Liga: 3.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

3.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. PROTEUS II.
Postojna
8 7 0 1 14 44.0 20.0
2. VODNJAK
Novo mesto
8 7 0 1 14 42.5 21.5
3. TABORSKA JAMA II.
Ljubljana
8 6 0 2 12 41.0 23.0
4. CALCIT III.
Kamnik
8 5 0 3 10 35.0 29.0
5. ADERGAS
Cerklje
8 4 0 4 8 33.5 30.5
6. LJUBELJ II.
Tržič
8 3 0 5 6 32.5 31.5
7. ŽELEZNIKI II.
Železniki
8 3 0 5 6 28.0 36.0
8. PIVKA II.
Pivka
8 2 0 6 4 22.5 41.5
9. KRANJSKA GORA
Kranjska gora
8 2 0 6 4 21.0 43.0
10. LOKOMOTIVA
Ljubljana
8 1 0 7 2 20.0 44.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 LJUBELJ II. ŽELEZNIKI II. 7.0 : 1.0 (3406 : 3254) 15.09.2019 10:00 7.0 : 1.0 (3406 : 3254) Pregled
1 PIVKA II. VODNJAK 3.0 : 5.0 (3222 : 3300) 15.09.2019 15:00 3.0 : 5.0 (3222 : 3300) Pregled
1 TABORSKA JAMA II. ADERGAS 1.0 : 7.0 (3157 : 3182) 13.09.2019 19:15 1.0 : 7.0 (3157 : 3182) Pregled
1 CALCIT III. LOKOMOTIVA 5.0 : 3.0 (3291 : 3123) 13.09.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3291 : 3123) Pregled
1 PROTEUS II. KRANJSKA GORA 6.0 : 2.0 (3295 : 3108) 13.09.2019 17:30 6.0 : 2.0 (3295 : 3108) Pregled
2 ADERGAS PIVKA II. 5.5 : 2.5 (3212 : 3170) 20.09.2019 18:00 5.5 : 2.5 (3212 : 3170) Pregled
2 ŽELEZNIKI II. TABORSKA JAMA II. 2.0 : 6.0 (3237 : 3277) 21.09.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3237 : 3277) Pregled
2 VODNJAK PROTEUS II. 6.0 : 2.0 (3340 : 3247) 21.09.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3340 : 3247) Pregled
2 LOKOMOTIVA KRANJSKA GORA 6.0 : 2.0 (3103 : 3053) 20.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3103 : 3053) Pregled
2 CALCIT III. LJUBELJ II. 6.0 : 2.0 (3189 : 3119) 20.09.2019 18:30 6.0 : 2.0 (3189 : 3119) Pregled
3 TABORSKA JAMA II. CALCIT III. 6.0 : 2.0 (3196 : 3178) 27.09.2019 19:15 6.0 : 2.0 (3196 : 3178) Pregled
3 PIVKA II. ŽELEZNIKI II. 3.0 : 5.0 (3204 : 3219) 29.09.2019 15:00 3.0 : 5.0 (3204 : 3219) Pregled
3 LJUBELJ II. LOKOMOTIVA 7.0 : 1.0 (3407 : 3233) 29.09.2019 10:00 7.0 : 1.0 (3407 : 3233) Pregled
3 KRANJSKA GORA VODNJAK 2.0 : 6.0 (3175 : 3254) 28.09.2019 16:00 2.0 : 6.0 (3175 : 3254) Pregled
3 PROTEUS II. ADERGAS 5.0 : 3.0 (3199 : 3041) 27.09.2019 17:30 5.0 : 3.0 (3199 : 3041) Pregled
4 ADERGAS KRANJSKA GORA 6.0 : 2.0 (3228 : 3144) 11.10.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3228 : 3144) Pregled
4 LJUBELJ II. TABORSKA JAMA II. 2.0 : 6.0 (3274 : 3360) 13.10.2019 10:00 2.0 : 6.0 (3274 : 3360) Pregled
4 LOKOMOTIVA VODNJAK 1.0 : 7.0 (3014 : 3130) 11.10.2019 17:00 1.0 : 7.0 (3014 : 3130) Pregled
4 CALCIT III. PIVKA II. 7.0 : 1.0 (3101 : 3039) 11.10.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3101 : 3039) Pregled
4 ŽELEZNIKI II. PROTEUS II. 2.0 : 6.0 (3234 : 3341) 12.10.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3234 : 3341) Pregled
