Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD ŽENSKE

1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD ŽENSKE

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TABORSKA JAMA
Ljubljana
3 3 0 0 6 19.0 5.0
2. KOČEVJE
Kočevje
4 3 0 1 6 20.0 12.0
3. KRKA
Novo mesto
4 2 1 1 5 20.0 12.0
4. BELA KRAJINA
Črnomelj
4 2 1 1 5 19.0 13.0
5. OGRAJCA
Ljubljana
3 2 0 1 4 15.0 9.0
6. TREBNJE
Trebnje
3 2 0 1 4 13.0 11.0
7. CALCIT 2
Kamnik
3 1 0 2 2 10.0 14.0
8. GORICA
Nova Gorica
4 0 0 4 0 6.0 26.0
9. BREST 2
Cerknica
4 0 0 4 0 6.0 26.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 BELA KRAJINA GORICA KANIŽARICA (Kanižarica) 8.0 : 0.0 (3206 : 3000) 11.09.2021 13:00 8.0 : 0.0 (3206 : 3000) Pregled zapisnik .xls
1 KRKA OGRAJCA PORTOVAL NOVO MESTO 3.0 : 5.0 (3116 : 3168) 11.09.2021 13:00 3.0 : 5.0 (3116 : 3168) Pregled zapisnik .xls
1 KOČEVJE TREBNJE GAJ (Kočevje) 3.0 : 5.0 (2771 : 2782) 11.09.2021 13:00 3.0 : 5.0 (2771 : 2782) Pregled zapisnik .xls
1 BREST 2 CALCIT 2 BREST (Cerknica) 2.0 : 6.0 (2972 : 3164) 10.09.2021 17:30 2.0 : 6.0 (2972 : 3164) Pregled zapisnik .xls
2 OGRAJCA BREST 2 INVALID 7.0 : 1.0 (3143 : 2979) 18.09.2021 13:00 7.0 : 1.0 (3143 : 2979) Pregled zapisnik .xls
2 BELA KRAJINA KRKA KANIŽARICA (Kanižarica) 4.0 : 4.0 (3048 : 2977) 18.09.2021 13:00 4.0 : 4.0 (3048 : 2977) Pregled zapisnik .xls
2 GORICA TABORSKA JAMA ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 1.0 : 7.0 (3081 : 3221) 18.09.2021 16:00 1.0 : 7.0 (3081 : 3221) Pregled zapisnik .xls
2 KOČEVJE CALCIT 2 5.0 : 3.0 (2937 : 2870) 19.09.2021 11:00 5.0 : 3.0 (2937 : 2870) Pregled zapisnik .xls
3 KRKA GORICA PORTOVAL NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3071 : 3038) 25.09.2021 13:00 6.0 : 2.0 (3071 : 3038) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA TREBNJE BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3187 : 3153) 25.09.2021 13:00 5.0 : 3.0 (3187 : 3153) Pregled zapisnik .xls
3 BREST 2 BELA KRAJINA BREST (Cerknica) 2.0 : 6.0 (3080 : 3115) 24.09.2021 17:30 2.0 : 6.0 (3080 : 3115) Pregled zapisnik .xls
3 KOČEVJE OGRAJCA GAJ (Kočevje) 5.0 : 3.0 (2937 : 2771) 25.09.2021 13:00 5.0 : 3.0 (2937 : 2771) Pregled zapisnik .xls
4 GORICA TREBNJE ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 3.0 : 5.0 (3034 : 3113) 02.10.2021 16:00 3.0 : 5.0 (3034 : 3113) Pregled zapisnik .xls
4 KRKA BREST 2 PORTOVAL NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3114 : 2297) 02.10.2021 13:00 7.0 : 1.0 (3114 : 2297) Pregled zapisnik .xls
