Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD ŽENSKE

1.B SLOVENSKA LIGA - ZAHOD ŽENSKE

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. OGRAJCA
Ljubljana
5 4 1 0 9 29.0 11.0
2. BELA KRAJINA
Črnomelj
5 4 1 0 9 28.0 12.0
3. TABORSKA JAMA
Ljubljana
5 3 2 0 8 26.5 13.5
4. KOČEVJE
Kočevje
6 3 0 3 6 24.0 24.0
5. CALCIT 2
Kamnik
4 2 0 2 4 18.0 14.0
6. BREST 2
Cerknica
5 2 0 3 4 16.0 24.0
7. GORICA
Nova Gorica
5 1 1 3 3 16.5 23.5
8. KRKA
Novo mesto
5 0 1 4 1 13.0 27.0
9. TREBNJE
Trebnje
4 0 0 4 0 5.0 27.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 GORICA BELA KRAJINA ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 2.0 : 6.0 (3077 : 3123) 12.09.2020 16:00 2.0 : 6.0 (3077 : 3123) Pregled zapisnik .xls
1 OGRAJCA KRKA MAKS PERC (Ljubljana) 5.0 : 3.0 (2988 : 2943) 12.09.2020 13:00 5.0 : 3.0 (2988 : 2943) Pregled zapisnik .xls
1 TREBNJE KOČEVJE PORTOVAL NOVO MESTO 3.0 : 5.0 (2840 : 2870) 12.09.2020 16:00 3.0 : 5.0 (2840 : 2870) Pregled zapisnik .xls
1 CALCIT 2 BREST 2 2.0 : 6.0 (2931 : 3029) 13.09.2020 10:00 2.0 : 6.0 (2931 : 3029) Pregled zapisnik .xls
2 BREST 2 OGRAJCA BREST (Cerknica) 2.0 : 6.0 (3048 : 3191) 18.09.2020 18:00 2.0 : 6.0 (3048 : 3191) Pregled zapisnik .xls
2 TABORSKA JAMA TREBNJE BEŽIGRAD 7.0 : 1.0 (3041 : 2835) 19.09.2020 13:00 7.0 : 1.0 (3041 : 2835) Pregled zapisnik .xls
2 KOČEVJE CALCIT 2 GAJ (Kočevje) 2.0 : 6.0 (2809 : 2906) 19.09.2020 17:00 2.0 : 6.0 (2809 : 2906) Pregled zapisnik .xls
2 KRKA GORICA PORTOVAL NOVO MESTO 4.0 : 4.0 (2993 : 3024) 19.09.2020 13:00 4.0 : 4.0 (2993 : 3024) Pregled zapisnik .xls
3 CALCIT 2 TABORSKA JAMA KAMNIK (Kamnik) 3.0 : 5.0 (3037 : 3064) 27.09.2020 10:00 3.0 : 5.0 (3037 : 3064) Pregled zapisnik .xls
3 BELA KRAJINA KRKA KANIŽARICA (Kanižarica) 6.0 : 2.0 (3154 : 3029) 26.09.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3154 : 3029) Pregled zapisnik .xls
3 OGRAJCA KOČEVJE MAKS PERC (Ljubljana) 6.0 : 2.0 (3035 : 2906) 26.09.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3035 : 2906) Pregled zapisnik .xls
3 GORICA BREST 2 ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 7.0 : 1.0 (3214 : 2963) 26.09.2020 16:00 7.0 : 1.0 (3214 : 2963) Pregled zapisnik .xls
4 KOČEVJE GORICA 6.0 : 2.0 (3002 : 2838) 03.10.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3002 : 2838) Pregled zapisnik .xls
4 TREBNJE CALCIT 2 PORTOVAL NOVO MESTO 1.0 : 7.0 (2966 : 3088) 03.10.2020 13:00 1.0 : 7.0 (2966 : 3088) Pregled zapisnik .xls
4 TABORSKA JAMA OGRAJCA 4.0 : 4.0 (3157 : 3202) 03.10.2020 13:00 4.0 : 4.0 (3157 : 3202) Pregled zapisnik .xls
4 BREST 2 BELA KRAJINA BREST (Cerknica) 2.0 : 6.0 (3060 : 3252) 02.10.2020 18:00 2.0 : 6.0 (3060 : 3252) Pregled zapisnik .xls
