Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. OGRAJCA
Ljubljana
8 7 0 1 14 47.0 17.0
2. ADRIA
Koper
8 6 0 2 12 42.0 22.0
3. BELA KRAJINA
Črnomelj
8 6 0 2 12 41.0 23.0
4. BREST 1
Cerknica
8 4 1 3 9 34.0 30.0
5. PIVKA 1
Pivka
8 4 1 3 9 32.0 32.0
6. SILIKO
Kranj
8 3 2 3 8 29.0 35.0
7. KOČEVJE
Kočevje
8 3 1 4 7 28.0 36.0
8. TRIGLAV 2
Kranj
8 2 0 6 4 29.0 35.0
9. KRKA
Novo mesto
8 2 0 6 4 24.0 40.0
10. HIDRO
Medvode
8 0 1 7 1 14.0 50.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 OGRAJCA KOČEVJE INVALID 24.09.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3419 : 3188) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV 2 BREST 1 TRIGLAV (Kranj) 24.09.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3277 : 3287) Pregled zapisnik .xls
1 KRKA HIDRO PORTOVAL NOVO MESTO 24.09.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3282 : 3176) Pregled zapisnik .xls
1 SILIKO ADRIA TRIGLAV (Kranj) 23.09.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3264 : 3335) Pregled zapisnik .xls
1 BELA KRAJINA PIVKA 1 KANIŽARICA (Kanižarica) 24.09.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3431 : 3328) Pregled zapisnik .xls
2 OGRAJCA KRKA INVALID 01.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3353 : 3178) Pregled zapisnik .xls
2 BREST 1 KOČEVJE BREST (Cerknica) 01.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3481 : 3324) Pregled zapisnik .xls
2 PIVKA 1 HIDRO KRPANOV DOM PIVKA 01.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3290 : 3238) Pregled zapisnik .xls
2 ADRIA TRIGLAV 2 ARENA BONIFIKA (Koper) 01.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3237 : 3045) Pregled zapisnik .xls
2 BELA KRAJINA SILIKO KANIŽARICA (Kanižarica) 01.10.2022 17:00 8.0 : 0.0 (3381 : 3289) Pregled zapisnik .xls
3 HIDRO OGRAJCA HIDRO MEDVODE 15.10.2022 16:00 1.0 : 7.0 (3324 : 3487) Pregled zapisnik .xls
3 KRKA BREST 1 PORTOVAL NOVO MESTO 15.10.2022 17:00 3.0 : 5.0 (3375 : 3401) Pregled zapisnik .xls
3 KOČEVJE ADRIA GAJ (Kočevje) 15.10.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3193 : 3163) Pregled zapisnik .xls
3 SILIKO PIVKA 1 TRIGLAV (Kranj) 14.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3201 : 3172) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 2 BELA KRAJINA TRIGLAV (Kranj) 15.10.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3345 : 3371) Pregled zapisnik .xls
4 PIVKA 1 OGRAJCA KRPANOV DOM PIVKA 22.10.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3351 : 3436) Pregled zapisnik .xls
4 SILIKO TRIGLAV 2 TRIGLAV (Kranj) 21.10.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3347 : 3211) Pregled zapisnik .xls