5 VODNJAK ADERGAS 6.0 : 2.0 (3256 : 3222) 19.10.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3256 : 3222) Pregled
5 TABORSKA JAMA II. LOKOMOTIVA 6.0 : 2.0 (3431 : 3188) 18.10.2019 19:15 6.0 : 2.0 (3431 : 3188) Pregled
5 PIVKA II. LJUBELJ II. 5.0 : 3.0 (3241 : 3231) 20.10.2019 15:00 5.0 : 3.0 (3241 : 3231) Pregled
5 PROTEUS II. CALCIT III. 8.0 : 0.0 (3330 : 3123) 18.10.2019 17:30 8.0 : 0.0 (3330 : 3123) Pregled
5 KRANJSKA GORA ŽELEZNIKI II. 5.0 : 3.0 (3145 : 3137) 19.10.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3145 : 3137) Pregled
6 CALCIT III. KRANJSKA GORA 7.0 : 1.0 (3195 : 3057) 25.10.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3195 : 3057) Pregled
6 LOKOMOTIVA ADERGAS 2.0 : 6.0 (3127 : 3154) 25.10.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3127 : 3154) Pregled
6 TABORSKA JAMA II. PIVKA II. 8.0 : 0.0 (3268 : 2982) 25.10.2019 19:15 8.0 : 0.0 (3268 : 2982) Pregled
6 LJUBELJ II. PROTEUS II. 2.0 : 6.0 (3288 : 3296) 27.10.2019 10:00 2.0 : 6.0 (3288 : 3296) Pregled
6 ŽELEZNIKI II. VODNJAK 3.0 : 5.0 (3312 : 3322) 26.10.2019 18:00 3.0 : 5.0 (3312 : 3322) Pregled
7 VODNJAK CALCIT III. 6.0 : 2.0 (3247 : 3144) 09.11.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3247 : 3144) Pregled
7 KRANJSKA GORA LJUBELJ II. 5.0 : 3.0 (3250 : 3227) 09.11.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3250 : 3227) Pregled
7 PIVKA II. LOKOMOTIVA 5.0 : 3.0 (3157 : 3121) 10.11.2019 15:00 5.0 : 3.0 (3157 : 3121) Pregled
7 PROTEUS II. TABORSKA JAMA II. 6.0 : 2.0 (3250 : 3171) 08.11.2019 17:30 6.0 : 2.0 (3250 : 3171) Pregled
7 ADERGAS ŽELEZNIKI II. 2.0 : 6.0 (3228 : 3270) 08.11.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3228 : 3270) Pregled
8 PIVKA II. PROTEUS II. 3.0 : 5.0 (3221 : 3265) 15.11.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3221 : 3265) Pregled
8 CALCIT III. ADERGAS 6.0 : 2.0 (3150 : 3138) 15.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3150 : 3138) Pregled
8 TABORSKA JAMA II. KRANJSKA GORA 6.0 : 2.0 (3155 : 3082) 15.11.2019 19:15 6.0 : 2.0 (3155 : 3082) Pregled
8 LOKOMOTIVA ŽELEZNIKI II. 2.0 : 6.0 (3070 : 3178) 15.11.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3070 : 3178) Pregled
8 LJUBELJ II. VODNJAK 6.5 : 1.5 (3343 : 3202) 17.11.2019 10:00 6.5 : 1.5 (3343 : 3202) Pregled
9 ŽELEZNIKI II. CALCIT III. 21.11.2019 18:00
9 VODNJAK TABORSKA JAMA II. 23.11.2019 18:00
9 ADERGAS LJUBELJ II. 22.11.2019 18:00
9 KRANJSKA GORA PIVKA II. 23.11.2019 16:00
9 PROTEUS II. LOKOMOTIVA 22.11.2019 17:30
10 LOKOMOTIVA CALCIT III. 10.01.2020 17:00
10 ADERGAS TABORSKA JAMA II. 10.01.2020 18:00
10 KRANJSKA GORA PROTEUS II. 11.01.2020 16:00
10 VODNJAK PIVKA II. 11.01.2020 18:00
