Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - Moški

1.B SLOVENSKA LIGA - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. RUDAR
Trbovlje
18 15 1 2 31 104.5 39.5
2. BREST
Cerknica
18 14 1 3 29 106.0 38.0
3. TABORSKA JAMA I.
Ljubljana
18 12 2 4 26 90.0 54.0
4. KOČEVJE
Kočevje
18 10 0 8 20 81.0 63.0
5. PIVKA I.
Pivka
18 8 2 8 18 80.0 64.0
6. RADENSKA
MURSKA SOBOTA
18 8 1 9 17 74.5 69.5
7. KONSTRUKTOR II.
Maribor
18 8 1 9 17 69.0 75.0
8. HIDRO
Medvode
18 7 0 11 14 63.0 81.0
9. TRO KOROTAN
Prevalje
18 4 0 14 8 43.0 101.0
10. SIJ ACRONI
Jesenice
18 0 0 18 0 9.0 135.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 RUDAR TABORSKA JAMA I. RUDAR (Trbovlje) 4.0 : 4.0 (3351 : 3328) 14.09.2019 16:00 4.0 : 4.0 (3351 : 3328) Pregled zapisnik .xls
1 RADENSKA BREST VIKEND RADENCI 1.0 : 7.0 (3270 : 3299) 14.09.2019 15:30 1.0 : 7.0 (3270 : 3299) Pregled zapisnik .xls
1 PIVKA I. TRO KOROTAN KRPANOV DOM PIVKA 3.0 : 5.0 (3372 : 3387) 14.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3372 : 3387) Pregled zapisnik .xls
1 SIJ ACRONI KONSTRUKTOR II. PODMEŽAKLA JESENICE 2.0 : 6.0 (3197 : 3307) 14.09.2019 16:00 2.0 : 6.0 (3197 : 3307) Pregled zapisnik .xls
1 HIDRO KOČEVJE HIDRO MEDVODE 3.0 : 5.0 (3282 : 3372) 14.09.2019 16:00 3.0 : 5.0 (3282 : 3372) Pregled zapisnik .xls
2 TRO KOROTAN HIDRO DRUŽBENI DOM 2.0 : 6.0 (3239 : 3271) 21.09.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3239 : 3271) Pregled zapisnik .xls
2 TABORSKA JAMA I. PIVKA I. BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3339 : 3309) 21.09.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3339 : 3309) Pregled zapisnik .xls
2 BREST RUDAR BREST (Cerknica) 7.0 : 1.0 (3638 : 3438) 21.09.2019 18:00 7.0 : 1.0 (3638 : 3438) Pregled zapisnik .xls
2 KONSTRUKTOR II. KOČEVJE DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3215 : 3160) 21.09.2019 18:55 6.0 : 2.0 (3215 : 3160) Pregled zapisnik .xls
2 SIJ ACRONI RADENSKA PODMEŽAKLA JESENICE 0.0 : 8.0 (3066 : 3381) 21.09.2019 16:00 0.0 : 8.0 (3066 : 3381) Pregled zapisnik .xls
3 PIVKA I. BREST KRPANOV DOM PIVKA 6.0 : 2.0 (3444 : 3337) 28.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3444 : 3337) Pregled zapisnik .xls
3 RUDAR SIJ ACRONI RUDAR (Trbovlje) 8.0 : 0.0 (3277 : 2910) 28.09.2019 16:00 8.0 : 0.0 (3277 : 2910) Pregled zapisnik .xls
3 RADENSKA KONSTRUKTOR II. VIKEND RADENCI 5.0 : 3.0 (3367 : 3258) 28.09.2019 15:30 5.0 : 3.0 (3367 : 3258) Pregled zapisnik .xls
3 HIDRO TABORSKA JAMA I. HIDRO MEDVODE 1.0 : 7.0 (3275 : 3489) 28.09.2019 16:00 1.0 : 7.0 (3275 : 3489) Pregled zapisnik .xls
3 KOČEVJE TRO KOROTAN GAJ (Kočevje) 7.0 : 1.0 (3260 : 3097) 28.09.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3260 : 3097) Pregled zapisnik .xls
4 BREST HIDRO BREST (Cerknica) 7.0 : 1.0 (3728 : 3328) 12.10.2019 18:00 7.0 : 1.0 (3728 : 3328) Pregled zapisnik .xls
4 TABORSKA JAMA I. KOČEVJE BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3404 : 3225) 12.10.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3404 : 3225) Pregled zapisnik .xls
4 SIJ ACRONI PIVKA I. 0.0 : 8.0 (3015 : 3258) 12.10.2019 16:00 0.0 : 8.0 (3015 : 3258) Pregled zapisnik .xls
4 RADENSKA RUDAR VIKEND RADENCI 3.0 : 5.0 (3296 : 3289) 12.10.2019 15:30 3.0 : 5.0 (3296 : 3289) Pregled zapisnik .xls
4 KONSTRUKTOR II. TRO KOROTAN DVORANA TABOR (Maribor) 7.0 : 1.0 (3294 : 3199) 12.10.2019 18:30 7.0 : 1.0 (3294 : 3199) Pregled zapisnik .xls
5 RUDAR KONSTRUKTOR II. RUDAR (Trbovlje) 7.0 : 1.0 (3414 : 3233) 19.10.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3414 : 3233) Pregled zapisnik .xls
