Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - VZHOD Moški

1.B SLOVENSKA LIGA - VZHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. PERGOLA HIŠE
RADLJE
8 8 0 0 16 51.0 13.0
2. RUŠE
Ruše
8 5 0 3 10 37.0 27.0
3. CERŠAK 1
Ceršak
8 5 0 3 10 37.0 27.0
4. KONSTRUKTOR 2
Maribor
8 5 0 3 10 32.0 32.0
5. LITIJA 2001 2
Litija
8 3 0 5 6 31.0 33.0
6. KEGLBAR-LOVRENC
RADLJE
8 3 0 5 6 30.0 34.0
7. LOKOMOTIVA
Maribor
8 3 0 5 6 28.0 36.0
8. KONJICE 1
Slovenske Konjice
8 3 0 5 6 27.0 37.0
9. RADENSKA
MURSKA SOBOTA
8 3 0 5 6 25.0 39.0
10. FUŽINAR
Ravne na Koroškem
8 2 0 6 4 22.0 42.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 KONSTRUKTOR 2 KONJICE 1 DVORANA TABOR (Maribor) 24.09.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3204 : 3138) Pregled zapisnik .xls
1 KEGLBAR-LOVRENC PERGOLA HIŠE ŠPORTNI PARK RUŠE 24.09.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3388 : 3439) Pregled zapisnik .xls
1 CERŠAK 1 RADENSKA CERŠAK (Ceršak) 24.09.2022 14:00 8.0 : 0.0 (3456 : 3271) Pregled zapisnik .xls
1 LITIJA 2001 2 RUŠE LITIJA (Litija) 24.09.2022 13:30 2.0 : 6.0 (3336 : 3404) Pregled zapisnik .xls
1 LOKOMOTIVA FUŽINAR DVORANA TABOR (Maribor) 24.09.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3173 : 3112) Pregled zapisnik .xls
2 RUŠE PERGOLA HIŠE ŠPORTNI PARK RUŠE 01.10.2022 12:30 2.0 : 6.0 (3408 : 3510) Pregled zapisnik .xls
2 RADENSKA KEGLBAR-LOVRENC VIKEND RADENCI 01.10.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3171 : 3091) Pregled zapisnik .xls
2 LITIJA 2001 2 KONSTRUKTOR 2 LITIJA (Litija) 01.10.2022 13:30 7.0 : 1.0 (3439 : 3311) Pregled zapisnik .xls
2 KONJICE 1 LOKOMOTIVA KONJIČANKA 01.10.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3379 : 3315) Pregled zapisnik .xls
2 FUŽINAR CERŠAK 1 ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 01.10.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3311 : 3273) Pregled zapisnik .xls
3 KEGLBAR-LOVRENC FUŽINAR ŠPORTNI PARK RUŠE 15.10.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3329 : 3233) Pregled zapisnik .xls
3 CERŠAK 1 KONJICE 1 CERŠAK (Ceršak) 15.10.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3295 : 3218) Pregled zapisnik .xls
3 KONSTRUKTOR 2 RUŠE DVORANA TABOR (Maribor) 15.10.2022 19:00 5.0 : 3.0 (3220 : 3185) Pregled zapisnik .xls
3 PERGOLA HIŠE RADENSKA BAJTA 15.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3444 : 3152) Pregled zapisnik .xls
3 LOKOMOTIVA LITIJA 2001 2 DVORANA TABOR (Maribor) 15.10.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3146 : 3143) Pregled zapisnik .xls
4 KONJICE 1 KEGLBAR-LOVRENC KONJIČANKA 22.10.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3400 : 3372) Pregled zapisnik .xls
