Domov

Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - VZHOD Moški

1.B SLOVENSKA LIGA - VZHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. KONJICE 1
Slovenske Konjice
14 9 1 4 19 70.0 42.0
2. HRASTNIK 1
Hrastnik
14 9 0 5 18 64.5 47.5
3. RUDAR 1
Trbovlje
14 9 0 5 18 61.0 51.0
4. RADENSKA
MURSKA SOBOTA
14 8 0 6 16 57.0 55.0
5. LITIJA 2001 2
Litija
14 7 0 7 14 54.5 57.5
6. SLOVENJ GRADEC
Slovenj Gradec
14 6 1 7 13 56.5 55.5
7. CERŠAK 1
Ceršak
14 6 1 7 13 55.0 57.0
8. RUŠE
Ruše
14 5 1 8 11 50.5 61.5
9. KONSTRUKTOR 2
Maribor
14 4 1 9 9 47.0 65.0
10. LOKOMOTIVA 1
Maribor
14 4 1 9 9 44.0 68.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 RUŠE KONJICE 1 23.09.2023 12:30 6.0 : 2.0 (3408 : 3252) Pregled Zapisnik .xls
1 LITIJA 2001 2 RUDAR 1 LITIJA (Litija) 23.09.2023 13:30 5.0 : 3.0 (3322 : 3323) Pregled Zapisnik .xls
1 CERŠAK 1 LOKOMOTIVA 1 CERŠAK (Ceršak) 23.09.2023 14:00 5.0 : 3.0 (3240 : 3172) Pregled Zapisnik .xls
1 SLOVENJ GRADEC KONSTRUKTOR 2 23.09.2023 16:00 1.0 : 7.0 (3158 : 3248) Pregled Zapisnik .xls
1 HRASTNIK 1 RADENSKA RUDNIK HRASTNIK 23.09.2023 17:00 3.0 : 5.0 (3400 : 3442) Pregled Zapisnik .xls
2 KONSTRUKTOR 2 RUŠE DVORANA TABOR (Maribor) 28.09.2023 18:00 4.0 : 4.0 (3185 : 3184) Pregled Zapisnik .xls
2 RADENSKA KONJICE 1 VIKEND RADENCI 30.09.2023 13:00 5.5 : 2.5 (3132 : 3113) Pregled Zapisnik .xls
2 LOKOMOTIVA 1 SLOVENJ GRADEC DVORANA TABOR (Maribor) 30.09.2023 13:00 3.0 : 5.0 (3190 : 3248) Pregled Zapisnik .xls
2 RUDAR 1 CERŠAK 1 RUDAR (Trbovlje) 30.09.2023 17:00 6.0 : 2.0 (3366 : 3194) Pregled Zapisnik .xls
2 HRASTNIK 1 LITIJA 2001 2 RUDNIK HRASTNIK 30.09.2023 17:00 6.0 : 2.0 (3507 : 3388) Pregled Zapisnik .xls
3 RUŠE LOKOMOTIVA 1 ŠPORTNI PARK RUŠE 14.10.2023 12:30 6.0 : 2.0 (3384 : 3276) Pregled Zapisnik .xls
3 LITIJA 2001 2 RADENSKA LITIJA (Litija) 14.10.2023 13:30 6.0 : 2.0 (3291 : 3256) Pregled Zapisnik .xls
3 KONJICE 1 KONSTRUKTOR 2 KONJIČANKA 14.10.2023 14:00 7.0 : 1.0 (3570 : 3337) Pregled Zapisnik .xls
3 CERŠAK 1 HRASTNIK 1 CERŠAK (Ceršak) 14.10.2023 14:00 3.0 : 5.0 (3173 : 3242) Pregled Zapisnik .xls
3 SLOVENJ GRADEC RUDAR 1 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 14.10.2023 16:00 6.0 : 2.0 (3343 : 3229) Pregled Zapisnik .xls
4 LOKOMOTIVA 1 KONJICE 1 DVORANA TABOR (Maribor) 21.10.2023 10:00 6.0 : 2.0 (3184 : 3173) Pregled Zapisnik .xls
4 RADENSKA KONSTRUKTOR 2 VIKEND RADENCI 21.10.2023 13:00 5.0 : 3.0 (3268 : 3134) Pregled Zapisnik .xls
4 LITIJA 2001 2 CERŠAK 1 LITIJA (Litija) 21.10.2023 13:30 7.0 : 1.0 (3317 : 3199) Pregled Zapisnik .xls
4 HRASTNIK 1 SLOVENJ GRADEC RUDNIK HRASTNIK 21.10.2023 17:00 5.0 : 3.0 (3527 : 3439) Pregled Zapisnik .xls
4 RUDAR 1 RUŠE RUDAR (Trbovlje) 21.10.2023 17:00 6.0 : 2.0 (3339 : 3255) Pregled Zapisnik .xls
5 RUŠE HRASTNIK 1 ŠPORTNI PARK RUŠE 28.10.2023 12:30 6.5 : 1.5 (3370 : 3236) Pregled Zapisnik .xls
5 KONJICE 1 RUDAR 1 KONJIČANKA 28.10.2023 14:00 5.0 : 3.0 (3332 : 3246) Pregled Zapisnik .xls
