Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TABORSKA JAMA 1
Ljubljana
6 5 0 1 10 36.0 12.0
2. BREST 1
Cerknica
6 5 0 1 10 33.0 15.0
3. BELA KRAJINA
Črnomelj
6 4 0 2 8 29.5 18.5
4. ADRIA
Koper
6 4 0 2 8 26.0 22.0
5. PIVKA 1
Pivka
6 3 1 2 7 25.0 23.0
6. KRKA
Novo mesto
6 3 0 3 6 21.0 27.0
7. KOČEVJE
Kočevje
6 2 1 3 5 25.0 23.0
8. TRIGLAV 2
Kranj
6 1 1 4 3 19.0 29.0
9. SIJ ACRONI
Jesenice
6 0 2 4 2 11.5 36.5
10. HIDRO
Medvode
6 0 1 5 1 14.0 34.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 TABORSKA JAMA 1 ADRIA BEŽIGRAD 8.0 : 0.0 (3402 : 3327) 12.09.2020 16:00 8.0 : 0.0 (3402 : 3327) Pregled zapisnik .xls
1 BREST 1 SIJ ACRONI BREST (Cerknica) 7.0 : 1.0 (3520 : 3342) 12.09.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3520 : 3342) Pregled zapisnik .xls
1 PIVKA 1 BELA KRAJINA KRPANOV DOM PIVKA 3.0 : 5.0 (3364 : 3377) 12.09.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3364 : 3377) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV 2 KOČEVJE 4.0 : 4.0 (3254 : 3244) 12.09.2020 18:00 4.0 : 4.0 (3254 : 3244) Pregled zapisnik .xls
1 HIDRO KRKA HIDRO MEDVODE 3.0 : 5.0 (3279 : 3338) 12.09.2020 16:00 3.0 : 5.0 (3279 : 3338) Pregled zapisnik .xls
2 TABORSKA JAMA 1 TRIGLAV 2 BEŽIGRAD 7.0 : 1.0 (3401 : 3238) 19.09.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3401 : 3238) Pregled zapisnik .xls
2 KOČEVJE BREST 1 GAJ (Kočevje) 6.0 : 2.0 (3296 : 3190) 19.09.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3296 : 3190) Pregled zapisnik .xls
2 ADRIA BELA KRAJINA ARENA BONIFIKA (Koper) 6.0 : 2.0 (3421 : 3261) 19.09.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3421 : 3261) Pregled zapisnik .xls
2 KRKA PIVKA 1 PORTOVAL NOVO MESTO 2.0 : 6.0 (3328 : 3361) 19.09.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3328 : 3361) Pregled zapisnik .xls
2 SIJ ACRONI HIDRO PODMEŽAKLA JESENICE 4.0 : 4.0 (3421 : 3391) 19.09.2020 15:00 4.0 : 4.0 (3421 : 3391) Pregled zapisnik .xls
3 BELA KRAJINA KRKA KANIŽARICA (Kanižarica) 7.0 : 1.0 (3401 : 3266) 26.09.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3401 : 3266) Pregled zapisnik .xls
3 HIDRO KOČEVJE HIDRO MEDVODE 1.0 : 7.0 (3199 : 3341) 26.09.2020 16:00 1.0 : 7.0 (3199 : 3341) Pregled zapisnik .xls
3 BREST 1 TABORSKA JAMA 1 BREST (Cerknica) 6.0 : 2.0 (3658 : 3520) 26.09.2020 18:00 6.0 : 2.0 (3658 : 3520) Pregled zapisnik .xls
3 TRIGLAV 2 ADRIA TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3303 : 3419) 26.09.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3303 : 3419) Pregled zapisnik .xls
3 SIJ ACRONI PIVKA 1 4.0 : 4.0 (3347 : 3473) 26.09.2020 15:00 4.0 : 4.0 (3347 : 3473) Pregled zapisnik .xls
4 TABORSKA JAMA 1 HIDRO 7.0 : 1.0 (3417 : 3229) 03.10.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3417 : 3229) Pregled zapisnik .xls