4 LITIJA 2001 2 CERŠAK 1 LITIJA (Litija) 22.10.2022 13:30 6.0 : 2.0 (3395 : 3270) Pregled zapisnik .xls
4 KONSTRUKTOR 2 LOKOMOTIVA DVORANA TABOR (Maribor) 22.10.2022 19:00 5.0 : 3.0 (3236 : 3210) Pregled zapisnik .xls
4 RUŠE RADENSKA ŠPORTNI PARK RUŠE 22.10.2022 12:30 5.0 : 3.0 (3346 : 3170) Pregled zapisnik .xls
4 FUŽINAR PERGOLA HIŠE ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 22.10.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3343 : 3471) Pregled zapisnik .xls
5 LOKOMOTIVA RUŠE DVORANA TABOR (Maribor) 29.10.2022 19:00 3.0 : 5.0 (3160 : 3217) Pregled zapisnik .xls
5 CERŠAK 1 KONSTRUKTOR 2 CERŠAK (Ceršak) 29.10.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3239 : 3055) Pregled zapisnik .xls
5 KEGLBAR-LOVRENC LITIJA 2001 2 ŠPORTNI PARK RUŠE 29.10.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3206 : 3108) Pregled zapisnik .xls
5 RADENSKA FUŽINAR VIKEND RADENCI 29.10.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3162 : 3136) Pregled zapisnik .xls
5 PERGOLA HIŠE KONJICE 1 BAJTA 29.10.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3429 : 3328) Pregled zapisnik .xls
6 RUŠE FUŽINAR ŠPORTNI PARK RUŠE 05.11.2022 12:30 7.0 : 1.0 (3382 : 3141) Pregled zapisnik .xls
6 LITIJA 2001 2 PERGOLA HIŠE LITIJA (Litija) 05.11.2022 13:30 1.0 : 7.0 (3389 : 3486) Pregled zapisnik .xls
6 KONJICE 1 RADENSKA KONJIČANKA 05.11.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3399 : 3214) Pregled zapisnik .xls
6 KONSTRUKTOR 2 KEGLBAR-LOVRENC DVORANA TABOR (Maribor) 05.11.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3235 : 3219) Pregled zapisnik .xls
6 LOKOMOTIVA CERŠAK 1 DVORANA TABOR (Maribor) 05.11.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3257 : 3162) Pregled zapisnik .xls
7 CERŠAK 1 RUŠE CERŠAK (Ceršak) 19.11.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3276 : 3260) Pregled zapisnik .xls
7 PERGOLA HIŠE KONSTRUKTOR 2 BAJTA 19.11.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3430 : 3106) Pregled zapisnik .xls
7 FUŽINAR KONJICE 1 ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 19.11.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3302 : 3175) Pregled zapisnik .xls
7 RADENSKA LITIJA 2001 2 VIKEND RADENCI 19.11.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3104 : 3038) Pregled zapisnik .xls
7 KEGLBAR-LOVRENC LOKOMOTIVA ŠPORTNI PARK RUŠE 19.11.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3430 : 3273) Pregled zapisnik .xls
8 CERŠAK 1 KEGLBAR-LOVRENC CERŠAK (Ceršak) 26.11.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3241 : 3202) Pregled zapisnik .xls
8 LOKOMOTIVA PERGOLA HIŠE DVORANA TABOR (Maribor) 26.11.2022 13:00 0.0 : 8.0 (3166 : 3391) Pregled zapisnik .xls
