Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. PROTEUS
Postojna
14 10 1 3 21 69.5 42.5
2. MIKLAVŽ
Miklavž
15 9 0 6 18 68.5 51.5
3. CALCIT I.
Kamnik
14 8 0 6 16 62.5 49.5
4. IMPOL
Slov. Bistrica
14 6 2 6 14 57.0 55.0
5. BREST I.
Cerknica
15 6 2 7 14 56.5 63.5
6. LJUBELJ
Tržič
14 4 5 5 13 54.0 58.0
7. TRIGLAV
Kranj
14 6 1 7 13 52.0 60.0
8. CELJE I.
Celje
14 4 2 8 10 47.0 65.0
9. REMOPLAST
RADLJE
14 4 1 9 9 45.0 67.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 TRIGLAV BREST I. TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3249 : 3180) 14.09.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3249 : 3180) Pregled zapisnik .xls
1 CELJE I. IMPOL GOLOVEC (Celje) 4.0 : 4.0 (3159 : 3162) 14.09.2019 16:00 4.0 : 4.0 (3159 : 3162) Pregled zapisnik .xls
1 PROTEUS REMOPLAST ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3241 : 3164) 14.09.2019 14:00 6.0 : 2.0 (3241 : 3164) Pregled zapisnik .xls
1 MIKLAVŽ CALCIT I. DVORANA TABOR (Maribor) 7.0 : 1.0 (3188 : 3094) 14.09.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3188 : 3094) Pregled zapisnik .xls
2 IMPOL MIKLAVŽ ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 1.0 : 7.0 (3243 : 3301) 21.09.2019 13:00 1.0 : 7.0 (3243 : 3301) Pregled zapisnik .xls
2 REMOPLAST CELJE I. BAJTA 1.0 : 7.0 (3024 : 3285) 10.09.2019 17:00 1.0 : 7.0 (3024 : 3285) Pregled zapisnik .xls
2 BREST I. PROTEUS BREST (Cerknica) 1.0 : 7.0 (3236 : 3371) 21.09.2019 14:00 1.0 : 7.0 (3236 : 3371) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ TRIGLAV TRŽIČ 3.0 : 5.0 (3119 : 3211) 21.09.2019 13:00 3.0 : 5.0 (3119 : 3211) Pregled zapisnik .xls
3 CALCIT I. IMPOL KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3111 : 1472) 28.09.2019 14:00 7.0 : 1.0 (3111 : 1472) Pregled zapisnik .xls
3 PROTEUS LJUBELJ ŠPORTNI PARK (Postojna) 4.0 : 4.0 (3195 : 3265) 28.09.2019 14:00 4.0 : 4.0 (3195 : 3265) Pregled zapisnik .xls
3 MIKLAVŽ REMOPLAST DVORANA TABOR (Maribor) 5.0 : 3.0 (3187 : 3186) 28.09.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3187 : 3186) Pregled zapisnik .xls
3 CELJE I. BREST I. GOLOVEC (Celje) 6.0 : 2.0 (3200 : 3084) 28.09.2019 15:00 6.0 : 2.0 (3200 : 3084) Pregled zapisnik .xls
4 REMOPLAST CALCIT I. BAJTA 7.0 : 1.0 (3180 : 3098) 12.10.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3180 : 3098) Pregled zapisnik .xls
4 BREST I. MIKLAVŽ BREST (Cerknica) 6.0 : 2.0 (3414 : 3267) 12.10.2019 14:00 6.0 : 2.0 (3414 : 3267) Pregled zapisnik .xls
4 LJUBELJ CELJE I. TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3218 : 3181) 12.10.2019 13:00 5.0 : 3.0 (3218 : 3181) Pregled zapisnik .xls