10 ŽELEZNIKI II. LJUBELJ II. 11.01.2020 18:00
11 TABORSKA JAMA II. ŽELEZNIKI II. 17.01.2020 19:15
11 PROTEUS II. VODNJAK 17.01.2020 17:30
11 LJUBELJ II. CALCIT III. 19.01.2020 10:00
11 KRANJSKA GORA LOKOMOTIVA 18.01.2020 16:00
11 PIVKA II. ADERGAS 19.01.2020 15:00
12 ŽELEZNIKI II. PIVKA II. 25.01.2020 18:00
12 LOKOMOTIVA LJUBELJ II. 24.01.2020 17:00
12 VODNJAK KRANJSKA GORA 25.01.2020 18:00
12 CALCIT III. TABORSKA JAMA II. 24.01.2020 17:00
12 ADERGAS PROTEUS II. 24.01.2020 18:00
13 PIVKA II. CALCIT III. 10.02.2020 15:00
13 VODNJAK LOKOMOTIVA 08.02.2020 18:00
13 KRANJSKA GORA ADERGAS 08.02.2020 16:00
13 PROTEUS II. ŽELEZNIKI II. 07.02.2020 17:30
13 TABORSKA JAMA II. LJUBELJ II. 07.02.2020 19:15
14 ADERGAS VODNJAK 14.02.2020 18:00
14 ŽELEZNIKI II. KRANJSKA GORA 15.02.2020 18:00
14 LOKOMOTIVA TABORSKA JAMA II. 14.02.2020 17:00
14 CALCIT III. PROTEUS II. 14.02.2020 17:00
14 LJUBELJ II. PIVKA II. 16.02.2020 10:00
15 KRANJSKA GORA CALCIT III. 29.02.2020 16:00
15 ADERGAS LOKOMOTIVA 28.02.2020 18:00
15 PIVKA II. TABORSKA JAMA II. 01.03.2020 15:00
15 VODNJAK ŽELEZNIKI II. 29.02.2020 18:00
15 PROTEUS II. LJUBELJ II. 28.02.2020 17:30
16 LJUBELJ II. KRANJSKA GORA 08.03.2020 10:00
16 TABORSKA JAMA II. PROTEUS II. 06.03.2020 19:15
16 LOKOMOTIVA PIVKA II. 06.03.2020 17:00
16 CALCIT III. VODNJAK 06.03.2020 17:00
16 ŽELEZNIKI II. ADERGAS 07.03.2020 18:00
17 ŽELEZNIKI II. LOKOMOTIVA 21.03.2020 18:00
17 ADERGAS CALCIT III. 20.03.2020 18:00
17 VODNJAK LJUBELJ II. 21.03.2020 18:00
17 KRANJSKA GORA TABORSKA JAMA II. 21.03.2020 16:00
17 PROTEUS II. PIVKA II. 20.03.2020 17:30
18 TABORSKA JAMA II. VODNJAK 27.03.2020 19:15
18 PIVKA II. KRANJSKA GORA 29.03.2020 15:00
18 LOKOMOTIVA PROTEUS II. 27.03.2020 17:00
18 LJUBELJ II. ADERGAS 29.03.2020 10:00
18 CALCIT III. ŽELEZNIKI II. 27.03.2020 17:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. DOMINIK OGRIZEK
KK PROTEUS
2,0
1201
544,00
1745,00
581,67
2. UROŠ HENIGMAN
ŠD TABORSKA JAMA
2,4
1350
566,00
1916,00
571,94
3. IGOR BEVK
KK ŽELEZNIKI
5,0
2865
537,33
3402,33
567,06
4. ANTON RADEŠČEK
KD VODNJAK
5,0
2837
559,67
3396,67
566,11
5. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
4,0
2223
574,00
2797,00
559,40
6. JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
3,2
1806
542,00
2348,00
556,40
7. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
4,0
2195
559,00
2754,00
550,80
8. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
2,5
1376
545,43
1921,43
548,98
9. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
1,5
834
538,00
1372,00
548,80
10. RADO REBOLJ
KK LJUBELJ
3,0
1598
589,60
2187,60
546,90
11. IVO KEPIC
ŠD ADERGAS
5,0
2720
561,33
3281,33
546,89
12. NEJC MIKLAVEC
KK PROTEUS
3,0
1636
549,09
2185,09
546,27
13. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
3,0
1623
