Liga: 2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. ADRIA
Koper
16 11 2 3 24 79.5 48.5
2. BELA KRAJINA
Črnomelj
16 10 0 6 20 73.0 55.0
3. CALCIT II.
Kamnik
16 9 1 6 19 73.5 54.5
4. KRKA
Novo mesto
16 9 1 6 19 71.0 57.0
5. TRIGLAV II.
Kranj
16 8 3 5 19 68.5 59.5
6. IZOLA
Izola
16 9 0 7 18 65.0 63.0
7. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
16 7 0 9 14 60.0 68.0
8. SILIKO
Kranj
16 5 1 10 11 53.5 74.5
9. ŽELEZNIKI I.
Železniki
16 4 0 12 8 49.0 79.0
10. KI ŠKOFJA LOKA
Škofja Loka
16 4 0 12 8 47.0 81.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 TRIGLAV II. ŽELEZNIKI I. TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3187 : 3244) 14.09.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3187 : 3244) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT II. ADRIA KAMNIK (Kamnik) 2.5 : 5.5 (3231 : 3324) 14.09.2019 17:00 2.5 : 5.5 (3231 : 3324) Pregled zapisnik .xls
1 SILIKO KRKA TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3254 : 3271) 13.09.2019 18:30 3.0 : 5.0 (3254 : 3271) Pregled zapisnik .xls
1 KI ŠKOFJA LOKA IZOLA KEGLJIŠČE PODEN 2.0 : 6.0 (3309 : 3409) 14.09.2019 14:30 2.0 : 6.0 (3309 : 3409) Pregled zapisnik .xls
1 SLAVIJA ŠTOJS BELA KRAJINA 3.0 : 5.0 (3266 : 3268) 13.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3266 : 3268) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT II. TRIGLAV II. KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3317 : 3216) 21.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3317 : 3216) Pregled zapisnik .xls
2 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS IZOLA (TPC Livade) 5.0 : 3.0 (3284 : 3284) 20.09.2019 17:30 5.0 : 3.0 (3284 : 3284) Pregled zapisnik .xls
2 ADRIA BELA KRAJINA ARENA BONIFIKA (Koper) 5.0 : 3.0 (3233 : 3181) 21.09.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3233 : 3181) Pregled zapisnik .xls
2 KRKA KI ŠKOFJA LOKA PORTOVAL NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3300 : 3048) 21.09.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3300 : 3048) Pregled zapisnik .xls
2 ŽELEZNIKI I. SILIKO KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3352 : 3368) 21.09.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3352 : 3368) Pregled zapisnik .xls
3 SLAVIJA ŠTOJS KRKA MAKS PERC (Ljubljana) 6.0 : 2.0 (3238 : 3059) 27.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3238 : 3059) Pregled zapisnik .xls
3 SILIKO CALCIT II. TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3307 : 3305) 27.09.2019 18:30 5.0 : 3.0 (3307 : 3305) Pregled zapisnik .xls
3 BELA KRAJINA IZOLA KANIŽARICA (Kanižarica) 3.0 : 5.0 (3437 : 3481) 28.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3437 : 3481) Pregled zapisnik .xls
3 KI ŠKOFJA LOKA ŽELEZNIKI I. KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3265 : 3291) 28.09.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3265 : 3291) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV II. ADRIA TRIGLAV (Kranj) 4.0 : 4.0 (3325 : 3317) 28.09.2019 18:00 4.0 : 4.0 (3325 : 3317) Pregled zapisnik .xls
4 CALCIT II. KI ŠKOFJA LOKA KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3233 : 3183) 12.10.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3233 : 3183) Pregled zapisnik .xls
4 ADRIA IZOLA ARENA BONIFIKA (Koper) 6.0 : 2.0 (3320 : 3263) 12.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3320 : 3263) Pregled zapisnik .xls
4 TRIGLAV II. SILIKO TRIGLAV (Kranj) 6.5 : 1.5 (3356 : 3247) 12.10.2019 18:00 6.5 : 1.5 (3356 : 3247) Pregled zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI I. SLAVIJA ŠTOJS KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3389 : 3392) 12.10.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3389 : 3392) Pregled zapisnik .xls