4 TRIGLAV PROTEUS TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3235 : 3289) 12.10.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3235 : 3289) Pregled zapisnik .xls
5 IMPOL REMOPLAST ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 7.0 : 1.0 (3245 : 3025) 19.10.2019 13:00 7.0 : 1.0 (3245 : 3025) Pregled zapisnik .xls
5 CALCIT I. BREST I. KAMNIK (Kamnik) 3.0 : 5.0 (3246 : 3254) 19.10.2019 14:00 3.0 : 5.0 (3246 : 3254) Pregled zapisnik .xls
5 MIKLAVŽ LJUBELJ DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3277 : 3221) 19.10.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3277 : 3221) Pregled zapisnik .xls
5 CELJE I. TRIGLAV GOLOVEC (Celje) 5.0 : 3.0 (3102 : 3055) 19.10.2019 15:00 5.0 : 3.0 (3102 : 3055) Pregled zapisnik .xls
6 PROTEUS CELJE I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3262 : 3168) 26.10.2019 15:00 6.0 : 2.0 (3262 : 3168) Pregled zapisnik .xls
6 BREST I. IMPOL BREST (Cerknica) 7.0 : 1.0 (3419 : 3338) 26.10.2019 14:00 7.0 : 1.0 (3419 : 3338) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV MIKLAVŽ TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3120 : 3232) 26.10.2019 14:30 2.0 : 6.0 (3120 : 3232) Pregled zapisnik .xls
6 LJUBELJ CALCIT I. TRŽIČ 2.0 : 6.0 (3158 : 3159) 26.10.2019 13:00 2.0 : 6.0 (3158 : 3159) Pregled zapisnik .xls
7 MIKLAVŽ PROTEUS DVORANA TABOR (Maribor) 5.5 : 2.5 (3232 : 3094) 09.11.2019 16:00 5.5 : 2.5 (3232 : 3094) Pregled zapisnik .xls
7 CALCIT I. TRIGLAV KAMNIK (Kamnik) 2.0 : 6.0 (3145 : 3150) 09.11.2019 14:00 2.0 : 6.0 (3145 : 3150) Pregled zapisnik .xls
7 REMOPLAST BREST I. BAJTA 2.0 : 6.0 (3118 : 3206) 09.11.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3118 : 3206) Pregled zapisnik .xls
7 IMPOL LJUBELJ ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 7.0 : 1.0 (3215 : 3043) 09.11.2019 13:00 7.0 : 1.0 (3215 : 3043) Pregled zapisnik .xls
8 CELJE I. MIKLAVŽ GOLOVEC (Celje) 0.0 : 8.0 (3037 : 3168) 16.11.2019 15:00 0.0 : 8.0 (3037 : 3168) Pregled zapisnik .xls
8 LJUBELJ REMOPLAST TRŽIČ 4.0 : 4.0 (3207 : 3229) 16.11.2019 13:00 4.0 : 4.0 (3207 : 3229) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV IMPOL TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3179 : 3388) 16.11.2019 14:30 2.0 : 6.0 (3179 : 3388) Pregled zapisnik .xls
8 PROTEUS CALCIT I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 5.0 : 3.0 (3253 : 3242) 16.11.2019 14:00 5.0 : 3.0 (3253 : 3242) Pregled zapisnik .xls
9 BREST I. LJUBELJ BREST (Cerknica) 4.0 : 4.0 (3404 : 3410) 23.11.2019 14:00 4.0 : 4.0 (3404 : 3410) Pregled zapisnik .xls
9 IMPOL PROTEUS ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 1.0 : 7.0 (3121 : 3275) 23.11.2019 13:00 1.0 : 7.0 (3121 : 3275) Pregled zapisnik .xls
