Liga: 2.SLOVENSKA LIGA VZHOD - Moški

2.SLOVENSKA LIGA VZHOD - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. KEGLBAR-LOVRENC
RADLJE
1 1 0 0 2 7.5 0.5
2. CERŠAK I.
Ceršak
1 1 0 0 2 7.0 1.0
3. RUŠE
Ruše
1 1 0 0 2 7.0 1.0
4. LITIJA 2001 II.
Litija
1 1 0 0 2 5.0 3.0
5. ŠPEDICIJA RCM
Črna
1 0 0 1 0 3.0 5.0
6. ŠOŠTANJ
Šoštanj
1 0 0 1 0 1.0 7.0
7. FUŽINAR
Ravne na Koroškem
1 0 0 1 0 1.0 7.0
8. MIKLAVŽ
Miklavž
1 0 0 1 0 0.5 7.5
DRAVOGRAD
KK DRAVOGRAD, DRAVOGRAD
PERGOLA HIŠE
KK RADLJE, RADLJE
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 RUŠE ŠOŠTANJ 7.0 : 1.0 (3257 : 3103) 14.09.2019 12:00 7.0 : 1.0 (3257 : 3103) Pregled
1 PERGOLA HIŠE DRAVOGRAD 14.09.2019 15:00
1 LITIJA 2001 II. ŠPEDICIJA RCM 5.0 : 3.0 (3214 : 3076) 14.09.2019 13:30 5.0 : 3.0 (3214 : 3076) Pregled
1 MIKLAVŽ KEGLBAR-LOVRENC 0.5 : 7.5 (3024 : 3204) 14.09.2019 13:30 0.5 : 7.5 (3024 : 3204) Pregled
1 CERŠAK I. FUŽINAR 7.0 : 1.0 (3335 : 3221) 14.09.2019 14:30 7.0 : 1.0 (3335 : 3221) Pregled
2 FUŽINAR PERGOLA HIŠE 21.09.2019 17:00
2 RUŠE CERŠAK I. 21.09.2019 09:00
2 ŠPEDICIJA RCM MIKLAVŽ 21.09.2019 13:00
2 ŠOŠTANJ KEGLBAR-LOVRENC 21.09.2019 17:00
2 DRAVOGRAD LITIJA 2001 II. 21.09.2019 16:00
3 PERGOLA HIŠE RUŠE 28.09.2019 15:00
3 CERŠAK I. ŠOŠTANJ 28.09.2019 14:00
3 MIKLAVŽ DRAVOGRAD 28.09.2019 13:30
3 LITIJA 2001 II. FUŽINAR 28.09.2019 13:30
3 KEGLBAR-LOVRENC ŠPEDICIJA RCM 28.09.2019 17:00
4 DRAVOGRAD KEGLBAR-LOVRENC 12.10.2019 17:00
4 ŠOŠTANJ ŠPEDICIJA RCM 12.10.2019 17:00
4 FUŽINAR MIKLAVŽ 12.10.2019 17:00
4 CERŠAK I. PERGOLA HIŠE 12.10.2019 14:30
4 RUŠE LITIJA 2001 II. 12.10.2019 09:00
5 PERGOLA HIŠE ŠOŠTANJ 19.10.2019 15:00
5 KEGLBAR-LOVRENC FUŽINAR 19.10.2019 17:00
5 ŠPEDICIJA RCM DRAVOGRAD 19.10.2019 13:00
5 LITIJA 2001 II. CERŠAK I. 19.10.2019 13:30
5 MIKLAVŽ RUŠE 19.10.2019 13:30
6 CERŠAK I. MIKLAVŽ 26.10.2019 14:30
6 FUŽINAR ŠPEDICIJA RCM 26.10.2019 17:00
6 ŠOŠTANJ DRAVOGRAD 26.10.2019 17:00
6 PERGOLA HIŠE LITIJA 2001 II. 26.10.2019 15:00
6 RUŠE KEGLBAR-LOVRENC 26.10.2019 09:00
7 ŠPEDICIJA RCM RUŠE 09.11.2019 13:00
7 MIKLAVŽ PERGOLA HIŠE 09.11.2019 13:30
7 DRAVOGRAD FUŽINAR 09.11.2019 17:00
