Liga: 2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Ženske

2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Ženske

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. TABORSKA JAMA
Ljubljana
6 6 0 0 12 33.0 15.0
2. GORICA
Nova Gorica
6 4 0 2 8 29.0 19.0
3. VODNJAK
Novo mesto
6 3 0 3 6 27.0 21.0
4. KOČEVJE
Kočevje
6 2 0 4 4 22.0 26.0
5. CALCIT II.
Kamnik
6 2 0 4 4 19.0 29.0
6. BREST
Cerknica
6 1 0 5 2 14.0 34.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5 6
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 GORICA CALCIT II. 6.0 : 2.0 (3166 : 2998) 12.10.2019 16:00 6.0 : 2.0 (3166 : 2998) Pregled
1 BREST VODNJAK 2.0 : 6.0 (3051 : 3111) 11.10.2019 17:30 2.0 : 6.0 (3051 : 3111) Pregled
1 KOČEVJE TABORSKA JAMA 3.0 : 5.0 (2959 : 3019) 12.10.2019 13:00 3.0 : 5.0 (2959 : 3019) Pregled
2 VODNJAK TABORSKA JAMA 3.0 : 5.0 (3095 : 3120) 19.10.2019 10:00 3.0 : 5.0 (3095 : 3120) Pregled
2 CALCIT II. KOČEVJE 6.0 : 2.0 (3113 : 2929) 20.10.2019 10:00 6.0 : 2.0 (3113 : 2929) Pregled
2 BREST GORICA 1.0 : 7.0 (3125 : 3299) 16.10.2019 17:30 1.0 : 7.0 (3125 : 3299) Pregled
3 TABORSKA JAMA CALCIT II. 6.0 : 2.0 (3050 : 2991) 25.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3050 : 2991) Pregled
3 GORICA VODNJAK 5.0 : 3.0 (3179 : 3091) 26.10.2019 16:00 5.0 : 3.0 (3179 : 3091) Pregled
3 KOČEVJE BREST 6.0 : 2.0 (2989 : 2930) 26.10.2019 13:00 6.0 : 2.0 (2989 : 2930) Pregled
4 VODNJAK CALCIT II. 7.0 : 1.0 (3154 : 2938) 09.11.2019 10:00 7.0 : 1.0 (3154 : 2938) Pregled
4 GORICA KOČEVJE 6.0 : 2.0 (3113 : 2527) 09.11.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3113 : 2527) Pregled
4 BREST TABORSKA JAMA 3.0 : 5.0 (3207 : 3227) 08.11.2019 17:30 3.0 : 5.0 (3207 : 3227) Pregled
5 TABORSKA JAMA GORICA 6.0 : 2.0 (3074 : 2964) 22.11.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3074 : 2964) Pregled
5 KOČEVJE VODNJAK 7.0 : 1.0 (2973 : 2656) 23.11.2019 13:00 7.0 : 1.0 (2973 : 2656) Pregled
5 CALCIT II. BREST 3.0 : 5.0 (2990 : 2999) 24.11.2019 09:00 3.0 : 5.0 (2990 : 2999) Pregled
6 CALCIT II. GORICA 5.0 : 3.0 (3031 : 3026) 19.01.2020 10:00 5.0 : 3.0 (3031 : 3026) Pregled
6 VODNJAK BREST 7.0 : 1.0 (3063 : 2988) 18.01.2020 10:00 7.0 : 1.0 (3063 : 2988) Pregled
6 TABORSKA JAMA KOČEVJE 6.0 : 2.0 (3174 : 2909) 17.01.2020 17:00 6.0 : 2.0 (3174 : 2909) Pregled
7 GORICA BREST 25.01.2020 14:30
7 KOČEVJE CALCIT II. 25.01.2020 13:00
7 TABORSKA JAMA VODNJAK 24.01.2020 17:00
8 CALCIT II. TABORSKA JAMA 09.02.2020 10:00
8 BREST KOČEVJE 07.02.2020 17:30
8 VODNJAK GORICA 08.02.2020 10:00