4 KRKA BELA KRAJINA PORTOVAL NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3292 : 3173) 12.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3292 : 3173) Pregled zapisnik .xls
5 BELA KRAJINA ŽELEZNIKI I. KANIŽARICA (Kanižarica) 6.0 : 2.0 (3278 : 3143) 19.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3278 : 3143) Pregled zapisnik .xls
5 SILIKO ADRIA TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3358 : 3375) 18.10.2019 18:30 3.0 : 5.0 (3358 : 3375) Pregled zapisnik .xls
5 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT II. MAKS PERC (Ljubljana) 2.0 : 6.0 (3242 : 3256) 18.10.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3242 : 3256) Pregled zapisnik .xls
5 KI ŠKOFJA LOKA TRIGLAV II. KEGLJIŠČE PODEN 1.0 : 7.0 (3252 : 3419) 19.10.2019 14:30 1.0 : 7.0 (3252 : 3419) Pregled zapisnik .xls
5 IZOLA KRKA IZOLA (TPC Livade) 6.0 : 2.0 (3378 : 3276) 19.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3378 : 3276) Pregled zapisnik .xls
6 ŽELEZNIKI I. IZOLA KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3326 : 3382) 26.10.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3326 : 3382) Pregled zapisnik .xls
6 ADRIA KRKA ARENA BONIFIKA (Koper) 4.0 : 4.0 (3320 : 3307) 26.10.2019 17:00 4.0 : 4.0 (3320 : 3307) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV II. SLAVIJA ŠTOJS TRIGLAV (Kranj) 6.0 : 2.0 (3311 : 3277) 26.10.2019 18:00 6.0 : 2.0 (3311 : 3277) Pregled zapisnik .xls
6 CALCIT II. BELA KRAJINA KAMNIK (Kamnik) 1.0 : 7.0 (3147 : 3273) 26.10.2019 17:00 1.0 : 7.0 (3147 : 3273) Pregled zapisnik .xls
6 SILIKO KI ŠKOFJA LOKA TRIGLAV (Kranj) 7.0 : 1.0 (3319 : 3207) 25.10.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3319 : 3207) Pregled zapisnik .xls
7 BELA KRAJINA TRIGLAV II. KANIŽARICA (Kanižarica) 7.0 : 1.0 (3254 : 3094) 09.11.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3254 : 3094) Pregled zapisnik .xls
7 SLAVIJA ŠTOJS SILIKO MAKS PERC (Ljubljana) 6.0 : 2.0 (3125 : 3110) 08.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3125 : 3110) Pregled zapisnik .xls
7 IZOLA CALCIT II. IZOLA (TPC Livade) 3.0 : 5.0 (3347 : 3367) 08.11.2019 17:30 3.0 : 5.0 (3347 : 3367) Pregled zapisnik .xls
7 KI ŠKOFJA LOKA ADRIA KEGLJIŠČE PODEN 2.0 : 6.0 (3234 : 3348) 09.11.2019 14:30 2.0 : 6.0 (3234 : 3348) Pregled zapisnik .xls
7 KRKA ŽELEZNIKI I. PORTOVAL NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3301 : 3099) 09.11.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3301 : 3099) Pregled zapisnik .xls
8 SILIKO BELA KRAJINA TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3325 : 3375) 15.11.2019 18:30 2.0 : 6.0 (3325 : 3375) Pregled zapisnik .xls
8 KI ŠKOFJA LOKA SLAVIJA ŠTOJS KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3356 : 3311) 16.11.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3356 : 3311) Pregled zapisnik .xls
8 ADRIA ŽELEZNIKI I. ARENA BONIFIKA (Koper) 6.0 : 2.0 (3269 : 3130) 16.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3269 : 3130) Pregled zapisnik .xls
8 CALCIT II. KRKA KAMNIK (Kamnik) 7.0 : 1.0 (3285 : 3213) 16.11.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3285 : 3213) Pregled zapisnik .xls
8 TRIGLAV II. IZOLA TRIGLAV (Kranj) 7.0 : 1.0 (3349 : 3268) 16.11.2019 18:00 7.0 : 1.0 (3349 : 3268) Pregled zapisnik .xls
9 BELA KRAJINA KI ŠKOFJA LOKA KANIŽARICA (Kanižarica) 6.0 : 2.0 (3299 : 3292) 23.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3299 : 3292) Pregled zapisnik .xls
