Liga: 2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. ŽELEZNIKI I.
Železniki
1 1 0 0 2 6.0 2.0
2. IZOLA
Izola
1 1 0 0 2 6.0 2.0
3. ADRIA
Koper
1 1 0 0 2 5.5 2.5
4. KRKA
Novo mesto
1 1 0 0 2 5.0 3.0
5. BELA KRAJINA
Črnomelj
1 1 0 0 2 5.0 3.0
6. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
1 0 0 1 0 3.0 5.0
7. SILIKO
Kranj
1 0 0 1 0 3.0 5.0
8. CALCIT II.
Kamnik
1 0 0 1 0 2.5 5.5
9. TRIGLAV II.
Kranj
1 0 0 1 0 2.0 6.0
10. KI ŠKOFJA LOKA
Škofja Loka
1 0 0 1 0 2.0 6.0
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 SLAVIJA ŠTOJS BELA KRAJINA 3.0 : 5.0 (3266 : 3268) 13.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3266 : 3268) Pregled
1 CALCIT II. ADRIA 2.5 : 5.5 (3231 : 3324) 14.09.2019 17:00 2.5 : 5.5 (3231 : 3324) Pregled
1 SILIKO KRKA 3.0 : 5.0 (3254 : 3271) 13.09.2019 18:30 3.0 : 5.0 (3254 : 3271) Pregled
1 TRIGLAV II. ŽELEZNIKI I. 2.0 : 6.0 (3187 : 3244) 14.09.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3187 : 3244) Pregled
1 KI ŠKOFJA LOKA IZOLA 2.0 : 6.0 (3309 : 3409) 14.09.2019 14:30 2.0 : 6.0 (3309 : 3409) Pregled
2 ADRIA BELA KRAJINA 21.09.2019 17:00
2 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS 20.09.2019 17:30
2 CALCIT II. TRIGLAV II. 21.09.2019 17:00
2 ŽELEZNIKI I. SILIKO 21.09.2019 14:30
2 KRKA KI ŠKOFJA LOKA 21.09.2019 17:00
3 TRIGLAV II. ADRIA 28.09.2019 18:00
3 KI ŠKOFJA LOKA ŽELEZNIKI I. 28.09.2019 14:30
3 SLAVIJA ŠTOJS KRKA 27.09.2019 17:00
3 BELA KRAJINA IZOLA 28.09.2019 17:00
3 SILIKO CALCIT II. 27.09.2019 18:30
4 CALCIT II. KI ŠKOFJA LOKA 12.10.2019 17:00
4 TRIGLAV II. SILIKO 12.10.2019 18:00
4 ŽELEZNIKI I. SLAVIJA ŠTOJS 12.10.2019 14:30
4 KRKA BELA KRAJINA 12.10.2019 17:00
4 ADRIA IZOLA 12.10.2019 17:00
5 KI ŠKOFJA LOKA TRIGLAV II. 19.10.2019 14:30
5 SILIKO ADRIA 18.10.2019 18:30
5 IZOLA KRKA 18.10.2019 17:30
5 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT II. 18.10.2019 17:00
5 BELA KRAJINA ŽELEZNIKI I. 19.10.2019 17:00
6 SILIKO KI ŠKOFJA LOKA 25.10.2019 18:30
6 ADRIA KRKA 26.10.2019 17:00
6 TRIGLAV II. SLAVIJA ŠTOJS 26.10.2019 18:00
6 CALCIT II. BELA KRAJINA 26.10.2019 17:00
6 ŽELEZNIKI I. IZOLA 26.10.2019 14:30
7 SLAVIJA ŠTOJS SILIKO 08.11.2019 17:00
7 KI ŠKOFJA LOKA ADRIA 09.11.2019 14:30
7 KRKA ŽELEZNIKI I. 09.11.2019 17:00
7 IZOLA CALCIT II. 08.11.2019 17:30
7 BELA KRAJINA TRIGLAV II. 09.11.2019 17:00