5 BELA KRAJINA KOČEVJE KANIŽARICA (Kanižarica) 6.0 : 2.0 (3134 : 2832) 10.10.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3134 : 2832) Pregled zapisnik .xls
5 KRKA BREST 2 PORTOVAL NOVO MESTO 3.0 : 5.0 (3101 : 3116) 10.10.2020 13:00 3.0 : 5.0 (3101 : 3116) Pregled zapisnik .xls
5 OGRAJCA TREBNJE MAKS PERC (Ljubljana) 8.0 : 0.0 (3107 : 2827) 10.10.2020 13:00 8.0 : 0.0 (3107 : 2827) Pregled zapisnik .xls
5 GORICA TABORSKA JAMA ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 1.5 : 6.5 (3158 : 3190) 10.10.2020 16:00 1.5 : 6.5 (3158 : 3190) Pregled zapisnik .xls
6 TABORSKA JAMA BELA KRAJINA BEŽIGRAD 4.0 : 4.0 (3100 : 3096) 17.10.2020 13:00 4.0 : 4.0 (3100 : 3096) Pregled zapisnik .xls
6 TREBNJE GORICA 17.10.2020 16:00
6 KOČEVJE KRKA GAJ (Kočevje) 7.0 : 1.0 (3006 : 2817) 17.10.2020 17:00 7.0 : 1.0 (3006 : 2817) Pregled zapisnik .xls
6 CALCIT 2 OGRAJCA 18.10.2020 10:00
7 BELA KRAJINA TREBNJE 07.11.2020 13:00
7 GORICA CALCIT 2 07.11.2020 16:00
7 KRKA TABORSKA JAMA 07.11.2020 13:00
7 BREST 2 KOČEVJE 06.11.2020 18:00
8 TABORSKA JAMA BREST 2 14.11.2020 13:00
8 TREBNJE KRKA 14.11.2020 16:00
8 OGRAJCA GORICA 14.11.2020 13:00
8 CALCIT 2 BELA KRAJINA 15.11.2020 10:00
9 KRKA CALCIT 2 21.11.2020 13:00
9 BELA KRAJINA OGRAJCA 21.11.2020 13:00
9 BREST 2 TREBNJE 20.11.2020 18:00
9 KOČEVJE TABORSKA JAMA 21.11.2020 17:00
10 KRKA OGRAJCA 16.01.2021 13:00
10 BREST 2 CALCIT 2 15.01.2021 18:00
10 BELA KRAJINA GORICA 16.01.2021 13:00
10 KOČEVJE TREBNJE 16.01.2021 17:00
11 TREBNJE TABORSKA JAMA 23.01.2021 16:00
11 GORICA KRKA 23.01.2021 16:00
11 OGRAJCA BREST 2 23.01.2021 13:00
11 CALCIT 2 KOČEVJE 24.01.2021 10:00
12 BREST 2 GORICA 29.01.2021 18:00
12 TABORSKA JAMA CALCIT 2 30.01.2021 13:00
12 KRKA BELA KRAJINA 30.01.2021 13:00
12 KOČEVJE OGRAJCA 30.01.2021 17:00
13 CALCIT 2 TREBNJE 07.02.2021 10:00
13 BELA KRAJINA BREST 2 06.02.2021 13:00
13 GORICA KOČEVJE 06.02.2021 16:00
13 OGRAJCA TABORSKA JAMA 06.02.2021 13:00
14 TREBNJE OGRAJCA 20.02.2021 16:00
14 BREST 2 KRKA 19.02.2021 18:00
14 TABORSKA JAMA GORICA 20.02.2021 13:00
14 KOČEVJE BELA KRAJINA 20.02.2021 17:00
15 GORICA TREBNJE 27.02.2021 16:00
15 KRKA KOČEVJE 27.02.2021 13:00
15 BELA KRAJINA TABORSKA JAMA 27.02.2021 13:00
15 OGRAJCA CALCIT 2 27.02.2021 13:00
16 KOČEVJE BREST 2 06.03.2021 17:00
16 CALCIT 2 GORICA 07.03.2021 10:00
16 TREBNJE BELA KRAJINA 06.03.2021 16:00
16 TABORSKA JAMA KRKA 06.03.2021 13:00
17 BELA KRAJINA CALCIT 2 13.03.2021 13:00
17 GORICA OGRAJCA 13.03.2021 16:00
17 KRKA TREBNJE 13.03.2021 13:00
17 BREST 2 TABORSKA JAMA 12.03.2021 18:00
18 TABORSKA JAMA KOČEVJE 20.03.2021 13:00
18 CALCIT 2 KRKA 21.03.2021 10:00
18 TREBNJE BREST 2 20.03.2021 16:00
18 OGRAJCA BELA KRAJINA 20.03.2021 13:00
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. TINA MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
