Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. PROTEUS
Postojna
8 7 1 0 15 48.0 16.0
2. CALCIT 1
Kamnik
8 6 0 2 12 43.5 20.5
3. CELJE
Celje
8 6 0 2 12 34.0 30.0
4. LJUBELJ
Tržič
8 5 1 2 11 40.0 24.0
5. IMPOL
Slov. Bistrica
8 4 0 4 8 33.0 31.0
6. PIVKA
Pivka
8 4 0 4 8 32.0 32.0
7. TABORSKA JAMA
Ljubljana
8 2 1 5 5 27.0 37.0
8. REMOPLAST
RADLJE
8 2 1 5 5 24.0 40.0
9. BREST 1
Cerknica
8 1 2 5 4 26.5 37.5
10. SLOVENJ GRADEC
Slovenj Gradec
8 0 0 8 0 12.0 52.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 PROTEUS LJUBELJ ŠPORTNI PARK (Postojna) 24.09.2022 14:00 4.0 : 4.0 (3388 : 3419) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT 1 SLOVENJ GRADEC KAMNIK (Kamnik) 24.09.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3242 : 3074) Pregled zapisnik .xls
1 IMPOL BREST 1 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 24.09.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3308 : 3112) Pregled zapisnik .xls
1 TABORSKA JAMA CELJE BEŽIGRAD 24.09.2022 13:00 3.0 : 5.0 (3191 : 3238) Pregled zapisnik .xls
1 REMOPLAST PIVKA BAJTA 24.09.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3197 : 3222) Pregled zapisnik .xls
2 PIVKA SLOVENJ GRADEC KRPANOV DOM PIVKA 01.10.2022 13:00 7.0 : 1.0 (3280 : 3152) Pregled zapisnik .xls
2 REMOPLAST PROTEUS BAJTA 01.10.2022 17:00 1.0 : 7.0 (3129 : 3298) Pregled zapisnik .xls
2 LJUBELJ IMPOL TRŽIČ 01.10.2022 10:00 5.0 : 3.0 (3164 : 3049) Pregled zapisnik .xls
2 BREST 1 TABORSKA JAMA BREST (Cerknica) 01.10.2022 14:00 4.0 : 4.0 (3384 : 3381) Pregled zapisnik .xls
2 CELJE CALCIT 1 GOLOVEC (Celje) 01.10.2022 15:00 5.0 : 3.0 (3124 : 3119) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA LJUBELJ BEŽIGRAD 15.10.2022 12:00 1.0 : 7.0 (3185 : 3363) Pregled zapisnik .xls
3 PROTEUS PIVKA ŠPORTNI PARK (Postojna) 15.10.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3377 : 3233) Pregled zapisnik .xls
3 SLOVENJ GRADEC CELJE SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 15.10.2022 16:00 2.0 : 6.0 (3220 : 3338) Pregled zapisnik .xls
3 CALCIT 1 BREST 1 KAMNIK (Kamnik) 15.10.2022 14:00 6.5 : 1.5 (3309 : 3178) Pregled zapisnik .xls
3 IMPOL REMOPLAST ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 15.10.2022 13:00 7.0 : 1.0 (3426 : 3128) Pregled zapisnik .xls
4 PIVKA CELJE KRPANOV DOM PIVKA 22.10.2022 13:00 3.0 : 5.0 (3227 : 3265) Pregled zapisnik .xls
4 LJUBELJ CALCIT 1 TRŽIČ 22.10.2022 10:00 3.0 : 5.0 (3164 : 3256) Pregled zapisnik .xls