8 ADRIA ŽELEZNIKI I. 16.11.2019 17:00
8 CALCIT II. KRKA 16.11.2019 17:00
8 SILIKO BELA KRAJINA 15.11.2019 18:30
8 TRIGLAV II. IZOLA 16.11.2019 18:00
8 KI ŠKOFJA LOKA SLAVIJA ŠTOJS 16.11.2019 14:30
9 IZOLA SILIKO 22.11.2019 17:30
9 ŽELEZNIKI I. CALCIT II. 23.11.2019 14:30
9 BELA KRAJINA KI ŠKOFJA LOKA 23.11.2019 17:00
9 SLAVIJA ŠTOJS ADRIA 22.11.2019 17:00
9 KRKA TRIGLAV II. 23.11.2019 17:00
10 ŽELEZNIKI I. TRIGLAV II. 11.01.2020 14:30
10 KRKA SILIKO 11.01.2020 17:00
10 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA 10.01.2020 17:30
10 ADRIA CALCIT II. 11.01.2020 17:00
10 BELA KRAJINA SLAVIJA ŠTOJS 11.01.2020 17:00
11 TRIGLAV II. CALCIT II. 18.01.2020 18:00
11 KI ŠKOFJA LOKA KRKA 18.01.2020 14:30
11 SILIKO ŽELEZNIKI I. 17.01.2020 18:30
11 BELA KRAJINA ADRIA 18.01.2020 17:00
11 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA 17.01.2020 17:00
12 ŽELEZNIKI I. KI ŠKOFJA LOKA 25.01.2020 14:30
12 CALCIT II. SILIKO 25.01.2020 17:00
12 KRKA SLAVIJA ŠTOJS 25.01.2020 17:00
12 ADRIA TRIGLAV II. 25.01.2020 17:00
12 IZOLA BELA KRAJINA 24.01.2020 17:30
13 KI ŠKOFJA LOKA CALCIT II. 08.02.2020 14:30
13 IZOLA ADRIA 07.02.2020 17:30
13 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI I. 07.02.2020 17:00
13 SILIKO TRIGLAV II. 07.02.2020 18:30
13 BELA KRAJINA KRKA 08.02.2020 17:00
14 KRKA IZOLA 15.02.2020 17:00
14 ŽELEZNIKI I. BELA KRAJINA 15.02.2020 14:30
14 CALCIT II. SLAVIJA ŠTOJS 15.02.2020 17:00
14 TRIGLAV II. KI ŠKOFJA LOKA 15.02.2020 18:00
14 ADRIA SILIKO 15.02.2020 17:00
15 SLAVIJA ŠTOJS TRIGLAV II. 28.02.2020 17:00
15 KRKA ADRIA 29.02.2020 17:00
15 IZOLA ŽELEZNIKI I. 28.02.2020 17:30
15 BELA KRAJINA CALCIT II. 29.02.2020 17:00
15 KI ŠKOFJA LOKA SILIKO 29.02.2020 14:30
16 CALCIT II. IZOLA 07.03.2020 17:00
16 ŽELEZNIKI I. KRKA 07.03.2020 14:30
16 SILIKO SLAVIJA ŠTOJS 06.03.2020 18:30
16 ADRIA KI ŠKOFJA LOKA 07.03.2020 17:00
16 TRIGLAV II. BELA KRAJINA 07.03.2020 18:00
17 IZOLA TRIGLAV II. 20.03.2020 17:30
17 ŽELEZNIKI I. ADRIA 21.03.2020 14:30
17 KRKA CALCIT II. 21.03.2020 17:00
17 BELA KRAJINA SILIKO 21.03.2020 17:00
17 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 20.03.2020 17:00
18 SILIKO IZOLA 27.03.2020 18:30
18 TRIGLAV II. KRKA 28.03.2020 18:00
18 CALCIT II. ŽELEZNIKI I. 28.03.2020 17:00
18 ADRIA SLAVIJA ŠTOJS 28.03.2020 17:00
18 KI ŠKOFJA LOKA BELA KRAJINA 28.03.2020 14:30