9 TABORSKA JAMA BREST 28.02.2020 01:00
9 CALCIT II. VODNJAK 01.03.2020 10:00
9 KOČEVJE GORICA 29.02.2020 13:00
10 VODNJAK KOČEVJE 21.03.2020 10:00
10 GORICA TABORSKA JAMA 21.03.2020 14:30
10 BREST CALCIT II. 20.03.2020 17:30
Ime in priimek
Klub
Št. nastopi v gosteh
Skupaj v gosteh
Povprečje doma
Skupaj
Povprečje
1. MONIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1661
531,00
2192,00
548,00
2. IRENA PROSEN
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1627
540,33
2167,33
541,83
3. BEJZI ŠTURM
KK GORICA
3,0
1612
544,50
2156,50
539,13
4. TATJANA HACE
KK KAMNIK
2,0
1086
510,16
1596,16
532,05
5. RENATA KORELC
KD VODNJAK
3,0
1585
543,00
2128,00
532,00
6. ALEMKA ĆUBRILOVIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1595
509,00
2104,00
526,00
7. MARTINA HORVAT
KD VODNJAK
3,0
1551
530,00
2081,00
520,25
8. SONJA MOVRIN
KK KOČEVJE
3,0
1567
509,00
2076,00
519,00
9. DANKA DAMJANOVIČ
KK GORICA
3,0
1530
538,00
2068,00
517,00
10. AJDA ULE
KK BREST
2,0
1033
0,00
1033,00
516,50
11. POLONA ARKO
KK KOČEVJE
2,0
1036
512,33
1548,33
516,11
12. ANJA MIŠKOVIČ
KK GORICA
3,0
1536
527,67
2063,67
515,92
13. VERA ČERNE
KK GORICA
3,0
1531
532,00
2063,00
515,75
14. MILOJKA VELIŠČEK
KK GORICA
1,5
788
498,00
1286,00
514,40
15. TINA SEVNŠEK
KK KOČEVJE
3,0
1510
546,00
2056,00
514,00
16. TAMARA PEVEC
KK KAMNIK
3,0
1517
534,00
2051,00
512,75
17. IRENA KOPAČ
ŠD TABORSKA JAMA
2,0
1025
0,00
1025,00
512,50
18. MARTINA ČERNIGOJ
KK GORICA
3,0
1549
495,00
2044,00
511,00
19. NUŠA LESKOVEC
KK BREST
2,0
981
551,67
1532,67
510,89
20. VESNA DRAGOLIČ
KK BREST
3,0
1508
528,33
2036,33
509,08
21. DUŠA ČAHUK
KK KOČEVJE
2,5
1257
519,00
1776,00
507,43
22. TATJANA ŠVIGELJ
KK BREST
3,0
1512
515,64
2027,64
506,91
23. IVA FURLAN
KK GORICA
1,5
743
517,33
1260,33
504,13
24. ŠTEFKA FLERIN
KK KAMNIK
3,0
1483
531,33
2014,33
503,58
25. PETRA ŽAGAR
KK KOČEVJE
2,0
1031
477,50
1508,50
502,83
26. MARIJA RAVNIKAR
KK KAMNIK
3,0
1513
487,00
2000,00
500,00
27. MILKA DULAR
KD VODNJAK
3,0
1478
517,67
1995,67
498,92
28. KRISTINA LOGAR
KK BREST
3,0
1439
555,20
1994,20
498,55
29. KRISTINA MEKE
ŠD TABORSKA JAMA
2,5
1238
492,33
1730,33
494,38
30. ŠPELA BEČAJ
KK BREST
2,0
979
502,33
1481,33
493,78
31. INES CIVIDINI
ŠD TABORSKA JAMA
1,5
754
480,00
1234,00
493,60
32. BARBARA KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
3,0
1466
504,33
1970,33
492,58
33. NIKA PROGAR
KK KAMNIK
2,0
986
479,60
1465,60
488,53
34. MARIJA ČEFARIN
KD VODNJAK
3,0
1435
509,50
1944,50
486,13
35. ANICA MOHAR
KD VODNJAK
3,0
1441
502,00
1943,00
485,75
36. LARA ŠUŠTAR
KK KAMNIK
3,0
1433