4 PROTEUS IMPOL ŠPORTNI PARK (Postojna) 22.10.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3384 : 3153) Pregled zapisnik .xls
4 BREST 1 SLOVENJ GRADEC BREST (Cerknica) 22.10.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3317 : 3243) Pregled zapisnik .xls
4 REMOPLAST TABORSKA JAMA BAJTA 22.10.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3232 : 3207) Pregled zapisnik .xls
5 IMPOL PIVKA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 29.10.2022 13:00 7.0 : 1.0 (3344 : 3258) Pregled zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA PROTEUS BEŽIGRAD 29.10.2022 12:00 3.0 : 5.0 (3227 : 3286) Pregled zapisnik .xls
5 SLOVENJ GRADEC LJUBELJ SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 29.10.2022 16:00 1.0 : 7.0 (3111 : 3377) Pregled zapisnik .xls
5 CALCIT 1 REMOPLAST KAMNIK (Kamnik) 27.10.2022 19:00 6.0 : 2.0 (3211 : 3151) Pregled zapisnik .xls
5 CELJE BREST 1 GOLOVEC (Celje) 29.10.2022 15:00 5.0 : 3.0 (3064 : 3038) Pregled zapisnik .xls
6 PROTEUS CALCIT 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 05.11.2022 14:00 5.0 : 3.0 (3420 : 3339) Pregled zapisnik .xls
6 LJUBELJ CELJE TRŽIČ 05.11.2022 10:00 7.0 : 1.0 (3285 : 3104) Pregled zapisnik .xls
6 PIVKA BREST 1 KRPANOV DOM PIVKA 05.11.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3348 : 3288) Pregled zapisnik .xls
6 IMPOL TABORSKA JAMA ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 06.11.2022 13:00 3.0 : 5.0 (3273 : 3311) Pregled zapisnik .xls
6 REMOPLAST SLOVENJ GRADEC BAJTA 05.11.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3268 : 3103) Pregled zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA PIVKA BEŽIGRAD 19.11.2022 12:00 6.0 : 2.0 (3316 : 3227) Pregled zapisnik .xls
7 CALCIT 1 IMPOL KAMNIK (Kamnik) 19.11.2022 14:00 7.0 : 1.0 (3218 : 3179) Pregled zapisnik .xls
7 CELJE REMOPLAST GOLOVEC (Celje) 19.11.2022 15:00 5.0 : 3.0 (3075 : 3061) Pregled zapisnik .xls
7 SLOVENJ GRADEC PROTEUS SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 19.11.2022 16:00 1.0 : 7.0 (3221 : 3339) Pregled zapisnik .xls
7 LJUBELJ BREST 1 TRŽIČ 19.11.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3215 : 3201) Pregled zapisnik .xls
8 TABORSKA JAMA CALCIT 1 BEŽIGRAD 26.11.2022 12:00 2.0 : 6.0 (3245 : 3270) Pregled zapisnik .xls
8 REMOPLAST BREST 1 BAJTA 26.11.2022 17:00 4.0 : 4.0 (3056 : 3114) Pregled zapisnik .xls
8 IMPOL SLOVENJ GRADEC ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 26.11.2022 13:00 5.0 : 3.0 (3134 : 3115) Pregled zapisnik .xls
