Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD MOŠKI

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TABORSKA JAMA 1
Ljubljana
2 2 0 0 4 15.0 1.0
2. KOČEVJE
Kočevje
2 1 1 0 3 10.0 6.0
3. PIVKA 1
Pivka
2 1 0 1 2 9.0 7.0
4. BREST 1
Cerknica
2 1 0 1 2 9.0 7.0
5. BELA KRAJINA
Črnomelj
2 1 0 1 2 7.0 9.0
6. KRKA
Novo mesto
2 1 0 1 2 7.0 9.0
7. ADRIA
Koper
2 1 0 1 2 6.0 10.0
8. HIDRO
Medvode
2 0 1 1 1 7.0 9.0
9. TRIGLAV 2
Kranj
2 0 1 1 1 5.0 11.0
10. SIJ ACRONI
Jesenice
2 0 1 1 1 5.0 11.0
Rezultati (krog): 1 2
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 TABORSKA JAMA 1 ADRIA BEŽIGRAD 8.0 : 0.0 (3402 : 3327) 12.09.2020 16:00 8.0 : 0.0 (3402 : 3327) Pregled zapisnik .xls
1 BREST 1 SIJ ACRONI BREST (Cerknica) 7.0 : 1.0 (3520 : 3342) 12.09.2020 18:00 7.0 : 1.0 (3520 : 3342) Pregled zapisnik .xls
1 PIVKA 1 BELA KRAJINA KRPANOV DOM PIVKA 3.0 : 5.0 (3364 : 3377) 12.09.2020 17:00 3.0 : 5.0 (3364 : 3377) Pregled zapisnik .xls
1 TRIGLAV 2 KOČEVJE 4.0 : 4.0 (3254 : 3244) 12.09.2020 18:00 4.0 : 4.0 (3254 : 3244) Pregled zapisnik .xls
1 HIDRO KRKA HIDRO MEDVODE 3.0 : 5.0 (3279 : 3338) 12.09.2020 16:00 3.0 : 5.0 (3279 : 3338) Pregled zapisnik .xls
2 KOČEVJE BREST 1 GAJ (Kočevje) 6.0 : 2.0 (3296 : 3190) 19.09.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3296 : 3190) Pregled zapisnik .xls
2 SIJ ACRONI HIDRO PODMEŽAKLJA JESENICE 4.0 : 4.0 (3421 : 3391) 19.09.2020 15:00 4.0 : 4.0 (3421 : 3391) Pregled zapisnik .xls
2 ADRIA BELA KRAJINA ARENA BONIFIKA (Koper) 6.0 : 2.0 (3421 : 3261) 19.09.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3421 : 3261) Pregled zapisnik .xls
2 KRKA PIVKA 1 PORTOVAL NOVO MESTO 2.0 : 6.0 (3328 : 3361) 19.09.2020 17:00 2.0 : 6.0 (3328 : 3361) Pregled zapisnik .xls
2 TABORSKA JAMA 1 TRIGLAV 2 BEŽIGRAD 7.0 : 1.0 (3401 : 3238) 19.09.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3401 : 3238) Pregled zapisnik .xls
3 BELA KRAJINA KRKA 26.09.2020 17:00
3 SIJ ACRONI PIVKA 1 26.09.2020 15:00
3 TRIGLAV 2 ADRIA 26.09.2020 18:00
3 BREST 1 TABORSKA JAMA 1 26.09.2020 18:00
3 HIDRO KOČEVJE 26.09.2020 16:00
4 SIJ ACRONI BELA KRAJINA 03.10.2020 15:00
4 KOČEVJE PIVKA 1 03.10.2020 13:00
4 ADRIA KRKA 03.10.2020 17:00
4 TABORSKA JAMA 1 HIDRO 03.10.2020 16:00
4 TRIGLAV 2 BREST 1 03.10.2020 18:00
5 BREST 1 ADRIA 10.10.2020 18:00
5 BELA KRAJINA KOČEVJE 10.10.2020 17:00
5 HIDRO TRIGLAV 2 10.10.2020 16:00
5 PIVKA 1 TABORSKA JAMA 1 10.10.2020 17:00
5 KRKA SIJ ACRONI 10.10.2020 17:00
6 BREST 1 HIDRO 17.10.2020 18:00
6 ADRIA SIJ ACRONI 17.10.2020 17:00