5 TRO KOROTAN TABORSKA JAMA I. DRUŽBENI DOM 0.0 : 8.0 (3235 : 3483) 19.10.2019 17:00 0.0 : 8.0 (3235 : 3483) Pregled zapisnik .xls
5 HIDRO SIJ ACRONI HIDRO MEDVODE 7.0 : 1.0 (3329 : 2951) 19.10.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3329 : 2951) Pregled zapisnik .xls
5 PIVKA I. RADENSKA KRPANOV DOM PIVKA 4.0 : 4.0 (3290 : 3375) 19.10.2019 17:00 4.0 : 4.0 (3290 : 3375) Pregled zapisnik .xls
5 KOČEVJE BREST GAJ (Kočevje) 2.0 : 6.0 (3199 : 3335) 19.10.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3199 : 3335) Pregled zapisnik .xls
6 RUDAR PIVKA I. RUDAR (Trbovlje) 6.0 : 2.0 (3369 : 3282) 26.10.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3369 : 3282) Pregled zapisnik .xls
6 SIJ ACRONI KOČEVJE PODMEŽAKLA JESENICE 1.0 : 7.0 (3135 : 3302) 26.10.2019 16:00 1.0 : 7.0 (3135 : 3302) Pregled zapisnik .xls
6 RADENSKA HIDRO VIKEND RADENCI 6.0 : 2.0 (3338 : 3172) 26.10.2019 15:30 6.0 : 2.0 (3338 : 3172) Pregled zapisnik .xls
6 BREST TRO KOROTAN BREST (Cerknica) 8.0 : 0.0 (3613 : 3399) 26.10.2019 18:00 8.0 : 0.0 (3613 : 3399) Pregled zapisnik .xls
6 KONSTRUKTOR II. TABORSKA JAMA I. DVORANA TABOR (Maribor) 2.0 : 6.0 (3309 : 3319) 26.10.2019 18:30 2.0 : 6.0 (3309 : 3319) Pregled zapisnik .xls
7 HIDRO RUDAR HIDRO MEDVODE 3.0 : 5.0 (3331 : 3453) 09.11.2019 16:00 3.0 : 5.0 (3331 : 3453) Pregled zapisnik .xls
7 PIVKA I. KONSTRUKTOR II. KRPANOV DOM PIVKA 7.0 : 1.0 (3403 : 3326) 09.11.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3403 : 3326) Pregled zapisnik .xls
7 KOČEVJE RADENSKA GAJ (Kočevje) 3.0 : 5.0 (3262 : 3286) 09.11.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3262 : 3286) Pregled zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA I. BREST BEŽIGRAD 4.0 : 4.0 (3447 : 3428) 09.11.2019 17:00 4.0 : 4.0 (3447 : 3428) Pregled zapisnik .xls
7 TRO KOROTAN SIJ ACRONI DRUŽBENI DOM 8.0 : 0.0 (3315 : 3010) 09.11.2019 17:00 8.0 : 0.0 (3315 : 3010) Pregled zapisnik .xls
8 SIJ ACRONI TABORSKA JAMA I. PODMEŽAKLA JESENICE 1.0 : 7.0 (3018 : 3308) 16.11.2019 16:00 1.0 : 7.0 (3018 : 3308) Pregled zapisnik .xls
8 RUDAR KOČEVJE RUDAR (Trbovlje) 8.0 : 0.0 (3438 : 3198) 16.11.2019 16:00 8.0 : 0.0 (3438 : 3198) Pregled zapisnik .xls
8 KONSTRUKTOR II. BREST DVORANA TABOR (Maribor) 6.0 : 2.0 (3336 : 3265) 16.11.2019 18:30 6.0 : 2.0 (3336 : 3265) Pregled zapisnik .xls
8 RADENSKA TRO KOROTAN VIKEND RADENCI 6.0 : 2.0 (3258 : 3248) 16.11.2019 15:30 6.0 : 2.0 (3258 : 3248) Pregled zapisnik .xls
8 PIVKA I. HIDRO KRPANOV DOM PIVKA 7.0 : 1.0 (3447 : 3301) 16.11.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3447 : 3301) Pregled zapisnik .xls
9 KOČEVJE PIVKA I. GAJ (Kočevje) 5.0 : 3.0 (3277 : 3262) 23.11.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3277 : 3262) Pregled zapisnik .xls
9 BREST SIJ ACRONI BREST (Cerknica) 8.0 : 0.0 (3497 : 3140) 23.11.2019 18:00 8.0 : 0.0 (3497 : 3140) Pregled zapisnik .xls
9 TRO KOROTAN RUDAR DRUŽBENI DOM 2.5 : 5.5 (3276 : 3352) 23.11.2019 17:00 2.5 : 5.5 (3276 : 3352) Pregled zapisnik .xls
9 HIDRO KONSTRUKTOR II. HIDRO MEDVODE 6.0 : 2.0 (3393 : 3255) 23.11.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3393 : 3255) Pregled zapisnik .xls
9 TABORSKA JAMA I. RADENSKA 5.0 : 3.0 (3405 : 3348) 23.11.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3405 : 3348) Pregled zapisnik .xls
10 KONSTRUKTOR II. SIJ ACRONI DVORANA TABOR (Maribor) 8.0 : 0.0 (3181 : 2877) 11.01.2020 18:30 8.0 : 0.0 (3181 : 2877) Pregled zapisnik .xls
10 TRO KOROTAN PIVKA I. DRUŽBENI DOM 5.0 : 3.0 (3295 : 3267) 11.01.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3295 : 3267) Pregled zapisnik .xls