8 PIVKA LJUBELJ KRPANOV DOM PIVKA 26.11.2022 13:00 6.0 : 2.0 (3249 : 3231) Pregled zapisnik .xls
8 PROTEUS CELJE ŠPORTNI PARK (Postojna) 26.11.2022 14:00 6.0 : 2.0 (3393 : 3338) Pregled zapisnik .xls
9 LJUBELJ REMOPLAST TRŽIČ 03.12.2022 10:00
9 CALCIT 1 PIVKA KAMNIK (Kamnik) 03.12.2022 14:00
9 SLOVENJ GRADEC TABORSKA JAMA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 03.12.2022 16:00
9 CELJE IMPOL GOLOVEC (Celje) 03.12.2022 15:00
9 BREST 1 PROTEUS BREST (Cerknica) 03.12.2022 14:00
10 PIVKA REMOPLAST KRPANOV DOM PIVKA 21.01.2023 13:00
10 SLOVENJ GRADEC CALCIT 1 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 21.01.2023 16:00
10 LJUBELJ PROTEUS TRŽIČ 21.01.2023 10:00
10 BREST 1 IMPOL BREST (Cerknica) 21.01.2023 14:00
10 CELJE TABORSKA JAMA GOLOVEC (Celje) 21.01.2023 15:00
11 CALCIT 1 CELJE KAMNIK (Kamnik) 28.01.2023 14:00
11 TABORSKA JAMA BREST 1 BEŽIGRAD 28.01.2023 12:00
11 IMPOL LJUBELJ ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 28.01.2023 13:00
11 SLOVENJ GRADEC PIVKA SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 28.01.2023 16:00
11 PROTEUS REMOPLAST ŠPORTNI PARK (Postojna) 28.01.2023 14:00
12 REMOPLAST IMPOL BAJTA 04.02.2023 17:00
12 LJUBELJ TABORSKA JAMA TRŽIČ 04.02.2023 10:00
12 PIVKA PROTEUS KRPANOV DOM PIVKA 04.02.2023 13:00
12 BREST 1 CALCIT 1 BREST (Cerknica) 04.02.2023 14:00
12 CELJE SLOVENJ GRADEC GOLOVEC (Celje) 04.02.2023 15:00
13 SLOVENJ GRADEC BREST 1 SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 18.02.2023 16:00
13 CELJE PIVKA GOLOVEC (Celje) 18.02.2023 15:00
13 CALCIT 1 LJUBELJ KAMNIK (Kamnik) 18.02.2023 14:00
13 IMPOL PROTEUS ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 18.02.2023 13:00
13 TABORSKA JAMA REMOPLAST BEŽIGRAD 18.02.2023 12:00
14 PROTEUS TABORSKA JAMA ŠPORTNI PARK (Postojna) 25.02.2023 14:00
14 REMOPLAST CALCIT 1 BAJTA 25.02.2023 17:00
14 PIVKA IMPOL KRPANOV DOM PIVKA 25.02.2023 13:00
14 BREST 1 CELJE BREST (Cerknica) 25.02.2023 14:00
14 LJUBELJ SLOVENJ GRADEC TRŽIČ 25.02.2023 10:00
15 TABORSKA JAMA IMPOL BEŽIGRAD 04.03.2023 12:00
15 CALCIT 1 PROTEUS KAMNIK (Kamnik) 04.03.2023 14:00
15 SLOVENJ GRADEC REMOPLAST SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 04.03.2023 16:00
15 CELJE LJUBELJ GOLOVEC (Celje) 04.03.2023 15:00
15 BREST 1 PIVKA BREST (Cerknica) 04.03.2023 14:00
16 REMOPLAST CELJE BAJTA 11.03.2023 17:00
16 PIVKA TABORSKA JAMA KRPANOV DOM PIVKA 11.03.2023 13:00
16 IMPOL CALCIT 1 ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 11.03.2023 13:00
