBOLJ
KK LJUBELJ
8,0
4450
583,00
5033,00
559,22
9. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
6,5
3583
545,08
4128,08
550,41
10. TINE VIDMAR
KK PROTEUS
5,5
2998
553,50
3551,50
548,07
11. BRANKO GREGORIN
ŽKD LOKOMOTIVA
8,0
4400
531,38
4931,38
547,93
12. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
5,0
2731
554,83
3285,83
547,64
13. IVO KEPIC
ŠD ADERGAS
8,0
4370
558,50
4928,50
547,61
14. JOŽE MAKOTER
KK PROTEUS
6,0
3286
545,86
3831,86
547,41
15. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
4,0
2172
561,60
2733,60
546,72
16. TOMAŽ RAVNIKAR
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2712
557,40
3269,40
544,90
17. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
6,0
3260
550,71
3810,71
544,39
18. IGOR VESEL
KD VODNJAK
7,0
3800
555,00
4355,00
544,38
19. NEJC MIKLAVEC
KK PROTEUS
4,0
2169
549,09
2718,09
543,62
20. ŽELJKO PARADŽIK
ŽKD LOKOMOTIVA
8,0
4367
518,71
4885,71
542,86
21. JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
6,2
3366
546,00
3912,00
541,83
22. BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
7,0
3785
544,75
4329,75
541,22
23. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
6,7
3598
538,67
4136,67
540,74
24. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
6,0
3234
545,88
3779,88
539,98
25. JULIJAN PUNTAR
KK PIVKA
7,0
3759
546,75
4305,75
538,22
26. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
6,0
3236
539,43
3775,43
537,81
27. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
8,0
4305
534,67
4839,67
537,74
28. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
5,2
2789
538,21
3327,21
537,51
29. GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
7,0
3756
542,67
4298,67
537,33
30. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
5,5
2943
549,50
3492,50
537,31
31. DRAGO FILIPAJ
ŠD KRANJSKA GORA
4,0
2118
557,43
2675,43
535,09
32. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
7,0
3738
538,67
4276,67
534,58
33. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
5,0
2661
542,00
3203,00
533,83
34. MIRAN SLUGA
ŠD KRANJSKA GORA
8,0
4262
538,14
4800,14
533,35
35. URBAN ARNIČ
KK PROTEUS
4,0
2135
528,00
2663,00
532,60
36. BRANE AVGUŠTIN
KD VODNJAK
5,8
3069
531,58
3600,58
531,06
37. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
6,5
3420
560,86
3980,86
530,78
38. STANE LAVRIŠA
ŽKD LOKOMOTIVA
8,0
4259
517,63
4776,63
530,74
39. DUŠAN JUKO
ŠD KRANJSKA GORA
8,0
4211
563,25
4774,25
530,47
40. ĐURO GRADIŠAR
ŠD TABORSKA JAMA
5,3
2784
513,40
3297,40
527,58
41. BOJAN LISJAK
ŽKD LOKOMOTIVA
4,5
2391
507,00
2898,00
526,91
42. BOŠTJAN KOS
ŠD KRANJSKA GORA
7,0
3672
536,89
4208,89
526,11
43. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
7,0
3670
537,57
4207,57
525,95
44. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
4,5
2359
529,33
2888,33
525,15
45. NENAD VUČINIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
5,3
2748
529,60
3277,60
524,42
46. BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
7,0
3660
528,25
4188,25
523,53
47. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
6,0
3130
532,50
3662,50
523,21
48. MIHAEL GRIČAR
KD VODNJAK
4,0
2084
527,47
2611,47
522,29
49. FRANČIŠEK JELENC
KK ŽELEZNIKI
7,2
3727
545,29
4272,29
521,01
50. MILOVAN RADONJIČ