561,60
2184,60
546,15
14. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
3,0
1601
583,00
2184,00
546,00
15. ENEJ POŽAR
KK PROTEUS
3,0
1644
539,33
2183,33
545,83
16. IGOR VESEL
KD VODNJAK
4,0
2179
547,50
2726,50
545,30
17. FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
2,0
1085
548,50
1633,50
544,50
18. BRANKO GREGORIN
ŽKD LOKOMOTIVA
4,0
2178
541,00
2719,00
543,80
19. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
4,0
2163
552,00
2715,00
543,00
20. FRANCI POLJANŠEK
KK KAMNIK
2,0
1100
528,67
1628,67
542,89
21. NENAD VUČINIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
2,5
1355
544,57
1899,57
542,73
22. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
3,0
1619
551,50
2170,50
542,63
23. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
3,5
1886
551,67
2437,67
541,70
24. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1615
538,44
2153,44
538,36
25. TINE VIDMAR
KK PROTEUS
2,5
1316
556,25
1872,25
538,00
26. BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
4,0
2139
550,50
2689,50
537,90
27. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
2,5
1319
558,75
1877,75
536,50
28. STANE LAVRIŠA
ŽKD LOKOMOTIVA
4,0
2159
517,00
2676,00
535,20
29. MIRAN SLUGA
ŠD KRANJSKA GORA
5,0
2676
535,00
3211,00
535,17
30. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
2,7
1413
538,67
1951,67
534,70
31. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
2,0
1077
535,20
1612,20
533,84
32. TONE MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
3,0
1596
539,00
2135,00
533,75
33. FRANČIŠEK JELENC
KK ŽELEZNIKI
4,6
2420
547,33
2967,33
533,69
34. ŽELJKO PARADŽIK
ŽKD LOKOMOTIVA
4,0
2146
515,73
2661,73
532,35
35. GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
2,0
1053
542,67
1595,67
531,89
36. MIHAEL GRIČAR
KD VODNJAK
2,5
1328
530,00
1858,00
530,86
37. JULIJAN PUNTAR
KK PIVKA
3,0
1575
548,40
2123,40
530,85
38. BOJAN LISJAK
ŽKD LOKOMOTIVA
2,5
1348
507,00
1855,00
530,00
39. MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
3,0
1563
541,25
2104,25
526,06
40. ĐURO GRADIŠAR
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1055
516,89
1571,89
523,96
41. BOŠTJAN KOS
ŠD KRANJSKA GORA
4,0
2078
538,18
2616,18
523,24
42. MATJAŽ KRIŽAN
KD VODNJAK
2,8
1438
0,00
1438,00
522,91
43. BRANE AVGUŠTIN
KD VODNJAK
2,8
1428
548,00
1976,00
522,75
44. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
5,0
2596
525,67
3121,67
520,28
45. JANEZ BENEDIČIČ
KK ŽELEZNIKI
4,0
2036
560,67
2596,67
519,33
46. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
2,0
1012
543,60
1555,60
518,53
47. TOMAŽ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
2,5
1260
551,56
1811,56
517,59
48. BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
2,0
1027
524,20
1551,20
517,07
49. JERNEJ ČERIN
KK LJUBELJ
