Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TABORSKA JAMA 1
Ljubljana
18 18 0 0 36 120.0 24.0
2. PIVKA 1
Pivka
18 13 0 5 26 83.5 60.5
3. BELA KRAJINA
Črnomelj
18 12 1 5 25 86.0 58.0
4. BREST 1
Cerknica
18 9 1 8 19 79.0 65.0
5. TRIGLAV 2
Kranj
18 8 0 10 16 63.5 80.5
6. KOČEVJE
Kočevje
18 7 0 11 14 67.0 77.0
7. HIDRO
Medvode
18 6 0 12 12 61.5 82.5
8. ADRIA
Koper
18 6 0 12 12 58.5 85.5
9. KRKA
Novo mesto
18 6 0 12 12 55.0 89.0
10. SIJ ACRONI
Jesenice
18 4 0 14 8 46.0 98.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Krog Domačin Gost Kegljišče Začetek tekme Rezultat
1 KOČEVJE TRIGLAV 2 GAJ (Kočevje) 11.09.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3210 : 3057) Pregled zapisnik .xls
1 SIJ ACRONI BREST 1 11.09.2021 15:00 2.0 : 6.0 (3335 : 3374) Pregled zapisnik .xls
1 BELA KRAJINA PIVKA 1 KANIŽARICA (Kanižarica) 11.09.2021 17:00 2.0 : 6.0 (3446 : 3462) Pregled zapisnik .xls
1 KRKA HIDRO PORTOVAL NOVO MESTO 11.09.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3199 : 3181) Pregled zapisnik .xls
1 ADRIA TABORSKA JAMA 1 ARENA BONIFIKA (Koper) 11.09.2021 16:00 1.0 : 7.0 (3403 : 3444) Pregled zapisnik .xls
2 KOČEVJE BREST 1 GAJ (Kočevje) 18.09.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3260 : 3155) Pregled zapisnik .xls
2 HIDRO SIJ ACRONI HIDRO MEDVODE 18.09.2021 16:00 5.0 : 3.0 (3208 : 3131) Pregled zapisnik .xls
2 TRIGLAV 2 ADRIA TRIGLAV (Kranj) 18.09.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3226 : 3276) Pregled zapisnik .xls
2 BELA KRAJINA KRKA KANIŽARICA (Kanižarica) 18.09.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3407 : 3283) Pregled zapisnik .xls
2 PIVKA 1 TABORSKA JAMA 1 KRPANOV DOM PIVKA 18.09.2021 17:00 0.0 : 8.0 (3342 : 3475) Pregled zapisnik .xls
3 KOČEVJE HIDRO GAJ (Kočevje) 25.09.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3147 : 3053) Pregled zapisnik .xls
3 SIJ ACRONI BELA KRAJINA PODMEŽAKLA JESENICE 25.09.2021 15:00 5.0 : 3.0 (3346 : 3346) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA 1 TRIGLAV 2 BEŽIGRAD 25.09.2021 16:00 8.0 : 0.0 (3388 : 3152) Pregled zapisnik .xls
3 ADRIA BREST 1 ARENA BONIFIKA (Koper) 25.09.2021 16:00 7.0 : 1.0 (3412 : 3330) Pregled zapisnik .xls
3 KRKA PIVKA 1 PORTOVAL NOVO MESTO 25.09.2021 17:00 3.0 : 5.0 (3364 : 3380) Pregled zapisnik .xls
4 HIDRO ADRIA HIDRO MEDVODE 02.10.2021 16:00 7.0 : 1.0 (3297 : 3203) Pregled zapisnik .xls
4 KOČEVJE BELA KRAJINA 02.10.2021 17:00 2.0 : 6.0 (3160 : 3225) Pregled zapisnik .xls
4 KRKA SIJ ACRONI 02.10.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3363 : 3302) Pregled zapisnik .xls
4 BREST 1 TABORSKA JAMA 1 BREST (Cerknica) 02.10.2021 18:00 2.0 : 6.0 (3268 : 3474) Pregled zapisnik .xls
4 PIVKA 1 TRIGLAV 2 KRPANOV DOM PIVKA 02.10.2021 17:00 5.0 : 3.0 (3335 : 3284) Pregled zapisnik .xls
5 TRIGLAV 2 BREST 1 TRIGLAV (Kranj) 06.11.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3397 : 3304) Pregled zapisnik .xls
5 KOČEVJE KRKA GAJ (Kočevje) 06.11.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3254 : 3102) Pregled zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA 1 HIDRO BEŽIGRAD 06.11.2021 16:00 7.0 : 1.0 (3381 : 3218) Pregled zapisnik .xls