8 RUŠE KONJICE 1 ŠPORTNI PARK RUŠE 26.11.2022 12:30 6.0 : 2.0 (3391 : 3340) Pregled zapisnik .xls
8 LITIJA 2001 2 FUŽINAR LITIJA (Litija) 26.11.2022 13:30 6.0 : 2.0 (3394 : 3261) Pregled zapisnik .xls
8 KONSTRUKTOR 2 RADENSKA DVORANA TABOR (Maribor) 26.11.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3207 : 3191) Pregled zapisnik .xls
9 KONJICE 1 LITIJA 2001 2 KONJIČANKA 03.12.2022 14:00
9 KEGLBAR-LOVRENC RUŠE ŠPORTNI PARK RUŠE 03.12.2022 17:00
9 FUŽINAR KONSTRUKTOR 2 ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 03.12.2022 17:00
9 RADENSKA LOKOMOTIVA VIKEND RADENCI 03.12.2022 13:00
9 PERGOLA HIŠE CERŠAK 1 BAJTA 03.12.2022 17:00
10 PERGOLA HIŠE KEGLBAR-LOVRENC BAJTA 21.01.2023 17:00
10 RUŠE LITIJA 2001 2 ŠPORTNI PARK RUŠE 21.01.2023 12:30
10 KONJICE 1 KONSTRUKTOR 2 KONJIČANKA 21.01.2023 14:00
10 FUŽINAR LOKOMOTIVA ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 21.01.2023 17:00
10 RADENSKA CERŠAK 1 VIKEND RADENCI 21.01.2023 13:00
11 CERŠAK 1 FUŽINAR CERŠAK (Ceršak) 28.01.2023 14:00
11 PERGOLA HIŠE RUŠE BAJTA 28.01.2023 17:00
11 KONSTRUKTOR 2 LITIJA 2001 2 DVORANA TABOR (Maribor) 28.01.2023 19:00
11 KEGLBAR-LOVRENC RADENSKA ŠPORTNI PARK RUŠE 28.01.2023 17:00
11 LOKOMOTIVA KONJICE 1 DVORANA TABOR (Maribor) 28.01.2023 13:00
12 LITIJA 2001 2 LOKOMOTIVA LITIJA (Litija) 04.02.2023 13:30
12 RUŠE KONSTRUKTOR 2 ŠPORTNI PARK RUŠE 04.02.2023 12:30
12 KONJICE 1 CERŠAK 1 KONJIČANKA 04.02.2023 14:00
12 FUŽINAR KEGLBAR-LOVRENC ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 04.02.2023 17:00
12 RADENSKA PERGOLA HIŠE VIKEND RADENCI 04.02.2023 13:00
13 RADENSKA RUŠE VIKEND RADENCI 18.02.2023 13:00
13 LOKOMOTIVA KONSTRUKTOR 2 DVORANA TABOR (Maribor) 18.02.2023 13:00
13 PERGOLA HIŠE FUŽINAR BAJTA 18.02.2023 17:00
13 KEGLBAR-LOVRENC KONJICE 1 ŠPORTNI PARK RUŠE 18.02.2023 17:00
13 CERŠAK 1 LITIJA 2001 2 CERŠAK (Ceršak) 18.02.2023 14:00
14 RUŠE LOKOMOTIVA ŠPORTNI PARK RUŠE 25.02.2023 12:30
14 FUŽINAR RADENSKA ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 25.02.2023 17:00
14 LITIJA 2001 2 KEGLBAR-LOVRENC LITIJA (Litija) 25.02.2023 13:30
14 KONJICE 1 PERGOLA HIŠE KONJIČANKA 25.02.2023 14:00
14 KONSTRUKTOR 2 CERŠAK 1 DVORANA TABOR (Maribor) 25.02.2023 19:00
15 CERŠAK 1 LOKOMOTIVA CERŠAK (Ceršak) 04.03.2023 14:00
15 FUŽINAR RUŠE ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 04.03.2023 17:00
15 RADENSKA KONJICE 1 VIKEND RADENCI 04.03.2023 13:00
15 PERGOLA HIŠE LITIJA 2001 2 BAJTA 04.03.2023 17:00
15 KEGLBAR-LOVRENC KONSTRUKTOR 2 ŠPORTNI PARK RUŠE 04.03.2023 17:00
16 RUŠE CERŠAK 1 ŠPORTNI PARK RUŠE 11.03.2023 12:30
16 KONJICE 1 FUŽINAR KONJIČANKA 11.03.2023 14:00