4 BELA KRAJINA KOČEVJE KANIŽARICA (Kanižarica) 22.10.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3340 : 3400) Pregled zapisnik .xls
4 BREST 1 HIDRO BREST (Cerknica) 22.10.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3507 : 3365) Pregled zapisnik .xls
4 ADRIA KRKA ARENA BONIFIKA (Koper) 22.10.2022 17:30 6.0 : 2.0 (3470 : 3274) Pregled zapisnik .xls
5 TRIGLAV 2 PIVKA 1 TRIGLAV (Kranj) 29.10.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3338 : 3372) Pregled zapisnik .xls
5 HIDRO ADRIA HIDRO MEDVODE 29.10.2022 16:00 2.0 : 6.0 (3214 : 3262) Pregled zapisnik .xls
5 KOČEVJE SILIKO GAJ (Kočevje) 29.10.2022 17:00 4.0 : 4.0 (3215 : 3177) Pregled zapisnik .xls
5 OGRAJCA BREST 1 INVALID 29.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3366 : 3185) Pregled zapisnik .xls
5 KRKA BELA KRAJINA PORTOVAL NOVO MESTO 29.10.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3223 : 3358) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV 2 KOČEVJE TRIGLAV (Kranj) 05.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3359 : 3271) Pregled zapisnik .xls
6 SILIKO KRKA TRIGLAV (Kranj) 04.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3202 : 3126) Pregled zapisnik .xls
6 ADRIA OGRAJCA ARENA BONIFIKA (Koper) 05.11.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3497 : 3342) Pregled zapisnik .xls
6 PIVKA 1 BREST 1 KRPANOV DOM PIVKA 05.11.2022 17:00 4.0 : 4.0 (3344 : 3295) Pregled zapisnik .xls
6 BELA KRAJINA HIDRO KANIŽARICA (Kanižarica) 05.11.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3378 : 3206) Pregled zapisnik .xls
7 OGRAJCA BELA KRAJINA INVALID 19.11.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3366 : 3256) Pregled zapisnik .xls
7 KOČEVJE PIVKA 1 GAJ (Kočevje) 19.11.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3126 : 3148) Pregled zapisnik .xls
7 ADRIA BREST 1 ARENA BONIFIKA (Koper) 19.11.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3317 : 3232) Pregled zapisnik .xls
7 HIDRO SILIKO HIDRO MEDVODE 19.11.2022 16:00 4.0 : 4.0 (3335 : 3239) Pregled zapisnik .xls
7 KRKA TRIGLAV 2 PORTOVAL NOVO MESTO 19.11.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3173 : 3171) Pregled zapisnik .xls
8 BELA KRAJINA BREST 1 KANIŽARICA (Kanižarica) 26.11.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3338 : 3297) Pregled zapisnik .xls
8 SILIKO OGRAJCA TRIGLAV (Kranj) 25.11.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3272 : 3446) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV 2 HIDRO TRIGLAV (Kranj) 26.11.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3429 : 3293) Pregled zapisnik .xls
8 KOČEVJE KRKA GAJ (Kočevje) 26.11.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3199 : 3062) Pregled zapisnik .xls