5 SIJ ACRONI PIVKA 1 PODMEŽAKLA JESENICE 06.11.2021 15:00 2.0 : 6.0 (3288 : 3344) Pregled zapisnik .xls
5 ADRIA BELA KRAJINA ARENA BONIFIKA (Koper) 06.11.2021 16:00 2.0 : 6.0 (3286 : 3402) Pregled zapisnik .xls
6 KOČEVJE SIJ ACRONI GAJ (Kočevje) 13.11.2021 15:00 8.0 : 0.0 (3240 : 3003) Pregled zapisnik .xls
6 HIDRO TRIGLAV 2 13.11.2021 16:00 6.0 : 2.0 (3347 : 3332) Pregled zapisnik .xls
6 BELA KRAJINA TABORSKA JAMA 1 KANIŽARICA (Kanižarica) 13.11.2021 17:00 3.0 : 5.0 (3415 : 3417) Pregled zapisnik .xls
6 PIVKA 1 BREST 1 KRPANOV DOM PIVKA 13.11.2021 17:00 1.0 : 7.0 (3305 : 3395) Pregled zapisnik .xls
6 KRKA ADRIA PORTOVAL NOVO MESTO 13.11.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3320 : 3213) Pregled zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA 1 KRKA BEŽIGRAD 20.11.2021 16:00 8.0 : 0.0 (3514 : 3269) Pregled zapisnik .xls
7 ADRIA SIJ ACRONI ARENA BONIFIKA (Koper) 20.11.2021 16:00 3.0 : 5.0 (3223 : 3241) Pregled zapisnik .xls
7 KOČEVJE PIVKA 1 GAJ (Kočevje) 25.11.2021 18:00 5.0 : 3.0 (3220 : 3087) Pregled zapisnik .xls
7 TRIGLAV 2 BELA KRAJINA TRIGLAV (Kranj) 20.11.2021 18:00 3.0 : 5.0 (3339 : 3449) Pregled zapisnik .xls
7 BREST 1 HIDRO BREST (Cerknica) 20.11.2021 18:00 7.0 : 1.0 (3521 : 3373) Pregled zapisnik .xls
8 KRKA TRIGLAV 2 PORTOVAL NOVO MESTO 27.11.2021 17:00 3.0 : 5.0 (3267 : 3319) Pregled zapisnik .xls
8 SIJ ACRONI TABORSKA JAMA 1 PODMEŽAKLA JESENICE 27.11.2021 15:00 2.0 : 6.0 (3335 : 3448) Pregled zapisnik .xls
8 KOČEVJE ADRIA GAJ (Kočevje) 27.11.2021 17:00 2.0 : 6.0 (3063 : 3157) Pregled zapisnik .xls
8 PIVKA 1 HIDRO KRPANOV DOM PIVKA 27.11.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3352 : 3230) Pregled zapisnik .xls
8 BELA KRAJINA BREST 1 27.11.2021 17:00 6.0 : 2.0 (3375 : 3290) Pregled zapisnik .xls
9 HIDRO BELA KRAJINA HIDRO MEDVODE 04.12.2021 16:00 3.0 : 5.0 (3295 : 3305) Pregled zapisnik .xls
9 ADRIA PIVKA 1 ARENA BONIFIKA (Koper) 04.12.2021 16:00 3.0 : 5.0 (3340 : 3381) Pregled zapisnik .xls
9 KOČEVJE TABORSKA JAMA 1 GAJ (Kočevje) 04.12.2021 17:00 2.0 : 6.0 (3198 : 3275) Pregled zapisnik .xls
9 BREST 1 KRKA BREST (Cerknica) 04.12.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3258 : 3218) Pregled zapisnik .xls
9 TRIGLAV 2 SIJ ACRONI TRIGLAV (Kranj) 04.12.2021 18:00 6.0 : 2.0 (3414 : 3320) Pregled zapisnik .xls
10 TABORSKA JAMA 1 ADRIA BEŽIGRAD 15.01.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3348 : 3222) Pregled zapisnik .xls
10 PIVKA 1 BELA KRAJINA KRPANOV DOM PIVKA 15.01.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3434 : 3311) Pregled zapisnik .xls
10 HIDRO KRKA HIDRO MEDVODE 15.01.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3348 : 3215) Pregled zapisnik .xls
10 TRIGLAV 2 KOČEVJE TRIGLAV (Kranj) 15.01.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3312 : 3249) Pregled zapisnik .xls
10 BREST 1 SIJ ACRONI BREST (Cerknica) 15.01.2022 18:00 7.0 : 1.0 (3448 : 3293) Pregled zapisnik .xls
11 ADRIA TRIGLAV 2 ARENA BONIFIKA (Koper) 03.02.2022 18:00 4.5 : 3.5 (3428 : 3407) Pregled zapisnik .xls
11 TABORSKA JAMA 1 PIVKA 1 BEŽIGRAD 22.01.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3442 : 3316) Pregled zapisnik .xls