16 KONSTRUKTOR 2 PERGOLA HIŠE DVORANA TABOR (Maribor) 11.03.2023 19:00
16 LITIJA 2001 2 RADENSKA LITIJA (Litija) 11.03.2023 13:30
16 LOKOMOTIVA KEGLBAR-LOVRENC DVORANA TABOR (Maribor) 11.03.2023 13:00
17 KONJICE 1 RUŠE KONJIČANKA 18.03.2023 14:00
17 FUŽINAR LITIJA 2001 2 ŠPORTNI PARK RAVNE NA KOROŠKEM 18.03.2023 17:00
17 KEGLBAR-LOVRENC CERŠAK 1 ŠPORTNI PARK RUŠE 18.03.2023 17:00
17 PERGOLA HIŠE LOKOMOTIVA BAJTA 18.03.2023 17:00
17 RADENSKA KONSTRUKTOR 2 VIKEND RADENCI 18.03.2023 13:00
18 KONSTRUKTOR 2 FUŽINAR DVORANA TABOR (Maribor) 25.03.2023 19:00
18 RUŠE KEGLBAR-LOVRENC ŠPORTNI PARK RUŠE 25.03.2023 12:30
18 CERŠAK 1 PERGOLA HIŠE CERŠAK (Ceršak) 25.03.2023 14:00
18 LOKOMOTIVA RADENSKA DVORANA TABOR (Maribor) 25.03.2023 13:00
18 LITIJA 2001 2 KONJICE 1 LITIJA (Litija) 25.03.2023 13:30
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. UROŠ STOKLAS
KK RADLJE
4,0
2526
651,67
3177,67
635,53
2. MATIC KREUH
KK RUŠE
3,7
2171
625,33
2796,33
600,07
3. FERDO CIGLER
KK RADLJE
3,0
1802
584,00
2386,00
596,50
4. JANI STERŽAJ
KK RADENSKA
4,0
2306
568,33
2874,33
574,87
5. SILVO MIHELIČ
KK RADLJE
4,0
2272
586,33
2858,33
571,67
6. BOJAN GOLOB
KK RADLJE
4,0
2283
554,67
2837,67
567,53
7. ČRT PASTERK
KK KEGLBAR
2,0
1102
596,75
1698,75
566,25
8. ŽIGA PARADIŽ
KK RUŠE
4,0
2246
579,67
2825,67
565,13
9. ANEJ CVAR
KK KEGLBAR
2,0
1132
561,75
1693,75
564,58
10. MARKO GOLOB
ŠD FUŽINAR
4,0
2238
583,33
2821,33
564,27
11. MATIC FERK
KK CERŠAK
3,0
1704
549,75
2253,75
563,44
12. ANDREJ KOCJAN
KK RUŠE
3,0
1681
566,67
2247,67
561,92
13. FRANC KIRBIŠ
KK KONJICE
4,0
2227
581,00
2808,00
561,60
14. MARKO JEŠOVNIK
KK RADLJE
3,0
1691
544,00
2235,00
558,75
15. DAVID PEČNAK
KK KONJICE
4,0
2208
578,00
2786,00
557,20
16. OTO GAČNIK
KK RADLJE
2,5
1426
521,00
1947,00
556,29
17. SREČKO AMŠL
KK CERŠAK
2,0
1111
0,00
1111,00
555,50
18. ALEŠ PEPERKO
KK KONJICE
3,0
1640
571,50
2211,50
552,88
19. LEON POGLEJ
KK CERŠAK
2,0
1123
531,50
1654,50
551,50
20. MIRAN KOPMAJER
ŠD FUŽINAR
3,0
1614
591,67
2205,67
551,42
21. LUDVIK NOVAK
KK LITIJA 2001
2,0
1076
577,50
1653,50
551,17
22. DALIBOR KATAVIĆ
KK LOKOMOTIVA
2,3
1287
545,33
1832,33
550,25
23. ŽELJKO SKROBER
KK LOKOMOTIVA
2,5
1384
540,00
1924,00
549,71
24. MARCEL HAUC
KK CERŠAK
2,0
1073
572,75
1645,75
548,58
25. DAMIR VINDIŠ
KK KONSTRUKTOR
3,0
1632
559,25
2191,25
547,81
26. FRANC KAPUN
KK CERŠAK
2,0
1070
572,75
1642,75
547,58
27. PRIMOŽ KUHAR
KK KEGLBAR
3,0
1640
548,00
2188,00
547,00
28. KRISTJAN PONEBŠEK
KK LITIJA 2001
3,0
1621
565,33
2186,33
546,58
29. STANE GMAJNER
KK KONJICE
4,0
2158
566,33
2724,33
544,87
30. SILVO ZORKO
KK RUŠE
3,0
1636
543,00
2179,00
544,75
31. IZTOK JAVORNIK
KK KEGLBAR