9 IZOLA SILIKO IZOLA (TPC Livade) 6.0 : 2.0 (3334 : 3316) 22.11.2019 17:30 6.0 : 2.0 (3334 : 3316) Pregled zapisnik .xls
9 SLAVIJA ŠTOJS ADRIA MAKS PERC (Ljubljana) 5.0 : 3.0 (3205 : 3174) 22.11.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3205 : 3174) Pregled zapisnik .xls
9 KRKA TRIGLAV II. PORTOVAL NOVO MESTO 5.0 : 3.0 (3262 : 3249) 23.11.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3262 : 3249) Pregled zapisnik .xls
9 ŽELEZNIKI I. CALCIT II. KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3386 : 3319) 23.11.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3386 : 3319) Pregled zapisnik .xls
10 KRKA SILIKO PORTOVAL NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3316 : 3078) 11.01.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3316 : 3078) Pregled zapisnik .xls
10 ADRIA CALCIT II. ARENA BONIFIKA (Koper) 2.0 : 6.0 (3300 : 3344) 11.01.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3300 : 3344) Pregled zapisnik .xls
10 BELA KRAJINA SLAVIJA ŠTOJS KANIŽARICA (Kanižarica) 3.0 : 5.0 (3270 : 3284) 11.01.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3270 : 3284) Pregled zapisnik .xls
10 ŽELEZNIKI I. TRIGLAV II. KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3466 : 3467) 11.01.2020 14:30 3.0 : 5.0 (3466 : 3467) Pregled zapisnik .xls
10 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA IZOLA (TPC Livade) 6.0 : 2.0 (3337 : 3216) 10.01.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3337 : 3216) Pregled zapisnik .xls
11 KI ŠKOFJA LOKA KRKA KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3341 : 3236) 18.01.2020 14:30 6.0 : 2.0 (3341 : 3236) Pregled zapisnik .xls
11 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA MAKS PERC (Ljubljana) 7.0 : 1.0 (3236 : 3133) 17.01.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3236 : 3133) Pregled zapisnik .xls
11 TRIGLAV II. CALCIT II. TRIGLAV (Kranj) 4.0 : 4.0 (3302 : 3295) 18.01.2020 18:00 4.0 : 4.0 (3302 : 3295) Pregled zapisnik .xls
11 BELA KRAJINA ADRIA KANIŽARICA (Kanižarica) 5.0 : 3.0 (3385 : 3376) 18.01.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3385 : 3376) Pregled zapisnik .xls
11 SILIKO ŽELEZNIKI I. TRIGLAV (Kranj) 7.0 : 1.0 (3386 : 3173) 17.01.2020 18:30 7.0 : 1.0 (3386 : 3173) Pregled zapisnik .xls
12 IZOLA BELA KRAJINA IZOLA (TPC Livade) 6.0 : 2.0 (3281 : 3237) 24.01.2020 17:30 6.0 : 2.0 (3281 : 3237) Pregled zapisnik .xls
12 ŽELEZNIKI I. KI ŠKOFJA LOKA KEGLJIŠČE PODEN 5.0 : 3.0 (3399 : 3365) 25.01.2020 14:30 5.0 : 3.0 (3399 : 3365) Pregled zapisnik .xls
12 CALCIT II. SILIKO KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3263 : 3192) 25.01.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3263 : 3192) Pregled zapisnik .xls
12 ADRIA TRIGLAV II. ARENA BONIFIKA (Koper) 6.0 : 2.0 (3374 : 3265) 25.01.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3374 : 3265) Pregled zapisnik .xls
12 KRKA SLAVIJA ŠTOJS PORTOVAL NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3303 : 3139) 25.01.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3303 : 3139) Pregled zapisnik .xls
13 IZOLA ADRIA IZOLA (TPC Livade) 2.0 : 6.0 (3274 : 3326) 07.02.2020 17:30 2.0 : 6.0 (3274 : 3326) Pregled zapisnik .xls
13 KI ŠKOFJA LOKA CALCIT II. KEGLJIŠČE PODEN 5.0 : 3.0 (3357 : 3356) 08.02.2020 14:30 5.0 : 3.0 (3357 : 3356) Pregled zapisnik .xls
13 SILIKO TRIGLAV II. TRIGLAV (Kranj) 4.0 : 4.0 (3297 : 3322) 06.02.2020 17:00 4.0 : 4.0 (3297 : 3322) Pregled zapisnik .xls
13 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI I. MAKS PERC (Ljubljana) 5.0 : 3.0 (3208 : 3161) 07.02.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3208 : 3161) Pregled zapisnik .xls