11 KRKA BELA KRAJINA PORTOVAL NOVO MESTO 22.01.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3263 : 3375) Pregled zapisnik .xls
11 BREST 1 KOČEVJE BREST (Cerknica) 22.01.2022 18:00 8.0 : 0.0 (3527 : 3296) Pregled zapisnik .xls
11 SIJ ACRONI HIDRO PODMEŽAKLA JESENICE 22.01.2022 15:00 5.0 : 3.0 (3288 : 3272) Pregled zapisnik .xls
12 TRIGLAV 2 TABORSKA JAMA 1 TRIGLAV (Kranj) 29.01.2022 18:00 1.0 : 7.0 (3265 : 3471) Pregled zapisnik .xls
12 HIDRO KOČEVJE HIDRO MEDVODE 29.01.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3367 : 3335) Pregled zapisnik .xls
12 BREST 1 ADRIA BREST (Cerknica) 29.01.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3481 : 3386) Pregled zapisnik .xls
12 PIVKA 1 KRKA KRPANOV DOM PIVKA 29.01.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3388 : 3262) Pregled zapisnik .xls
12 BELA KRAJINA SIJ ACRONI KANIŽARICA (Kanižarica) 12.02.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3388 : 3266) Pregled zapisnik .xls
13 TRIGLAV 2 PIVKA 1 TRIGLAV (Kranj) 05.02.2022 18:00 2.0 : 6.0 (3292 : 3413) Pregled zapisnik .xls
13 ADRIA HIDRO ARENA BONIFIKA (Koper) 05.02.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3468 : 3364) Pregled zapisnik .xls
13 BELA KRAJINA KOČEVJE 17.02.2022 17:00 5.0 : 3.0 (3329 : 3270) Pregled zapisnik .xls
13 TABORSKA JAMA 1 BREST 1 BEŽIGRAD 05.02.2022 16:00 7.0 : 1.0 (3493 : 3403) Pregled zapisnik .xls
13 SIJ ACRONI KRKA PODMEŽAKLA JESENICE 05.02.2022 15:00 2.0 : 6.0 (3331 : 3406) Pregled zapisnik .xls
14 BELA KRAJINA ADRIA KANIŽARICA (Kanižarica) 19.02.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3325 : 3281) Pregled zapisnik .xls
14 HIDRO TABORSKA JAMA 1 HIDRO MEDVODE 19.02.2022 16:00 1.0 : 7.0 (3293 : 3539) Pregled zapisnik .xls
14 PIVKA 1 SIJ ACRONI KRPANOV DOM PIVKA 19.02.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3381 : 3185) Pregled zapisnik .xls
14 KRKA KOČEVJE PORTOVAL NOVO MESTO 19.02.2022 17:20 5.0 : 3.0 (3297 : 3219) Pregled zapisnik .xls
14 BREST 1 TRIGLAV 2 BREST (Cerknica) 19.02.2022 17:00 2.0 : 6.0 (3390 : 3523) Pregled zapisnik .xls
15 BREST 1 PIVKA 1 BREST (Cerknica) 26.02.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3498 : 3489) Pregled zapisnik .xls
15 SIJ ACRONI KOČEVJE PODMEŽAKLA JESENICE 26.02.2022 17:00 1.0 : 7.0 (3310 : 3412) Pregled zapisnik .xls
15 ADRIA KRKA ARENA BONIFIKA (Koper) 26.02.2022 16:00 3.0 : 5.0 (3251 : 3299) Pregled zapisnik .xls
15 TRIGLAV 2 HIDRO TRIGLAV (Kranj) 26.02.2022 18:00 6.0 : 2.0 (3339 : 3221) Pregled zapisnik .xls
15 TABORSKA JAMA 1 BELA KRAJINA BEŽIGRAD 26.02.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3406 : 3245) Pregled zapisnik .xls
16 BELA KRAJINA TRIGLAV 2 05.03.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3365 : 3340) Pregled zapisnik .xls
16 HIDRO BREST 1 HIDRO MEDVODE 05.03.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3280 : 3228) Pregled zapisnik .xls
16 KRKA TABORSKA JAMA 1 PORTOVAL NOVO MESTO 05.03.2022 17:00 1.0 : 7.0 (3242 : 3453) Pregled zapisnik .xls
16 SIJ ACRONI ADRIA PODMEŽAKLA JESENICE 17.03.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3293 : 3215) Pregled zapisnik .xls