3,0
1674
577,00
2251,00
562,75
2. ANJA FORŠTNARIČ
KK LJUBLJANA
2,0
1133
543,00
1676,00
558,67
3. CVETKA LAMUT
KK BELA KRAJINA
3,0
1636
535,50
2171,50
542,88
4. JOŽICA BIRKELBACH
KK BELA KRAJINA
3,0
1644
524,50
2168,50
542,13
5. NIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1101
525,33
1626,33
542,11
6. NEVA TAŠKAR
KK LJUBLJANA
2,0
1074
525,33
1599,33
533,11
7. IRENA PROSEN
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1071
517,00
1588,00
529,33
8. ANA LJUBENKO
KK BELA KRAJINA
3,0
1580
533,00
2113,00
528,25
9. TARA LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1059
521,67
1580,67
526,89
10. ŠPELA AHAČIČ
KK LJUBLJANA
1,0
539
513,00
1052,00
526,00
11. SONJA PAVLIČ
KD KRKA
3,0
1555
540,00
2095,00
523,75
12. ANDREJA TAŠKAR
KK LJUBLJANA
2,0
1080
485,33
1565,33
521,78
13. POLONA ARKO
KK KOČEVJE
3,0
1587
498,33
2085,33
521,33
14. DANKA DAMJANOVIČ
KK GORICA
2,0
1016
546,67
1562,67
520,89
15. SILVA ZUPANČIČ
KK TREBNJE
2,0
1023
539,00
1562,00
520,67
16. DANICA SUŠNIK
KK LJUBLJANA
2,0
1056
503,00
1559,00
519,67
17. VESNA DRAGOLIČ
KK BREST
3,0
1557
515,00
2072,00
518,00
18. ANJA MIŠKOVIČ
KK GORICA
2,0
1027
524,33
1551,33
517,11
19. LIDIJA PIRMAN
KK KAMNIK
2,0
1035
516,00
1551,00
517,00
20. TATJANA VOLF
KK LJUBLJANA
2,0
1030
520,33
1550,33
516,78
21. BEJZI ŠTURM
KK GORICA
1,0
480
550,00
1030,00
515,00
22. LEA DRNOVŠEK
KK KAMNIK
2,0
1023
522,00
1545,00
515,00
23. NEŽA ZIGMUND
KK BREST
3,0
1550
506,00
2056,00
514,00
24. TATJANA HACE
KK KAMNIK
1,9
1006
499,50
1505,50
513,82
25. MONIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
508
518,67
1026,67
513,33
26. MARIJA RAVNIKAR
KK KAMNIK
2,0
1048
491,50
1539,50
513,17
27. MOJCA PREGLAU
ŠD TABORSKA JAMA
1,7
867
522,00
1389,00
512,55
28. ALENKA MIKLAVČIČ
KD KRKA
3,0
1521
526,00
2047,00
511,75
29. BARBARA KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1035
498,86
1533,86
511,29
30. ŠTEFKA FLERIN
KK KAMNIK
1,0
501
512,00
1013,00
506,50
31. ROZI FLISAR
KK TREBNJE
2,0
985
533,00
1518,00
506,00
32. MARTINA ČERNIGOJ
KK GORICA
2,0
989
522,29
1511,29
503,76
33. AJDA ULE
KK BREST
3,0
1505
503,00
2008,00
502,00
34. MATEJA KRALJIČ
KK KOČEVJE
3,0
1469
531,33
2000,33
500,08
35. KSENIJA PEZDIRC
KK BELA KRAJINA
2,0
1018
480,50
1498,50
499,50
36. SONJA MOVRIN
KK KOČEVJE
3,0
1475
518,33
1993,33
498,33
37. LAURA PAVLIN
KD KRKA
3,0
1459
508,50
1967,50
491,88
38. BRIGITA JERNEJČIČ
KK BREST
3,0
1491
471,00
1962,00
490,50
39. MIROSLAVA STEGNE
KK BELA KRAJINA
3,0
1458
502,50
1960,50
490,13
40. EMA BAŠA
KD KRKA
2,0
949
521,00
1470,00
490,00
41. NIKA PROGAR
KK KAMNIK
1,1
504
507,50
1011,50
488,65
42. IRIS VENCELJ
KK TREBNJE
2,0
958
507,00
1465,00
488,33
43. DUŠA ČAHUK
KK KOČEVJE
3,0
1460
485,67
1945,67
486,42
44. MARINKA KOS
