Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. KONSTRUKTOR I.
Maribor
18 16 0 2 32 103.0 41.0
2. CALCIT I.
Kamnik
18 15 1 2 31 100.0 44.0
3. PROTEUS I.
Postojna
18 13 0 5 26 93.0 51.0
4. LJUBELJ I.
Tržič
18 10 0 8 20 78.5 65.5
5. TRIGLAV I.
Kranj
18 10 0 8 20 75.0 69.0
6. OGRAJCA
Ljubljana
18 9 0 9 18 68.0 76.0
7. LITIJA 2001 I.
Litija
18 8 1 9 17 66.0 78.0
8. GORICA
Nova Gorica
18 4 1 13 9 57.0 87.0
9. KONJICE I.
Slovenske Konjice
18 3 1 14 7 52.0 92.0
10. HRASTNIK I.
Hrastnik
18 0 0 18 0 27.5 116.5
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 LITIJA 2001 I. GORICA LITIJA (Litija) 6.0 : 2.0 (3356 : 3337) 14.09.2019 17:30 6.0 : 2.0 (3356 : 3337) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV I. KONJICE I. TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3549 : 3385) 14.09.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3549 : 3385) Pregled zapisnik .xls
1 PROTEUS I. HRASTNIK I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 8.0 : 0.0 (3552 : 3231) 14.09.2019 17:30 8.0 : 0.0 (3552 : 3231) Pregled zapisnik .xls
1 LJUBELJ I. KONSTRUKTOR I. TRŽIČ 2.0 : 6.0 (3491 : 3560) 14.09.2019 16:00 2.0 : 6.0 (3491 : 3560) Pregled zapisnik .xls
1 OGRAJCA CALCIT I. MAKS PERC (Ljubljana) 3.0 : 5.0 (3243 : 3337) 14.09.2019 15:30 3.0 : 5.0 (3243 : 3337) Pregled zapisnik .xls
2 HRASTNIK I. LITIJA 2001 I. RUDNIK HRASTNIK 3.0 : 5.0 (3418 : 3496) 21.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3418 : 3496) Pregled zapisnik .xls
2 KONJICE I. PROTEUS I. KONJIČANKA 2.0 : 6.0 (3240 : 3424) 21.09.2019 14:00 2.0 : 6.0 (3240 : 3424) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ I. TRIGLAV I. TRŽIČ 3.0 : 5.0 (3423 : 3476) 21.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3423 : 3476) Pregled zapisnik .xls
2 KONSTRUKTOR I. CALCIT I. DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3599 : 3399) 21.09.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3599 : 3399) Pregled zapisnik .xls
2 GORICA OGRAJCA ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 5.0 : 3.0 (3456 : 3448) 21.09.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3456 : 3448) Pregled zapisnik .xls
3 PROTEUS I. LJUBELJ I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3516 : 3380) 28.09.2019 17:30 7.0 : 1.0 (3516 : 3380) Pregled zapisnik .xls
3 LITIJA 2001 I. KONJICE I. LITIJA (Litija) 7.0 : 1.0 (3349 : 3219) 28.09.2019 17:30 7.0 : 1.0 (3349 : 3219) Pregled zapisnik .xls
3 CALCIT I. GORICA KAMNIK (Kamnik) 5.0 : 3.0 (3409 : 3372) 28.09.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3409 : 3372) Pregled zapisnik .xls
3 OGRAJCA HRASTNIK I. MAKS PERC (Ljubljana) 6.0 : 2.0 (3359 : 3196) 28.09.2019 15:30 6.0 : 2.0 (3359 : 3196) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV I. KONSTRUKTOR I. TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3463 : 3569) 28.09.2019 14:30 2.0 : 6.0 (3463 : 3569) Pregled zapisnik .xls
4 LJUBELJ I. LITIJA 2001 I. TRŽIČ 6.0 : 2.0 (3503 : 3485) 12.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3503 : 3485) Pregled zapisnik .xls
4 KONSTRUKTOR I. GORICA DVORANA TABOR (Maribor) 5.0 : 3.0 (3355 : 3332) 12.10.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3355 : 3332) Pregled zapisnik .xls
4 TRIGLAV I. PROTEUS I. TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3510 : 3557) 12.10.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3510 : 3557) Pregled zapisnik .xls
