Liga: 3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD Moški

3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. DORMEO
Zagorje ob Savi
8 6 1 1 13 44.0 20.0
2. KRILATO KOLO
Maribor
8 5 2 1 12 41.0 23.0
3. DRAVA
Ptuj
8 5 0 3 10 35.0 29.0
4. RUDAR 2
Trbovlje
8 5 0 3 10 33.5 30.5
5. DE VESTA BSB
Maribor
8 4 1 3 9 33.0 31.0
6. HRASTNIK 2
Hrastnik
8 4 0 4 8 33.0 31.0
7. PREPOLJE
Marjeta na Dr.polju
8 3 0 5 6 30.0 34.0
8. MIKLAVŽ
Miklavž
8 3 0 5 6 29.5 34.5
9. LENDAVA
Lendava
8 2 0 6 4 24.0 40.0
10. SLOVENJ GRADEC 2
Slovenj Gradec
8 1 0 7 2 17.0 47.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 SLOVENJ GRADEC 2 DRAVA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 24.09.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3313 : 3257) Pregled zapisnik .xls
1 PREPOLJE MIKLAVŽ KONJIČANKA 24.09.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3246 : 3200) Pregled zapisnik .xls
1 HRASTNIK 2 DE VESTA BSB RUDNIK HRASTNIK 24.09.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3277 : 3267) Pregled zapisnik .xls
1 DORMEO LENDAVA PLANET 3000 24.09.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3173 : 3016) Pregled zapisnik .xls
1 KRILATO KOLO RUDAR 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 25.09.2022 10:00 6.0 : 2.0 (3245 : 3104) Pregled zapisnik .xls
2 LENDAVA HRASTNIK 2 VIKEND RADENCI 02.10.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3114 : 3062) Pregled zapisnik .xls
2 DRAVA RUDAR 2 DETA CENTER 30.09.2022 18:00 2.0 : 6.0 (2940 : 3004) Pregled zapisnik .xls
2 SLOVENJ GRADEC 2 DORMEO SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 01.10.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3232 : 3280) Pregled zapisnik .xls
2 DE VESTA BSB PREPOLJE DVORANA TABOR (Maribor) 01.10.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3097 : 3041) Pregled zapisnik .xls
2 MIKLAVŽ KRILATO KOLO DVORANA TABOR (Maribor) 01.10.2022 13:00 2.0 : 6.0 (3065 : 3153) Pregled zapisnik .xls
3 PREPOLJE LENDAVA KONJIČANKA 15.10.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3161 : 3157) Pregled zapisnik .xls
3 KRILATO KOLO DE VESTA BSB ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 16.10.2022 10:00 4.0 : 4.0 (3127 : 3103) Pregled zapisnik .xls
3 DORMEO DRAVA PLANET 3000 15.10.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3098 : 3028) Pregled zapisnik .xls
3 RUDAR 2 MIKLAVŽ RUDAR (Trbovlje) 15.10.2022 17:00 5.5 : 2.5 (3419 : 3256) Pregled zapisnik .xls
3 HRASTNIK 2 SLOVENJ GRADEC 2 RUDNIK HRASTNIK 15.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3507 : 3241) Pregled zapisnik .xls
4 DORMEO HRASTNIK 2 PLANET 3000 22.10.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3097 : 3078) Pregled zapisnik .xls
4 DE VESTA BSB RUDAR 2 DVORANA TABOR (Maribor) 22.10.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3083 : 3059) Pregled zapisnik .xls