9 REMOPLAST TRIGLAV BAJTA 3.0 : 5.0 (3172 : 3179) 23.11.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3172 : 3179) Pregled zapisnik .xls
9 CALCIT I. CELJE I. KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3167 : 3157) 23.11.2019 14:00 6.0 : 2.0 (3167 : 3157) Pregled zapisnik .xls
10 CALCIT I. MIKLAVŽ KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3290 : 3045) 11.01.2020 14:00 7.0 : 1.0 (3290 : 3045) Pregled zapisnik .xls
10 REMOPLAST PROTEUS BAJTA 5.0 : 3.0 (3254 : 3240) 11.01.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3254 : 3240) Pregled zapisnik .xls
10 IMPOL CELJE I. ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 7.0 : 1.0 (3210 : 3142) 11.01.2020 13:00 7.0 : 1.0 (3210 : 3142) Pregled zapisnik .xls
10 BREST I. TRIGLAV BREST (Cerknica) 4.0 : 4.0 (3329 : 3334) 11.01.2020 14:00 4.0 : 4.0 (3329 : 3334) Pregled zapisnik .xls
11 TRIGLAV LJUBELJ TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3094 : 3207) 18.01.2020 14:30 2.0 : 6.0 (3094 : 3207) Pregled zapisnik .xls
11 CELJE I. REMOPLAST GOLOVEC (Celje) 2.0 : 6.0 (3012 : 3114) 18.01.2020 15:00 2.0 : 6.0 (3012 : 3114) Pregled zapisnik .xls
11 PROTEUS BREST I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3141 : 3063) 18.01.2020 14:00 6.0 : 2.0 (3141 : 3063) Pregled zapisnik .xls
11 MIKLAVŽ IMPOL GOLOVEC (Celje) 2.0 : 6.0 (3151 : 3223) 18.01.2020 16:00 2.0 : 6.0 (3151 : 3223) Pregled zapisnik .xls
12 LJUBELJ PROTEUS TRŽIČ 7.0 : 1.0 (3386 : 3265) 25.01.2020 13:00 7.0 : 1.0 (3386 : 3265) Pregled zapisnik .xls
12 REMOPLAST MIKLAVŽ BAJTA 2.0 : 6.0 (3175 : 3180) 25.01.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3175 : 3180) Pregled zapisnik .xls
12 IMPOL CALCIT I. ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 6.0 : 2.0 (3240 : 3190) 25.01.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3240 : 3190) Pregled zapisnik .xls
12 BREST I. CELJE I. BREST (Cerknica) 3.0 : 5.0 (3315 : 3320) 25.01.2020 14:00 3.0 : 5.0 (3315 : 3320) Pregled zapisnik .xls
13 CALCIT I. REMOPLAST KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3316 : 3097) 08.02.2020 14:00 7.0 : 1.0 (3316 : 3097) Pregled zapisnik .xls
13 CELJE I. LJUBELJ GOLOVEC (Celje) 4.0 : 4.0 (3061 : 3059) 08.02.2020 15:00 4.0 : 4.0 (3061 : 3059) Pregled zapisnik .xls
13 PROTEUS TRIGLAV ŠPORTNI PARK (Postojna) 5.0 : 3.0 (3291 : 3272) 08.02.2020 14:00 5.0 : 3.0 (3291 : 3272) Pregled zapisnik .xls
13 MIKLAVŽ BREST I. DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3144 : 3092) 08.02.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3144 : 3092) Pregled zapisnik .xls
14 BREST I. CALCIT I. BREST (Cerknica) 2.5 : 5.5 (3406 : 3463) 15.02.2020 14:00 2.5 : 5.5 (3406 : 3463) Pregled zapisnik .xls