4 KONJICE I. OGRAJCA KONJIČANKA 2.0 : 6.0 (3298 : 3326) 12.10.2019 14:00 2.0 : 6.0 (3298 : 3326) Pregled zapisnik .xls
4 HRASTNIK I. CALCIT I. RUDNIK HRASTNIK 1.0 : 7.0 (3453 : 3638) 12.10.2019 17:00 1.0 : 7.0 (3453 : 3638) Pregled zapisnik .xls
5 CALCIT I. KONJICE I. KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3373 : 3315) 19.10.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3373 : 3315) Pregled zapisnik .xls
5 GORICA HRASTNIK I. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 5.5 : 2.5 (3463 : 3380) 19.10.2019 16:00 5.5 : 2.5 (3463 : 3380) Pregled zapisnik .xls
5 LITIJA 2001 I. TRIGLAV I. LITIJA (Litija) 7.0 : 1.0 (3430 : 3368) 19.10.2019 17:30 7.0 : 1.0 (3430 : 3368) Pregled zapisnik .xls
5 OGRAJCA LJUBELJ I. MAKS PERC (Ljubljana) 1.0 : 7.0 (3478 : 3511) 19.10.2019 15:30 1.0 : 7.0 (3478 : 3511) Pregled zapisnik .xls
5 PROTEUS I. KONSTRUKTOR I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 8.0 : 0.0 (3523 : 3439) 19.10.2019 16:30 8.0 : 0.0 (3523 : 3439) Pregled zapisnik .xls
6 PROTEUS I. LITIJA 2001 I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3408 : 3264) 26.10.2019 17:30 7.0 : 1.0 (3408 : 3264) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV I. OGRAJCA TRIGLAV (Kranj) 7.0 : 1.0 (3535 : 3392) 26.10.2019 14:30 7.0 : 1.0 (3535 : 3392) Pregled zapisnik .xls
6 KONJICE I. GORICA KONJIČANKA 2.0 : 6.0 (3345 : 3379) 26.10.2019 14:00 2.0 : 6.0 (3345 : 3379) Pregled zapisnik .xls
6 LJUBELJ I. CALCIT I. TRŽIČ 1.0 : 7.0 (3376 : 3582) 26.10.2019 17:00 1.0 : 7.0 (3376 : 3582) Pregled zapisnik .xls
6 KONSTRUKTOR I. HRASTNIK I. DVORANA TABOR (Maribor) 7.0 : 1.0 (3474 : 3032) 26.10.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3474 : 3032) Pregled zapisnik .xls
7 OGRAJCA PROTEUS I. MAKS PERC (Ljubljana) 0.0 : 8.0 (3252 : 3486) 09.11.2019 16:20 0.0 : 8.0 (3252 : 3486) Pregled zapisnik .xls
7 LITIJA 2001 I. KONSTRUKTOR I. LITIJA (Litija) 1.0 : 7.0 (3367 : 3406) 09.11.2019 17:30 1.0 : 7.0 (3367 : 3406) Pregled zapisnik .xls
7 GORICA LJUBELJ I. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 1.5 : 6.5 (3356 : 3473) 09.11.2019 17:00 1.5 : 6.5 (3356 : 3473) Pregled zapisnik .xls
7 CALCIT I. TRIGLAV I. KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3450 : 3403) 09.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3450 : 3403) Pregled zapisnik .xls
7 HRASTNIK I. KONJICE I. RUDNIK HRASTNIK 2.0 : 6.0 (3506 : 3607) 09.11.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3506 : 3607) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV I. GORICA TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3492 : 3412) 16.11.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3492 : 3412) Pregled zapisnik .xls
8 KONSTRUKTOR I. KONJICE I. DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3379 : 3185) 16.11.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3379 : 3185) Pregled zapisnik .xls
8 LITIJA 2001 I. OGRAJCA LITIJA (Litija) 2.0 : 6.0 (3351 : 3432) 16.11.2019 17:30 2.0 : 6.0 (3351 : 3432) Pregled zapisnik .xls
8 PROTEUS I. CALCIT I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 3.0 : 5.0 (3451 : 3493) 16.11.2019 17:30 3.0 : 5.0 (3451 : 3493) Pregled zapisnik .xls
8 LJUBELJ I. HRASTNIK I. TRŽIČ 8.0 : 0.0 (3622 : 3261) 16.11.2019 17:00 8.0 : 0.0 (3622 : 3261) Pregled zapisnik .xls
9 OGRAJCA KONSTRUKTOR I. MAKS PERC (Ljubljana) 3.0 : 5.0 (3388 : 3395) 23.11.2019 15:30 3.0 : 5.0 (3388 : 3395) Pregled zapisnik .xls
