Liga: 3. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

3. SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. BREST 2
Cerknica
3 3 0 0 6 18.0 6.0
2. KRANJSKA GORA
Kranjska gora
2 2 0 0 4 13.0 3.0
3. PIVKA 2
Pivka
2 2 0 0 4 11.0 5.0
4. VODNJAK
Novo mesto
3 2 0 1 4 14.0 10.0
5. ŽELEZNIKI 2
Železniki
2 1 0 1 2 10.0 6.0
6. CALCIT 3
Kamnik
2 1 0 1 2 8.0 8.0
7. LOKOMOTIVA
Ljubljana
1 0 0 1 0 3.0 5.0
8. KI ŠKOFJA LOKA 2
Škofja Loka
2 0 0 2 0 4.0 12.0
9. GORICA 2
Nova Gorica
2 0 0 2 0 3.0 13.0
10. PORTOROŽ
Portorož
3 0 0 3 0 4.0 20.0
Rezultati (krog): 1 2 3
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 BREST 2 LOKOMOTIVA BREST (Cerknica) 5.0 : 3.0 (3544 : 3272) 21.09.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3544 : 3272) Pregled zapisnik .xls
1 VODNJAK GORICA 2 VODNJAK NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3340 : 3200) 12.09.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3340 : 3200) Pregled zapisnik .xls
1 PIVKA 2 CALCIT 3 KRPANOV DOM PIVKA 6.0 : 2.0 (3349 : 3304) 13.09.2020 15:00 6.0 : 2.0 (3349 : 3304) Pregled zapisnik .xls
1 KRANJSKA GORA KI ŠKOFJA LOKA 2 PODMEŽAKLJA JESENICE 7.0 : 1.0 (3297 : 3090) 11.09.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3297 : 3090) Pregled zapisnik .xls
1 ŽELEZNIKI 2 PORTOROŽ KEGLJIŠČE PODEN 8.0 : 0.0 (3299 : 3090) 12.09.2020 14:00 8.0 : 0.0 (3299 : 3090) Pregled zapisnik .xls
2 LOKOMOTIVA KRANJSKA GORA 18.09.2020 18:00
2 GORICA 2 CALCIT 3 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 2.0 : 6.0 (3237 : 3313) 19.09.2020 18:30 2.0 : 6.0 (3237 : 3313) Pregled zapisnik .xls
2 PORTOROŽ BREST 2 IZOLA (TPC Livade) 2.0 : 6.0 (3135 : 3240) 18.09.2020 18:00 2.0 : 6.0 (3135 : 3240) Pregled zapisnik .xls
2 KI ŠKOFJA LOKA 2 PIVKA 2 KEGLJIŠČE PODEN 3.0 : 5.0 (3103 : 3174) 19.09.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3103 : 3174) Pregled zapisnik .xls
2 VODNJAK ŽELEZNIKI 2 VODNJAK NOVO MESTO 6.0 : 2.0 (3357 : 3217) 19.09.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3357 : 3217) Pregled zapisnik .xls
3 ŽELEZNIKI 2 GORICA 2 26.09.2020 14:00
3 PIVKA 2 LOKOMOTIVA 27.09.2020 15:00
3 BREST 2 VODNJAK BREST (Cerknica) 7.0 : 1.0 (3469 : 3376) 25.09.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3469 : 3376) Pregled zapisnik .xls
3 CALCIT 3 KI ŠKOFJA LOKA 2 26.09.2020 14:00
3 KRANJSKA GORA PORTOROŽ PODMEŽAKLJA JESENICE 6.0 : 2.0 (3237 : 3178) 25.09.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3237 : 3178) Pregled zapisnik .xls
4 ŽELEZNIKI 2 BREST 2 03.10.2020 14:00
4 GORICA 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 03.10.2020 18:30
4 LOKOMOTIVA CALCIT 3 02.10.2020 18:00
4 PORTOROŽ PIVKA 2 02.10.2020 18:00
4 VODNJAK KRANJSKA GORA 03.10.2020 17:00
5 CALCIT 3 PORTOROŽ 10.10.2020 14:00
5 KI ŠKOFJA LOKA 2 LOKOMOTIVA 10.10.2020 18:00
5 PIVKA 2 VODNJAK 11.10.2020 15:00
