Liga: 3.SLOVENSKA LIGA VZHOD - Moški

3.SLOVENSKA LIGA VZHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. LOKOMOTIVA
Maribor
16 11 2 3 24 82.0 46.0
2. SLOVENJ GRADEC
Slovenj Gradec
16 9 2 5 20 64.5 63.5
3. BREŽICE
BREŽICE
16 9 0 7 18 77.0 51.0
4. KONJICE II.
Slovenske Konjice
16 8 2 6 18 67.0 61.0
5. CERŠAK II.
Ceršak
16 9 0 7 18 66.0 62.0
6. PIVOVARNA LAŠKO
Laško
16 7 2 7 16 62.5 65.5
7. LENDAVA
Lendava
16 6 1 9 13 56.0 72.0
8. IMPOL
Slov. Bistrica
16 6 1 9 13 55.0 73.0
9. HRASTNIK II.
Hrastnik
16 6 0 10 12 57.0 71.0
10. DE VESTA
Maribor
16 3 2 11 8 53.0 75.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 HRASTNIK II. PIVOVARNA LAŠKO RUDNIK HRASTNIK 3.0 : 5.0 (3239 : 3295) 14.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3239 : 3295) Pregled zapisnik .xls
1 BREŽICE LOKOMOTIVA ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 3.0 : 5.0 (3377 : 3457) 14.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3377 : 3457) Pregled zapisnik .xls
1 LENDAVA IMPOL VIKEND RADENCI 7.0 : 1.0 (3214 : 3027) 15.09.2019 13:00 7.0 : 1.0 (3214 : 3027) Pregled zapisnik .xls
1 DE VESTA SLOVENJ GRADEC DVORANA TABOR (Maribor) 3.0 : 5.0 (3023 : 3091) 14.09.2019 18:30 3.0 : 5.0 (3023 : 3091) Pregled zapisnik .xls
1 CERŠAK II. KONJICE II. 2.0 : 6.0 (3225 : 3235) 14.09.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3225 : 3235) Pregled zapisnik .xls
2 PIVOVARNA LAŠKO LENDAVA GOLOVEC (Celje) 6.0 : 2.0 (3117 : 3013) 21.09.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3117 : 3013) Pregled zapisnik .xls
2 BREŽICE CERŠAK II. ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 3.0 : 5.0 (3318 : 3400) 21.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3318 : 3400) Pregled zapisnik .xls
2 IMPOL DE VESTA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 6.0 : 2.0 (3299 : 3078) 21.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3299 : 3078) Pregled zapisnik .xls
2 KONJICE II. HRASTNIK II. KONJIČANKA 3.0 : 5.0 (3050 : 3095) 21.09.2019 17:30 3.0 : 5.0 (3050 : 3095) Pregled zapisnik .xls
2 LOKOMOTIVA SLOVENJ GRADEC DVORANA TABOR (Maribor) 4.0 : 4.0 (3110 : 3147) 21.09.2019 13:30 4.0 : 4.0 (3110 : 3147) Pregled zapisnik .xls
3 CERŠAK II. LOKOMOTIVA CERŠAK (Ceršak) 6.0 : 2.0 (3253 : 3242) 28.09.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3253 : 3242) Pregled zapisnik .xls
3 DE VESTA PIVOVARNA LAŠKO DVORANA TABOR (Maribor) 4.0 : 4.0 (3078 : 3120) 28.09.2019 18:30 4.0 : 4.0 (3078 : 3120) Pregled zapisnik .xls
3 LENDAVA KONJICE II. VIKEND RADENCI 2.0 : 6.0 (3044 : 3143) 29.09.2019 13:00 2.0 : 6.0 (3044 : 3143) Pregled zapisnik .xls
3 SLOVENJ GRADEC IMPOL SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 6.0 : 2.0 (3272 : 3229) 28.09.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3272 : 3229) Pregled zapisnik .xls
3 HRASTNIK II. BREŽICE RUDNIK HRASTNIK 1.0 : 7.0 (3290 : 3306) 28.09.2019 17:00 1.0 : 7.0 (3290 : 3306) Pregled zapisnik .xls
4 LOKOMOTIVA IMPOL DVORANA TABOR (Maribor) 5.0 : 3.0 (3133 : 3073) 12.10.2019 13:30 5.0 : 3.0 (3133 : 3073) Pregled zapisnik .xls
4 KONJICE II. DE VESTA KONJIČANKA 1.0 : 7.0 (3097 : 3186) 12.10.2019 17:30 1.0 : 7.0 (3097 : 3186) Pregled zapisnik .xls
4 CERŠAK II. HRASTNIK II. CERŠAK (Ceršak) 5.0 : 3.0 (3174 : 3131) 12.10.2019 18:00 5.0 : 3.0 (3174 : 3131) Pregled zapisnik .xls
4 PIVOVARNA LAŠKO SLOVENJ GRADEC GOLOVEC (Celje) 6.0 : 2.0 (3148 : 3072) 12.10.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3148 : 3072) Pregled zapisnik .xls