8 PIVKA 1 ADRIA KRPANOV DOM PIVKA 26.11.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3345 : 3292) Pregled zapisnik .xls
9 OGRAJCA TRIGLAV 2 INVALID 03.12.2022 17:00
9 BREST 1 SILIKO BREST (Cerknica) 03.12.2022 18:00
9 ADRIA BELA KRAJINA ARENA BONIFIKA (Koper) 03.12.2022 17:00
9 KRKA PIVKA 1 PORTOVAL NOVO MESTO 03.12.2022 17:00
9 HIDRO KOČEVJE HIDRO MEDVODE 03.12.2022 16:00
10 BREST 1 TRIGLAV 2 BREST (Cerknica) 21.01.2023 18:00
10 KOČEVJE OGRAJCA GAJ (Kočevje) 21.01.2023 17:00
10 HIDRO KRKA HIDRO MEDVODE 21.01.2023 16:00
10 ADRIA SILIKO ARENA BONIFIKA (Koper) 21.01.2023 17:00
10 PIVKA 1 BELA KRAJINA KRPANOV DOM PIVKA 21.01.2023 17:00
11 KRKA OGRAJCA PORTOVAL NOVO MESTO 28.01.2023 17:00
11 KOČEVJE BREST 1 GAJ (Kočevje) 28.01.2023 17:00
11 HIDRO PIVKA 1 HIDRO MEDVODE 28.01.2023 16:00
11 TRIGLAV 2 ADRIA TRIGLAV (Kranj) 28.01.2023 18:00
11 SILIKO BELA KRAJINA TRIGLAV (Kranj) 27.01.2023 18:00
12 OGRAJCA HIDRO INVALID 04.02.2023 17:00
12 PIVKA 1 SILIKO KRPANOV DOM PIVKA 04.02.2023 17:00
12 BELA KRAJINA TRIGLAV 2 KANIŽARICA (Kanižarica) 04.02.2023 17:00
12 ADRIA KOČEVJE ARENA BONIFIKA (Koper) 04.02.2023 17:00
12 BREST 1 KRKA BREST (Cerknica) 04.02.2023 18:00
13 KOČEVJE BELA KRAJINA GAJ (Kočevje) 18.02.2023 17:00
13 KRKA ADRIA PORTOVAL NOVO MESTO 18.02.2023 17:00
13 TRIGLAV 2 SILIKO TRIGLAV (Kranj) 18.02.2023 18:00
13 HIDRO BREST 1 HIDRO MEDVODE 18.02.2023 16:00
13 OGRAJCA PIVKA 1 INVALID 18.02.2023 17:00
14 BREST 1 OGRAJCA BREST (Cerknica) 25.02.2023 18:00
14 PIVKA 1 TRIGLAV 2 KRPANOV DOM PIVKA 25.02.2023 17:00
14 SILIKO KOČEVJE TRIGLAV (Kranj) 24.02.2023 18:00
14 BELA KRAJINA KRKA KANIŽARICA (Kanižarica) 25.02.2023 17:00
14 ADRIA HIDRO ARENA BONIFIKA (Koper) 25.02.2023 17:00
15 OGRAJCA ADRIA INVALID 04.03.2023 17:00
15 KOČEVJE TRIGLAV 2 GAJ (Kočevje) 04.03.2023 17:00
15 KRKA SILIKO PORTOVAL NOVO MESTO 04.03.2023 17:00
15 BREST 1 PIVKA 1 BREST (Cerknica) 04.03.2023 18:00
15 HIDRO BELA KRAJINA HIDRO MEDVODE 04.03.2023 16:00
16 TRIGLAV 2 KRKA TRIGLAV (Kranj) 11.03.2023 18:00
16 BELA KRAJINA OGRAJCA KANIŽARICA (Kanižarica) 11.03.2023 17:00
16 ADRIA BREST 1 ARENA BONIFIKA (Koper) 11.03.2023 17:00
16 PIVKA 1 KOČEVJE KRPANOV DOM PIVKA 11.03.2023 17:00
16 SILIKO HIDRO TRIGLAV (Kranj) 12.03.2023 18:00
17 BREST 1 BELA KRAJINA BREST (Cerknica) 18.03.2023 18:00
17 HIDRO TRIGLAV 2 HIDRO MEDVODE 18.03.2023 16:00
17 KRKA KOČEVJE PORTOVAL NOVO MESTO 18.03.2023 17:00
17 ADRIA PIVKA 1 ARENA BONIFIKA (Koper) 18.03.2023 17:00
17 OGRAJCA SILIKO INVALID 18.03.2023 17:00
18 SILIKO BREST 1 TRIGLAV (Kranj) 24.03.2023 18:00
18 BELA KRAJINA ADRIA KANIŽARICA (Kanižarica) 25.03.2023 17:00
18 PIVKA 1 KRKA KRPANOV DOM PIVKA 25.03.2023 17:00
18 TRIGLAV 2 OGRAJCA TRIGLAV (Kranj) 25.03.2023 18:00