KD KRKA
3,0
1436
506,00
1942,00
485,50
45. ALEMKA ĆUBRILOVIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
1,0
482
488,80
970,80
485,40
46. SILVA UŠAJ
KK GORICA
2,0
918
530,00
1448,00
482,67
47. MILOJKA VELIŠČEK
KK GORICA
2,0
991
450,00
1441,00
480,33
48. TAJDA BAJT
KK BREST
1,5
720
0,00
720,00
480,00
49. MARJETA GLAS
KK KOČEVJE
2,0
962
460,00
1422,00
474,00
50. MARIJANA ŠALEHAR
KK TREBNJE
2,0
952
458,00
1410,00
470,00
51. SLAVKA PROSENIK
KD KRKA
2,0
930
463,00
1393,00
464,33
52. MONIKA KOPRIVC
KK KAMNIK
1,0
484
440,67
924,67
462,33
53. JOŽICA OVEN
KK LJUBLJANA
1,0
481
439,00
920,00
460,00
54. MILENA VEBER JARC
KK TREBNJE
1,5
664
482,50
1146,50
458,60
55. LJUBA BABNIK
KK KAMNIK
1,0
393
494,00
887,00
443,50
56. MAŠA MAJCEN
KK KOČEVJE
2,0
831
491,00
1322,00
440,67
57. JELKA OVEN
KK TREBNJE
2,0
872
449,00
1321,00
440,33
58. MOJCA NOVAK
KK KOČEVJE
2,0
824
430,00
1254,00
418,00
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. TINA MRŽLJAK
KK BELA KRAJINA
3,00
1674,00
558,00
2,00
1154,00
577,00
5,00
2828,00
565,60
2. ANJA FORŠTNARIČ
KK LJUBLJANA
2,00
1133,00
566,50
3,00
1629,00
543,00
5,00
2762,00
552,40
3. CVETKA LAMUT
KK BELA KRAJINA
3,00
1636,00
545,33
2,00
1071,00
535,50
5,00
2707,00
541,40
4. JOŽICA BIRKELBACH
KK BELA KRAJINA
3,00
1644,00
548,00
2,00
1049,00
524,50
5,00
2693,00
538,60
5. NIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1101,00
550,50
3,00
1576,00
525,33
5,00
2677,00
535,40
6. BEJZI ŠTURM
KK GORICA
1,00
480,00
480,00
3,00
1650,00
550,00
4,00
2130,00
532,50
7. DANKA DAMJANOVIČ
KK GORICA
2,00
1016,00
508,00
3,00
1640,00
546,67
5,00
2656,00
531,20
8. NEVA TAŠKAR
KK LJUBLJANA
2,00
1074,00
537,00
3,00
1576,00
525,33
5,00
2650,00
530,00
9. ANA LJUBENKO
KK BELA KRAJINA
3,00
1580,00
526,67
1,00
533,00
533,00
4,00
2113,00
528,25
10. SONJA PAVLIČ
KD KRKA
3,00
1555,00
518,33
2,00
1080,00
540,00
5,00
2635,00
527,00
11. ŠPELA AHAČIČ
KK LJUBLJANA
1,00
539,00
539,00
1,00
513,00
513,00
2,00
1052,00
526,00
12. SILVA ZUPANČIČ
KK TREBNJE
2,00
1023,00
511,50
2,00
1078,00
539,00
4,00
2101,00
525,25
13. TARA LAHOVEC
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1059,00
529,50
3,00
1565,00
521,67
5,00
2624,00
524,80
14. IRENA PROSEN
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1071,00
535,50
3,00
1551,00
517,00
5,00
2622,00
524,40
15. ANJA MIŠKOVIČ
KK GORICA
2,00
1027,00
513,50
3,00
1573,00
524,33
5,00
2600,00
520,00
16. TATJANA VOLF
KK LJUBLJANA
2,00
1030,00
515,00
3,00
1561,00
520,33
5,00
2591,00
518,20
17. VESNA DRAGOLIČ
KK BREST
3,00
1557,00
519,00
2,00
1030,00
515,00
5,00
2587,00
517,40
18. LIDIJA PIRMAN
KK KAMNIK
2,00
1035,00
517,50
1,00
516,00
516,00
3,00
1551,00
517,00
19. LEA DRNOVŠEK
KK KAMNIK
2,00
1023,00
511,50
2,00
1044,00
522,00
4,00
2067,00