13 BELA KRAJINA KRKA KANIŽARICA (Kanižarica) 5.0 : 3.0 (3321 : 3221) 08.02.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3321 : 3221) Pregled zapisnik .xls
14 CALCIT II. SLAVIJA ŠTOJS KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3203 : 3183) 15.02.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3203 : 3183) Pregled zapisnik .xls
14 TRIGLAV II. KI ŠKOFJA LOKA TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3337 : 3276) 15.02.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3337 : 3276) Pregled zapisnik .xls
14 ŽELEZNIKI I. BELA KRAJINA KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3280 : 3312) 15.02.2020 14:30 3.0 : 5.0 (3280 : 3312) Pregled zapisnik .xls
14 ADRIA SILIKO ARENA BONIFIKA (Koper) 7.0 : 1.0 (3279 : 3225) 14.02.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3279 : 3225) Pregled zapisnik .xls
14 KRKA IZOLA PORTOVAL NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3317 : 3191) 15.02.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3317 : 3191) Pregled zapisnik .xls
15 IZOLA ŽELEZNIKI I. IZOLA (TPC Livade) 7.0 : 1.0 (3355 : 3179) 28.02.2020 17:30 7.0 : 1.0 (3355 : 3179) Pregled zapisnik .xls
15 BELA KRAJINA CALCIT II. 5.0 : 3.0 (3357 : 3336) 29.02.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3357 : 3336) Pregled zapisnik .xls
15 KRKA ADRIA PORTOVAL NOVO MESTO 2.0 : 6.0 (3347 : 3364) 29.02.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3347 : 3364) Pregled zapisnik .xls
15 SLAVIJA ŠTOJS TRIGLAV II. MAKS PERC (Ljubljana) 3.0 : 5.0 (3205 : 3282) 28.02.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3205 : 3282) Pregled zapisnik .xls
15 KI ŠKOFJA LOKA SILIKO KEGLJIŠČE PODEN 6.0 : 2.0 (3404 : 3221) 29.02.2020 14:30 6.0 : 2.0 (3404 : 3221) Pregled zapisnik .xls
16 SILIKO SLAVIJA ŠTOJS TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3433 : 3265) 06.03.2020 18:30 5.0 : 3.0 (3433 : 3265) Pregled zapisnik .xls
16 TRIGLAV II. BELA KRAJINA TRIGLAV (Kranj) 5.0 : 3.0 (3401 : 3314) 07.03.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3401 : 3314) Pregled zapisnik .xls
16 ADRIA KI ŠKOFJA LOKA 5.0 : 3.0 (3337 : 3264) 07.03.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3337 : 3264) Pregled zapisnik .xls
16 ŽELEZNIKI I. KRKA KEGLJIŠČE PODEN 2.0 : 6.0 (3255 : 3327) 07.03.2020 14:30 2.0 : 6.0 (3255 : 3327) Pregled zapisnik .xls
16 CALCIT II. IZOLA KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3289 : 3183) 07.03.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3289 : 3183) Pregled zapisnik .xls
17 IZOLA TRIGLAV II. 20.03.2020 17:30
17 BELA KRAJINA SILIKO 21.03.2020 17:00
17 ŽELEZNIKI I. ADRIA 21.03.2020 14:30
17 KRKA CALCIT II. 21.03.2020 17:00
17 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 20.03.2020 17:00
18 KI ŠKOFJA LOKA BELA KRAJINA 28.03.2020 14:30
18 CALCIT II. ŽELEZNIKI I. 28.03.2020 17:00
18 SILIKO IZOLA 27.03.2020 18:30
18 TRIGLAV II. KRKA 28.03.2020 18:00
18 ADRIA SLAVIJA ŠTOJS 28.03.2020 17:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
8,0
4647
593,13
5240,13
582,24
2. GAŠPER KRAGELJ
KK ADRIA
8,0
4601
576,00
5177,00
575,22
3. MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
6,0
3430
594,44
4024,44
574,92
4. SANDI MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
8,0
4534
572,17
5106,17
567,35
5. BRANE POTOČNIK
KK KAMNIK
8,0
4552
541,60
5093,60
565,96
6. DAMIR KNEŽEVIČ
KK ADRIA
7,0
3963
562,75
4525,75
565,72
7. JERNEJ PAČELAT
KK SLAVIJA
8,0
4523
561,88
5084,88
564,99
8. JERNEJ KOPAČ
KK ADRIA
8,0
4512
562,88
5074,88
563,88