18 KOČEVJE HIDRO GAJ (Kočevje) 25.03.2023 17:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. PRIMOŽ PINTARIČ
KK LJUBLJANA
3,0
1833
609,00
2442,00
610,50
2. ALEKSANDER ŠPAREMBLEK
KK LJUBLJANA
3,0
1746
588,25
2334,25
583,56
3. DAMIR KNEŽEVIČ
KK ADRIA
3,0
1744
588,33
2332,33
583,08
4. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
4,0
2340
563,67
2903,67
580,73
5. MIROSLAV BAŠEK
KK PIVKA
4,0
2341
551,67
2892,67
578,53
6. ALJAŽ ŽIGON
KK ADRIA
3,0
1736
572,00
2308,00
577,00
7. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
3,0
1714
585,00
2299,00
574,75
8. MIHA JENKO
KK SAVA
3,0
1725
573,25
2298,25
574,56
9. ANDREJ JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
3,0
1722
573,25
2295,25
573,81
10. GREGOR SKALICKY
KK BELA KRAJINA
3,0
1708
566,75
2274,75
568,69
11. ED BAŠA
KD KRKA
2,0
1146
557,67
1703,67
567,89
12. SANDI MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
2,0
1126
576,29
1702,29
567,43
13. ROBI MATAK
KK BREST
5,0
2826
571,00
3397,00
566,17
14. STANKO STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
3,0
1719
542,67
2261,67
565,42
15. ROBERT MAGDIČ
KK BELA KRAJINA
3,0
1672
583,67
2255,67
563,92
16. GAŠPER MLAKAR
KK BREST
5,0
2793
586,50
3379,50
563,25
17. TADEJ KNEZ
KK ADRIA
2,0
1117
572,25
1689,25
563,08
18. IGOR DRAŠLER
KK HIDRO
4,0
2224
573,67
2797,67
559,53
19. TOMAŽ KLEMEN
KK KOČEVJE
4,0
2257
528,33
2785,33
557,07
20. JAN PILETIČ
KK BREST
5,0
2753
581,00
3334,00
555,67
21. GAŠPER URBAS
KK BREST
4,5
2448
591,50
3039,50
552,64
22. DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
4,0
2220
541,00
2761,00
552,20
23. MATEJ ŠALAMON
KK KOČEVJE
4,0
2214
546,67
2760,67
552,13
24. JURE JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
3,0
1647
558,00
2205,00
551,25
25. DAVOR MEDEN
KK BREST
5,0
2749
554,00
3303,00
550,50
26. SAMO DREMELJ
KK LJUBLJANA
2,0
1114
535,25
1649,25
549,75
27. ANDREJ HRVATIN
KK ADRIA
3,0
1632
561,73
2193,73
548,43
28. MITJA BAŠA
KD KRKA
3,0
1639
550,25
2189,25
547,31
29. MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
4,0
2180
555,00
2735,00
547,00
30. DEJAN VEREŠ
KK BELA KRAJINA
2,5
1332
582,29
1914,29
546,94
31. IGOR MOJŠKERC
KK LJUBLJANA
3,0
1645
542,67
2187,67
546,92
32. BOŠTJAN MIHELIČ
KK SAVA
3,0
1621
566,50
2187,50
546,88
33. BRANKO BRATINA
KK PIVKA
4,0
2169
562,67
2731,67
546,33
34. ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
4,0
2216
510,00
2726,00
545,20
35. FRANC KMET
KK TRIGLAV
2,0
1071
562,00
1633,00
544,33
36. MILAN ZALOŽNIK
KD KRKA
2,0
1066
561,50
1627,50
542,50
37. VITOMIR MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
1,5
799
557,00
1356,00
542,40
38. VITOMIR PADOVAC
KK KOČEVJE
4,0
2151
545,79
2696,79
539,36
39. TOMAŽ OMAN
KK SAVA
2,0
1097
