Liga: 3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD Moški

3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. IMPOL
Slov. Bistrica
18 13 1 4 27 95.0 49.0
2. DORMEO
Zagorje ob Savi
18 11 4 3 26 95.0 49.0
3. KRILATO KOLO
Maribor
18 11 0 7 22 73.0 71.0
4. DE VESTA
Maribor
18 9 1 8 19 77.0 67.0
5. RUDAR 2
Trbovlje
18 9 0 9 18 77.0 67.0
6. HRASTNIK 2
Hrastnik
18 7 3 8 17 68.0 76.0
7. PREPOLJE
Marjeta na Dr.polju
18 7 1 10 15 67.0 77.0
8. SLOVENJ GRADEC 2
Slovenj Gradec
18 7 1 10 15 61.5 82.5
9. LENDAVA
Lendava
18 5 2 11 12 57.5 86.5
10. RADLJE 2
RADLJE
18 4 1 13 9 49.0 95.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 DORMEO RUDAR 2 PLANET 3000 11.09.2021 16:00 7.0 : 1.0 (3152 : 3068) Pregled zapisnik .xls
1 DE VESTA PREPOLJE DVORANA TABOR (Maribor) 11.09.2021 19:00 5.0 : 3.0 (2986 : 2984) Pregled zapisnik .xls
1 RADLJE 2 KRILATO KOLO BAJTA 11.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3095 : 3247) Pregled zapisnik .xls
1 IMPOL SLOVENJ GRADEC 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 11.09.2021 17:00 8.0 : 0.0 (3152 : 2922) Pregled zapisnik .xls
1 LENDAVA HRASTNIK 2 VIKEND RADENCI 12.09.2021 13:00 1.0 : 7.0 (2942 : 3069) Pregled zapisnik .xls
2 KRILATO KOLO DE VESTA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 19.09.2021 10:00 6.0 : 2.0 (3209 : 3124) Pregled zapisnik .xls
2 LENDAVA IMPOL VIKEND RADENCI 19.09.2021 13:00 5.0 : 3.0 (2981 : 2967) Pregled zapisnik .xls
2 SLOVENJ GRADEC 2 DORMEO SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 18.09.2021 14:00 0.0 : 8.0 (3059 : 3304) Pregled zapisnik .xls
2 HRASTNIK 2 PREPOLJE RUDNIK HRASTNIK 18.09.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3275 : 3118) Pregled zapisnik .xls
2 RUDAR 2 RADLJE 2 RUDAR (Trbovlje) 18.09.2021 13:00 7.0 : 1.0 (3373 : 3073) Pregled zapisnik .xls
3 IMPOL HRASTNIK 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 25.09.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3185 : 3125) Pregled zapisnik .xls
3 DE VESTA RUDAR 2 DVORANA TABOR (Maribor) 25.09.2021 19:00 2.0 : 6.0 (3007 : 3040) Pregled zapisnik .xls
3 DORMEO LENDAVA PLANET 3000 25.09.2021 16:00 8.0 : 0.0 (3242 : 2842) Pregled zapisnik .xls
3 PREPOLJE KRILATO KOLO KONJIČANKA 25.09.2021 16:00 7.0 : 1.0 (3212 : 3092) Pregled zapisnik .xls
3 RADLJE 2 SLOVENJ GRADEC 2 BAJTA 27.09.2021 18:00 3.0 : 5.0 (3052 : 3153) Pregled zapisnik .xls
4 LENDAVA RADLJE 2 VIKEND RADENCI 03.10.2021 13:00 6.0 : 2.0 (2934 : 2874) Pregled zapisnik .xls
4 HRASTNIK 2 KRILATO KOLO RUDNIK HRASTNIK 02.10.2021 17:00 7.0 : 1.0 (3447 : 3323) Pregled zapisnik .xls
4 RUDAR 2 PREPOLJE RUDAR (Trbovlje) 02.10.2021 13:00 3.0 : 5.0 (3141 : 3155) Pregled zapisnik .xls
4 SLOVENJ GRADEC 2 DE VESTA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 02.10.2021 14:00 1.0 : 7.0 (3098 : 3262) Pregled zapisnik .xls
4 IMPOL DORMEO ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 02.10.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3075 : 3051) Pregled zapisnik .xls
5 PREPOLJE SLOVENJ GRADEC 2 KONJIČANKA 06.11.2021 16:00 2.0 : 6.0 (3059 : 3105) Pregled zapisnik .xls
5 KRILATO KOLO RUDAR 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 07.11.2021 10:00 6.0 : 2.0 (3141 : 3135) Pregled zapisnik .xls