16 PROTEUS SLOVENJ GRADEC ŠPORTNI PARK (Postojna) 11.03.2023 14:00
16 BREST 1 LJUBELJ BREST (Cerknica) 11.03.2023 14:00
17 CALCIT 1 TABORSKA JAMA KAMNIK (Kamnik) 18.03.2023 14:00
17 CELJE PROTEUS GOLOVEC (Celje) 18.03.2023 15:00
17 BREST 1 REMOPLAST BREST (Cerknica) 18.03.2023 14:00
17 LJUBELJ PIVKA TRŽIČ 18.03.2023 10:00
17 SLOVENJ GRADEC IMPOL SLOVENJ GRADEC (Slovenj Gradec) 18.03.2023 16:00
18 REMOPLAST LJUBELJ BAJTA 25.03.2023 17:00
18 PROTEUS BREST 1 ŠPORTNI PARK (Postojna) 25.03.2023 14:00
18 IMPOL CELJE ŠPORTNI PARK Slovenska Bistrica 25.03.2023 13:00
18 PIVKA CALCIT 1 KRPANOV DOM PIVKA 25.03.2023 13:00
18 TABORSKA JAMA SLOVENJ GRADEC BEŽIGRAD 25.03.2023 12:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. IRENA MEJAČ
KK LJUBELJ
3,0
1818
557,75
2375,75
593,94
2. MAŠA MIKLAVEC
KK PROTEUS
3,0
1714
574,50
2288,50
572,13
3. MARIJA AHAČIČ PREMRL
KK LJUBELJ
3,0
1740
546,25
2286,25
571,56
4. TARA LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1739
545,00
2284,00
571,00
5. SARA ROVTAR
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1718
563,00
2281,00
570,25
6. NIVES SAMEC
KK PROTEUS
2,0
1127
576,00
1703,00
567,67
7. NATAŠA RADIĆ
KK PIVKA
4,0
2257
560,67
2817,67
563,53
8. TINA MRŽLJAK
KK PROTEUS
3,0
1690
563,67
2253,67
563,42
9. ANJA KOZMUS
KK CELJE
4,0
2272
530,33
2802,33
560,47
10. URŠA MEJAČ
KK LJUBELJ
2,0
1130
544,33
1674,33
558,11
11. TEA REPNIK
KK KAMNIK
2,0
1124
539,00
1663,00
554,33
12. URŠKA PRELOG-KOŠIR
KK LJUBELJ
3,0
1684
531,75
2215,75
553,94
13. IRENA PROSEN
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1661
553,75
2214,75
553,69
14. AMANDA ZALAR
KK PROTEUS
3,0
1650
563,25
2213,25
553,31
15. ANA ODER
KK SLOVENJ GRADEC
4,0
2219
545,33
2764,33
552,87
16. BARBARA JURANČIČ
KK IMPOL
3,0
1628
580,00
2208,00
552,00
17. TADEJA KOKALJ
KK KAMNIK
3,0
1665
540,00
2205,00
551,25
18. MONIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1661
543,00
2204,00
551,00
19. LUCIJA KUNČIČ
KK IMPOL
3,0
1631
568,25
2199,25
549,81
20. ANJA BAŠEK
KK PIVKA
4,0
2179
563,00
2742,00
548,40
21. METKA ŠKOBRNE
KK PIVKA
2,5
1346
557,50
1903,50
543,86
22. DARJA FERK
KK RADLJE
3,0
1623
550,75
2173,75
543,44
23. ŠPELA BEČAJ
KK BREST
4,0
2175
537,00
2712,00
542,40
24. ANJA JERŠIN-GRILC
KK LJUBELJ
3,0
1634
535,25
2169,25
542,31
25. LEA DRNOVŠEK
KK KAMNIK
3,0
1613
554,00
2167,00
541,75
26. PATRICIJA BIZJAK
KK PROTEUS
3,0
1602
563,50
2165,50
541,38
27. PETRA PEČOVNIK
KK IMPOL
3,0
1590
574,50
2164,50
541,13
28. MIROSLAVA GROBELNIK
KK CELJE
4,0
2184
516,00
2700,00
540,00