10 TABORSKA JAMA I. RUDAR BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3415 : 3265) 11.01.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3415 : 3265) Pregled zapisnik .xls
10 KOČEVJE HIDRO GAJ (Kočevje) 7.0 : 1.0 (3308 : 3227) 11.01.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3308 : 3227) Pregled zapisnik .xls
10 BREST RADENSKA BREST (Cerknica) 6.0 : 2.0 (3515 : 3372) 11.01.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3515 : 3372) Pregled zapisnik .xls
11 RADENSKA SIJ ACRONI VIKEND RADENCI 8.0 : 0.0 (3283 : 2788) 18.01.2020 15:30 8.0 : 0.0 (3283 : 2788) Pregled zapisnik .xls
11 PIVKA I. TABORSKA JAMA I. KRPANOV DOM PIVKA 6.0 : 2.0 (3404 : 3301) 18.01.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3404 : 3301) Pregled zapisnik .xls
11 HIDRO TRO KOROTAN HIDRO MEDVODE 7.0 : 1.0 (3409 : 3197) 18.01.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3409 : 3197) Pregled zapisnik .xls
11 KOČEVJE KONSTRUKTOR II. GAJ (Kočevje) 7.0 : 1.0 (3226 : 3056) 18.01.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3226 : 3056) Pregled zapisnik .xls
11 RUDAR BREST RUDAR (Trbovlje) 7.0 : 1.0 (3354 : 3242) 18.01.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3354 : 3242) Pregled zapisnik .xls
12 BREST PIVKA I. BREST (Cerknica) 7.0 : 1.0 (3543 : 3435) 25.01.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3543 : 3435) Pregled zapisnik .xls
12 SIJ ACRONI RUDAR PODMEŽAKLA JESENICE 0.0 : 8.0 (3094 : 3428) 25.01.2020 16:00 0.0 : 8.0 (3094 : 3428) Pregled zapisnik .xls
12 TABORSKA JAMA I. HIDRO BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3461 : 3341) 25.01.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3461 : 3341) Pregled zapisnik .xls
12 TRO KOROTAN KOČEVJE DRUŽBENI DOM 1.0 : 7.0 (3162 : 3313) 25.01.2020 17:00 1.0 : 7.0 (3162 : 3313) Pregled zapisnik .xls
12 KONSTRUKTOR II. RADENSKA DVORANA TABOR (Maribor) 5.0 : 3.0 (3177 : 3139) 25.01.2020 18:30 5.0 : 3.0 (3177 : 3139) Pregled zapisnik .xls
13 PIVKA I. SIJ ACRONI KRPANOV DOM PIVKA 7.0 : 1.0 (3364 : 3109) 08.02.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3364 : 3109) Pregled zapisnik .xls
13 KOČEVJE TABORSKA JAMA I. GAJ (Kočevje) 7.0 : 1.0 (3229 : 3213) 08.02.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3229 : 3213) Pregled zapisnik .xls
13 RUDAR RADENSKA RUDAR (Trbovlje) 6.0 : 2.0 (3362 : 3227) 08.02.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3362 : 3227) Pregled zapisnik .xls
13 HIDRO BREST HIDRO MEDVODE 1.0 : 7.0 (3320 : 3630) 08.02.2020 16:00 1.0 : 7.0 (3320 : 3630) Pregled zapisnik .xls
13 TRO KOROTAN KONSTRUKTOR II. 3.0 : 5.0 (3310 : 3309) 08.02.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3310 : 3309) Pregled zapisnik .xls
14 TABORSKA JAMA I. TRO KOROTAN BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3363 : 3210) 15.02.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3363 : 3210) Pregled zapisnik .xls
14 SIJ ACRONI HIDRO PODMEŽAKLA JESENICE 0.0 : 8.0 (3248 : 3580) 15.02.2020 16:00 0.0 : 8.0 (3248 : 3580) Pregled zapisnik .xls
14 RADENSKA PIVKA I. VIKEND RADENCI 5.0 : 3.0 (3302 : 3229) 15.02.2020 15:30 5.0 : 3.0 (3302 : 3229) Pregled zapisnik .xls
14 KONSTRUKTOR II. RUDAR DVORANA TABOR (Maribor) 2.0 : 6.0 (3251 : 3331) 15.02.2020 18:30 2.0 : 6.0 (3251 : 3331) Pregled zapisnik .xls
14 BREST KOČEVJE BREST (Cerknica) 8.0 : 0.0 (3582 : 3470) 15.02.2020 18:00 8.0 : 0.0 (3582 : 3470) Pregled zapisnik .xls
