Liga: 2. SLOVENSKA LIGA - VZHOD MOŠKI

2. SLOVENSKA LIGA - VZHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. ŠPEDICIJA RCM
Črna
2 2 0 0 4 14.0 2.0
2. LOKOMOTIVA
Maribor
2 2 0 0 4 13.0 3.0
3. SLOVENJ GRADEC 1
Slovenj Gradec
2 2 0 0 4 12.0 4.0
4. MIKLAVŽ
Miklavž
2 1 0 1 2 8.0 8.0
5. CERŠAK 2
Ceršak
2 1 0 1 2 8.0 8.0
6. BREŽICE
BREŽICE
2 1 0 1 2 8.0 8.0
7. KONJICE 2
Slovenske Konjice
2 1 0 1 2 7.0 9.0
8. DRAVOGRAD
DRAVOGRAD
2 0 0 2 0 4.0 12.0
9. ŠOŠTANJ
Šoštanj
2 0 0 2 0 4.0 12.0
10. PIVOVARNA LAŠKO
Laško
2 0 0 2 0 2.0 14.0
Rezultati (krog): 1 2
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 ŠPEDICIJA RCM BREŽICE 6.0 : 2.0 (3286 : 3238) 12.09.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3286 : 3238) Pregled zapisnik .xls
1 LOKOMOTIVA KONJICE 2 DVORANA TABOR (Maribor) 7.0 : 1.0 (3272 : 3046) 12.09.2020 13:00 7.0 : 1.0 (3272 : 3046) Pregled zapisnik .xls
1 CERŠAK 2 ŠOŠTANJ CERŠAK (Ceršak) 6.0 : 2.0 (3166 : 3133) 12.09.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3166 : 3133) Pregled zapisnik .xls
1 PIVOVARNA LAŠKO MIKLAVŽ GOLOVEC (Celje) 2.0 : 6.0 (3035 : 3068) 12.09.2020 16:00 2.0 : 6.0 (3035 : 3068) Pregled zapisnik .xls
1 SLOVENJ GRADEC 1 DRAVOGRAD SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 6.0 : 2.0 (3279 : 3200) 12.09.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3279 : 3200) Pregled zapisnik .xls
2 DRAVOGRAD LOKOMOTIVA ŠPORTNI CENTER DRAVOGRAD 2.0 : 6.0 (3331 : 3437) 19.09.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3331 : 3437) Pregled zapisnik .xls
2 MIKLAVŽ KONJICE 2 DVORANA TABOR (Maribor) 2.0 : 6.0 (3056 : 3116) 19.09.2020 13:00 2.0 : 6.0 (3056 : 3116) Pregled zapisnik .xls
2 ŠOŠTANJ SLOVENJ GRADEC 1 PILON CENTER TUŠ ŠOŠTANJ 2.0 : 6.0 (3087 : 3136) 19.09.2020 15:00 2.0 : 6.0 (3087 : 3136) Pregled zapisnik .xls
2 BREŽICE CERŠAK 2 ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 6.0 : 2.0 (3455 : 3330) 19.09.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3455 : 3330) Pregled zapisnik .xls
2 PIVOVARNA LAŠKO ŠPEDICIJA RCM 0.0 : 8.0 (2978 : 3154) 19.09.2020 16:00 0.0 : 8.0 (2978 : 3154) Pregled zapisnik .xls
3 SLOVENJ GRADEC 1 BREŽICE 26.09.2020 13:00
3 KONJICE 2 DRAVOGRAD 26.09.2020 18:00
3 LOKOMOTIVA ŠOŠTANJ 26.09.2020 13:00
3 ŠPEDICIJA RCM MIKLAVŽ 26.09.2020 13:00
3 CERŠAK 2 PIVOVARNA LAŠKO 26.09.2020 18:00
4 PIVOVARNA LAŠKO SLOVENJ GRADEC 1 03.10.2020 16:00
4 MIKLAVŽ DRAVOGRAD 03.10.2020 13:00
4 ŠOŠTANJ KONJICE 2 03.10.2020 14:00
4 BREŽICE LOKOMOTIVA 03.10.2020 17:00
4 ŠPEDICIJA RCM CERŠAK 2 03.10.2020 13:00
5 LOKOMOTIVA PIVOVARNA LAŠKO 10.10.2020 13:00
5 CERŠAK 2 MIKLAVŽ 10.10.2020 18:00
5 SLOVENJ GRADEC 1 ŠPEDICIJA RCM 10.10.2020 13:00
5 KONJICE 2 BREŽICE 10.10.2020 18:00
5 DRAVOGRAD ŠOŠTANJ 10.10.2020 17:00
6 BREŽICE DRAVOGRAD 17.10.2020 17:00