4 BREŽICE LENDAVA ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 6.0 : 2.0 (3360 : 3212) 12.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3360 : 3212) Pregled zapisnik .xls
5 SLOVENJ GRADEC KONJICE II. SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 5.0 : 3.0 (3347 : 3320) 19.10.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3347 : 3320) Pregled zapisnik .xls
5 DE VESTA BREŽICE DVORANA TABOR (Maribor) 2.0 : 6.0 (3121 : 3252) 19.10.2019 18:30 2.0 : 6.0 (3121 : 3252) Pregled zapisnik .xls
5 IMPOL PIVOVARNA LAŠKO ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 6.0 : 2.0 (3313 : 3080) 19.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3313 : 3080) Pregled zapisnik .xls
5 LENDAVA CERŠAK II. VIKEND RADENCI 7.0 : 1.0 (3252 : 3145) 20.10.2019 13:00 7.0 : 1.0 (3252 : 3145) Pregled zapisnik .xls
5 HRASTNIK II. LOKOMOTIVA RUDNIK HRASTNIK 2.0 : 6.0 (3238 : 3266) 19.10.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3238 : 3266) Pregled zapisnik .xls
6 KONJICE II. IMPOL KONJIČANKA 7.0 : 1.0 (3205 : 3068) 26.10.2019 17:30 7.0 : 1.0 (3205 : 3068) Pregled zapisnik .xls
6 CERŠAK II. DE VESTA CERŠAK (Ceršak) 3.0 : 5.0 (3145 : 3158) 26.10.2019 18:00 3.0 : 5.0 (3145 : 3158) Pregled zapisnik .xls
6 BREŽICE SLOVENJ GRADEC ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 6.0 : 2.0 (3386 : 3331) 26.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3386 : 3331) Pregled zapisnik .xls
6 LOKOMOTIVA PIVOVARNA LAŠKO DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3233 : 3144) 26.10.2019 13:30 6.0 : 2.0 (3233 : 3144) Pregled zapisnik .xls
6 HRASTNIK II. LENDAVA RUDNIK HRASTNIK 6.0 : 2.0 (3311 : 3138) 26.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3311 : 3138) Pregled zapisnik .xls
7 DE VESTA HRASTNIK II. DVORANA TABOR (Maribor) 3.0 : 5.0 (3051 : 3154) 09.11.2019 18:30 3.0 : 5.0 (3051 : 3154) Pregled zapisnik .xls
7 LENDAVA LOKOMOTIVA VIKEND RADENCI 4.0 : 4.0 (3164 : 3153) 10.11.2019 13:00 4.0 : 4.0 (3164 : 3153) Pregled zapisnik .xls
7 IMPOL BREŽICE ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 6.0 : 2.0 (3229 : 3126) 09.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3229 : 3126) Pregled zapisnik .xls
7 SLOVENJ GRADEC CERŠAK II. SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 6.0 : 2.0 (3290 : 3098) 09.11.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3290 : 3098) Pregled zapisnik .xls
7 PIVOVARNA LAŠKO KONJICE II. GOLOVEC (Celje) 7.0 : 1.0 (3119 : 3061) 09.11.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3119 : 3061) Pregled zapisnik .xls
8 LENDAVA DE VESTA VIKEND RADENCI 5.0 : 3.0 (3198 : 3138) 17.11.2019 13:00 5.0 : 3.0 (3198 : 3138) Pregled zapisnik .xls
8 HRASTNIK II. SLOVENJ GRADEC RUDNIK HRASTNIK 2.0 : 6.0 (3220 : 3238) 16.11.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3220 : 3238) Pregled zapisnik .xls
8 BREŽICE PIVOVARNA LAŠKO ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 6.0 : 2.0 (3303 : 3230) 16.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3303 : 3230) Pregled zapisnik .xls
8 CERŠAK II. IMPOL CERŠAK (Ceršak) 7.0 : 1.0 (3326 : 3101) 16.11.2019 18:00 7.0 : 1.0 (3326 : 3101) Pregled zapisnik .xls
8 LOKOMOTIVA KONJICE II. DVORANA TABOR (Maribor) 8.0 : 0.0 (3192 : 3063) 16.11.2019 13:30 8.0 : 0.0 (3192 : 3063) Pregled zapisnik .xls
9 DE VESTA LOKOMOTIVA DVORANA TABOR (Maribor) 5.0 : 3.0 (3119 : 3097) 23.11.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3119 : 3097) Pregled zapisnik .xls