9. GREGOR SKALICKY
KD KRKA
8,0
4490
551,23
5041,23
560,14
10. BOŠTJAN MIHELIČ
KK SAVA
8,0
4459
581,50
5040,50
560,06
11. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
8,0
4474
563,50
5037,50
559,72
12. MARJAN ŽALAR
KK TRIGLAV
4,5
2534
536,14
3070,14
558,21
13. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
8,0
4471
542,00
5013,00
557,00
14. ALJAŽ ŽIGON
KK ADRIA
7,0
3893
552,53
4445,53
555,69
15. ROBERT MAGDIČ
KK BELA KRAJINA
8,0
4424
567,00
4991,00
554,56
16. STANKO STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
7,0
3891
544,90
4435,90
554,49
17. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
8,0
4432
530,53
4962,53
551,39
18. GORAZD GORJUP
KK IZOLA
7,0
3871
538,88
4409,88
551,23
19. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
7,0
3874
534,57
4408,57
551,07
20. ŠTEFAN FLERIN
KK KAMNIK
8,0
4398
556,88
4954,88
550,54
21. MIRAN KOŠPENDA
KK IZOLA
7,0
3839
564,13
4403,13
550,39
22. TOMAŽ OMAN
KK SAVA
5,0
2755
546,58
3301,58
550,26
23. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
5,0
2719
574,81
3293,81
548,97
24. VITOMIR MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
6,0
3289
551,33
3840,33
548,62
25. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
7,5
4122
539,13
4661,13
548,37
26. JURE HAJNRIHAR
KK ŠKOFJA LOKA
6,0
3271
564,29
3835,29
547,90
27. MATEVŽ TEKAVEC
KK IZOLA
5,0
2748
538,83
3286,83
547,81
28. URBAN MURN
KK ŠKOFJA LOKA
7,0
3827
552,67
4379,67
547,46
29. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
6,0
3277
555,13
3832,13
547,45
30. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
4,0
2193
543,83
2736,83
547,37
31. BRANE BENEDIK
KK SAVA
7,5
4077
582,38
4659,38
546,88
32. IVAN MARS
KK IZOLA
8,0
4363
554,86
4917,86
546,43
33. ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
7,0
3802
564,86
4366,86
545,86
34. GREGOR BATISTIČ
KK TRIGLAV
7,0
3806
557,51
4363,51
545,44
35. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
6,0
3275
538,56
3813,56
544,79
36. TADEJ KOS
KD KRKA
7,5
4085
545,25
4630,25
544,74
37. MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
8,0
4354
548,00
4902,00
544,67
38. ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
5,5
2977
558,27
3535,27
543,89
39. TONE ŠTULAR
KK SLAVIJA
6,0
3268
531,86
3799,86
542,84
40. DAMIR RISTIĆ
KK ŠKOFJA LOKA
7,0
3771
571,50
4342,50
542,81
41. JANEZ MARTINČIČ
KK SLAVIJA
5,5
2991
532,17
3523,17
542,03
42. ROBERT ČELIČ
KD KRKA
7,0
3787
545,00
4332,00
541,50
43. MILAN ZALOŽNIK
KD KRKA
6,5
3509
550,60
4059,60
541,28
44. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
6,5
3489
565,54
4054,54
540,61
45. JURE TOMINEC
KK ADRIA
6,5
3498
555,25
4053,25
540,43
46. TADEJ KNEZ
KK ADRIA
4,8
2581
526,00
3107,00
540,35
47. ALOJZ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
6,0
3207
571,50
3778,50
539,79
48. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
8,0
4307
538,14
4845,14
538,35
49. MITJA BAŠA
KD KRKA
6,5
3471
559,13
4030,13
537,35
50. SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
6,6
3557
538,83
4095,83
536,81
51. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
7,3
3880
540,39
4420,39
535,80
52. MATIJA DEŽMAN
KK SAVA
6,0
3196
549,57
3745,57
535,08
53. BORIS VEHOVEC
KK TRIGLAV
5,5
2940
531,37
3471,37
534,06
54. PRIMOŽ DEŽMAN
KK SAVA
6,0
3186
542,75
3728,75
532,68
55. FRANC KMET
KK TRIGLAV
5,5
2916
542,33
3458,33
532,05
56. ZMAGO KORENČ
KK SAVA
6,5
3438
550,57
3988,57
531,81
57. MARKO BREZOVAR
KD KRKA
6,3
3286
561,60
3847,60
530,70
58. SAŠO LJUBENKO
KK BELA KRAJINA
6,0
3149
564,33
3713,33
530,48
59. BORIS HUNJAK
KK SAVA
6,0
3173
536,88
3709,88
529,98
60. MATJAŽ ŠTOJS