29. NOEMI ŽIVKOVIĆ
KK KAMNIK
3,0
1615
536,67
2151,67
537,92
30. TIA SCHATZ
KK KAMNIK
2,0
1082
531,50
1613,50
537,83
31. ŠPELA KUNČIČ
KK IMPOL
3,0
1601
548,50
2149,50
537,38
32. TINA KRESEVIČ
KK PIVKA
2,0
1071
541,00
1612,00
537,33
33. LIDIJA PIRMAN
KK KAMNIK
1,5
824
519,00
1343,00
537,20
34. KSENIJA DETIČEK
KK IMPOL
2,0
1057
553,43
1610,43
536,81
35. JOŽICA ŠEŠKO
KK CELJE
4,0
2159
524,33
2683,33
536,67
36. PETRA MEDJA
KK PIVKA
3,5
1881
530,67
2411,67
535,93
37. LEA PAŠIĆ
KK PIVKA
4,0
2103
566,00
2669,00
533,80
38. NUŠA HARB
KK BREST
4,0
2108
557,00
2665,00
533,00
39. ANITA GORNIK
KK BREST
5,0
2614
578,00
3192,00
532,00
40. MAJDA GRAHOR
KK RADLJE
3,0
1588
538,00
2126,00
531,50
41. VLASTA SMONKAR
KK SLOVENJ GRADEC
4,0
2121
530,67
2651,67
530,33
42. NATAŠA TIBOLA
KK PROTEUS
3,0
1568
551,75
2119,75
529,94
43. TAJDA BAJT
KK BREST
5,0
2629
547,00
3176,00
529,33
44. ZDENKA GROBELNIK POČEJ
KK SLOVENJ GRADEC
3,5
1840
542,00
2382,00
529,33
45. AURORA PEKOŠAK
KK PIVKA
4,0
2103
543,67
2646,67
529,33
46. IRENA KOPRIVC
KK KAMNIK
3,0
1556
556,25
2112,25
528,06
47. BRINA JANJIĆ
KK CELJE
4,0
2115
525,00
2640,00
528,00
48. ALENKA JAKŠA MOJŠKERC
KK BREST
4,0
2094
542,00
2636,00
527,20
49. MAŠA KREVH
KK RADLJE
2,5
1291
554,00
1845,00
527,14
50. NIVES DEKLEVA
KK BREST
5,0
2624
536,00
3160,00
526,67
51. DRAGICA DURIČ
KK RADLJE
2,5
1302
540,67
1842,67
526,48
52. MAJDA REPANŠEK
KK SLOVENJ GRADEC
4,0
2087
542,00
2629,00
525,80
53. MOJCA PREGLAU
KK CELJE
4,0
2144
484,67
2628,67
525,73
54. MOJCA SLATINEK
KK SLOVENJ GRADEC
3,0
1526
573,00
2099,00
524,75
55. IRENA URBANC
ŠD TABORSKA JAMA
1,5
793
516,00
1309,00
523,60
56. LAVRA MORI
KK RADLJE
2,0
1019
541,00
1560,00
520,00
57. MAJA ZUPANC
KK LJUBELJ
3,0
1594
481,48
2075,48
518,87
58. NIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
1,5
774
516,50
1290,50
516,20
59. KLAVDIJA FARASIN
KK CELJE
4,0
2071
507,33
2578,33
515,67
60. BARBARA KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1553
507,71
2060,71
515,18
61. MIRJANA PARADIŽ VERDINEK
KK RADLJE
2,0
1040
499,33
1539,33
513,11
62. MARIJA REPNIK
KK SLOVENJ GRADEC
2,0
1023
510,00
1533,00
511,00
63. TJAŠA KOČNIK
KK SLOVENJ GRADEC
3,5
1756
512,00
2268,00
504,00
64. ANEJA KUNČIČ
KK IMPOL
2,5
1227
526,00
1753,00
500,86
65. SILVA MRAVLJAK
KK RADLJE
3,0
1477
514,40
1991,40
497,85
66. VESNA PEČOVNIK
KK IMPOL
1,5
647
488,00
1135,00
454,00
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. IRENA MEJAČ
KK LJUBELJ
3,00
1818,00
606,00
4,00
2231,00
557,75
7,00
4049,00
