Kegljišče: VIKEND RADENCI

Mesto: Radenci

Naslov: PANONSKA CESTA 1

Številko stez: 4

Licenca: KZS

Veljanost licenca do: 20.06.2024

Znamka automata: STI

Znamka kegljev: Rala Syndur TOP

Znamka krogelj: Saluc S.A. Aramit

Lastnik kegljišča: AS MARIBOR

Kontaktna oseba: DUŠAN POHOVNIKAR

Številka telefona: 041 525 501

E-mail: kkradenska@kabelnet.net


2022./2023.

Krog Domačin Gost Začetek tekme Rezultat
2 RADENSKA KEGLBAR-LOVRENC 01.10.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3171 : 3091) 6.0 : 2.0 (3171 : 3091) Pregled zapisnik .xls
2 LENDAVA HRASTNIK 2 02.10.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3114 : 3062) 5.0 : 3.0 (3114 : 3062) Pregled zapisnik .xls
1 RADENSKA LENDAVA 14.10.2022 18:00 7.0 : 1.0 (2937 : 2691) 7.0 : 1.0 (2937 : 2691) Pregled zapisnik .xls
2 RADENSKA CERŠAK 11.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (2991 : 2946) 5.0 : 3.0 (2991 : 2946) Pregled zapisnik .xls
4 LENDAVA KRILATO KOLO 23.10.2022 13:00 3.0 : 5.0 (2985 : 3018) 3.0 : 5.0 (2985 : 3018) Pregled zapisnik .xls
2 LENDAVA MIKLAVŽ 23.10.2022 17:00 1.0 : 7.0 (2643 : 2971) 1.0 : 7.0 (2643 : 2971) Pregled zapisnik .xls
5 RADENSKA FUŽINAR 29.10.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3162 : 3136) 5.0 : 3.0 (3162 : 3136) Pregled zapisnik .xls
4 RADENSKA MIKLAVŽ 04.11.2022 18:00 8.0 : 0.0 (3192 : 3031) 8.0 : 0.0 (3192 : 3031) Pregled zapisnik .xls
4 LENDAVA ŠOŠTANJ 27.11.2022 13:00 6.0 : 2.0 (2819 : 2702) 6.0 : 2.0 (2819 : 2702) Pregled zapisnik .xls
6 LENDAVA MIKLAVŽ 16.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3122 : 3023) 6.0 : 2.0 (3122 : 3023) Pregled zapisnik .xls
7 RADENSKA LITIJA 2001 2 19.11.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3104 : 3038) 5.0 : 3.0 (3104 : 3038) Pregled zapisnik .xls
9 RADENSKA LOKOMOTIVA 03.12.2022 13:00
9 LENDAVA SLOVENJ GRADEC 2 04.12.2022 13:00
10 RADENSKA CERŠAK 1 21.01.2023 13:00
10 LENDAVA DORMEO 22.01.2023 13:00
6 LENDAVA RADENSKA 29.01.2023 17:00
12 RADENSKA PERGOLA HIŠE 04.02.2023 13:00
12 LENDAVA PREPOLJE 05.02.2023 13:00
8 RADENSKA FUŽINAR 17.02.2023 18:00
13 RADENSKA RUŠE 18.02.2023 13:00
8 LENDAVA CERŠAK 19.02.2023 17:00
14 LENDAVA RUDAR 2 26.02.2023 13:00
10 RADENSKA ŠOŠTANJ 03.03.2023 18:00
15 RADENSKA KONJICE 1 04.03.2023 13:00
10 LENDAVA FUŽINAR 05.03.2023 17:00
16 LENDAVA DE VESTA BSB 12.03.2023 13:00
17 RADENSKA KONSTRUKTOR 2 18.03.2023 13:00
17 LENDAVA DRAVA 19.03.2023 13:00