15 KOČEVJE SIJ ACRONI GAJ (Kočevje) 8.0 : 0.0 (3186 : 2865) 29.02.2020 17:00 8.0 : 0.0 (3186 : 2865) Pregled zapisnik .xls
15 PIVKA I. RUDAR KRPANOV DOM PIVKA 2.0 : 6.0 (3400 : 3424) 29.02.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3400 : 3424) Pregled zapisnik .xls
15 TRO KOROTAN BREST DRUŽBENI DOM 2.0 : 6.0 (3271 : 3415) 29.02.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3271 : 3415) Pregled zapisnik .xls
15 TABORSKA JAMA I. KONSTRUKTOR II. BEŽIGRAD 3.0 : 5.0 (3398 : 3430) 29.02.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3398 : 3430) Pregled zapisnik .xls
15 HIDRO RADENSKA HIDRO MEDVODE 6.0 : 2.0 (3275 : 3212) 29.02.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3275 : 3212) Pregled zapisnik .xls
16 SIJ ACRONI TRO KOROTAN PODMEŽAKLA JESENICE 3.0 : 5.0 (3114 : 3123) 07.03.2020 16:00 3.0 : 5.0 (3114 : 3123) Pregled zapisnik .xls
16 KONSTRUKTOR II. PIVKA I. DVORANA TABOR (Maribor) 4.0 : 4.0 (3195 : 3188) 07.03.2020 18:30 4.0 : 4.0 (3195 : 3188) Pregled zapisnik .xls
16 RADENSKA KOČEVJE VIKEND RADENCI 2.0 : 6.0 (3171 : 3256) 07.03.2020 15:30 2.0 : 6.0 (3171 : 3256) Pregled zapisnik .xls
16 BREST TABORSKA JAMA I. BREST (Cerknica) 6.0 : 2.0 (3609 : 3561) 07.03.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3609 : 3561) Pregled zapisnik .xls
16 RUDAR HIDRO RUDAR (Trbovlje) 7.0 : 1.0 (3443 : 3226) 07.03.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3443 : 3226) Pregled zapisnik .xls
17 TABORSKA JAMA I. SIJ ACRONI BEŽIGRAD 8.0 : 0.0 (3389 : 2995) 06.06.2020 17:00 8.0 : 0.0 (3389 : 2995) Pregled zapisnik .xls
17 BREST KONSTRUKTOR II. BREST (Cerknica) 6.0 : 2.0 (3591 : 3497) 06.06.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3591 : 3497) Pregled zapisnik .xls
17 TRO KOROTAN RADENSKA DRUŽBENI DOM 1.5 : 6.5 (3159 : 3342) 05.06.2020 18:00 1.5 : 6.5 (3159 : 3342) Pregled zapisnik .xls
17 HIDRO PIVKA I. HIDRO MEDVODE 2.0 : 6.0 (3280 : 3292) 06.06.2020 16:00 2.0 : 6.0 (3280 : 3292) Pregled zapisnik .xls
17 KOČEVJE RUDAR GAJ (Kočevje) 2.0 : 6.0 (3254 : 3330) 06.06.2020 13:00 2.0 : 6.0 (3254 : 3330) Pregled zapisnik .xls
18 KONSTRUKTOR II. HIDRO DVORANA TABOR (Maribor) 3.0 : 5.0 (3154 : 3208) 13.06.2020 18:30 3.0 : 5.0 (3154 : 3208) Pregled zapisnik .xls
18 RADENSKA TABORSKA JAMA I. VIKEND RADENCI 3.0 : 5.0 (3238 : 3344) 13.06.2020 15:30 3.0 : 5.0 (3238 : 3344) Pregled zapisnik .xls
18 SIJ ACRONI BREST PODMEŽAKLA JESENICE 0.0 : 8.0 (3175 : 3552) 13.06.2020 16:00 0.0 : 8.0 (3175 : 3552) Pregled zapisnik .xls
18 RUDAR TRO KOROTAN RUDAR (Trbovlje) 7.0 : 1.0 (3362 : 3045) 13.06.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3362 : 3045) Pregled zapisnik .xls
18 PIVKA I. KOČEVJE KRPANOV DOM PIVKA 5.0 : 3.0 (3433 : 3406) 13.06.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3433 : 3406) Pregled zapisnik .xls
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. FRANCI VELIŠČEK
KK TRIGLAV
9,0
5401
644,11
6045,11
604,51
2. NIK PREDOVNIK
KK RUDAR
8,8
5133
590,00
5723,00
582,79
3. MARK MOJMIR BORTEK
ŠD TABORSKA JAMA
9,0
5235
588,11
5823,11
582,31
4. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
9,0
5215
602,44
5817,44
581,74
5. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
9,0
5187
589,33
5776,33
577,63
6. MATEJ MELE
KK BREST
8,5
4852
612,32
5464,32
575,19
7. MARTIN SEVNŠEK
KK BELA KRAJINA
8,0
4626
547,25
5173,25
574,81
8. DARKO BIZJAK
KK PIVKA
8,0
4590
580,78
5170,78
574,53
9. IVAN NARAT
KK RUDAR
7,0
4027
554,88
4581,88
572,73
10. ALEN POŽUN
KK KOČEVJE
7,8
4429
556,78
4985,78
569,80
11. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
6,0
3402
565,20
3967,20
566,74
