Liga: 2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Ženske

2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Ženske

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TABORSKA JAMA
Ljubljana
10 9 0 1 18 53.0 27.0
2. GORICA
Nova Gorica
10 7 0 3 14 48.0 32.0
3. VODNJAK
Novo mesto
10 4 0 6 8 40.5 39.5
4. KOČEVJE
Kočevje
10 4 0 6 8 40.0 40.0
5. CALCIT II.
Kamnik
10 3 0 7 6 30.5 49.5
6. BREST
Cerknica
10 3 0 7 6 28.0 52.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 GORICA CALCIT II. ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 6.0 : 2.0 (3166 : 2998) 12.10.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3166 : 2998) Pregled zapisnik .xls
1 BREST VODNJAK BREST (Cerknica) 2.0 : 6.0 (3051 : 3111) 11.10.2019 17:30 2.0 : 6.0 (3051 : 3111) Pregled zapisnik .xls
1 KOČEVJE TABORSKA JAMA GAJ (Kočevje) 3.0 : 5.0 (2959 : 3019) 12.10.2019 13:00 3.0 : 5.0 (2959 : 3019) Pregled zapisnik .xls
2 BREST GORICA BREST (Cerknica) 1.0 : 7.0 (3125 : 3299) 16.10.2019 17:30 1.0 : 7.0 (3125 : 3299) Pregled zapisnik .xls
2 VODNJAK TABORSKA JAMA VODNJAK NOVO MESTO 3.0 : 5.0 (3095 : 3120) 19.10.2019 10:00 3.0 : 5.0 (3095 : 3120) Pregled zapisnik .xls
2 CALCIT II. KOČEVJE KAMNIK (Kamnik) 6.0 : 2.0 (3113 : 2929) 20.10.2019 10:00 6.0 : 2.0 (3113 : 2929) Pregled zapisnik .xls
3 GORICA VODNJAK ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 5.0 : 3.0 (3179 : 3091) 26.10.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3179 : 3091) Pregled zapisnik .xls
3 KOČEVJE BREST GAJ (Kočevje) 6.0 : 2.0 (2989 : 2930) 26.10.2019 13:00 6.0 : 2.0 (2989 : 2930) Pregled zapisnik .xls
3 TABORSKA JAMA CALCIT II. BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3050 : 2991) 25.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3050 : 2991) Pregled zapisnik .xls
4 BREST TABORSKA JAMA BREST (Cerknica) 3.0 : 5.0 (3207 : 3227) 08.11.2019 17:30 3.0 : 5.0 (3207 : 3227) Pregled zapisnik .xls
4 GORICA KOČEVJE ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 6.0 : 2.0 (3113 : 2527) 09.11.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3113 : 2527) Pregled zapisnik .xls
4 VODNJAK CALCIT II. VODNJAK NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3154 : 2938) 09.11.2019 10:00 7.0 : 1.0 (3154 : 2938) Pregled zapisnik .xls
5 CALCIT II. BREST KAMNIK (Kamnik) 3.0 : 5.0 (2990 : 2999) 24.11.2019 09:00 3.0 : 5.0 (2990 : 2999) Pregled zapisnik .xls
5 TABORSKA JAMA GORICA BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3074 : 2964) 22.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3074 : 2964) Pregled zapisnik .xls
5 KOČEVJE VODNJAK GAJ (Kočevje) 7.0 : 1.0 (2973 : 2656) 23.11.2019 13:00 7.0 : 1.0 (2973 : 2656) Pregled zapisnik .xls
6 VODNJAK BREST VODNJAK NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3063 : 2988) 18.01.2020 10:00 7.0 : 1.0 (3063 : 2988) Pregled zapisnik .xls
6 CALCIT II. GORICA KAMNIK (Kamnik) 5.0 : 3.0 (3031 : 3026) 19.01.2020 10:00 5.0 : 3.0 (3031 : 3026) Pregled zapisnik .xls
6 TABORSKA JAMA KOČEVJE BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3174 : 2909) 17.01.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3174 : 2909) Pregled zapisnik .xls