4 DRAVA MIKLAVŽ DETA CENTER 21.10.2022 18:00 5.0 : 3.0 (2987 : 2970) Pregled zapisnik .xls
4 LENDAVA KRILATO KOLO VIKEND RADENCI 23.10.2022 13:00 3.0 : 5.0 (2985 : 3018) Pregled zapisnik .xls
4 SLOVENJ GRADEC 2 PREPOLJE SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 22.10.2022 17:00 3.0 : 5.0 (3161 : 3163) Pregled zapisnik .xls
5 PREPOLJE DORMEO KONJIČANKA 29.10.2022 16:00 2.0 : 6.0 (3291 : 3329) Pregled zapisnik .xls
5 MIKLAVŽ DE VESTA BSB DVORANA TABOR (Maribor) 29.10.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3050 : 2981) Pregled zapisnik .xls
5 RUDAR 2 LENDAVA RUDAR (Trbovlje) 29.10.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3291 : 3009) Pregled zapisnik .xls
5 HRASTNIK 2 DRAVA RUDNIK HRASTNIK 29.10.2022 17:00 3.0 : 5.0 (3302 : 3335) Pregled zapisnik .xls
5 KRILATO KOLO SLOVENJ GRADEC 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 30.10.2022 10:00 8.0 : 0.0 (3180 : 3006) Pregled zapisnik .xls
6 LENDAVA MIKLAVŽ VIKEND RADENCI 16.11.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3122 : 3023) Pregled zapisnik .xls
6 SLOVENJ GRADEC 2 RUDAR 2 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 05.11.2022 17:00 1.0 : 7.0 (3169 : 3186) Pregled zapisnik .xls
6 HRASTNIK 2 PREPOLJE RUDNIK HRASTNIK 05.11.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3352 : 3313) Pregled zapisnik .xls
6 DORMEO KRILATO KOLO PLANET 3000 05.11.2022 16:00 4.0 : 4.0 (3105 : 3106) Pregled zapisnik .xls
6 DRAVA DE VESTA BSB DETA CENTER 04.11.2022 18:00 8.0 : 0.0 (3159 : 3021) Pregled zapisnik .xls
7 KRILATO KOLO HRASTNIK 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 20.11.2022 10:00 3.0 : 5.0 (3114 : 3132) Pregled zapisnik .xls
7 DE VESTA BSB LENDAVA DVORANA TABOR (Maribor) 19.11.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3130 : 3034) Pregled zapisnik .xls
7 PREPOLJE DRAVA KONJIČANKA 19.11.2022 16:00 3.0 : 5.0 (3147 : 3182) Pregled zapisnik .xls
7 MIKLAVŽ SLOVENJ GRADEC 2 DVORANA TABOR (Maribor) 19.11.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3139 : 3112) Pregled zapisnik .xls
7 RUDAR 2 DORMEO RUDAR (Trbovlje) 19.11.2022 17:00 0.0 : 8.0 (3158 : 3331) Pregled zapisnik .xls
8 DRAVA LENDAVA DETA CENTER 25.11.2022 18:00 5.0 : 3.0 (2925 : 2892) Pregled zapisnik .xls
8 PREPOLJE KRILATO KOLO KONJIČANKA 26.11.2022 16:00 3.0 : 5.0 (3176 : 3182) Pregled zapisnik .xls
8 HRASTNIK 2 RUDAR 2 RUDNIK HRASTNIK 26.11.2022 17:00 3.0 : 5.0 (3342 : 3354) Pregled zapisnik .xls
8 SLOVENJ GRADEC 2 DE VESTA BSB SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 26.11.2022 17:00 1.0 : 7.0 (3203 : 3270) Pregled zapisnik .xls
8 DORMEO MIKLAVŽ PLANET 3000 26.11.2022 16:00 2.0 : 6.0 (2966 : 2979) Pregled zapisnik .xls
