Liga: 3.SLOVENSKA LIGA VZHOD - Moški

3.SLOVENSKA LIGA VZHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. LENDAVA
Lendava
1 1 0 0 2 7.0 1.0
2. KONJICE II.
Slovenske Konjice
1 1 0 0 2 6.0 2.0
3. LOKOMOTIVA
Maribor
1 1 0 0 2 5.0 3.0
4. PIVOVARNA LAŠKO
Laško
1 1 0 0 2 5.0 3.0
5. SLOVENJ GRADEC
Slovenj Gradec
1 1 0 0 2 5.0 3.0
6. HRASTNIK II.
Hrastnik
1 0 0 1 0 3.0 5.0
7. DE VESTA
Maribor
1 0 0 1 0 3.0 5.0
8. BREŽICE
BREŽICE
1 0 0 1 0 3.0 5.0
9. CERŠAK II.
Ceršak
1 0 0 1 0 2.0 6.0
10. IMPOL
Slov. Bistrica
1 0 0 1 0 1.0 7.0
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 BREŽICE LOKOMOTIVA 3.0 : 5.0 (3377 : 3457) 14.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3377 : 3457) Pregled
1 CERŠAK II. KONJICE II. 2.0 : 6.0 (3225 : 3235) 14.09.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3225 : 3235) Pregled
1 HRASTNIK II. PIVOVARNA LAŠKO 3.0 : 5.0 (3239 : 3295) 14.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3239 : 3295) Pregled
1 DE VESTA SLOVENJ GRADEC 3.0 : 5.0 (3023 : 3091) 14.09.2019 18:30 3.0 : 5.0 (3023 : 3091) Pregled
1 LENDAVA IMPOL 7.0 : 1.0 (3214 : 3027) 15.09.2019 13:00 7.0 : 1.0 (3214 : 3027) Pregled
2 BREŽICE CERŠAK II. 21.09.2019 17:00
2 PIVOVARNA LAŠKO LENDAVA 21.09.2019 16:00
2 LOKOMOTIVA SLOVENJ GRADEC 21.09.2019 13:30
2 IMPOL DE VESTA 21.09.2019 17:00
2 KONJICE II. HRASTNIK II. 21.09.2019 17:30
3 DE VESTA PIVOVARNA LAŠKO 28.09.2019 18:30
3 LENDAVA KONJICE II. 29.09.2019 13:00
3 CERŠAK II. LOKOMOTIVA 28.09.2019 18:00
3 HRASTNIK II. BREŽICE 28.09.2019 17:00
3 SLOVENJ GRADEC IMPOL 28.09.2019 16:00
4 PIVOVARNA LAŠKO SLOVENJ GRADEC 12.10.2019 16:00
4 CERŠAK II. HRASTNIK II. 12.10.2019 18:00
4 BREŽICE LENDAVA 12.10.2019 17:00
4 KONJICE II. DE VESTA 12.10.2019 17:30
4 LOKOMOTIVA IMPOL 12.10.2019 13:30
5 LENDAVA CERŠAK II. 20.10.2019 13:00
5 HRASTNIK II. LOKOMOTIVA 19.10.2019 17:00
5 SLOVENJ GRADEC KONJICE II. 19.10.2019 16:00
5 IMPOL PIVOVARNA LAŠKO 19.10.2019 17:00
5 DE VESTA BREŽICE 19.10.2019 18:30
6 CERŠAK II. DE VESTA 26.10.2019 18:00
6 KONJICE II. IMPOL 26.10.2019 17:30
6 HRASTNIK II. LENDAVA 26.10.2019 17:00
6 LOKOMOTIVA PIVOVARNA LAŠKO 26.10.2019 13:30
6 BREŽICE SLOVENJ GRADEC 26.10.2019 17:00
7 IMPOL BREŽICE 09.11.2019 17:00
7 LENDAVA LOKOMOTIVA 10.11.2019 13:00
7 SLOVENJ GRADEC CERŠAK II. 09.11.2019 16:00
7 DE VESTA HRASTNIK II. 09.11.2019 18:30
