Liga: 3.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

3.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. LJUBELJ II.
Tržič
1 1 0 0 2 7.0 1.0
2. ADERGAS
Cerklje
1 1 0 0 2 7.0 1.0
3. PROTEUS II.
Postojna
1 1 0 0 2 6.0 2.0
4. VODNJAK
Novo mesto
1 1 0 0 2 5.0 3.0
5. CALCIT III.
Kamnik
1 1 0 0 2 5.0 3.0
6. PIVKA II.
Pivka
1 0 0 1 0 3.0 5.0
7. LOKOMOTIVA
Ljubljana
1 0 0 1 0 3.0 5.0
8. KRANJSKA GORA
Kranjska gora
1 0 0 1 0 2.0 6.0
9. TABORSKA JAMA II.
Ljubljana
1 0 0 1 0 1.0 7.0
10. ŽELEZNIKI II.
Železniki
1 0 0 1 0 1.0 7.0
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 TABORSKA JAMA II. ADERGAS 1.0 : 7.0 (3157 : 3182) 13.09.2019 19:15 1.0 : 7.0 (3157 : 3182) Pregled
1 PROTEUS II. KRANJSKA GORA 6.0 : 2.0 (3295 : 3108) 13.09.2019 17:30 6.0 : 2.0 (3295 : 3108) Pregled
1 PIVKA II. VODNJAK 3.0 : 5.0 (3222 : 3300) 15.09.2019 15:00 3.0 : 5.0 (3222 : 3300) Pregled
1 CALCIT III. LOKOMOTIVA 5.0 : 3.0 (3291 : 3123) 13.09.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3291 : 3123) Pregled
1 LJUBELJ II. ŽELEZNIKI II. 7.0 : 1.0 (3406 : 3254) 15.09.2019 10:00 7.0 : 1.0 (3406 : 3254) Pregled
2 VODNJAK PROTEUS II. 21.09.2019 18:00
2 CALCIT III. LJUBELJ II. 20.09.2019 17:00
2 ŽELEZNIKI II. TABORSKA JAMA II. 21.09.2019 18:00
2 ADERGAS PIVKA II. 20.09.2019 18:00
2 LOKOMOTIVA KRANJSKA GORA 20.09.2019 17:00
3 TABORSKA JAMA II. CALCIT III. 27.09.2019 19:15
3 KRANJSKA GORA VODNJAK 28.09.2019 16:00
3 LJUBELJ II. LOKOMOTIVA 29.09.2019 10:00
3 PROTEUS II. ADERGAS 27.09.2019 17:30
3 PIVKA II. ŽELEZNIKI II. 29.09.2019 15:00
4 CALCIT III. PIVKA II. 11.10.2019 17:00
4 ŽELEZNIKI II. PROTEUS II. 12.10.2019 18:00
4 LOKOMOTIVA VODNJAK 11.10.2019 17:00
4 LJUBELJ II. TABORSKA JAMA II. 13.10.2019 10:00
4 ADERGAS KRANJSKA GORA 11.10.2019 18:00
5 KRANJSKA GORA ŽELEZNIKI II. 19.10.2019 16:00
5 PROTEUS II. CALCIT III. 18.10.2019 17:30
5 TABORSKA JAMA II. LOKOMOTIVA 18.10.2019 19:15
5 VODNJAK ADERGAS 19.10.2019 18:00
5 PIVKA II. LJUBELJ II. 20.10.2019 15:00
6 ŽELEZNIKI II. VODNJAK 26.10.2019 18:00
6 LOKOMOTIVA ADERGAS 25.10.2019 17:00
6 CALCIT III. KRANJSKA GORA 25.10.2019 17:00
6 TABORSKA JAMA II. PIVKA II. 25.10.2019 19:15
6 LJUBELJ II. PROTEUS II. 27.10.2019 10:00
7 KRANJSKA GORA LJUBELJ II. 09.11.2019 16:00
7 VODNJAK CALCIT III. 09.11.2019 18:00
7 PROTEUS II. TABORSKA JAMA II. 08.11.2019 17:30
7 PIVKA II. LOKOMOTIVA 10.11.2019 15:00
7 ADERGAS ŽELEZNIKI II. 08.11.2019 18:00