ŠD KRANJSKA GORA
4,3
2202
532,43
2734,43
520,84
51. SLOBODAN ZEČEVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
4,5
2337
524,63
2861,63
520,30
52. JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
4,9
2532
549,48
3081,48
518,77
53. IVAN BARDIČ
ŠD KRANJSKA GORA
7,5
3883
515,43
4398,43
517,46
54. DRAGO PESTAR
ŠD ADERGAS
7,3
3745
519,50
4264,50
516,91
55. JANEZ BENEDIČIČ
KK ŽELEZNIKI
6,0
3061
553,20
3614,20
516,31
56. MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
6,0
3073
532,14
3605,14
515,02
57. TOMISLAV TOMAN
ŠD KRANJSKA GORA
5,5
2826
518,71
3344,71
514,57
58. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
7,0
3587
521,17
4108,17
513,52
59. JERNEJ ČERIN
KK LJUBELJ
5,0
2538
536,60
3074,60
512,43
60. ROBERT ŠTREKELJ
ŽKD LOKOMOTIVA
7,5
3799
516,30
4315,30
507,68
61. STOJAN ČERNAČ
KK PIVKA
5,3
2684
523,45
3207,45
507,51
62. TADEJ UDIR
ŠD ADERGAS
5,7
2851
522,78
3373,78
505,06
63. MARKO LAZIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
4,0
1962
516,22
2478,22
495,64
64. RAFAEL LANGO
KK PIVKA
5,7
2781
495,33
3276,33
490,47
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. RADO REBOLJ
KK LJUBELJ
8,00
4450,00
556,25
8,00
4664,00
583,00
16,00
9114,00
569,63
2. GORAZD KAVČIČ
KK LJUBELJ
6,00
3375,00
562,50
5,00
2861,00
572,20
11,00
6236,00
566,91
3. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
4,00
2223,00
555,75
4,00
2307,00
576,75
8,00
4530,00
566,25
4. FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
4,00
2251,00
562,75
6,00
3395,00
565,83
10,00
5646,00
564,60
5. ROK JANTOL
KK KAMNIK
5,00
2809,00
561,80
3,52
1998,00
567,61
8,52
4807,00
564,20
6. UROŠ HENIGMAN
ŠD TABORSKA JAMA
4,35
2469,00
567,59
7,50
4198,00
559,73
11,85
6667,00
562,62
7. ANTON RADEŠČEK
KD VODNJAK
7,00
3943,00
563,29
8,00
4467,00
558,38
15,00
8410,00
560,67
8. IGOR BEVK
KK ŽELEZNIKI
8,00
4483,00
560,38
5,50
3060,00
556,36
13,50
7543,00
558,74
9. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
4,00
2172,00
543,00
5,00
2808,00
561,60
9,00
4980,00
553,33
10. IVO KEPIC
ŠD ADERGAS
8,00
4370,00
546,25
8,00
4468,00
558,50
16,00
8838,00
552,38
11. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
5,00
2731,00
546,20
6,00
3329,00
554,83
11,00
6060,00
550,91
12. TINE VIDMAR
KK PROTEUS
5,48
2998,00
547,08
6,00
3321,00
553,50
11,48
6319,00
550,44
13. TOMAŽ RAVNIKAR
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2712,00
542,40
5,00
2787,00
557,40
10,00
5499,00
549,90
14. IGOR VESEL
KD VODNJAK
7,00
3800,00
542,86
8,00
4440,00
555,00
15,00
8240,00
549,33
15. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
6,50
3583,00
551,23
6,50
3543,00
545,08
13,00
7126,00
548,15
16. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
6,00
3260,00
543,33
7,00
3855,00
550,71
13,00
7115,00
547,31
17. DRAGO FILIPAJ
ŠD KRANJSKA GORA
4,00
2118,00
529,50
7,00
3902,00
557,43
11,00
6020,00
547,27
18. JOŽE MAKOTER
KK PROTEUS
6,00
3286,00
547,67
7,00
3821,00
545,86
13,00
7107,00
546,69
19. NEJC MIKLAVEC
KK PROTEUS
4,00
2169,00
542,25
2,75
1510,00
549,09
6,75
3679,00
545,04
20. DUŠAN JUKO
ŠD KRANJSKA GORA
8,00
4211,00
526,38
8,00
4506,00
563,25
16,00
8717,00
544,81
21. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
6,50
3420,00
526,15
7,00
3926,00