KK SLAVIJA
6,0
3160
517,25
3677,25
525,32
61. LUKA KRIŽAJ
KK SLAVIJA
4,8
2496
517,90
3013,90
524,16
62. MARTIN PEZDIRC
KK BELA KRAJINA
4,5
2326
541,47
2867,47
521,36
63. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
4,0
2010
534,25
2544,25
508,85
64. EGON JELENC
KK ŽELEZNIKI
6,0
2984
543,78
3527,78
503,97
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. BORUT ŠIRCA
KK IZOLA
8,00
4647,00
580,88
8,00
4745,00
593,13
16,00
9392,00
587,00
2. MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
6,00
3430,00
571,67
4,50
2675,00
594,44
10,50
6105,00
581,43
3. GAŠPER KRAGELJ
KK ADRIA
8,00
4601,00
575,13
7,00
4032,00
576,00
15,00
8633,00
575,53
4. BOŠTJAN MIHELIČ
KK SAVA
8,00
4459,00
557,38
8,00
4652,00
581,50
16,00
9111,00
569,44
5. SANDI MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
8,00
4534,00
566,75
6,00
3433,00
572,17
14,00
7967,00
569,07
6. DAMIR KNEŽEVIČ
KK ADRIA
7,00
3963,00
566,14
8,00
4502,00
562,75
15,00
8465,00
564,33
7. JERNEJ PAČELAT
KK SLAVIJA
8,00
4523,00
565,38
8,00
4495,00
561,88
16,00
9018,00
563,63
8. JERNEJ KOPAČ
KK ADRIA
8,00
4512,00
564,00
8,00
4503,00
562,88
16,00
9015,00
563,44
9. BRANE BENEDIK
KK SAVA
7,52
4077,00
542,15
8,00
4659,00
582,38
15,52
8736,00
562,89
10. BLAŽ OBERSTAR
KK ŠKOFJA LOKA
8,00
4474,00
559,25
8,00
4508,00
563,50
16,00
8982,00
561,38
11. JAKA MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
5,00
2719,00
543,80
6,43
3696,00
574,81
11,43
6415,00
561,24
12. ROBERT MAGDIČ
KK BELA KRAJINA
8,00
4424,00
553,00
8,00
4536,00
567,00
16,00
8960,00
560,00
13. BRANE POTOČNIK
KK KAMNIK
8,00
4552,00
569,00
5,00
2708,00
541,60
13,00
7260,00
558,46
14. MIRAN KOŠPENDA
KK IZOLA
7,00
3839,00
548,43
8,00
4513,00
564,13
15,00
8352,00
556,80
15. GREGOR SKALICKY
KD KRKA
8,00
4490,00
561,25
6,50
3583,00
551,23
14,50
8073,00
556,76
16. DAMIR RISTIĆ
KK ŠKOFJA LOKA
7,00
3771,00
538,71
8,00
4572,00
571,50
15,00
8343,00
556,20
17. JURE HAJNRIHAR
KK ŠKOFJA LOKA
6,00
3271,00
545,17
7,00
3950,00
564,29
13,00
7221,00
555,46
18. ALJAŽ ŽIGON
KK ADRIA
7,00
3893,00
556,14
7,50
4144,00
552,53
14,50
8037,00
554,28
19. ANŽE PEGAM
KK ŽELEZNIKI
7,00
3802,00
543,14
7,00
3954,00
564,86
14,00
7756,00
554,00
20. ŠTEFAN FLERIN
KK KAMNIK
8,00
4398,00
549,75
8,00
4455,00
556,88
16,00
8853,00
553,31
21. ALOJZ DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
6,00
3207,00
534,50
6,00
3429,00
571,50
12,00
6636,00
553,00
22. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
6,00
3277,00
546,17
8,00
4441,00
555,13
14,00
7718,00
551,29
23. DAVID DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
6,50
3489,00
536,77
6,50
3676,00
565,54
13,00
7165,00
551,15
24. ROK TROJAR
KK ŽELEZNIKI
5,50
2977,00
541,27
7,50
4187,00
558,27
13,00
7164,00
551,08
25. ANDRAŽ BABNIK
KK KAMNIK
8,00
4471,00
558,88
7,00
3794,00
542,00
15,00
8265,00
551,00
26. STANKO STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
7,00
3891,00
555,86
7,75
4223,00
544,90
14,75
8114,00
550,10
27. GREGOR BATISTIČ
KK TRIGLAV
7,00
3806,00
543,71
5,79
3228,00
557,51
12,79
7034,00
549,96
28. IVAN MARS
KK IZOLA
8,00
4363,00
545,38
7,00
3884,00
554,86
15,00
8247,00
549,80
29. VITOMIR MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
6,00
3289,00
548,17
6,00
3308,00
551,33
12,00
6597,00
549,75
30. URBAN MURN
KK ŠKOFJA LOKA
7,00
3827,00
546,71
6,00
3316,00
552,67
13,00
7143,00
549,46
31. TOMAŽ OMAN
KK SAVA
5,00
2755,00
551,00
7,32
4001,00
546,58
12,32
6756,00
548,38
32. MITJA BAŠA
KD KRKA
6,50
3471,00
534,00
8,00
4473,00
559,13
14,50
7944,00
547,86
33. MARJAN ŽALAR
KK TRIGLAV
4,50
2534,00
563,11
7,00
3753,00
536,14
11,50