14 TRIGLAV CELJE I. TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3140 : 3073) 15.02.2020 14:30 5.0 : 3.0 (3140 : 3073) Pregled zapisnik .xls
14 LJUBELJ MIKLAVŽ TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3314 : 3312) 15.02.2020 13:00 5.0 : 3.0 (3314 : 3312) Pregled zapisnik .xls
14 REMOPLAST IMPOL BAJTA 5.0 : 3.0 (3218 : 3211) 15.02.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3218 : 3211) Pregled zapisnik .xls
15 CELJE I. PROTEUS GOLOVEC (Celje) 3.0 : 5.0 (3089 : 3094) 29.02.2020 15:00 3.0 : 5.0 (3089 : 3094) Pregled zapisnik .xls
15 MIKLAVŽ TRIGLAV DVORANA TABOR (Maribor) 3.0 : 5.0 (3050 : 3070) 29.02.2020 16:00 3.0 : 5.0 (3050 : 3070) Pregled zapisnik .xls
15 IMPOL BREST I. ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 3.0 : 5.0 (3193 : 3256) 29.02.2020 13:00 3.0 : 5.0 (3193 : 3256) Pregled zapisnik .xls
15 CALCIT I. LJUBELJ KAMNIK (Kamnik) 5.0 : 3.0 (3304 : 3210) 29.02.2020 14:00 5.0 : 3.0 (3304 : 3210) Pregled zapisnik .xls
16 TRIGLAV CALCIT I. TRIGLAV (Kranj) 1.0 : 7.0 (3232 : 3266) 07.03.2020 14:30 1.0 : 7.0 (3232 : 3266) Pregled zapisnik .xls
16 LJUBELJ IMPOL TRŽIČ 4.0 : 4.0 (3248 : 3229) 07.03.2020 13:00 4.0 : 4.0 (3248 : 3229) Pregled zapisnik .xls
16 PROTEUS MIKLAVŽ ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3299 : 3020) 07.03.2020 14:00 7.0 : 1.0 (3299 : 3020) Pregled zapisnik .xls
16 BREST I. REMOPLAST BREST (Cerknica) 5.0 : 3.0 (3413 : 3377) 07.03.2020 14:00 5.0 : 3.0 (3413 : 3377) Pregled zapisnik .xls
17 CALCIT I. PROTEUS 21.03.2020 14:00
17 MIKLAVŽ CELJE I. 21.03.2020 16:00
17 REMOPLAST LJUBELJ 21.03.2020 17:00
17 IMPOL TRIGLAV 21.03.2020 13:00
18 CELJE I. CALCIT I. 28.03.2020 15:00
18 TRIGLAV REMOPLAST 28.03.2020 14:30
18 LJUBELJ BREST I. 28.03.2020 13:00
18 PROTEUS IMPOL 28.03.2020 14:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. MAJA PLAVČAK
KK IMPOL
6,0
3427
553,57
3980,57
568,65
2. IRENA MEJAČ
KK LJUBELJ
7,0
3940
566,40
4506,40
563,30
3. NINA MODRINJAK
KK BREST
7,0
3893
584,75
4477,75
559,72
4. NOEMI ŽIVKOVIĆ
KK KAMNIK
7,0
3911
538,33
4449,33
556,17
5. MARIJA AHAČIČ PREMRL
KK LJUBELJ
7,0
3872
568,14
4440,14
555,02
6. PETRA PEČOVNIK
KK IMPOL
6,0
3339
543,71
3882,71
554,67
7. ALENKA JAKŠA MOJŠKERC
KK BREST
5,0
2732
565,20
3297,20
549,53
8. TEA REPNIK
KK KAMNIK
6,0
3295
543,33
3838,33
548,33
9. BARBARA JURANČIČ
KK IMPOL
7,0
3834
550,71
4384,71
548,09
10. PATRICIJA BIZJAK
KK CELJE
4,0
2190
542,50
2732,50
546,50
11. LIDIJA STEVANIČ
KK PROTEUS
6,5
3552
544,29
4096,29
546,17
12. MAŠA MIKLAVEC
KK PROTEUS
7,0
3822
545,23
4367,23
545,90
13. MAJA KOVAČEVIĆ
KK TRIGLAV
7,0
3825
528,14