6 KOČEVJE KRKA 17.10.2020 13:00
6 TABORSKA JAMA 1 BELA KRAJINA 17.10.2020 16:00
6 TRIGLAV 2 PIVKA 1 17.10.2020 18:00
7 SIJ ACRONI KOČEVJE 21.11.2020 15:00
7 PIVKA 1 BREST 1 21.11.2020 17:00
7 HIDRO ADRIA 21.11.2020 16:00
7 KRKA TABORSKA JAMA 1 21.11.2020 17:00
7 BELA KRAJINA TRIGLAV 2 21.11.2020 17:00
8 TABORSKA JAMA 1 SIJ ACRONI 28.11.2020 16:00
8 BREST 1 BELA KRAJINA 28.11.2020 18:00
8 HIDRO PIVKA 1 28.11.2020 16:00
8 ADRIA KOČEVJE 28.11.2020 17:00
8 TRIGLAV 2 KRKA 28.11.2020 18:00
9 SIJ ACRONI TRIGLAV 2 05.12.2020 15:00
9 KOČEVJE TABORSKA JAMA 1 05.12.2020 13:00
9 KRKA BREST 1 05.12.2020 17:00
9 PIVKA 1 ADRIA 05.12.2020 17:00
9 BELA KRAJINA HIDRO 05.12.2020 17:00
10 KOČEVJE TRIGLAV 2 16.01.2021 13:00
10 SIJ ACRONI BREST 1 16.01.2021 15:00
10 KRKA HIDRO 16.01.2021 17:00
10 ADRIA TABORSKA JAMA 1 16.01.2021 17:00
10 BELA KRAJINA PIVKA 1 16.01.2021 17:00
11 HIDRO SIJ ACRONI 23.01.2021 16:00
11 BREST 1 KOČEVJE 23.01.2021 18:00
11 TRIGLAV 2 TABORSKA JAMA 1 23.01.2021 18:00
11 BELA KRAJINA ADRIA 23.01.2021 17:00
11 PIVKA 1 KRKA 23.01.2021 17:00
12 ADRIA TRIGLAV 2 30.01.2021 17:00
12 TABORSKA JAMA 1 BREST 1 30.01.2021 16:00
12 KRKA BELA KRAJINA 30.01.2021 17:00
12 KOČEVJE HIDRO 30.01.2021 13:00
12 PIVKA 1 SIJ ACRONI 30.01.2021 15:00
13 BELA KRAJINA SIJ ACRONI 06.02.2021 17:00
13 KRKA ADRIA 06.02.2021 17:00
13 PIVKA 1 KOČEVJE 06.02.2021 17:00
13 HIDRO TABORSKA JAMA 1 06.02.2021 16:00
13 BREST 1 TRIGLAV 2 06.02.2021 18:00
14 TABORSKA JAMA 1 PIVKA 1 20.02.2021 16:00
14 TRIGLAV 2 HIDRO 20.02.2021 18:00
14 ADRIA BREST 1 20.02.2021 17:00
14 KOČEVJE BELA KRAJINA 20.02.2021 13:00
14 SIJ ACRONI KRKA 20.02.2021 15:00
15 BELA KRAJINA TABORSKA JAMA 1 27.02.2021 17:00
15 PIVKA 1 TRIGLAV 2 27.02.2021 17:00
15 HIDRO BREST 1 27.02.2021 16:00
15 KRKA KOČEVJE 27.02.2021 17:00
15 SIJ ACRONI ADRIA 27.02.2021 15:00
16 TRIGLAV 2 BELA KRAJINA 06.03.2021 18:00
16 TABORSKA JAMA 1 KRKA 06.03.2021 16:00
16 KOČEVJE SIJ ACRONI 06.03.2021 13:00
16 ADRIA HIDRO 06.03.2021 17:00
16 BREST 1 PIVKA 1 06.03.2021 18:00
17 KRKA TRIGLAV 2 13.03.2021 17:00
17 BELA KRAJINA BREST 1 13.03.2021 17:00
17 PIVKA 1 HIDRO 13.03.2021 17:00
17 KOČEVJE ADRIA 13.03.2021 17:00
17 SIJ ACRONI TABORSKA JAMA 1 13.03.2021 15:00
18 BREST 1 KRKA 20.03.2021 18:00
18 TRIGLAV 2 SIJ ACRONI 20.03.2021 18:00
18 TABORSKA JAMA 1 KOČEVJE 20.03.2021 16:00
18 ADRIA PIVKA 1 20.03.2021 17:00
18 HIDRO BELA KRAJINA 20.03.2021 16:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje

Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.