521,00
1618,00
539,33
40. GREGOR BATISTIČ
KK TRIGLAV
3,0
1582
571,50
2153,50
538,38
41. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
4,0
2156
534,00
2690,00
538,00
42. MARTIN SEVNŠEK
KK BELA KRAJINA
2,0
1064
549,00
1613,00
537,67
43. LUKA ŠKOF
KK BREST
4,5
2338
608,00
2946,00
535,64
44. FRANCI BREGAČ
KD KRKA
3,0
1591
549,25
2140,25
535,06
45. SLAVKO ZORMAN
KK HIDRO
4,0
2134
534,33
2668,33
533,67
46. MATIJA DEŽMAN
KK SAVA
2,0
1069
531,50
1600,50
533,50
47. KAROL SOMRAK
KD KRKA
2,0
1060
537,67
1597,67
532,56
48. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
2,0
1076
515,00
1591,00
530,33
49. BRANKO BENEDIK
KK SAVA
3,0
1574
544,00
2118,00
529,50
50. MARKO BREZOVAR
KD KRKA
2,0
1048
539,00
1587,00
529,00
51. BLAŽ KUKOVEC
KK ADRIA
3,0
1570
545,00
2115,00
528,75
52. DRAGOMIR BRDNIK
KK HIDRO
2,0
1060
522,00
1582,00
527,33
53. BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
2,0
1053
0,00
1053,00
526,50
54. TOMAŽ KERNIČ
KK HIDRO
3,0
1574
0,00
1574,00
524,67
55. BORIS HUNJAK
KK SAVA
3,0
1570
521,33
2091,33
522,83
56. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
2,0
1022
537,00
1559,00
519,67
57. MARJAN ŽALAR
KK TRIGLAV
2,0
1059
488,00
1547,00
515,67
58. MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
2,5
1256
548,25
1804,25
515,50
59. VIJANEJ KOZLEVČAR
KK PIVKA
2,0
1020
0,00
1020,00
510,00
60. VOJKO LAPANJA
KK PIVKA
2,0
986
0,00
986,00
493,00
61. ROMAN LAVRIČ
KD KRKA
2,5
1229
0,00
1229,00
491,60
62. GOJKO VISKIĆ
KK ADRIA
1,8
829
0,00
829,00
473,71
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. PRIMOŽ PINTARIČ
KK LJUBLJANA
3,00
1833,00
611,00
4,00
2436,00
609,00
7,00
4269,00
609,86
2. ALEKSANDER ŠPAREMBLEK
KK LJUBLJANA
3,00
1746,00
582,00
4,00
2353,00
588,25
7,00
4099,00
585,57
3. DAMIR KNEŽEVIČ
KK ADRIA
3,00
1744,00
581,33
3,00
1765,00
588,33
6,00
3509,00
584,83
4. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
3,00
1714,00
571,33
3,00
1755,00
585,00
6,00
3469,00
578,17
5. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
4,00
2340,00
585,00
3,00
1691,00
563,67
7,00
4031,00
575,86
6. ALJAŽ ŽIGON
KK ADRIA
3,00
1736,00
578,67
4,00
2288,00
572,00
7,00
4024,00
574,86
7. MIHA JENKO
KK SAVA
3,00
1725,00
575,00
4,00
2293,00
573,25
7,00
4018,00
574,00
8. ANDREJ JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
3,00
1722,00
574,00
4,00
2293,00
573,25
7,00
4015,00
573,57
9. SANDI MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
2,00
1126,00
563,00
3,50
2017,00
576,29
5,50
3143,00
571,45
10. MIROSLAV BAŠEK
KK PIVKA
4,00
2341,00
585,25
3,00
1655,00
551,67
7,00
3996,00
570,86
11. ROBERT MAGDIČ
KK BELA KRAJINA
3,00
1672,00
557,33
3,00
1751,00
583,67
6,00
3423,00
570,50
12. GREGOR SKALICKY
KK BELA KRAJINA