5 CERŠAK 1 RADENSKA CERŠAK (Ceršak) 28.10.2023 14:00 6.0 : 2.0 (3250 : 3196) Pregled Zapisnik .xls
5 SLOVENJ GRADEC LITIJA 2001 2 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 28.10.2023 16:00 7.0 : 1.0 (3363 : 3101) Pregled Zapisnik .xls
5 KONSTRUKTOR 2 LOKOMOTIVA 1 DVORANA TABOR (Maribor) 28.10.2023 19:00 2.0 : 6.0 (3237 : 3315) Pregled Zapisnik .xls
6 RADENSKA LOKOMOTIVA 1 VIKEND RADENCI 04.11.2023 13:00 5.0 : 3.0 (3265 : 3212) Pregled Zapisnik .xls
6 LITIJA 2001 2 RUŠE LITIJA (Litija) 04.11.2023 13:30 6.0 : 2.0 (3324 : 3241) Pregled Zapisnik .xls
6 CERŠAK 1 SLOVENJ GRADEC CERŠAK (Ceršak) 04.11.2023 14:00 6.0 : 2.0 (3274 : 3096) Pregled Zapisnik .xls
6 RUDAR 1 KONSTRUKTOR 2 RUDAR (Trbovlje) 04.11.2023 17:00 5.0 : 3.0 (3236 : 3144) Pregled Zapisnik .xls
6 HRASTNIK 1 KONJICE 1 RUDNIK HRASTNIK 04.11.2023 17:00 2.0 : 6.0 (3330 : 3416) Pregled Zapisnik .xls
7 RUŠE CERŠAK 1 ŠPORTNI PARK RUŠE 18.11.2023 12:30 2.0 : 6.0 (3278 : 3400) Pregled Zapisnik .xls
7 LOKOMOTIVA 1 RUDAR 1 DVORANA TABOR (Maribor) 18.11.2023 13:00 2.0 : 6.0 (3068 : 3169) Pregled Zapisnik .xls
7 KONJICE 1 LITIJA 2001 2 KONJIČANKA 18.11.2023 14:00 5.0 : 3.0 (3384 : 3377) Pregled Zapisnik .xls
7 SLOVENJ GRADEC RADENSKA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 18.11.2023 17:00 6.0 : 2.0 (3272 : 3169) Pregled Zapisnik .xls
7 KONSTRUKTOR 2 HRASTNIK 1 DVORANA TABOR (Maribor) 18.11.2023 19:00 2.0 : 6.0 (3191 : 3216) Pregled Zapisnik .xls
8 RADENSKA RUDAR 1 25.11.2023 13:00 6.0 : 2.0 (3318 : 3171) Pregled Zapisnik .xls
8 LITIJA 2001 2 KONSTRUKTOR 2 LITIJA (Litija) 25.11.2023 13:30 7.0 : 1.0 (3432 : 3239) Pregled Zapisnik .xls
8 CERŠAK 1 KONJICE 1 CERŠAK (Ceršak) 25.11.2023 14:00 1.0 : 7.0 (3165 : 3292) Pregled Zapisnik .xls
8 SLOVENJ GRADEC RUŠE SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 25.11.2023 16:00 1.0 : 7.0 (3187 : 3310) Pregled Zapisnik .xls
8 HRASTNIK 1 LOKOMOTIVA 1 RUDNIK HRASTNIK 25.11.2023 17:00 8.0 : 0.0 (3530 : 3398) Pregled Zapisnik .xls
9 RUŠE RADENSKA ŠPORTNI PARK RUŠE 02.12.2023 12:30 6.0 : 2.0 (3356 : 3295) Pregled Zapisnik .xls
9 LOKOMOTIVA 1 LITIJA 2001 2 DVORANA TABOR (Maribor) 02.12.2023 13:00 1.0 : 7.0 (3164 : 3238) Pregled Zapisnik .xls
9 KONJICE 1 SLOVENJ GRADEC KONJIČANKA 02.12.2023 14:00 4.0 : 4.0 (3397 : 3344) Pregled Zapisnik .xls
9 RUDAR 1 HRASTNIK 1 RUDAR (Trbovlje) 02.12.2023 17:00 5.0 : 3.0 (3334 : 3331) Pregled Zapisnik .xls
9 KONSTRUKTOR 2 CERŠAK 1 DVORANA TABOR (Maribor) 02.12.2023 19:00 6.0 : 2.0 (3130 : 3092) Pregled Zapisnik .xls
10 LOKOMOTIVA 1 CERŠAK 1 DVORANA TABOR (Maribor) 13.01.2024 13:00 4.0 : 4.0 (3254 : 3208) Pregled Zapisnik .xls
10 RADENSKA HRASTNIK 1 VIKEND RADENCI 13.01.2024 13:00 3.0 : 5.0 (3151 : 3200) Pregled Zapisnik .xls
10 KONJICE 1 RUŠE KONJIČANKA 13.01.2024 14:00 7.0 : 1.0 (3351 : 3245) Pregled Zapisnik .xls
10 RUDAR 1 LITIJA 2001 2 RUDAR (Trbovlje) 13.01.2024 17:00 6.0 : 2.0 (3329 : 3211) Pregled Zapisnik .xls