578,43
2. MAŠA MIKLAVEC
KK PROTEUS
3,00
1714,00
571,33
4,00
2298,00
574,50
7,00
4012,00
573,14
3. NIVES SAMEC
KK PROTEUS
2,00
1127,00
563,50
2,00
1152,00
576,00
4,00
2279,00
569,75
4. SARA ROVTAR
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1718,00
572,67
4,00
2252,00
563,00
7,00
3970,00
567,14
5. BARBARA JURANČIČ
KK IMPOL
3,00
1628,00
542,67
4,00
2320,00
580,00
7,00
3948,00
564,00
6. TINA MRŽLJAK
KK PROTEUS
3,00
1690,00
563,33
3,00
1691,00
563,67
6,00
3381,00
563,50
7. NATAŠA RADIĆ
KK PIVKA
4,00
2257,00
564,25
3,00
1682,00
560,67
7,00
3939,00
562,71
8. MARIJA AHAČIČ PREMRL
KK LJUBELJ
3,00
1740,00
580,00
4,00
2185,00
546,25
7,00
3925,00
560,71
9. TARA LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1739,00
579,67
4,00
2180,00
545,00
7,00
3919,00
559,86
10. LUCIJA KUNČIČ
KK IMPOL
3,00
1631,00
543,67
4,00
2273,00
568,25
7,00
3904,00
557,71
11. AMANDA ZALAR
KK PROTEUS
3,00
1650,00
550,00
4,00
2253,00
563,25
7,00
3903,00
557,57
12. PETRA PEČOVNIK
KK IMPOL
3,00
1590,00
530,00
4,00
2298,00
574,50
7,00
3888,00
555,43
13. IRENA PROSEN
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1661,00
553,67
4,00
2215,00
553,75
7,00
3876,00
553,71
14. URŠA MEJAČ
KK LJUBELJ
2,00
1130,00
565,00
3,00
1633,00
544,33
5,00
2763,00
552,60
15. ANJA KOZMUS
KK CELJE
4,00
2272,00
568,00
3,00
1591,00
530,33
7,00
3863,00
551,86
16. PATRICIJA BIZJAK
KK PROTEUS
3,00
1602,00
534,00
4,00
2254,00
563,50
7,00
3856,00
550,86
17. ANA ODER
KK SLOVENJ GRADEC
4,00
2219,00
554,75
3,00
1636,00
545,33
7,00
3855,00
550,71
18. ANJA BAŠEK
KK PIVKA
4,00
2179,00
544,75
1,00
563,00
563,00
5,00
2742,00
548,40
19. MONIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1661,00
553,67
4,00
2172,00
543,00
7,00
3833,00
547,57
20. METKA ŠKOBRNE
KK PIVKA
2,50
1346,00
538,40
2,00
1115,00
557,50
4,50
2461,00
546,89
21. TEA REPNIK
KK KAMNIK
2,00
1124,00
562,00
4,00
2156,00
539,00
6,00
3280,00
546,67
22. DARJA FERK
KK RADLJE
3,00
1623,00
541,00
4,00
2203,00
550,75
7,00
3826,00
546,57
23. TADEJA KOKALJ
KK KAMNIK
3,00
1665,00
555,00
4,00
2160,00
540,00
7,00
3825,00
546,43
24. LEA DRNOVŠEK
KK KAMNIK
3,00
1613,00
537,67
3,00
1662,00
554,00
6,00
3275,00
545,83
25. URŠKA PRELOG-KOŠIR
KK LJUBELJ
3,00
1684,00
561,33
4,00
2127,00
531,75
7,00
3811,00
544,43
26. KSENIJA DETIČEK
KK IMPOL
2,00
1057,00
528,50
3,50
1937,00
553,43
5,50
2994,00
544,36
27. LEA PAŠIĆ
KK PIVKA
4,00
2103,00
525,75
3,00
1698,00
566,00
7,00
3801,00
543,00
28. ŠPELA KUNČIČ
KK IMPOL
3,00
1601,00
533,67
4,00
2194,00
548,50
7,00