9 CALCIT I. LITIJA 2001 I. KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3423 : 3245) 23.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3423 : 3245) Pregled zapisnik .xls
9 HRASTNIK I. TRIGLAV I. RUDNIK HRASTNIK 3.0 : 5.0 (3456 : 3650) 23.11.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3456 : 3650) Pregled zapisnik .xls
9 KONJICE I. LJUBELJ I. KONJIČANKA 3.0 : 5.0 (3347 : 3452) 23.11.2019 14:00 3.0 : 5.0 (3347 : 3452) Pregled zapisnik .xls
9 GORICA PROTEUS I. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 2.0 : 6.0 (3460 : 3596) 23.11.2019 16:00 2.0 : 6.0 (3460 : 3596) Pregled zapisnik .xls
10 KONJICE I. TRIGLAV I. KONJIČANKA 3.0 : 5.0 (3344 : 3368) 11.01.2020 14:00 3.0 : 5.0 (3344 : 3368) Pregled zapisnik .xls
10 HRASTNIK I. PROTEUS I. RUDNIK HRASTNIK 3.0 : 5.0 (3389 : 3466) 11.01.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3389 : 3466) Pregled zapisnik .xls
10 CALCIT I. OGRAJCA KAMNIK (Kamnik) 2.0 : 6.0 (3416 : 3422) 11.01.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3416 : 3422) Pregled zapisnik .xls
10 GORICA LITIJA 2001 I. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 3.0 : 5.0 (3391 : 3416) 11.01.2020 16:00 3.0 : 5.0 (3391 : 3416) Pregled zapisnik .xls
10 KONSTRUKTOR I. LJUBELJ I. DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3409 : 3336) 11.01.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3409 : 3336) Pregled zapisnik .xls
11 OGRAJCA GORICA MAKS PERC (Ljubljana) 6.0 : 2.0 (3330 : 3273) 18.01.2020 15:30 6.0 : 2.0 (3330 : 3273) Pregled zapisnik .xls
11 TRIGLAV I. LJUBELJ I. TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3545 : 3479) 18.01.2020 14:30 5.0 : 3.0 (3545 : 3479) Pregled zapisnik .xls
11 PROTEUS I. KONJICE I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 7.0 : 1.0 (3475 : 3375) 18.01.2020 17:30 7.0 : 1.0 (3475 : 3375) Pregled zapisnik .xls
11 LITIJA 2001 I. HRASTNIK I. LITIJA (Litija) 8.0 : 0.0 (3465 : 3137) 18.01.2020 17:30 8.0 : 0.0 (3465 : 3137) Pregled zapisnik .xls
11 CALCIT I. KONSTRUKTOR I. KAMNIK (Kamnik) 5.0 : 3.0 (3494 : 3450) 18.01.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3494 : 3450) Pregled zapisnik .xls
12 LJUBELJ I. PROTEUS I. TRŽIČ 7.0 : 1.0 (3615 : 3449) 25.01.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3615 : 3449) Pregled zapisnik .xls
12 GORICA CALCIT I. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 3.0 : 5.0 (3444 : 3468) 25.01.2020 16:00 3.0 : 5.0 (3444 : 3468) Pregled zapisnik .xls
12 KONSTRUKTOR I. TRIGLAV I. 6.0 : 2.0 (3415 : 3285) 25.01.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3415 : 3285) Pregled zapisnik .xls
12 KONJICE I. LITIJA 2001 I. KONJIČANKA 3.0 : 5.0 (3332 : 3391) 25.01.2020 14:00 3.0 : 5.0 (3332 : 3391) Pregled zapisnik .xls
12 HRASTNIK I. OGRAJCA RUDNIK HRASTNIK 2.0 : 6.0 (3374 : 3499) 25.01.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3374 : 3499) Pregled zapisnik .xls
13 GORICA KONSTRUKTOR I. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 2.0 : 6.0 (3339 : 3494) 08.02.2020 16:00 2.0 : 6.0 (3339 : 3494) Pregled zapisnik .xls
13 LITIJA 2001 I. LJUBELJ I. LITIJA (Litija) 1.0 : 7.0 (3377 : 3460) 08.02.2020 17:30 1.0 : 7.0 (3377 : 3460) Pregled zapisnik .xls
13 OGRAJCA KONJICE I. MAKS PERC (Ljubljana) 2.0 : 6.0 (3281 : 3293) 08.02.2020 15:30 2.0 : 6.0 (3281 : 3293) Pregled zapisnik .xls
13 CALCIT I. HRASTNIK I. KAMNIK (Kamnik) 8.0 : 0.0 (3369 : 3150) 08.02.2020 17:00 8.0 : 0.0 (3369 : 3150) Pregled zapisnik .xls