3,00
1708,00
569,33
4,00
2267,00
566,75
7,00
3975,00
567,86
13. TADEJ KNEZ
KK ADRIA
2,00
1117,00
558,50
4,00
2289,00
572,25
6,00
3406,00
567,67
14. ROBI MATAK
KK BREST
5,00
2826,00
565,20
2,00
1142,00
571,00
7,00
3968,00
566,86
15. GAŠPER MLAKAR
KK BREST
5,00
2793,00
558,60
2,00
1173,00
586,50
7,00
3966,00
566,57
16. ED BAŠA
KD KRKA
2,00
1146,00
573,00
3,00
1673,00
557,67
5,00
2819,00
563,80
17. IGOR DRAŠLER
KK HIDRO
4,00
2224,00
556,00
3,00
1721,00
573,67
7,00
3945,00
563,57
18. DEJAN VEREŠ
KK BELA KRAJINA
2,50
1332,00
532,80
3,50
2038,00
582,29
6,00
3370,00
561,67
19. JAN PILETIČ
KK BREST
5,00
2753,00
550,60
2,00
1162,00
581,00
7,00
3915,00
559,29
20. GAŠPER URBAS
KK BREST
4,50
2448,00
544,00
2,00
1183,00
591,50
6,50
3631,00
558,62
21. STANKO STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
3,00
1719,00
573,00
3,00
1628,00
542,67
6,00
3347,00
557,83
22. BOŠTJAN MIHELIČ
KK SAVA
3,00
1621,00
540,33
4,00
2266,00
566,50
7,00
3887,00
555,29
23. ANDREJ HRVATIN
KK ADRIA
3,00
1632,00
544,00
3,71
2084,00
561,73
6,71
3716,00
553,80
24. JURE JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
3,00
1647,00
549,00
2,00
1116,00
558,00
5,00
2763,00
552,60
25. GREGOR BATISTIČ
KK TRIGLAV
3,00
1582,00
527,33
4,00
2286,00
571,50
7,00
3868,00
552,57
26. FRANC KMET
KK TRIGLAV
2,00
1071,00
535,50
3,00
1686,00
562,00
5,00
2757,00
551,40
27. BRANKO BRATINA
KK PIVKA
4,00
2169,00
542,25
3,00
1688,00
562,67
7,00
3857,00
551,00
28. MATEJ ŠALAMON
KK KOČEVJE
4,00
2214,00
553,50
3,00
1640,00
546,67
7,00
3854,00
550,57
29. DAVOR MEDEN
KK BREST
5,00
2749,00
549,80
1,00
554,00
554,00
6,00
3303,00
550,50
30. MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
4,00
2180,00
545,00
3,00
1665,00
555,00
7,00
3845,00
549,29
31. DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
4,00
2220,00
555,00
3,00
1623,00
541,00
7,00
3843,00
549,00
32. TOMAŽ KLEMEN
KK KOČEVJE
4,00
2257,00
564,25
3,00
1585,00
528,33
7,00
3842,00
548,86
33. MITJA BAŠA
KD KRKA
3,00
1639,00
546,33
4,00
2201,00
550,25
7,00
3840,00
548,57
34. MILAN ZALOŽNIK
KD KRKA
2,00
1066,00
533,00
2,00
1123,00
561,50
4,00
2189,00
547,25
35. LUKA ŠKOF
KK BREST
4,50
2338,00
519,56
2,00
1216,00
608,00
6,50
3554,00
546,77
36. VITOMIR MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
1,50
799,00
532,67
2,00
1114,00
557,00
3,50
1913,00
546,57
37. IGOR MOJŠKERC
KK LJUBLJANA
3,00
1645,00
548,33
1,50
814,00
542,67
4,50
2459,00
546,44
38. SAMO DREMELJ
KK LJUBLJANA
2,00
1114,00
557,00
4,00
2141,00
535,25
6,00
3255,00
542,50
39. FRANCI BREGAČ
KD KRKA
3,00
1591,00
530,33
4,00
2197,00
549,25
7,00
3788,00
541,14
40. VITOMIR PADOVAC
KK KOČEVJE
4,00
2151,00
537,75
2,14
1168,00
545,79
6,14
3319,00
540,55
41. MARTIN SEVNŠEK