9 RUDAR 2 PREPOLJE RUDAR (Trbovlje) 03.12.2022 17:00
9 DE VESTA BSB DORMEO DVORANA TABOR (Maribor) 03.12.2022 19:00
9 KRILATO KOLO DRAVA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 04.12.2022 10:00
9 LENDAVA SLOVENJ GRADEC 2 VIKEND RADENCI 04.12.2022 13:00
9 MIKLAVŽ HRASTNIK 2 DVORANA TABOR (Maribor) 03.12.2022 13:00
10 MIKLAVŽ PREPOLJE DVORANA TABOR (Maribor) 21.01.2023 13:00
10 LENDAVA DORMEO VIKEND RADENCI 22.01.2023 13:00
10 DE VESTA BSB HRASTNIK 2 DVORANA TABOR (Maribor) 21.01.2023 19:00
10 RUDAR 2 KRILATO KOLO RUDAR (Trbovlje) 21.01.2023 17:00
10 DRAVA SLOVENJ GRADEC 2 DETA CENTER 20.01.2023 18:00
11 HRASTNIK 2 LENDAVA RUDNIK HRASTNIK 28.01.2023 17:00
11 RUDAR 2 DRAVA RUDAR (Trbovlje) 28.01.2023 17:00
11 KRILATO KOLO MIKLAVŽ ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 29.01.2023 10:00
11 PREPOLJE DE VESTA BSB KONJIČANKA 28.01.2023 16:00
11 DORMEO SLOVENJ GRADEC 2 PLANET 3000 28.01.2023 16:00
12 LENDAVA PREPOLJE VIKEND RADENCI 05.02.2023 13:00
12 DE VESTA BSB KRILATO KOLO DVORANA TABOR (Maribor) 04.02.2023 19:00
12 MIKLAVŽ RUDAR 2 DVORANA TABOR (Maribor) 04.02.2023 13:00
12 DRAVA DORMEO DETA CENTER 03.02.2023 18:00
12 SLOVENJ GRADEC 2 HRASTNIK 2 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 04.02.2023 17:00
13 MIKLAVŽ DRAVA DVORANA TABOR (Maribor) 18.02.2023 13:00
13 PREPOLJE SLOVENJ GRADEC 2 KONJIČANKA 18.02.2023 16:00
13 KRILATO KOLO LENDAVA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 19.02.2023 10:00
13 RUDAR 2 DE VESTA BSB RUDAR (Trbovlje) 18.02.2023 17:00
13 HRASTNIK 2 DORMEO RUDNIK HRASTNIK 18.02.2023 17:00
14 SLOVENJ GRADEC 2 KRILATO KOLO SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 25.02.2023 17:00
14 LENDAVA RUDAR 2 VIKEND RADENCI 26.02.2023 13:00
14 DE VESTA BSB MIKLAVŽ DVORANA TABOR (Maribor) 25.02.2023 13:00
14 DORMEO PREPOLJE PLANET 3000 25.02.2023 16:00
14 DRAVA HRASTNIK 2 DETA CENTER 24.02.2023 18:00
15 PREPOLJE HRASTNIK 2 KONJIČANKA 04.03.2023 16:00
15 MIKLAVŽ LENDAVA DVORANA TABOR (Maribor) 04.03.2023 13:00
15 RUDAR 2 SLOVENJ GRADEC 2 RUDAR (Trbovlje) 04.03.2023 17:00
15 KRILATO KOLO DORMEO ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 05.03.2023 10:00
15 DE VESTA BSB DRAVA DVORANA TABOR (Maribor) 04.03.2023 19:00
16 HRASTNIK 2 KRILATO KOLO RUDNIK HRASTNIK 11.03.2023 17:00
16 DRAVA PREPOLJE DETA CENTER 10.03.2023 18:00
16 DORMEO RUDAR 2 PLANET 3000 11.03.2023 16:00
16 LENDAVA DE VESTA BSB VIKEND RADENCI 12.03.2023 13:00
16 SLOVENJ GRADEC 2 MIKLAVŽ SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 11.03.2023 17:00
17 RUDAR 2 HRASTNIK 2 RUDAR (Trbovlje) 18.03.2023 17:00
17 KRILATO KOLO PREPOLJE ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 19.03.2023 10:00
17 MIKLAVŽ DORMEO DVORANA TABOR (Maribor) 18.03.2023 13:00
17 DE VESTA BSB SLOVENJ GRADEC 2 DVORANA TABOR (Maribor) 18.03.2023 19:00