9 KONJICE II. BREŽICE KONJIČANKA 2.0 : 6.0 (3188 : 3344) 23.11.2019 17:30 2.0 : 6.0 (3188 : 3344) Pregled zapisnik .xls
9 SLOVENJ GRADEC LENDAVA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 5.0 : 3.0 (3319 : 3315) 23.11.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3319 : 3315) Pregled zapisnik .xls
9 PIVOVARNA LAŠKO CERŠAK II. GOLOVEC (Celje) 6.0 : 2.0 (3109 : 3067) 23.11.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3109 : 3067) Pregled zapisnik .xls
9 IMPOL HRASTNIK II. ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 5.0 : 3.0 (3205 : 3173) 23.11.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3205 : 3173) Pregled zapisnik .xls
10 PIVOVARNA LAŠKO HRASTNIK II. GOLOVEC (Celje) 5.0 : 3.0 (3111 : 3070) 11.01.2020 16:00 5.0 : 3.0 (3111 : 3070) Pregled zapisnik .xls
10 LOKOMOTIVA BREŽICE DVORANA TABOR (Maribor) 5.0 : 3.0 (3184 : 3070) 11.01.2020 13:30 5.0 : 3.0 (3184 : 3070) Pregled zapisnik .xls
10 IMPOL LENDAVA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 7.0 : 1.0 (3179 : 3170) 11.01.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3179 : 3170) Pregled zapisnik .xls
10 KONJICE II. CERŠAK II. KONJIČANKA 6.0 : 2.0 (3215 : 3138) 11.01.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3215 : 3138) Pregled zapisnik .xls
10 SLOVENJ GRADEC DE VESTA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 5.0 : 3.0 (3376 : 3273) 11.01.2020 16:00 5.0 : 3.0 (3376 : 3273) Pregled zapisnik .xls
11 SLOVENJ GRADEC LOKOMOTIVA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 1.0 : 7.0 (3267 : 3440) 18.01.2020 16:00 1.0 : 7.0 (3267 : 3440) Pregled zapisnik .xls
11 CERŠAK II. BREŽICE CERŠAK (Ceršak) 5.0 : 3.0 (3217 : 3179) 18.01.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3217 : 3179) Pregled zapisnik .xls
11 HRASTNIK II. KONJICE II. RUDNIK HRASTNIK 2.0 : 6.0 (3381 : 3428) 18.01.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3381 : 3428) Pregled zapisnik .xls
11 DE VESTA IMPOL DVORANA TABOR (Maribor) 3.0 : 5.0 (3133 : 3137) 18.01.2020 18:30 3.0 : 5.0 (3133 : 3137) Pregled zapisnik .xls
11 LENDAVA PIVOVARNA LAŠKO VIKEND RADENCI 6.0 : 2.0 (3111 : 2958) 19.01.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3111 : 2958) Pregled zapisnik .xls
12 KONJICE II. LENDAVA KONJIČANKA 6.0 : 2.0 (3199 : 3059) 25.01.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3199 : 3059) Pregled zapisnik .xls
12 BREŽICE HRASTNIK II. ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 1.0 : 7.0 (3273 : 3346) 25.01.2020 17:00 1.0 : 7.0 (3273 : 3346) Pregled zapisnik .xls
12 IMPOL SLOVENJ GRADEC ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 3.0 : 5.0 (3212 : 3264) 25.01.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3212 : 3264) Pregled zapisnik .xls
12 PIVOVARNA LAŠKO DE VESTA GOLOVEC (Celje) 4.0 : 4.0 (3069 : 3067) 25.01.2020 16:00 4.0 : 4.0 (3069 : 3067) Pregled zapisnik .xls
12 LOKOMOTIVA CERŠAK II. DVORANA TABOR (Maribor) 2.0 : 6.0 (3133 : 3162) 25.01.2020 13:30 2.0 : 6.0 (3133 : 3162) Pregled zapisnik .xls
13 SLOVENJ GRADEC PIVOVARNA LAŠKO SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 5.5 : 2.5 (3264 : 3226) 08.02.2020 16:00 5.5 : 2.5 (3264 : 3226) Pregled zapisnik .xls
13 IMPOL LOKOMOTIVA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 2.0 : 6.0 (3186 : 3264) 08.02.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3186 : 3264) Pregled zapisnik .xls