4353,14
544,14
14. MAŠA KREVH
KK RADLJE
6,0
3269
532,62
3801,62
543,09
15. LUCIJA ZALAR
KK PROTEUS
7,0
3799
539,69
4338,69
542,34
16. KSENIJA DETIČEK
KK IMPOL
5,0
2716
535,83
3251,83
541,97
17. KARMEN JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
7,5
4075
545,57
4620,57
541,68
18. TAMARA PEVEC
KK KAMNIK
5,5
2982
538,00
3520,00
541,54
19. POLDKA PERTOCI
KK MIKLAVŽ
8,0
4333
540,71
4873,71
541,52
20. NATAŠA TIBOLA
KK PROTEUS
5,0
2714
533,19
3247,19
541,20
21. MAJDA VERBOLE
KK MIKLAVŽ
7,0
3798
526,86
4324,86
540,61
22. EVA DUŽNIK
KK PROTEUS
4,0
2149
544,67
2693,67
538,73
23. MAJDA GRAHOR
KK RADLJE
7,0
3781
526,77
4307,77
538,47
24. NIKA BLAGOVIČ
KK TRIGLAV
7,0
3753
548,73
4301,73
537,72
25. SARA ROVTAR
KK LJUBELJ
7,0
3769
532,71
4301,71
537,71
26. ŠTEFKA NEUVIRT
KK MIKLAVŽ
8,0
4296
538,71
4834,71
537,19
27. NEVA TAŠKAR
KK CELJE
7,0
3774
523,00
4297,00
537,13
28. ŠPELA KUNČIČ
KK IMPOL
7,0
3790
501,10
4291,10
536,39
29. NIVES DEKLEVA
KK BREST
6,0
3180
573,50
3753,50
536,21
30. MIRA GROBELNIK
KK CELJE
4,5
2429
518,82
2947,82
535,97
31. MAJA ZUPANC
KK TRIGLAV
7,0
3752
519,86
4271,86
533,98
32. AMANDA ZALAR
KK PROTEUS
7,0
3723
545,76
4268,76
533,60
33. TATJANA VARGAZON
KK MIKLAVŽ
8,0
4276
512,57
4788,57
532,06
34. TARA LAHOVEC
KK TRIGLAV
5,0
2648
535,78
3183,78
530,63
35. LAVRA MORI
KK RADLJE
6,0
3175
533,89
3708,89
529,84
36. BIRGIT SCHOFFMANN POLJANEC
KK LJUBELJ
6,0
3185
522,17
3707,17
529,60
37. DORIS DORONTIČ
KK IMPOL
3,5
1871
510,32
2381,32
529,18
38. URŠKA PRELOG KOŠIR
KK TRIGLAV
7,0
3694
536,80
4230,80
528,85
39. TATJANA PERIŠIĆ
KK TRIGLAV
7,0
3686
540,14
4226,14
528,27
40. SILVA MRAVLJAK
KK RADLJE
4,5
2398
499,31
2897,31
526,78
41. TADEJA KOKALJ
KK KAMNIK
7,0
3674
538,43
4212,43
526,55
42. ANJA JERŠIN-GRILC
KK LJUBELJ
7,0
3668
543,00
4211,00
526,38
43. DRAGICA DURIČ
KK RADLJE
4,5
2365
530,00
2895,00
526,36
44. MARUŠKA OGRIZEK
KK PROTEUS
5,0
2621
534,50
3155,50
525,92
45. LEA DRNOVŠEK
KK CELJE
5,0
2636
505,00
3141,00
523,50
46. TIA SCHATZ
KK CELJE
6,0
3139
523,67
3662,67
523,24
47. AURORA PEKOŠAK
KK CELJE
4,0
2101
511,33
2612,33
522,47
48. KLARA KOPRIVEC
KK KAMNIK
6,0
3125
529,33
3654,33
522,05
49. MIRJANA PARADIŽ VERDINEK
KK RADLJE
7,0
3635
531,14
4166,14
520,77
50. INES VURCER
KK BREST
6,0
3097
545,71
3642,71
520,39
51. ANITA GORNIK
KK BREST
7,0
3595
557,20
4152,20
519,03
52. MARUŠA FORJANIČ
KK BREST
4,0
2037
549,04
2586,04
517,21
53. NATAŠA MARKAČ
KK RADLJE
6,0
3077
534,67
3611,67
515,95
54. KLAVDIJA FARASIN
KK CELJE
5,5
2829
502,00
3331,00
512,46
55. MARIJA ŠPES
KK IMPOL
6,0
3055
515,24
3570,24
510,03
56. SARA TOMAŽIČ
KK MIKLAVŽ
8,0
4078
508,48
4586,48
509,61
57. MAJA VENGAR
KK LJUBELJ
6,5
