Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - Moški

1.B SLOVENSKA LIGA - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TABORSKA JAMA I.
Ljubljana
8 6 2 0 14 46.0 18.0
2. RUDAR
Trbovlje
8 6 1 1 13 44.0 20.0
3. BREST
Cerknica
8 5 1 2 11 43.0 21.0
4. RADENSKA
MURSKA SOBOTA
8 5 1 2 11 38.0 26.0
5. PIVKA I.
Pivka
8 4 1 3 9 40.0 24.0
6. KONSTRUKTOR II.
Maribor
8 4 0 4 8 32.0 32.0
7. KOČEVJE
Kočevje
8 3 0 5 6 29.0 35.0
8. HIDRO
Medvode
8 2 0 6 4 24.0 40.0
9. TRO KOROTAN
Prevalje
8 2 0 6 4 19.0 45.0
10. SIJ ACRONI
Jesenice
8 0 0 8 0 5.0 59.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 SIJ ACRONI KONSTRUKTOR II. 2.0 : 6.0 (3197 : 3307) 14.09.2019 16:00 2.0 : 6.0 (3197 : 3307) Pregled
1 PIVKA I. TRO KOROTAN 3.0 : 5.0 (3372 : 3387) 14.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3372 : 3387) Pregled
1 RADENSKA BREST 1.0 : 7.0 (3270 : 3299) 14.09.2019 15:30 1.0 : 7.0 (3270 : 3299) Pregled
1 RUDAR TABORSKA JAMA I. 4.0 : 4.0 (3351 : 3328) 14.09.2019 16:00 4.0 : 4.0 (3351 : 3328) Pregled
1 HIDRO KOČEVJE 3.0 : 5.0 (3282 : 3372) 14.09.2019 16:00 3.0 : 5.0 (3282 : 3372) Pregled
2 BREST RUDAR 7.0 : 1.0 (3638 : 3438) 21.09.2019 18:00 7.0 : 1.0 (3638 : 3438) Pregled
2 SIJ ACRONI RADENSKA 0.0 : 8.0 (3066 : 3381) 21.09.2019 16:00 0.0 : 8.0 (3066 : 3381) Pregled
2 TABORSKA JAMA I. PIVKA I. 5.0 : 3.0 (3339 : 3309) 21.09.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3339 : 3309) Pregled
2 TRO KOROTAN HIDRO 2.0 : 6.0 (3239 : 3271) 21.09.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3239 : 3271) Pregled
2 KONSTRUKTOR II. KOČEVJE 6.0 : 2.0 (3215 : 3160) 21.09.2019 18:55 6.0 : 2.0 (3215 : 3160) Pregled
3 RADENSKA KONSTRUKTOR II. 5.0 : 3.0 (3367 : 3258) 28.09.2019 15:30 5.0 : 3.0 (3367 : 3258) Pregled
3 RUDAR SIJ ACRONI 8.0 : 0.0 (3277 : 2910) 28.09.2019 16:00 8.0 : 0.0 (3277 : 2910) Pregled
3 PIVKA I. BREST 6.0 : 2.0 (3444 : 3337) 28.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3444 : 3337) Pregled
3 KOČEVJE TRO KOROTAN 7.0 : 1.0 (3260 : 3097) 28.09.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3260 : 3097) Pregled
3 HIDRO TABORSKA JAMA I. 1.0 : 7.0 (3275 : 3489) 28.09.2019 16:00 1.0 : 7.0 (3275 : 3489) Pregled
4 BREST HIDRO 7.0 : 1.0 (3728 : 3328) 12.10.2019 18:00 7.0 : 1.0 (3728 : 3328) Pregled
4 TABORSKA JAMA I. KOČEVJE 5.0 : 3.0 (3404 : 3225) 12.10.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3404 : 3225) Pregled
4 SIJ ACRONI PIVKA I. 0.0 : 8.0 (3015 : 3258) 12.10.2019 16:00 0.0 : 8.0 (3015 : 3258) Pregled
4 KONSTRUKTOR II. TRO KOROTAN 7.0 : 1.0 (3294 : 3199) 12.10.2019 18:30 7.0 : 1.0 (3294 : 3199) Pregled
4 RADENSKA RUDAR 3.0 : 5.0 (3296 : 3289) 12.10.2019 15:30 3.0 : 5.0 (3296 : 3289) Pregled
5 TRO KOROTAN TABORSKA JAMA I. 0.0 : 8.0 (3235 : 3483) 19.10.2019 17:00 0.0 : 8.0 (3235 : 3483) Pregled