10 KONSTRUKTOR 2 SLOVENJ GRADEC DVORANA TABOR (Maribor) 13.01.2024 19:00 5.0 : 3.0 (3172 : 3117) Pregled Zapisnik .xls
11 RUŠE KONSTRUKTOR 2 20.01.2024 12:30 2.0 : 6.0 (3244 : 3265) Pregled Zapisnik .xls
11 LITIJA 2001 2 HRASTNIK 1 20.01.2024 13:30 2.0 : 6.0 (3195 : 3257) Pregled Zapisnik .xls
11 KONJICE 1 RADENSKA KONJIČANKA 20.01.2024 14:00 7.5 : 0.5 (3459 : 3222) Pregled Zapisnik .xls
11 CERŠAK 1 RUDAR 1 CERŠAK (Ceršak) 20.01.2024 14:00 7.0 : 1.0 (3212 : 3153) Pregled Zapisnik .xls
11 SLOVENJ GRADEC LOKOMOTIVA 1 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 20.01.2024 16:00 7.0 : 1.0 (3265 : 3171) Pregled Zapisnik .xls
12 RADENSKA LITIJA 2001 2 VIKEND RADENCI 27.01.2024 13:00 8.0 : 0.0 (3330 : 3176) Pregled Zapisnik .xls
12 LOKOMOTIVA 1 RUŠE DVORANA TABOR (Maribor) 27.01.2024 13:00 6.0 : 2.0 (3133 : 3132) Pregled Zapisnik .xls
12 HRASTNIK 1 CERŠAK 1 RUDNIK HRASTNIK 27.01.2024 17:00 6.0 : 2.0 (3490 : 3420) Pregled Zapisnik .xls
12 RUDAR 1 SLOVENJ GRADEC RUDAR (Trbovlje) 27.01.2024 17:00 6.0 : 2.0 (3421 : 3367) Pregled Zapisnik .xls
12 KONSTRUKTOR 2 KONJICE 1 DVORANA TABOR (Maribor) 27.01.2024 19:00 3.0 : 5.0 (3239 : 3266) Pregled Zapisnik .xls
13 RUŠE RUDAR 1 ŠPORTNI PARK RUŠE 10.02.2024 12:30 3.0 : 5.0 (3287 : 3305) Pregled Zapisnik .xls
13 KONJICE 1 LOKOMOTIVA 1 KONJIČANKA 10.02.2024 14:00 7.0 : 1.0 (3411 : 3184) Pregled Zapisnik .xls
13 CERŠAK 1 LITIJA 2001 2 CERŠAK (Ceršak) 10.02.2024 14:00 7.0 : 1.0 (3250 : 3102) Pregled Zapisnik .xls
13 SLOVENJ GRADEC HRASTNIK 1 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 10.02.2024 16:00 7.0 : 1.0 (3246 : 3153) Pregled Zapisnik .xls
13 KONSTRUKTOR 2 RADENSKA DVORANA TABOR (Maribor) 10.02.2024 19:00 2.0 : 6.0 (3125 : 3139) Pregled Zapisnik .xls
14 RADENSKA CERŠAK 1 VIKEND RADENCI 17.02.2024 13:00 5.0 : 3.0 (3211 : 3169) Pregled Zapisnik .xls
14 LITIJA 2001 2 SLOVENJ GRADEC 17.02.2024 13:30 5.5 : 2.5 (3293 : 3245) Pregled Zapisnik .xls
14 RUDAR 1 KONJICE 1 RUDAR (Trbovlje) 17.02.2024 17:00 5.0 : 3.0 (3350 : 3346) Pregled Zapisnik .xls
14 HRASTNIK 1 RUŠE RUDNIK HRASTNIK 17.02.2024 17:00 7.0 : 1.0 (3480 : 3252) Pregled Zapisnik .xls
14 LOKOMOTIVA 1 KONSTRUKTOR 2 DVORANA TABOR (Maribor) 17.02.2024 19:00 6.0 : 2.0 (3208 : 3134) Pregled Zapisnik .xls
15 RUŠE LITIJA 2001 2 02.03.2024 12:30
15 LOKOMOTIVA 1 RADENSKA 02.03.2024 13:00
15 KONJICE 1 HRASTNIK 1 02.03.2024 14:00
15 SLOVENJ GRADEC CERŠAK 1 02.03.2024 16:00
15 KONSTRUKTOR 2 RUDAR 1 02.03.2024 19:00
16 RADENSKA SLOVENJ GRADEC 09.03.2024 13:00
16 LITIJA 2001 2 KONJICE 1 09.03.2024 13:30
16 CERŠAK 1 RUŠE 09.03.2024 14:00
16 HRASTNIK 1 KONSTRUKTOR 2 09.03.2024 17:00
16 RUDAR 1 LOKOMOTIVA 1 09.03.2024 17:00
17 RUŠE SLOVENJ GRADEC 16.03.2024 12:30
17 LOKOMOTIVA 1 HRASTNIK 1 16.03.2024 13:00
17 KONJICE 1 CERŠAK 1 16.03.2024 14:00
17 RUDAR 1 RADENSKA 16.03.2024 17:00
17 KONSTRUKTOR 2 LITIJA 2001 2 16.03.2024 19:00
18 RADENSKA RUŠE 23.03.2024 13:00