17 LENDAVA DRAVA VIKEND RADENCI 19.03.2023 13:00
18 SLOVENJ GRADEC 2 LENDAVA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 25.03.2023 17:00
18 DORMEO DE VESTA BSB PLANET 3000 25.03.2023 16:00
18 HRASTNIK 2 MIKLAVŽ RUDNIK HRASTNIK 25.03.2023 17:00
18 PREPOLJE RUDAR 2 KONJIČANKA 25.03.2023 16:00
18 DRAVA KRILATO KOLO DETA CENTER 24.03.2023 18:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. ADRIAN SIVEC
KK ZAGORJE
3,0
1776
536,00
2312,00
578,00
2. MATEJ KOREN
KK RUDAR
2,0
1114
600,00
1714,00
571,33
3. ANTON SEDAR
KK SLOVENJ GRADEC
2,0
1113
585,00
1698,00
566,00
4. LUKA HRIBAR
KK ZAGORJE
3,0
1735
518,67
2253,67
563,42
5. LEON KONJUVCI
KK PREPOLJE
3,0
1698
535,67
2233,67
558,42
6. UROŠ ZADRAVEC
KK LENDAVA
4,0
2227
535,33
2762,33
552,47
7. MATEJ JERONČIČ
KK MIKLAVŽ
4,0
2223
530,67
2753,67
550,73
8. ŠTEFAN GOLOBIČ
KK HRASTNIK
2,0
1063
583,00
1646,00
548,67
9. DAVID JERMAN
KK ZAGORJE
3,0
1674
516,27
2190,27
547,57
10. IVAN ORNIK
KK PREPOLJE
3,0
1632
555,25
2187,25
546,81
11. ANŽE PRAŠNIKAR
KK ZAGORJE
2,0
1091
540,25
1631,25
543,75
12. MIRAN JAZBINŠEK
KK HRASTNIK
2,3
1191
569,75
1760,75
541,77
13. MATEJ KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
3,0
1628
538,50
2166,50
541,63
14. MUHAMED TUFEKČIĆ
KK HRASTNIK
2,0
1043
581,67
1624,67
541,56
15. MITJAN BIDERMAN
KK HRASTNIK
3,0
1599
564,00
2163,00
540,75
16. JANEZ KRAJNC
KK DRAVA
4,0
2202
499,67
2701,67
540,33
17. NEJC OCEPEK
KK ZAGORJE
2,0
1112
507,67
1619,67
539,89
18. BORUT RAMŠAK
KD DE VESTA
4,0
2167
521,67
2688,67
537,73
19. BORIS PREMZL
KK DRAVA
3,0
1635
506,33
2141,33
535,33
20. ROBI GOLOB
KK DRAVA
4,0
2152
509,60
2661,60
532,32
21. BOJAN KRUŠIČ
KK DRAVA
4,0
2153
503,67
2656,67
531,33
22. BOGDAN HRIBAR
KK ZAGORJE
2,0
1068
525,48
1593,48
531,16
23. CVETO KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
2,0
1072
519,50
1591,50
530,50
24. ŠTEFAN HOLER
KK KRILATO KOLO
3,0
1586
534,33
2120,33
530,08
25. JERNEJ LESKOVŠEK
KK KRILATO KOLO
3,0
1598
514,25
2112,25
528,06
26. ALEŠ BELINA
KK RUDAR
4,0
2102
529,50
2631,50
526,30
27. FRANC HORVAT
KK PREPOLJE
3,0
1580
524,50
2104,50
526,13
28. MITJA KRAMBERGER
KK DRAVA
3,0
1578
522,67
2100,67
525,17
29. OTO MERČNIK
KK MIKLAVŽ
4,0
2093
531,00
2624,00
524,80
30. MIRAN BREZNER
KK PREPOLJE
3,0
1566
532,25
2098,25
524,56
31. DAVID RAZBORŠEK
KK KRILATO KOLO
2,0
1070
502,25
1572,25
524,08
32. IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
4,0
2066
553,60
2619,60
523,92
33. BRANKO MARINIČ
KK LENDAVA
4,0
2093
525,00
2618,00
523,60
34. JURE GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
4,0
2085
524,33
2609,33
521,87
35. DRAGO CINK
KD DE VESTA
4,0
2078
530,67
2608,67
521,73
36. MARKO KIRBIŠ
KK MIKLAVŽ
2,0
1062
493,00
1555,00
518,33
37. SMILJAN ZLATKOVSKI
KK KRILATO KOLO
3,0
1527