KK BELA KRAJINA
2,00
1064,00
532,00
2,00
1098,00
549,00
4,00
2162,00
540,50
42. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
4,00
2156,00
539,00
2,00
1068,00
534,00
6,00
3224,00
537,33
43. BRANKO BENEDIK
KK SAVA
3,00
1574,00
524,67
4,00
2176,00
544,00
7,00
3750,00
535,71
44. BLAŽ KUKOVEC
KK ADRIA
3,00
1570,00
523,33
4,00
2180,00
545,00
7,00
3750,00
535,71
45. ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
4,00
2216,00
554,00
3,00
1530,00
510,00
7,00
3746,00
535,14
46. TOMAŽ OMAN
KK SAVA
2,00
1097,00
548,50
2,00
1042,00
521,00
4,00
2139,00
534,75
47. KAROL SOMRAK
KD KRKA
2,00
1060,00
530,00
3,00
1613,00
537,67
5,00
2673,00
534,60
48. SLAVKO ZORMAN
KK HIDRO
4,00
2134,00
533,50
3,00
1603,00
534,33
7,00
3737,00
533,86
49. MATIJA DEŽMAN
KK SAVA
2,00
1069,00
534,50
4,00
2126,00
531,50
6,00
3195,00
532,50
50. MARKO BREZOVAR
KD KRKA
2,00
1048,00
524,00
2,00
1078,00
539,00
4,00
2126,00
531,50
51. MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
2,50
1256,00
502,40
4,00
2193,00
548,25
6,50
3449,00
530,62
52. DUŠAN KOVAČIČ
KK PIVKA
2,00
1076,00
538,00
1,00
515,00
515,00
3,00
1591,00
530,33
53. DRAGOMIR BRDNIK
KK HIDRO
2,00
1060,00
530,00
1,00
522,00
522,00
3,00
1582,00
527,33
54. BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
2,00
1053,00
526,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1053,00
526,50
55. TOMAŽ KERNIČ
KK HIDRO
3,00
1574,00
524,67
0,00
0,00
NaN
3,00
1574,00
524,67
56. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
2,00
1022,00
511,00
2,00
1074,00
537,00
4,00
2096,00
524,00
57. BORIS HUNJAK
KK SAVA
3,00
1570,00
523,33
3,00
1564,00
521,33
6,00
3134,00
522,33
58. MARJAN ŽALAR
KK TRIGLAV
2,00
1059,00
529,50
1,00
488,00
488,00
3,00
1547,00
515,67
59. VIJANEJ KOZLEVČAR
KK PIVKA
2,00
1020,00
510,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1020,00
510,00
60. VOJKO LAPANJA
KK PIVKA
2,00
986,00
493,00
0,00
0,00
NaN
2,00
986,00
493,00
61. ROMAN LAVRIČ
KD KRKA
2,50
1229,00
491,60
0,00
0,00
NaN
2,50
1229,00
491,60
62. GOJKO VISKIĆ
KK ADRIA
1,75
829,00
473,71
0,00
0,00
NaN
1,75
829,00
473,71

DARKO ŠTERBENK
KK TRIGLAV
1,00
578,00
578,00
2,00
1118,00
559,00
3,00
1696,00
565,33
MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
1,00
548,00
548,00
3,00
1706,00
568,67
4,00
2254,00
563,50
JURE FLEISCHMAN
KK TRIGLAV
1,00
559,00
559,00
0,00
0,00
NaN
1,00
559,00
559,00
ANDREJ PETERNEL
KK HIDRO
1,00
564,00
564,00
3,00
1645,00
548,33
4,00
2209,00
552,25
LUKA ŽAFRAN
KK BELA KRAJINA
1,00
565,00
565,00
2,50
1356,00
542,40
3,50
1921,00
548,86
TIAM PARADŽIK
KK LJUBLJANA
1,00
558,00
558,00
3,00
1615,00
538,33
4,00
2173,00
543,25
KLEMEN URANIČ
KK TRIGLAV
1,00
543,00
543,00
0,00
0,00
NaN
1,00
543,00
543,00