474,59
1907,59
476,90
37. DAMJANA JERMAN
KD VODNJAK
3,0
1368
514,33
1882,33
470,58
38. NEŽA ZIGMUND
KK BREST
2,0
956
448,00
1404,00
468,00
39. LJUBA BABNIK
KK KAMNIK
2,0
909
0,00
909,00
454,50
40. MOJCA NOVAK
KK KOČEVJE
2,5
1095
392,00
1487,00
424,86
41. MAŠA MAJCEN
KK KOČEVJE
3,0
869
449,33
1318,33
329,58
Ime in priimek
Klub
Nastopi v gosteh
Nastop
Skupaj
Povprečje
Nastopi doma
Nastop
Skupaj
Povprečje
Vsi nastopi skupaj
Nastop
Skupaj
Povprečje
1. MONIKA BLAGOVIČ
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1661,00
553,67
3,00
1593,00
531,00
6,00
3254,00
542,33
2. IRENA PROSEN
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1627,00
542,33
3,00
1621,00
540,33
6,00
3248,00
541,33
3. BEJZI ŠTURM
KK GORICA
3,00
1612,00
537,33
2,00
1089,00
544,50
5,00
2701,00
540,20
4. RENATA KORELC
KD VODNJAK
3,00
1585,00
528,33
3,00
1629,00
543,00
6,00
3214,00
535,67
5. NUŠA LESKOVEC
KK BREST
2,00
981,00
490,50
3,00
1655,00
551,67
5,00
2636,00
527,20
6. TINA SEVNŠEK
KK KOČEVJE
3,00
1510,00
503,33
3,00
1638,00
546,00
6,00
3148,00
524,67
7. TATJANA HACE
KK KAMNIK
2,00
1086,00
543,00
2,56
1306,00
510,16
4,56
2392,00
524,56
8. MARTINA HORVAT
KD VODNJAK
3,00
1551,00
517,00
3,00
1590,00
530,00
6,00
3141,00
523,50
9. DANKA DAMJANOVIČ
KK GORICA
3,00
1530,00
510,00
2,00
1076,00
538,00
5,00
2606,00
521,20
10. VERA ČERNE
KK GORICA
3,00
1531,00
510,33
3,00
1596,00
532,00
6,00
3127,00
521,17
11. ALEMKA ĆUBRILOVIĆ
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1595,00
531,67
3,00
1527,00
509,00
6,00
3122,00
520,33
12. ANJA MIŠKOVIČ
KK GORICA
3,00
1536,00
512,00
3,00
1583,00
527,67
6,00
3119,00
519,83
13. TAMARA PEVEC
KK KAMNIK
3,00
1517,00
505,67
2,00
1068,00
534,00
5,00
2585,00
517,00
14. AJDA ULE
KK BREST
2,00
1033,00
516,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1033,00
516,50
15. SONJA MOVRIN
KK KOČEVJE
3,00
1567,00
522,33
3,00
1527,00
509,00
6,00
3094,00
515,67
16. VESNA DRAGOLIČ
KK BREST
3,00
1508,00
502,67
3,00
1585,00
528,33
6,00
3093,00
515,50
17. POLONA ARKO
KK KOČEVJE
2,00
1036,00
518,00
3,00
1537,00
512,33
5,00
2573,00
514,60
18. MILOJKA VELIŠČEK
KK GORICA
1,50
788,00
525,33
1,00
498,00
498,00
2,50
1286,00
514,40
19. KRISTINA LOGAR
KK BREST
3,00
1439,00
479,67
2,50
1388,00
555,20
5,50
2827,00
514,00
20. ŠTEFKA FLERIN
KK KAMNIK
3,00
1483,00
494,33
3,00
1594,00
531,33
6,00
3077,00
512,83
21. IRENA KOPAČ
ŠD TABORSKA JAMA
2,00
1025,00
512,50
0,00
0,00
NaN
2,00
1025,00
512,50
22. DUŠA ČAHUK
KK KOČEVJE
2,50
1257,00
502,80
3,00
1557,00
519,00
5,50
2814,00
511,64
23. MARTINA ČERNIGOJ
KK GORICA