4 KOČEVJE BELA KRAJINA GAJ (Kočevje) 7.0 : 1.0 (2918 : 2746) 02.10.2021 13:00 7.0 : 1.0 (2918 : 2746) Pregled zapisnik .xls
4 CALCIT 2 TABORSKA JAMA KAMNIK (Kamnik) 1.0 : 7.0 (2870 : 3081) 03.10.2021 10:00 1.0 : 7.0 (2870 : 3081) Pregled zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA OGRAJCA 06.11.2021 13:00
5 BREST 2 GORICA 05.11.2021 17:30
5 KOČEVJE KRKA 06.11.2021 13:00
5 TREBNJE CALCIT 2 06.11.2021 13:00
6 OGRAJCA TREBNJE 13.11.2021 13:00
6 GORICA CALCIT 2 13.11.2021 16:00
6 KOČEVJE BREST 2 12.11.2021 17:30
6 BELA KRAJINA TABORSKA JAMA 13.11.2021 13:00
7 KOČEVJE GORICA 20.11.2021 13:00
7 CALCIT 2 OGRAJCA 21.11.2021 10:00
7 TREBNJE BELA KRAJINA 20.11.2021 13:00
7 TABORSKA JAMA KRKA 20.11.2021 13:00
8 KRKA TREBNJE 27.11.2021 13:00
8 GORICA OGRAJCA 27.11.2021 16:00
8 BELA KRAJINA CALCIT 2 27.11.2021 13:00
8 BREST 2 TABORSKA JAMA 26.11.2021 17:30
9 OGRAJCA BELA KRAJINA 04.12.2021 13:00
9 TREBNJE BREST 2 04.12.2021 13:00
9 CALCIT 2 KRKA 05.12.2021 10:00
9 KOČEVJE TABORSKA JAMA 04.12.2021 13:00
10 GORICA BELA KRAJINA 15.01.2022 16:00
10 OGRAJCA KRKA 15.01.2022 13:00
10 CALCIT 2 BREST 2 16.01.2022 10:00
10 TREBNJE KOČEVJE 15.01.2022 13:00
11 KRKA BELA KRAJINA 22.01.2022 13:00
11 BREST 2 OGRAJCA 21.01.2022 17:30
11 TABORSKA JAMA GORICA 22.01.2022 13:00
11 CALCIT 2 KOČEVJE 22.01.2022 13:00
12 OGRAJCA KOČEVJE 29.01.2022 13:00
12 TREBNJE TABORSKA JAMA 29.01.2022 13:00
12 GORICA KRKA 29.01.2022 16:00
12 BELA KRAJINA BREST 2 29.01.2022 13:00
13 TABORSKA JAMA CALCIT 2 05.02.2022 13:00
13 TREBNJE GORICA 05.02.2022 13:00
13 BREST 2 KRKA 04.02.2022 17:30
13 BELA KRAJINA KOČEVJE 05.02.2022 13:00
14 KRKA KOČEVJE 19.02.2022 13:00
14 OGRAJCA TABORSKA JAMA 19.02.2022 13:00
14 GORICA BREST 2 19.02.2022 16:00
14 CALCIT 2 TREBNJE 20.02.2022 10:00
15 TABORSKA JAMA BELA KRAJINA 26.02.2022 13:00
15 CALCIT 2 GORICA 27.02.2022 10:00
15 BREST 2 KOČEVJE 25.02.2022 17:30
15 TREBNJE OGRAJCA 26.02.2022 13:00
16 GORICA KOČEVJE 05.03.2022 16:00
16 KRKA TABORSKA JAMA 05.03.2022 13:00
16 BELA KRAJINA TREBNJE 05.03.2022 13:00
16 OGRAJCA CALCIT 2 05.03.2022 13:00
17 TREBNJE KRKA 19.03.2022 13:00
17 TABORSKA JAMA BREST 2 19.03.2022 13:00
17 CALCIT 2 BELA KRAJINA 20.03.2022 10:00
17 OGRAJCA GORICA 19.03.2022 13:00
18 BELA KRAJINA OGRAJCA 26.03.2022 13:00
18 TABORSKA JAMA KOČEVJE 26.03.2022 13:00
18 BREST 2 TREBNJE 25.03.2022 17:30
18 KRKA CALCIT 2 26.03.2022 13:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.