5 RUDAR KONSTRUKTOR II. 7.0 : 1.0 (3414 : 3233) 19.10.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3414 : 3233) Pregled
5 KOČEVJE BREST 2.0 : 6.0 (3199 : 3335) 19.10.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3199 : 3335) Pregled
5 PIVKA I. RADENSKA 4.0 : 4.0 (3290 : 3375) 19.10.2019 17:00 4.0 : 4.0 (3290 : 3375) Pregled
5 HIDRO SIJ ACRONI 7.0 : 1.0 (3329 : 2951) 19.10.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3329 : 2951) Pregled
6 SIJ ACRONI KOČEVJE 1.0 : 7.0 (3135 : 3302) 26.10.2019 16:00 1.0 : 7.0 (3135 : 3302) Pregled
6 RUDAR PIVKA I. 6.0 : 2.0 (3369 : 3282) 26.10.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3369 : 3282) Pregled
6 KONSTRUKTOR II. TABORSKA JAMA I. 2.0 : 6.0 (3309 : 3319) 26.10.2019 18:30 2.0 : 6.0 (3309 : 3319) Pregled
6 BREST TRO KOROTAN 8.0 : 0.0 (3613 : 3399) 26.10.2019 18:00 8.0 : 0.0 (3613 : 3399) Pregled
6 RADENSKA HIDRO 6.0 : 2.0 (3338 : 3172) 26.10.2019 15:30 6.0 : 2.0 (3338 : 3172) Pregled
7 HIDRO RUDAR 3.0 : 5.0 (3331 : 3453) 09.11.2019 16:00 3.0 : 5.0 (3331 : 3453) Pregled
7 KOČEVJE RADENSKA 3.0 : 5.0 (3262 : 3286) 09.11.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3262 : 3286) Pregled
7 TRO KOROTAN SIJ ACRONI 8.0 : 0.0 (3315 : 3010) 09.11.2019 17:00 8.0 : 0.0 (3315 : 3010) Pregled
7 TABORSKA JAMA I. BREST 4.0 : 4.0 (3447 : 3428) 09.11.2019 17:00 4.0 : 4.0 (3447 : 3428) Pregled
7 PIVKA I. KONSTRUKTOR II. 7.0 : 1.0 (3403 : 3326) 09.11.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3403 : 3326) Pregled
8 PIVKA I. HIDRO 7.0 : 1.0 (3447 : 3301) 16.11.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3447 : 3301) Pregled
8 SIJ ACRONI TABORSKA JAMA I. 1.0 : 7.0 (3018 : 3308) 16.11.2019 16:00 1.0 : 7.0 (3018 : 3308) Pregled
8 KONSTRUKTOR II. BREST 6.0 : 2.0 (3336 : 3265) 16.11.2019 18:30 6.0 : 2.0 (3336 : 3265) Pregled
8 RUDAR KOČEVJE 8.0 : 0.0 (3438 : 3198) 16.11.2019 16:00 8.0 : 0.0 (3438 : 3198) Pregled
8 RADENSKA TRO KOROTAN 6.0 : 2.0 (3258 : 3248) 16.11.2019 15:30 6.0 : 2.0 (3258 : 3248) Pregled
9 HIDRO KONSTRUKTOR II. 23.11.2019 16:00
9 TRO KOROTAN RUDAR 23.11.2019 17:00
9 KOČEVJE PIVKA I. 23.11.2019 17:00
9 TABORSKA JAMA I. RADENSKA 23.11.2019 17:00
9 BREST SIJ ACRONI 23.11.2019 18:00
10 KOČEVJE HIDRO 11.01.2020 17:00
10 KONSTRUKTOR II. SIJ ACRONI 11.01.2020 18:30
10 TRO KOROTAN PIVKA I. 11.01.2020 17:00
10 BREST RADENSKA 11.01.2020 18:00
10 TABORSKA JAMA I. RUDAR 11.01.2020 17:00
11 HIDRO TRO KOROTAN 18.01.2020 16:00
11 PIVKA I. TABORSKA JAMA I. 18.01.2020 17:00
11 KOČEVJE KONSTRUKTOR II. 18.01.2020 17:00
11 RADENSKA SIJ ACRONI 18.01.2020 15:30
11 RUDAR BREST 18.01.2020 16:00
12 KONSTRUKTOR II. RADENSKA 25.01.2020 18:30
12 TRO KOROTAN KOČEVJE 25.01.2020 17:00
12 TABORSKA JAMA I. HIDRO 25.01.2020 17:00
12 SIJ ACRONI RUDAR 25.01.2020 16:00
12 BREST PIVKA I. 25.01.2020 18:00
13 TRO KOROTAN KONSTRUKTOR II. 08.02.2020 17:00
13 HIDRO BREST 08.02.2020 16:00