7 TABORSKA JAMA VODNJAK BEŽIGRAD 5.0 : 3.0 (3149 : 3075) 24.01.2020 17:00 5.0 : 3.0 (3149 : 3075) Pregled zapisnik .xls
7 GORICA BREST ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 6.0 : 2.0 (3132 : 2989) 25.01.2020 14:30 6.0 : 2.0 (3132 : 2989) Pregled zapisnik .xls
7 KOČEVJE CALCIT II. GAJ (Kočevje) 8.0 : 0.0 (3005 : 2657) 25.01.2020 13:00 8.0 : 0.0 (3005 : 2657) Pregled zapisnik .xls
8 VODNJAK GORICA VODNJAK NOVO MESTO 3.0 : 5.0 (3063 : 3046) 08.02.2020 10:00 3.0 : 5.0 (3063 : 3046) Pregled zapisnik .xls
8 CALCIT II. TABORSKA JAMA KAMNIK (Kamnik) 1.0 : 7.0 (2916 : 3106) 09.02.2020 10:00 1.0 : 7.0 (2916 : 3106) Pregled zapisnik .xls
8 BREST KOČEVJE BREST (Cerknica) 5.0 : 3.0 (3147 : 3143) 07.02.2020 17:30 5.0 : 3.0 (3147 : 3143) Pregled zapisnik .xls
9 CALCIT II. VODNJAK KAMNIK (Kamnik) 7.5 : 0.5 (3055 : 2867) 01.03.2020 10:00 7.5 : 0.5 (3055 : 2867) Pregled zapisnik .xls
9 KOČEVJE GORICA GAJ (Kočevje) 6.0 : 2.0 (3058 : 2845) 29.02.2020 13:00 6.0 : 2.0 (3058 : 2845) Pregled zapisnik .xls
9 TABORSKA JAMA BREST BEŽIGRAD 6.0 : 2.0 (3135 : 3077) 28.02.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3135 : 3077) Pregled zapisnik .xls
10 GORICA TABORSKA JAMA ŠPORTNI PARK (Nova Gorica) 6.0 : 2.0 (3228 : 3028) 06.06.2020 14:30 6.0 : 2.0 (3228 : 3028) Pregled zapisnik .xls
10 BREST CALCIT II. BREST (Cerknica) 5.0 : 3.0 (3094 : 3086) 05.06.2020 17:30 5.0 : 3.0 (3094 : 3086) Pregled zapisnik .xls
10 VODNJAK KOČEVJE VODNJAK NOVO MESTO 7.0 : 1.0 (3050 : 2925) 06.06.2020 10:00 7.0 : 1.0 (3050 : 2925) Pregled zapisnik .xls
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. MONIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
4,0
2222
531,00
2753,00
550,60
2. IRENA PROSEN
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2687
529,80
3216,80
536,13
3. TINA SEVNŠEK
KK KOČEVJE
5,0
2629
545,05
3174,05
529,01
4. RENATA KORELC
KD VODNJAK
5,0
2618
535,60
3153,60
525,60
5. SONJA MOVRIN
KK KOČEVJE
5,0
2628
514,80
3142,80
523,80
6. AJDA ULE
KK BREST
3,0
1564
510,50
2074,50
518,63
7. ANJA MIŠKOVIČ
KK GORICA
5,0
2587
522,22
3109,22
518,20
8. BEJZI ŠTURM
KK GORICA
4,0
2026
561,50
2587,50
517,50
9. VERA ČERNE
KK GORICA
5,0
2577
527,60
3104,60
517,43
10. POLONA ARKO
KK KOČEVJE
4,0
2066
516,84
2582,84
516,57
11. TATJANA ŠVIGELJ
KK BREST
4,0
2066
514,74
2580,74
516,15
12. VESNA DRAGOLIČ
KK BREST
5,0
2557
534,00
3091,00
515,17
13. ALEMKA ĆUBRILOVIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2573
516,40
3089,40
514,90
14. MARTINA ČERNIGOJ
KK GORICA
5,0
2573
508,00
3081,00
513,50
15. TATJANA HACE
KK KAMNIK
4,0
2056
510,39
2566,39
513,28
16. TAMARA PEVEC
KK KAMNIK
3,0
1517
534,00
2051,00
512,75
17. BRIGITA JERNEJČIČ
KK BREST
3,0
1539
510,60
2049,60
512,40
18. DANKA DAMJANOVIČ
KK GORICA
5,0
2528
541,50
3069,50
511,58
19. DUŠA ČAHUK
KK KOČEVJE
4,5
2288
515,60
2803,60
509,75
20. MILKA DULAR
KD VODNJAK
4,0
2010
519,80
2529,80
505,96
21. MARTINA HORVAT
KD VODNJAK
5,0
2512
518,40
3030,40
505,07
22. NIKA PROGAR
KK KAMNIK
3,0
1516
487,33
2003,33
500,83
23. MARIJA RAVNIKAR
KK KAMNIK
5,0
2507
497,60
3004,60
500,77
24. ŠPELA BEČAJ
KK BREST
3,0
1495
508,00
2003,00