3254
512,80
3766,80
502,24
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. NINA MODRINJAK
KK BREST
7,00
3893,00
556,14
8,00
4678,00
584,75
15,00
8571,00
571,40
2. IRENA MEJAČ
KK LJUBELJ
7,00
3940,00
562,86
5,00
2832,00
566,40
12,00
6772,00
564,33
3. MAJA PLAVČAK
KK IMPOL
6,00
3427,00
571,17
7,00
3875,00
553,57
13,00
7302,00
561,69
4. MARIJA AHAČIČ PREMRL
KK LJUBELJ
7,00
3872,00
553,14
7,00
3977,00
568,14
14,00
7849,00
560,64
5. ALENKA JAKŠA MOJŠKERC
KK BREST
5,00
2732,00
546,40
5,00
2826,00
565,20
10,00
5558,00
555,80
6. NIVES DEKLEVA
KK BREST
6,00
3180,00
530,00
8,00
4588,00
573,50
14,00
7768,00
554,86
7. PETRA PEČOVNIK
KK IMPOL
6,00
3339,00
556,50
7,00
3806,00
543,71
13,00
7145,00
549,62
8. NOEMI ŽIVKOVIĆ
KK KAMNIK
7,00
3911,00
558,71
5,74
3090,00
538,33
12,74
7001,00
549,53
9. BARBARA JURANČIČ
KK IMPOL
7,00
3834,00
547,71
7,00
3855,00
550,71
14,00
7689,00
549,21
10. TEA REPNIK
KK KAMNIK
6,00
3295,00
549,17
6,00
3260,00
543,33
12,00
6555,00
546,25
11. MAŠA MIKLAVEC
KK PROTEUS
7,00
3822,00
546,00
6,50
3544,00
545,23
13,50
7366,00
545,63
12. LIDIJA STEVANIČ
KK PROTEUS
6,50
3552,00
546,46
7,00
3810,00
544,29
13,50
7362,00
545,33
13. PATRICIJA BIZJAK
KK CELJE
4,00
2190,00
547,50
4,00
2170,00
542,50
8,00
4360,00
545,00
14. KARMEN JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
7,53
4075,00
541,17
7,00
3819,00
545,57
14,53
7894,00
543,29
15. NIKA BLAGOVIČ
KK TRIGLAV
7,00
3753,00
536,14
5,50
3018,00
548,73
12,50
6771,00
541,68
16. LUCIJA ZALAR
KK PROTEUS
7,00
3799,00
542,71
6,50
3508,00
539,69
13,50
7307,00
541,26
17. POLDKA PERTOCI
KK MIKLAVŽ
8,00
4333,00
541,63
7,00
3785,00
540,71
15,00
8118,00
541,20
18. EVA DUŽNIK
KK PROTEUS
4,00
2149,00
537,25
3,00
1634,00
544,67
7,00
3783,00
540,43
19. TAMARA PEVEC
KK KAMNIK
5,50
2982,00
542,18
5,00
2690,00
538,00
10,50
5672,00
540,19
20. KSENIJA DETIČEK
KK IMPOL
5,00
2716,00
543,20
6,00
3215,00
535,83
11,00
5931,00
539,18
21. MAŠA KREVH
KK RADLJE
6,00
3269,00
544,83
6,50
3462,00
532,62
12,50
6731,00
538,48
22. AMANDA ZALAR
KK PROTEUS
7,00
3723,00
531,86
6,25
3411,00
545,76
13,25
7134,00
538,42
23. ŠTEFKA NEUVIRT
KK MIKLAVŽ
8,00
4296,00
537,00
7,00
3771,00
538,71
15,00
8067,00
537,80
24. MAJA KOVAČEVIĆ
KK TRIGLAV
7,00
3825,00
546,43
7,00
3697,00
528,14
14,00
7522,00
537,29
25. NATAŠA TIBOLA
KK PROTEUS
5,00
2714,00
542,80
6,75
3599,00
533,19
11,75
6313,00
537,28
26. ANITA GORNIK
KK BREST
7,00
3595,00
513,57
7,50
4179,00
557,20
14,50
7774,00
536,14
27. SARA ROVTAR
KK LJUBELJ
7,00
3769,00
538,43
7,00
3729,00
532,71
14,00
7498,00
535,57
28. MAJDA VERBOLE
KK MIKLAVŽ
7,00
3798,00
542,57
7,00
3688,00
526,86
14,00
7486,00
534,71
29. MARUŠA FORJANIČ
KK BREST
4,00
