Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. LJUBELJ
Tržič
4 3 1 0 7 24.0 8.0
2. IMPOL
Slov. Bistrica
4 3 1 0 7 24.0 8.0
3. PROTEUS
Postojna
3 3 0 0 6 19.0 5.0
4. CALCIT 1.
Kamnik
3 3 0 0 6 19.0 5.0
5. PIVKA
Pivka
3 1 0 2 2 10.0 14.0
6. MIKLAVŽ
Miklavž
3 1 0 2 2 7.0 17.0
7. REMOPLAST
RADLJE
4 1 0 3 2 12.0 20.0
8. CELJE
Celje
4 0 0 4 0 7.0 25.0
9. BREST 1.
Cerknica
4 0 0 4 0 6.0 26.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 CELJE PIVKA GOLOVEC (Celje) 2.0 : 6.0 (2916 : 3000) 11.09.2021 15:00 2.0 : 6.0 (2916 : 3000) Pregled zapisnik .xls
1 MIKLAVŽ CALCIT 1. DVORANA TABOR (Maribor) 1.0 : 7.0 (3018 : 3226) 11.09.2021 16:00 1.0 : 7.0 (3018 : 3226) Pregled zapisnik .xls
1 IMPOL REMOPLAST ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 7.0 : 1.0 (3216 : 2968) 11.09.2021 13:00 7.0 : 1.0 (3216 : 2968) Pregled zapisnik .xls
1 LJUBELJ BREST 1. TRŽIČ 7.0 : 1.0 (3245 : 3043) 11.09.2021 10:00 7.0 : 1.0 (3245 : 3043) Pregled zapisnik .xls
2 PIVKA CALCIT 1. KRPANOV DOM PIVKA 2.0 : 6.0 (3204 : 3352) 18.09.2021 13:00 2.0 : 6.0 (3204 : 3352) Pregled zapisnik .xls
2 CELJE IMPOL GOLOVEC (Celje) 1.0 : 7.0 (2984 : 3129) 18.09.2021 15:00 1.0 : 7.0 (2984 : 3129) Pregled zapisnik .xls
2 BREST 1. PROTEUS BREST (Cerknica) 1.0 : 7.0 (3264 : 3400) 18.09.2021 14:00 1.0 : 7.0 (3264 : 3400) Pregled zapisnik .xls
2 REMOPLAST LJUBELJ BAJTA 1.0 : 7.0 (3166 : 3330) 18.09.2021 17:00 1.0 : 7.0 (3166 : 3330) Pregled zapisnik .xls
3 MIKLAVŽ BREST 1. DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3116 : 3076) 25.09.2021 16:00 6.0 : 2.0 (3116 : 3076) Pregled zapisnik .xls
3 LJUBELJ CELJE TRŽIČ 6.0 : 2.0 (3223 : 3087) 25.09.2021 10:00 6.0 : 2.0 (3223 : 3087) Pregled zapisnik .xls
3 IMPOL PIVKA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 6.0 : 2.0 (3202 : 3108) 25.09.2021 13:00 6.0 : 2.0 (3202 : 3108) Pregled zapisnik .xls
3 PROTEUS REMOPLAST ŠPORTNI PARK (Postojna) 6.0 : 2.0 (3351 : 3201) 26.09.2021 14:00 6.0 : 2.0 (3351 : 3201) Pregled zapisnik .xls
4 CELJE PROTEUS GOLOVEC (Celje) 2.0 : 6.0 (3076 : 3167) 02.10.2021 15:00 2.0 : 6.0 (3076 : 3167) Pregled zapisnik .xls
4 IMPOL LJUBELJ ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 4.0 : 4.0 (3205 : 3143) 02.10.2021 13:00 4.0 : 4.0 (3205 : 3143) Pregled zapisnik .xls