12. ANDREJ PETERNEL
KK HIDRO
5,0
2824
576,33
3400,33
566,72
13. MILAN KOVAČIČ
KK RADENSKA
9,0
5096
569,44
5665,44
566,54
14. NEJC JURCA
KK BREST
6,0
3366
595,25
3961,25
565,89
15. DARKO LEVSTIK
KK RUDAR
9,0
5081
576,43
5657,43
565,74
16. ROBERT PINTERIČ
KK KONSTRUKTOR
5,0
2855
537,57
3392,57
565,43
17. MIKO STERŽAJ
KK RADENSKA
9,0
5089
561,13
5650,13
565,01
18. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
7,0
3950
563,86
4513,86
564,23
19. DEJAN HOČEVAR
KK RUDAR
9,0
5073
567,56
5640,56
564,06
20. DAMIR VINDIŠ
KK KONSTRUKTOR
9,0
5072
560,56
5632,56
563,26
21. TOMAŽ SEKALO
KK KOROTAN
5,0
2843
535,60
3378,60
563,10
22. VOJKO LAPANJA
KK PIVKA
8,8
4881
591,50
5472,50
561,28
23. DENIS BAJRIČ
KK KONSTRUKTOR
8,0
4507
542,17
5049,17
561,02
24. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
5,0
2778
559,25
3337,25
556,21
25. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
9,0
4989
558,89
5547,89
554,79
26. DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
9,0
4996
551,73
5547,73
554,77
27. ANDREJ JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
9,0
4980
567,33
5547,33
554,73
28. JANI STERŽAJ
KK RADENSKA
8,0
4437
549,33
4986,33
554,04
29. JAN PILETIČ
KK BREST
9,0
4943
596,14
5539,14
553,91
30. SLAVKO ZORMAN
KK HIDRO
5,0
2784
539,33
3323,33
553,89
31. ZVONE IZGORŠEK
KK RUDAR
5,1
2795
560,89
3355,89
551,05
32. IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
5,5
3038
558,50
3596,50
550,77
33. DEJAN VEREŠ
KK KOČEVJE
8,0
4419
535,87
4954,87
550,54
34. MIRAN POPRASK
KK PIVKA
8,5
4662
555,41
5217,41
549,20
35. MIROSLAV BAŠEK
KK BREST
9,0
4910
580,25
5490,25
549,03
36. ALEŠ ŽAGAR
KK KOČEVJE
6,5
3566
546,00
4112,00
548,27
37. BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
8,0
4380
552,86
4932,86
548,10
38. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
9,0
4932
545,33
5477,33
547,73
39. VINKO HLEB
KK RADENSKA
6,5
3560
545,00
4105,00
547,33
40. PRIMOŽ LAZNIK
KK SLOVENJ GRADEC
5,5
2997
553,80
3550,80
546,28
41. ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
5,6
3069
546,08
3615,08
545,26
42. MIRO TRUNTIČ
KK KONSTRUKTOR
8,5
4633
536,00
5169,00
544,11
43. MARKO NOVARLIČ
KK KONSTRUKTOR
8,0
4360
534,24
4894,24
543,80
44. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
6,9
3711
548,74
4259,74
541,26
45. ROBERT ROŽANC
KK RADENSKA
8,0
4334
536,00
4870,00
541,11
46. ANDRAŽ KREVH
KK SLOVENJ GRADEC
7,0
3780
546,71
4326,71
540,84
47. MATJAŽ KIRBIŠ
KK KONSTRUKTOR
4,8
2571
537,67
3108,67
540,64
48. DRAGO BRDNIK
KK HIDRO
4,5
2440
528,00
2968,00
539,64
49. MLADEN EMERŠIČ
KK RADENSKA
6,5
3465
542,63
4007,63
534,35
50. MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
8,5
4531
545,00
5076,00
534,32
51. MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
5,5
2912
543,17
3455,17
531,56
52. RAJKO BAHČ
KK KOROTAN
5,0
2644
544,00
3188,00
531,33
53. VINKO SONJAK
KK KOROTAN
6,5
3431
544,71
3975,71
530,10
54. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
6,5
3425
549,86
3974,86
529,98
55. FRANC ŽAGAR
KK KOROTAN
6,0
3141
544,43
3685,43
526,49
56. ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
4,5
2318
550,33
2868,33
521,52
57. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
7,0
3555
521,89
4076,89
509,61
58. STANKO POTOČAN
ŠD JESENICE
4,5
2217
550,25
2767,25
503,14
59. MARJAN ŽEBRE
ŠD JESENICE
8,5
4205
538,13
4743,13
501,92
60. MILENKO HOČEVAR
ŠD JESENICE
5,0
2427
534,75
2961,75
493,63
61. ROBERT FRELIH
ŠD JESENICE
9,0
4353
501,63
4854,63
485,46
62. BENJAMIN JURGEC
ŠD JESENICE
8,6
4073
487,40
4560,40
477,53
63. BORISLAV MARINKOVIĆ