13 PROTEUS I. TRIGLAV I. ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3445 : 3343) 08.02.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3445 : 3343) Pregled zapisnik .xls
14 KONJICE I. CALCIT I. KONJIČANKA 2.0 : 6.0 (3366 : 3417) 15.02.2020 14:00 2.0 : 6.0 (3366 : 3417) Pregled zapisnik .xls
14 HRASTNIK I. GORICA RUDNIK HRASTNIK 1.0 : 7.0 (3276 : 3484) 15.02.2020 17:00 1.0 : 7.0 (3276 : 3484) Pregled zapisnik .xls
14 TRIGLAV I. LITIJA 2001 I. TRIGLAV (Kranj) 8.0 : 0.0 (3581 : 3380) 15.02.2020 14:30 8.0 : 0.0 (3581 : 3380) Pregled zapisnik .xls
14 KONSTRUKTOR I. PROTEUS I. DVORANA TABOR (Maribor) 8.0 : 0.0 (3443 : 3270) 15.02.2020 16:00 8.0 : 0.0 (3443 : 3270) Pregled zapisnik .xls
14 LJUBELJ I. OGRAJCA TRŽIČ 3.0 : 5.0 (3444 : 3504) 15.02.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3444 : 3504) Pregled zapisnik .xls
15 CALCIT I. LJUBELJ I. KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3489 : 3326) 29.02.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3489 : 3326) Pregled zapisnik .xls
15 HRASTNIK I. KONSTRUKTOR I. RUDNIK HRASTNIK 1.0 : 7.0 (3343 : 3635) 29.02.2020 17:00 1.0 : 7.0 (3343 : 3635) Pregled zapisnik .xls
15 GORICA KONJICE I. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 4.0 : 4.0 (3477 : 3373) 29.02.2020 16:00 4.0 : 4.0 (3477 : 3373) Pregled zapisnik .xls
15 LITIJA 2001 I. PROTEUS I. LITIJA (Litija) 5.0 : 3.0 (3443 : 3391) 29.02.2020 17:30 5.0 : 3.0 (3443 : 3391) Pregled zapisnik .xls
15 OGRAJCA TRIGLAV I. MAKS PERC (Ljubljana) 6.0 : 2.0 (3381 : 3296) 29.02.2020 15:30 6.0 : 2.0 (3381 : 3296) Pregled zapisnik .xls
16 LJUBELJ I. GORICA TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3532 : 3515) 07.03.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3532 : 3515) Pregled zapisnik .xls
16 KONSTRUKTOR I. LITIJA 2001 I. DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3464 : 3236) 07.03.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3464 : 3236) Pregled zapisnik .xls
16 PROTEUS I. OGRAJCA 6.0 : 2.0 (3448 : 3417) 07.03.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3448 : 3417) Pregled zapisnik .xls
16 KONJICE I. HRASTNIK I. KONJIČANKA 6.0 : 2.0 (3345 : 3130) 07.03.2020 14:00 6.0 : 2.0 (3345 : 3130) Pregled zapisnik .xls
16 TRIGLAV I. CALCIT I. TRIGLAV (Kranj) 1.0 : 7.0 (3497 : 3538) 07.03.2020 14:30 1.0 : 7.0 (3497 : 3538) Pregled zapisnik .xls
17 OGRAJCA LITIJA 2001 I. MAKS PERC (Ljubljana) 5.0 : 3.0 (3514 : 3394) 06.06.2020 16:00 5.0 : 3.0 (3514 : 3394) Pregled zapisnik .xls
17 KONJICE I. KONSTRUKTOR I. KONJIČANKA 2.0 : 6.0 (3392 : 3454) 06.06.2020 14:00 2.0 : 6.0 (3392 : 3454) Pregled zapisnik .xls
17 CALCIT I. PROTEUS I. KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3592 : 3494) 06.06.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3592 : 3494) Pregled zapisnik .xls
17 HRASTNIK I. LJUBELJ I. RUDNIK HRASTNIK 2.0 : 6.0 (3334 : 3568) 06.06.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3334 : 3568) Pregled zapisnik .xls
17 GORICA TRIGLAV I. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 1.0 : 7.0 (3376 : 3535) 06.06.2020 17:00 1.0 : 7.0 (3376 : 3535) Pregled zapisnik .xls
18 KONSTRUKTOR I. OGRAJCA DVORANA TABOR (Maribor) 7.0 : 1.0 (3325 : 3230) 13.06.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3325 : 3230) Pregled zapisnik .xls
18 LJUBELJ I. KONJICE I. TRŽIČ 5.0 : 3.0 (3413 : 3341) 13.06.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3413 : 3341) Pregled zapisnik .xls