560,86
13,50
7346,00
544,15
22. JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
6,22
3366,00
541,16
6,50
3549,00
546,00
12,72
6915,00
543,63
23. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
6,00
3234,00
539,00
8,00
4367,00
545,88
14,00
7601,00
542,93
24. BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
7,00
3785,00
540,71
8,00
4358,00
544,75
15,00
8143,00
542,87
25. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
5,50
2943,00
535,09
6,00
3297,00
549,50
11,50
6240,00
542,61
26. JULIJAN PUNTAR
KK PIVKA
7,00
3759,00
537,00
8,00
4374,00
546,75
15,00
8133,00
542,20
27. BRANKO GREGORIN
ŽKD LOKOMOTIVA
8,00
4400,00
550,00
8,00
4251,00
531,38
16,00
8651,00
540,69
28. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
6,65
3598,00
541,05
6,00
3232,00
538,67
12,65
6830,00
539,92
29. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
6,02
3236,00
537,54
5,25
2832,00
539,43
11,27
6068,00
538,42
30. GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
7,00
3756,00
536,57
3,00
1628,00
542,67
10,00
5384,00
538,40
31. JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
5,00
2661,00
532,20
7,00
3794,00
542,00
12,00
6455,00
537,92
32. FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
5,19
2789,00
537,38
7,17
3859,00
538,21
12,36
6648,00
537,86
33. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
8,00
4305,00
538,13
7,50
4010,00
534,67
15,50
8315,00
536,45
34. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
7,00
3738,00
534,00
6,00
3232,00
538,67
13,00
6970,00
536,15
35. MIRAN SLUGA
ŠD KRANJSKA GORA
8,00
4262,00
532,75
7,00
3767,00
538,14
15,00
8029,00
535,27
36. ŽELJKO PARADŽIK
ŽKD LOKOMOTIVA
8,00
4367,00
545,88
7,00
3631,00
518,71
15,00
7998,00
533,20
37. JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
4,94
2532,00
512,55
5,72
3143,00
549,48
10,66
5675,00
532,36
38. FRANČIŠEK JELENC
KK ŽELEZNIKI
7,20
3727,00
517,64
7,00
3817,00
545,29
14,20
7544,00
531,27
39. BRANE AVGUŠTIN
KD VODNJAK
5,78
3069,00
530,97
4,75
2525,00
531,58
10,53
5594,00
531,24
40. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
7,00
3670,00
524,29
7,00
3763,00
537,57
14,00
7433,00
530,93
41. BOŠTJAN KOS
ŠD KRANJSKA GORA
7,00
3672,00
524,57
6,75
3624,00
536,89
13,75
7296,00
530,62
42. URBAN ARNIČ
KK PROTEUS
4,00
2135,00
533,75
5,00
2640,00
528,00
9,00
4775,00
530,56
43. JANEZ BENEDIČIČ
KK ŽELEZNIKI
6,00
3061,00
510,17
5,00
2766,00
553,20
11,00
5827,00
529,73
44. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
6,00
3130,00
521,67
8,00
4260,00
532,50
14,00
7390,00
527,86
45. MILOVAN RADONJIČ
ŠD KRANJSKA GORA
4,25
2202,00
518,12
7,00
3727,00
532,43
11,25
5929,00
527,02
46. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
4,50
2359,00
524,22
4,50
2382,00
529,33
9,00
4741,00
526,78
47. NENAD VUČINIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
5,25
2748,00
523,43
5,00
2648,00
529,60
10,25
5396,00
526,44
48. BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
7,00
3660,00
522,86
8,00
4226,00
528,25
15,00
7886,00
525,73
49. STANE LAVRIŠA
ŽKD LOKOMOTIVA
8,00
4259,00
532,38
8,00
4141,00
517,63
16,00
8400,00
525,00
50. MIHAEL GRIČAR
KD VODNJAK
4,00
2084,00
521,00
3,75
1978,00
527,47
7,75
4062,00
524,13
51. MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
6,00
3073,00
512,17
7,00
3725,00
532,14
13,00
6798,00
522,92
52. JERNEJ ČERIN
KK LJUBELJ
5,00
2538,00
507,60
5,00
2683,00
536,60
10,00
5221,00
522,10
53. SLOBODAN ZEČEVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
4,50
2337,00
519,33
4,75
2492,00
524,63
9,25
4829,00
522,05
54. ĐURO GRADIŠAR
ŠD TABORSKA JAMA
5,25
2784,00
530,29
5,00
2567,00
513,40
10,25
5351,00
522,05
55. BOJAN LISJAK
ŽKD LOKOMOTIVA
4,50
2391,00
531,33
3,00
1521,00
507,00
7,50
3912,00
521,60
56. DRAGO PESTAR
ŠD ADERGAS
7,25
3745,00
516,55
8,00
4156,00
519,50
15,25
7901,00
518,10
57. IVAN BARDIČ
ŠD KRANJSKA GORA
7,50
3883,00
517,73
5,25
2706,00
515,43
12,75
6589,00
516,78
58. TOMISLAV TOMAN
ŠD KRANJSKA GORA
5,50
2826,00
513,82
7,00
3631,00
518,71
12,50
6457,00
516,56
59. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
7,00
3587,00
512,43
6,00
3127,00
521,17
13,00
6714,00
516,46
60. STOJAN ČERNAČ
KK PIVKA
5,32
2684,00
504,51
5,50
2879,00
523,45
10,82
5563,00
514,14
61. ROBERT ŠTREKELJ
ŽKD LOKOMOTIVA
7,50
3799,00
506,53
6,75
3485,00
516,30
14,25
7284,00
511,16
62. TADEJ UDIR
ŠD ADERGAS
5,68
2851,00
501,94
1,58
826,00
522,78
7,26
3677,00
506,47
63. MARKO LAZIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
4,00
1962,00
490,50
4,50
2323,00
516,22
8,50
4285,00
504,12
64. RAFAEL LANGO
KK PIVKA
5,68
2781,00
489,61
3,00
1486,00
495,33
8,68
4267,00
491,59

PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1212,00
606,00
1,00
575,00
575,00
3,00
1787,00
595,67
NEJC POŽUN
KK PROTEUS
1,00
574,00
574,00
1,00
589,00
589,00
2,00
1163,00
581,50
MATJAŽ VOVK
KK LJUBELJ
1,00
572,00
572,00
3,00
1732,00
577,33
4,00
2304,00
576,00
DOMINIK OGRIZEK
KK PROTEUS
3,00
1757,00
585,67
2,00
1089,00
544,50
5,00
2846,00
569,20
EDO GAJGAR
KK ŽELEZNIKI
1,00
565,00
565,00
1,00
554,00
554,00
2,00
1119,00
559,50
TOMAŽ RADEŠČEK
KD VODNJAK
2,00
1071,00
535,50
4,00
2264,00
566,00
6,00
3335,00
555,83
JAKOB JANČAR
KK KAMNIK
2,00
1084,00
542,00
1,00
561,00
561,00
3,00
1645,00
548,33
BOJAN URŠIČ
KK PROTEUS
3,50
1963,00
560,86
4,00
2146,00
536,50
7,50
4109,00
547,87
ZDENKO SOKLIČ
KK ŽELEZNIKI
3,00
1652,00
550,67
3,00
1634,00
544,67
6,00
3286,00
547,67
MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
3,00
1601,00
533,67
1,00
583,00
583,00
4,00
2184,00
546,00
ENEJ POŽAR
KK PROTEUS
3,00
1644,00
548,00
1,50
809,00
539,33
4,50
2453,00
545,11
MARJAN FUIS
KK ŽELEZNIKI
2,00
1056,00
528,00
3,00
1668,00
556,00
5,00
2724,00
544,80
SILVO PŠENIČNIK SLUGA
ŠD TABORSKA JAMA
2,50
1321,00
528,40
2,00
1127,00
563,50
4,50
2448,00
544,00
DRAGO GERŠAK
ŠD KRANJSKA GORA
1,75
950,00
542,86
0,00
0,00
NaN
1,75
950,00
542,86
BRANE RUKŠE
KD VODNJAK
2,75
1469,00
534,18
2,25
1223,00
543,56
5,00
2692,00
538,40
JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
2,00
1119,00
559,50
3,00
1550,00
516,67
5,00
2669,00
533,80
FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
3,00
1570,00
523,33
4,00
2162,00
540,50
7,00
3732,00
533,14
MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
3,00
1563,00
521,00
4,00
2165,00
541,25
7,00
3728,00
532,57
FRANCI POLJANŠEK
KK KAMNIK
3,50
1848,00
528,00
5,50
2907,00
528,55
9,00
4755,00
528,33
ZLATKO KOBE
KD VODNJAK
1,50
779,00
519,33
2,50
1329,00
531,60
4,00