516,75
20. MOJCA PREGLAU
ŠD TABORSKA JAMA
1,71
867,00
507,02
3,00
1566,00
522,00
4,71
2433,00
516,56
21. MONIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
508,00
508,00
3,00
1556,00
518,67
4,00
2064,00
516,00
22. ALENKA MIKLAVČIČ
KD KRKA
3,00
1521,00
507,00
2,00
1052,00
526,00
5,00
2573,00
514,60
23. NEŽA ZIGMUND
KK BREST
3,00
1550,00
516,67
1,00
506,00
506,00
4,00
2056,00
514,00
24. POLONA ARKO
KK KOČEVJE
3,00
1587,00
529,00
3,00
1495,00
498,33
6,00
3082,00
513,67
25. DANICA SUŠNIK
KK LJUBLJANA
2,00
1056,00
528,00
3,00
1509,00
503,00
5,00
2565,00
513,00
26. MATEJA KRALJIČ
KK KOČEVJE
3,00
1469,00
489,67
3,00
1594,00
531,33
6,00
3063,00
510,50
27. TATJANA HACE
KK KAMNIK
1,93
1006,00
521,24
2,00
999,00
499,50
3,93
2005,00
510,18
28. BARBARA KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1035,00
517,50
1,75
873,00
498,86
3,75
1908,00
508,80
29. MARIJA RAVNIKAR
KK KAMNIK
2,00
1048,00
524,00
2,00
983,00
491,50
4,00
2031,00
507,75
30. MARTINA ČERNIGOJ
KK GORICA
2,00
989,00
494,50
1,75
914,00
522,29
3,75
1903,00
507,47
31. ANDREJA TAŠKAR
KK LJUBLJANA
2,00
1080,00
540,00
3,00
1456,00
485,33
5,00
2536,00
507,20
32. ROZI FLISAR
KK TREBNJE
2,00
985,00
492,50
1,00
533,00
533,00
3,00
1518,00
506,00
33. SONJA MOVRIN
KK KOČEVJE
3,00
1475,00
491,67
3,00
1555,00
518,33
6,00
3030,00
505,00
34. ŠTEFKA FLERIN
KK KAMNIK
1,00
501,00
501,00
0,50
256,00
512,00
1,50
757,00
504,67
35. AJDA ULE
KK BREST
3,00
1505,00
501,67
2,00
1006,00
503,00
5,00
2511,00
502,20
36. SILVA UŠAJ
KK GORICA
2,00
918,00
459,00
3,00
1590,00
530,00
5,00
2508,00
501,60
37. LAURA PAVLIN
KD KRKA
3,00
1459,00
486,33
2,00
1017,00
508,50
5,00
2476,00
495,20
38. NIKA PROGAR
KK KAMNIK
1,07
504,00
471,03
2,00
1015,00
507,50
3,07
1519,00
494,79
39. KSENIJA PEZDIRC
KK BELA KRAJINA
2,00
1018,00
509,00
2,00
961,00
480,50
4,00
1979,00
494,75
40. IRIS VENCELJ
KK TREBNJE
2,00
958,00
479,00
2,00
1014,00
507,00
4,00
1972,00
493,00
41. MIROSLAVA STEGNE
KK BELA KRAJINA
3,00
1458,00
486,00
2,00
1005,00
502,50
5,00
2463,00
492,60
42. EMA BAŠA
KD KRKA
2,00
949,00
474,50
1,00
521,00
521,00
3,00
1470,00
490,00
43. MARINKA KOS
KD KRKA
3,00
1436,00
478,67
2,00
1012,00
506,00
5,00
2448,00
489,60
44. BRIGITA JERNEJČIČ
KK BREST
3,00
1491,00
497,00
2,00
942,00
471,00
5,00
2433,00
486,60
45. MILOJKA VELIŠČEK
KK GORICA
2,00
991,00
495,50
0,50
225,00
450,00
2,50
1216,00
486,40
46. DUŠA ČAHUK
KK KOČEVJE
3,00
1460,00
486,67
3,00
1457,00
485,67
6,00
2917,00
486,17
47. ALEMKA ĆUBRILOVIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
1,00
482,00
482,00
1,25
611,00
488,80
2,25
1093,00
485,78
48. TAJDA BAJT
KK BREST
1,50
720,00
480,00
0,00
0,00
NaN
1,50
720,00
480,00
49. MARJETA GLAS
KK KOČEVJE
2,00
962,00
481,00
2,50
1150,00
460,00
4,50
2112,00
469,33