3,0
1639
536,92
2175,92
543,98
32. MILAN KOVAČIČ
KK RADENSKA
4,0
2166
546,67
2712,67
542,53
33. BOGDAN SEKIRNIK
KK KEGLBAR
3,0
1590
574,00
2164,00
541,00
34. UROŠ VANEK
KK LOKOMOTIVA
3,0
1634
527,70
2161,70
540,43
35. DAVID PETEK
KK LOKOMOTIVA
3,0
1637
523,00
2160,00
540,00
36. DENIS VERČKO
KK KEGLBAR
2,0
1081
538,00
1619,00
539,67
37. VINKO HLEB
KK RADENSKA
4,0
2175
518,00
2693,00
538,60
38. DENIS BAJRIČ
KK KONSTRUKTOR
3,0
1604
547,50
2151,50
537,88
39. IZET LEMEZOVIĆ
KK LOKOMOTIVA
2,0
1087
520,67
1607,67
535,89
40. DRAGO LAZNIK
KK RADLJE
2,5
1343
530,00
1873,00
535,14
41. GORAZD KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
3,0
1625
512,00
2137,00
534,25
42. OSMAN KONJUCI
KK KONJICE
2,0
1064
534,00
1598,00
532,67
43. DRAGO KORDEŽ
ŠD FUŽINAR
3,0
1588
541,00
2129,00
532,25
44. MIHA GLAVNIK
KK RADENSKA
3,0
1588
530,50
2118,50
529,63
45. SERGEJ STRUBER
KK CERŠAK
3,0
1568
550,50
2118,50
529,63
46. FRANC JERŠE
KK LITIJA 2001
3,0
1545
565,33
2110,33
527,58
47. ALJAŽ PFIFER
KK CERŠAK
2,3
1161
549,67
1710,67
526,36
48. TADEJ MIJOVIĆ
KK KONJICE
4,0
2063
568,33
2631,33
526,27
49. JANEZ DOBRAVEC
KK LITIJA 2001
3,0
1546
552,75
2098,75
524,69
50. FRANC KURE
KK RUŠE
3,5
1825
534,33
2359,33
524,30
51. MLADEN EMERŠIČ
KK RADENSKA
2,5
1263
564,00
1827,00
522,00
52. ZDRAVKO ŠTAVDEKER
ŠD FUŽINAR
4,0
2047
559,67
2606,67
521,33
53. MARJAN JERIČ
KK LITIJA 2001
3,0
1501
580,31
2081,31
520,33
54. ANDREJ FIDERŠEK
KK KONJICE
2,3
1148
543,00
1691,00
520,31
55. FERDINAND LASNIK
ŠD FUŽINAR
4,0
2065
534,50
2599,50
519,90
56. SEFKO SEFEROVIĆ
KK RUŠE
3,3
1727
525,50
2252,50
519,01
57. ERIK HALOŽAN
KK LOKOMOTIVA
1,5
752
544,00
1296,00
518,40
58. TIMOTEJ SKROBER
KK KONSTRUKTOR
3,0
1538
528,75
2066,75
516,69
59. DUŠAN POHOVNIKAR
KK RADENSKA
3,0
1565
486,33
2051,33
512,83
60. MITJA PREGLAV
ŠD FUŽINAR
2,0
1028
510,00
1538,00
512,67
61. MATEJ RAZDEVŠEK
ŠD FUŽINAR
4,0
2042
518,50
2560,50
512,10
62. DAMJAN PONEBŠEK
KK LITIJA 2001
3,0
1472
554,40
2026,40
506,60
63. ROBERT SIMONIČ
KK KONSTRUKTOR
3,0
1506
508,00
2014,00
503,50
64. DOMINIK PASTERK
KK KEGLBAR
2,0
989
494,00
1483,00
494,33
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. UROŠ STOKLAS
KK RADLJE
4,00
2526,00
631,50
3,00
1955,00
651,67
7,00
4481,00
640,14
2. MATIC KREUH
KK RUŠE
3,66
2171,00
593,17
3,00
1876,00
625,33
6,66
4047,00
607,66
3. FERDO CIGLER
KK RADLJE
3,00
1802,00
600,67
3,00
1752,00
584,00
6,00
3554,00
592,33
4. ČRT PASTERK
KK KEGLBAR
2,00
1102,00
551,00
4,00
2387,00
596,75
6,00
3489,00
581,50
5. SILVO MIHELIČ
KK RADLJE
4,00
2272,00
568,00
3,00
1759,00
586,33
7,00
4031,00
575,86
6. JANI STERŽAJ
KK RADENSKA
4,00
2306,00
576,50
3,00
1705,00
568,33
7,00
4011,00
573,00