2,5
1288
517,33
1805,33
515,81
50. DUŠAN JUKO
ŠD KRANJSKA GORA
5,0
2536
558,67
3094,67
515,78
51. TOMISLAV TOMAN
ŠD KRANJSKA GORA
4,0
2063
512,00
2575,00
515,00
52. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
2,5
1273
518,33
1791,33
511,81
53. IVAN BARDIČ
ŠD KRANJSKA GORA
5,0
2580
486,40
3066,40
511,07
54. STOJAN ČERNAČ
KK PIVKA
2,3
1166
526,67
1692,67
509,84
55. DRAGO PESTAR
ŠD ADERGAS
4,3
2167
504,33
2671,33
508,83
56. MARKO LAZIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1006
516,25
1522,25
507,42
57. ROBERT ŠTREKELJ
ŽKD LOKOMOTIVA
3,5
1760
510,93
2270,93
504,65
58. TADEJ UDIR
ŠD ADERGAS
3,7
1859
500,00
2359,00
504,06
59. MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
2,0
985
526,25
1511,25
503,75
60. SLOBODAN ZEČEVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
2,5
1257
504,73
1761,73
503,35
61. GREGOR POLJANŠEK
KK KAMNIK
3,0
1477
498,06
1975,06
493,76
62. RAFAEL LANGO
KK PIVKA
1,7
778
0,00
778,00
463,10
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. DOMINIK OGRIZEK
KK PROTEUS
2,00
1201,00
600,50
1,00
544,00
544,00
3,00
1745,00
581,67
2. UROŠ HENIGMAN
ŠD TABORSKA JAMA
2,35
1350,00
574,47
5,00
2830,00
566,00
7,35
4180,00
568,71
3. RADO REBOLJ
KK LJUBELJ
3,00
1598,00
532,67
5,00
2948,00
589,60
8,00
4546,00
568,25
4. IGOR BEVK
KK ŽELEZNIKI
5,00
2865,00
573,00
1,50
806,00
537,33
6,50
3671,00
564,77
5. ANTON RADEŠČEK
KD VODNJAK
5,00
2837,00
567,40
3,00
1679,00
559,67
8,00
4516,00
564,50
6. DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
4,00
2223,00
555,75
3,00
1722,00
574,00
7,00
3945,00
563,57
7. JOŽE ZUPANČIČ
KD VODNJAK
3,22
1806,00
560,87
0,50
271,00
542,00
3,72
2077,00
558,33
8. LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
3,00
1623,00
541,00
5,00
2808,00
561,60
8,00
4431,00
553,88
9. JOŽE LIKOSAR
ŠD ADERGAS
4,00
2195,00
548,75
3,00
1677,00
559,00
7,00
3872,00
553,14
10. IVO KEPIC
ŠD ADERGAS
5,00
2720,00
544,00
3,00
1684,00
561,33
8,00
4404,00
550,50
11. ANŽE CEJ
KK PROTEUS
2,50
1376,00
550,40
3,50
1909,00
545,43
6,00
3285,00
547,50
12. NEJC MIKLAVEC
KK PROTEUS
3,00
1636,00
545,33
2,75
1510,00
549,09
5,75
3146,00
547,13
13. ANŽE PAVŠEK
KK LJUBELJ
2,50
1319,00
527,60
4,00
2235,00
558,75
6,50
3554,00
546,77
14. TINE VIDMAR
KK PROTEUS
2,48
1316,00
530,65
4,00
2225,00
556,25
6,48
3541,00
546,45
15. JERNEJ POTOČNIK
KK LJUBELJ
3,00
1619,00
539,67
4,00
2206,00
551,50
7,00
3825,00
546,43
16. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
3,00
1601,00
533,67
1,00
583,00
583,00
4,00
2184,00
546,00
17. IGOR VESEL
KD VODNJAK
4,00
2179,00
544,75
2,00
1095,00
547,50
6,00
3274,00
545,67
18. SANDI NOVAK
ŠD ADERGAS
4,00
2163,00
540,75
3,00
1656,00
552,00
7,00
3819,00
545,57
19. FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
2,00
1085,00
542,50