6287,00
546,70
34. MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
8,00
4354,00
544,25
6,75
3699,00
548,00
14,75
8053,00
545,97
35. MARJAN DOLINŠEK
KK KAMNIK
4,00
2193,00
548,25
6,00
3263,00
543,83
10,00
5456,00
545,60
36. GORAZD GORJUP
KK IZOLA
7,00
3871,00
553,00
8,00
4311,00
538,88
15,00
8182,00
545,47
37. TADEJ KOS
KD KRKA
7,50
4085,00
544,67
8,00
4362,00
545,25
15,50
8447,00
544,97
38. JURE TOMINEC
KK ADRIA
6,50
3498,00
538,15
4,00
2221,00
555,25
10,50
5719,00
544,67
39. MILAN ZALOŽNIK
KD KRKA
6,50
3509,00
539,85
5,00
2753,00
550,60
11,50
6262,00
544,52
40. MATIC BABNIK
KK KAMNIK
7,50
4122,00
549,60
8,00
4313,00
539,13
15,50
8435,00
544,19
41. MIHA URŠIČ
KK KAMNIK
7,00
3874,00
553,43
7,00
3742,00
534,57
14,00
7616,00
544,00
42. MATEVŽ TEKAVEC
KK IZOLA
5,00
2748,00
549,60
6,00
3233,00
538,83
11,00
5981,00
543,73
43. SAŠO LJUBENKO
KK BELA KRAJINA
6,00
3149,00
524,83
5,13
2895,00
564,33
11,13
6044,00
543,04
44. ROBERT ČELIČ
KD KRKA
7,00
3787,00
541,00
7,00
3815,00
545,00
14,00
7602,00
543,00
45. BOGDAN ŠTIH
KK SLAVIJA
8,00
4432,00
554,00
7,50
3979,00
530,53
15,50
8411,00
542,65
46. JAKOB PAVLIN
KK SLAVIJA
6,00
3275,00
545,83
5,42
2919,00
538,56
11,42
6194,00
542,38
47. ZMAGO KORENČ
KK SAVA
6,50
3438,00
528,92
7,00
3854,00
550,57
13,50
7292,00
540,15
48. MATIJA DEŽMAN
KK SAVA
6,00
3196,00
532,67
4,68
2572,00
549,57
10,68
5768,00
540,07
49. MARKO BREZOVAR
KD KRKA
6,25
3286,00
525,76
3,75
2106,00
561,60
10,00
5392,00
539,20
50. MIRO KOCJANČIČ
KK IZOLA
8,00
4307,00
538,38
7,00
3767,00
538,14
15,00
8074,00
538,27
51. ROK ZRIM
KK ŠKOFJA LOKA
7,25
3880,00
535,17
7,75
4188,00
540,39
15,00
8068,00
537,87
52. TONE ŠTULAR
KK SLAVIJA
6,00
3268,00
544,67
7,00
3723,00
531,86
13,00
6991,00
537,77
53. JANEZ MARTINČIČ
KK SLAVIJA
5,50
2991,00
543,82
6,00
3193,00
532,17
11,50
6184,00
537,74
54. SREČKO JEZERŠEK
KK ŠKOFJA LOKA
6,63
3557,00
536,50
6,00
3233,00
538,83
12,63
6790,00
537,61
55. PRIMOŽ DEŽMAN
KK SAVA
6,00
3186,00
531,00
4,00
2171,00
542,75
10,00
5357,00
535,70
56. TADEJ KNEZ
KK ADRIA
4,75
2581,00
543,37
4,00
2104,00
526,00
8,75
4685,00
535,43
57. FRANC KMET
KK TRIGLAV
5,50
2916,00
530,18
3,00
1627,00
542,33
8,50
4543,00
534,47
58. BORIS VEHOVEC
KK TRIGLAV
5,50
2940,00
534,55
2,71
1440,00
531,37
8,21
4380,00
533,50
59. BORIS HUNJAK
KK SAVA
6,00
3173,00
528,83
8,00
4295,00
536,88
14,00
7468,00
533,43
60. MARTIN PEZDIRC
KK BELA KRAJINA
4,50
2326,00
516,89
4,75
2572,00
541,47
9,25
4898,00
529,51
61. MATJAŽ ŠTOJS
KK SLAVIJA
6,00
3160,00
526,67
4,00
2069,00
517,25
10,00
5229,00
522,90
62. LUKA KRIŽAJ
KK SLAVIJA
4,75
2496,00
525,47
5,25
2719,00
517,90
10,00
5215,00
521,50
63. GREGOR GORJUP
KK IZOLA
4,00
2010,00
502,50
4,00
2137,00
534,25
8,00
4147,00
518,38
64. EGON JELENC
KK ŽELEZNIKI
6,00
2984,00
497,33
4,50
2447,00
543,78
10,50
5431,00
517,24

BORIS MARENTIČ
KK BELA KRAJINA
0,50
301,00
602,00
0,00
0,00
NaN
0,50
301,00
602,00
DARKO ŠTERBENK
KK TRIGLAV
3,00
1728,00
576,00
6,00
3410,00
568,33
9,00
5138,00
570,89
ROK ZAMAN
KD KRKA
1,00
559,00
559,00
4,00
2263,00
565,75
5,00
2822,00
564,40
IZTOK URBANC
KK SLAVIJA
0,75
414,00
552,00
0,00
0,00
NaN
0,75
414,00
552,00
FRANCI GRUBAR
KK KAMNIK
3,00
1669,00
556,33
1,00
530,00
530,00
4,00
2199,00
549,75
DAVOR DEMŠAR
KK ŽELEZNIKI
2,00
1051,00
525,50
4,00
2220,00
555,00
6,00
3271,00
545,17
ALEKS STRGAR
KK BELA KRAJINA
1,00
522,00
522,00
2,00
1112,00
556,00
3,00
1634,00
544,67
FILIP PRAPROTNIK
KK TRIGLAV
1,00
531,00
531,00
1,00
557,00
557,00
2,00
1088,00
544,00
IGOR STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
3,00
1624,00
541,33
3,00
1633,00
544,33
6,00
3257,00
542,83