5 DORMEO HRASTNIK 2 PLANET 3000 06.11.2021 16:00 8.0 : 0.0 (3224 : 3027) Pregled zapisnik .xls
5 RADLJE 2 IMPOL BAJTA 18.11.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3020 : 3189) Pregled zapisnik .xls
5 DE VESTA LENDAVA DVORANA TABOR (Maribor) 06.11.2021 19:00 6.0 : 2.0 (3090 : 2583) Pregled zapisnik .xls
6 LENDAVA PREPOLJE VIKEND RADENCI 14.11.2021 13:00 6.0 : 2.0 (3058 : 2874) Pregled zapisnik .xls
6 HRASTNIK 2 RUDAR 2 RUDNIK HRASTNIK 13.11.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3375 : 3336) Pregled zapisnik .xls
6 DORMEO RADLJE 2 PLANET 3000 11.12.2021 16:00 7.0 : 1.0 (3184 : 2988) Pregled zapisnik .xls
6 IMPOL DE VESTA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 13.11.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3235 : 3038) Pregled zapisnik .xls
6 SLOVENJ GRADEC 2 KRILATO KOLO SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 13.11.2021 14:00 1.0 : 7.0 (3108 : 3237) Pregled zapisnik .xls
7 KRILATO KOLO LENDAVA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 21.11.2021 10:00 6.0 : 2.0 (3197 : 3052) Pregled zapisnik .xls
7 RADLJE 2 HRASTNIK 2 BAJTA 20.11.2021 18:00 4.0 : 4.0 (3159 : 3168) Pregled zapisnik .xls
7 DE VESTA DORMEO DVORANA TABOR (Maribor) 20.11.2021 19:00 4.0 : 4.0 (2948 : 2981) Pregled zapisnik .xls
7 PREPOLJE IMPOL KONJIČANKA 20.11.2021 16:00 5.0 : 3.0 (3119 : 3021) Pregled zapisnik .xls
7 RUDAR 2 SLOVENJ GRADEC 2 RUDAR (Trbovlje) 20.11.2021 13:00 6.0 : 2.0 (3170 : 3122) Pregled zapisnik .xls
8 LENDAVA RUDAR 2 VIKEND RADENCI 28.11.2021 13:00 3.5 : 4.5 (2949 : 3095) Pregled zapisnik .xls
8 IMPOL KRILATO KOLO ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 27.11.2021 17:00 3.0 : 5.0 (3171 : 3215) Pregled zapisnik .xls
8 DORMEO PREPOLJE PLANET 3000 27.11.2021 16:00 4.0 : 4.0 (3063 : 3060) Pregled zapisnik .xls
8 RADLJE 2 DE VESTA BAJTA 27.11.2021 18:00 1.0 : 7.0 (3062 : 3309) Pregled zapisnik .xls
8 HRASTNIK 2 SLOVENJ GRADEC 2 RUDNIK HRASTNIK 27.11.2021 17:00 2.0 : 6.0 (3198 : 3314) Pregled zapisnik .xls
9 PREPOLJE RADLJE 2 KONJIČANKA 04.12.2021 16:00 5.0 : 3.0 (3134 : 3021) Pregled zapisnik .xls
9 SLOVENJ GRADEC 2 LENDAVA 04.12.2021 14:00 8.0 : 0.0 (3164 : 2740) Pregled zapisnik .xls
9 DE VESTA HRASTNIK 2 DVORANA TABOR (Maribor) 04.12.2021 19:00 6.0 : 2.0 (3118 : 3117) Pregled zapisnik .xls
9 KRILATO KOLO DORMEO ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 05.12.2021 10:00 6.0 : 2.0 (3250 : 3105) Pregled zapisnik .xls
9 RUDAR 2 IMPOL RUDAR (Trbovlje) 04.12.2021 13:00 2.0 : 6.0 (3202 : 3217) Pregled zapisnik .xls
10 HRASTNIK 2 LENDAVA RUDNIK HRASTNIK 15.01.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3361 : 3288) Pregled zapisnik .xls
10 RUDAR 2 DORMEO RUDAR (Trbovlje) 15.01.2022 13:00 3.0 : 5.0 (3187 : 3221) Pregled zapisnik .xls
10 KRILATO KOLO RADLJE 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 16.01.2022 10:00 3.0 : 5.0 (3052 : 3122) Pregled zapisnik .xls
10 SLOVENJ GRADEC 2 IMPOL SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 15.01.2022 14:00 2.0 : 6.0 (2996 : 3022) Pregled zapisnik .xls
10 PREPOLJE DE VESTA KONJIČANKA 15.01.2022 16:00 3.0 : 5.0 (3130 : 3146) Pregled zapisnik .xls
