Liga: 2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

2.SLOVENSKA LIGA ZAHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. ADRIA
Koper
5 4 1 0 9 25.5 14.5
2. IZOLA
Izola
5 4 0 1 8 24.0 16.0
3. CALCIT II.
Kamnik
5 3 0 2 6 24.5 15.5
4. KRKA
Novo mesto
5 3 0 2 6 22.0 18.0
5. TRIGLAV II.
Kranj
5 2 1 2 5 21.5 18.5
6. ŽELEZNIKI I.
Železniki
5 2 0 3 4 19.0 21.0
7. BELA KRAJINA
Črnomelj
5 2 0 3 4 19.0 21.0
8. SLAVIJA ŠTOJS
Lj-Dobrunje
5 2 0 3 4 19.0 21.0
9. SILIKO
Kranj
5 2 0 3 4 17.5 22.5
10. KI ŠKOFJA LOKA
Škofja Loka
5 0 0 5 0 8.0 32.0
Rezultati (krog): 1 2 3 4 5
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 SILIKO KRKA 3.0 : 5.0 (3254 : 3271) 13.09.2019 18:30 3.0 : 5.0 (3254 : 3271) Pregled
1 KI ŠKOFJA LOKA IZOLA 2.0 : 6.0 (3309 : 3409) 14.09.2019 14:30 2.0 : 6.0 (3309 : 3409) Pregled
1 TRIGLAV II. ŽELEZNIKI I. 2.0 : 6.0 (3187 : 3244) 14.09.2019 18:00 2.0 : 6.0 (3187 : 3244) Pregled
1 SLAVIJA ŠTOJS BELA KRAJINA 3.0 : 5.0 (3266 : 3268) 13.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3266 : 3268) Pregled
1 CALCIT II. ADRIA 2.5 : 5.5 (3231 : 3324) 14.09.2019 17:00 2.5 : 5.5 (3231 : 3324) Pregled
2 IZOLA SLAVIJA ŠTOJS 5.0 : 3.0 (3284 : 3284) 20.09.2019 17:30 5.0 : 3.0 (3284 : 3284) Pregled
2 CALCIT II. TRIGLAV II. 6.0 : 2.0 (3317 : 3216) 21.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3317 : 3216) Pregled
2 ŽELEZNIKI I. SILIKO 3.0 : 5.0 (3352 : 3368) 21.09.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3352 : 3368) Pregled
2 KRKA KI ŠKOFJA LOKA 7.0 : 1.0 (3300 : 3048) 21.09.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3300 : 3048) Pregled
2 ADRIA BELA KRAJINA 5.0 : 3.0 (3233 : 3181) 21.09.2019 17:00 5.0 : 3.0 (3233 : 3181) Pregled
3 KI ŠKOFJA LOKA ŽELEZNIKI I. 3.0 : 5.0 (3265 : 3291) 28.09.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3265 : 3291) Pregled
3 TRIGLAV II. ADRIA 4.0 : 4.0 (3325 : 3317) 28.09.2019 18:00 4.0 : 4.0 (3325 : 3317) Pregled
3 BELA KRAJINA IZOLA 3.0 : 5.0 (3437 : 3481) 28.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3437 : 3481) Pregled
3 SLAVIJA ŠTOJS KRKA 6.0 : 2.0 (3238 : 3059) 27.09.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3238 : 3059) Pregled
3 SILIKO CALCIT II. 5.0 : 3.0 (3307 : 3305) 27.09.2019 18:30 5.0 : 3.0 (3307 : 3305) Pregled
4 ADRIA IZOLA 6.0 : 2.0 (3320 : 3263) 12.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3320 : 3263) Pregled
4 TRIGLAV II. SILIKO 6.5 : 1.5 (3356 : 3247) 12.10.2019 18:00 6.5 : 1.5 (3356 : 3247) Pregled
4 CALCIT II. KI ŠKOFJA LOKA 7.0 : 1.0 (3233 : 3183) 12.10.2019 17:00 7.0 : 1.0 (3233 : 3183) Pregled
4 KRKA BELA KRAJINA 6.0 : 2.0 (3292 : 3173) 12.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3292 : 3173) Pregled
4 ŽELEZNIKI I. SLAVIJA ŠTOJS 3.0 : 5.0 (3389 : 3392) 12.10.2019 14:30 3.0 : 5.0 (3389 : 3392) Pregled
5 KI ŠKOFJA LOKA TRIGLAV II. 1.0 : 7.0 (3252 : 3419) 19.10.2019 14:30 1.0 : 7.0 (3252 : 3419) Pregled