2037,00
509,25
6,75
3706,00
549,04
10,75
5743,00
534,23
30. MAJDA GRAHOR
KK RADLJE
7,00
3781,00
540,14
6,50
3424,00
526,77
13,50
7205,00
533,70
31. ANJA JERŠIN-GRILC
KK LJUBELJ
7,00
3668,00
524,00
7,00
3801,00
543,00
14,00
7469,00
533,50
32. TATJANA PERIŠIĆ
KK TRIGLAV
7,00
3686,00
526,57
7,00
3781,00
540,14
14,00
7467,00
533,36
33. TARA LAHOVEC
KK TRIGLAV
5,00
2648,00
529,60
4,50
2411,00
535,78
9,50
5059,00
532,53
34. TADEJA KOKALJ
KK KAMNIK
7,00
3674,00
524,86
7,00
3769,00
538,43
14,00
7443,00
531,64
35. URŠKA PRELOG KOŠIR
KK TRIGLAV
7,00
3694,00
527,71
5,00
2684,00
536,80
12,00
6378,00
531,50
36. LAVRA MORI
KK RADLJE
6,00
3175,00
529,17
4,16
2221,00
533,89
10,16
5396,00
531,10
37. NEVA TAŠKAR
KK CELJE
7,00
3774,00
539,14
7,00
3661,00
523,00
14,00
7435,00
531,07
38. MIRA GROBELNIK
KK CELJE
4,50
2429,00
539,78
4,25
2205,00
518,82
8,75
4634,00
529,60
39. MARUŠKA OGRIZEK
KK PROTEUS
5,00
2621,00
524,20
4,00
2138,00
534,50
9,00
4759,00
528,78
40. DRAGICA DURIČ
KK RADLJE
4,50
2365,00
525,56
7,00
3710,00
530,00
11,50
6075,00
528,26
41. MAJA ZUPANC
KK TRIGLAV
7,00
3752,00
536,00
7,00
3639,00
519,86
14,00
7391,00
527,93
42. INES VURCER
KK BREST
6,00
3097,00
516,17
3,50
1910,00
545,71
9,50
5007,00
527,05
43. BIRGIT SCHOFFMANN POLJANEC
KK LJUBELJ
6,00
3185,00
530,83
6,00
3133,00
522,17
12,00
6318,00
526,50
44. TATJANA VARGAZON
KK MIKLAVŽ
8,00
4276,00
534,50
5,25
2691,00
512,57
13,25
6967,00
525,81
45. ŠPELA KUNČIČ
KK IMPOL
7,00
3790,00
541,43
4,56
2285,00
501,10
11,56
6075,00
525,52
46. MIRJANA PARADIŽ VERDINEK
KK RADLJE
7,00
3635,00
519,29
7,00
3718,00
531,14
14,00
7353,00
525,21
47. KLARA KOPRIVEC
KK KAMNIK
6,00
3125,00
520,83
6,00
3176,00
529,33
12,00
6301,00
525,08
48. NATAŠA MARKAČ
KK RADLJE
6,00
3077,00
512,83
6,00
3208,00
534,67
12,00
6285,00
523,75
49. TIA SCHATZ
KK CELJE
6,00
3139,00
523,17
6,00
3142,00
523,67
12,00
6281,00
523,42
50. DORIS DORONTIČ
KK IMPOL
3,50
1871,00
534,57
4,94
2521,00
510,32
8,44
4392,00
520,38
51. AURORA PEKOŠAK
KK CELJE
4,00
2101,00
525,25
4,50
2301,00
511,33
8,50
4402,00
517,88
52. SILVA MRAVLJAK
KK RADLJE
4,50
2398,00
532,89
4,34
2167,00
499,31
8,84
4565,00
516,40
53. LEA DRNOVŠEK
KK CELJE
5,00
2636,00
527,20
7,00
3535,00
505,00
12,00
6171,00
514,25
54. MARIJA ŠPES
KK IMPOL
6,00
3055,00
509,17
4,66
2401,00
515,24
10,66
5456,00
511,82
55. SARA TOMAŽIČ
KK MIKLAVŽ
8,00
4078,00
509,75
6,25
3178,00
508,48
14,25
7256,00
509,19
56. KLAVDIJA FARASIN
KK CELJE
5,50
2829,00
514,36
5,50
2761,00
502,00
11,00
5590,00
508,18
57. MAJA VENGAR
KK LJUBELJ
6,50
3254,00
500,62
5,00
2564,00
512,80
11,50
5818,00
505,91

IRENA KOPRIVC
KK KAMNIK
3,00
1695,00
565,00
3,00
1714,00
571,33
6,00
3409,00