4 TRIGLAV 2 BREST 1 TRIGLAV (Kranj) 2.0 : 6.0 (3345 : 3416) 03.10.2020 18:00 2.0 : 6.0 (3345 : 3416) Pregled zapisnik .xls
4 KOČEVJE PIVKA 1 GAJ (Kočevje) 3.0 : 5.0 (3184 : 3233) 03.10.2020 13:00 3.0 : 5.0 (3184 : 3233) Pregled zapisnik .xls
4 SIJ ACRONI BELA KRAJINA PODMEŽAKLA JESENICE 0.5 : 7.5 (3366 : 3554) 03.10.2020 15:00 0.5 : 7.5 (3366 : 3554) Pregled zapisnik .xls
4 ADRIA KRKA ARENA BONIFIKA (Koper) 8.0 : 0.0 (3354 : 3111) 03.10.2020 17:00 8.0 : 0.0 (3354 : 3111) Pregled zapisnik .xls
5 HIDRO TRIGLAV 2 HIDRO MEDVODE 2.0 : 6.0 (3260 : 3367) 10.10.2020 16:00 2.0 : 6.0 (3260 : 3367) Pregled zapisnik .xls
5 BELA KRAJINA KOČEVJE KANIŽARICA (Kanižarica) 6.0 : 2.0 (3515 : 3289) 10.10.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3515 : 3289) Pregled zapisnik .xls
5 BREST 1 ADRIA BREST (Cerknica) 7.0 : 1.0 (3545 : 3354) 10.10.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3545 : 3354) Pregled zapisnik .xls
5 KRKA SIJ ACRONI PORTOVAL NOVO MESTO 8.0 : 0.0 (3349 : 3079) 10.10.2020 17:00 8.0 : 0.0 (3349 : 3079) Pregled zapisnik .xls
5 PIVKA 1 TABORSKA JAMA 1 KRPANOV DOM PIVKA 2.0 : 6.0 (3288 : 3398) 10.10.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3288 : 3398) Pregled zapisnik .xls
6 TABORSKA JAMA 1 BELA KRAJINA BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3451 : 3265) 17.10.2020 16:00 6.0 : 2.0 (3451 : 3265) Pregled zapisnik .xls
6 KOČEVJE KRKA GAJ (Kočevje) 3.0 : 5.0 (3094 : 3106) 17.10.2020 13:00 3.0 : 5.0 (3094 : 3106) Pregled zapisnik .xls
6 TRIGLAV 2 PIVKA 1 TRIGLAV (Kranj) 3.0 : 5.0 (3277 : 3354) 17.10.2020 18:00 3.0 : 5.0 (3277 : 3354) Pregled zapisnik .xls
6 ADRIA SIJ ACRONI ARENA BONIFIKA (Koper) 6.0 : 2.0 (3365 : 3237) 17.10.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3365 : 3237) Pregled zapisnik .xls
6 BREST 1 HIDRO BREST (Cerknica) 5.0 : 3.0 (3507 : 3381) 17.10.2020 18:00 5.0 : 3.0 (3507 : 3381) Pregled zapisnik .xls
7 HIDRO ADRIA 07.11.2020 16:00
7 KRKA TABORSKA JAMA 1 07.11.2020 17:00
7 SIJ ACRONI KOČEVJE 07.11.2020 15:00
7 PIVKA 1 BREST 1 07.11.2020 17:00
7 BELA KRAJINA TRIGLAV 2 07.11.2020 17:00
8 ADRIA KOČEVJE 14.11.2020 17:00
8 TRIGLAV 2 KRKA 14.11.2020 18:00
8 HIDRO PIVKA 1 14.11.2020 16:00
8 TABORSKA JAMA 1 SIJ ACRONI 14.11.2020 16:00
8 BREST 1 BELA KRAJINA 14.11.2020 18:00
9 KRKA BREST 1 21.11.2020 17:00
9 BELA KRAJINA HIDRO 21.11.2020 17:00
9 KOČEVJE TABORSKA JAMA 1 21.11.2020 13:00
9 SIJ ACRONI TRIGLAV 2 21.11.2020 15:00
9 PIVKA 1 ADRIA 21.11.2020 17:00
10 ADRIA TABORSKA JAMA 1 16.01.2021 17:00
10 KOČEVJE TRIGLAV 2 16.01.2021 13:00
10 SIJ ACRONI BREST 1 16.01.2021 15:00
10 KRKA HIDRO 16.01.2021 17:00
10 BELA KRAJINA PIVKA 1 16.01.2021 17:00
11 BELA KRAJINA ADRIA 23.01.2021 17:00
11 PIVKA 1 KRKA 23.01.2021 17:00
11 TRIGLAV 2 TABORSKA JAMA 1 23.01.2021 18:00
11 BREST 1 KOČEVJE 23.01.2021 18:00