500,75
25. MILOJKA VELIŠČEK
KK GORICA
2,5
1252
500,50
1752,50
500,71
26. BARBARA KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
5,0
2494
506,00
3000,00
500,00
27. KRISTINA LOGAR
KK BREST
4,0
1959
538,33
2497,33
499,47
28. ŠTEFKA FLERIN
KK KAMNIK
5,0
2462
526,40
2988,40
498,07
29. MARIJA ČEFARIN
KD VODNJAK
5,0
2448
514,25
2962,25
493,71
30. LARA ŠUŠTAR
KK KAMNIK
4,0
1970
479,28
2449,28
489,86
31. PETRA ŽAGAR
KK KOČEVJE
4,0
1968
473,71
2441,71
488,34
32. INES CIVIDINI
ŠD TABORSKA JAMA
2,5
1228
480,00
1708,00
488,00
33. KRISTINA MEKE
ŠD TABORSKA JAMA
4,5
2177
493,20
2670,20
485,49
34. IVA FURLAN
KK GORICA
3,0
1423
509,43
1932,43
483,11
35. DAMJANA JERMAN
KD VODNJAK
5,0
2380
508,00
2888,00
481,33
36. NEŽA ZIGMUND
KK BREST
3,0
1442
483,20
1925,20
481,30
37. ANICA MOHAR
KD VODNJAK
5,0
2359
496,25
2855,25
475,88
38. MOJCA NOVAK
KK KOČEVJE
2,5
1095
404,57
1499,57
428,45
39. MAŠA MAJCEN
KK KOČEVJE
5,0
1759
453,45
2212,45
368,74
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MONIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
4,00
2222,00
555,50
5,00
2655,00
531,00
9,00
4877,00
541,89
2. TINA SEVNŠEK
KK KOČEVJE
5,00
2629,00
525,80
4,75
2589,00
545,05
9,75
5218,00
535,18
3. BEJZI ŠTURM
KK GORICA
4,00
2026,00
506,50
4,00
2246,00
561,50
8,00
4272,00
534,00
4. IRENA PROSEN
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2687,00
537,40
5,00
2649,00
529,80
10,00
5336,00
533,60
5. RENATA KORELC
KD VODNJAK
5,00
2618,00
523,60
5,00
2678,00
535,60
10,00
5296,00
529,60
6. VESNA DRAGOLIČ
KK BREST
5,00
2557,00
511,40
5,00
2670,00
534,00
10,00
5227,00
522,70
7. DANKA DAMJANOVIČ
KK GORICA
5,00
2528,00
505,60
4,00
2166,00
541,50
9,00
4694,00
521,56
8. VERA ČERNE
KK GORICA
5,00
2577,00
515,40
5,00
2638,00
527,60
10,00
5215,00
521,50
9. SONJA MOVRIN
KK KOČEVJE
5,00
2628,00
525,60
5,00
2574,00
514,80
10,00
5202,00
520,20
10. ANJA MIŠKOVIČ
KK GORICA
5,00
2587,00
517,40
4,50
2350,00
522,22
9,50
4937,00
519,68
11. TAMARA PEVEC
KK KAMNIK
3,00
1517,00
505,67
2,00
1068,00
534,00
5,00
2585,00
517,00
12. AJDA ULE
KK BREST
3,00
1564,00
521,33
2,00
1021,00
510,50
5,00
2585,00
517,00
13. POLONA ARKO
KK KOČEVJE
4,00
2066,00
516,50
4,75
2455,00
516,84
8,75
4521,00
516,69
14. TATJANA ŠVIGELJ
KK BREST
4,00
2066,00
516,50
4,75
2445,00
514,74
8,75
4511,00
515,54
15. ALEMKA ĆUBRILOVIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2573,00
514,60
5,00
2582,00
516,40
10,00
5155,00
515,50
16. MARTINA ČERNIGOJ
KK GORICA
5,00
2573,00
514,60
2,00
1016,00
508,00
7,00
3589,00
512,71
17. TATJANA HACE
KK KAMNIK
4,00
2056,00
514,00
3,56
1817,00
510,39
7,56
3873,00
512,30
18. DUŠA ČAHUK
KK KOČEVJE
4,50
2288,00
508,44
5,00
2578,00
515,60
9,50
4866,00
512,21
19. MILKA DULAR
KD VODNJAK
4,00
2010,00
502,50
5,00
2599,00
519,80
9,00
4609,00
512,11
20. BRIGITA JERNEJČIČ
KK BREST
3,00
1539,00
513,00
5,00
2553,00
510,60
8,00
4092,00
511,50
21. KRISTINA LOGAR
KK BREST
4,00
1959,00
489,75
3,00
1615,00
538,33
7,00
3574,00
510,57
22. MARTINA HORVAT
KD VODNJAK
5,00
2512,00
502,40
5,00
2592,00
518,40
10,00
5104,00
510,40
23. ŠTEFKA FLERIN
KK KAMNIK
5,00
2462,00
492,40
5,00
2632,00
526,40
10,00
5094,00
509,40