18 LITIJA 2001 2 LOKOMOTIVA 1 23.03.2024 13:30
18 CERŠAK 1 KONSTRUKTOR 2 23.03.2024 14:00
18 SLOVENJ GRADEC KONJICE 1 23.03.2024 16:00
18 HRASTNIK 1 RUDAR 1 23.03.2024 17:00

PDF
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. MATIC KREUH
KK RADLJE
3,5
1997
605,20
2602,20
578,27
2. MILAN KOVAČIČ
KK RADENSKA
7,0
4058
562,43
4620,43
577,55
3. MATIC FERK
KK CERŠAK
5,0
2875
548,57
3423,57
570,60
4. JANI STERŽAJ
KK RADENSKA
7,0
3938
583,57
4521,57
565,20
5. FRANC KIRBIŠ
KK KONJICE
7,0
3889
600,14
4489,14
561,14
6. DAVID PEČNAK
KK KONJICE
7,0
3905
555,60
4460,60
557,58
7. DENIS BAJRIČ
KK KONSTRUKTOR
7,0
3931
526,86
4457,86
557,23
8. TADEJ TUŠEK
KK RUDAR
6,0
3319
573,17
3892,17
556,02
9. IVAN NARAT
KK RUDAR
6,0
3311
580,20
3891,20
555,89
10. JAN KRESNIK
KK SLOVENJ GRADEC
6,8
3748
559,82
4307,82
555,85
11. DAVID PETEK
KK LOKOMOTIVA
7,0
3916
530,77
4446,77
555,85
12. PATRICK ŠKRLEC
KK HRASTNIK
7,0
3863
581,71
4444,71
555,59
13. MARKO NOVARLIČ
KK KONSTRUKTOR
6,0
3324
547,57
3871,57
553,08
14. FRANC KAPUN
KK CERŠAK
5,0
2770
542,86
3312,86
552,14
15. DUŠAN MAL
KK HRASTNIK
6,5
3573
567,17
4140,17
552,02
16. FRANC JERŠE
KK LITIJA 2001
7,0
3860
553,17
4413,17
551,65
17. ZVONE IZGORŠEK
KK RUDAR
7,0
3846
566,83
4412,83
551,60
18. LUDVIK NOVAK
KK LITIJA 2001
6,0
3287
571,41
3858,41
551,20
19. ANDREJ KOCJAN
KK RUŠE
7,0
3837
565,57
4402,57
550,32
20. DUŠAN BAJDA
KK HRASTNIK
7,0
3820
579,14
4399,14
549,89
21. ANTON ZAJC
KK SLOVENJ GRADEC
7,0
3845
545,38
4390,38
548,80
22. ŽIGA PARADIŽ
KK RUŠE
7,0
3814
571,43
4385,43
548,18
23. MIRKO HARC
KK LOKOMOTIVA
4,0
2180
560,00
2740,00
548,00
24. BRANKO OŠLOVNIK
KK SLOVENJ GRADEC
7,0
3826
546,57
4372,57
546,57
25. TADEJ MIJOVIĆ
KK KONJICE
7,0
3808
560,83
4368,83
546,10
26. DARKO LEVSTIK
KK RUDAR
6,0
3262
559,71
3821,71
545,96
27. OSMAN KONJUCI
KK KONJICE
5,5
2976
571,00
3547,00
545,69
28. FERDO POGORELČNIK
KK SLOVENJ GRADEC
4,0
2179
540,60
2719,60
543,92
29. ALEŠ PEPERKO
KK KONJICE
7,0
3790
559,29
4349,29
543,66
30. ANDRAŽ KREVH
KK SLOVENJ GRADEC
4,5
2446
543,62
2989,62
543,57
31. SERGEJ STRUBER
KK CERŠAK
6,5
3513
556,31
4069,31
542,57
32. SANDI SAJKO
KK LOKOMOTIVA
6,5
3521
546,48
4067,48
542,33
33. ERIK HALOŽAN
KK LOKOMOTIVA
4,3
2332
513,56
2845,56
542,01
34. IZET LEMEZOVIĆ
KK LOKOMOTIVA
4,0
2182
524,57
2706,57
541,31
35. ZORAN ŽIBRET
KK HRASTNIK
6,0
3229
557,25
3786,25
540,89
36. MARJAN JERIČ
KK LITIJA 2001
5,0
2698
544,21
3242,21
540,37
37. ANTON PRELOGAR
KK HRASTNIK
6,0
3189
588,83
3777,83
539,69
38. MARCEL HAUC
KK CERŠAK
6,0
3223
552,22
3775,22
539,32
39. JANEZ DOBRAVEC
KK LITIJA 2001
6,5
3501
543,43
4044,43
539,26
40. MLADEN EMERŠIČ
KK RADENSKA
4,0
2138
549,00
2687,00
537,40
41. GAŠPER HALOŽAN
KK LOKOMOTIVA
5,0
2695
524,00
3219,00
536,50
42. ALEKSANDER BREČKO
KK RUŠE
5,3
2768
566,00
3334,00
533,44
43. RIHARD BUČAR
KK LITIJA 2001
3,5
1856
543,17
2399,17
533,15
44. SILVO ZORKO
KK RUŠE
5,5
2939
524,00
3463,00
532,77
45. STANE GMAJNER
KK KONJICE
5,5
2885
575,86