18 PROTEUS I. GORICA ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3460 : 3334) 13.06.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3460 : 3334) Pregled zapisnik .xls
18 LITIJA 2001 I. CALCIT I. LITIJA (Litija) 4.0 : 4.0 (3344 : 3418) 13.06.2020 17:30 4.0 : 4.0 (3344 : 3418) Pregled zapisnik .xls
18 TRIGLAV I. HRASTNIK I. TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3283 : 3126) 13.06.2020 14:30 6.0 : 2.0 (3283 : 3126) Pregled zapisnik .xls
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. PRIMOŽ PINTARIČ
KK LJUBLJANA
8,8
5280
583,72
5863,72
601,41
2. DAVOR SOBOČAN
KK TRIGLAV
9,0
5402
606,75
6008,75
600,88
3. IGOR ĆOSIĆ
KK GORICA
9,0
5398
583,22
5981,22
598,12
4. KLEMEN MAHKOVIC
KK GORICA
9,0
5364
607,56
5971,56
597,16
5. FRANC KIRBIŠ
KK KONJICE
9,0
5385
584,33
5969,33
596,93
6. BLAŽ ČERIN
KK LJUBELJ
9,0
5373
594,78
5967,78
596,78
7. MATEJ LEPEJ
KK TRIGLAV
9,0
5349
574,89
5923,89
592,39
8. DOMINIK KONEC
KK LJUBELJ
9,0
5309
589,25
5898,25
589,83
9. PETER JANTOL
KK KAMNIK
7,0
4120
586,13
4706,13
588,27
10. BOŠTJAN ZVEZIČ
KK KONSTRUKTOR
9,0
5302
567,11
5869,11
586,91
11. DANIJEL LAVRIČ
KK PROTEUS
6,0
3520
579,50
4099,50
585,64
12. ALEŠ BLAŽ
KK KONSTRUKTOR
8,5
4979
580,00
5559,00
585,16
13. KRISTJAN MIJATOVIĆ
KK KAMNIK
8,0
4677
578,78
5255,78
583,98
14. GAŠPER BURKELJCA
KK KAMNIK
8,5
4973
568,59
5541,59
583,33
15. TIMI JURANČIČ
KK KONSTRUKTOR
9,0
5229
591,67
5820,67
582,07
16. DENIS ČENANOVIĆ
KK PROTEUS
9,0
5221
582,78
5803,78
580,38
17. JURE STARMAN
KK KAMNIK
8,0
4631
587,44
5218,44
579,83
18. SANDI SAJKO
KK KONSTRUKTOR
9,0
5223
566,89
5789,89
578,99
19. ŽIGA POŽAR
KK PROTEUS
9,0
5170
595,22
5765,22
576,52
20. JURE MEJAČ
KK LJUBELJ
9,0
5169
592,38
5761,38
576,14
21. PRIMOŽ GOSTINČAR
KK GORICA
9,0
5181
580,33
5761,33
576,13
22. MATEJ TURK
KK KAMNIK
9,0
5186
565,78
5751,78
575,18
23. TOMAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
8,5
4891
569,56
5460,56
574,80
24. JURE JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
9,0
5175
567,41
5742,41
574,24
25. DAMJAN HAFNAR
KK KAMNIK
9,0
5167
574,00
5741,00
574,10
26. GREGA BAJŽELJ
KK TRIGLAV
9,0
5141
599,78
5740,78
574,08
27. KLEMEN SELOVSKI
KK LITIJA 2001
7,5
4296
567,88
4863,88
572,22
28. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
5,0
2842
582,75
3424,75
570,79
29. TOMAŽ ŽVANUT
KK TRIGLAV
9,0
5122
581,50
5703,50
570,35
30. IGOR ZAMLJEN
KK KAMNIK
5,5
3159
546,86
3705,86
570,13
31. MARKO OMAN
KK KAMNIK
7,0
3983
570,14
4553,14
569,14
32. KLEMEN IVANČIČ
KK LITIJA 2001
8,0
4558
564,11
5122,11
569,12
33. BOŠTJAN ŽVANUT
KK LJUBELJ
6,0
3400
578,00
3978,00
568,29
34. ZLATKO PAJNIČ
KK PROTEUS
9,0
5070
585,33
5655,33
565,53
35. ANDREJ LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
7,4
4160
565,86
4725,86
565,29
36. SIMON LAPANJE
KK GORICA
6,5
3654
582,50
4236,50
564,87
37. ALEKSANDER ŠPAREMBLEK
KK LJUBLJANA
7,0
3955
557,63
4512,63
564,08
38. DOMINIK PETROVČIČ
KK GORICA
7,0
3956
556,57
4512,57
564,07
39. JURE FLEISCHMAN
KK TRIGLAV
8,5
4776
579,33
5355,33
563,72
40. DAVID SELOVSKI
KK LITIJA 2001
7,0
3948
559,89
4507,89
563,49
41. ALEŠ MAVSAR
KK LJUBELJ
9,0
5037
584,50
5621,50
562,15
42. ROBERT PIRŠ
KK LITIJA 2001
9,0
5037
575,56
5612,56
561,26
43. ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
6,0
3366
559,33
3925,33
560,76
44. NIK MEDJA
KK LJUBELJ
7,0
3911
571,68
4482,68
560,34
45. STANE GMAJNER
KK KONJICE
9,0
5020
574,89
5594,89
559,49
46. ALEŠ PEPERKO
KK KONJICE
9,0
5030