13 RUDAR RADENSKA 08.02.2020 16:00
13 PIVKA I. SIJ ACRONI 08.02.2020 17:00
13 KOČEVJE TABORSKA JAMA I. 08.02.2020 17:00
14 SIJ ACRONI HIDRO 15.02.2020 16:00
14 TABORSKA JAMA I. TRO KOROTAN 15.02.2020 17:00
14 KONSTRUKTOR II. RUDAR 15.02.2020 18:30
14 RADENSKA PIVKA I. 15.02.2020 15:30
14 BREST KOČEVJE 15.02.2020 18:00
15 PIVKA I. RUDAR 29.02.2020 17:00
15 KOČEVJE SIJ ACRONI 29.02.2020 17:00
15 TRO KOROTAN BREST 29.02.2020 17:00
15 HIDRO RADENSKA 29.02.2020 16:00
15 TABORSKA JAMA I. KONSTRUKTOR II. 29.02.2020 17:00
16 SIJ ACRONI TRO KOROTAN 07.03.2020 16:00
16 RUDAR HIDRO 07.03.2020 16:00
16 RADENSKA KOČEVJE 07.03.2020 15:30
16 BREST TABORSKA JAMA I. 07.03.2020 18:00
16 KONSTRUKTOR II. PIVKA I. 07.03.2020 18:30
17 BREST KONSTRUKTOR II. 21.03.2020 18:00
17 TRO KOROTAN RADENSKA 21.03.2020 17:00
17 TABORSKA JAMA I. SIJ ACRONI 21.03.2020 17:00
17 HIDRO PIVKA I. 21.03.2020 16:00
17 KOČEVJE RUDAR 21.03.2020 17:00
18 PIVKA I. KOČEVJE 28.03.2020 17:00
18 KONSTRUKTOR II. HIDRO 28.03.2020 18:30
18 RADENSKA TABORSKA JAMA I. 28.03.2020 15:30
18 SIJ ACRONI BREST 28.03.2020 16:00
18 RUDAR TRO KOROTAN 28.03.2020 16:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. FRANCI VELIŠČEK
KK BREST
5,0
2936
655,00
3591,00
598,50
2. ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
3,0
1773
581,00
2354,00
588,50
3. MARK MOJMIR BORTEK
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2927
585,00
3512,00
585,33
4. NIK PREDOVNIK
KK RUDAR
3,0
1734
584,80
2318,80
579,70
5. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2879
598,00
3477,00
579,50
6. MILAN KOVAČIČ
KK RADENSKA
3,0
1743
569,20
2312,20
578,05
7. DARKO BIZJAK
KK PIVKA
3,0
1728
583,80
2311,80
577,95
8. MIKO STERŽAJ
KK RADENSKA
3,0
1742
557,00
2299,00
574,75
9. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
4,0
2309
563,67
2872,67
574,53
10. NEJC JURCA
KK BREST
5,0
2821
621,33
3442,33
573,72
11. IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
1,8
1030
556,50
1586,50
570,68
12. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
3,0
1688
592,20
2280,20
570,05
13. ZVONE IZGORŠEK
KK RUDAR
2,0
1122
578,33
1700,33
566,78
14. IVAN NARAT
KK RUDAR
2,0
1141
556,25
1697,25
565,75
15. DEJAN HOČEVAR
KK RUDAR
3,0
1699
561,00
2260,00
565,00
16. DARKO LEVSTIK
KK RUDAR
3,0
1684
572,00
2256,00
564,00
17. MITJA MARIN
KK KOROTAN
3,0
1701
554,00
2255,00
563,75
18. TOMAŽ SEKALO
KK KOROTAN
5,0
2843
535,33
3378,33
563,06
19. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2799
569,67
3368,67
561,44
20. ALEN POŽUN
KK KOČEVJE
4,8
2668
558,67
3226,67
561,16
21. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
4,0
2255
546,00
2801,00
560,20
22. DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
4,0
2252
547,71
2799,71
559,94
23. MATEJ MELE
KK BREST
4,5
2451
626,67
3077,67
559,58
24. JANI STERŽAJ
KK RADENSKA
3,0
1685
553,00
2238,00
559,50
25. VINKO HLEB