11 HIDRO SIJ ACRONI 23.01.2021 16:00
12 PIVKA 1 SIJ ACRONI 30.01.2021 15:00
12 ADRIA TRIGLAV 2 30.01.2021 17:00
12 TABORSKA JAMA 1 BREST 1 30.01.2021 16:00
12 KOČEVJE HIDRO 30.01.2021 13:00
12 KRKA BELA KRAJINA 30.01.2021 17:00
13 PIVKA 1 KOČEVJE 06.02.2021 17:00
13 BREST 1 TRIGLAV 2 06.02.2021 18:00
13 BELA KRAJINA SIJ ACRONI 06.02.2021 17:00
13 HIDRO TABORSKA JAMA 1 06.02.2021 16:00
13 KRKA ADRIA 06.02.2021 17:00
14 SIJ ACRONI KRKA 20.02.2021 15:00
14 TRIGLAV 2 HIDRO 20.02.2021 18:00
14 ADRIA BREST 1 20.02.2021 17:00
14 TABORSKA JAMA 1 PIVKA 1 20.02.2021 16:00
14 KOČEVJE BELA KRAJINA 20.02.2021 13:00
15 HIDRO BREST 1 27.02.2021 16:00
15 SIJ ACRONI ADRIA 27.02.2021 15:00
15 KRKA KOČEVJE 27.02.2021 17:00
15 BELA KRAJINA TABORSKA JAMA 1 27.02.2021 17:00
15 PIVKA 1 TRIGLAV 2 27.02.2021 17:00
16 TABORSKA JAMA 1 KRKA 06.03.2021 16:00
16 KOČEVJE SIJ ACRONI 06.03.2021 13:00
16 ADRIA HIDRO 06.03.2021 17:00
16 BREST 1 PIVKA 1 06.03.2021 18:00
16 TRIGLAV 2 BELA KRAJINA 06.03.2021 18:00
17 BELA KRAJINA BREST 1 13.03.2021 17:00
17 PIVKA 1 HIDRO 13.03.2021 17:00
17 KOČEVJE ADRIA 13.03.2021 17:00
17 SIJ ACRONI TABORSKA JAMA 1 13.03.2021 15:00
17 KRKA TRIGLAV 2 13.03.2021 17:00
18 TRIGLAV 2 SIJ ACRONI 20.03.2021 18:00
18 TABORSKA JAMA 1 KOČEVJE 20.03.2021 16:00
18 ADRIA PIVKA 1 20.03.2021 17:00
18 HIDRO BELA KRAJINA 20.03.2021 16:00
18 BREST 1 KRKA 20.03.2021 18:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. GAŠPER KRAGELJ
KK ADRIA
2,7
1662
591,00
2253,00
612,23
2. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
4,0
2422
595,50
3017,50
603,50
3. MATEJ MELE
KK BREST
1,0
595
600,33
1195,33
597,67
4. MIHA TRDAN
KK BREST
2,0
1177
611,00
1788,00
596,00
5. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1196
572,00
1768,00
589,33
6. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1169
595,50
1764,50
588,17
7. ANDREJ LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1186
573,25
1759,25
586,42
8. SANDI MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
4,0
2338
594,00
2932,00
586,40
9. JAN PILETIČ
KK BREST
2,0
1161
589,75
1750,75
583,58
10. JERNEJ PAČELAT
ŠD JESENICE
2,3
1296
584,00
1880,00
578,46
11. MARTIN SEVNŠEK
KK BELA KRAJINA
4,0
2273
610,50
2883,50
576,70
12. ALEŠ DERNIKOVIČ
KK BREST
1,0
574
0,00
574,00
574,00
13. DARKO BIZJAK
KK PIVKA
4,0
2267
584,50
2851,50
570,30
14. DUŠAN TURK
KK HIDRO
3,0
1726
555,00
2281,00
570,25
15. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1115
586,00
1701,00
567,00
16. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
571
562,00
1133,00
566,50
17. BRANE STRLE
KK TRIGLAV
1,0
558
575,00
1133,00
566,50
18. ANDREJ PETERNEL
KK HIDRO
2,6
1490
558,00
2048,00
564,19
19. MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
1,0
563
564,75
1127,75
563,88
20. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1131