13 DE VESTA KONJICE II. DVORANA TABOR (Maribor) 3.0 : 5.0 (3121 : 3169) 08.02.2020 18:30 3.0 : 5.0 (3121 : 3169) Pregled zapisnik .xls
13 LENDAVA BREŽICE VIKEND RADENCI 5.0 : 3.0 (3190 : 3150) 09.02.2020 13:00 5.0 : 3.0 (3190 : 3150) Pregled zapisnik .xls
13 HRASTNIK II. CERŠAK II. RUDNIK HRASTNIK 6.0 : 2.0 (3215 : 3153) 08.02.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3215 : 3153) Pregled zapisnik .xls
14 BREŽICE DE VESTA ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 7.0 : 1.0 (3406 : 3193) 15.02.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3406 : 3193) Pregled zapisnik .xls
14 CERŠAK II. LENDAVA CERŠAK (Ceršak) 6.0 : 2.0 (3217 : 3053) 15.02.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3217 : 3053) Pregled zapisnik .xls
14 LOKOMOTIVA HRASTNIK II. DVORANA TABOR (Maribor) 7.0 : 1.0 (3185 : 3103) 15.02.2020 13:30 7.0 : 1.0 (3185 : 3103) Pregled zapisnik .xls
14 KONJICE II. SLOVENJ GRADEC KONJIČANKA 4.0 : 4.0 (3194 : 3201) 15.02.2020 17:30 4.0 : 4.0 (3194 : 3201) Pregled zapisnik .xls
14 PIVOVARNA LAŠKO IMPOL GOLOVEC (Celje) 5.0 : 3.0 (3086 : 3031) 15.02.2020 16:00 5.0 : 3.0 (3086 : 3031) Pregled zapisnik .xls
15 DE VESTA CERŠAK II. DVORANA TABOR (Maribor) 2.0 : 6.0 (3034 : 3121) 29.02.2020 18:30 2.0 : 6.0 (3034 : 3121) Pregled zapisnik .xls
15 SLOVENJ GRADEC BREŽICE SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 1.0 : 7.0 (3189 : 3353) 29.02.2020 16:00 1.0 : 7.0 (3189 : 3353) Pregled zapisnik .xls
15 IMPOL KONJICE II. ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 4.0 : 4.0 (3220 : 3226) 29.02.2020 17:00 4.0 : 4.0 (3220 : 3226) Pregled zapisnik .xls
15 LENDAVA HRASTNIK II. VIKEND RADENCI 5.0 : 3.0 (3183 : 3093) 01.03.2020 13:00 5.0 : 3.0 (3183 : 3093) Pregled zapisnik .xls
15 PIVOVARNA LAŠKO LOKOMOTIVA GOLOVEC (Celje) 3.0 : 5.0 (3087 : 3127) 29.02.2020 18:30 3.0 : 5.0 (3087 : 3127) Pregled zapisnik .xls
16 HRASTNIK II. DE VESTA RUDNIK HRASTNIK 5.0 : 3.0 (3233 : 3102) 07.03.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3233 : 3102) Pregled zapisnik .xls
16 LOKOMOTIVA LENDAVA DVORANA TABOR (Maribor) 7.0 : 1.0 (3208 : 2989) 07.03.2020 13:30 7.0 : 1.0 (3208 : 2989) Pregled zapisnik .xls
16 KONJICE II. PIVOVARNA LAŠKO 7.0 : 1.0 (3259 : 3156) 07.03.2020 17:30 7.0 : 1.0 (3259 : 3156) Pregled zapisnik .xls
16 CERŠAK II. SLOVENJ GRADEC CERŠAK (Ceršak) 6.0 : 2.0 (3140 : 3102) 07.03.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3140 : 3102) Pregled zapisnik .xls
16 BREŽICE IMPOL ŠPORTNA DVORANA BREŽICE 8.0 : 0.0 (3428 : 3218) 07.03.2020 17:00 8.0 : 0.0 (3428 : 3218) Pregled zapisnik .xls
17 DE VESTA LENDAVA 21.03.2020 18:30
17 PIVOVARNA LAŠKO BREŽICE 21.03.2020 16:00
17 KONJICE II. LOKOMOTIVA 21.03.2020 17:30
17 SLOVENJ GRADEC HRASTNIK II. 21.03.2020 16:00
17 IMPOL CERŠAK II. 21.03.2020 17:00
18 CERŠAK II. PIVOVARNA LAŠKO 28.03.2020 18:00
18 LENDAVA SLOVENJ GRADEC 29.03.2020 13:00
18 HRASTNIK II. IMPOL 28.03.2020 17:00
18 BREŽICE KONJICE II. 28.03.2020 17:00
18 LOKOMOTIVA DE VESTA 28.03.2020 13:30
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. UROŠ ZADRAVEC
KK LENDAVA
7,0
4091
566,88
4657,88
582,23
2. ANDREJ FIDERŠEK
KK KONJICE
4,0
2315
546,33
2861,33
572,27
3. MARIJAN PAPIĆ
KK BREŽICE
7,0
3931
596,25
4527,25
565,91
4. MIRKO HARC
KK LOKOMOTIVA
8,0
4529
535,25
5064,25
562,69
5. BOŠTJAN HRASTNIK
KK KONJICE
5,0
2806
536,25
3342,25
557,04
6. ŽELJKO LUPŠINA
KK BREŽICE