2,00
1097,00
548,50
4,00
2182,00
545,50
20. ENEJ POŽAR
KK PROTEUS
3,00
1644,00
548,00
1,50
809,00
539,33
4,50
2453,00
545,11
21. NEJC ČELIGOJ
KK PROTEUS
3,50
1886,00
538,86
3,00
1655,00
551,67
6,50
3541,00
544,77
22. FRANCI RAVLJEN
ŠD TABORSKA JAMA
1,50
834,00
556,00
2,50
1345,00
538,00
4,00
2179,00
544,75
23. NENAD VUČINIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
2,50
1355,00
542,00
3,50
1906,00
544,57
6,00
3261,00
543,50
24. BRANKO GREGORIN
ŽKD LOKOMOTIVA
4,00
2178,00
544,50
4,00
2164,00
541,00
8,00
4342,00
542,75
25. BRANKO ZUPANČIČ
KD VODNJAK
4,00
2139,00
534,75
2,00
1101,00
550,50
6,00
3240,00
540,00
26. JULIJAN PUNTAR
KK PIVKA
3,00
1575,00
525,00
5,00
2742,00
548,40
8,00
4317,00
539,63
27. MARJAN PEČAVER
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1615,00
538,33
4,50
2423,00
538,44
7,50
4038,00
538,40
28. FRANČIŠEK JELENC
KK ŽELEZNIKI
4,56
2420,00
530,70
3,00
1642,00
547,33
7,56
4062,00
537,30
29. GAŠPER PIRMAN
KK KAMNIK
2,00
1053,00
526,50
3,00
1628,00
542,67
5,00
2681,00
536,20
30. PETAR MARKIČ
ŠD TABORSKA JAMA
2,65
1413,00
533,21
3,00
1616,00
538,67
5,65
3029,00
536,11
31. FRANCI POLJANŠEK
KK KAMNIK
2,00
1100,00
550,00
4,50
2379,00
528,67
6,50
3479,00
535,23
32. MIRAN SLUGA
ŠD KRANJSKA GORA
5,00
2676,00
535,20
3,00
1605,00
535,00
8,00
4281,00
535,13
33. TONE MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
3,00
1596,00
532,00
2,00
1078,00
539,00
5,00
2674,00
534,80
34. MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
2,02
1077,00
533,17
1,25
669,00
535,20
3,27
1746,00
533,94
35. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
2,00
1012,00
506,00
5,00
2718,00
543,60
7,00
3730,00
532,86
36. MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
3,00
1563,00
521,00
4,00
2165,00
541,25
7,00
3728,00
532,57
37. MIHAEL GRIČAR
KD VODNJAK
2,50
1328,00
531,20
1,00
530,00
530,00
3,50
1858,00
530,86
38. STANE LAVRIŠA
ŽKD LOKOMOTIVA
4,00
2159,00
539,75
4,00
2068,00
517,00
8,00
4227,00
528,38
39. BOŠTJAN KOS
ŠD KRANJSKA GORA
4,00
2078,00
519,50
2,75
1480,00
538,18
6,75
3558,00
527,11
40. DUŠAN JUKO
ŠD KRANJSKA GORA
5,00
2536,00
507,20
3,00
1676,00
558,67
8,00
4212,00
526,50
41. ŽELJKO PARADŽIK
ŽKD LOKOMOTIVA
4,00
2146,00
536,50
3,75
1934,00
515,73
7,75
4080,00
526,45
42. JANEZ BENEDIČIČ
KK ŽELEZNIKI
4,00
2036,00
509,00
1,50
841,00
560,67
5,50
2877,00
523,09
43. MATJAŽ KRIŽAN
KD VODNJAK
2,75
1438,00
522,91
0,00
0,00
NaN
2,75
1438,00
522,91
44. BRANE AVGUŠTIN
KD VODNJAK
2,78
1428,00
513,67
1,00
548,00
548,00
3,78
1976,00
522,75
45. BOJAN LISJAK
ŽKD LOKOMOTIVA
2,50
1348,00
539,20
3,00
1521,00
507,00
5,50
2869,00
521,64
46. STANISLAV KERN
ŠD ADERGAS
5,00
2596,00
519,20
3,00
1577,00
525,67
8,00
4173,00
521,63
47. BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