3460,86
532,44
46. IGOR SKAZA
KK LOKOMOTIVA
5,0
2671
517,72
3188,72
531,45
47. TIMOTEJ SKROBER
KK KONSTRUKTOR
7,0
3711
536,71
4247,71
530,96
48. SEFKO SEFEROVIĆ
KK RUŠE
5,0
2652
532,40
3184,40
530,73
49. VINKO HLEB
KK RADENSKA
7,0
3712
533,86
4245,86
530,73
50. DENIS HARC
KK CERŠAK
3,5
1866
519,25
2385,25
530,06
51. ROBERT ROŽANC
KK RADENSKA
3,5
1840
527,50
2367,50
526,11
52. KARLI MEDVED
KK HRASTNIK
7,0
3627
575,33
4202,33
525,29
53. SREČKO ZVEIDIK
KK CERŠAK
3,5
1837
517,14
2354,14
523,14
54. DUŠAN POHOVNIKAR
KK RADENSKA
7,0
3651
522,40
4173,40
521,68
55. SVIT ROZINA
KK LITIJA 2001
3,5
1824
510,00
2334,00
518,67
56. ROBERT SIMONIČ
KK KONSTRUKTOR
5,0
2580
505,43
3085,43
514,24
57. GORAN HALIČ
KK KONSTRUKTOR
6,5
3342
512,62
3854,62
513,95
58. MUHAMED TUFEKČIĆ
KK RUDAR
4,3
2149
546,67
2695,67
513,46
59. MIHA GLAVNIK
KK RADENSKA
4,0
2006
504,00
2510,00
502,00
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MATIC KREUH
KK RADLJE
3,50
1997,00
570,57
5,00
3026,00
605,20
8,50
5023,00
590,94
2. FRANC KIRBIŠ
KK KONJICE
7,00
3889,00
555,57
7,00
4201,00
600,14
14,00
8090,00
577,86
3. JANI STERŽAJ
KK RADENSKA
7,00
3938,00
562,57
7,00
4085,00
583,57
14,00
8023,00
573,07
4. MILAN KOVAČIČ
KK RADENSKA
7,00
4058,00
579,71
7,00
3937,00
562,43
14,00
7995,00
571,07
5. PATRICK ŠKRLEC
KK HRASTNIK
7,00
3863,00
551,86
7,00
4072,00
581,71
14,00
7935,00
566,79
6. IVAN NARAT
KK RUDAR
6,00
3311,00
551,83
5,00
2901,00
580,20
11,00
6212,00
564,73
7. TADEJ TUŠEK
KK RUDAR
6,00
3319,00
553,17
6,00
3439,00
573,17
12,00
6758,00
563,17
8. DUŠAN BAJDA
KK HRASTNIK
7,00
3820,00
545,71
7,00
4054,00
579,14
14,00
7874,00
562,43
9. LUDVIK NOVAK
KK LITIJA 2001
6,00
3287,00
547,83
6,75
3857,00
571,41
12,75
7144,00
560,31
10. ANTON PRELOGAR
KK HRASTNIK
6,00
3189,00
531,50
6,00
3533,00
588,83
12,00
6722,00
560,17
11. MATIC FERK
KK CERŠAK
5,00
2875,00
575,00
7,00
3840,00
548,57
12,00
6715,00
559,58
12. ŽIGA PARADIŽ
KK RUŠE
7,00
3814,00
544,86
7,00
4000,00
571,43
14,00
7814,00
558,14
13. DUŠAN MAL
KK HRASTNIK
6,50
3573,00
549,69
6,00
3403,00
567,17
12,50
6976,00
558,08
14. ZVONE IZGORŠEK
KK RUDAR
7,00
3846,00
549,43
6,00
3401,00
566,83
13,00
7247,00
557,46
15. JAN KRESNIK
KK SLOVENJ GRADEC
6,75
3748,00
555,26
5,50
3079,00
559,82
12,25
6827,00
557,31
16. DAVID PEČNAK
KK KONJICE
7,00
3905,00
557,86
5,00
2778,00
555,60
12,00
6683,00
556,92
17. ANDREJ KOCJAN
KK RUŠE
7,00
3837,00
548,14
7,00
3959,00
565,57
14,00
7796,00
556,86
18. OSMAN KONJUCI
KK KONJICE
5,50
2976,00
541,09
6,00
3426,00
571,00
11,50
6402,00
556,70
19. STANE GMAJNER
KK KONJICE
5,50
2885,00
524,55
7,00
4031,00
575,86
12,50
6916,00
553,28
20. DARKO LEVSTIK
KK RUDAR
6,00
3262,00
543,67
7,00
3918,00
559,71
13,00
7180,00
552,31
21. FRANC JERŠE
KK LITIJA 2001
7,00
3860,00
551,43
6,00
3319,00
553,17
13,00
7179,00
552,23
22. TADEJ MIJOVIĆ
KK KONJICE
7,00
3808,00
544,00
6,00
3365,00
560,83
13,00
7173,00
551,77
23. MARKO NOVARLIČ
KK KONSTRUKTOR
6,00
3324,00
554,00