557,00
5587,00
558,70
47. MIHA JENKO
KK SAVA
7,0
3896
553,20
4449,20
556,15
48. IGOR MOJŠKERC
KK LJUBLJANA
5,3
2917
541,60
3458,60
553,38
49. BRANE STRLE
KK TRIGLAV
8,5
4654
589,89
5243,89
551,99
50. JURE ERŽEN
KK LJUBLJANA
9,0
4958
558,40
5516,40
551,64
51. TADEJ MIJOVIĆ
KK KONJICE
7,0
3878
535,05
4413,05
551,63
52. ZORAN ŽIBRET
KK HRASTNIK
9,0
4945
569,78
5514,78
551,48
53. DUŠAN MAL
KK HRASTNIK
9,0
4941
572,11
5513,11
551,31
54. DAVID PEČNAK
KK KONJICE
7,0
3807
568,88
4375,88
546,98
55. MIRAN KRAVOS
KK GORICA
4,5
2447
538,74
2985,74
542,86
56. OSMAN KONJUCI
KK KONJICE
7,0
3801
541,82
4342,82
542,85
57. SLAVKO POGLAJEN
KK LITIJA 2001
8,5
4563
559,41
5122,41
539,20
58. ANTON PRELOGAR
KK HRASTNIK
8,0
4258
582,22
4840,22
537,80
59. IZTOK LOGAR
KK GORICA
6,0
3223
541,14
3764,14
537,73
60. KARLI MEDVED
KK HRASTNIK
9,0
4761
554,78
5315,78
531,58
61. ŠTEFAN GOLOBIČ
KK HRASTNIK
5,0
2551
546,31
3097,31
516,22
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. DAVOR SOBOČAN
KK TRIGLAV
9,00
5402,00
600,22
8,00
4854,00
606,75
17,00
10256,00
603,29
2. KLEMEN MAHKOVIC
KK GORICA
9,00
5364,00
596,00
9,00
5468,00
607,56
18,00
10832,00
601,78
3. BLAŽ ČERIN
KK LJUBELJ
9,00
5373,00
597,00
9,00
5353,00
594,78
18,00
10726,00
595,89
4. PRIMOŽ PINTARIČ
KK LJUBLJANA
8,75
5280,00
603,43
7,86
4588,00
583,72
16,61
9868,00
594,10
5. IGOR ĆOSIĆ
KK GORICA
9,00
5398,00
599,78
9,00
5249,00
583,22
18,00
10647,00
591,50
6. FRANC KIRBIŠ
KK KONJICE
9,00
5385,00
598,33
9,00
5259,00
584,33
18,00
10644,00
591,33
7. DOMINIK KONEC
KK LJUBELJ
9,00
5309,00
589,89
8,00
4714,00
589,25
17,00
10023,00
589,59
8. PETER JANTOL
KK KAMNIK
7,00
4120,00
588,57
8,00
4689,00
586,13
15,00
8809,00
587,27
9. TIMI JURANČIČ
KK KONSTRUKTOR
9,00
5229,00
581,00
9,00
5325,00
591,67
18,00
10554,00
586,33
10. GREGA BAJŽELJ
KK TRIGLAV
9,00
5141,00
571,22
9,00
5398,00
599,78
18,00
10539,00
585,50
11. ŽIGA POŽAR
KK PROTEUS
9,00
5170,00
574,44
9,00
5357,00
595,22
18,00
10527,00
584,83
12. MATEJ LEPEJ
KK TRIGLAV
9,00
5349,00
594,33
9,00
5174,00
574,89
18,00
10523,00
584,61
13. JURE STARMAN
KK KAMNIK
8,00
4631,00
578,88
9,00
5287,00
587,44
17,00
9918,00
583,41
14. DANIJEL LAVRIČ
KK PROTEUS
6,00
3520,00
586,67
6,00
3477,00
579,50
12,00
6997,00
583,08
15. ALEŠ BLAŽ
KK KONSTRUKTOR
8,50
4979,00
585,76
8,50
4930,00
580,00
17,00
9909,00
582,88
16. JURE MEJAČ
KK LJUBELJ
9,00
5169,00
574,33
8,00
4739,00
592,38
17,00
9908,00
582,82
17. KRISTJAN MIJATOVIĆ
KK KAMNIK
8,00
4677,00
584,63
9,00
5209,00
578,78
17,00
9886,00
581,53
18. DENIS ČENANOVIĆ
KK PROTEUS
9,00
5221,00
580,11
9,00
5245,00
582,78
18,00
10466,00
581,44
19. BOŠTJAN ZVEZIČ
KK KONSTRUKTOR
9,00
5302,00
589,11
9,00
5104,00
567,11
18,00
10406,00
578,11
20. PRIMOŽ GOSTINČAR
KK GORICA
9,00
5181,00
575,67
9,00
5223,00
580,33
18,00
10404,00
578,00
21. GAŠPER BURKELJCA
KK KAMNIK
8,50
4973,00
585,06
8,50
4833,00
568,59
17,00
9806,00
576,82
22. TOMAŽ ŽVANUT
KK TRIGLAV
9,00
5122,00
569,11
8,00
4652,00
581,50
17,00
9774,00
574,94
23. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
5,00
2842,00
568,40
4,00
2331,00
582,75
9,00
5173,00
574,78
24. ZLATKO PAJNIČ
KK PROTEUS
9,00
5070,00
563,33
9,00
5268,00
585,33
18,00
10338,00
574,33
25. DAMJAN HAFNAR
KK KAMNIK
9,00
5167,00
574,11
8,00
4592,00
574,00
17,00
9759,00
574,06
26. SANDI SAJKO
KK KONSTRUKTOR
9,00
5223,00
580,33
9,00
5102,00
566,89
18,00
10325,00
573,61
27. SIMON LAPANJE
KK GORICA
6,50
3654,00
562,15
8,00
4660,00
582,50
14,50
8314,00