50. MARIJANA ŠALEHAR
KK TREBNJE
2,00
952,00
476,00
2,00
916,00
458,00
4,00
1868,00
467,00
51. MILENA VEBER JARC
KK TREBNJE
1,50
664,00
442,67
2,00
965,00
482,50
3,50
1629,00
465,43
52. SLAVKA PROSENIK
KD KRKA
2,00
930,00
465,00
1,00
463,00
463,00
3,00
1393,00
464,33
53. JOŽICA OVEN
KK LJUBLJANA
1,00
481,00
481,00
1,00
439,00
439,00
2,00
920,00
460,00
54. MONIKA KOPRIVC
KK KAMNIK
1,00
484,00
484,00
1,50
661,00
440,67
2,50
1145,00
458,00
55. LJUBA BABNIK
KK KAMNIK
1,00
393,00
393,00
1,00
494,00
494,00
2,00
887,00
443,50
56. MAŠA MAJCEN
KK KOČEVJE
2,00
831,00
415,50
1,00
491,00
491,00
3,00
1322,00
440,67
57. JELKA OVEN
KK TREBNJE
2,00
872,00
436,00
1,00
449,00
449,00
3,00
1321,00
440,33
58. MOJCA NOVAK
KK KOČEVJE
2,00
824,00
412,00
2,50
1075,00
430,00
4,50
1899,00
422,00

NUŠA LESKOVEC
KK BREST
1,00
557,00
557,00
1,00
560,00
560,00
2,00
1117,00
558,50
TINA HREN
KK BREST
0,50
266,00
532,00
0,00
0,00
NaN
0,50
266,00
532,00
KRISTINA LOGAR
KK BREST
1,00
505,00
505,00
1,00
554,00
554,00
2,00
1059,00
529,50
VERA ČERNE
KK GORICA
0,25
96,00
384,00
2,00
1050,00
525,00
2,25
1146,00
509,33
TATJANA ŠVIGELJ
KK BREST
1,00
508,00
508,00
2,00
1008,00
504,00
3,00
1516,00
505,33
ALINA PETRINČIČ
KD KRKA
1,00
487,00
487,00
1,00
510,00
510,00
2,00
997,00
498,50
MARIJA KOLBEZEN
KK BELA KRAJINA
1,00
461,00
461,00
1,00
515,00
515,00
2,00
976,00
488,00
MAJA HREN
KK BREST
1,00
449,00
449,00
1,00
502,00
502,00
2,00
951,00
475,50
JOSIPA PETRIČEVIĆ
KD KRKA
1,00
452,00
452,00
0,00
0,00
NaN
1,00
452,00
452,00
INES CIVIDINI
ŠD TABORSKA JAMA
0,29
131,00
451,72
0,00
0,00
NaN
0,29
131,00
451,72
ANDREJA HLEDE
KK GORICA
0,75
345,00
460,00
0,75
298,00
397,33
1,50
643,00
428,67
STANKA ZALETELJ
KK TREBNJE
0,50
208,00
416,00
2,00
851,00
425,50
2,50
1059,00
423,60
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. BELA KRAJINA
3.0
6469
3002
9471
526,17
124
2.0
4304
1984
6288
524,00
103
5.0
10773
4986
15759
525,30
227
2. TABORSKA JAMA
2.0
4229
2025
6254
521,17
73
3.0
6355
2943
9298
516,56
115
5.0
10584
4968
15552
518,40
188
3. OGRAJCA
2.0
4385
2008
6393
532,75
68
3.0
6252
2878
9130
507,22
115
5.0
10637
4886
15523
517,43
183
4. GORICA
2.0
4076
1786
5862
488,50
117
3.0
6439
3010
9449
524,94
153
5.0
10515
4796
15311
510,37
270
5. BREST 2
3.0
6257
2851
9108
506,00
136
2.0
4231
1877
6108
509,00
111
5.0
10488
4728
15216
507,20
247
6. CALCIT 2
2.0
4142
1852
5994
499,50
120
2.0
4144
1824
5968
497,33
105
4.0
8286
3676
11962
498,42
225
7. KRKA
3.0
6155
2634
8789
488,28
184
2.0
4266
1828
6094
507,83
121
5.0
10421
4462
14883
496,10
305
8. KOČEVJE
3.0
6136
2472
8608
478,22
213
3.0
6011
2806
8817
489,83
145
6.0
12147
5278
17425
484,03
358
9. TREBNJE
2.0
3998
1664
5662
471,83
124
2.0
4016
1790
5806
483,83
127
4.0
8014
3454
11468
477,83
251