2,00
1027,00
513,50
5,00
2621,00
524,20
7,00
3648,00
521,14
48. ĐURO GRADIŠAR
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1055,00
527,50
4,50
2326,00
516,89
6,50
3381,00
520,15
49. TOMAŽ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
2,50
1260,00
504,00
1,28
706,00
551,56
3,78
1966,00
520,11
50. STOJAN ČERNAČ
KK PIVKA
2,32
1166,00
502,59
4,50
2370,00
526,67
6,82
3536,00
518,48
51. JERNEJ ČERIN
KK LJUBELJ
2,50
1288,00
515,20
3,00
1552,00
517,33
5,50
2840,00
516,36
52. MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
2,00
985,00
492,50
4,00
2105,00
526,25
6,00
3090,00
515,00
53. BRANKO PROGAR
KK KAMNIK
2,50
1273,00
509,20
3,00
1555,00
518,33
5,50
2828,00
514,18
54. TOMISLAV TOMAN
ŠD KRANJSKA GORA
4,00
2063,00
515,75
3,00
1536,00
512,00
7,00
3599,00
514,14
55. MARKO LAZIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1006,00
503,00
4,00
2065,00
516,25
6,00
3071,00
511,83
56. IVAN BARDIČ
ŠD KRANJSKA GORA
5,00
2580,00
516,00
1,25
608,00
486,40
6,25
3188,00
510,08
57. DRAGO PESTAR
ŠD ADERGAS
4,25
2167,00
509,88
3,00
1513,00
504,33
7,25
3680,00
507,59
58. ROBERT ŠTREKELJ
ŽKD LOKOMOTIVA
3,50
1760,00
502,86
3,75
1916,00
510,93
7,25
3676,00
507,03
59. TADEJ UDIR
ŠD ADERGAS
3,68
1859,00
505,16
0,58
290,00
500,00
4,26
2149,00
504,46
60. SLOBODAN ZEČEVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
2,50
1257,00
502,80
2,75
1388,00
504,73
5,25
2645,00
503,81
61. GREGOR POLJANŠEK
KK KAMNIK
3,00
1477,00
492,33
3,09
1539,00
498,06
6,09
3016,00
495,24
62. RAFAEL LANGO
KK PIVKA
1,68
778,00
463,10
0,00
0,00
NaN
1,68
778,00
463,10

PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
588,00
588,00
0,00
0,00
NaN
1,00
588,00
588,00
ROK JANTOL
KK KAMNIK
1,00
565,00
565,00
0,52
316,00
607,69
1,52
881,00
579,61
MATJAŽ VOVK
KK LJUBELJ
1,00
572,00
572,00
2,00
1148,00
574,00
3,00
1720,00
573,33
TOMAŽ RAVNIKAR
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
592,00
592,00
3,00
1696,00
565,33
4,00
2288,00
572,00
FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
1,00
572,00
572,00
4,00
2287,00
571,75
5,00
2859,00
571,80
GORAZD KAVČIČ
KK LJUBELJ
1,00
567,00
567,00
3,00
1689,00
563,00
4,00
2256,00
564,00
EDO GAJGAR
KK ŽELEZNIKI
1,00
565,00
565,00
1,00
554,00
554,00
2,00
1119,00
559,50
TOMAŽ RADEŠČEK
KD VODNJAK
2,00
1071,00
535,50
3,00
1700,00
566,67
5,00
2771,00
554,20
JOŽE MAKOTER
KK PROTEUS
1,00
556,00
556,00
4,00
2177,00
544,25
5,00
2733,00
546,60
MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
1,00
553,00
553,00
5,00
2701,00
540,20
6,00
3254,00
542,33
BRANE RUKŠE
KD VODNJAK
1,75
948,00
541,71
0,00
0,00
NaN
1,75
948,00
541,71
FRANC ZORMAN
ŠD ADERGAS
2,19
1165,00
531,96
2,17
1179,00
543,32
4,36
2344,00
537,61
JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
2,00
1119,00
559,50