ŠD JESENICE
6,0
2800
496,83
3296,83
470,98
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. FRANCI VELIŠČEK
KK TRIGLAV
9,00
5401,00
600,11
9,00
5797,00
644,11
18,00
11198,00
622,11
2. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
9,00
5215,00
579,44
9,00
5422,00
602,44
18,00
10637,00
590,94
3. MATEJ MELE
KK BREST
8,50
4852,00
570,82
6,25
3827,00
612,32
14,75
8679,00
588,41
4. NIK PREDOVNIK
KK RUDAR
8,82
5133,00
581,97
9,00
5310,00
590,00
17,82
10443,00
586,03
5. MARK MOJMIR BORTEK
ŠD TABORSKA JAMA
9,00
5235,00
581,67
9,00
5293,00
588,11
18,00
10528,00
584,89
6. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
9,00
5187,00
576,33
9,00
5304,00
589,33
18,00
10491,00
582,83
7. NEJC JURCA
KK BREST
6,00
3366,00
561,00
8,00
4762,00
595,25
14,00
8128,00
580,57
8. DARKO BIZJAK
KK PIVKA
8,00
4590,00
573,75
9,00
5227,00
580,78
17,00
9817,00
577,47
9. VOJKO LAPANJA
KK PIVKA
8,75
4881,00
557,83
8,00
4732,00
591,50
16,75
9613,00
573,91
10. ANDREJ PETERNEL
KK HIDRO
5,00
2824,00
564,80
6,00
3458,00
576,33
11,00
6282,00
571,09
11. JAN PILETIČ
KK BREST
9,00
4943,00
549,22
7,00
4173,00
596,14
16,00
9116,00
569,75
12. DARKO LEVSTIK
KK RUDAR
9,00
5081,00
564,56
7,00
4035,00
576,43
16,00
9116,00
569,75
13. MARTIN SEVNŠEK
KK BELA KRAJINA
8,00
4626,00
578,25
4,00
2189,00
547,25
12,00
6815,00
567,92
14. MILAN KOVAČIČ
KK RADENSKA
9,00
5096,00
566,22
9,00
5125,00
569,44
18,00
10221,00
567,83
15. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
6,00
3402,00
567,00
5,00
2826,00
565,20
11,00
6228,00
566,18
16. DEJAN HOČEVAR
KK RUDAR
9,00
5073,00
563,67
9,00
5108,00
567,56
18,00
10181,00
565,61
17. IVAN NARAT
KK RUDAR
7,00
4027,00
575,29
8,00
4439,00
554,88
15,00
8466,00
564,40
18. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
7,00
3950,00
564,29
7,00
3947,00
563,86
14,00
7897,00
564,07
19. ALEN POŽUN
KK KOČEVJE
7,75
4429,00
571,48
9,00
5011,00
556,78
16,75
9440,00
563,58
20. MIKO STERŽAJ
KK RADENSKA
9,00
5089,00
565,44
8,00
4489,00
561,13
17,00
9578,00
563,41
21. DAMIR VINDIŠ
KK KONSTRUKTOR
9,00
5072,00
563,56
9,00
5045,00
560,56
18,00
10117,00
562,06
22. MIROSLAV BAŠEK
KK BREST
9,00
4910,00
545,56
8,00
4642,00
580,25
17,00
9552,00
561,88
23. ANDREJ JUVANČIČ
KK LJUBLJANA
9,00
4980,00
553,33
9,00
5106,00
567,33
18,00
10086,00
560,33
24. NEJC POŽUN
KK PROTEUS
5,00
2778,00
555,60
4,00
2237,00
559,25
9,00
5015,00
557,22
25. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
9,00
4989,00
554,33
9,00
5030,00
558,89
18,00
10019,00
556,61
26. ZVONE IZGORŠEK
KK RUDAR
5,09
2795,00
549,12
4,50
2524,00
560,89
9,59
5319,00
554,64
27. DENIS BAJRIČ
KK KONSTRUKTOR
8,00
4507,00
563,38
6,00
3253,00
542,17
14,00
7760,00
554,29
28. IGOR HOLEŠEK
KK RUDAR
5,53
3038,00
549,37
6,00
3351,00
558,50
11,53
6389,00
554,12
29. DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
9,00
4996,00
555,11
7,50
4138,00
551,73
16,50
9134,00
553,58
30. TOMAŽ SEKALO
KK KOROTAN
5,00
2843,00
568,60
5,00
2678,00
535,60
10,00
5521,00
552,10
31. MIRAN POPRASK
KK PIVKA
8,50
4662,00
548,47
8,50
4721,00
555,41
17,00
9383,00
551,94
32. JANI STERŽAJ
KK RADENSKA
8,00
4437,00
554,63
9,00
4944,00
549,33
17,00
9381,00
551,82
33. ROBERT PINTERIČ
KK KONSTRUKTOR
5,00
2855,00
571,00
7,00
3763,00
537,57
12,00
6618,00
551,50
34. PRIMOŽ LAZNIK
KK SLOVENJ GRADEC
5,50
2997,00
544,91
5,00
2769,00
553,80
10,50
5766,00
549,14
35. BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
8,00
4380,00
547,50
3,50
1935,00
552,86
11,50
6315,00
549,13
36. ALEŠ ŽAGAR
KK KOČEVJE
6,50
3566,00
548,62
3,00
1638,00
546,00
9,50
5204,00
547,79