7. MARKO GOLOB
ŠD FUŽINAR
4,00
2238,00
559,50
3,00
1750,00
583,33
7,00
3988,00
569,71
8. ŽIGA PARADIŽ
KK RUŠE
4,00
2246,00
561,50
3,00
1739,00
579,67
7,00
3985,00
569,29
9. FRANC KIRBIŠ
KK KONJICE
4,00
2227,00
556,75
3,00
1743,00
581,00
7,00
3970,00
567,14
10. MIRAN KOPMAJER
ŠD FUŽINAR
3,00
1614,00
538,00
3,00
1775,00
591,67
6,00
3389,00
564,83
11. LUDVIK NOVAK
KK LITIJA 2001
2,00
1076,00
538,00
4,00
2310,00
577,50
6,00
3386,00
564,33
12. BOJAN GOLOB
KK RADLJE
4,00
2283,00
570,75
3,00
1664,00
554,67
7,00
3947,00
563,86
13. ANDREJ KOCJAN
KK RUŠE
3,00
1681,00
560,33
3,00
1700,00
566,67
6,00
3381,00
563,50
14. ANEJ CVAR
KK KEGLBAR
2,00
1132,00
566,00
4,00
2247,00
561,75
6,00
3379,00
563,17
15. DAVID PEČNAK
KK KONJICE
4,00
2208,00
552,00
3,00
1734,00
578,00
7,00
3942,00
563,14
16. MARCEL HAUC
KK CERŠAK
2,00
1073,00
536,50
4,00
2291,00
572,75
6,00
3364,00
560,67
17. FRANC KAPUN
KK CERŠAK
2,00
1070,00
535,00
4,00
2291,00
572,75
6,00
3361,00
560,17
18. MATIC FERK
KK CERŠAK
3,00
1704,00
568,00
4,00
2199,00
549,75
7,00
3903,00
557,57
19. MARKO JEŠOVNIK
KK RADLJE
3,00
1691,00
563,67
1,50
816,00
544,00
4,50
2507,00
557,11
20. ALEŠ PEPERKO
KK KONJICE
3,00
1640,00
546,67
2,00
1143,00
571,50
5,00
2783,00
556,60
21. SREČKO AMŠL
KK CERŠAK
2,00
1111,00
555,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1111,00
555,50
22. BOGDAN SEKIRNIK
KK KEGLBAR
3,00
1590,00
530,00
4,00
2296,00
574,00
7,00
3886,00
555,14
23. KRISTJAN PONEBŠEK
KK LITIJA 2001
3,00
1621,00
540,33
3,00
1696,00
565,33
6,00
3317,00
552,83
24. DAMIR VINDIŠ
KK KONSTRUKTOR
3,00
1632,00
544,00
4,00
2237,00
559,25
7,00
3869,00
552,71
25. STANE GMAJNER
KK KONJICE
4,00
2158,00
539,50
3,00
1699,00
566,33
7,00
3857,00
551,00
26. OTO GAČNIK
KK RADLJE
2,50
1426,00
570,40
2,00
1042,00
521,00
4,50
2468,00
548,44
27. DALIBOR KATAVIĆ
KK LOKOMOTIVA
2,33
1287,00
552,36
3,00
1636,00
545,33
5,33
2923,00
548,41
28. PRIMOŽ KUHAR
KK KEGLBAR
3,00
1640,00
546,67
2,75
1507,00
548,00
5,75
3147,00
547,30
29. LEON POGLEJ
KK CERŠAK
2,00
1123,00
561,50
2,00
1063,00
531,50
4,00
2186,00
546,50
30. ŽELJKO SKROBER
KK LOKOMOTIVA
2,50
1384,00
553,60
3,25
1755,00
540,00
5,75
3139,00
545,91
31. SILVO ZORKO
KK RUŠE
3,00
1636,00
545,33
3,00
1629,00
543,00
6,00
3265,00
544,17
32. MILAN KOVAČIČ
KK RADENSKA
4,00
2166,00
541,50
3,00
1640,00
546,67
7,00
3806,00
543,71
33. DENIS BAJRIČ
KK KONSTRUKTOR
3,00
1604,00
534,67
4,00
2190,00
547,50
7,00
3794,00
542,00
34. MARJAN JERIČ
KK LITIJA 2001
3,00
1501,00
500,33
3,25
1886,00
580,31
6,25
3387,00
541,92
35. IZTOK JAVORNIK
KK KEGLBAR
3,00
1639,00
546,33
3,25
1745,00
536,92
6,25
3384,00
541,44
36. FRANC JERŠE
KK LITIJA 2001
3,00
1545,00
515,00
3,00
1696,00