KK RADENSKA
3,0
1679
559,00
2238,00
559,50
26. DENIS BAJRIČ
KK KONSTRUKTOR
3,0
1678
559,67
2237,67
559,42
27. DAMIR VINDIŠ
KK KONSTRUKTOR
4,0
2229
566,75
2795,75
559,15
28. VOJKO LAPANJA
KK BREST
4,8
2606
606,00
3212,00
558,61
29. NEJC POŽUN
KK KOČEVJE
5,0
2778
562,33
3340,33
556,72
30. MARTIN SEVNŠEK
KK KOČEVJE
4,0
2288
489,00
2777,00
555,40
31. JAN PILETIČ
KK BREST
5,0
2719
600,50
3319,50
553,25
32. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
4,0
2210
552,00
2762,00
552,40
33. BORIS BORTEK
ŠD JESENICE
3,0
1655
553,00
2208,00
552,00
34. BRANKO BRATINA
KK PIVKA
2,0
1114
535,37
1649,37
549,79
35. MIROSLAV BAŠEK
KK BREST
5,0
2720
569,33
3289,33
548,22
36. MIRO TRUNTIČ
KK KONSTRUKTOR
4,0
2190
544,67
2734,67
546,93
37. ANDRAŽ KREVH
KK KOROTAN
5,0
2727
550,00
3277,00
546,17
38. DRAGO BRDNIK
KK HIDRO
3,0
1659
522,67
2181,67
545,42
39. MIRAN POPRASK
KK PIVKA
3,0
1615
553,00
2168,00
542,00
40. BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
4,0
2172
534,00
2706,00
541,20
41. MARKO NOVARLIČ
KK KONSTRUKTOR
4,0
2167
537,14
2704,14
540,83
42. PRIMOŽ LAZNIK
KK KOROTAN
3,5
1882
549,50
2431,50
540,33
43. ROBERT ROŽANC
KK RADENSKA
3,0
1635
525,56
2160,56
540,14
44. MLADEN EMERŠIČ
KK RADENSKA
1,5
800
548,50
1348,50
539,40
45. ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
2,8
1485
533,50
2018,50
538,27
46. RAJKO BAHČ
KK KOROTAN
4,0
2130
558,00
2688,00
537,60
47. MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
3,0
1598
551,40
2149,40
537,35
48. ANDREJ JUVANČIČ
KK HIDRO
4,0
2128
557,75
2685,75
537,15
49. DEJAN VEREŠ
KK KOČEVJE
4,0
2168
516,00
2684,00
536,80
50. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
4,3
2273
542,67
2815,67
536,32
51. ALEŠ ŽAGAR
KK KOČEVJE
2,5
1314
558,00
1872,00
534,86
52. MIRJAN MLINARIČ
KK HIDRO
2,0
1055
536,00
1591,00
530,33
53. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
4,0
2089
556,00
2645,00
529,00
54. VINKO SONJAK
KK KOROTAN
2,5
1278
538,50
1816,50
519,00
55. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
3,0
1553
511,80
2064,80
516,20
56. OTO KOS
KK RADENSKA
1,5
758
519,33
1277,33
510,93
57. DARKO MERČNIK
KK KONSTRUKTOR
3,3
1616
514,00
2130,00
501,18
58. MARJAN ŽEBRE
ŠD JESENICE
2,5
1168
545,00
1713,00
496,52
59. ROBERT FRELIH
ŠD JESENICE
3,0
1458
493,60
1951,60
487,90
60. BENJAMIN JURGEC
ŠD JESENICE
2,6
1160
488,33
1648,33
464,32
61. BORISLAV MARINKOVIĆ
ŠD JESENICE
3,0
1352
490,00
1842,00
460,50
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. FRANCI VELIŠČEK
KK BREST
5,00
2936,00
587,20
3,00
1965,00
655,00
8,00
4901,00
612,63
2. ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
3,00
1773,00
591,00
3,00
1743,00
581,00
6,00
3516,00
586,00
3. NEJC JURCA
KK BREST
5,00
2821,00
564,20
3,00
1864,00
621,33
8,00
4685,00
585,63
4. MARK MOJMIR BORTEK
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2927,00
585,40
3,00
1755,00