16 PIVKA 1 KOČEVJE KRPANOV DOM PIVKA 05.03.2022 17:00 7.0 : 1.0 (3471 : 3279) Pregled zapisnik .xls
17 HIDRO PIVKA 1 HIDRO MEDVODE 19.03.2022 16:00 2.5 : 5.5 (3245 : 3343) Pregled zapisnik .xls
17 BREST 1 BELA KRAJINA BREST (Cerknica) 19.03.2022 18:00 4.0 : 4.0 (3426 : 3430) Pregled zapisnik .xls
17 TRIGLAV 2 KRKA TRIGLAV (Kranj) 19.03.2022 18:00 5.0 : 3.0 (3312 : 3288) Pregled zapisnik .xls
17 TABORSKA JAMA 1 SIJ ACRONI BEŽIGRAD 19.03.2022 16:00 6.0 : 2.0 (3361 : 3248) Pregled zapisnik .xls
17 ADRIA KOČEVJE ARENA BONIFIKA (Koper) 19.03.2022 16:00 5.0 : 3.0 (3320 : 3298) Pregled zapisnik .xls
18 BELA KRAJINA HIDRO 26.03.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3308 : 3207) Pregled zapisnik .xls
18 KRKA BREST 1 PORTOVAL NOVO MESTO 26.03.2022 17:00 1.0 : 7.0 (3262 : 3421) Pregled zapisnik .xls
18 TABORSKA JAMA 1 KOČEVJE BEŽIGRAD 26.03.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3405 : 3327) Pregled zapisnik .xls
18 PIVKA 1 ADRIA KRPANOV DOM PIVKA 26.03.2022 17:00 6.0 : 2.0 (3375 : 3309) Pregled zapisnik .xls
18 SIJ ACRONI TRIGLAV 2 PODMEŽAKLA JESENICE 26.03.2022 15:00 3.0 : 5.0 (3285 : 3353) Pregled zapisnik .xls
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. JURE STARMAN
ŠD TABORSKA JAMA
9,0
5403
585,67
5988,67
598,87
2. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
8,0
4758
589,63
5347,63
594,18
3. MATEJ MELE
ŠD TABORSKA JAMA
7,0
4143
594,83
4737,83
592,23
4. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
9,0
5242
572,63
5814,63
581,46
5. TADEJ KNEZ
KK ADRIA
6,0
3452
596,86
4048,86
578,41
6. GREGOR SKALICKY
KK BELA KRAJINA
9,0
5161
579,78
5740,78
574,08
7. ROBERT MAGDIČ
KK BELA KRAJINA
9,0
5168
567,89
5735,89
573,59
8. ANDREJ LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
8,0
4566
571,11
5137,11
570,79
9. NIK MEDJA
ŠD JESENICE
8,8
4978
581,25
5559,25
570,18
10. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
9,0
5129
567,11
5696,11
569,61
11. MIROSLAV BAŠEK
KK PIVKA
8,0
4547
561,11
5108,11
567,57
12. MITJA BAŠA
KD KRKA
9,0
5122
553,65
5675,65
567,56
13. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
8,0
4529
572,11
5101,11
566,79
14. SANDI MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
8,5
4814
559,45
5373,45
565,63
15. JAN PILETIČ
KK BREST
8,0
4486
588,31
5074,31
563,81
16. GAŠPER URBAS
KK BREST
9,0
5065
571,75
5636,75
563,68
17. MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
5,0
2822
554,75
3376,75
562,79
18. MIRAN POPRASK
KK PROTEUS
7,5
4199
581,75
4780,75
562,44
19. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
9,0
5092
524,79
5616,79
561,68
20. GREGOR BATISTIČ
KK TRIGLAV
6,0
3367
563,11
3930,11
561,44
21. SAVKO DEBELJAK
ŠD TABORSKA JAMA
9,0
5046
562,00
5608,00
560,80
22. DEJAN VEREŠ
KK BELA KRAJINA
9,0
5038
541,75
5579,75
557,98
23. STANKO STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
8,0
4452
565,56
5017,56
557,51
24. JERNEJ PAČELAT
ŠD JESENICE
8,5
4730
562,14
5292,14
557,07
25. BRANKO BRATINA
KK PIVKA
8,3
4620
557,46
5177,46
554,93
26. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
9,0
4998
546,86
5544,86
554,49
27. LUKA ŠKOF