7,0
3842
557,75
4399,75
549,97
7. BRANKO OŠLOVNIK
KK SLOVENJ GRADEC
8,0
4387
559,86
4946,86
549,65
8. ERIK HALOŽAN
KK LOKOMOTIVA
7,5
4126
544,91
4670,91
549,52
9. MILAN LEŠNIK
KK KONJICE
6,0
3283
542,60
3825,60
546,51
10. ŽELJKO BALJAK
KK SLOVENJ GRADEC
7,5
4066
568,79
4634,79
545,27
11. SIMON MALI
KD DE VESTA
8,0
4386
510,13
4896,13
544,01
12. SILVO KUNČIČ
KK IMPOL
7,3
3935
551,60
4486,60
543,83
13. ŽELJKO SKROBER
KK LOKOMOTIVA
8,0
4362
531,50
4893,50
543,72
14. DRAGO VENGUST
KK KONJICE
6,5
3565
509,07
4074,07
543,21
15. MIRAN JAZBINŠEK
KK HRASTNIK
6,0
3236
556,60
3792,60
541,80
16. SREČKO KODRIČ
KK BREŽICE
8,0
4305
559,29
4864,29
540,48
17. ZLATKO FERK
KK CERŠAK
4,0
2172
529,00
2701,00
540,20
18. FERDO POGORELČNIK
KK SLOVENJ GRADEC
8,0
4309
551,13
4860,13
540,01
19. ANTON ZAJC
KK SLOVENJ GRADEC
8,0
4295
563,00
4858,00
539,78
20. MARJAN GOLJA
KK BREŽICE
8,0
4291
566,05
4857,05
539,67
21. MILAN PODGORŠEK
KD DE VESTA
8,0
4300
547,88
4847,88
538,65
22. ŽARKO VOGRIN
KK KONJICE
7,0
3751
543,14
4294,14
536,77
23. SMILJAN ŠKRLEC
KK HRASTNIK
8,0
4279
548,50
4827,50
536,39
24. GORAZD LAPUH
KK BREŽICE
8,0
4247
576,25
4823,25
535,92
25. TILEN TOPOLŠEK
KK IMPOL
5,0
2659
549,82
3208,82
534,80
26. IGOR SKAZA
KK LOKOMOTIVA
8,0
4286
526,57
4812,57
534,73
27. JANEZ ŠIMON
KK LENDAVA
8,0
4264
533,14
4797,14
533,02
28. ZDRAVKO SALOBIR
KK KONJICE
5,0
2680
514,17
3194,17
532,36
29. ANTON ODER
KK SLOVENJ GRADEC
4,5
2399
526,80
2925,80
531,96
30. DALIBOR KATAVIĆ
KK LOKOMOTIVA
6,5
3427
541,17
3968,17
531,93
31. SREČKO PAVKOVIČ
KK BREŽICE
5,0
2643
545,17
3188,17
531,36
32. ALJAŽ PFIFER
KK CERŠAK
6,0
3159
554,67
3713,67
530,52
33. MIRKO ZORMAN
KK LOKOMOTIVA
4,0
2149
501,14
2650,14
530,03
34. ZMAGO TKAVC
KK IMPOL
5,0
2629
543,50
3172,50
528,75
35. ALEKSANDER ŽELJ
KK CERŠAK
6,0
3171
528,83
3699,83
528,55
36. DAVID PETEK
KK LOKOMOTIVA
5,0
2635
534,50
3169,50
528,25
37. PATRICK ŠKRLEC
KK HRASTNIK
7,0
3701
516,53
4217,53
527,19
38. ALOJZ VODEB
KK PIVOVARNA LAŠKO
8,0
4216
523,13
4739,13
526,57
39. ALEŠ JAZBINŠEK
KK PIVOVARNA LAŠKO
8,0
4210
524,75
4734,75
526,08
40. JURE GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
8,0
4202
527,63
4729,63
525,51
41. STANE PODKRAJŠEK
KK PIVOVARNA LAŠKO
8,0
4213
514,67
4727,67
525,30
42. DUŠAN RADAKOVIČ
KK LENDAVA
5,0
2645
506,67
3151,67
525,28
43. BORIS TISOVIC
KK LENDAVA
8,0
4181
537,25
4718,25
524,25
44. MITJAN BIDERMAN
KK HRASTNIK
6,5
3382
547,84
3929,84
523,98
45. ŽELJKO UDOVČ
KK HRASTNIK
5,5
2859
543,20
3402,20
523,42
46. BORUT RAMŠAK
KD DE VESTA
6,8
3544
504,00
4048,00
522,32
47. DARKO ČEPEK
KK CERŠAK
5,5
2864
528,77
3392,77
521,96
48. DRAGO CINK
KD DE VESTA
8,0
4166
510,25
4676,25
519,58
49. EMIL RATEK
KK CERŠAK
4,5
2324
533,08
2857,08
519,47
50. SAMO VRTIN
KK CERŠAK
6,0
3112
521,07
3633,07
519,01
51. TADEJ TOPOLŠEK
KK IMPOL
6,0
3097
528,00
3625,00
517,86
52. MARKO TOPOLŠEK
KK IMPOL
5,0
2560
544,73
3104,73
517,45
53. MARKO PLAZAR
KK HRASTNIK
8,0
4099
549,00
4648,00
516,44
54. MARKO SKOPLJAKOVIČ
KK SLOVENJ GRADEC
4,8
2417
545,69
2962,69
515,25
55. BOJAN POTOČNIK
KK LENDAVA
4,2
2149
513,88
2662,88
515,06
56. JOŽEF IRŠIČ
KK KONJICE
5,5
2809
526,95
3335,95
513,22
57. PRIMOŽ TOPOLŠEK
KK IMPOL
4,9
2489
531,64
3020,64
511,11
58. ALOJZ JAKOPOVIČ
KK PIVOVARNA LAŠKO
8,0
4088
511,13
4599,13
511,01
59. SAŠO PAPOTNIK
KK IMPOL
7,0
3551
521,30
4072,30
509,04
60. DANIJEL PAPOTNIK
KK IMPOL
4,1
2050
540,00
2590,00
508,84
61. JANI VIŠNAR
KK KONJICE
6,3
3142
