Liga: 3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD MOŠKI

3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. IMPOL
Slov. Bistrica
2 2 0 0 4 12.0 4.0
2. DE VESTA
Maribor
2 2 0 0 4 12.0 4.0
3. RADLJE 2
RADLJE
2 1 1 0 3 10.0 6.0
4. KRILATO KOLO
Maribor
2 1 1 0 3 8.5 7.5
5. DORMEO
Zagorje ob Savi
2 1 0 1 2 9.0 7.0
6. RUDAR 2
Trbovlje
2 1 0 1 2 7.0 9.0
7. HRASTNIK 2
Hrastnik
2 1 0 1 2 6.0 10.0
8. PREPOLJE
Marjeta na Dr.polju
2 0 0 2 0 6.5 9.5
9. SLOVENJ GRADEC 2
Slovenj Gradec
2 0 0 2 0 5.0 11.0
10. LENDAVA
Lendava
2 0 0 2 0 4.0 12.0
Rezultati (krog): 1 2
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 HRASTNIK 2 LENDAVA 5.0 : 3.0 (3225 : 3214) 12.09.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3225 : 3214) Pregled zapisnik .xls
1 SLOVENJ GRADEC 2 IMPOL SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 3.0 : 5.0 (3099 : 3149) 12.09.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3099 : 3149) Pregled zapisnik .xls
1 PREPOLJE DE VESTA 3.0 : 5.0 (3130 : 3168) 12.09.2020 16:00 3.0 : 5.0 (3130 : 3168) Pregled zapisnik .xls
1 RUDAR 2 DORMEO RUDAR (Trbovlje) 5.0 : 3.0 (3311 : 3204) 12.09.2020 17:30 5.0 : 3.0 (3311 : 3204) Pregled zapisnik .xls
1 KRILATO KOLO RADLJE 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 4.0 : 4.0 (3107 : 3109) 13.09.2020 10:00 4.0 : 4.0 (3107 : 3109) Pregled zapisnik .xls
2 DORMEO SLOVENJ GRADEC 2 PLANET 3000 6.0 : 2.0 (3145 : 3104) 19.09.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3145 : 3104) Pregled zapisnik .xls
2 RADLJE 2 RUDAR 2 BAJTA 6.0 : 2.0 (3289 : 3144) 19.09.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3289 : 3144) Pregled zapisnik .xls
2 IMPOL HRASTNIK 2 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 7.0 : 1.0 (3240 : 3025) 19.09.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3240 : 3025) Pregled zapisnik .xls
2 PREPOLJE KRILATO KOLO KONJIČANKA 3.5 : 4.5 (3134 : 3148) 19.09.2020 16:00 3.5 : 4.5 (3134 : 3148) Pregled zapisnik .xls
2 DE VESTA LENDAVA DVORANA TABOR (Maribor) 7.0 : 1.0 (3109 : 2929) 19.09.2020 19:00 7.0 : 1.0 (3109 : 2929) Pregled zapisnik .xls
3 HRASTNIK 2 DORMEO 26.09.2020 17:00
3 KRILATO KOLO DE VESTA 27.09.2020 10:00
3 LENDAVA IMPOL 27.09.2020 13:00
3 RUDAR 2 PREPOLJE 26.09.2020 17:30
3 SLOVENJ GRADEC 2 RADLJE 2 26.09.2020 17:00
4 PREPOLJE SLOVENJ GRADEC 2 03.10.2020 16:00
4 DE VESTA IMPOL 03.10.2020 19:00
4 DORMEO LENDAVA 03.10.2020 16:00
4 RADLJE 2 HRASTNIK 2 03.10.2020 18:00
4 KRILATO KOLO RUDAR 2 04.10.2020 10:00
5 IMPOL DORMEO 10.10.2020 17:00
5 RUDAR 2 DE VESTA 10.10.2020 17:30
5 SLOVENJ GRADEC 2 KRILATO KOLO 10.10.2020 17:00
5 HRASTNIK 2 PREPOLJE 10.10.2020 17:00