3,00
1549,00
516,33
1,00
495,00
495,00
4,00
2044,00
511,00
24. IVA FURLAN
KK GORICA
1,50
743,00
495,33
3,00
1552,00
517,33
4,50
2295,00
510,00
25. TATJANA ŠVIGELJ
KK BREST
3,00
1512,00
504,00
2,75
1418,00
515,64
5,75
2930,00
509,57
26. MILKA DULAR
KD VODNJAK
3,00
1478,00
492,67
3,00
1553,00
517,67
6,00
3031,00
505,17
27. ŠPELA BEČAJ
KK BREST
2,00
979,00
489,50
3,00
1507,00
502,33
5,00
2486,00
497,20
28. BARBARA KOLENC
ŠD TABORSKA JAMA
3,00
1466,00
488,67
3,00
1513,00
504,33
6,00
2979,00
496,50
29. PETRA ŽAGAR
KK KOČEVJE
2,00
1031,00
515,50
2,00
955,00
477,50
4,00
1986,00
496,50
30. MARIJA RAVNIKAR
KK KAMNIK
3,00
1513,00
504,33
3,00
1461,00
487,00
6,00
2974,00
495,67
31. KRISTINA MEKE
ŠD TABORSKA JAMA
2,50
1238,00
495,20
3,00
1477,00
492,33
5,50
2715,00
493,64
32. INES CIVIDINI
ŠD TABORSKA JAMA
1,50
754,00
502,67
1,00
480,00
480,00
2,50
1234,00
493,60
33. MARIJA ČEFARIN
KD VODNJAK
3,00
1435,00
478,33
2,00
1019,00
509,50
5,00
2454,00
490,80
34. ANICA MOHAR
KD VODNJAK
3,00
1441,00
480,33
2,00
1004,00
502,00
5,00
2445,00
489,00
35. NIKA PROGAR
KK KAMNIK
2,00
986,00
493,00
2,50
1199,00
479,60
4,50
2185,00
485,56
36. DAMJANA JERMAN
KD VODNJAK
3,00
1368,00
456,00
3,00
1543,00
514,33
6,00
2911,00
485,17
37. LARA ŠUŠTAR
KK KAMNIK
3,00
1433,00
477,67
2,44
1158,00
474,59
5,44
2591,00
476,29
38. NEŽA ZIGMUND
KK BREST
2,00
956,00
478,00
0,75
336,00
448,00
2,75
1292,00
469,82
39. LJUBA BABNIK
KK KAMNIK
2,00
909,00
454,50
0,00
0,00
NaN
2,00
909,00
454,50
40. MOJCA NOVAK
KK KOČEVJE
2,50
1095,00
438,00
1,00
392,00
392,00
3,50
1487,00
424,86
41. MAŠA MAJCEN
KK KOČEVJE
3,00
869,00
289,67
1,50
674,00
449,33
4,50
1543,00
342,89

BRIGITA JERNEJČIČ
KK BREST
1,00
509,00
509,00
3,00
1494,00
498,00
4,00
2003,00
500,75
Klub
Nastopi v gosteh
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Nastopi doma
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
Vsi nastopi skupaj
Št.
Polno
Čiš.
Skupaj
Pr.
1. GORICA
3.0
6439
2850
9289
516,06
138
3.0
6475
2983
9458
525,44
125
6.0
12914
5833
18747
520,75
263
2. TABORSKA JAMA
3.0
6543
2823
9366
520,33
151
3.0
6407
2891
9298
516,56
131
6.0
12950
5714
18664
518,44
282
3. BREST
3.0
6225
2692
8917
495,39
177
3.0
6494
2889
9383
521,28
175
6.0
12719
5581
18300
508,33
352
4. VODNJAK
3.0
6228
2630
8858
492,11
199
3.0
6427
2885
9312
517,33
136
6.0
12655
5515
18170
504,72
335
5. CALCIT II.
3.0
6290
2637
8927
495,94
176
3.0
6223
2911
9134
507,44
137
6.0
12513
5548
18061
501,69
313
6. KOČEVJE
3.0
5799
2566
8365
464,72
182
3.0
6077
2844
8921
495,61
152
6.0
11876
5410
17286
480,17
334