505,33
3647,33
503,08
62. MARJAN FERK
KK PIVOVARNA LAŠKO
4,5
2271
495,00
2766,00
502,91
63. JOŽE HORVAT
KK LENDAVA
7,5
3717
523,63
4240,63
498,90
64. MILAN MATKO
KK LENDAVA
4,8
2329
460,67
2789,67
478,50
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. UROŠ ZADRAVEC
KK LENDAVA
7,00
4091,00
584,43
8,00
4535,00
566,88
15,00
8626,00
575,07
2. MARIJAN PAPIĆ
KK BREŽICE
7,00
3931,00
561,57
4,00
2385,00
596,25
11,00
6316,00
574,18
3. ANDREJ FIDERŠEK
KK KONJICE
4,00
2315,00
578,75
6,00
3278,00
546,33
10,00
5593,00
559,30
4. ŽELJKO BALJAK
KK SLOVENJ GRADEC
7,50
4066,00
542,13
6,44
3663,00
568,79
13,94
7729,00
554,45
5. BRANKO OŠLOVNIK
KK SLOVENJ GRADEC
8,00
4387,00
548,38
7,00
3919,00
559,86
15,00
8306,00
553,73
6. ŽELJKO LUPŠINA
KK BREŽICE
7,00
3842,00
548,86
8,00
4462,00
557,75
15,00
8304,00
553,60
7. GORAZD LAPUH
KK BREŽICE
8,00
4247,00
530,88
8,00
4610,00
576,25
16,00
8857,00
553,56
8. MARJAN GOLJA
KK BREŽICE
8,00
4291,00
536,38
7,57
4285,00
566,05
15,57
8576,00
550,80
9. MIRKO HARC
KK LOKOMOTIVA
8,00
4529,00
566,13
8,00
4282,00
535,25
16,00
8811,00
550,69
10. BOŠTJAN HRASTNIK
KK KONJICE
5,00
2806,00
561,20
4,00
2145,00
536,25
9,00
4951,00
550,11
11. ANTON ZAJC
KK SLOVENJ GRADEC
8,00
4295,00
536,88
8,00
4504,00
563,00
16,00
8799,00
549,94
12. SREČKO KODRIČ
KK BREŽICE
8,00
4305,00
538,13
7,00
3915,00
559,29
15,00
8220,00
548,00
13. ERIK HALOŽAN
KK LOKOMOTIVA
7,50
4126,00
550,13
5,50
2997,00
544,91
13,00
7123,00
547,92
14. SILVO KUNČIČ
KK IMPOL
7,25
3935,00
542,76
7,50
4137,00
551,60
14,75
8072,00
547,25
15. MIRAN JAZBINŠEK
KK HRASTNIK
6,00
3236,00
539,33
5,00
2783,00
556,60
11,00
6019,00
547,18
16. MILAN LEŠNIK
KK KONJICE
6,00
3283,00
547,17
5,00
2713,00
542,60
11,00
5996,00
545,09
17. FERDO POGORELČNIK
KK SLOVENJ GRADEC
8,00
4309,00
538,63
8,00
4409,00
551,13
16,00
8718,00
544,88
18. MILAN PODGORŠEK
KD DE VESTA
8,00
4300,00
537,50
8,00
4383,00
547,88
16,00
8683,00
542,69
19. SMILJAN ŠKRLEC
KK HRASTNIK
8,00
4279,00
534,88
8,00
4388,00
548,50
16,00
8667,00
541,69
20. TILEN TOPOLŠEK
KK IMPOL
5,00
2659,00
531,80
5,44
2991,00
549,82
10,44
5650,00
541,19
21. ALJAŽ PFIFER
KK CERŠAK
6,00
3159,00
526,50
6,00
3328,00
554,67
12,00
6487,00
540,58
22. ŽARKO VOGRIN
KK KONJICE
7,00
3751,00
535,86
7,00
3802,00
543,14
14,00
7553,00
539,50
23. ŽELJKO SKROBER
KK LOKOMOTIVA
8,00
4362,00
545,25
8,00
4252,00
531,50
16,00
8614,00
538,38
24. SREČKO PAVKOVIČ
KK BREŽICE
5,00
2643,00
528,60
6,00
3271,00
545,17
11,00
5914,00
537,64
25. ZLATKO FERK
KK CERŠAK
4,00
2172,00
543,00
3,00
1587,00
529,00
7,00
3759,00
537,00
26. DALIBOR KATAVIĆ
KK LOKOMOTIVA
6,46
3427,00
530,50
6,00
3247,00
541,17
12,46
6674,00
535,63
27. MITJAN BIDERMAN
KK HRASTNIK
6,50
3382,00
520,31
6,71
3676,00
547,84
13,21
7058,00
534,29
28. DRAGO VENGUST
KK KONJICE
6,50
3565,00
548,46
4,08
2077,00
509,07
10,58
5642,00
533,27
29. JANEZ ŠIMON
KK LENDAVA
8,00
4264,00
533,00
7,00
3732,00
533,14
15,00
7996,00
533,07
30. IGOR SKAZA
KK LOKOMOTIVA
8,00
4286,00
535,75
7,00
3686,00
526,57
15,00
7972,00
531,47
31. DAVID PETEK
KK LOKOMOTIVA
5,00
2635,00
527,00
6,00
3207,00
534,50
11,00
5842,00
531,09
32. ŽELJKO UDOVČ
KK HRASTNIK
5,50
2859,00
519,82
5,00
2716,00
543,20
10,50
5575,00
530,95
33. ZMAGO TKAVC
KK IMPOL
5,00
2629,00
525,80
2,00
1087,00
543,50
7,00
3716,00
530,86
34. MARKO PLAZAR
KK HRASTNIK
8,00
4099,00
512,38
8,00
4392,00
549,00
16,00
8491,00
530,69
35. MARKO SKOPLJAKOVIČ
KK SLOVENJ GRADEC
4,75
2417,00
508,84
6,50
3547,00