585,00
8,00
4682,00
585,25
5. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2879,00
575,80
3,00
1794,00
598,00
8,00
4673,00
584,13
6. NIK PREDOVNIK
KK RUDAR
3,00
1734,00
578,00
5,00
2924,00
584,80
8,00
4658,00
582,25
7. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
3,00
1688,00
562,67
5,00
2961,00
592,20
8,00
4649,00
581,13
8. DARKO BIZJAK
KK PIVKA
3,00
1728,00
576,00
5,00
2919,00
583,80
8,00
4647,00
580,88
9. MATEJ MELE
KK BREST
4,50
2451,00
544,67
3,00
1880,00
626,67
7,50
4331,00
577,47
10. MILAN KOVAČIČ
KK RADENSKA
3,00
1743,00
581,00
5,00
2846,00
569,20
8,00
4589,00
573,63
11. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
4,00
2309,00
577,25
3,00
1691,00
563,67
7,00
4000,00
571,43
12. ZVONE IZGORŠEK
KK RUDAR
2,00
1122,00
561,00
3,00
1735,00
578,33
5,00
2857,00
571,40
13. VOJKO LAPANJA
KK BREST
4,75
2606,00
548,63
3,00
1818,00
606,00
7,75
4424,00
570,84
14. DARKO LEVSTIK
KK RUDAR
3,00
1684,00
561,33
4,00
2288,00
572,00
7,00
3972,00
567,43
15. MIKO STERŽAJ
KK RADENSKA
3,00
1742,00
580,67
5,00
2785,00
557,00
8,00
4527,00
565,88
16. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2799,00
559,80
3,00
1709,00
569,67
8,00
4508,00
563,50
17. IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
1,78
1030,00
578,65
4,00
2226,00
556,50
5,78
3256,00
563,32
18. DEJAN HOČEVAR
KK RUDAR
3,00
1699,00
566,33
5,00
2805,00
561,00
8,00
4504,00
563,00
19. DAMIR VINDIŠ
KK KONSTRUKTOR
4,00
2229,00
557,25
4,00
2267,00
566,75
8,00
4496,00
562,00
20. MITJA MARIN
KK KOROTAN
3,00
1701,00
567,00
2,00
1108,00
554,00
5,00
2809,00
561,80
21. IVAN NARAT
KK RUDAR
2,00
1141,00
570,50
4,00
2225,00
556,25
6,00
3366,00
561,00
22. ALEN POŽUN
KK KOČEVJE
4,75
2668,00
561,68
3,00
1676,00
558,67
7,75
4344,00
560,52
23. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
4,00
2255,00
563,75
1,00
546,00
546,00
5,00
2801,00
560,20
24. JAN PILETIČ
KK BREST
5,00
2719,00
543,80
2,00
1201,00
600,50
7,00
3920,00
560,00
25. DENIS BAJRIČ
KK KONSTRUKTOR
3,00
1678,00
559,33
3,00
1679,00
559,67
6,00
3357,00
559,50
26. VINKO HLEB
KK RADENSKA
3,00
1679,00
559,67
5,00
2795,00
559,00
8,00
4474,00
559,25
27. NEJC POŽUN
KK KOČEVJE
5,00
2778,00
555,60
3,00
1687,00
562,33
8,00
4465,00
558,13
28. JANI STERŽAJ
KK RADENSKA
3,00
1685,00
561,67
5,00
2765,00
553,00
8,00
4450,00
556,25
29. TOMAŽ SEKALO
KK KOROTAN
5,00
2843,00
568,60
3,00
1606,00
535,33
8,00
4449,00
556,13
30. DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
4,00
2252,00
563,00
3,50
1917,00
547,71
7,50
4169,00
555,87
31. MARTIN SEVNŠEK
KK KOČEVJE
4,00
2288,00
572,00
1,00
489,00
489,00
5,00
2777,00
555,40
32. MIROSLAV BAŠEK
KK BREST
5,00
2720,00
544,00
3,00
1708,00
569,33
8,00
4428,00
553,50
33. BORIS BORTEK
ŠD JESENICE
3,00
1655,00
551,67
4,00
2212,00
553,00
7,00
3867,00
552,43
34. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
4,00
2210,00
552,50
4,00