KK BREST
7,5
4139
568,77
4707,77
553,86
28. DARKO ŠTERBENK
KK TRIGLAV
9,0
4974
553,00
5527,00
552,70
29. GAŠPER MLAKAR
KK BREST
6,5
3570
573,88
4143,88
552,52
30. ANDREJ HRVATIN
KK ADRIA
9,0
4977
546,11
5523,11
552,31
31. MARJAN ŽALAR
KK TRIGLAV
5,0
2753
554,13
3307,13
551,19
32. DAMIR KNEŽEVIČ
KK ADRIA
7,0
3822
582,33
4404,33
550,54
33. ANDREJ PETERNEL
KK HIDRO
7,0
3782
578,38
4360,38
548,47
34. ALJAŽ ŽIGON
KK ADRIA
7,0
3827
559,13
4386,13
548,27
35. FRANCI BREGAČ
KD KRKA
8,0
4367
555,29
4922,29
546,92
36. TOMAŽ KERNIČ
KK HIDRO
9,0
4914
538,25
5452,25
545,23
37. MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
7,0
3810
548,50
4358,50
544,81
38. IGOR DRAŠLER
KK HIDRO
7,0
3785
571,63
4356,63
544,58
39. MILAN ZALOŽNIK
KD KRKA
6,0
3247
557,27
3804,27
543,47
40. SLAVKO ZORMAN
KK HIDRO
5,0
2702
555,17
3257,17
542,86
41. MATEJ ŠALAMON
KK KOČEVJE
8,5
4617
539,61
5156,61
542,80
42. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
9,0
4892
528,11
5420,11
542,01
43. ŠTEFAN JESENŠEK
ŠD JESENICE
7,0
3781
549,25
4330,25
541,28
44. JURE TOMINEC
KK ADRIA
7,3
3908
557,33
4465,33
541,25
45. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
8,0
4332
534,33
4866,33
540,70
46. GORAZD ŠTRICELJ
KK KOČEVJE
6,0
3243
0,00
3243,00
540,50
47. ED BAŠA
KD KRKA
7,5
4030
555,36
4585,36
539,45
48. MARTIN PEZDIRC
KK BELA KRAJINA
6,5
3484
560,43
4044,43
539,26
49. ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
7,0
3791
517,07
4308,07
538,51
50. BORIS BORTEK
KK SLAVIJA
8,0
4294
548,22
4842,22
538,02
51. TOMAŽ KLEMEN
KK KOČEVJE
4,5
2429
525,85
2954,85
537,25
52. MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
5,5
2942
547,74
3489,74
536,88
53. JORDAN LEKŠE
KK BREST
6,5
3458
559,07
4017,07
535,61
54. SAŠO LJUBENKO
KK BELA KRAJINA
7,5
3980
560,20
4540,20
534,14
55. STANKO POTOČAN
ŠD JESENICE
7,5
3976
558,75
4534,75
533,50
56. STANKO MIKLIČ
KK ADRIA
6,0
3192
532,65
3724,65
529,82
57. SENAD JORGIĆ
KK KOČEVJE
5,0
2701
473,00
3174,00
529,00
58. KAROL SOMRAK
KD KRKA
7,0
3703
519,20
4222,20
527,77
59. FRANC ZORMAN
KK ADRIA
4,8
2521
508,53
3029,53
526,88
60. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
6,0
3100
530,44
3630,44
518,63
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MATEJ MELE
ŠD TABORSKA JAMA
7,00
4143,00
591,86
6,00
3569,00
594,83
13,00
7712,00
593,23
2. JURE STARMAN
ŠD TABORSKA JAMA
9,00
5403,00
600,33
9,00
5271,00
585,67
18,00
10674,00
593,00
3. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
8,00
4758,00
594,75
8,00
4717,00
589,63
16,00
9475,00
592,19
4. TADEJ KNEZ
KK ADRIA
6,00
3452,00
575,33
7,00
4178,00
596,86
13,00
7630,00
586,92
5. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
9,00
5242,00
582,44
8,00
4581,00
572,63
17,00
9823,00
577,82
6. GREGOR SKALICKY
KK BELA KRAJINA
9,00
5161,00
573,44
9,00
5218,00
579,78
18,00
10379,00
576,61
7. NIK MEDJA
ŠD JESENICE
8,75
4978,00
568,91
8,00
4650,00
581,25
16,75
9628,00
574,81
8. JAN PILETIČ
KK BREST
8,00
4486,00
560,75
6,50
3824,00
588,31
14,50
8310,00
573,10
9. MIRAN POPRASK
KK PROTEUS
7,50
4199,00
559,87
8,00
4654,00
581,75
15,50
8853,00
571,16
10. ROBERT MAGDIČ
KK BELA KRAJINA
9,00
5168,00
574,22
9,00