544,00
2071,00
517,75
38. MARKO VEZOVIŠEK
KK RUDAR
2,0
1020
530,67
1550,67
516,89
39. IVAN KIRBIŠ
KK PREPOLJE
3,0
1538
529,50
2067,50
516,88
40. SAMO JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
4,0
2053
526,00
2579,00
515,80
41. JANEZ ŠIMON
KK LENDAVA
4,0
2057
520,00
2577,00
515,40
42. IGOR VIDOVIČ
KK KRILATO KOLO
3,0
1502
555,00
2057,00
514,25
43. MILAN PODGORŠEK
KD DE VESTA
4,0
2051
519,67
2570,67
514,13
44. KONRAD KIRBIŠ
KK PREPOLJE
3,0
1503
550,50
2053,50
513,38
45. PRIMOŽ RAMŠAK
KK HRASTNIK
2,0
994
542,00
1536,00
512,00
46. BORIS TISOVIC
KK LENDAVA
4,0
2048
510,33
2558,33
511,67
47. UROŠ GORIŠEK
KK RUDAR
4,0
2032
526,00
2558,00
511,60
48. ŽELJKO UDOVČ
KK HRASTNIK
3,0
1487
557,75
2044,75
511,19
49. MUSTAFA HRSIĆ
KK RUDAR
3,5
1780
520,00
2300,00
511,11
50. EMIL JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
3,5
1789
508,33
2297,33
510,52
51. TOMAŽ BIDERMAN
KK HRASTNIK
2,0
1010
519,67
1529,67
509,89
52. JAN PEPELNJAK
KK HRASTNIK
1,8
885
516,00
1401,00
509,45
53. DARKO DREMELJ
KK KRILATO KOLO
2,5
1255
526,00
1781,00
508,86
54. JANEZ KOLOŠA
KK RUDAR
2,5
1241
538,00
1779,00
508,29
55. JADRAN ŽELEZNIK
KK SLOVENJ GRADEC
1,5
738
531,00
1269,00
507,60
56. DUŠAN RADAKOVIČ
KK LENDAVA
3,0
1510
514,33
2024,33
506,08
57. TOMAŽ SEBANC
KD DE VESTA
4,0
2035
492,67
2527,67
505,53
58. SIMON MALI
KD DE VESTA
3,5
1726
514,33
2240,33
503,45
59. BOJAN POTOČNIK
KK LENDAVA
2,0
1011
498,50
1509,50
503,17
60. TADEJ VDOVIČ
KK KRILATO KOLO
1,5
739
516,33
1255,33
502,13
61. DUŠAN VRHNJAK
KK SLOVENJ GRADEC
2,0
1004
0,00
1004,00
502,00
62. STANISLAV KUKOVIČ
KK MIKLAVŽ
3,0
1492
491,50
1983,50
495,88
63. JANEZ ČUŠ
KK DRAVA
3,0
1506
471,00
1977,00
494,25
64. BOŠTJAN PENŠEK
KK SLOVENJ GRADEC
2,0
947
503,33
1450,33
483,44
65. MARJAN ŠALAMUN
KK LENDAVA
2,0
838
416,00
1254,00
418,00
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MATEJ KOREN
KK RUDAR
2,00
1114,00
557,00
1,00
600,00
600,00
3,00
1714,00
571,33
2. ANTON SEDAR
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1113,00
556,50
1,00
585,00
585,00
3,00
1698,00
566,00
3. ŠTEFAN GOLOBIČ
KK HRASTNIK
2,00
1063,00
531,50
4,00
2332,00
583,00
6,00
3395,00
565,83
4. ADRIAN SIVEC
KK ZAGORJE
3,00
1776,00
592,00
4,00
2144,00
536,00
7,00
3920,00
560,00
5. MUHAMED TUFEKČIĆ
KK HRASTNIK
2,00
1043,00
521,50
3,00
1745,00
581,67
5,00
2788,00
557,60
6. MIRAN JAZBINŠEK
KK HRASTNIK
2,25
1191,00
529,33
4,00
2279,00
569,75
6,25
3470,00
555,20
7. LEON KONJUVCI
KK PREPOLJE
3,00
1698,00
566,00
3,00
1607,00
535,67
6,00
3305,00
550,83
8. IVAN ORNIK
KK PREPOLJE
3,00
1632,00
544,00
4,00
2221,00
555,25
7,00
3853,00
550,43
9. MITJAN BIDERMAN
KK HRASTNIK
3,00
1599,00
533,00
3,00
1692,00
564,00
6,00
3291,00
548,50
10. LUKA HRIBAR
KK ZAGORJE
3,00
1735,00
578,33
3,00
1556,00
518,67
6,00
3291,00
548,50
11. UROŠ ZADRAVEC