4 REMOPLAST MIKLAVŽ BAJTA 8.0 : 0.0 (3247 : 2967) 02.10.2021 17:00 8.0 : 0.0 (3247 : 2967) Pregled zapisnik .xls
4 BREST 1. CALCIT 1. BREST (Cerknica) 2.0 : 6.0 (3294 : 3351) 02.10.2021 14:00 2.0 : 6.0 (3294 : 3351) Pregled zapisnik .xls
5 CALCIT 1. REMOPLAST 06.11.2021 14:00
5 PROTEUS IMPOL 06.11.2021 13:30
5 LJUBELJ PIVKA 06.11.2021 10:00
5 MIKLAVŽ CELJE 06.11.2021 16:00
6 IMPOL MIKLAVŽ 13.11.2021 13:00
6 LJUBELJ PROTEUS 13.11.2021 10:00
6 PIVKA BREST 1. 13.11.2021 13:00
6 CELJE CALCIT 1. 13.11.2021 15:00
7 CALCIT 1. IMPOL 20.11.2021 14:00
7 PROTEUS PIVKA 20.11.2021 13:30
7 MIKLAVŽ LJUBELJ 20.11.2021 16:00
7 BREST 1. REMOPLAST 20.11.2021 14:00
8 PROTEUS MIKLAVŽ 27.11.2021 13:30
8 LJUBELJ CALCIT 1. 27.11.2021 10:00
8 CELJE BREST 1. 27.11.2021 15:00
8 PIVKA REMOPLAST 27.11.2021 13:00
9 BREST 1. IMPOL 04.12.2021 14:00
9 CALCIT 1. PROTEUS 04.12.2021 14:00
9 MIKLAVŽ PIVKA 04.12.2021 16:00
9 REMOPLAST CELJE 04.12.2021 17:00
10 BREST 1. LJUBELJ 15.01.2022 14:00
10 PIVKA CELJE 15.01.2022 13:00
10 REMOPLAST IMPOL 15.01.2022 17:00
10 CALCIT 1. MIKLAVŽ 15.01.2022 14:00
11 PROTEUS BREST 1. 22.01.2022 13:30
11 LJUBELJ REMOPLAST 22.01.2022 10:00
11 IMPOL CELJE 22.01.2022 13:00
11 CALCIT 1. PIVKA 22.01.2022 14:00
12 BREST 1. MIKLAVŽ 29.01.2022 14:00
12 REMOPLAST PROTEUS 29.01.2022 17:00
12 CELJE LJUBELJ 29.01.2022 15:00
12 PIVKA IMPOL 29.01.2022 13:00
13 MIKLAVŽ REMOPLAST 05.02.2022 16:00
13 LJUBELJ IMPOL 05.02.2022 10:00
13 CALCIT 1. BREST 1. 05.02.2022 14:00
13 PROTEUS CELJE 05.02.2022 13:30
14 PIVKA LJUBELJ 19.02.2022 13:00
14 REMOPLAST CALCIT 1. 19.02.2022 17:00
14 CELJE MIKLAVŽ 19.02.2022 15:00
14 IMPOL PROTEUS 19.02.2022 13:00
15 MIKLAVŽ IMPOL 26.02.2022 16:00
15 BREST 1. PIVKA 26.02.2022 14:00
15 CALCIT 1. CELJE 26.02.2022 14:00
15 PROTEUS LJUBELJ 26.02.2022 13:30
16 REMOPLAST BREST 1. 05.03.2022 17:00
16 IMPOL CALCIT 1. 05.03.2022 13:00
16 PIVKA PROTEUS 05.03.2022 13:00
16 LJUBELJ MIKLAVŽ 05.03.2022 10:00
17 CALCIT 1. LJUBELJ 19.03.2022 14:00
17 REMOPLAST PIVKA 19.03.2022 17:00
17 BREST 1. CELJE 19.03.2022 14:00
17 MIKLAVŽ PROTEUS 19.03.2022 16:00
18 PROTEUS CALCIT 1. 26.03.2022 13:30
18 IMPOL BREST 1. 26.03.2022 13:00
18 CELJE REMOPLAST 26.03.2022 15:00
18 PIVKA MIKLAVŽ 26.03.2022 13:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.