3795,00
542,14
29. ŠPELA BEČAJ
KK BREST
4,00
2175,00
543,75
2,00
1074,00
537,00
6,00
3249,00
541,50
30. IRENA KOPRIVC
KK KAMNIK
3,00
1556,00
518,67
4,00
2225,00
556,25
7,00
3781,00
540,14
31. MAŠA KREVH
KK RADLJE
2,50
1291,00
516,40
4,00
2216,00
554,00
6,50
3507,00
539,54
32. NATAŠA TIBOLA
KK PROTEUS
3,00
1568,00
522,67
4,00
2207,00
551,75
7,00
3775,00
539,29
33. ANJA JERŠIN-GRILC
KK LJUBELJ
3,00
1634,00
544,67
4,00
2141,00
535,25
7,00
3775,00
539,29
34. ANITA GORNIK
KK BREST
5,00
2614,00
522,80
2,00
1156,00
578,00
7,00
3770,00
538,57
35. TINA KRESEVIČ
KK PIVKA
2,00
1071,00
535,50
2,00
1082,00
541,00
4,00
2153,00
538,25
36. NOEMI ŽIVKOVIĆ
KK KAMNIK
3,00
1615,00
538,33
3,00
1610,00
536,67
6,00
3225,00
537,50
37. NUŠA HARB
KK BREST
4,00
2108,00
527,00
2,00
1114,00
557,00
6,00
3222,00
537,00
38. TIA SCHATZ
KK KAMNIK
2,00
1082,00
541,00
2,00
1063,00
531,50
4,00
2145,00
536,25
39. PETRA MEDJA
KK PIVKA
3,50
1881,00
537,43
3,00
1592,00
530,67
6,50
3473,00
534,31
40. AURORA PEKOŠAK
KK PIVKA
4,00
2103,00
525,75
3,00
1631,00
543,67
7,00
3734,00
533,43
41. MIROSLAVA GROBELNIK
KK CELJE
4,00
2184,00
546,00
3,00
1548,00
516,00
7,00
3732,00
533,14
42. JOŽICA ŠEŠKO
KK CELJE
4,00
2159,00
539,75
3,00
1573,00
524,33
7,00
3732,00
533,14
43. MAJDA GRAHOR
KK RADLJE
3,00
1588,00
529,33
2,00
1076,00
538,00
5,00
2664,00
532,80
44. LIDIJA PIRMAN
KK KAMNIK
1,50
824,00
549,33
2,00
1038,00
519,00
3,50
1862,00
532,00
45. TAJDA BAJT
KK BREST
5,00
2629,00
525,80
2,00
1094,00
547,00
7,00
3723,00
531,86
46. DRAGICA DURIČ
KK RADLJE
2,50
1302,00
520,80
3,00
1622,00
540,67
5,50
2924,00
531,64
47. ZDENKA GROBELNIK POČEJ
KK SLOVENJ GRADEC
3,50
1840,00
525,71
1,50
813,00
542,00
5,00
2653,00
530,60
48. LAVRA MORI
KK RADLJE
2,00
1019,00
509,50
4,00
2164,00
541,00
6,00
3183,00
530,50
49. VLASTA SMONKAR
KK SLOVENJ GRADEC
4,00
2121,00
530,25
3,00
1592,00
530,67
7,00
3713,00
530,43
50. MAJDA REPANŠEK
KK SLOVENJ GRADEC
4,00
2087,00
521,75
2,00
1084,00
542,00
6,00
3171,00
528,50
51. ALENKA JAKŠA MOJŠKERC
KK BREST
4,00
2094,00
523,50
1,00
542,00
542,00
5,00
2636,00
527,20
52. BRINA JANJIĆ
KK CELJE
4,00
2115,00
528,75
3,00
1575,00
525,00
7,00
3690,00
527,14
53. NIVES DEKLEVA
KK BREST
5,00
2624,00
524,80
1,00
536,00
536,00
6,00
3160,00
526,67
54. MOJCA SLATINEK
KK SLOVENJ GRADEC
3,00
1526,00
508,67
1,00
573,00
573,00
4,00
2099,00
524,75
55. IRENA URBANC
ŠD TABORSKA JAMA
1,50
793,00
528,67
2,50
1290,00
516,00
4,00
2083,00
520,75
56. NIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