37. SLAVKO ZORMAN
KK HIDRO
5,00
2784,00
556,80
6,00
3236,00
539,33
11,00
6020,00
547,27
38. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
9,00
4932,00
548,00
9,00
4908,00
545,33
18,00
9840,00
546,67
39. VINKO HLEB
KK RADENSKA
6,50
3560,00
547,69
8,00
4360,00
545,00
14,50
7920,00
546,21
40. ZORAN KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
5,63
3069,00
545,12
6,25
3413,00
546,08
11,88
6482,00
545,62
41. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
6,87
3711,00
540,17
6,75
3704,00
548,74
13,62
7415,00
544,42
42. DEJAN VEREŠ
KK KOČEVJE
8,00
4419,00
552,38
7,75
4153,00
535,87
15,75
8572,00
544,25
43. ANDRAŽ KREVH
KK SLOVENJ GRADEC
7,00
3780,00
540,00
7,00
3827,00
546,71
14,00
7607,00
543,36
44. MIRO TRUNTIČ
KK KONSTRUKTOR
8,50
4633,00
545,06
5,00
2680,00
536,00
13,50
7313,00
541,70
45. MARKO NOVARLIČ
KK KONSTRUKTOR
8,00
4360,00
545,00
8,50
4541,00
534,24
16,50
8901,00
539,45
46. MATJAŽ KIRBIŠ
KK KONSTRUKTOR
4,75
2571,00
541,26
6,00
3226,00
537,67
10,75
5797,00
539,26
47. MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
8,50
4531,00
533,06
9,00
4905,00
545,00
17,50
9436,00
539,20
48. ROBERT ROŽANC
KK RADENSKA
8,00
4334,00
541,75
6,50
3484,00
536,00
14,50
7818,00
539,17
49. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
6,50
3425,00
526,92
7,00
3849,00
549,86
13,50
7274,00
538,81
50. MLADEN EMERŠIČ
KK RADENSKA
6,50
3465,00
533,08
8,00
4341,00
542,63
14,50
7806,00
538,34
51. DRAGO BRDNIK
KK HIDRO
4,50
2440,00
542,22
2,50
1320,00
528,00
7,00
3760,00
537,14
52. VINKO SONJAK
KK KOROTAN
6,50
3431,00
527,85
7,00
3813,00
544,71
13,50
7244,00
536,59
53. MARKO KRIŽAJ
KK PIVKA
5,50
2912,00
529,45
4,61
2504,00
543,17
10,11
5416,00
535,71
54. FRANC ŽAGAR
KK KOROTAN
6,00
3141,00
523,50
7,00
3811,00
544,43
13,00
6952,00
534,77
55. RAJKO BAHČ
KK KOROTAN
5,00
2644,00
528,80
2,00
1088,00
544,00
7,00
3732,00
533,14
56. ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
4,50
2318,00
515,11
3,00
1651,00
550,33
7,50
3969,00
529,20
57. STANKO POTOČAN
ŠD JESENICE
4,50
2217,00
492,67
4,00
2201,00
550,25
8,50
4418,00
519,76
58. MARJAN ŽEBRE
ŠD JESENICE
8,45
4205,00
497,63
8,00
4305,00
538,13
16,45
8510,00
517,33
59. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
7,00
3555,00
507,86
9,00
4697,00
521,89
16,00
8252,00
515,75
60. MILENKO HOČEVAR
ŠD JESENICE
5,00
2427,00
485,40
4,00
2139,00
534,75
9,00
4566,00
507,33
61. ROBERT FRELIH
ŠD JESENICE
9,00
4353,00
483,67
8,00
4013,00
501,63
17,00
8366,00
492,12
62. BORISLAV MARINKOVIĆ
ŠD JESENICE
6,00
2800,00
466,67
6,00
2981,00
496,83
12,00
5781,00
481,75
63. BENJAMIN JURGEC
ŠD JESENICE
8,55
4073,00
476,37
5,00
2437,00
487,40
13,55
6510,00
480,44

MIHA TRDAN
KK BREST
2,00
1225,00
612,50
2,00
1161,00
580,50
4,00
2386,00
596,50
ANEJ KRAJNC
KK KONSTRUKTOR
3,00
1773,00
591,00
3,00
1743,00
581,00
6,00
3516,00
586,00
ROBI MATAK
KK BREST
0,75
411,00
548,00
3,75
2119,00
565,07
4,50
2530,00
562,22
VILJEM GOMBAČ
KK PIVKA
2,00
1108,00
554,00
7,75
4360,00
562,58
9,75
5468,00
560,82
DEJAN KOS
KK KOROTAN
2,00
1124,00
562,00
1,50
831,00
554,00
3,50
1955,00
558,57
DEJAN VINCEK
KK RUDAR
1,00
575,00
575,00
1,50
818,00
545,33
2,50
1393,00
557,20
BORIS BORTEK
ŠD JESENICE
5,00
2771,00
554,20
5,00
2747,00
549,40
10,00
5518,00
551,80
BORIS BORTEK
ŠD JESENICE
5,00
2771,00
554,20
5,00
2747,00
549,40
10,00
5518,00
551,80
SLAVKO HANŽEKOVIČ
KK KOROTAN
4,00
2189,00
547,25
6,00
3297,00
549,50
10,00
5486,00
548,60
BRANKO BRATINA
KK PIVKA
2,00
1114,00
557,00
1,64
878,00
535,37
3,64
1992,00
547,25
MITJA MARIN
ŠD FUŽINAR
4,00
2243,00
560,75
6,00
3218,00