555,33
1686,33
562,11
21. DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
3,0
1703
543,67
2246,67
561,67
22. DAMIR KNEŽEVIČ
KK ADRIA
2,5
1394
570,80
1964,80
561,37
23. DEJAN VEREŠ
KK KOČEVJE
3,0
1708
525,67
2233,67
558,42
24. GREGOR SKALICKY
KK BELA KRAJINA
4,0
2213
574,50
2787,50
557,50
25. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
3,0
1664
565,50
2229,50
557,38
26. NEJC JURCA
KK BREST
1,0
524
590,25
1114,25
557,13
27. ALJAŽ ŽIGON
KK ADRIA
3,0
1658
570,33
2228,33
557,08
28. TADEJ KNEZ
KK ADRIA
2,5
1380
564,50
1944,50
555,57
29. BORIS BORTEK
ŠD JESENICE
3,0
1635
585,33
2220,33
555,08
30. UROŠ HENIGMAN
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
550
559,00
1109,00
554,50
31. MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
2,0
1108
554,40
1662,40
554,13
32. MIRAN POPRASK
KK PIVKA
4,0
2210
560,00
2770,00
554,00
33. STANKO STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
3,0
1660
555,00
2215,00
553,75
34. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
3,0
1688
526,00
2214,00
553,50
35. ROBERT MAGDIČ
KK BELA KRAJINA
4,0
2233
530,23
2763,23
552,65
36. ALEN POŽUN
KK KOČEVJE
3,0
1639
569,00
2208,00
552,00
37. SAVKO DEBELJAK
KK PIVKA
4,0
2210
548,00
2758,00
551,60
38. LUKA ŠKOF
KK BREST
1,0
523
579,67
1102,67
551,33
39. FRANCI BREGAČ
KD KRKA
2,0
1086
563,00
1649,00
549,67
40. JERNEJ KOPAČ
KK ADRIA
3,0
1660
536,00
2196,00
549,00
41. ROBERT ČELIČ
KD KRKA
4,0
2190
554,50
2744,50
548,90
42. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
2,0
1109
535,50
1644,50
548,17
43. GREGOR BATISTIČ
KK TRIGLAV
1,0
561
534,22
1095,22
547,61
44. DARKO ŠTERBENK
KK TRIGLAV
2,0
1091
550,25
1641,25
547,08
45. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
3,0
1669
518,40
2187,40
546,85
46. MIROSLAV BAŠEK
KK BREST
1,8
900
603,67
1503,67
546,79
47. MITJA BAŠA
KD KRKA
4,0
2178
551,50
2729,50
545,90
48. BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
3,0
1651
532,00
2183,00
545,75
49. FRANC ZORMAN
KK ADRIA
3,0
1633
546,80
2179,80
544,95
50. JOŽE MAKOTER
KK PIVKA
4,0
2198
525,50
2723,50
544,70
51. GAŠPER URBAS
KK BREST
2,0
1037
594,00
1631,00
543,67
52. ALJAŽ ŠENICA
KD KRKA
3,0
1623
0,00
1623,00
541,00
53. MARTIN PEZDIRC
KK BELA KRAJINA
2,0
1079
538,00
1617,00
539,00
54. FRANC KMET
KK TRIGLAV
2,0
1065
551,67
1616,67
538,89
55. STANKO POTOČAN
ŠD JESENICE
2,0
1075
539,60
1614,60
538,20
56. ED BAŠA
KD KRKA
4,0
2115
575,00
2690,00
538,00
57. MATEJ ŠALAMON
KK KOČEVJE
3,0
1618
533,20
2151,20
537,80
58. MILENKO HOČEVAR
ŠD JESENICE
3,0
1559
587,00
2146,00
536,50
59. ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
3,0
1619
521,67
2140,67
535,17
60. VITOMIR PADOVAC
KK KOČEVJE
3,0
1621
508,50
2129,50
532,38
61. MARJAN ŽEBRE
ŠD JESENICE
3,0
1559
547,00
2106,00
526,50
62. TADEJ KOS
KD KRKA
3,5
1831
537,50