11 IMPOL LENDAVA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 22.01.2022 17:00 4.0 : 4.0 (3101 : 3101) Pregled zapisnik .xls
11 PREPOLJE HRASTNIK 2 KONJIČANKA 22.01.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3162 : 3142) Pregled zapisnik .xls
11 DE VESTA KRILATO KOLO DVORANA TABOR (Maribor) 03.02.2022 20:30 2.0 : 6.0 (3107 : 3115) Pregled zapisnik .xls
11 DORMEO SLOVENJ GRADEC 2 PLANET 3000 22.01.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3195 : 2980) Pregled zapisnik .xls
11 RADLJE 2 RUDAR 2 BAJTA 22.01.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3239 : 3012) Pregled zapisnik .xls
12 KRILATO KOLO PREPOLJE ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 30.01.2022 10:00 5.0 : 3.0 (3174 : 3108) Pregled zapisnik .xls
12 SLOVENJ GRADEC 2 RADLJE 2 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 29.01.2022 14:00 2.0 : 6.0 (3110 : 3166) Pregled zapisnik .xls
12 LENDAVA DORMEO 30.01.2022 13:00 4.0 : 4.0 (2994 : 2975) Pregled zapisnik .xls
12 HRASTNIK 2 IMPOL RUDNIK HRASTNIK 29.01.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3345 : 3213) Pregled zapisnik .xls
12 RUDAR 2 DE VESTA RUDAR (Trbovlje) 29.01.2022 13:00 7.0 : 1.0 (3269 : 3134) Pregled zapisnik .xls
13 PREPOLJE RUDAR 2 KONJIČANKA 05.02.2022 16:00 3.5 : 4.5 (3170 : 3174) Pregled zapisnik .xls
13 KRILATO KOLO HRASTNIK 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 06.02.2022 10:00 6.0 : 2.0 (3235 : 3071) Pregled zapisnik .xls
13 DE VESTA SLOVENJ GRADEC 2 DVORANA TABOR (Maribor) 05.02.2022 19:00 3.0 : 5.0 (2986 : 3024) Pregled zapisnik .xls
13 RADLJE 2 LENDAVA BAJTA 12.03.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3218 : 3142) Pregled zapisnik .xls
13 DORMEO IMPOL PLANET 3000 05.02.2022 16:00 2.0 : 6.0 (3109 : 3146) Pregled zapisnik .xls
14 LENDAVA DE VESTA VIKEND RADENCI 20.02.2022 16:00 2.0 : 6.0 (2937 : 2948) Pregled zapisnik .xls
14 HRASTNIK 2 DORMEO RUDNIK HRASTNIK 19.02.2022 17:00 4.0 : 4.0 (3342 : 3309) Pregled zapisnik .xls
14 RUDAR 2 KRILATO KOLO RUDAR (Trbovlje) 19.02.2022 13:00 8.0 : 0.0 (3280 : 3174) Pregled zapisnik .xls
14 IMPOL RADLJE 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 19.02.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3190 : 3020) Pregled zapisnik .xls
14 SLOVENJ GRADEC 2 PREPOLJE SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 19.02.2022 14:00 7.5 : 0.5 (3215 : 3003) Pregled zapisnik .xls
15 PREPOLJE LENDAVA KONJIČANKA 26.02.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3198 : 3070) Pregled zapisnik .xls
15 KRILATO KOLO SLOVENJ GRADEC 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 27.02.2022 10:00 5.0 : 3.0 (3107 : 3053) Pregled zapisnik .xls
15 RUDAR 2 HRASTNIK 2 RUDAR (Trbovlje) 26.02.2022 13:00 8.0 : 0.0 (3314 : 3090) Pregled zapisnik .xls
15 DE VESTA IMPOL 26.02.2022 19:00 3.0 : 5.0 (3029 : 3048) Pregled zapisnik .xls
15 RADLJE 2 DORMEO BAJTA 26.02.2022 18:00 1.0 : 7.0 (3156 : 3243) Pregled zapisnik .xls
16 IMPOL PREPOLJE ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 05.03.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3228 : 3101) Pregled zapisnik .xls
16 HRASTNIK 2 RADLJE 2 RUDNIK HRASTNIK 05.03.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3332 : 3183) Pregled zapisnik .xls