1,50
774,00
516,00
2,00
1033,00
516,50
3,50
1807,00
516,29
57. MOJCA PREGLAU
KK CELJE
4,00
2144,00
536,00
3,00
1454,00
484,67
7,00
3598,00
514,00
58. KLAVDIJA FARASIN
KK CELJE
4,00
2071,00
517,75
3,00
1522,00
507,33
7,00
3593,00
513,29
59. BARBARA KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1553,00
517,67
3,50
1777,00
507,71
6,50
3330,00
512,31
60. MAJA ZUPANC
KK LJUBELJ
3,00
1594,00
531,33
1,89
910,00
481,48
4,89
2504,00
512,07
61. ANEJA KUNČIČ
KK IMPOL
2,50
1227,00
490,80
3,50
1841,00
526,00
6,00
3068,00
511,33
62. MIRJANA PARADIŽ VERDINEK
KK RADLJE
2,00
1040,00
520,00
1,50
749,00
499,33
3,50
1789,00
511,14
63. MARIJA REPNIK
KK SLOVENJ GRADEC
2,00
1023,00
511,50
2,50
1275,00
510,00
4,50
2298,00
510,67
64. TJAŠA KOČNIK
KK SLOVENJ GRADEC
3,50
1756,00
501,71
1,50
768,00
512,00
5,00
2524,00
504,80
65. SILVA MRAVLJAK
KK RADLJE
3,00
1477,00
492,33
2,50
1286,00
514,40
5,50
2763,00
502,36
66. VESNA PEČOVNIK
KK IMPOL
1,50
647,00
431,33
1,00
488,00
488,00
2,50
1135,00
454,00

MARUŠKA OGRIZEK
KK PROTEUS
1,00
572,00
572,00
2,00
1167,00
583,50
3,00
1739,00
579,67
NINA TOMEC
KK BREST
2,00
1033,00
516,50
2,00
1185,00
592,50
4,00
2218,00
554,50
MAJA HREN
KK BREST
1,00
540,00
540,00
0,00
0,00
NaN
1,00
540,00
540,00
MAJA VENGAR
KK LJUBELJ
1,00
559,00
559,00
3,11
1601,00
514,79
4,11
2160,00
525,55
TAMARA PEVEC
KK KAMNIK
0,50
235,00
470,00
2,00
1066,00
533,00
2,50
1301,00
520,40
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. PROTEUS
3.0
6629
3294
9923
551,28
63
4.0
8971
4598
13569
565,38
80
7.0
15600
7892
23492
559,33
143
2. LJUBELJ
3.0
6693
3466
10159
564,39
65
4.0
8600
4228
12828
534,50
96
7.0
15293
7694
22987
547,31
161
3. TABORSKA JAMA
3.0
6647
3252
9899
549,94
94
4.0
8711
4208
12919
538,29
118
7.0
15358
7460
22818
543,29
212
4. PIVKA
4.0
8680
4260
12940
539,17
115
3.0
6552
3303
9855
547,50
80
7.0
15232
7563
22795
542,74
195
5. IMPOL
3.0
6352
3029
9381
521,17
134
4.0
8837
4514
13351
556,29
82
7.0
15189
7543
22732
541,24
216
6. CALCIT 1
3.0
6556
3158
9714
539,67
73
4.0
8781
4199
12980
540,83
81
7.0
15337
7357
22694
540,33
154
7. BREST 1
5.0
10646
5171
15817
527,23
162
2.0
4529
2172
6701
558,42
61
7.0
15175
7343
22518
536,14
223
8. CELJE
4.0
8767
4178
12945
539,38
125
3.0
6358
2905
9263
514,61
90
7.0
15125
7083
22208
528,76
215
9. REMOPLAST
3.0
6357
2983
9340
518,89
91
4.0
8692
4134
12826
534,42
124
7.0
15049
7117
22166
527,76
215
10. SLOVENJ GRADEC
4.0
8606
3966
12572
523,83
176
3.0
6504
3048
9552
530,67
113
7.0
15110
7014
22124
526,76
289