KK LENDAVA
4,00
2227,00
556,75
3,00
1606,00
535,33
7,00
3833,00
547,57
12. MATEJ JERONČIČ
KK MIKLAVŽ
4,00
2223,00
555,75
3,00
1592,00
530,67
7,00
3815,00
545,00
13. ANŽE PRAŠNIKAR
KK ZAGORJE
2,00
1091,00
545,50
4,00
2161,00
540,25
6,00
3252,00
542,00
14. MATEJ KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
3,00
1628,00
542,67
4,00
2154,00
538,50
7,00
3782,00
540,29
15. DAVID JERMAN
KK ZAGORJE
3,00
1674,00
558,00
3,75
1936,00
516,27
6,75
3610,00
534,81
16. BORUT RAMŠAK
KD DE VESTA
4,00
2167,00
541,75
3,00
1565,00
521,67
7,00
3732,00
533,14
17. IGOR VIDOVIČ
KK KRILATO KOLO
3,00
1502,00
500,67
4,00
2220,00
555,00
7,00
3722,00
531,71
18. ŠTEFAN HOLER
KK KRILATO KOLO
3,00
1586,00
528,67
3,00
1603,00
534,33
6,00
3189,00
531,50
19. ŽELJKO UDOVČ
KK HRASTNIK
3,00
1487,00
495,67
4,00
2231,00
557,75
7,00
3718,00
531,14
20. IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
4,00
2066,00
516,50
2,50
1384,00
553,60
6,50
3450,00
530,77
21. BOGDAN HRIBAR
KK ZAGORJE
2,00
1068,00
534,00
2,08
1093,00
525,48
4,08
2161,00
529,66
22. KONRAD KIRBIŠ
KK PREPOLJE
3,00
1503,00
501,00
4,00
2202,00
550,50
7,00
3705,00
529,29
23. SMILJAN ZLATKOVSKI
KK KRILATO KOLO
3,00
1527,00
509,00
4,00
2176,00
544,00
7,00
3703,00
529,00
24. JANEZ KRAJNC
KK DRAVA
4,00
2202,00
550,50
3,00
1499,00
499,67
7,00
3701,00
528,71
25. MIRAN BREZNER
KK PREPOLJE
3,00
1566,00
522,00
4,00
2129,00
532,25
7,00
3695,00
527,86
26. ROBI GOLOB
KK DRAVA
4,00
2152,00
538,00
2,50
1274,00
509,60
6,50
3426,00
527,08
27. NEJC OCEPEK
KK ZAGORJE
2,00
1112,00
556,00
3,00
1523,00
507,67
5,00
2635,00
527,00
28. ALEŠ BELINA
KK RUDAR
4,00
2102,00
525,50
2,00
1059,00
529,50
6,00
3161,00
526,83
29. OTO MERČNIK
KK MIKLAVŽ
4,00
2093,00
523,25
2,00
1062,00
531,00
6,00
3155,00
525,83
30. BORIS PREMZL
KK DRAVA
3,00
1635,00
545,00
3,00
1519,00
506,33
6,00
3154,00
525,67
31. FRANC HORVAT
KK PREPOLJE
3,00
1580,00
526,67
4,00
2098,00
524,50
7,00
3678,00
525,43
32. CVETO KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1072,00
536,00
4,00
2078,00
519,50
6,00
3150,00
525,00
33. MITJA KRAMBERGER
KK DRAVA
3,00
1578,00
526,00
3,00
1568,00
522,67
6,00
3146,00
524,33
34. DRAGO CINK
KD DE VESTA
4,00
2078,00
519,50
3,00
1592,00
530,67
7,00
3670,00
524,29
35. BRANKO MARINIČ
KK LENDAVA
4,00
2093,00
523,25
3,00
1575,00
525,00
7,00
3668,00
524,00
36. BOJAN KRUŠIČ
KK DRAVA
4,00
2153,00
538,25
3,00
1511,00
503,67
7,00
3664,00
523,43
37. JURE GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
4,00
2085,00
521,25
3,00
1573,00
524,33
7,00
3658,00
522,57
38. IVAN KIRBIŠ
KK PREPOLJE
3,00
1538,00
512,67
4,00
2118,00
529,50
7,00
3656,00
522,29
39. JERNEJ LESKOVŠEK
KK KRILATO KOLO
3,00
1598,00
532,67
4,00
2057,00
514,25
7,00
3655,00
522,14
40. PRIMOŽ RAMŠAK
KK HRASTNIK
2,00
994,00
497,00
2,00
1084,00
542,00