2208,00
552,00
8,00
4418,00
552,25
35. MIRAN POPRASK
KK PIVKA
3,00
1615,00
538,33
5,00
2765,00
553,00
8,00
4380,00
547,50
36. BRANKO BRATINA
KK PIVKA
2,00
1114,00
557,00
1,64
878,00
535,37
3,64
1992,00
547,25
37. ANDRAŽ KREVH
KK KOROTAN
5,00
2727,00
545,40
3,00
1650,00
550,00
8,00
4377,00
547,13
38. MIRO TRUNTIČ
KK KONSTRUKTOR
4,00
2190,00
547,50
3,00
1634,00
544,67
7,00
3824,00
546,29
39. ANDREJ JUVANČIČ
KK HIDRO
4,00
2128,00
532,00
4,00
2231,00
557,75
8,00
4359,00
544,88
40. MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
3,00
1598,00
532,67
5,00
2757,00
551,40
8,00
4355,00
544,38
41. MLADEN EMERŠIČ
KK RADENSKA
1,50
800,00
533,33
4,00
2194,00
548,50
5,50
2994,00
544,36
42. DRAGO BRDNIK
KK HIDRO
3,00
1659,00
553,00
1,50
784,00
522,67
4,50
2443,00
542,89
43. PRIMOŽ LAZNIK
KK KOROTAN
3,50
1882,00
537,71
2,00
1099,00
549,50
5,50
2981,00
542,00
44. BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
4,00
2172,00
543,00
0,50
267,00
534,00
4,50
2439,00
542,00
45. MARKO NOVARLIČ
KK KONSTRUKTOR
4,00
2167,00
541,75
3,50
1880,00
537,14
7,50
4047,00
539,60
46. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
4,25
2273,00
534,82
3,00
1628,00
542,67
7,25
3901,00
538,07
47. RAJKO BAHČ
KK KOROTAN
4,00
2130,00
532,50
1,00
558,00
558,00
5,00
2688,00
537,60
48. ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
2,75
1485,00
540,00
2,00
1067,00
533,50
4,75
2552,00
537,26
49. ALEŠ ŽAGAR
KK KOČEVJE
2,50
1314,00
525,60
1,00
558,00
558,00
3,50
1872,00
534,86
50. DEJAN VEREŠ
KK KOČEVJE
4,00
2168,00
542,00
1,75
903,00
516,00
5,75
3071,00
534,09
51. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
4,00
2089,00
522,25
2,00
1112,00
556,00
6,00
3201,00
533,50
52. ROBERT ROŽANC
KK RADENSKA
3,00
1635,00
545,00
4,50
2365,00
525,56
7,50
4000,00
533,33
53. MIRJAN MLINARIČ
KK HIDRO
2,00
1055,00
527,50
1,00
536,00
536,00
3,00
1591,00
530,33
54. VINKO SONJAK
KK KOROTAN
2,50
1278,00
511,20
2,00
1077,00
538,50
4,50
2355,00
523,33
55. MARJAN ŽEBRE
ŠD JESENICE
2,45
1168,00
476,73
4,00
2180,00
545,00
6,45
3348,00
519,07
56. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
3,00
1553,00
517,67
5,00
2559,00
511,80
8,00
4112,00
514,00
57. OTO KOS
KK RADENSKA
1,50
758,00
505,33
1,50
779,00
519,33
3,00
1537,00
512,33
58. DARKO MERČNIK
KK KONSTRUKTOR
3,25
1616,00
497,23
1,50
771,00
514,00
4,75
2387,00
502,53
59. ROBERT FRELIH
ŠD JESENICE
3,00
1458,00
486,00
5,00
2468,00
493,60
8,00
3926,00
490,75
60. BENJAMIN JURGEC
ŠD JESENICE
2,55
1160,00
454,90
3,00
1465,00
488,33
5,55
2625,00
472,97
61. BORISLAV MARINKOVIĆ
ŠD JESENICE
3,00
1352,00
450,67
3,00
1470,00
490,00
6,00
2822,00
470,33

ANDREJ PETERNEL
KK HIDRO
1,00
569,00
569,00
2,00
1139,00
569,50
3,00
1708,00
569,33
VILJEM GOMBAČ
KK PIVKA
1,00
554,00
554,00
4,75
2702,00
568,84
5,75
3256,00
566,26
DEJAN KOS
KK KOROTAN
2,00
1124,00
562,00
1,00
544,00
544,00
3,00
1668,00