536,33
10,00
5461,00
546,10
ŠTEFAN JESENŠEK
ŠD TABORSKA JAMA
1,50
803,00
535,33
2,00
1104,00
552,00
3,50
1907,00
544,86
UROŠ GORIŠEK
KK RUDAR
2,41
1342,00
556,85
2,50
1329,00
531,60
4,91
2671,00
543,99
MIHA DEBELAK
KK KOROTAN
2,54
1372,00
540,16
1,00
553,00
553,00
3,54
1925,00
543,79
FRANKO LESKOVEC
KK PIVKA
4,00
2086,00
521,50
4,00
2251,00
562,75
8,00
4337,00
542,13
TADEJ TUŠEK
KK RUDAR
4,43
2329,00
525,73
4,00
2178,00
544,50
8,43
4507,00
534,64
MIRJAN MLINARIČ
KK KAMNIK
2,00
1055,00
527,50
1,00
536,00
536,00
3,00
1591,00
530,33
VITOMIR PADOVAC
KK KOČEVJE
3,00
1594,00
531,33
4,75
2504,00
527,16
7,75
4098,00
528,77
UROŠ VANEK
KK KONSTRUKTOR
1,00
556,00
556,00
2,00
1029,00
514,50
3,00
1585,00
528,33
ŽIGA KRESEVIČ
KK PIVKA
1,50
764,00
509,33
0,50
289,00
578,00
2,00
1053,00
526,50
TOMAŽ KLEMEN
KK KOČEVJE
2,25
1179,00
524,00
4,00
2104,00
526,00
6,25
3283,00
525,28
MATEJ ŠALAMON
KK KOČEVJE
2,50
1368,00
547,20
6,50
3358,00
516,62
9,00
4726,00
525,11
MITJA JEKLER
ŠD JESENICE
1,50
776,00
517,33
4,00
2111,00
527,75
5,50
2887,00
524,91
IGOR SONJAK
KK KOROTAN
1,00
507,00
507,00
3,50
1848,00
528,00
4,50
2355,00
523,33
MARKO VEZOVIŠEK
KK RUDAR
1,22
667,00
546,72
2,50
1278,00
511,20
3,72
1945,00
522,85
DUŠAN PIRC
KK RADENSKA
3,50
1897,00
542,00
4,00
2001,00
500,25
7,50
3898,00
519,73
OTO KOS
KK RADENSKA
3,50
1804,00
515,43
1,50
779,00
519,33
5,00
2583,00
516,60
DAVOR MEDEN
KK BREST
1,00
514,00
514,00
0,00
0,00
NaN
1,00
514,00
514,00
MARJAN DUJC
KK PIVKA
2,00
1026,00
513,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1026,00
513,00
ZDRAVKO SENICA
KK KOROTAN
2,00
1064,00
532,00
1,00
472,00
472,00
3,00
1536,00
512,00
JULIJAN PUNTAR
KK PIVKA
1,00
512,00
512,00
0,00
0,00
NaN
1,00
512,00
512,00
MARJAN ŠTAVDEKER
KK KOROTAN
1,46
706,00
483,56
2,00
1057,00
528,50
3,46
1763,00
509,54
DARKO MERČNIK
KK KONSTRUKTOR
3,25
1616,00
497,23
2,50
1287,00
514,80
5,75
2903,00
504,87
MARJAN DOLGAN
KK PIVKA
2,00
1002,00
501,00
0,00
0,00
NaN
2,00
1002,00
501,00
MUSTAFA HRSIĆ
KK RUDAR
0,50
250,00
500,00
0,00
0,00
NaN
0,50
250,00
500,00
ROBERT SIMONIČ
KK KONSTRUKTOR
2,50
1240,00
496,00
2,00
958,00
479,00
4,50
2198,00
488,44
TADEJ SERDINŠEK
KK KONSTRUKTOR
1,00
488,00
488,00
0,00
0,00
NaN
1,00
488,00
488,00
BRANE KRŠINAR
KK HIDRO
1,50
731,00
487,33
0,00
0,00
NaN
1,50
731,00
487,33
MITJA PREGLAV
KK KOROTAN
2,00
864,00
432,00
0,00
0,00
NaN
2,00
864,00
432,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. BREST
9.0
20049
10454
30503
564,87
126
9.0
21080
11236
32316
598,44
152
18.0
41129
21690
62819
581,66
278
2. TABORSKA JAMA I.
9.0
19894
10452
30346
561,96
141
9.0
20184
10437
30621
567,06
127
18.0
40078
20889
60967
564,51
268
3. RUDAR
9.0
19876
10434
30310
561,30
162
9.0
19967
10403
30370
562,41
150
18.0
39843
20837
60680
561,85
312
4. PIVKA I.
9.0
19647
9875
29522
546,70
227
9.0
20151
10406
30557
565,87
149
18.0
39798
20281
60079
556,29
376
5. HIDRO
9.0
19742
9912
29654
549,15
205
9.0
19775
10119
29894
553,59
158
18.0
39517
20031
59548
551,37
363
6. RADENSKA
9.0
19776
9906
29682
549,67
181
9.0
19767
9756
29523
546,72
197
18.0
39543
19662
59205
548,19
378
7. KOČEVJE
9.0
19760
9942
29702
550,04
192
9.0
19600
9601
29201
540,76
225
18.0
39360
19543
58903
545,40
417
8. KONSTRUKTOR II.
9.0
19622
10049
29671
549,46
221
9.0
19389
9723
29112
539,11
179
18.0
39011
19772
58783
544,29
400
9. TRO KOROTAN
9.0
19486
9419
28905
535,28
304
9.0
19606
9656
29262
541,89
231
18.0
39092
19075
58167
538,58
535
10. SIJ ACRONI
9.0
18735
7910
26645
493,43
556
9.0
19287
8775
28062
519,67
465
18.0
38022
16685
54707
506,55
1021