6 CERŠAK 2 SLOVENJ GRADEC 1 17.10.2020 18:00
6 ŠPEDICIJA RCM LOKOMOTIVA 17.10.2020 13:00
6 PIVOVARNA LAŠKO KONJICE 2 17.10.2020 16:00
6 MIKLAVŽ ŠOŠTANJ 17.10.2020 13:00
7 ŠOŠTANJ BREŽICE 21.11.2020 14:00
7 SLOVENJ GRADEC 1 MIKLAVŽ 21.11.2020 13:00
7 LOKOMOTIVA CERŠAK 2 21.11.2020 13:00
7 KONJICE 2 ŠPEDICIJA RCM 21.11.2020 18:00
7 DRAVOGRAD PIVOVARNA LAŠKO 21.11.2020 17:00
8 PIVOVARNA LAŠKO ŠOŠTANJ 28.11.2020 16:00
8 CERŠAK 2 KONJICE 2 28.11.2020 18:00
8 ŠPEDICIJA RCM DRAVOGRAD 28.11.2020 13:00
8 MIKLAVŽ BREŽICE 28.11.2020 13:00
8 SLOVENJ GRADEC 1 LOKOMOTIVA 28.11.2020 13:00
9 BREŽICE PIVOVARNA LAŠKO 05.12.2020 17:00
9 ŠOŠTANJ ŠPEDICIJA RCM 05.12.2020 14:00
9 LOKOMOTIVA MIKLAVŽ 05.12.2020 13:00
9 KONJICE 2 SLOVENJ GRADEC 1 05.12.2020 18:00
9 DRAVOGRAD CERŠAK 2 05.12.2020 17:00
10 KONJICE 2 LOKOMOTIVA 16.01.2021 18:00
10 DRAVOGRAD SLOVENJ GRADEC 1 16.01.2021 17:00
10 MIKLAVŽ PIVOVARNA LAŠKO 16.01.2021 13:00
10 ŠOŠTANJ CERŠAK 2 16.01.2021 14:00
10 BREŽICE ŠPEDICIJA RCM 16.01.2021 17:00
11 ŠPEDICIJA RCM PIVOVARNA LAŠKO 23.01.2021 13:00
11 CERŠAK 2 BREŽICE 23.01.2021 18:00
11 KONJICE 2 MIKLAVŽ 23.01.2021 18:00
11 LOKOMOTIVA DRAVOGRAD 23.01.2021 13:00
11 SLOVENJ GRADEC 1 ŠOŠTANJ 23.01.2021 13:00
12 DRAVOGRAD KONJICE 2 30.01.2021 17:00
12 BREŽICE SLOVENJ GRADEC 1 30.01.2021 17:00
12 PIVOVARNA LAŠKO CERŠAK 2 30.01.2021 16:00
12 ŠOŠTANJ LOKOMOTIVA 30.01.2021 14:00
12 MIKLAVŽ ŠPEDICIJA RCM 30.01.2021 13:00
13 LOKOMOTIVA BREŽICE 06.02.2021 13:00
13 KONJICE 2 ŠOŠTANJ 06.02.2021 18:00
13 DRAVOGRAD MIKLAVŽ 06.02.2021 17:00
13 SLOVENJ GRADEC 1 PIVOVARNA LAŠKO 06.02.2021 13:00
13 CERŠAK 2 ŠPEDICIJA RCM 06.02.2021 18:00
14 PIVOVARNA LAŠKO LOKOMOTIVA 20.02.2021 16:00
14 BREŽICE KONJICE 2 20.02.2021 17:00
14 ŠOŠTANJ DRAVOGRAD 20.02.2021 14:00
14 ŠPEDICIJA RCM SLOVENJ GRADEC 1 20.02.2021 13:00
14 MIKLAVŽ CERŠAK 2 20.02.2021 13:00
15 KONJICE 2 PIVOVARNA LAŠKO 27.02.2021 18:00
15 LOKOMOTIVA ŠPEDICIJA RCM 27.02.2021 13:00
15 SLOVENJ GRADEC 1 CERŠAK 2 27.02.2021 13:00
15 ŠOŠTANJ MIKLAVŽ 27.02.2021 14:00
15 DRAVOGRAD BREŽICE 27.02.2021 17:00
16 ŠPEDICIJA RCM KONJICE 2 06.03.2021 13:00
16 PIVOVARNA LAŠKO DRAVOGRAD 06.03.2021 16:00
16 BREŽICE ŠOŠTANJ 06.03.2021 17:00
16 MIKLAVŽ SLOVENJ GRADEC 1 06.03.2021 13:00
16 CERŠAK 2 LOKOMOTIVA 06.03.2021 18:00
17 DRAVOGRAD ŠPEDICIJA RCM 13.03.2021 17:00
17 KONJICE 2 CERŠAK 2 13.03.2021 18:00
17 LOKOMOTIVA SLOVENJ GRADEC 1 13.03.2021 13:00
17 BREŽICE MIKLAVŽ 13.03.2021 17:00
17 ŠOŠTANJ PIVOVARNA LAŠKO 13.03.2021 14:00
18 CERŠAK 2 DRAVOGRAD 20.03.2021 18:00
18 ŠPEDICIJA RCM ŠOŠTANJ 20.03.2021 13:00
18 PIVOVARNA LAŠKO BREŽICE 20.03.2021 16:00
18 MIKLAVŽ LOKOMOTIVA 20.03.2021 13:00
18 SLOVENJ GRADEC 1 KONJICE 2 20.03.2021 13:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.