5111,00
567,89
18,00
10279,00
571,06
11. ANDREJ LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
8,00
4566,00
570,75
9,00
5140,00
571,11
17,00
9706,00
570,94
12. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
8,00
4529,00
566,13
9,00
5149,00
572,11
17,00
9678,00
569,29
13. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
9,00
5129,00
569,89
9,00
5104,00
567,11
18,00
10233,00
568,50
14. GAŠPER URBAS
KK BREST
9,00
5065,00
562,78
8,00
4574,00
571,75
17,00
9639,00
567,00
15. DAMIR KNEŽEVIČ
KK ADRIA
7,00
3822,00
546,00
9,00
5241,00
582,33
16,00
9063,00
566,44
16. MIROSLAV BAŠEK
KK PIVKA
8,00
4547,00
568,38
9,00
5050,00
561,11
17,00
9597,00
564,53
17. SANDI MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
8,50
4814,00
566,35
7,25
4056,00
559,45
15,75
8870,00
563,17
18. GAŠPER MLAKAR
KK BREST
6,50
3570,00
549,23
8,00
4591,00
573,88
14,50
8161,00
562,83
19. ANDREJ PETERNEL
KK HIDRO
6,95
3782,00
544,17
8,00
4627,00
578,38
14,95
8409,00
562,47
20. GREGOR BATISTIČ
KK TRIGLAV
6,00
3367,00
561,17
9,00
5068,00
563,11
15,00
8435,00
562,33
21. MITJA BAŠA
KD KRKA
9,00
5122,00
569,11
8,50
4706,00
553,65
17,50
9828,00
561,60
22. STANKO STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
8,00
4452,00
556,50
9,00
5090,00
565,56
17,00
9542,00
561,29
23. SAVKO DEBELJAK
ŠD TABORSKA JAMA
9,00
5046,00
560,67
8,00
4496,00
562,00
17,00
9542,00
561,29
24. LUKA ŠKOF
KK BREST
7,50
4139,00
551,87
6,50
3697,00
568,77
14,00
7836,00
559,71
25. JERNEJ PAČELAT
ŠD JESENICE
8,50
4730,00
556,47
7,00
3935,00
562,14
15,50
8665,00
559,03
26. MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
5,00
2822,00
564,40
8,00
4438,00
554,75
13,00
7260,00
558,46
27. IGOR DRAŠLER
KK HIDRO
7,00
3785,00
540,71
8,00
4573,00
571,63
15,00
8358,00
557,20
28. BRANKO BRATINA
KK PIVKA
8,33
4620,00
554,62
6,70
3735,00
557,46
15,03
8355,00
555,89
29. ALJAŽ ŽIGON
KK ADRIA
7,00
3827,00
546,71
8,00
4473,00
559,13
15,00
8300,00
553,33
30. DARKO ŠTERBENK
KK TRIGLAV
9,00
4974,00
552,67
6,00
3318,00
553,00
15,00
8292,00
552,80
31. MARJAN ŽALAR
KK TRIGLAV
5,00
2753,00
550,60
8,00
4433,00
554,13
13,00
7186,00
552,77
32. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
9,00
4998,00
555,33
7,00
3828,00
546,86
16,00
8826,00
551,63
33. DEJAN VEREŠ
KK BELA KRAJINA
9,00
5038,00
559,78
8,00
4334,00
541,75
17,00
9372,00
551,29
34. FRANCI BREGAČ
KD KRKA
8,00
4367,00
545,88
8,50
4720,00
555,29
16,50
9087,00
550,73
35. ANDREJ HRVATIN
KK ADRIA
9,00
4977,00
553,00
9,00
4915,00
546,11
18,00
9892,00
549,56
36. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
9,00
5092,00
565,78
6,09
3196,00
524,79
15,09
8288,00
549,24
37. JURE TOMINEC
KK ADRIA
7,25
3908,00
539,03
9,00
5016,00
557,33
16,25
8924,00
549,17
38. MARTIN PEZDIRC
KK BELA KRAJINA
6,50
3484,00
536,00
7,00
3923,00
560,43
13,50
7407,00
548,67
39. SLAVKO ZORMAN
KK HIDRO
5,00
2702,00
540,40
6,00
3331,00
555,17
11,00
6033,00
548,45
40. MILAN ZALOŽNIK
KD KRKA
6,00
3247,00
541,17
4,54
2530,00
557,27
10,54
5777,00
548,10
41. ED BAŠA
KD KRKA
7,50
4030,00
537,33
8,58
4765,00
555,36
16,08
8795,00
546,95
42. JORDAN LEKŠE
KK BREST
6,50
3458,00
532,00
7,50
4193,00
559,07
14,00
7651,00