7 PIVOVARNA LAŠKO KONJICE II. 09.11.2019 16:00
8 HRASTNIK II. SLOVENJ GRADEC 16.11.2019 17:00
8 LOKOMOTIVA KONJICE II. 16.11.2019 13:30
8 CERŠAK II. IMPOL 16.11.2019 18:00
8 LENDAVA DE VESTA 17.11.2019 13:00
8 BREŽICE PIVOVARNA LAŠKO 16.11.2019 17:00
9 KONJICE II. BREŽICE 23.11.2019 17:30
9 IMPOL HRASTNIK II. 23.11.2019 17:00
9 DE VESTA LOKOMOTIVA 23.11.2019 18:30
9 SLOVENJ GRADEC LENDAVA 23.11.2019 16:00
9 PIVOVARNA LAŠKO CERŠAK II. 23.11.2019 16:00
10 LOKOMOTIVA BREŽICE 11.01.2020 13:30
10 KONJICE II. CERŠAK II. 11.01.2020 17:30
10 PIVOVARNA LAŠKO HRASTNIK II. 11.01.2020 16:00
10 IMPOL LENDAVA 11.01.2020 17:00
10 SLOVENJ GRADEC DE VESTA 11.01.2020 16:00
11 CERŠAK II. BREŽICE 18.01.2020 18:00
11 SLOVENJ GRADEC LOKOMOTIVA 18.01.2020 16:00
11 DE VESTA IMPOL 18.01.2020 18:30
11 LENDAVA PIVOVARNA LAŠKO 19.01.2020 13:00
11 HRASTNIK II. KONJICE II. 18.01.2020 17:00
12 PIVOVARNA LAŠKO DE VESTA 25.01.2020 16:00
12 IMPOL SLOVENJ GRADEC 25.01.2020 17:00
12 LOKOMOTIVA CERŠAK II. 25.01.2020 13:30
12 KONJICE II. LENDAVA 25.01.2020 17:30
12 BREŽICE HRASTNIK II. 25.01.2020 17:00
13 LENDAVA BREŽICE 09.02.2020 13:00
13 SLOVENJ GRADEC PIVOVARNA LAŠKO 08.02.2020 16:00
13 HRASTNIK II. CERŠAK II. 08.02.2020 17:00
13 DE VESTA KONJICE II. 08.02.2020 18:30
13 IMPOL LOKOMOTIVA 08.02.2020 17:00
14 BREŽICE DE VESTA 15.02.2020 17:00
14 CERŠAK II. LENDAVA 15.02.2020 18:00
14 LOKOMOTIVA HRASTNIK II. 15.02.2020 13:30
14 KONJICE II. SLOVENJ GRADEC 15.02.2020 17:30
14 PIVOVARNA LAŠKO IMPOL 15.02.2020 16:00
15 PIVOVARNA LAŠKO LOKOMOTIVA 29.02.2020 18:30
15 SLOVENJ GRADEC BREŽICE 29.02.2020 16:00
15 DE VESTA CERŠAK II. 29.02.2020 18:30
15 LENDAVA HRASTNIK II. 01.03.2020 13:00
15 IMPOL KONJICE II. 29.02.2020 17:00
16 LOKOMOTIVA LENDAVA 07.03.2020 13:30
16 BREŽICE IMPOL 07.03.2020 17:00
16 HRASTNIK II. DE VESTA 07.03.2020 17:00
16 CERŠAK II. SLOVENJ GRADEC 07.03.2020 18:00
16 KONJICE II. PIVOVARNA LAŠKO 07.03.2020 17:30
17 KONJICE II. LOKOMOTIVA 21.03.2020 17:30
17 PIVOVARNA LAŠKO BREŽICE 21.03.2020 16:00
17 IMPOL CERŠAK II. 21.03.2020 17:00
17 DE VESTA LENDAVA 21.03.2020 18:30
17 SLOVENJ GRADEC HRASTNIK II. 21.03.2020 16:00
18 CERŠAK II. PIVOVARNA LAŠKO 28.03.2020 18:00
18 LOKOMOTIVA DE VESTA 28.03.2020 13:30
18 LENDAVA SLOVENJ GRADEC 29.03.2020 13:00
18 BREŽICE KONJICE II. 28.03.2020 17:00
18 HRASTNIK II. IMPOL 28.03.2020 17:00