BORIS PERHAVEC
KK PIVKA
1,00
560,00
560,00
1,00
526,00
526,00
2,00
1086,00
543,00
ALEŠ ŽAGAR
KK KOČEVJE
1,00
559,00
559,00
1,36
718,00
527,94
2,36
1277,00
541,10
JURE TOMINEC
KK ADRIA
1,13
536,00
474,34
4,00
2237,00
559,25
5,13
2773,00
540,55
SAMO VERŠČAJ
KD KRKA
0,50
272,00
544,00
3,00
1604,00
534,67
3,50
1876,00
536,00
ALBIN RADOVAC
KK ADRIA
0,62
335,00
540,32
1,00
530,00
530,00
1,62
865,00
533,95
FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
1,00
517,00
517,00
2,00
1083,00
541,50
3,00
1600,00
533,33
JOŽE GERDENC
KD KRKA
1,00
527,00
527,00
2,00
1062,00
531,00
3,00
1589,00
529,67
PRIMOŽ DEŽMAN
KK SAVA
1,00
559,00
559,00
3,00
1547,00
515,67
4,00
2106,00
526,50
JORDAN LEKŠE
KK BREST
1,00
493,00
493,00
1,00
558,00
558,00
2,00
1051,00
525,50
STANKO MIKLIČ
KK ADRIA
0,50
261,00
522,00
0,29
148,00
510,34
0,79
409,00
517,72
GORAZD ŠTRICELJ
KK KOČEVJE
1,00
525,00
525,00
0,50
246,00
492,00
1,50
771,00
514,00
TADEJ URANIČ
KK TRIGLAV
1,00
502,00
502,00
0,00
0,00
NaN
1,00
502,00
502,00
BOJAN HAFNAR
KK SAVA
1,00
490,00
490,00
0,00
0,00
NaN
1,00
490,00
490,00
DUŠAN KOGOJ
KK TRIGLAV
0,50
239,00
478,00
0,00
0,00
NaN
0,50
239,00
478,00
JANEZ ROTAR
KK KOČEVJE
1,00
477,00
477,00
0,50
234,00
468,00
1,50
711,00
474,00
MIHA URANIČ
KK TRIGLAV
1,00
468,00
468,00
0,00
0,00
NaN
1,00
468,00
468,00
ALJOZ VONČINA
KK KOČEVJE
0,50
236,00
472,00
0,50
230,00
460,00
1,00
466,00
466,00
SILVO PŠENIČNIK SLUGA
KK PIVKA
0,50
231,00
462,00
0,00
0,00
NaN
0,50
231,00
462,00
MARJAN DUJC
KK PIVKA
0,50
226,00
452,00
0,00
0,00
NaN
0,50
226,00
452,00
BRANKO KOTNJEK
KK KOČEVJE
0,50
208,00
416,00
0,00
0,00
NaN
0,50
208,00
416,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. OGRAJCA
3.0
6755
3510
10265
570,28
55
4.0
8938
4566
13504
562,67
99
7.0
15693
8076
23769
565,93
154
2. BELA KRAJINA
3.0
6675
3310
9985
554,72
74
4.0
8846
4684
13530
563,75
61
7.0
15521
7994
23515
559,88
135
3. BREST 1
5.0
11168
5232
16400
546,67
146
2.0
4570
2418
6988
582,33
33
7.0
15738
7650
23388
556,86
179
4. ADRIA
3.0
6612
3148
9760
542,22
90
4.0
8876
4645
13521
563,38
65
7.0
15488
7793
23281
554,31
155
5. PIVKA 1
4.0
8690
4330
13020
542,50
151
3.0
6513
3472
9985
554,72
40
7.0
15203
7802
23005
547,74
191
6. HIDRO
4.0
8770
4215
12985
541,04
120
3.0
6606
3267
9873
548,50
66
7.0
15376
7482
22858
544,24
186
7. TRIGLAV 2
3.0
6345
3082
9427
523,72
109
4.0
8901
4418
13319
554,96
97
7.0
15246
7500
22746
541,57
206
8. SILIKO
3.0
6543
3162
9705
539,17
96
4.0
8699
4315
13014
542,25
110
7.0
15242
7477
22719
540,93
206
9. KOČEVJE
4.0
9001
4182
13183
549,29
131
3.0
6435
3099
9534
529,67
122
7.0
15436
7281
22717
540,88
253
10. KRKA
3.0
6588
2990
9578
532,11
104
4.0
8925
4128
13053
543,88
116
7.0
15513
7118
22631
538,83
220