546,50
43. MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
7,00
3810,00
544,29
6,00
3291,00
548,50
13,00
7101,00
546,23
44. ŠTEFAN JESENŠEK
ŠD JESENICE
7,00
3781,00
540,14
8,00
4394,00
549,25
15,00
8175,00
545,00
45. STANKO POTOČAN
ŠD JESENICE
7,50
3976,00
530,13
8,00
4470,00
558,75
15,50
8446,00
544,90
46. TOMAŽ KERNIČ
KK HIDRO
9,00
4914,00
546,00
4,00
2153,00
538,25
13,00
7067,00
543,62
47. BORIS BORTEK
KK SLAVIJA
8,00
4294,00
536,75
9,00
4934,00
548,22
17,00
9228,00
542,82
48. SAŠO LJUBENKO
KK BELA KRAJINA
7,50
3980,00
530,67
5,00
2801,00
560,20
12,50
6781,00
542,48
49. MATEJ ŠALAMON
KK KOČEVJE
8,50
4617,00
543,18
7,75
4182,00
539,61
16,25
8799,00
541,48
50. MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
5,50
2942,00
534,91
5,30
2903,00
547,74
10,80
5845,00
541,20
51. GORAZD ŠTRICELJ
KK KOČEVJE
6,00
3243,00
540,50
0,00
0,00
NaN
6,00
3243,00
540,50
52. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
8,00
4332,00
541,50
9,00
4809,00
534,33
17,00
9141,00
537,71
53. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
9,00
4892,00
543,56
9,00
4753,00
528,11
18,00
9645,00
535,83
54. TOMAŽ KLEMEN
KK KOČEVJE
4,50
2429,00
539,78
4,41
2319,00
525,85
8,91
4748,00
532,88
55. STANKO MIKLIČ
KK ADRIA
6,03
3192,00
529,35
1,47
783,00
532,65
7,50
3975,00
530,00
56. SENAD JORGIĆ
KK KOČEVJE
5,00
2701,00
540,20
1,00
473,00
473,00
6,00
3174,00
529,00
57. ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
7,00
3791,00
541,57
7,50
3878,00
517,07
14,50
7669,00
528,90
58. KAROL SOMRAK
KD KRKA
7,00
3703,00
529,00
6,46
3354,00
519,20
13,46
7057,00
524,29
59. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
6,00
3100,00
516,67
4,50
2387,00
530,44
10,50
5487,00
522,57
60. FRANC ZORMAN
KK ADRIA
4,75
2521,00
530,74
3,75
1907,00
508,53
8,50
4428,00
520,94

TOMAŽ ŽVANUT
KK TRIGLAV
1,00
638,00
638,00
1,00
603,00
603,00
2,00
1241,00
620,50
GREGA BAJŽELJ
KK TRIGLAV
2,00
1212,00
606,00
1,00
624,00
624,00
3,00
1836,00
612,00
JURE FLEISCHMAN
KK TRIGLAV
3,00
1732,00
577,33
1,00
621,00
621,00
4,00
2353,00
588,25
ROBI MATAK
KK BREST
2,00
1107,00
553,50
1,00
602,00
602,00
3,00
1709,00
569,67
MARTIN SEVNŠEK
KK BELA KRAJINA
1,00
546,00
546,00
2,00
1149,00
574,50
3,00
1695,00
565,00
ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1129,00
564,50
2,00
1123,00
561,50
4,00
2252,00
563,00
VIKTOR INGLIČ
KK HIDRO
1,00
581,00
581,00
4,00
2202,00
550,50
5,00
2783,00
556,60
ROBERT ČELIČ
KK KOČEVJE
3,00
1660,00
553,33
5,00
2782,00
556,40
8,00
4442,00
555,25
LUKA ŽAFRAN
KK BELA KRAJINA
2,50
1409,00
563,60
2,50
1365,00
546,00
5,00
2774,00
554,80
DAVOR MEDEN
KK BREST
4,00
2149,00
537,25
6,50
3603,00
554,31
10,50
5752,00
547,81
ALEŠ ŽAGAR
KK KOČEVJE
3,00
1676,00
558,67
6,50
3506,00
539,38
9,50
5182,00
545,47
SAMO VERŠČAJ
KD KRKA
2,00
1087,00
543,50
1,00
549,00
549,00
3,00
1636,00
545,33
JOŽE GERDENC
KD KRKA
4,00
2169,00
542,25
2,50
1374,00
549,60
6,50
3543,00
545,08
JOŽE MAKOTER
KK PROTEUS
3,00
1632,00
544,00
4,75
2560,00
538,95
7,75
4192,00
540,90
DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
4,00
2161,00
540,25
3,00
1612,00
537,33
7,00
3773,00
539,00
FRANC KMET
KK TRIGLAV
4,00
2144,00