4,00
2078,00
519,50
41. MARKO VEZOVIŠEK
KK RUDAR
2,00
1020,00
510,00
1,50
796,00
530,67
3,50
1816,00
518,86
42. SAMO JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
4,00
2053,00
513,25
3,00
1578,00
526,00
7,00
3631,00
518,71
43. MARKO KIRBIŠ
KK MIKLAVŽ
2,00
1062,00
531,00
1,00
493,00
493,00
3,00
1555,00
518,33
44. JANEZ KOLOŠA
KK RUDAR
2,50
1241,00
496,40
2,50
1345,00
538,00
5,00
2586,00
517,20
45. JANEZ ŠIMON
KK LENDAVA
4,00
2057,00
514,25
3,00
1560,00
520,00
7,00
3617,00
516,71
46. MILAN PODGORŠEK
KD DE VESTA
4,00
2051,00
512,75
3,00
1559,00
519,67
7,00
3610,00
515,71
47. JADRAN ŽELEZNIK
KK SLOVENJ GRADEC
1,50
738,00
492,00
2,00
1062,00
531,00
3,50
1800,00
514,29
48. TOMAŽ BIDERMAN
KK HRASTNIK
2,00
1010,00
505,00
3,00
1559,00
519,67
5,00
2569,00
513,80
49. DAVID RAZBORŠEK
KK KRILATO KOLO
2,00
1070,00
535,00
4,00
2009,00
502,25
6,00
3079,00
513,17
50. MUSTAFA HRSIĆ
KK RUDAR
3,50
1780,00
508,57
2,00
1040,00
520,00
5,50
2820,00
512,73
51. DARKO DREMELJ
KK KRILATO KOLO
2,50
1255,00
502,00
2,00
1052,00
526,00
4,50
2307,00
512,67
52. UROŠ GORIŠEK
KK RUDAR
4,00
2032,00
508,00
1,00
526,00
526,00
5,00
2558,00
511,60
53. BORIS TISOVIC
KK LENDAVA
4,00
2048,00
512,00
3,00
1531,00
510,33
7,00
3579,00
511,29
54. EMIL JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
3,50
1789,00
511,14
3,00
1525,00
508,33
6,50
3314,00
509,85
55. JAN PEPELNJAK
KK HRASTNIK
1,75
885,00
505,71
1,00
516,00
516,00
2,75
1401,00
509,45
56. DUŠAN RADAKOVIČ
KK LENDAVA
3,00
1510,00
503,33
3,00
1543,00
514,33
6,00
3053,00
508,83
57. TADEJ VDOVIČ
KK KRILATO KOLO
1,50
739,00
492,67
3,00
1549,00
516,33
4,50
2288,00
508,44
58. SIMON MALI
KD DE VESTA
3,45
1726,00
500,29
3,00
1543,00
514,33
6,45
3269,00
506,82
59. BOJAN POTOČNIK
KK LENDAVA
2,00
1011,00
505,50
2,00
997,00
498,50
4,00
2008,00
502,00
60. DUŠAN VRHNJAK
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1004,00
502,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1004,00
502,00
61. TOMAŽ SEBANC
KD DE VESTA
4,00
2035,00
508,75
3,00
1478,00
492,67
7,00
3513,00
501,86
62. STANISLAV KUKOVIČ
KK MIKLAVŽ
3,00
1492,00
497,33
2,00
983,00
491,50
5,00
2475,00
495,00
63. JANEZ ČUŠ
KK DRAVA
3,00
1506,00
502,00
1,00
471,00
471,00
4,00
1977,00
494,25
64. BOŠTJAN PENŠEK
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
947,00
473,50
1,50
755,00
503,33
3,50
1702,00
486,29
65. MARJAN ŠALAMUN
KK LENDAVA
2,00
838,00
419,00
0,75
312,00
416,00
2,75
1150,00
418,18

ANŽEJ HRIBERŠEK
KD DE VESTA
0,00
0,00
NaN
0,00
0,00
NaN
0,00
0,00
NaN
JAN KRESNIK
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
541,00
541,00
4,00
2235,00
558,75
5,00
2776,00
555,20
ŽELJKO BALJAK
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
562,00
562,00
2,00
1101,00
550,50
3,00
1663,00
554,33
DEJAN VINCEK
KK RUDAR
1,00
511,00
511,00