556,00
UROŠ GORIŠEK
KK RUDAR
1,00
577,00
577,00
1,00
535,00
535,00
2,00
1112,00
556,00
FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
1,00
545,00
545,00
3,00
1652,00
550,67
4,00
2197,00
549,25
SLAVKO HANŽEKOVIČ
KK KOROTAN
2,00
1128,00
564,00
1,00
510,00
510,00
3,00
1638,00
546,00
ROBI MATAK
KK BREST
0,75
411,00
548,00
1,00
543,00
543,00
1,75
954,00
545,14
SLAVKO ZORMAN
KK HIDRO
1,00
531,00
531,00
4,00
2184,00
546,00
5,00
2715,00
543,00
MATJAŽ KIRBIŠ
KK KONSTRUKTOR
0,75
407,00
542,67
3,00
1621,00
540,33
3,75
2028,00
540,80
ROBERT PINTERIČ
KK KONSTRUKTOR
1,00
576,00
576,00
2,00
1042,00
521,00
3,00
1618,00
539,33
TADEJ TUŠEK
KK RUDAR
1,00
526,00
526,00
2,00
1080,00
540,00
3,00
1606,00
535,33
MARJAN DUJC
KK PIVKA
1,00
534,00
534,00
0,00
0,00
NaN
1,00
534,00
534,00
TOMAŽ KLEMEN
KK KOČEVJE
2,25
1179,00
524,00
2,00
1083,00
541,50
4,25
2262,00
532,24
MITJA JEKLER
ŠD JESENICE
1,00
525,00
525,00
4,00
2111,00
527,75
5,00
2636,00
527,20
MARKO VEZOVIŠEK
KK RUDAR
1,22
667,00
546,72
1,50
766,00
510,67
2,72
1433,00
526,84
IGOR SONJAK
KK KOROTAN
1,00
507,00
507,00
1,00
544,00
544,00
2,00
1051,00
525,50
FRANC ŽAGAR
KK KOROTAN
2,00
1010,00
505,00
1,00
562,00
562,00
3,00
1572,00
524,00
MATEJ ŠALAMON
KK KOČEVJE
1,00
545,00
545,00
2,00
1025,00
512,50
3,00
1570,00
523,33
VITOMIR PADOVAC
KK KOČEVJE
1,00
494,00
494,00
2,25
1188,00
528,00
3,25
1682,00
517,54
BRANE KRŠINAR
KK HIDRO
1,00
496,00
496,00
0,00
0,00
NaN
1,00
496,00
496,00
ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
1,50
734,00
489,33
0,00
0,00
NaN
1,50
734,00
489,33
TADEJ SERDINŠEK
KK KONSTRUKTOR
1,00
488,00
488,00
0,00
0,00
NaN
1,00
488,00
488,00
MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
1,00
473,00
473,00
0,00
0,00
NaN
1,00
473,00
473,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. BREST
5.0
10954
5710
16664
555,47
72
3.0
7118
3861
10979
609,94
32
8.0
18072
9571
27643
575,90
104
2. TABORSKA JAMA I.
5.0
11109
5818
16927
564,23
71
3.0
6729
3461
10190
566,11
39
8.0
17838
9279
27117
564,94
110
3. RUDAR
3.0
6668
3512
10180
565,56
63
5.0
11112
5737
16849
561,63
82
8.0
17780
9249
27029
563,10
145
4. PIVKA I.
3.0
6535
3314
9849
547,17
74
5.0
11185
5771
16956
565,20
79
8.0
17720
9085
26805
558,44
153
5. RADENSKA
3.0
6640
3402
10042
557,89
49
5.0
11014
5515
16529
550,97
90
8.0
17654
8917
26571
553,56
139
6. HIDRO
4.0
8804
4268
13072
544,67
104
4.0
8677
4540
13217
550,71
81
8.0
17481
8808
26289
547,69
185
7. KONSTRUKTOR II.
4.0
8672
4452
13124
546,83
97
4.0
8647
4507
13154
548,08
67
8.0
17319
8959
26278
547,46
164
8. TRO KOROTAN
5.0
10998
5332
16330
544,33
142
3.0
6679
3110
9789
543,83
98
8.0
17677
8442
26119
544,15
240
9. KOČEVJE
5.0
10903
5354
16257
541,90
120
3.0
6552
3169
9721
540,06
83
8.0
17455
8523
25978
541,21
203
10. SIJ ACRONI
3.0
6264
2607
8871
492,83
197
5.0
10679
4752
15431
514,37
272
8.0
16943
7359
24302
506,29
469