565,33
6,00
3241,00
540,17
37. DENIS VERČKO
KK KEGLBAR
2,00
1081,00
540,50
3,00
1614,00
538,00
5,00
2695,00
539,00
38. SERGEJ STRUBER
KK CERŠAK
3,00
1568,00
522,67
4,00
2202,00
550,50
7,00
3770,00
538,57
39. TADEJ MIJOVIĆ
KK KONJICE
4,00
2063,00
515,75
3,00
1705,00
568,33
7,00
3768,00
538,29
40. JANEZ DOBRAVEC
KK LITIJA 2001
3,00
1546,00
515,33
4,00
2211,00
552,75
7,00
3757,00
536,71
41. ALJAŽ PFIFER
KK CERŠAK
2,25
1161,00
516,00
3,00
1649,00
549,67
5,25
2810,00
535,24
42. UROŠ VANEK
KK LOKOMOTIVA
3,00
1634,00
544,67
3,79
2000,00
527,70
6,79
3634,00
535,20
43. DRAGO KORDEŽ
ŠD FUŽINAR
3,00
1588,00
529,33
3,00
1623,00
541,00
6,00
3211,00
535,17
44. DRAGO LAZNIK
KK RADLJE
2,50
1343,00
537,20
1,50
795,00
530,00
4,00
2138,00
534,50
45. DAVID PETEK
KK LOKOMOTIVA
3,00
1637,00
545,67
3,00
1569,00
523,00
6,00
3206,00
534,33
46. OSMAN KONJUCI
KK KONJICE
2,00
1064,00
532,00
2,00
1068,00
534,00
4,00
2132,00
533,00
47. VINKO HLEB
KK RADENSKA
4,00
2175,00
543,75
3,00
1554,00
518,00
7,00
3729,00
532,71
48. ZDRAVKO ŠTAVDEKER
ŠD FUŽINAR
4,00
2047,00
511,75
3,00
1679,00
559,67
7,00
3726,00
532,29
49. IZET LEMEZOVIĆ
KK LOKOMOTIVA
2,00
1087,00
543,50
3,00
1562,00
520,67
5,00
2649,00
529,80
50. MIHA GLAVNIK
KK RADENSKA
3,00
1588,00
529,33
2,00
1061,00
530,50
5,00
2649,00
529,80
51. FRANC KURE
KK RUŠE
3,50
1825,00
521,43
3,00
1603,00
534,33
6,50
3428,00
527,38
52. GORAZD KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
3,00
1625,00
541,67
3,00
1536,00
512,00
6,00
3161,00
526,83
53. ERIK HALOŽAN
KK LOKOMOTIVA
1,50
752,00
501,33
2,00
1088,00
544,00
3,50
1840,00
525,71
54. ANDREJ FIDERŠEK
KK KONJICE
2,25
1148,00
510,22
2,00
1086,00
543,00
4,25
2234,00
525,65
55. FERDINAND LASNIK
ŠD FUŽINAR
4,00
2065,00
516,25
2,00
1069,00
534,50
6,00
3134,00
522,33
56. MLADEN EMERŠIČ
KK RADENSKA
2,50
1263,00
505,20
1,00
564,00
564,00
3,50
1827,00
522,00
57. TIMOTEJ SKROBER
KK KONSTRUKTOR
3,00
1538,00
512,67
4,00
2115,00
528,75
7,00
3653,00
521,86
58. SEFKO SEFEROVIĆ
KK RUŠE
3,34
1727,00
517,07
2,00
1051,00
525,50
5,34
2778,00
520,22
59. DAMJAN PONEBŠEK
KK LITIJA 2001
3,00
1472,00
490,67
2,50
1386,00
554,40
5,50
2858,00
519,64
60. MATEJ RAZDEVŠEK
ŠD FUŽINAR
4,00
2042,00
510,50
2,00
1037,00
518,50
6,00
3079,00
513,17
61. MITJA PREGLAV
ŠD FUŽINAR
2,00
1028,00
514,00
1,00
510,00
510,00
3,00
1538,00
512,67
62. ROBERT SIMONIČ
KK KONSTRUKTOR
3,00
1506,00
502,00
2,00
1016,00
508,00
5,00
2522,00
504,40
63. DUŠAN POHOVNIKAR
KK RADENSKA
3,00
1565,00
521,67
3,00
1459,00
486,33
6,00
3024,00
504,00
64. DOMINIK PASTERK
KK KEGLBAR
2,00
989,00
494,50
0,50
247,00
494,00
2,50
1236,00
494,40

MATJAŽ IVANČIČ
KK LITIJA 2001
1,00
528,00
528,00
3,00
1778,00
592,67
4,00