536,00
5,00
2691,00
538,20
9,00
4835,00
537,22
VOJKO LAPANJA
KK PIVKA
3,00
1621,00
540,33
3,25
1723,00
530,15
6,25
3344,00
535,04
MARKO BREZOVAR
KD KRKA
3,50
1819,00
519,71
5,42
2948,00
543,91
8,92
4767,00
534,42
ROMAN LAVRIČ
KD KRKA
4,00
2138,00
534,50
2,50
1329,00
531,60
6,50
3467,00
533,38
VITOMIR PADOVAC
KK KOČEVJE
2,00
1098,00
549,00
4,75
2485,00
523,16
6,75
3583,00
530,81
DRAGO BRDNIK
KK HIDRO
4,00
2088,00
522,00
4,00
2147,00
536,75
8,00
4235,00
529,38
MARJAN ŽEBRE
ŠD JESENICE
0,57
247,00
433,33
3,00
1637,00
545,67
3,57
1884,00
527,73
BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
3,00
1579,00
526,33
3,00
1584,00
528,00
6,00
3163,00
527,17
JOŽA KLOBUČAR
KK TRIGLAV
1,00
527,00
527,00
0,00
0,00
NaN
1,00
527,00
527,00
BENJAMIN JURGEC
ŠD JESENICE
4,30
2227,00
517,91
2,00
1091,00
545,50
6,30
3318,00
526,67
MATJAŽ URH
KK HIDRO
1,00
531,00
531,00
1,00
518,00
518,00
2,00
1049,00
524,50
TONE TRDAN
KK BREST
0,50
261,00
522,00
0,00
0,00
NaN
0,50
261,00
522,00
MATJAŽ INTIHAR
KK BREST
1,00
521,00
521,00
0,00
0,00
NaN
1,00
521,00
521,00
LUKA ŠIMEC
KK BELA KRAJINA
2,00
1074,00
537,00
2,75
1397,00
508,00
4,75
2471,00
520,21
DUŠAN GREGORIČ
KK ADRIA
2,47
1241,00
502,43
2,28
1229,00
539,04
4,75
2470,00
520,00
BLAŽ KUKOVEC
KK ADRIA
4,25
2195,00
516,47
2,00
1055,00
527,50
6,25
3250,00
520,00
DUŠAN TURK
KK HIDRO
4,05
2104,00
519,51
1,00
521,00
521,00
5,05
2625,00
519,80
ANŽE AJDNIK
KK ADRIA
0,25
127,00
508,00
1,00
522,00
522,00
1,25
649,00
519,20
ALEŠ DERNIKOVIČ
KK BREST
2,00
1001,00
500,50
2,41
1284,00
532,78
4,41
2285,00
518,14
MILENKO HOČEVAR
ŠD JESENICE
2,70
1374,00
508,89
3,50
1834,00
524,00
6,20
3208,00
517,42
BORIS VEHOVEC
KK TRIGLAV
2,00
1021,00
510,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1021,00
510,50
MARJAN DUJC
KK PIVKA
1,67
850,00
508,98
0,00
0,00
NaN
1,67
850,00
508,98
FRENK TALJAN
KK TRIGLAV
1,00
435,00
435,00
0,00
0,00
NaN
1,00
435,00
435,00
ROBERT FRELIH
ŠD JESENICE
0,68
282,00
414,71
0,00
0,00
NaN
0,68
282,00
414,71
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. TABORSKA JAMA 1
9.0
20463
10533
30996
574,00
130
9.0
20158
10580
30738
569,22
112
18.0
40621
21113
61734
571,61
242
2. BREST 1
9.0
19941
9959
29900
553,70
197
9.0
20353
10464
30817
570,69
178
18.0
40294
20423
60717
562,19
375
3. PIVKA 1
9.0
20126
10089
30215
559,54
221
9.0
19975
10408
30383
562,65
182
18.0
40101
20497
60598
561,09
403
4. BELA KRAJINA
9.0
19964
10124
30088
557,19
176
9.0
20181
10177
30358
562,19
170
18.0
40145
20301
60446
559,69
346
5. TRIGLAV 2
9.0
19784
9983
29767
551,24
212
9.0
19933
9963
29896
553,63
188
18.0
39717
19946
59663
552,44
400
6. ADRIA
9.0
19603
9659
29262
541,89
258
9.0
19965
10166
30131
557,98
210
18.0
39568
19825
59393
549,94
468
7. KRKA
9.0
19645
9697
29342
543,37
245
9.0
19701
9876
29577
547,72
292
18.0
39346
19573
58919
545,55
537
8. SIJ ACRONI
9.0
19500
9489
28989
536,83
285
9.0
19964
9847
29811
552,06
247
18.0
39464
19336
58800
544,44
532
9. HIDRO
9.0
19739
9380
29119
539,24
269
9.0
19865
9815
29680
549,63
192
18.0
39604
19195
58799
544,44
461
10. KOČEVJE
9.0
20010
9675
29685
549,72
237
9.0
19360
9392
28752
532,44
217
18.0
39370
19067
58437
541,08
454