7,00
3833,00
547,57
13,00
7157,00
550,54
24. ALEŠ PEPERKO
KK KONJICE
7,00
3790,00
541,43
7,00
3915,00
559,29
14,00
7705,00
550,36
25. MIRKO HARC
KK LOKOMOTIVA
4,00
2180,00
545,00
2,00
1120,00
560,00
6,00
3300,00
550,00
26. SERGEJ STRUBER
KK CERŠAK
6,50
3513,00
540,46
6,50
3616,00
556,31
13,00
7129,00
548,38
27. FRANC KAPUN
KK CERŠAK
5,00
2770,00
554,00
7,00
3800,00
542,86
12,00
6570,00
547,50
28. ANTON ZAJC
KK SLOVENJ GRADEC
7,00
3845,00
549,29
6,50
3545,00
545,38
13,50
7390,00
547,41
29. BRANKO OŠLOVNIK
KK SLOVENJ GRADEC
7,00
3826,00
546,57
7,00
3826,00
546,57
14,00
7652,00
546,57
30. ALEKSANDER BREČKO
KK RUŠE
5,25
2768,00
527,24
5,00
2830,00
566,00
10,25
5598,00
546,15
31. ZORAN ŽIBRET
KK HRASTNIK
6,00
3229,00
538,17
4,00
2229,00
557,25
10,00
5458,00
545,80
32. DAVID PETEK
KK LOKOMOTIVA
7,00
3916,00
559,43
6,50
3450,00
530,77
13,50
7366,00
545,63
33. KARLI MEDVED
KK HRASTNIK
7,00
3627,00
518,14
6,00
3452,00
575,33
13,00
7079,00
544,54
34. DENIS BAJRIČ
KK KONSTRUKTOR
7,00
3931,00
561,57
7,00
3688,00
526,86
14,00
7619,00
544,21
35. MARCEL HAUC
KK CERŠAK
6,00
3223,00
537,17
5,19
2866,00
552,22
11,19
6089,00
544,15
36. SANDI SAJKO
KK LOKOMOTIVA
6,50
3521,00
541,69
5,25
2869,00
546,48
11,75
6390,00
543,83
37. ANDRAŽ KREVH
KK SLOVENJ GRADEC
4,50
2446,00
543,56
5,25
2854,00
543,62
9,75
5300,00
543,59
38. FERDO POGORELČNIK
KK SLOVENJ GRADEC
4,00
2179,00
544,75
5,00
2703,00
540,60
9,00
4882,00
542,44
39. MARJAN JERIČ
KK LITIJA 2001
5,00
2698,00
539,60
4,75
2585,00
544,21
9,75
5283,00
541,85
40. MLADEN EMERŠIČ
KK RADENSKA
4,00
2138,00
534,50
3,00
1647,00
549,00
7,00
3785,00
540,71
41. JANEZ DOBRAVEC
KK LITIJA 2001
6,50
3501,00
538,62
1,75
951,00
543,43
8,25
4452,00
539,64
42. RIHARD BUČAR
KK LITIJA 2001
3,50
1856,00
530,29
6,00
3259,00
543,17
9,50
5115,00
538,42
43. IZET LEMEZOVIĆ
KK LOKOMOTIVA
4,00
2182,00
545,50
5,25
2754,00
524,57
9,25
4936,00
533,62
44. TIMOTEJ SKROBER
KK KONSTRUKTOR
7,00
3711,00
530,14
7,00
3757,00
536,71
14,00
7468,00
533,43
45. VINKO HLEB
KK RADENSKA
7,00
3712,00
530,29
7,00
3737,00
533,86
14,00
7449,00
532,07
46. SEFKO SEFEROVIĆ
KK RUŠE
5,00
2652,00
530,40
5,00
2662,00
532,40
10,00
5314,00
531,40
47. GAŠPER HALOŽAN
KK LOKOMOTIVA
5,00
2695,00
539,00
6,00
3144,00
524,00
11,00
5839,00
530,82
48. SILVO ZORKO
KK RUŠE
5,50
2939,00
534,36
3,00
1572,00
524,00
8,50
4511,00
530,71
49. ERIK HALOŽAN
KK LOKOMOTIVA
4,25
2332,00
548,71
4,50
2311,00
513,56
8,75
4643,00
530,63
50. IGOR SKAZA
KK LOKOMOTIVA
5,00
2671,00
534,20
2,54
1315,00
517,72
7,54
3986,00
528,65
51. ROBERT ROŽANC
KK RADENSKA
3,50
1840,00
525,71
4,00
2110,00
527,50
7,50
3950,00
526,67
52. DENIS HARC
KK CERŠAK
3,50
1866,00
533,14
4,00
2077,00
519,25
7,50
3943,00
525,73
53. DUŠAN POHOVNIKAR
KK RADENSKA
7,00
3651,00
521,57
5,00
2612,00
522,40
12,00
6263,00
521,92
54. SREČKO ZVEIDIK
KK CERŠAK
3,50
1837,00
524,86
3,50
1810,00
517,14
7,00
3647,00
521,00
55. SVIT ROZINA
KK LITIJA 2001
3,50
1824,00
521,14