573,38
28. BOŠTJAN ŽVANUT
KK LJUBELJ
6,00
3400,00
566,67
8,00
4624,00
578,00
14,00
8024,00
573,14
29. TOMAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
8,50
4891,00
575,41
9,00
5126,00
569,56
17,50
10017,00
572,40
30. ALEŠ MAVSAR
KK LJUBELJ
9,00
5037,00
559,67
8,00
4676,00
584,50
17,00
9713,00
571,35
31. JURE JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
9,00
5175,00
575,00
8,50
4823,00
567,41
17,50
9998,00
571,31
32. MATEJ TURK
KK KAMNIK
9,00
5186,00
576,22
9,00
5092,00
565,78
18,00
10278,00
571,00
33. JURE FLEISCHMAN
KK TRIGLAV
8,50
4776,00
561,88
9,00
5214,00
579,33
17,50
9990,00
570,86
34. KLEMEN SELOVSKI
KK LITIJA 2001
7,50
4296,00
572,80
8,00
4543,00
567,88
15,50
8839,00
570,26
35. MARKO OMAN
KK KAMNIK
7,00
3983,00
569,00
7,00
3991,00
570,14
14,00
7974,00
569,57
36. BRANE STRLE
KK TRIGLAV
8,50
4654,00
547,53
9,00
5309,00
589,89
17,50
9963,00
569,31
37. ROBERT PIRŠ
KK LITIJA 2001
9,00
5037,00
559,67
9,00
5180,00
575,56
18,00
10217,00
567,61
38. KLEMEN IVANČIČ
KK LITIJA 2001
8,00
4558,00
569,75
7,69
4338,00
564,11
15,69
8896,00
566,99
39. STANE GMAJNER
KK KONJICE
9,00
5020,00
557,78
9,00
5174,00
574,89
18,00
10194,00
566,33
40. ANDREJ LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
7,36
4160,00
565,22
7,00
3961,00
565,86
14,36
8121,00
565,53
41. NIK MEDJA
KK LJUBELJ
7,00
3911,00
558,71
6,25
3573,00
571,68
13,25
7484,00
564,83
42. IGOR ZAMLJEN
KK KAMNIK
5,50
3159,00
574,36
3,50
1914,00
546,86
9,00
5073,00
563,67
43. DAVID SELOVSKI
KK LITIJA 2001
7,00
3948,00
564,00
9,00
5039,00
559,89
16,00
8987,00
561,69
44. ALEKSANDER ŠPAREMBLEK
KK LJUBLJANA
7,00
3955,00
565,00
8,00
4461,00
557,63
15,00
8416,00
561,07
45. DOMINIK PETROVČIČ
KK GORICA
7,00
3956,00
565,14
7,00
3896,00
556,57
14,00
7852,00
560,86
46. DUŠAN MAL
KK HRASTNIK
9,00
4941,00
549,00
9,00
5149,00
572,11
18,00
10090,00
560,56
47. ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
6,00
3366,00
561,00
6,00
3356,00
559,33
12,00
6722,00
560,17
48. ZORAN ŽIBRET
KK HRASTNIK
9,00
4945,00
549,44
9,00
5128,00
569,78
18,00
10073,00
559,61
49. ANTON PRELOGAR
KK HRASTNIK
8,00
4258,00
532,25
9,00
5240,00
582,22
17,00
9498,00
558,71
50. ALEŠ PEPERKO
KK KONJICE
9,00
5030,00
558,89
8,00
4456,00
557,00
17,00
9486,00
558,00
51. DAVID PEČNAK
KK KONJICE
7,00
3807,00
543,86
8,00
4551,00
568,88
15,00
8358,00
557,20
52. MIHA JENKO
KK SAVA
7,00
3896,00
556,57
7,50
4149,00
553,20
14,50
8045,00
554,83
53. JURE ERŽEN
KK LJUBLJANA
9,00
4958,00
550,89
7,50
4188,00
558,40
16,50
9146,00
554,30
54. IGOR MOJŠKERC
KK LJUBLJANA
5,25
2917,00
555,62
5,00
2708,00
541,60
10,25
5625,00
548,78
55. SLAVKO POGLAJEN
KK LITIJA 2001
8,50
4563,00
536,82
6,06
3390,00
559,41
14,56
7953,00
546,22
56. TADEJ MIJOVIĆ
KK KONJICE
7,00
3878,00
554,00
5,25
2809,00
535,05
12,25
6687,00
545,88
57. OSMAN KONJUCI
KK KONJICE
7,00
3801,00
543,00
7,46
4042,00
541,82
14,46
7843,00
542,39
58. KARLI MEDVED
KK HRASTNIK
9,00
4761,00
529,00
9,00
4993,00
554,78
18,00
9754,00
541,89
59. MIRAN KRAVOS
KK GORICA
4,50
2447,00
543,78
4,75
2559,00
538,74
9,25
5006,00
541,19
60. IZTOK LOGAR
KK GORICA
6,00
3223,00
537,17
5,25
2841,00
541,14
11,25
6064,00
539,02
61. ŠTEFAN GOLOBIČ
KK HRASTNIK
5,00
2551,00
510,20
6,09
3327,00
546,31
11,09
5878,00
530,03

DARKO ŠTERBENK
KK TRIGLAV
1,00
577,00
577,00
0,00
0,00
NaN
1,00
577,00
577,00
VOJKO ŠEŠKO
KK HRASTNIK
3,00
1655,00
551,67
7,00
4085,00
583,57
10,00
5740,00
574,00
LUKA POTOČNIK
KK LJUBELJ
1,00
575,00
575,00