2,00
1134,00
567,00
3,00
1645,00
548,33
ELVIS SLAČEK
KK DRAVA
1,00
531,00
531,00
0,00
0,00
NaN
1,00
531,00
531,00
UROŠ KRUŠIČ
KK DRAVA
1,00
553,00
553,00
2,00
1025,00
512,50
3,00
1578,00
526,00
OSKAR SNOJ
KK RUDAR
1,00
487,00
487,00
1,50
825,00
550,00
2,50
1312,00
524,80
BORIS KAŠNIK
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
545,00
545,00
1,50
756,00
504,00
2,50
1301,00
520,40
ALEKS KAŠNIK
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
474,00
474,00
3,00
1588,00
529,33
4,00
2062,00
515,50
VILI JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
1,00
511,00
511,00
0,00
0,00
NaN
1,00
511,00
511,00
BOJAN BURJA
KK ZAGORJE
1,00
513,00
513,00
0,25
119,00
476,00
1,25
632,00
505,60
BORIS JEVŠENAK
KK MIKLAVŽ
0,50
237,00
474,00
1,00
521,00
521,00
1,50
758,00
505,33
MATJAŽ GOŠNAK
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
505,00
505,00
0,00
0,00
NaN
1,00
505,00
505,00
VILI JURANČIČ
KK MIKLAVŽ
1,00
518,00
518,00
2,00
991,00
495,50
3,00
1509,00
503,00
JANEZ PEVC
KK ZAGORJE
1,00
501,00
501,00
1,92
948,00
493,75
2,92
1449,00
496,23
ZDRAVKO KOVAČIČ
KK ZAGORJE
0,50
233,00
466,00
2,00
993,00
496,50
2,50
1226,00
490,40
MARJAN DROZG
KK MIKLAVŽ
1,00
471,00
471,00
1,00
509,00
509,00
2,00
980,00
490,00
MARKO GODEC
KK DRAVA
1,00
492,00
492,00
0,50
219,00
438,00
1,50
711,00
474,00
DANILO GRABNAR
KK ZAGORJE
0,50
237,00
474,00
0,00
0,00
NaN
0,50
237,00
474,00
ZDRAVKO SOLDO
KK SLOVENJ GRADEC
0,50
230,00
460,00
0,00
0,00
NaN
0,50
230,00
460,00
JAN BOHAR DENKO
KK LENDAVA
1,00
432,00
432,00
0,00
0,00
NaN
1,00
432,00
432,00
JANEZ GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
0,55
230,00
418,18
0,00
0,00
NaN
0,55
230,00
418,18
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. HRASTNIK 2
3.0
6336
2936
9272
515,11
129
4.0
9021
4417
13438
559,92
112
7.0
15357
7353
22710
540,71
241
2. DORMEO
3.0
6766
3174
9940
552,22
106
4.0
8448
4025
12473
519,71
137
7.0
15214
7199
22413
533,64
243
3. PREPOLJE
3.0
6440
3077
9517
528,72
113
4.0
8723
4122
12845
535,21
174
7.0
15163
7199
22362
532,43
287
4. SLOVENJ GRADEC 2
3.0
6414
2945
9359
519,94
133
4.0
8627
4248
12875
536,46
142
7.0
15041
7193
22234
529,38
275
5. RUDAR 2
4.0
8371
3982
12353
514,71
158
3.0
6567
3301
9868
548,22
76
7.0
14938
7283
22221
529,07
234
6. KRILATO KOLO
3.0
6319
2958
9277
515,39
124
4.0
8633
4033
12666
527,75
137
7.0
14952
6991
21943
522,45
261
7. DRAVA
4.0
8692
4110
12802
533,42
161
3.0
6302
2784
9086
504,78
160
7.0
14994
6894
21888
521,14
321
8. MIKLAVŽ
4.0
8472
3977
12449
518,71
157
3.0
6324
2930
9254
514,11
117
7.0
14796
6907
21703
516,74
274
9. DE VESTA BSB
4.0
8532
3840
12372
515,50
203
3.0
6332
2978
9310
517,22
111
7.0
14864
6818
21682
516,24
314
10. LENDAVA
4.0
8467
3749
12216
509,00
201
3.0
6320
2901
9221
512,28
144
7.0
14787
6650
21437
510,40
345