2368,50
526,33
63. DRAGO BRDNIK
KK HIDRO
1,6
851
514,00
1365,00
520,99
64. VOJKO LAPANJA
KK PIVKA
3,0
1547
454,00
2001,00
500,25
65. MARJAN ŽALAR
KK TRIGLAV
1,0
550
388,00
938,00
469,00
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. GAŠPER KRAGELJ
KK ADRIA
2,68
1662,00
620,15
3,00
1773,00
591,00
5,68
3435,00
604,75
2. DENIS PAŠIČ
KK PIVKA
4,00
2422,00
605,50
2,00
1191,00
595,50
6,00
3613,00
602,17
3. MIHA TRDAN
KK BREST
2,00
1177,00
588,50
3,00
1833,00
611,00
5,00
3010,00
602,00
4. MATEJ MELE
KK BREST
1,00
595,00
595,00
3,00
1801,00
600,33
4,00
2396,00
599,00
5. ROMAN OBAJDIN
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1169,00
584,50
2,00
1191,00
595,50
4,00
2360,00
590,00
6. SANDI MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
4,00
2338,00
584,50
2,00
1188,00
594,00
6,00
3526,00
587,67
7. JAN PILETIČ
KK BREST
2,00
1161,00
580,50
4,00
2359,00
589,75
6,00
3520,00
586,67
8. MARTIN SEVNŠEK
KK BELA KRAJINA
4,00
2273,00
568,25
2,00
1221,00
610,50
6,00
3494,00
582,33
9. EDVARD OBERSTAR
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1196,00
598,00
4,00
2288,00
572,00
6,00
3484,00
580,67
10. JERNEJ PAČELAT
ŠD JESENICE
2,25
1296,00
576,00
3,00
1752,00
584,00
5,25
3048,00
580,57
11. ANDREJ LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1186,00
593,00
4,00
2293,00
573,25
6,00
3479,00
579,83
12. NEJC JURCA
KK BREST
1,00
524,00
524,00
4,00
2361,00
590,25
5,00
2885,00
577,00
13. PRIMOŽ KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1115,00
557,50
4,00
2344,00
586,00
6,00
3459,00
576,50
14. ALEŠ DERNIKOVIČ
KK BREST
1,00
574,00
574,00
0,00
0,00
NaN
1,00
574,00
574,00
15. DARKO BIZJAK
KK PIVKA
4,00
2267,00
566,75
2,00
1169,00
584,50
6,00
3436,00
572,67
16. MIROSLAV BAŠEK
KK BREST
1,75
900,00
514,29
3,00
1811,00
603,67
4,75
2711,00
570,74
17. BRANE STRLE
KK TRIGLAV
1,00
558,00
558,00
2,00
1150,00
575,00
3,00
1708,00
569,33
18. DUŠAN TURK
KK HIDRO
3,00
1726,00
575,33
2,00
1110,00
555,00
5,00
2836,00
567,20
19. LUKA ŠKOF
KK BREST
1,00
523,00
523,00
3,00
1739,00
579,67
4,00
2262,00
565,50
20. BORIS BORTEK
ŠD JESENICE
3,00
1635,00
545,00
3,00
1756,00
585,33
6,00
3391,00
565,17
21. ZDRAVKO ŠTRUKELJ
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
571,00
571,00
2,00
1124,00
562,00
3,00
1695,00
565,00
22. MATJAŽ PELC
KK TRIGLAV
1,00
563,00
563,00
4,00
2259,00
564,75
5,00
2822,00
564,40
23. DAMIR KNEŽEVIČ
KK ADRIA
2,50
1394,00
557,60
2,50
1427,00
570,80
5,00
2821,00
564,20
24. GAŠPER URBAS
KK BREST
2,00
1037,00
518,50
3,00
1782,00
594,00
5,00
2819,00
563,80
25. ANDREJ PETERNEL
KK HIDRO
2,63
1490,00
566,54
3,00
1674,00
558,00
5,63
3164,00
561,99
26. ALJAŽ ŽIGON
KK ADRIA
3,00
1658,00
552,67
3,00
1711,00
570,33
6,00
3369,00
561,50
27. GREGOR SKALICKY
KK BELA KRAJINA
4,00
2213,00
553,25
2,00
1149,00
574,50
6,00
3362,00