1,50
765,00
510,00
5,00
2589,00
517,80
56. MUHAMED TUFEKČIĆ
KK RUDAR
4,25
2149,00
505,65
1,50
820,00
546,67
5,75
2969,00
516,35
57. GORAN HALIČ
KK KONSTRUKTOR
6,50
3342,00
514,15
6,50
3332,00
512,62
13,00
6674,00
513,38
58. ROBERT SIMONIČ
KK KONSTRUKTOR
5,00
2580,00
516,00
3,50
1769,00
505,43
8,50
4349,00
511,65
59. MIHA GLAVNIK
KK RADENSKA
4,00
2006,00
501,50
5,00
2520,00
504,00
9,00
4526,00
502,89

SLAVKO POGLAJEN
KK LITIJA 2001
1,00
611,00
611,00
1,00
580,00
580,00
2,00
1191,00
595,50
LUKA SAJKO
KK KONSTRUKTOR
1,00
583,00
583,00
0,00
0,00
NaN
1,00
583,00
583,00
SMILJAN ŠKRLEC
KK HRASTNIK
2,00
1081,00
540,50
5,00
2971,00
594,20
7,00
4052,00
578,86
BLAŽ JERMAN
KK LITIJA 2001
2,00
1144,00
572,00
5,00
2903,00
580,60
7,00
4047,00
578,14
SREČKO AMŠL
KK CERŠAK
2,00
1131,00
565,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1131,00
565,50
MATEJ KOREN
KK RUDAR
1,00
550,00
550,00
7,00
3968,00
566,86
8,00
4518,00
564,75
ŽELJKO BALJAK
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
559,00
559,00
0,00
0,00
NaN
1,00
559,00
559,00
ANTON SEDAR
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
559,00
559,00
0,00
0,00
NaN
1,00
559,00
559,00
ALEŠ BELINA
KK RUDAR
2,00
1127,00
563,50
2,00
1085,00
542,50
4,00
2212,00
553,00
ANDREJ FIDERŠEK
KK KONJICE
1,00
567,00
567,00
2,00
1084,00
542,00
3,00
1651,00
550,33
DAMIR VINDIŠ
KK KONSTRUKTOR
3,00
1680,00
560,00
3,00
1615,00
538,33
6,00
3295,00
549,17
PRIMOŽ LAZNIK
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1092,00
546,00
1,16
635,00
547,41
3,16
1727,00
546,52
MATJAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
1,00
546,00
546,00
0,00
0,00
NaN
1,00
546,00
546,00
CVETO KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1106,00
553,00
3,00
1610,00
536,67
5,00
2716,00
543,20
MATEJ KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1102,00
551,00
2,84
1524,00
536,62
4,84
2626,00
542,56
KRISTJAN PONEBŠEK
KK LITIJA 2001
1,00
541,00
541,00
0,00
0,00
NaN
1,00
541,00
541,00
MILAN ŠTIBLAR
KK RADENSKA
0,50
280,00
560,00
1,00
526,00
526,00
1,50
806,00
537,33
MARKO PLAZAR
KK HRASTNIK
0,50
253,00
506,00
1,00
550,00
550,00
1,50
803,00
535,33
MIRO TRUNTIČ
KK KONSTRUKTOR
2,50
1336,00
534,40
4,00
2142,00
535,50
6,50
3478,00
535,08
FRANC KURE
KK RUŠE
3,00
1634,00
544,67
4,25
2232,00
525,18
7,25
3866,00
533,24
IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
2,75
1474,00
536,00
3,84
2022,00
526,56
6,59
3496,00
530,50
BOŠTJAN HRASTNIK
KK KONJICE
2,00
1038,00
519,00
1,00
548,00
548,00
3,00
1586,00
528,67
TAR MARZEL
KK KONSTRUKTOR
0,50
260,00
520,00
0,50
268,00
536,00
1,00
528,00
528,00
DALIBOR KATAVIĆ
KK LOKOMOTIVA
2,50
1253,00
501,20
5,50
2969,00
539,82
8,00
4222,00
527,75
JOŽE STEINER
KK RUŠE
2,00
1067,00
533,50
2,00
1043,00
521,50
4,00
2110,00
527,50
BORIS KAŠNIK
KK SLOVENJ GRADEC
2,75
1434,00
521,45
2,00
1067,00
533,50
4,75
2501,00
526,53
DARKO ČEPEK
KK CERŠAK
1,00
526,00
526,00
0,00
0,00
NaN
1,00
526,00
526,00