2108,00
527,00
TOMAŽ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
3,50
1753,00
500,86
5,03
2740,00
544,73
8,53
4493,00
526,73
KLEMEN KONČNIK
KK KAMNIK
3,00
1590,00
530,00
3,00
1563,00
521,00
6,00
3153,00
525,50
JURIJ ALBREHT
KK LJUBELJ
2,00
1050,00
525,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1050,00
525,00
TONE MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
3,50
1817,00
519,14
3,25
1710,00
526,15
6,75
3527,00
522,52
MATJAŽ KRIŽAN
KD VODNJAK
3,75
1937,00
516,53
0,00
0,00
NaN
3,75
1937,00
516,53
MARKO ČOLIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
2,00
1033,00
516,50
2,25
1148,00
510,22
4,25
2181,00
513,18
MARJAN GOLOB
KK KAMNIK
2,28
1206,00
528,95
1,50
728,00
485,33
3,78
1934,00
511,64
MLADEN BUBALO
ŠD TABORSKA JAMA
0,50
254,00
508,00
0,00
0,00
NaN
0,50
254,00
508,00
MILAN PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
2,86
1429,00
499,65
2,50
1290,00
516,00
5,36
2719,00
507,28
VILI VOLF
KD VODNJAK
1,00
506,00
506,00
0,00
0,00
NaN
1,00
506,00
506,00
RANKO DUJIĆ
ŽKD LOKOMOTIVA
2,50
1272,00
508,80
1,75
869,00
496,57
4,25
2141,00
503,76
MARJAN DUJC
KK PIVKA
2,00
1031,00
515,50
0,50
227,00
454,00
2,50
1258,00
503,20
UROŠ NOVAK
ŠD KRANJSKA GORA
2,00
1006,00
503,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1006,00
503,00
ANDREJ RUTAR
KK KAMNIK
2,22
1099,00
495,05
4,50
2279,00
506,44
6,72
3378,00
502,68
ŽIGA KRESEVIČ
KK PIVKA
2,00
1002,00
501,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1002,00
501,00
STEVO GOVEDAREVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
1,00
540,00
540,00
3,50
1711,00
488,86
4,50
2251,00
500,22
JURE KRIŽAJ
ŽKD LOKOMOTIVA
2,00
1038,00
519,00
1,00
462,00
462,00
3,00
1500,00
500,00
MATEVŽ ŠUŠELJ
KK PIVKA
1,00
499,00
499,00
0,00
0,00
NaN
1,00
499,00
499,00
GREGOR POLJANŠEK
KK KAMNIK
3,00
1477,00
492,33
3,59
1798,00
500,84
6,59
3275,00
496,97
BORIS KURENT
ŠD ADERGAS
3,88
1929,00
497,16
3,25
1608,00
494,77
7,13
3537,00
496,07
DOMINIK RADIČ
KK LJUBELJ
3,50
1597,00
456,29
1,00
468,00
468,00
4,50
2065,00
458,89
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. PROTEUS II.
8.0
17635
8653
26288
547,67
232
8.0
17496
8642
26138
544,54
193
16.0
35131
17295
52426
546,10
425
2. LJUBELJ II.
8.0
17268
8305
25573
532,77
251
8.0
17875
8850
26725
556,77
244
16.0
35143
17155
52298
544,77
495
3. VODNJAK
8.0
17357
8452
25809
537,69
262
8.0
17662
8597
26259
547,06
222
16.0
35019
17049
52068
542,38
484
4. ŽELEZNIKI II.
8.0
17296
8121
25417
529,52
296
8.0
17822
8417
26239
546,65
294
16.0
35118
16538
51656
538,08
590
5. TABORSKA JAMA II.
8.0
17324
8400
25724
535,92
227
8.0
17191
8658
25849
538,52
202
16.0
34515
17058
51573
537,22
429
6. ADERGAS
8.0
17106
8239
25345
528,02
287
8.0
17458
8406
25864
538,83
296
16.0
34564
16645
51209
533,43
583
7. CALCIT III.
8.0
17380
8162
25542
532,13
309
8.0
17352
8302
25654
534,46
261
16.0
34732
16464
51196
533,29
570
8. KRANJSKA GORA
8.0
16989
8141
25130
523,54
295
8.0
17535
8328
25863
538,81
262
16.0
34524
16469
50993
531,18
557
9. PIVKA II.
8.0
17015
7737
24752
515,67
357
8.0
17383
8121
25504
531,33
340
16.0
34398
15858
50256
523,50
697
10. LOKOMOTIVA
8.0
17439
7997
25436
529,92
286
8.0
17022
7709
24731
515,23
275
16.0
34461
15706
50167
522,57
561