8 TABORSKA JAMA II. KRANJSKA GORA 15.11.2019 19:15
8 PIVKA II. PROTEUS II. 17.11.2019 15:00
8 LOKOMOTIVA ŽELEZNIKI II. 15.11.2019 17:00
8 CALCIT III. ADERGAS 15.11.2019 17:00
8 LJUBELJ II. VODNJAK 17.11.2019 10:00
9 ADERGAS LJUBELJ II. 22.11.2019 18:00
9 ŽELEZNIKI II. CALCIT III. 23.11.2019 18:00
9 PROTEUS II. LOKOMOTIVA 22.11.2019 17:30
9 KRANJSKA GORA PIVKA II. 23.11.2019 16:00
9 VODNJAK TABORSKA JAMA II. 23.11.2019 18:00
10 VODNJAK PIVKA II. 11.01.2020 18:00
10 KRANJSKA GORA PROTEUS II. 11.01.2020 16:00
10 ŽELEZNIKI II. LJUBELJ II. 11.01.2020 18:00
10 ADERGAS TABORSKA JAMA II. 10.01.2020 18:00
10 LOKOMOTIVA CALCIT III. 10.01.2020 17:00
11 LJUBELJ II. CALCIT III. 19.01.2020 10:00
11 PIVKA II. ADERGAS 19.01.2020 15:00
11 TABORSKA JAMA II. ŽELEZNIKI II. 17.01.2020 19:15
11 KRANJSKA GORA LOKOMOTIVA 18.01.2020 16:00
11 PROTEUS II. VODNJAK 17.01.2020 17:30
12 LOKOMOTIVA LJUBELJ II. 24.01.2020 17:00
12 VODNJAK KRANJSKA GORA 25.01.2020 18:00
12 ADERGAS PROTEUS II. 24.01.2020 18:00
12 ŽELEZNIKI II. PIVKA II. 25.01.2020 18:00
12 CALCIT III. TABORSKA JAMA II. 24.01.2020 17:00
13 KRANJSKA GORA ADERGAS 08.02.2020 16:00
13 PROTEUS II. ŽELEZNIKI II. 07.02.2020 17:30
13 PIVKA II. CALCIT III. 10.02.2020 15:00
13 TABORSKA JAMA II. LJUBELJ II. 07.02.2020 19:15
13 VODNJAK LOKOMOTIVA 08.02.2020 18:00
14 LOKOMOTIVA TABORSKA JAMA II. 14.02.2020 17:00
14 LJUBELJ II. PIVKA II. 16.02.2020 10:00
14 ADERGAS VODNJAK 14.02.2020 18:00
14 CALCIT III. PROTEUS II. 14.02.2020 17:00
14 ŽELEZNIKI II. KRANJSKA GORA 15.02.2020 18:00
15 PIVKA II. TABORSKA JAMA II. 01.03.2020 15:00
15 ADERGAS LOKOMOTIVA 28.02.2020 18:00
15 KRANJSKA GORA CALCIT III. 29.02.2020 16:00
15 VODNJAK ŽELEZNIKI II. 29.02.2020 18:00
15 PROTEUS II. LJUBELJ II. 28.02.2020 17:30
16 LJUBELJ II. KRANJSKA GORA 08.03.2020 10:00
16 TABORSKA JAMA II. PROTEUS II. 06.03.2020 19:15
16 LOKOMOTIVA PIVKA II. 06.03.2020 17:00
16 ŽELEZNIKI II. ADERGAS 07.03.2020 18:00
16 CALCIT III. VODNJAK 06.03.2020 17:00
17 VODNJAK LJUBELJ II. 21.03.2020 18:00
17 ŽELEZNIKI II. LOKOMOTIVA 21.03.2020 18:00
17 ADERGAS CALCIT III. 20.03.2020 18:00
17 KRANJSKA GORA TABORSKA JAMA II. 21.03.2020 16:00
17 PROTEUS II. PIVKA II. 20.03.2020 17:30
18 LOKOMOTIVA PROTEUS II. 27.03.2020 17:00
18 PIVKA II. KRANJSKA GORA 29.03.2020 15:00
18 TABORSKA JAMA II. VODNJAK 27.03.2020 19:15
18 LJUBELJ II. ADERGAS 29.03.2020 10:00
18 CALCIT III. ŽELEZNIKI II. 27.03.2020 17:00