5 BREST 2 GORICA 2 09.10.2020 18:00
5 KRANJSKA GORA ŽELEZNIKI 2 09.10.2020 18:00
6 VODNJAK CALCIT 3 17.10.2020 17:00
6 ŽELEZNIKI 2 PIVKA 2 17.10.2020 18:00
6 GORICA 2 LOKOMOTIVA 17.10.2020 18:30
6 PORTOROŽ KI ŠKOFJA LOKA 2 16.10.2020 18:00
6 BREST 2 KRANJSKA GORA 16.10.2020 18:00
7 CALCIT 3 ŽELEZNIKI 2 21.11.2020 14:00
7 KI ŠKOFJA LOKA 2 VODNJAK 21.11.2020 18:00
7 LOKOMOTIVA PORTOROŽ 20.11.2020 18:00
7 PIVKA 2 BREST 2 22.11.2020 15:00
7 KRANJSKA GORA GORICA 2 20.11.2020 18:00
8 ŽELEZNIKI 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 28.11.2020 14:00
8 BREST 2 CALCIT 3 27.11.2020 18:00
8 KRANJSKA GORA PIVKA 2 28.11.2020 18:00
8 GORICA 2 PORTOROŽ 28.11.2020 18:30
8 VODNJAK LOKOMOTIVA 28.11.2020 17:00
9 CALCIT 3 KRANJSKA GORA 05.12.2020 14:00
9 PORTOROŽ VODNJAK 04.12.2020 18:00
9 KI ŠKOFJA LOKA 2 BREST 2 05.12.2020 18:00
9 LOKOMOTIVA ŽELEZNIKI 2 04.12.2020 18:00
9 PIVKA 2 GORICA 2 06.12.2020 15:00
10 CALCIT 3 PIVKA 2 16.01.2021 14:00
10 LOKOMOTIVA BREST 2 15.01.2021 18:00
10 PORTOROŽ ŽELEZNIKI 2 15.01.2021 18:00
10 GORICA 2 VODNJAK 16.01.2021 18:30
10 KI ŠKOFJA LOKA 2 KRANJSKA GORA 16.01.2021 18:00
11 PIVKA 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 24.01.2021 15:00
11 CALCIT 3 GORICA 2 23.01.2021 14:00
11 KRANJSKA GORA LOKOMOTIVA 22.01.2021 18:00
11 BREST 2 PORTOROŽ 22.01.2021 18:00
11 ŽELEZNIKI 2 VODNJAK 23.01.2021 14:00
12 KI ŠKOFJA LOKA 2 CALCIT 3 30.01.2021 18:00
12 LOKOMOTIVA PIVKA 2 29.01.2021 18:00
12 GORICA 2 ŽELEZNIKI 2 30.01.2021 18:30
12 VODNJAK BREST 2 30.01.2021 17:00
12 PORTOROŽ KRANJSKA GORA 29.01.2021 18:00
13 BREST 2 ŽELEZNIKI 2 05.02.2021 18:00
13 PIVKA 2 PORTOROŽ 07.02.2021 15:00
13 KI ŠKOFJA LOKA 2 GORICA 2 06.02.2021 18:00
13 CALCIT 3 LOKOMOTIVA 06.02.2021 14:00
13 KRANJSKA GORA VODNJAK 05.02.2021 18:00
14 VODNJAK PIVKA 2 20.02.2021 17:00
14 PORTOROŽ CALCIT 3 19.02.2021 18:00
14 GORICA 2 BREST 2 20.02.2021 18:30
14 ŽELEZNIKI 2 KRANJSKA GORA 20.02.2021 14:00
14 LOKOMOTIVA KI ŠKOFJA LOKA 2 19.02.2021 18:00
15 KRANJSKA GORA BREST 2 26.02.2021 18:00
15 CALCIT 3 VODNJAK 27.02.2021 14:00
15 PIVKA 2 ŽELEZNIKI 2 28.02.2021 15:00
15 LOKOMOTIVA GORICA 2 26.02.2021 18:00
15 KI ŠKOFJA LOKA 2 PORTOROŽ 27.02.2021 18:00
16 PORTOROŽ LOKOMOTIVA 05.03.2021 18:00
16 BREST 2 PIVKA 2 05.03.2021 18:00
16 GORICA 2 KRANJSKA GORA 06.03.2021 18:30
16 ŽELEZNIKI 2 CALCIT 3 06.03.2021 14:00
16 VODNJAK KI ŠKOFJA LOKA 2 06.03.2021 17:00
17 PIVKA 2 KRANJSKA GORA 14.03.2021 15:00
17 CALCIT 3 BREST 2 13.03.2021 14:00
17 PORTOROŽ GORICA 2 12.03.2021 18:00
17 LOKOMOTIVA VODNJAK 12.03.2021 18:00
17 KI ŠKOFJA LOKA 2 ŽELEZNIKI 2 13.03.2021 18:00
18 GORICA 2 PIVKA 2 20.03.2021 18:30
18 KRANJSKA GORA CALCIT 3 19.03.2021 18:00
18 VODNJAK PORTOROŽ 20.03.2021 17:00
18 BREST 2 KI ŠKOFJA LOKA 2 19.03.2021 18:00
18 ŽELEZNIKI 2 LOKOMOTIVA 20.03.2021 14:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.