16 LENDAVA KRILATO KOLO VIKEND RADENCI 06.03.2022 10:00 8.0 : 0.0 (3138 : 2944) Pregled zapisnik .xls
16 DORMEO DE VESTA PLANET 3000 05.03.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3122 : 3116) Pregled zapisnik .xls
16 SLOVENJ GRADEC 2 RUDAR 2 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 05.03.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3221 : 3169) Pregled zapisnik .xls
17 PREPOLJE DORMEO KONJIČANKA 19.03.2022 16:00 1.0 : 7.0 (3033 : 3219) Pregled zapisnik .xls
17 KRILATO KOLO IMPOL ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 20.03.2022 10:00 1.0 : 7.0 (3076 : 3173) Pregled zapisnik .xls
17 SLOVENJ GRADEC 2 HRASTNIK 2 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 19.03.2022 14:00 4.0 : 4.0 (3097 : 3105) Pregled zapisnik .xls
17 RUDAR 2 LENDAVA RUDAR (Trbovlje) 19.03.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3207 : 3003) Pregled zapisnik .xls
17 DE VESTA RADLJE 2 DVORANA TABOR (Maribor) 19.03.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3142 : 3097) Pregled zapisnik .xls
18 IMPOL RUDAR 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 26.03.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3170 : 3128) Pregled zapisnik .xls
18 LENDAVA SLOVENJ GRADEC 2 VIKEND RADENCI 27.03.2022 14:00 6.0 : 2.0 (2987 : 2664) Pregled zapisnik .xls
18 HRASTNIK 2 DE VESTA RUDNIK HRASTNIK 26.03.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3162 : 3285) Pregled zapisnik .xls
18 DORMEO KRILATO KOLO PLANET 3000 26.03.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3222 : 3060) Pregled zapisnik .xls
18 RADLJE 2 PREPOLJE BAJTA 26.03.2022 18:00 3.0 : 5.0 (3150 : 3151) Pregled zapisnik .xls
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. UROŠ ZADRAVEC
KK LENDAVA
5,0
2890
551,11
3441,11
573,52
2. NEJC OCEPEK
KK ZAGORJE
5,0
2783
551,33
3334,33
555,72
3. BORIS KAŠNIK
KK SLOVENJ GRADEC
5,0
2768
525,17
3293,17
548,86
4. DEJAN VINCEK
KK RUDAR
6,0
3270
547,00
3817,00
545,29
5. SMILJAN ZLATKOVSKI
KK KRILATO KOLO
9,0
4923
525,00
5448,00
544,80
6. MILAN PODGORŠEK
KD DE VESTA
9,0
4894
523,06
5417,06
541,71
7. LUKA HRIBAR
KK ZAGORJE
8,0
4331
535,78
4866,78
540,75
8. IVAN ORNIK
KK PREPOLJE
8,0
4287
549,11
4836,11
537,35
9. BRANKO KLEMEN
KK RADLJE
8,0
4308
527,11
4835,11
537,23
10. JERNEJ LESKOVŠEK
KK KRILATO KOLO
9,0
4814
533,65
5347,65
534,76
11. ANŽE PRAŠNIKAR
KK ZAGORJE
8,0
4279
526,75
4805,75
533,97
12. BOGDAN HRIBAR
KK ZAGORJE
6,0
3191
532,67
3723,67
531,95
13. LEON KONJUVCI
KK PREPOLJE
9,0
4799
520,38
5319,38
531,94
14. BORUT RAMŠAK
KD DE VESTA
5,5
2949
506,52
3455,52
531,62
15. TOMAŽ BIDERMAN
KK HRASTNIK
5,0
2644
544,67
3188,67
531,44
16. BORIS TISOVIC
KK LENDAVA
8,0
4273
509,00
4782,00
531,33
17. MARKO TOPOLŠEK
KK IMPOL
9,0
4772
536,63
5308,63
530,86
18. JURE GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
9,0
4780
524,33
5304,33
530,43
19. IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
7,0
3698
544,57
4242,57
530,32
20. UROŠ GORIŠEK
KK RUDAR
8,6
4551
535,73
5086,73
528,22
21. PRIMOŽ TOPOLŠEK
KK IMPOL
9,0
4739
543,00
5282,00
528,20
22. JANEZ ŠIMON
KK LENDAVA
7,0
3710
511,44
4221,44
527,68
23. DAVID JERMAN
KK ZAGORJE
7,0
3690
531,13
4221,13
527,64
24. ADRIAN SIVEC
KK ZAGORJE
8,0
4211
535,33
4746,33
527,37