560,33
28. BOŠTJAN KASTANETO
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1131,00
565,50
3,00
1666,00
555,33
5,00
2797,00
559,40
29. ŽIGA MAVSAR
ŠD JESENICE
3,00
1664,00
554,67
2,00
1131,00
565,50
5,00
2795,00
559,00
30. ALEN POŽUN
KK KOČEVJE
3,00
1639,00
546,33
3,00
1707,00
569,00
6,00
3346,00
557,67
31. TADEJ KNEZ
KK ADRIA
2,50
1380,00
552,00
2,00
1129,00
564,50
4,50
2509,00
557,56
32. UROŠ HENIGMAN
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
550,00
550,00
3,00
1677,00
559,00
4,00
2227,00
556,75
33. DEJAN JANDRLIČ
KK HIDRO
3,00
1703,00
567,67
3,00
1631,00
543,67
6,00
3334,00
555,67
34. MIRAN POPRASK
KK PIVKA
4,00
2210,00
552,50
2,00
1120,00
560,00
6,00
3330,00
555,00
35. MARKO HOČEVAR
KK TRIGLAV
2,00
1108,00
554,00
2,50
1386,00
554,40
4,50
2494,00
554,22
36. STANKO STAREŠINIČ
KK BELA KRAJINA
3,00
1660,00
553,33
2,00
1110,00
555,00
5,00
2770,00
554,00
37. ROBERT MAGDIČ
KK BELA KRAJINA
4,00
2233,00
558,25
1,29
684,00
530,23
5,29
2917,00
551,42
38. SAVKO DEBELJAK
KK PIVKA
4,00
2210,00
552,50
2,00
1096,00
548,00
6,00
3306,00
551,00
39. ROBERT ČELIČ
KD KRKA
4,00
2190,00
547,50
2,00
1109,00
554,50
6,00
3299,00
549,83
40. FRANCI BREGAČ
KD KRKA
2,00
1086,00
543,00
1,00
563,00
563,00
3,00
1649,00
549,67
41. DARKO ŠTERBENK
KK TRIGLAV
2,00
1091,00
545,50
4,00
2201,00
550,25
6,00
3292,00
548,67
42. DEJAN VEREŠ
KK KOČEVJE
3,00
1708,00
569,33
3,00
1577,00
525,67
6,00
3285,00
547,50
43. MITJA BAŠA
KD KRKA
4,00
2178,00
544,50
2,00
1103,00
551,50
6,00
3281,00
546,83
44. MILENKO HOČEVAR
ŠD JESENICE
3,00
1559,00
519,67
2,00
1174,00
587,00
5,00
2733,00
546,60
45. FRANC ZORMAN
KK ADRIA
3,00
1633,00
544,33
2,50
1367,00
546,80
5,50
3000,00
545,45
46. JERNEJ KOPAČ
KK ADRIA
3,00
1660,00
553,33
3,00
1608,00
536,00
6,00
3268,00
544,67
47. JOŽE POGAČNIK
KK HIDRO
3,00
1688,00
562,67
3,00
1578,00
526,00
6,00
3266,00
544,33
48. BRANE JURKOVIČ
KK HIDRO
3,00
1651,00
550,33
1,50
798,00
532,00
4,50
2449,00
544,22
49. ED BAŠA
KD KRKA
4,00
2115,00
528,75
2,00
1150,00
575,00
6,00
3265,00
544,17
50. FRANC KMET
KK TRIGLAV
2,00
1065,00
532,50
3,00
1655,00
551,67
5,00
2720,00
544,00
51. GREGOR BATISTIČ
KK TRIGLAV
1,00
561,00
561,00
2,25
1202,00
534,22
3,25
1763,00
542,46
52. DUŠAN ERŽEN
KK TRIGLAV
2,00
1109,00
554,50
4,00
2142,00
535,50
6,00
3251,00
541,83
53. JOŽE MAKOTER
KK PIVKA
4,00
2198,00
549,50
2,00
1051,00
525,50
6,00
3249,00
541,50
54. ALJAŽ ŠENICA
KD KRKA
3,00
1623,00
541,00
0,00
0,00
NaN
3,00
1623,00
541,00
55. IGOR GRIČAR
KK KOČEVJE
3,00
1669,00
556,33
2,50
1296,00
518,40
5,50
2965,00
539,09
56. MARTIN PEZDIRC
KK BELA KRAJINA
2,00
1079,00
539,50
1,00
538,00
538,00
3,00
1617,00
539,00
57. STANKO POTOČAN
ŠD JESENICE
2,00
1075,00
537,50
2,50
1349,00
539,60
4,50
2424,00
538,67
58. MATEJ ŠALAMON
KK KOČEVJE
3,00
1618,00
539,33
2,50
1333,00
533,20
5,50