545,69
11,25
5964,00
530,13
36. BORIS TISOVIC
KK LENDAVA
8,00
4181,00
522,63
8,00
4298,00
537,25
16,00
8479,00
529,94
37. ANTON ODER
KK SLOVENJ GRADEC
4,50
2399,00
533,11
5,00
2634,00
526,80
9,50
5033,00
529,79
38. SIMON MALI
KD DE VESTA
8,00
4386,00
548,25
8,00
4081,00
510,13
16,00
8467,00
529,19
39. ALEKSANDER ŽELJ
KK CERŠAK
6,00
3171,00
528,50
6,00
3173,00
528,83
12,00
6344,00
528,67
40. JURE GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
8,00
4202,00
525,25
8,00
4221,00
527,63
16,00
8423,00
526,44
41. DANIJEL PAPOTNIK
KK IMPOL
4,09
2050,00
501,22
7,50
4050,00
540,00
11,59
6100,00
526,32
42. EMIL RATEK
KK CERŠAK
4,50
2324,00
516,44
6,50
3465,00
533,08
11,00
5789,00
526,27
43. ALEŠ JAZBINŠEK
KK PIVOVARNA LAŠKO
8,00
4210,00
526,25
8,00
4198,00
524,75
16,00
8408,00
525,50
44. DARKO ČEPEK
KK CERŠAK
5,50
2864,00
520,73
6,50
3437,00
528,77
12,00
6301,00
525,08
45. ALOJZ VODEB
KK PIVOVARNA LAŠKO
8,00
4216,00
527,00
8,00
4185,00
523,13
16,00
8401,00
525,06
46. PATRICK ŠKRLEC
KK HRASTNIK
7,00
3701,00
528,71
3,69
1906,00
516,53
10,69
5607,00
524,51
47. ZDRAVKO SALOBIR
KK KONJICE
5,00
2680,00
536,00
6,00
3085,00
514,17
11,00
5765,00
524,09
48. MARKO TOPOLŠEK
KK IMPOL
5,00
2560,00
512,00
2,75
1498,00
544,73
7,75
4058,00
523,61
49. TADEJ TOPOLŠEK
KK IMPOL
6,00
3097,00
516,17
4,25
2244,00
528,00
10,25
5341,00
521,07
50. STANE PODKRAJŠEK
KK PIVOVARNA LAŠKO
8,00
4213,00
526,63
7,50
3860,00
514,67
15,50
8073,00
520,84
51. MIRKO ZORMAN
KK LOKOMOTIVA
4,00
2149,00
537,25
3,50
1754,00
501,14
7,50
3903,00
520,40
52. SAMO VRTIN
KK CERŠAK
6,00
3112,00
518,67
7,50
3908,00
521,07
13,50
7020,00
520,00
53. PRIMOŽ TOPOLŠEK
KK IMPOL
4,91
2489,00
506,92
5,50
2924,00
531,64
10,41
5413,00
519,98
54. JOŽEF IRŠIČ
KK KONJICE
5,50
2809,00
510,73
6,42
3383,00
526,95
11,92
6192,00
519,46
55. DUŠAN RADAKOVIČ
KK LENDAVA
5,00
2645,00
529,00
7,50
3800,00
506,67
12,50
6445,00
515,60
56. DRAGO CINK
KD DE VESTA
8,00
4166,00
520,75
8,00
4082,00
510,25
16,00
8248,00
515,50
57. SAŠO PAPOTNIK
KK IMPOL
7,00
3551,00
507,29
7,56
3941,00
521,30
14,56
7492,00
514,56
58. BOJAN POTOČNIK
KK LENDAVA
4,17
2149,00
515,35
8,00
4111,00
513,88
12,17
6260,00
514,38
59. BORUT RAMŠAK
KD DE VESTA
6,75
3544,00
525,04
8,00
4032,00
504,00
14,75
7576,00
513,63
60. ALOJZ JAKOPOVIČ
KK PIVOVARNA LAŠKO
8,00
4088,00
511,00
8,00
4089,00
511,13
16,00
8177,00
511,06
61. JOŽE HORVAT
KK LENDAVA
7,50
3717,00
495,60
8,00
4189,00
523,63
15,50
7906,00
510,06
62. JANI VIŠNAR
KK KONJICE
6,25
3142,00
502,72
3,00
1516,00
505,33
9,25
4658,00
503,57
63. MARJAN FERK
KK PIVOVARNA LAŠKO
4,50
2271,00
504,67
4,00
1980,00
495,00
8,50
4251,00
500,12
64. MILAN MATKO
KK LENDAVA
4,83
2329,00
482,19
1,50
691,00
460,67
6,33
3020,00
477,09

TADEJ MIJOVIĆ
KK KONJICE
1,00
590,00
590,00
1,00
567,00
567,00
2,00
1157,00
578,50
MATIC FERK
KK CERŠAK
2,00
1116,00
558,00
4,00
2278,00
569,50
6,00
3394,00
565,67
TOMAŽ SEBANC
KD DE VESTA
0,50
280,00
560,00
0,00
0,00
NaN
0,50
280,00
560,00
STANKO ŠROT
KK HRASTNIK
1,00
519,00
519,00
2,00
1136,00
568,00
3,00
1655,00
551,67
DUŠAN BAJDA
KK HRASTNIK
3,00
1576,00
525,33
3,00
1707,00
569,00
6,00
3283,00
547,17
IVAN TOMŠE
KK BREŽICE
0,50
283,00
566,00
0,50
264,00
528,00
1,00
547,00
547,00
MARCEL HAUC
KK CERŠAK
2,00
1081,00
540,50
3,00
1619,00
539,67
5,00
2700,00
540,00
SREČKO FERK
KK CERŠAK
2,25
1215,00
540,00
1,00
537,00
537,00
3,25
1752,00
539,08
DANILO VUKOV
KK BREŽICE
0,34
152,00
447,06
1,00
569,00
569,00
1,34
721,00