24. ŠPELA BEČAJ
KK BREST
3,00
1495,00
498,33
4,00
2032,00
508,00
7,00
3527,00
503,86
25. BARBARA KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
5,00
2494,00
498,80
5,00
2530,00
506,00
10,00
5024,00
502,40
26. MILOJKA VELIŠČEK
KK GORICA
2,50
1252,00
500,80
2,00
1001,00
500,50
4,50
2253,00
500,67
27. MARIJA ČEFARIN
KD VODNJAK
5,00
2448,00
489,60
4,00
2057,00
514,25
9,00
4505,00
500,56
28. MARIJA RAVNIKAR
KK KAMNIK
5,00
2507,00
501,40
5,00
2488,00
497,60
10,00
4995,00
499,50
29. NIKA PROGAR
KK KAMNIK
3,00
1516,00
505,33
4,50
2193,00
487,33
7,50
3709,00
494,53
30. IVA FURLAN
KK GORICA
3,00
1423,00
474,33
3,50
1783,00
509,43
6,50
3206,00
493,23
31. DAMJANA JERMAN
KD VODNJAK
5,00
2380,00
476,00
5,00
2540,00
508,00
10,00
4920,00
492,00
32. KRISTINA MEKE
ŠD TABORSKA JAMA
4,50
2177,00
483,78
5,00
2466,00
493,20
9,50
4643,00
488,74
33. INES CIVIDINI
ŠD TABORSKA JAMA
2,50
1228,00
491,20
1,00
480,00
480,00
3,50
1708,00
488,00
34. LARA ŠUŠTAR
KK KAMNIK
4,00
1970,00
492,50
4,44
2128,00
479,28
8,44
4098,00
485,55
35. PETRA ŽAGAR
KK KOČEVJE
4,00
1968,00
492,00
3,50
1658,00
473,71
7,50
3626,00
483,47
36. ANICA MOHAR
KD VODNJAK
5,00
2359,00
471,80
4,00
1985,00
496,25
9,00
4344,00
482,67
37. NEŽA ZIGMUND
KK BREST
3,00
1442,00
480,67
1,25
604,00
483,20
4,25
2046,00
481,41
38. MOJCA NOVAK
KK KOČEVJE
2,50
1095,00
438,00
1,75
708,00
404,57
4,25
1803,00
424,24
39. MAŠA MAJCEN
KK KOČEVJE
5,00
1759,00
351,80
2,75
1247,00
453,45
7,75
3006,00
387,87

MOJCA PREGLAU
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1094,00
547,00
4,00
2220,00
555,00
6,00
3314,00
552,33
NUŠA LESKOVEC
KK BREST
2,00
981,00
490,50
5,00
2684,00
536,80
7,00
3665,00
523,57
SILVA UŠAJ
KK GORICA
0,50
214,00
428,00
5,00
2618,00
523,60
5,50
2832,00
514,91
IRENA KOPAČ
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1025,00
512,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1025,00
512,50
MAJA HREN
KK BREST
1,00
500,00
500,00
0,00
0,00
NaN
1,00
500,00
500,00
LIDIJA BUČAR
KD VODNJAK
1,00
473,00
473,00
0,00
0,00
NaN
1,00
473,00
473,00
MONIKA KOPRIVC
KK KAMNIK
1,00
429,00
429,00
2,00
988,00
494,00
3,00
1417,00
472,33
JANJA ŽUPANČIČ
KK KAMNIK
1,00
452,00
452,00
2,00
943,00
471,50
3,00
1395,00
465,00
LJUBA BABNIK
KK KAMNIK
2,00
909,00
454,50
0,00
0,00
NaN
2,00
909,00
454,50
TAJDA BAJT
KK BREST
2,00
880,00
440,00
0,00
0,00
NaN
2,00
880,00
440,00
VALERIJA HANZIR
KK KAMNIK
2,00
852,00
426,00
0,00
0,00
NaN
2,00
852,00
426,00
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. TABORSKA JAMA
5.0
10791
4709
15500
516,67
267
5.0
10678
4904
15582
519,40
208
10.0
21469
9613
31082
518,03
475
2. GORICA
5.0
10507
4673
15180
506,00
249
5.0
10847
4971
15818
527,27
206
10.0
21354
9644
30998
516,63
455
3. BREST
5.0
10430
4553
14983
499,43
285
5.0
10831
4793
15624
520,80
270
10.0
21261
9346
30607
510,12
555
4. VODNJAK
5.0
10359
4441
14800
493,33
319
5.0
10620
4805
15425
514,17
235
10.0
20979
9246
30225
503,75
554
5. CALCIT II.
5.0
10361
4309
14670
489,00
333
5.0
10320
4785
15105
503,50
258
10.0
20681
9094
29775
496,25
591
6. KOČEVJE
5.0
10020
4413
14433
481,10
307
5.0
10184
4800
14984
499,47
241
10.0
20204
9213
29417
490,28
548