25. MATEJ KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
8,0
4205
523,64
4728,64
525,40
26. TADEJ VDOVIČ
KK KRILATO KOLO
9,0
4717
530,75
5247,75
524,78
27. JANEZ KOLOŠA
KK RUDAR
5,3
2748
526,80
3274,80
523,97
28. DUŠAN BAJDA
KK HRASTNIK
8,0
4155
545,75
4700,75
522,31
29. IGOR VIDOVIČ
KK KRILATO KOLO
8,3
4287
537,25
4824,25
521,54
30. ŽELJKO UDOVČ
KK HRASTNIK
7,0
3618
546,60
4164,60
520,58
31. MARKO PLAZAR
KK HRASTNIK
7,0
3615
545,09
4160,09
520,01
32. MUHAMED TUFEKČIĆ
KK HRASTNIK
7,0
3588
571,50
4159,50
519,94
33. VLADO ŠAUPERL
KK RADLJE
9,0
4665
532,88
5197,88
519,79
34. MIHA GREBENC
KK RADLJE
8,5
4402
531,75
4933,75
519,34
35. ALEŠ BELINA
KK RUDAR
5,4
2750
557,69
3307,69
519,26
36. SAŠO PAPOTNIK
KK IMPOL
9,0
4673
514,63
5187,63
518,76
37. DRAGO CINK
KD DE VESTA
6,9
3598
513,21
4111,21
518,44
38. MARJAN GREBENC
KK RADLJE
7,3
3744
531,89
4275,89
518,29
39. MITJAN BIDERMAN
KK HRASTNIK
9,0
4629
551,60
5180,60
518,06
40. IVAN ŠTEFANIČ
KK IMPOL
6,0
3099
526,00
3625,00
517,86
41. TADEJ TOPOLŠEK
KK IMPOL
9,0
4647
521,56
5168,56
516,86
42. SIMON MALI
KD DE VESTA
8,2
4247
505,22
4752,22
515,99
43. ANDREJ KRAJNC
KK RUDAR
5,0
2571
524,00
3095,00
515,83
44. ŠTEFAN HOLER
KK KRILATO KOLO
8,3
4247
522,00
4769,00
515,57
45. DANILO VOVK
KK SLOVENJ GRADEC
9,0
4629
516,70
5145,70
514,57
46. DAVID RAZBORŠEK
KK KRILATO KOLO
5,3
2745
502,93
3247,93
513,10
47. ANŽEJ HRIBERŠEK
KD DE VESTA
8,4
4305
496,88
4801,88
513,02
48. DANIJEL PAPOTNIK
KK IMPOL
7,0
3564
525,83
4089,83
511,23
49. MIRAN BREZNER
KK PREPOLJE
9,0
4594
515,67
5109,67
510,97
50. JOŽE KASPAR
KK RADLJE
5,0
2553
511,75
3064,75
510,79
51. DUŠAN VRHNJAK
KK SLOVENJ GRADEC
6,0
3033
504,55
3537,55
505,36
52. BOJAN POTOČNIK
KK LENDAVA
5,5
2772
502,22
3274,22
503,73
53. KONRAD KIRBIŠ
KK PREPOLJE
9,0
4499
525,38
5024,38
502,44
54. JADRAN ŽELEZNIK
KK SLOVENJ GRADEC
5,0
2473
540,00
3013,00
502,17
55. IVAN KIRBIŠ
KK PREPOLJE
7,0
3498
508,13
4006,13
500,77
56. FRANC HORVAT
KK PREPOLJE
9,0
4475
531,00
5006,00
500,60
57. DUŠAN RADAKOVIČ
KK LENDAVA
6,5
3238
502,38
3740,38
498,72
58. BOGOMIR VELUNŠEK
KK RADLJE
7,0
3448
511,00
3959,00
494,88
59. DANILO GRABNAR
KK ZAGORJE
5,0
2461
466,00
2927,00
487,83
60. JOŽE HORVAT
KK LENDAVA
4,5
2157
464,00
2621,00
476,55
61. MARJAN ŠALAMUN
KK LENDAVA
6,5
2960
410,61
3370,61
449,42
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. UROŠ ZADRAVEC
KK LENDAVA
5,00
2890,00
578,00
9,00
4960,00
551,11
14,00
7850,00
560,71
2. NEJC OCEPEK
KK ZAGORJE
5,00
2783,00
556,60
3,00
1654,00
551,33
8,00
4437,00
554,63
3. DEJAN VINCEK
KK RUDAR
6,00
3270,00
545,00
7,00
3829,00
547,00
13,00
7099,00
546,08
4. IVAN ORNIK
KK PREPOLJE
8,00
4287,00
535,88
9,00
4942,00
549,11
17,00
9229,00
542,88
5. MUHAMED TUFEKČIĆ
KK HRASTNIK
7,00
3588,00
512,57
6,00
3429,00
571,50
13,00
7017,00
539,77
6. LUKA HRIBAR
KK ZAGORJE
8,00
4331,00
541,38
9,00
4822,00
535,78
17,00
9153,00
538,41
7. BORIS KAŠNIK
KK SLOVENJ GRADEC
5,00
2768,00
553,60
6,00
3151,00
525,17
11,00
5919,00
538,09
8. TOMAŽ BIDERMAN
KK HRASTNIK
5,00
2644,00
528,80
6,00
3268,00
544,67
11,00
5912,00
537,45
9. ALEŠ BELINA
KK RUDAR
5,37
2750,00
512,10
6,50
3625,00
557,69
11,87
6375,00
537,07
10. IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
7,00
3698,00