2,00
1026,00
513,00
4,00
2145,00
536,25
JOŽE KLOFUTAR
KK LJUBELJ
1,00
531,00
531,00
4,00
2132,00
533,00
5,00
2663,00
532,60
JURE KRIŽAJ
ŽKD LOKOMOTIVA
0,50
286,00
572,00
0,25
112,00
448,00
0,75
398,00
530,67
BOJAN URŠIČ
KK PROTEUS
0,50
257,00
514,00
2,00
1062,00
531,00
2,50
1319,00
527,60
DRAGO FILIPAJ
ŠD KRANJSKA GORA
2,00
1039,00
519,50
2,00
1065,00
532,50
4,00
2104,00
526,00
MARKO ČOLIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
0,50
263,00
526,00
0,25
130,00
520,00
0,75
393,00
524,00
ZLATKO KOBE
KD VODNJAK
1,00
528,00
528,00
1,50
778,00
518,67
2,50
1306,00
522,40
MILOVAN RADONJIČ
ŠD KRANJSKA GORA
2,25
1093,00
485,78
3,00
1600,00
533,33
5,25
2693,00
512,95
JURE ŠMID
KK ŽELEZNIKI
1,94
963,00
496,39
1,22
645,00
528,69
3,16
1608,00
508,86
MILAN PREZELJ
KK ŽELEZNIKI
2,00
1011,00
505,50
1,50
763,00
508,67
3,50
1774,00
506,86
MARJAN GOLOB
KK KAMNIK
1,28
657,00
513,28
1,00
497,00
497,00
2,28
1154,00
506,14
VILI VOLF
KD VODNJAK
1,00
506,00
506,00
0,00
0,00
NaN
1,00
506,00
506,00
UROŠ NOVAK
ŠD KRANJSKA GORA
2,00
1006,00
503,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1006,00
503,00
ANDREJ RUTAR
KK KAMNIK
1,22
594,00
486,89
4,50
2279,00
506,44
5,72
2873,00
502,27
STEVO GOVEDAREVIČ
ŽKD LOKOMOTIVA
1,00
540,00
540,00
2,00
955,00
477,50
3,00
1495,00
498,33
DRAGO GERŠAK
ŠD KRANJSKA GORA
0,75
373,00
497,33
0,00
0,00
NaN
0,75
373,00
497,33
RANKO DUJIĆ
ŽKD LOKOMOTIVA
1,50
728,00
485,33
0,25
126,00
504,00
1,75
854,00
488,00
DOMINIK RADIČ
KK LJUBELJ
1,00
460,00
460,00
0,00
0,00
NaN
1,00
460,00
460,00
BORIS KURENT
ŠD ADERGAS
1,88
872,00
463,83
0,25
92,00
368,00
2,13
964,00
452,58
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. LJUBELJ II.
3.0
6480
3097
9577
532,06
97
5.0
11178
5540
16718
557,27
157
8.0
17658
8637
26295
547,81
254
2. TABORSKA JAMA II.
3.0
6523
3285
9808
544,89
75
5.0
10789
5418
16207
540,23
137
8.0
17312
8703
26015
541,98
212
3. ŽELEZNIKI II.
5.0
10943
5115
16058
535,27
193
3.0
6720
3063
9783
543,50
125
8.0
17663
8178
25841
538,35
318
4. ADERGAS
5.0
10694
5043
15737
524,57
176
3.0
6529
3139
9668
537,11
110
8.0
17223
8182
25405
529,27
286
5. CALCIT III.
3.0
6456
2989
9445
524,72
132
5.0
10827
5099
15926
530,87
185
8.0
17283
8088
25371
528,56
317
6. PIVKA II.
3.0
6295
2896
9191
510,61
139
5.0
10900
5145
16045
534,83
212
8.0
17195
8041
25236
525,75
351
7. KRANJSKA GORA
5.0
10500
4944
15444
514,80
194
3.0
6535
3035
9570
531,67
115
8.0
17035
7979
25014
521,13
309
8. LOKOMOTIVA
4.0
8691
3974
12665
527,71
133
4.0
8510
3804
12314
513,08
139
8.0
17201
7778
24979
520,40
272
9. VODNJAK
5.0
10934
5274
16208
540,27
171
3.0
5236
2592
7828
434,89
58
8.0
16170
7866
24036
500,75
229
10. PROTEUS II.
4.0
7354
3595
10949
456,21
104
4.0
8749
4325
13074
544,75
96
8.0
16103
7920
24023
500,48
200