NEBOJŠA DRAGIĆEVIĆ
KK RUŠE
0,50
239,00
478,00
1,00
550,00
550,00
1,50
789,00
526,00
BOGDAN MUŠIČ
KK RUŠE
1,25
657,00
525,60
0,00
0,00
NaN
1,25
657,00
525,60
GORAZD KRAJNC
KK RADENSKA
3,00
1653,00
551,00
4,00
2025,00
506,25
7,00
3678,00
525,43
GORAZD KRAJNC
KK RADENSKA
3,00
1653,00
551,00
4,00
2025,00
506,25
7,00
3678,00
525,43
ZDRAVKO SOLDO
KK SLOVENJ GRADEC
1,50
753,00
502,00
2,75
1476,00
536,73
4,25
2229,00
524,47
ALJAŽ PFIFER
KK CERŠAK
2,50
1328,00
531,20
2,50
1280,00
512,00
5,00
2608,00
521,60
MUSTAFA HRSTIĆ
KK RUDAR
2,50
1327,00
530,80
0,50
237,00
474,00
3,00
1564,00
521,33
ŽELJKO SKROBER
KK MIKLAVŽ
2,00
1048,00
524,00
1,96
1016,00
518,37
3,96
2064,00
521,21
BRANISLAV TRGLAVČNIK
KK RUŠE
2,00
1015,00
507,50
2,75
1453,00
528,36
4,75
2468,00
519,58
MIHA ROŽANC
KK LITIJA 2001
1,00
520,00
520,00
1,00
512,00
512,00
2,00
1032,00
516,00
DENIS BELEC
KK LITIJA 2001
3,00
1472,00
490,67
4,25
2261,00
532,00
7,25
3733,00
514,90
LEON POGLEJ
KK CERŠAK
3,00
1563,00
521,00
1,50
750,00
500,00
4,50
2313,00
514,00
UROŠ VANEK
KK LOKOMOTIVA
1,75
930,00
531,43
2,50
1253,00
501,20
4,25
2183,00
513,65
PATRICK SKROBER
KK KONSTRUKTOR
1,50
755,00
503,33
1,50
781,00
520,67
3,00
1536,00
512,00
GABER ZAGORC SIRK
KK LITIJA 2001
1,50
733,00
488,67
2,00
1038,00
519,00
3,50
1771,00
506,00
ŽAN AMŠL
KK CERŠAK
1,50
740,00
493,33
1,00
523,00
523,00
2,50
1263,00
505,20
ANDREJ MAJER
KK CERŠAK
2,50
1310,00
524,00
1,81
860,00
475,14
4,31
2170,00
503,48
JANEZ KOLOŠA
KK RUDAR
3,00
1490,00
496,67
1,50
763,00
508,67
4,50
2253,00
500,67
MARKO VEZOVIŠEK
KK RUDAR
1,50
741,00
494,00
1,58
778,00
492,41
3,08
1519,00
493,18
TJAN ŽIVKO
KK KONSTRUKTOR
1,00
442,00
442,00
0,00
0,00
NaN
1,00
442,00
442,00
DANILO VOVK
KK SLOVENJ GRADEC
0,50
207,00
414,00
0,00
0,00
NaN
0,50
207,00
414,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. HRASTNIK 1
7.0
15211
7424
22635
538,93
194
7.0
15949
8315
24264
577,71
153
14.0
31160
15739
46899
558,32
347
2. KONJICE 1
7.0
15382
7476
22858
544,24
162
7.0
15799
8105
23904
569,14
132
14.0
31181
15581
46762
556,69
294
3. RUDAR 1
7.0
15129
7467
22596
538,00
211
7.0
15534
7841
23375
556,55
164
14.0
30663
15308
45971
547,27
375
4. RUŠE
7.0
15262
7357
22619
538,55
214
7.0
15484
7843
23327
555,40
185
14.0
30746
15200
45946
546,98
399
5. LITIJA 2001 2
7.0
15179
7414
22593
537,93
255
7.0
15443
7731
23174
551,76
209
14.0
30622
15145
45767
544,85
464
6. SLOVENJ GRADEC
7.0
15315
7541
22856
544,19
193
7.0
15331
7503
22834
543,67
184
14.0
30646
15044
45690
543,93
377
7. RADENSKA
7.0
15306
7413
22719
540,93
207
7.0
15057
7618
22675
539,88
190
14.0
30363
15031
45394
540,40
397
8. CERŠAK 1
7.0
15319
7363
22682
540,05
239
7.0
15083
7481
22564
537,24
163
14.0
30402
14844
45246
538,64
402
9. LOKOMOTIVA 1
7.0
15251
7477
22728
541,14
211
7.0
14970
7231
22201
528,60
190
14.0
30221
14708
44929
534,87
401
10. KONSTRUKTOR 2
7.0
15212
7289
22501
535,74
238
7.0
15032
7247
22279
530,45
203
14.0
30244
14536
44780
533,10
441