528,29
7,00
3812,00
544,57
14,00
7510,00
536,43
11. SMILJAN ZLATKOVSKI
KK KRILATO KOLO
9,00
4923,00
547,00
9,00
4725,00
525,00
18,00
9648,00
536,00
12. PRIMOŽ TOPOLŠEK
KK IMPOL
9,00
4739,00
526,56
9,00
4887,00
543,00
18,00
9626,00
534,78
13. JERNEJ LESKOVŠEK
KK KRILATO KOLO
9,00
4814,00
534,89
8,44
4504,00
533,65
17,44
9318,00
534,29
14. MILAN PODGORŠEK
KD DE VESTA
9,00
4894,00
543,78
8,50
4446,00
523,06
17,50
9340,00
533,71
15. MARKO TOPOLŠEK
KK IMPOL
9,00
4772,00
530,22
8,00
4293,00
536,63
17,00
9065,00
533,24
16. DUŠAN BAJDA
KK HRASTNIK
8,00
4155,00
519,38
8,00
4366,00
545,75
16,00
8521,00
532,56
17. BRANKO KLEMEN
KK RADLJE
8,00
4308,00
538,50
9,00
4744,00
527,11
17,00
9052,00
532,47
18. BOGDAN HRIBAR
KK ZAGORJE
6,00
3191,00
531,83
3,00
1598,00
532,67
9,00
4789,00
532,11
19. MITJAN BIDERMAN
KK HRASTNIK
9,00
4629,00
514,33
7,50
4137,00
551,60
16,50
8766,00
531,27
20. UROŠ GORIŠEK
KK RUDAR
8,63
4551,00
527,35
7,50
4018,00
535,73
16,13
8569,00
531,25
21. ADRIAN SIVEC
KK ZAGORJE
8,00
4211,00
526,38
9,00
4818,00
535,33
17,00
9029,00
531,12
22. ANŽE PRAŠNIKAR
KK ZAGORJE
8,00
4279,00
534,88
8,00
4214,00
526,75
16,00
8493,00
530,81
23. DAVID JERMAN
KK ZAGORJE
7,00
3690,00
527,14
8,00
4249,00
531,13
15,00
7939,00
529,27
24. ŽELJKO UDOVČ
KK HRASTNIK
7,00
3618,00
516,86
5,00
2733,00
546,60
12,00
6351,00
529,25
25. MARKO PLAZAR
KK HRASTNIK
7,00
3615,00
516,43
5,50
2998,00
545,09
12,50
6613,00
529,04
26. IGOR VIDOVIČ
KK KRILATO KOLO
8,25
4287,00
519,64
8,00
4298,00
537,25
16,25
8585,00
528,31
27. JURE GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
9,00
4780,00
531,11
9,00
4719,00
524,33
18,00
9499,00
527,72
28. TADEJ VDOVIČ
KK KRILATO KOLO
9,00
4717,00
524,11
8,00
4246,00
530,75
17,00
8963,00
527,24
29. LEON KONJUVCI
KK PREPOLJE
9,00
4799,00
533,22
8,00
4163,00
520,38
17,00
8962,00
527,18
30. VLADO ŠAUPERL
KK RADLJE
9,00
4665,00
518,33
8,00
4263,00
532,88
17,00
8928,00
525,18
31. MARJAN GREBENC
KK RADLJE
7,25
3744,00
516,41
9,00
4787,00
531,89
16,25
8531,00
524,98
32. MATEJ KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
8,00
4205,00
525,63
5,50
2880,00
523,64
13,50
7085,00
524,81
33. MIHA GREBENC
KK RADLJE
8,50
4402,00
517,88
8,00
4254,00
531,75
16,50
8656,00
524,61
34. JANEZ KOLOŠA
KK RUDAR
5,25
2748,00
523,43
2,50
1317,00
526,80
7,75
4065,00
524,52
35. BORIS TISOVIC
KK LENDAVA
8,00
4273,00
534,13
8,00
4072,00
509,00
16,00
8345,00
521,56
36. IVAN ŠTEFANIČ
KK IMPOL
6,00
3099,00
516,50
5,00
2630,00
526,00
11,00
5729,00
520,82
37. BORUT RAMŠAK
KD DE VESTA
5,50
2949,00
536,18
5,98
3029,00
506,52
11,48
5978,00
520,73
38. JANEZ ŠIMON
KK LENDAVA
7,00
3710,00
530,00
7,17
3667,00
511,44
14,17
7377,00
520,61
39. JADRAN ŽELEZNIK
KK SLOVENJ GRADEC
5,00
2473,00
494,60
6,10
3294,00
540,00
11,10
5767,00
519,55
40. TADEJ TOPOLŠEK
KK IMPOL
9,00
4647,00
516,33
9,00
4694,00
521,56
18,00
9341,00
518,94
41. ŠTEFAN HOLER
KK KRILATO KOLO
8,25
4247,00
514,79
8,00
4176,00
522,00
16,25
8423,00
518,34
42. SAŠO PAPOTNIK
KK IMPOL
9,00
4673,00
519,22
8,00
4117,00
514,63
17,00
8790,00
517,06
43. DANIJEL PAPOTNIK
KK IMPOL
7,00
3564,00
509,14
6,00
3155,00
525,83
13,00
6719,00
516,85
44. ANDREJ KRAJNC
KK RUDAR
5,00
2571,00
514,20
1,50
786,00
524,00
6,50
3357,00
516,46
45. DRAGO CINK