ANDREJ LAHOVEC
KK TRIGLAV
1,00
539,00
539,00
1,00
545,00
545,00
2,00
1084,00
542,00
SREČKO ŠENICA
KD KRKA
1,88
1009,00
536,70
0,50
274,00
548,00
2,38
1283,00
539,08
ROBERT STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
1,00
530,00
530,00
3,50
1875,00
535,71
4,50
2405,00
534,44
MIRJAN MLINARIČ
KK KAMNIK
1,00
542,00
542,00
2,00
1059,00
529,50
3,00
1601,00
533,67
BORIS ŽIBERNA
KK SLAVIJA
3,00
1576,00
525,33
2,33
1263,00
542,06
5,33
2839,00
532,65
FRANCI BREGAČ
KD KRKA
1,75
894,00
510,86
2,00
1103,00
551,50
3,75
1997,00
532,53
JAKA STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
2,50
1303,00
521,20
1,62
890,00
549,38
4,12
2193,00
532,28
MARJAN FUIS
KK ŽELEZNIKI
3,50
1837,00
524,86
2,00
1086,00
543,00
5,50
2923,00
531,45
KAROL SOMRAK
KD KRKA
1,00
540,00
540,00
0,50
255,00
510,00
1,50
795,00
530,00
JANEZ DAGARIN
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
520,00
520,00
2,50
1332,00
532,80
3,50
1852,00
529,14
JURE MARKELJ
KK ŽELEZNIKI
2,50
1307,00
522,80
2,57
1374,00
534,63
5,07
2681,00
528,80
GOJKO VISKIĆ
KK ADRIA
1,00
571,00
571,00
1,25
617,00
493,60
2,25
1188,00
528,00
FRANC ZORMAN
KK ADRIA
3,75
1976,00
526,93
6,75
3561,00
527,56
10,50
5537,00
527,33
JULIJAN GRIŽON
KK IZOLA
1,00
525,00
525,00
0,00
0,00
NaN
1,00
525,00
525,00
FRANCI CELEC
KK ŠKOFJA LOKA
1,50
789,00
526,00
1,50
779,00
519,33
3,00
1568,00
522,67
TONE MOHORIČ
KK ŽELEZNIKI
1,00
521,00
521,00
0,00
0,00
NaN
1,00
521,00
521,00
RUDOLF VIDIC
KK KAMNIK
1,50
757,00
504,67
3,00
1586,00
528,67
4,50
2343,00
520,67
FRENK TALJAN
KK TRIGLAV
0,50
259,00
518,00
0,00
0,00
NaN
0,50
259,00
518,00
JOŽE ZUPANČIČ
KK ŠKOFJA LOKA
1,37
708,00
516,79
0,00
0,00
NaN
1,37
708,00
516,79
ZDENKO SOKLIČ
KK ŽELEZNIKI
3,00
1526,00
508,67
0,50
268,00
536,00
3,50
1794,00
512,57
SIMON BOŠTAR
KK SAVA
1,50
777,00
518,00
0,50
246,00
492,00
2,00
1023,00
511,50
ANDREJ HRVATIN
KK ADRIA
1,50
772,00
514,67
1,00
501,00
501,00
2,50
1273,00
509,20
ALEŠ ŠIMC
KD KRKA
0,62
280,00
451,61
1,25
662,00
529,60
1,87
942,00
503,74
MITJA MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
0,50
240,00
480,00
0,00
0,00
NaN
0,50
240,00
480,00
VLADIMIR FUIS
KK ŠKOFJA LOKA
1,00
476,00
476,00
0,00
0,00
NaN
1,00
476,00
476,00
STANKO MIKLIČ
KK ADRIA
0,50
237,00
474,00
0,00
0,00
NaN
0,50
237,00
474,00
BOJAN HAFNAR
KK SAVA
1,48
696,00
470,27
0,50
229,00
458,00
1,98
925,00
467,17
SLAVKO MARKOTIČ
KK ŠKOFJA LOKA
1,25
578,00
462,40
0,00
0,00
NaN
1,25
578,00
462,40
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. ADRIA
8.0
17638
8966
26604
554,25
153
8.0
17670
8762
26432
550,67
139
16.0
35308
17728
53036
552,46
292
2. IZOLA
8.0
17490
8820
26310
548,13
221
8.0
17660
8930
26590
553,96
177
16.0
35150
17750
52900
551,04
398
3. TRIGLAV II.
8.0
17492
8822
26314
548,21
158
8.0
17672
8896
26568
553,50
161
16.0
35164
17718
52882
550,85
319
4. BELA KRAJINA
8.0
17476
8657
26133
544,44
207
8.0
17757
8844
26601
554,19
184
16.0
35233
17501
52734
549,31
391
5. CALCIT II.
8.0
17669
8909
26578
553,71
163
8.0
17459
8509
25968
541,00
182
16.0
35128
17418
52546
547,35
345
6. SILIKO
8.0
17391
8366
25757
536,60
249
8.0
17669
9010
26679
555,81
212
16.0
35060
17376
52436
546,21
461
7. KI ŠKOFJA LOKA
8.0
17422
8429
25851
538,56
274
8.0
17786
8732
26518
552,46
196
16.0
35208
17161
52369
545,51
470
8. KRKA
8.0
17461
8449
25910
539,79
242
8.0
17892
8546
26438
550,79
231
16.0
35353
16995
52348
545,29
473
9. ŽELEZNIKI I.
8.0
17274
8146
25420
529,58
254
8.0
17949
8904
26853
559,44
184
16.0
35223
17050
52273
544,51
438
10. SLAVIJA ŠTOJS
8.0
17443
8692
26135
544,48
207
8.0
17174
8551
25725
535,94
180
16.0
34617
17243
51860
540,21
387