538,06
DENIS HARC
KK CERŠAK
2,75
1482,00
538,91
2,00
1041,00
520,50
4,75
2523,00
531,16
MIHA DOBNIKAR
KK IMPOL
3,00
1567,00
522,33
4,50
2410,00
535,56
7,50
3977,00
530,27
STEFAN KERMAUTZ
KK KONJICE
2,00
1097,00
548,50
1,00
490,00
490,00
3,00
1587,00
529,00
ANŽEJ HRIBERŠEK
KD DE VESTA
3,75
2014,00
537,07
3,00
1526,00
508,67
6,75
3540,00
524,44
ALEN PETERNEL
KK PIVOVARNA LAŠKO
3,00
1585,00
528,33
3,00
1555,00
518,33
6,00
3140,00
523,33
SLAVKO GOJČIČ
KK CERŠAK
3,50
1811,00
517,43
2,50
1324,00
529,60
6,00
3135,00
522,50
MARJAN GROSMAN
KK KONJICE
3,75
1902,00
507,20
5,50
2931,00
532,91
9,25
4833,00
522,49
IVAN ŠTEFANIČ
KK IMPOL
0,75
347,00
462,67
1,00
561,00
561,00
1,75
908,00
518,86
TOMAŽ MILAČ
KK PIVOVARNA LAŠKO
3,50
1820,00
520,00
5,50
2834,00
515,27
9,00
4654,00
517,11
SREČKO BORNŠEK
KK KONJICE
1,00
511,00
511,00
1,00
523,00
523,00
2,00
1034,00
517,00
FRANCI KUKOVIČIČ
KK BREŽICE
1,58
765,00
484,18
1,50
817,00
544,67
3,08
1582,00
513,64
SREČKO ROGULJIĆ
KK BREŽICE
2,58
1321,00
512,02
3,43
1763,00
513,99
6,01
3084,00
513,14
DUŠAN VRHNJAK
KK SLOVENJ GRADEC
1,00
488,00
488,00
0,50
281,00
562,00
1,50
769,00
512,67
DANILO VOVK
KK SLOVENJ GRADEC
1,25
603,00
482,40
2,46
1291,00
524,80
3,71
1894,00
510,51
SILVESTER UMEK
KK HRASTNIK
3,00
1514,00
504,67
3,60
1843,00
511,94
6,60
3357,00
508,64
KAREL FERK
KK CERŠAK
3,50
1777,00
507,71
0,00
0,00
NaN
3,50
1777,00
507,71
PETER KORPAR
KK LOKOMOTIVA
0,50
252,00
504,00
0,00
0,00
NaN
0,50
252,00
504,00
ANTON SEDAR
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1000,00
500,00
1,00
509,00
509,00
3,00
1509,00
503,00
BORIS KAŠNIK
KK SLOVENJ GRADEC
1,25
626,00
500,80
2,06
1036,00
502,91
3,31
1662,00
502,11
JADRAN ŽELEZNIK
KK SLOVENJ GRADEC
1,25
610,00
488,00
1,04
531,00
510,58
2,29
1141,00
498,25
LEON POLŠE
KK LOKOMOTIVA
0,54
280,00
518,52
2,00
971,00
485,50
2,54
1251,00
492,52
ZDRAVKO SOLDO
KK SLOVENJ GRADEC
0,50
246,00
492,00
0,00
0,00
NaN
0,50
246,00
492,00
ZLATKO KUK
KK LENDAVA
1,50
737,00
491,33
0,00
0,00
NaN
1,50
737,00
491,33
JANEZ GRUŠOVNIK
KD DE VESTA
3,74
1724,00
460,96
3,50
1658,00
473,71
7,24
3382,00
467,13
BORIS BERANIČ
KD DE VESTA
1,26
579,00
459,52
1,50
697,00
464,67
2,76
1276,00
462,32
MARJAN ŠALAMUN
KK LENDAVA
2,00
836,00
418,00
0,00
0,00
NaN
2,00
836,00
418,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. BREŽICE
8.0
17269
8511
25780
537,08
244
8.0
17958
8893
26851
559,40
210
16.0
35227
17404
52631
548,24
454
2. SLOVENJ GRADEC
8.0
17059
8387
25446
530,13
253
8.0
17813
8511
26324
548,42
230
16.0
34872
16898
51770
539,27
483
3. LOKOMOTIVA
8.0
17235
8811
26046
542,63
194
8.0
17034
8344
25378
528,71
198
16.0
34269
17155
51424
535,67
392
4. HRASTNIK II.
8.0
17233
7932
25165
524,27
287
8.0
17576
8551
26127
544,31
276
16.0
34809
16483
51292
534,29
563
5. KONJICE II.
8.0
17296
8349
25645
534,27
281
8.0
17190
8217
25407
529,31
260
16.0
34486
16566
51052
531,79
541
6. CERŠAK II.
8.0
17020
8264
25284
526,75
276
8.0
17343
8354
25697
535,35
238
16.0
34363
16618
50981
531,05
514
7. IMPOL
8.0
17018
7866
24884
518,42
306
8.0
17426
8417
25843
538,40
206
16.0
34444
16283
50727
528,41
512
8. LENDAVA
8.0
16954
7995
24949
519,77
342
8.0
17101
8255
25356
528,25
302
16.0
34055
16250
50305
524,01
644
9. PIVOVARNA LAŠKO
8.0
17196
8013
25209
525,19
306
8.0
16774
8072
24846
517,63
237
16.0
33970
16085
50055
521,41
543
10. DE VESTA
8.0
17151
8044
25195
524,90
323
8.0
16838
7842
24680
514,17
268
16.0
33989
15886
49875
519,53
591