KD DE VESTA
6,93
3598,00
519,19
8,48
4352,00
513,21
15,41
7950,00
515,90
46. DANILO VOVK
KK SLOVENJ GRADEC
9,00
4629,00
514,33
5,75
2971,00
516,70
14,75
7600,00
515,25
47. FRANC HORVAT
KK PREPOLJE
9,00
4475,00
497,22
9,00
4779,00
531,00
18,00
9254,00
514,11
48. MIRAN BREZNER
KK PREPOLJE
9,00
4594,00
510,44
9,00
4641,00
515,67
18,00
9235,00
513,06
49. KONRAD KIRBIŠ
KK PREPOLJE
9,00
4499,00
499,89
8,00
4203,00
525,38
17,00
8702,00
511,88
50. JOŽE KASPAR
KK RADLJE
5,00
2553,00
510,60
4,00
2047,00
511,75
9,00
4600,00
511,11
51. SIMON MALI
KD DE VESTA
8,21
4247,00
517,30
9,00
4547,00
505,22
17,21
8794,00
510,98
52. DAVID RAZBORŠEK
KK KRILATO KOLO
5,33
2745,00
515,01
7,50
3772,00
502,93
12,83
6517,00
507,95
53. ANŽEJ HRIBERŠEK
KD DE VESTA
8,36
4305,00
514,95
5,77
2867,00
496,88
14,13
7172,00
507,57
54. DUŠAN VRHNJAK
KK SLOVENJ GRADEC
6,00
3033,00
505,50
5,50
2775,00
504,55
11,50
5808,00
505,04
55. IVAN KIRBIŠ
KK PREPOLJE
7,00
3498,00
499,71
8,00
4065,00
508,13
15,00
7563,00
504,20
56. BOJAN POTOČNIK
KK LENDAVA
5,50
2772,00
504,00
6,75
3390,00
502,22
12,25
6162,00
503,02
57. BOGOMIR VELUNŠEK
KK RADLJE
7,00
3448,00
492,57
8,00
4088,00
511,00
15,00
7536,00
502,40
58. DUŠAN RADAKOVIČ
KK LENDAVA
6,50
3238,00
498,15
8,00
4019,00
502,38
14,50
7257,00
500,48
59. DANILO GRABNAR
KK ZAGORJE
5,00
2461,00
492,20
0,50
233,00
466,00
5,50
2694,00
489,82
60. JOŽE HORVAT
KK LENDAVA
4,50
2157,00
479,33
6,75
3132,00
464,00
11,25
5289,00
470,13
61. MARJAN ŠALAMUN
KK LENDAVA
6,50
2960,00
455,38
3,58
1470,00
410,61
10,08
4430,00
439,48

MIRAN JAZBINŠEK
KK HRASTNIK
3,00
1603,00
534,33
3,00
1752,00
584,00
6,00
3355,00
559,17
DARKO DREMELJ
KK KRILATO KOLO
1,17
638,00
545,30
1,00
572,00
572,00
2,17
1210,00
557,60
ŠTEFAN GOLOBIČ
KK HRASTNIK
1,00
521,00
521,00
8,50
4773,00
561,53
9,50
5294,00
557,26
SMILJAN ŠKRLEC
KK HRASTNIK
1,00
555,00
555,00
0,00
0,00
NaN
1,00
555,00
555,00
ALEŠ ZLATKOVSKI
KK KRILATO KOLO
3,00
1591,00
530,33
2,50
1390,00
556,00
5,50
2981,00
542,00
MARKO VEZOVIŠEK
KK RUDAR
4,00
2103,00
525,75
4,00
2233,00
558,25
8,00
4336,00
542,00
MATEJ KOREN
KK RUDAR
2,00
1057,00
528,50
6,00
3276,00
546,00
8,00
4333,00
541,63
ANTON SEDAR
KK SLOVENJ GRADEC
2,25
1162,00
516,44
4,00
2145,00
536,25
6,25
3307,00
529,12
JAN PEPELNJAK
KK HRASTNIK
2,00
1002,00
501,00
2,00
1104,00
552,00
4,00
2106,00
526,50
ZMAGO TKAVC
KK IMPOL
4,00
2062,00
515,50
6,00
3143,00
523,83
10,00
5205,00
520,50
CVETO KOTNIK
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
526,00
526,00
2,00
1025,00
512,50
3,00
1551,00
517,00
OTO GAČNIK
KK RADLJE
1,00
490,00
490,00
2,00
1050,00
525,00
3,00
1540,00
513,33
MATJAŽ GOŠNAK
KK SLOVENJ GRADEC
4,00
1980,00
495,00
7,00
3658,00
522,57
11,00
5638,00
512,55
ZDRAVKO SOLDO
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1077,00
538,50
5,46
2746,00
502,93
7,46
3823,00
512,47
BRANKO MARINIČ
KK LENDAVA
4,00
2081,00
520,25
3,00
1483,00
494,33
7,00
3564,00
509,14
JAN HOLEŠEK
KK RUDAR
4,00
2074,00
518,50
1,00
471,00
471,00
5,00
2545,00
509,00
BOŠTJAN PENŠEK
KK SLOVENJ GRADEC
4,00
2016,00
504,00
3,50
1800,00
514,29
7,50
3816,00
508,80
BOJAN BURJA
KK ZAGORJE
3,00
1509,00
503,00
3,50
1782,00
509,14
6,50
3291,00
506,31
MUSTAFA HRSIĆ
KK RUDAR
3,00
1520,00
506,67
4,50
2268,00