2306,00
576,50
DENIS HARC
KK CERŠAK
0,75
392,00
522,67
1,00
594,00
594,00
1,75
986,00
563,43
MARKO NOVARLIČ
KK KONSTRUKTOR
1,00
570,00
570,00
4,00
2213,00
553,25
5,00
2783,00
556,60
SANDI SAJKO
KK LOKOMOTIVA
1,42
797,00
561,27
1,75
937,00
535,43
3,17
1734,00
547,00
SREČKO FIŠER
KK RUŠE
1,00
546,00
546,00
0,00
0,00
NaN
1,00
546,00
546,00
SREČKO PAJTLER
KK RADLJE
1,00
563,00
563,00
1,00
520,00
520,00
2,00
1083,00
541,50
MIRKO HARC
KK LOKOMOTIVA
1,00
555,00
555,00
3,00
1561,00
520,33
4,00
2116,00
529,00
ROBERT ROŽANC
KK RADENSKA
1,00
560,00
560,00
1,00
497,00
497,00
2,00
1057,00
528,50
IGOR SKAZA
KK LOKOMOTIVA
1,25
665,00
532,00
1,21
628,00
519,01
2,46
1293,00
525,61
SREČKO FERK
KK CERŠAK
0,75
391,00
521,33
0,00
0,00
NaN
0,75
391,00
521,33
VLADO KRIVOGRAD
KK KEGLBAR
1,00
509,00
509,00
2,50
1310,00
524,00
3,50
1819,00
519,71
BOGDAN MUŠIČ
KK RUŠE
1,88
960,00
510,64
0,00
0,00
NaN
1,88
960,00
510,64
ALEKSANDER BREČKO
KK RUŠE
0,62
274,00
441,94
1,00
538,00
538,00
1,62
812,00
501,23
MIRO TRUNTIČ
KK KONSTRUKTOR
1,00
492,00
492,00
0,00
0,00
NaN
1,00
492,00
492,00
ANEJ MILČEV
KK KONSTRUKTOR
1,00
505,00
505,00
1,00
472,00
472,00
2,00
977,00
488,50
DUŠAN PIRC
KK RADENSKA
1,00
500,00
500,00
1,00
472,00
472,00
2,00
972,00
486,00
SREČKO ZVEIDIK
KK CERŠAK
0,25
112,00
448,00
1,00
490,00
490,00
1,25
602,00
481,60
BOŠTJAN HRASTNIK
KK KONJICE
0,75
351,00
468,00
0,00
0,00
NaN
0,75
351,00
468,00
MILAN ŠTIBLAR
KK RADENSKA
0,50
229,00
458,00
0,00
0,00
NaN
0,50
229,00
458,00
DEJAN ZEMLJIČ
KK RADENSKA
1,00
455,00
455,00
0,00
0,00
NaN
1,00
455,00
455,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. PERGOLA HIŠE
4.0
9099
4807
13906
579,42
77
3.0
6721
3582
10303
572,39
50
7.0
15820
8389
24209
576,40
127
2. RUŠE
4.0
8823
4243
13066
544,42
113
3.0
6726
3410
10136
563,11
61
7.0
15549
7653
23202
552,43
174
3. KONJICE 1
4.0
8676
4183
12859
535,79
124
3.0
6753
3425
10178
565,44
64
7.0
15429
7608
23037
548,50
188
4. KEGLBAR-LOVRENC
3.0
6508
3174
9682
537,89
88
4.0
8988
4365
13353
556,38
120
7.0
15496
7539
23035
548,45
208
5. CERŠAK 1
3.0
6598
3107
9705
539,17
110
4.0
8850
4416
13266
552,75
98
7.0
15448
7523
22971
546,93
208
6. LITIJA 2001 2
3.0
6434
2855
9289
516,06
128
4.0
8999
4560
13559
564,96
86
7.0
15433
7415
22848
544,00
214
7. FUŽINAR
4.0
8518
4104
12622
525,92
150
3.0
6665
3291
9956
553,11
75
7.0
15183
7395
22578
537,57
225
8. LOKOMOTIVA
3.0
6644
3154
9798
544,33
91
4.0
8595
4141
12736
530,67
118
7.0
15239
7295
22534
536,52
209
9. KONSTRUKTOR 2
3.0
6450
3022
9472
526,22
108
4.0
8546
4349
12895
537,29
95
7.0
14996
7371
22367
532,55
203
10. RADENSKA
4.0
8725
4082
12807
533,63
133
3.0
6410
3027
9437
524,28
93
7.0
15135
7109
22244
529,62
226