1,75
990,00
565,71
2,75
1565,00
569,09
DOMINIK OGRIZEK
KK PROTEUS
3,50
2044,00
584,00
4,50
2445,00
543,33
8,00
4489,00
561,13
FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
1,00
561,00
561,00
0,00
0,00
NaN
1,00
561,00
561,00
DRAGO RADOČAJ
KK GORICA
2,50
1394,00
557,60
3,00
1685,00
561,67
5,50
3079,00
559,82
MATJAŽ VOVK
KK LJUBELJ
4,00
2211,00
552,75
3,00
1684,00
561,33
7,00
3895,00
556,43
STANKO ŠROT
KK HRASTNIK
1,00
541,00
541,00
1,00
564,00
564,00
2,00
1105,00
552,50
LUDVIK NOVAK
KK LITIJA 2001
4,00
2202,00
550,50
4,75
2605,00
548,42
8,75
4807,00
549,37
LUKA SAJKO
KK KONSTRUKTOR
3,00
1683,00
561,00
3,00
1597,00
532,33
6,00
3280,00
546,67
ROBERT PINTERIČ
KK KONSTRUKTOR
0,50
271,00
542,00
0,50
275,00
550,00
1,00
546,00
546,00
SAVKO DEBELJAK
KK PIVKA
2,00
1086,00
543,00
3,25
1773,00
545,54
5,25
2859,00
544,57
MATEVŽ VILHAR
KK PROTEUS
0,50
271,00
542,00
0,00
0,00
NaN
0,50
271,00
542,00
BLAŽ JERMAN
KK LITIJA 2001
1,50
812,00
541,33
0,00
0,00
NaN
1,50
812,00
541,33
FRANCI KOZJEK
KK LJUBLJANA
4,00
2134,00
533,50
6,00
3249,00
541,50
10,00
5383,00
538,30
ZDRAVKO SALOBIR
KK KONJICE
1,00
560,00
560,00
1,00
512,00
512,00
2,00
1072,00
536,00
BOŠTJAN HRASTNIK
KK KONJICE
1,00
546,00
546,00
2,54
1351,00
531,89
3,54
1897,00
535,88
MITJA ANDLOVIC
KK GORICA
2,00
1058,00
529,00
0,50
281,00
562,00
2,50
1339,00
535,60
ANŽE BAJŽELJ
KK TRIGLAV
1,64
892,00
543,90
3,00
1580,00
526,67
4,64
2472,00
532,76
MARJAN PROSEN
KK GORICA
0,50
265,00
530,00
0,00
0,00
NaN
0,50
265,00
530,00
MUHAMED TUFEKČIĆ
KK HRASTNIK
2,00
1058,00
529,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1058,00
529,00
MATJAŽ JERMAN
KK LJUBLJANA
2,00
1084,00
542,00
2,00
1029,00
514,50
4,00
2113,00
528,25
PATRICK ŠKRLEC
KK HRASTNIK
1,00
522,00
522,00
0,00
0,00
NaN
1,00
522,00
522,00
SMILJAN ŠKRLEC
KK HRASTNIK
1,00
517,00
517,00
0,00
0,00
NaN
1,00
517,00
517,00
DUŠAN BAJDA
KK HRASTNIK
3,50
1752,00
500,57
3,50
1852,00
529,14
7,00
3604,00
514,86
TINE VIDMAR
KK PROTEUS
1,00
511,00
511,00
0,00
0,00
NaN
1,00
511,00
511,00
ANDREJ FIDERŠEK
KK KONJICE
4,00
2066,00
516,50
1,75
841,00
480,57
5,75
2907,00
505,57
BRANKO ZAKOŠEK
KK HRASTNIK
1,50
712,00
474,67
0,00
0,00
NaN
1,50
712,00
474,67
JAN PEPELNJAK
KK HRASTNIK
1,00
430,00
430,00
0,00
0,00
NaN
1,00
430,00
430,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. PROTEUS I.
9.0
20210
10923
31133
576,54
103
9.0
20329
10949
31278
579,22
95
18.0
40539
21872
62411
577,88
198
2. LJUBELJ I.
9.0
20128
10857
30985
573,80
96
9.0
20529
10890
31419
581,83
96
18.0
40657
21747
62404
577,81
192
3. CALCIT I.
9.0
20488
10802
31290
579,44
98
9.0
20209
10806
31015
574,35
78
18.0
40697
21608
62305
576,90
176
4. KONSTRUKTOR I.
9.0
20347
11055
31402
581,52
83
9.0
20114
10749
30863
571,54
97
18.0
40461
21804
62265
576,53
180
5. TRIGLAV I.
9.0
20037
10687
30724
568,96
99
9.0
20494
10961
31455
582,50
118
18.0
40531
21648
62179
575,73
217
6. GORICA
9.0
19984
10454
30438
563,67
140
9.0
19959
10803
30762
569,67
116
18.0
39943
21257
61200
566,67
256
7. OGRAJCA
9.0
20117
10553
30670
567,96
102
9.0
19974
10252
30226
559,74
123
18.0
40091
20805
60896
563,85
225
8. LITIJA 2001 I.
9.0
19952
10355
30307
561,24
126
9.0
20023
10459
30482
564,48
105
18.0
39975
20814
60789
562,86
231
9. KONJICE I.
9.0
19809
10284
30093
557,28
177
9.0
19978
10031
30009
555,72
184
18.0
39787
20315
60102
556,50
361
10. HRASTNIK I.
9.0
19362
9281
28643
530,43
281
9.0
20228
10321
30549
565,72
179
18.0
39590
19602
59192
548,07
460