2951,00
536,55
59. MARJAN ŽEBRE
ŠD JESENICE
3,00
1559,00
519,67
3,00
1641,00
547,00
6,00
3200,00
533,33
60. ALEŠ RAJH
KK KOČEVJE
3,00
1619,00
539,67
3,00
1565,00
521,67
6,00
3184,00
530,67
61. TADEJ KOS
KD KRKA
3,50
1831,00
523,14
2,00
1075,00
537,50
5,50
2906,00
528,36
62. VITOMIR PADOVAC
KK KOČEVJE
3,00
1621,00
540,33
2,00
1017,00
508,50
5,00
2638,00
527,60
63. DRAGO BRDNIK
KK HIDRO
1,62
851,00
525,31
1,50
771,00
514,00
3,12
1622,00
519,87
64. MARJAN ŽALAR
KK TRIGLAV
1,00
550,00
550,00
0,25
97,00
388,00
1,25
647,00
517,60
65. VOJKO LAPANJA
KK PIVKA
3,00
1547,00
515,67
0,50
227,00
454,00
3,50
1774,00
506,86

SAŠO LJUBENKO
KK BELA KRAJINA
1,50
885,00
590,00
1,71
1026,00
600,00
3,21
1911,00
595,33
JURE TOMINEC
KK ADRIA
1,00
563,00
563,00
1,50
852,00
568,00
2,50
1415,00
566,00
MILAN ZALOŽNIK
KD KRKA
1,00
540,00
540,00
1,00
560,00
560,00
2,00
1100,00
550,00
MARJAN BAŠEK
KK PIVKA
1,00
567,00
567,00
1,50
798,00
532,00
2,50
1365,00
546,00
SREČKO ŠENICA
KD KRKA
1,00
527,00
527,00
1,00
541,00
541,00
2,00
1068,00
534,00
BRANE KRŠINAR
KK HIDRO
0,75
391,00
521,33
1,00
540,00
540,00
1,75
931,00
532,00
SLAVKO ZORMAN
KK HIDRO
1,00
501,00
501,00
1,00
555,00
555,00
2,00
1056,00
528,00
KAROL SOMRAK
KD KRKA
1,50
731,00
487,33
1,00
576,00
576,00
2,50
1307,00
522,80
ROBERT FRELIH
ŠD JESENICE
1,00
504,00
504,00
2,00
1063,00
531,50
3,00
1567,00
522,33
VITOMIR MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
1,50
776,00
517,33
0,00
0,00
NaN
1,50
776,00
517,33
ANDREJ HRVATIN
KK ADRIA
0,32
150,00
468,75
0,50
273,00
546,00
0,82
423,00
515,85
BENJAMIN JURGEC
ŠD JESENICE
0,75
366,00
488,00
0,50
268,00
536,00
1,25
634,00
507,20
GAŠPER MLAKAR
KK BREST
0,25
115,00
460,00
0,00
0,00
NaN
0,25
115,00
460,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. BREST 1
2.0
4403
2203
6606
550,50
41
4.0
9323
4907
14230
592,92
73
6.0
13726
7110
20836
578,78
114
2. TABORSKA JAMA 1
2.0
4633
2285
6918
576,50
27
4.0
8943
4728
13671
569,63
56
6.0
13576
7013
20589
571,92
83
3. BELA KRAJINA
4.0
8901
4556
13457
560,71
71
2.0
4565
2351
6916
576,33
46
6.0
13466
6907
20373
565,92
117
4. ADRIA
3.0
6613
3487
10100
561,11
71
3.0
6643
3497
10140
563,33
52
6.0
13256
6984
20240
562,22
123
5. PIVKA 1
4.0
8937
4484
13421
559,21
91
2.0
4478
2174
6652
554,33
35
6.0
13415
6658
20073
557,58
126
6. SIJ ACRONI
3.0
6623
3035
9658
536,56
120
3.0
6730
3404
10134
563,00
96
6.0
13353
6439
19792
549,78
216
7. TRIGLAV 2
2.0
4426
2179
6605
550,42
44
4.0
8795
4384
13179
549,13
91
6.0
13221
6563
19784
549,56
135
8. HIDRO
3.0
6653
3348
10001
555,61
79
3.0
6583
3155
9738
541,00
66
6.0
13236
6503
19739
548,31
145
9. KRKA
4.0
8645
4176
12821
534,21
106
2.0
4480
2197
6677
556,42
42
6.0
13125
6373
19498
541,61
148
10. KOČEVJE
3.0
6658
3216
9874
548,56
72
3.0
6466
3108
9574
531,89
89
6.0
13124
6324
19448
540,22
161