568,17
NATAŠA ŽNIDARŠIČ ČUK
KK BREST
2,50
1349,00
539,60
4,00
2315,00
578,75
6,50
3664,00
563,69
LANA PESJAK
KK LJUBELJ
0,50
250,00
500,00
3,00
1624,00
541,33
3,50
1874,00
535,43
URŠKA PRELOG KOŠIR
KK TRIGLAV
7,00
3694,00
527,71
5,00
2684,00
536,80
12,00
6378,00
531,50
ŠPELA KUNČIČ
KK IMPOL
7,00
3790,00
541,43
4,56
2285,00
501,10
11,56
6075,00
525,52
ŠPELA BEČAJ
KK BREST
1,00
472,00
472,00
2,50
1345,00
538,00
3,50
1817,00
519,14
LIDIJA PIRMAN
KK KAMNIK
1,00
500,00
500,00
2,26
1191,00
526,99
3,26
1691,00
518,71
MAJDA LUŽAR
KK KAMNIK
2,50
1249,00
499,60
4,00
2113,00
528,25
6,50
3362,00
517,23
ROMANA ADAM
KK TRIGLAV
3,00
1525,00
508,33
5,00
2606,00
521,20
8,00
4131,00
516,38
JOŽICA ŠEŠKO
KK CELJE
2,00
1047,00
523,50
1,75
886,00
506,29
3,75
1933,00
515,47
SANDRA DOSTANIĆ
KK PROTEUS
0,50
248,00
496,00
2,00
1038,00
519,00
2,50
1286,00
514,40
VESNA PEČOVNIK
KK IMPOL
0,77
325,00
422,08
2,34
1271,00
543,16
3,11
1596,00
513,18
NUŠA LESKOVEC
KK BREST
2,50
1282,00
512,80
1,75
897,00
512,57
4,25
2179,00
512,71
SONJA JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
1,00
485,00
485,00
2,50
1297,00
518,80
3,50
1782,00
509,14
PETRA BAŠEK
KK BREST
1,00
498,00
498,00
0,00
0,00
NaN
1,00
498,00
498,00
FRANČIŠKA STARE NOVAK
KK TRIGLAV
3,00
1469,00
489,67
3,50
1768,00
505,14
6,50
3237,00
498,00
LIDIJA GÖTZ
KK LJUBELJ
1,00
477,00
477,00
2,00
990,00
495,00
3,00
1467,00
489,00
MAJA RANER
KK IMPOL
1,73
847,00
489,60
0,50
237,00
474,00
2,23
1084,00
486,10
MAJA DREVENŠEK
KK RADLJE
1,00
492,00
492,00
0,50
231,00
462,00
1,50
723,00
482,00
NUŠA KAŠMAN
KK MIKLAVŽ
0,47
184,00
391,49
0,00
0,00
NaN
0,47
184,00
391,49
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. BREST I.
7.0
14927
7208
22135
527,02
214
8.0
18016
8920
26936
561,17
245
15.0
32943
16128
49071
545,23
459
2. PROTEUS
7.0
15081
7547
22628
538,76
160
7.0
15179
7503
22682
540,05
162
14.0
30260
15050
45310
539,40
322
3. CALCIT I.
7.0
15041
7471
22512
536,00
165
7.0
15168
7411
22579
537,60
177
14.0
30209
14882
45091
536,80
342
4. LJUBELJ
7.0
15150
7265
22415
533,69
226
7.0
15125
7525
22650
539,29
219
14.0
30275
14790
45065
536,49
445
5. MIKLAVŽ
8.0
17248
8277
25525
531,77
261
7.0
14967
7262
22229
529,26
173
15.0
32215
15539
47754
530,60
434
6. TRIGLAV
7.0
15045
7226
22271
530,26
235
7.0
15164
7085
22249
529,74
254
14.0
30209
14311
44520
530,00
489
7. REMOPLAST
7.0
14908
7284
22192
528,38
206
7.0
14966
7175
22141
527,17
201
14.0
29874
14459
44333
527,77
407
8. CELJE I.
7.0
15166
7160
22326
531,57
242
7.0
14782
6878
21660
515,71
242
14.0
29948
14038
43986
523,64
484
9. IMPOL
7.0
14089
6934
21023
500,55
163
7.0
15052
7415
22467
534,93
172
14.0
29141
14349
43490
517,74
335