504,00
7,50
3788,00
505,07
SILVESTER UMEK
KK HRASTNIK
1,00
479,00
479,00
1,00
525,00
525,00
2,00
1004,00
502,00
PRIMOŽ RAMŠAK
KK HRASTNIK
3,00
1505,00
501,67
1,50
752,00
501,33
4,50
2257,00
501,56
SIMON ŠTEHARNIK
KK RUDAR
2,75
1317,00
478,91
1,50
809,00
539,33
4,25
2126,00
500,24
TOMAŽ SEBANC
KD DE VESTA
4,00
2031,00
507,75
4,50
2208,00
490,67
8,50
4239,00
498,71
MATJAŽ BELINA
KK RUDAR
1,00
498,00
498,00
0,00
0,00
NaN
1,00
498,00
498,00
MATTIA PENŠEK SCHIFINI
KK SLOVENJ GRADEC
1,75
897,00
512,57
0,44
190,00
431,82
2,19
1087,00
496,35
JANEZ PEVC
KK ZAGORJE
4,00
1953,00
488,25
3,50
1762,00
503,43
7,50
3715,00
495,33
IVO LUKMAN
KK SLOVENJ GRADEC
3,00
1470,00
490,00
0,50
241,00
482,00
3,50
1711,00
488,86
MAKSIMALJAN SENICA
KK RADLJE
4,00
1906,00
476,50
1,50
770,00
513,33
5,50
2676,00
486,55
MARJAN ŠOL
KK RADLJE
2,75
1360,00
494,55
2,50
1192,00
476,80
5,25
2552,00
486,10
JANEZ GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
3,00
1558,00
519,33
2,77
1245,00
449,46
5,77
2803,00
485,79
BORIS BERANIČ
KK PREPOLJE
2,25
1069,00
475,11
2,00
983,00
491,50
4,25
2052,00
482,82
DRAGO PAHERNIK
KK KRILATO KOLO
0,50
236,00
472,00
0,00
0,00
NaN
0,50
236,00
472,00
ROBERT ŽNUDERL
KK KRILATO KOLO
0,50
209,00
418,00
1,06
523,00
493,40
1,56
732,00
469,23
LOVRENC ONUK
KK RADLJE
1,50
668,00
445,33
0,50
230,00
460,00
2,00
898,00
449,00
ANDREJ EKART
KK PREPOLJE
0,25
115,00
460,00
1,00
441,00
441,00
1,25
556,00
444,80
ANTON VAJS
KD SLOVENSKA BISTRICA
1,00
440,00
440,00
0,00
0,00
NaN
1,00
440,00
440,00
FRANC OGRIZEK
KK PREPOLJE
0,50
218,00
436,00
0,00
0,00
NaN
0,50
218,00
436,00
VLADO ODER
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
435,00
435,00
0,00
0,00
NaN
1,00
435,00
435,00
JAN BOHAR DENKO
KK LENDAVA
1,00
436,00
436,00
0,50
202,00
404,00
1,50
638,00
425,33
JOŽE KERMAN
KK LENDAVA
3,00
1257,00
419,00
1,25
525,00
420,00
4,25
1782,00
419,29
IVEK MARZEL
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
666,00
333,00
1,00
549,00
549,00
3,00
1215,00
405,00
MILAN RUŽIČ
KK LENDAVA
3,00
1047,00
349,00
0,00
0,00
NaN
3,00
1047,00
349,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. HRASTNIK 2
9.0
19086
8828
27914
516,93
356
9.0
20184
9653
29837
552,54
307
18.0
39270
18481
57751
534,73
663
2. RUDAR 2
9.0
19212
8945
28157
521,43
330
9.0
19535
9608
29143
539,69
312
18.0
38747
18553
57300
530,56
642
3. DORMEO
9.0
19265
9143
28408
526,07
338
9.0
19278
9235
28513
528,02
328
18.0
38543
18378
56921
527,05
666
4. KRILATO KOLO
9.0
19341
9066
28407
526,06
364
9.0
19338
9103
28441
526,69
327
18.0
38679
18169
56848
526,37
691
5. IMPOL
9.0
19210
8786
27996
518,44
372
9.0
19104
9403
28507
527,91
270
18.0
38314
18189
56503
523,18
642
6. DE VESTA
9.0
19180
9182
28362
525,22
340
9.0
18895
8518
27413
507,65
392
18.0
38075
17700
55775
516,44
732
7. PREPOLJE
9.0
19087
8467
27554
510,26
473
9.0
19197
9020
28217
522,54
343
18.0
38284
17487
55771
516,40
816
8. RADLJE 2
9.0
18971
8573
27544
510,07
438
9.0
19172
8979
28151
521,31
362
18.0
38143
17552
55695
515,69
800
9. SLOVENJ GRADEC 2
9.0
18791
8546
27337
506,24
461
9.0
19217
8851
28068
519,78
405
18.0
38008
17397
55405
513,01
866
10. LENDAVA
9.0
18492
8329
26821
496,69
554
9.0
18733
8187
26920
498,52
538
18.0
37225
16516
53741
497,60
1092