5 LENDAVA RADLJE 2 11.10.2020 13:00
6 PREPOLJE LENDAVA 17.10.2020 16:00
6 RADLJE 2 IMPOL 17.10.2020 18:00
6 RUDAR 2 SLOVENJ GRADEC 2 17.10.2020 17:30
6 KRILATO KOLO HRASTNIK 2 18.10.2020 10:00
6 DE VESTA DORMEO 17.10.2020 19:00
7 DORMEO RADLJE 2 21.11.2020 16:00
7 LENDAVA KRILATO KOLO 22.11.2020 13:00
7 HRASTNIK 2 RUDAR 2 21.11.2020 17:00
7 IMPOL PREPOLJE 21.11.2020 17:00
7 SLOVENJ GRADEC 2 DE VESTA 21.11.2020 17:00
8 KRILATO KOLO IMPOL 29.11.2020 10:00
8 RUDAR 2 LENDAVA 28.11.2020 17:30
8 DE VESTA RADLJE 2 28.11.2020 19:00
8 SLOVENJ GRADEC 2 HRASTNIK 2 28.11.2020 17:00
8 PREPOLJE DORMEO 28.11.2020 16:00
9 HRASTNIK 2 DE VESTA 05.12.2020 17:00
9 DORMEO KRILATO KOLO 05.12.2020 16:00
9 IMPOL RUDAR 2 05.12.2020 17:00
9 LENDAVA SLOVENJ GRADEC 2 06.12.2020 13:00
9 RADLJE 2 PREPOLJE 05.12.2020 18:00
10 DORMEO RUDAR 2 16.01.2021 16:00
10 DE VESTA PREPOLJE 16.01.2021 19:00
10 RADLJE 2 KRILATO KOLO 16.01.2021 18:00
10 IMPOL SLOVENJ GRADEC 2 16.01.2021 17:00
10 LENDAVA HRASTNIK 2 17.01.2021 13:00
11 KRILATO KOLO PREPOLJE 24.01.2021 10:00
11 LENDAVA DE VESTA 24.01.2021 13:00
11 HRASTNIK 2 IMPOL 23.01.2021 17:00
11 SLOVENJ GRADEC 2 DORMEO 23.01.2021 17:00
11 RUDAR 2 RADLJE 2 23.01.2021 17:30
12 IMPOL LENDAVA 30.01.2021 17:00
12 PREPOLJE RUDAR 2 30.01.2021 16:00
12 DORMEO HRASTNIK 2 30.01.2021 16:00
12 RADLJE 2 SLOVENJ GRADEC 2 30.01.2021 18:00
12 DE VESTA KRILATO KOLO 30.01.2021 19:00
13 RUDAR 2 KRILATO KOLO 06.02.2021 17:30
13 HRASTNIK 2 RADLJE 2 06.02.2021 17:00
13 IMPOL DE VESTA 06.02.2021 17:00
13 LENDAVA DORMEO 07.02.2021 13:00
13 SLOVENJ GRADEC 2 PREPOLJE 06.02.2021 17:00
14 DORMEO IMPOL 20.02.2021 16:00
14 DE VESTA RUDAR 2 20.02.2021 19:00
14 KRILATO KOLO SLOVENJ GRADEC 2 21.02.2021 10:00
14 PREPOLJE HRASTNIK 2 20.02.2021 16:00
14 RADLJE 2 LENDAVA 20.02.2021 18:00
15 HRASTNIK 2 KRILATO KOLO 27.02.2021 17:00
15 SLOVENJ GRADEC 2 RUDAR 2 27.02.2021 17:00
15 DORMEO DE VESTA 27.02.2021 16:00
15 IMPOL RADLJE 2 27.02.2021 17:00
15 LENDAVA PREPOLJE 28.02.2021 13:00
16 PREPOLJE IMPOL 06.03.2021 16:00
16 RADLJE 2 DORMEO 06.03.2021 18:00
16 DE VESTA SLOVENJ GRADEC 2 06.03.2021 19:00
16 RUDAR 2 HRASTNIK 2 06.03.2021 17:30
16 KRILATO KOLO LENDAVA 07.03.2021 10:00
17 LENDAVA RUDAR 2 14.03.2021 13:00
17 HRASTNIK 2 SLOVENJ GRADEC 2 13.03.2021 17:00
17 RADLJE 2 DE VESTA 13.03.2021 18:00
17 DORMEO PREPOLJE 13.03.2021 16:00
17 IMPOL KRILATO KOLO 13.03.2021 17:00
18 KRILATO KOLO DORMEO 21.03.2021 10:00
18 PREPOLJE RADLJE 2 20.03.2021 16:00
18 DE VESTA HRASTNIK 2 20.03.2021 19:00
18 SLOVENJ GRADEC 2 LENDAVA 20.03.2021 17:00
18 RUDAR 2 IMPOL 20.03.2021 17:30
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.