5 IZOLA KRKA 6.0 : 2.0 (3378 : 3276) 19.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3378 : 3276) Pregled
5 SLAVIJA ŠTOJS CALCIT II. 2.0 : 6.0 (3242 : 3256) 18.10.2019 17:00 2.0 : 6.0 (3242 : 3256) Pregled
5 SILIKO ADRIA 3.0 : 5.0 (3358 : 3375) 18.10.2019 18:30 3.0 : 5.0 (3358 : 3375) Pregled
5 BELA KRAJINA ŽELEZNIKI I. 6.0 : 2.0 (3278 : 3143) 19.10.2019 17:00 6.0 : 2.0 (3278 : 3143) Pregled
6 ŽELEZNIKI I. IZOLA 26.10.2019 14:30
6 SILIKO KI ŠKOFJA LOKA 25.10.2019 18:30
6 TRIGLAV II. SLAVIJA ŠTOJS 26.10.2019 18:00
6 CALCIT II. BELA KRAJINA 26.10.2019 17:00
6 ADRIA KRKA 26.10.2019 17:00
7 KI ŠKOFJA LOKA ADRIA 09.11.2019 14:30
7 SLAVIJA ŠTOJS SILIKO 08.11.2019 17:00
7 KRKA ŽELEZNIKI I. 09.11.2019 17:00
7 IZOLA CALCIT II. 08.11.2019 17:30
7 BELA KRAJINA TRIGLAV II. 09.11.2019 17:00
8 TRIGLAV II. IZOLA 16.11.2019 18:00
8 SILIKO BELA KRAJINA 15.11.2019 18:30
8 CALCIT II. KRKA 16.11.2019 17:00
8 KI ŠKOFJA LOKA SLAVIJA ŠTOJS 16.11.2019 14:30
8 ADRIA ŽELEZNIKI I. 16.11.2019 17:00
9 KRKA TRIGLAV II. 23.11.2019 17:00
9 ŽELEZNIKI I. CALCIT II. 23.11.2019 14:30
9 BELA KRAJINA KI ŠKOFJA LOKA 23.11.2019 17:00
9 SLAVIJA ŠTOJS ADRIA 22.11.2019 17:00
9 IZOLA SILIKO 22.11.2019 17:30
10 BELA KRAJINA SLAVIJA ŠTOJS 11.01.2020 17:00
10 IZOLA KI ŠKOFJA LOKA 10.01.2020 17:30
10 KRKA SILIKO 11.01.2020 17:00
10 ADRIA CALCIT II. 11.01.2020 17:00
10 ŽELEZNIKI I. TRIGLAV II. 11.01.2020 14:30
11 BELA KRAJINA ADRIA 18.01.2020 17:00
11 KI ŠKOFJA LOKA KRKA 18.01.2020 14:30
11 TRIGLAV II. CALCIT II. 18.01.2020 18:00
11 SLAVIJA ŠTOJS IZOLA 17.01.2020 17:00
11 SILIKO ŽELEZNIKI I. 17.01.2020 18:30
12 ADRIA TRIGLAV II. 25.01.2020 17:00
12 CALCIT II. SILIKO 25.01.2020 17:00
12 ŽELEZNIKI I. KI ŠKOFJA LOKA 25.01.2020 14:30
12 IZOLA BELA KRAJINA 24.01.2020 17:30
12 KRKA SLAVIJA ŠTOJS 25.01.2020 17:00
13 KI ŠKOFJA LOKA CALCIT II. 08.02.2020 14:30
13 SLAVIJA ŠTOJS ŽELEZNIKI I. 07.02.2020 17:00
13 SILIKO TRIGLAV II. 07.02.2020 18:30
13 BELA KRAJINA KRKA 08.02.2020 17:00
13 IZOLA ADRIA 07.02.2020 17:30
14 CALCIT II. SLAVIJA ŠTOJS 15.02.2020 17:00
14 TRIGLAV II. KI ŠKOFJA LOKA 15.02.2020 18:00
14 KRKA IZOLA 15.02.2020 17:00
14 ADRIA SILIKO 15.02.2020 17:00
14 ŽELEZNIKI I. BELA KRAJINA 15.02.2020 14:30
15 BELA KRAJINA CALCIT II. 29.02.2020 17:00
15 SLAVIJA ŠTOJS TRIGLAV II. 28.02.2020 17:00
15 KRKA ADRIA 29.02.2020 17:00
15 KI ŠKOFJA LOKA SILIKO 29.02.2020 14:30
15 IZOLA ŽELEZNIKI I. 28.02.2020 17:30
16 SILIKO SLAVIJA ŠTOJS 06.03.2020 18:30
16 ŽELEZNIKI I. KRKA 07.03.2020 14:30
16 CALCIT II. IZOLA 07.03.2020 17:00
16 TRIGLAV II. BELA KRAJINA 07.03.2020 18:00
16 ADRIA KI ŠKOFJA LOKA 07.03.2020 17:00
17 SLAVIJA ŠTOJS KI ŠKOFJA LOKA 20.03.2020 17:00
17 BELA KRAJINA SILIKO 21.03.2020 17:00
17 ŽELEZNIKI I. ADRIA 21.03.2020 14:30
17 KRKA CALCIT II. 21.03.2020 17:00
17 IZOLA TRIGLAV II. 20.03.2020 17:30
18 KI ŠKOFJA LOKA BELA KRAJINA 28.03.2020 14:30
18 TRIGLAV II. KRKA 28.03.2020 18:00
18 SILIKO IZOLA 27.03.2020 18:30
18 ADRIA SLAVIJA ŠTOJS 28.03.2020 17:00
18 CALCIT II. ŽELEZNIKI I. 28.03.2020 17:00