7 KEGLBAR-LOVRENC CERŠAK I. 09.11.2019 17:00
7 LITIJA 2001 II. ŠOŠTANJ 09.11.2019 13:30
8 CERŠAK I. ŠPEDICIJA RCM 16.11.2019 14:30
8 RUŠE DRAVOGRAD 16.11.2019 09:00
8 ŠOŠTANJ FUŽINAR 16.11.2019 17:00
8 PERGOLA HIŠE KEGLBAR-LOVRENC 16.11.2019 15:00
8 LITIJA 2001 II. MIKLAVŽ 16.11.2019 13:30
9 FUŽINAR RUŠE 23.11.2019 17:00
9 MIKLAVŽ ŠOŠTANJ 23.11.2019 13:30
9 DRAVOGRAD CERŠAK I. 23.11.2019 17:00
9 ŠPEDICIJA RCM PERGOLA HIŠE 23.11.2019 13:00
9 KEGLBAR-LOVRENC LITIJA 2001 II. 23.11.2019 17:00
10 ŠPEDICIJA RCM LITIJA 2001 II. 11.01.2020 13:00
10 DRAVOGRAD PERGOLA HIŠE 11.01.2020 17:00
10 ŠOŠTANJ RUŠE 11.01.2020 17:00
10 FUŽINAR CERŠAK I. 11.01.2020 17:00
10 KEGLBAR-LOVRENC MIKLAVŽ 11.01.2020 17:00
11 KEGLBAR-LOVRENC ŠOŠTANJ 18.01.2020 17:00
11 CERŠAK I. RUŠE 18.01.2020 14:30
11 MIKLAVŽ ŠPEDICIJA RCM 18.01.2020 13:30
11 PERGOLA HIŠE FUŽINAR 18.01.2020 15:00
11 LITIJA 2001 II. DRAVOGRAD 18.01.2020 13:30
12 FUŽINAR LITIJA 2001 II. 25.01.2020 17:00
12 DRAVOGRAD MIKLAVŽ 25.01.2020 17:00
12 RUŠE PERGOLA HIŠE 25.01.2020 09:00
12 ŠOŠTANJ CERŠAK I. 25.01.2020 17:00
12 ŠPEDICIJA RCM KEGLBAR-LOVRENC 25.01.2020 13:00
13 KEGLBAR-LOVRENC DRAVOGRAD 08.02.2020 17:00
13 PERGOLA HIŠE CERŠAK I. 08.02.2020 15:00
13 ŠPEDICIJA RCM ŠOŠTANJ 08.02.2020 13:00
13 MIKLAVŽ FUŽINAR 08.02.2020 13:30
13 LITIJA 2001 II. RUŠE 08.02.2020 13:30
14 FUŽINAR KEGLBAR-LOVRENC 15.02.2020 17:00
14 CERŠAK I. LITIJA 2001 II. 15.02.2020 14:30
14 DRAVOGRAD ŠPEDICIJA RCM 15.02.2020 17:00
14 RUŠE MIKLAVŽ 15.02.2020 09:00
14 ŠOŠTANJ PERGOLA HIŠE 15.02.2020 17:00
15 DRAVOGRAD ŠOŠTANJ 29.02.2020 17:00
15 ŠPEDICIJA RCM FUŽINAR 29.02.2020 13:00
15 KEGLBAR-LOVRENC RUŠE 29.02.2020 17:00
15 LITIJA 2001 II. PERGOLA HIŠE 29.02.2020 13:30
15 MIKLAVŽ CERŠAK I. 29.02.2020 13:30
16 CERŠAK I. KEGLBAR-LOVRENC 07.03.2020 14:30
16 PERGOLA HIŠE MIKLAVŽ 07.03.2020 15:00
16 ŠOŠTANJ LITIJA 2001 II. 07.03.2020 17:00
16 FUŽINAR DRAVOGRAD 07.03.2020 17:00
16 RUŠE ŠPEDICIJA RCM 07.03.2020 09:00
17 MIKLAVŽ LITIJA 2001 II. 21.03.2020 13:30
17 ŠPEDICIJA RCM CERŠAK I. 21.03.2020 13:00
17 FUŽINAR ŠOŠTANJ 21.03.2020 17:00
17 KEGLBAR-LOVRENC PERGOLA HIŠE 21.03.2020 17:00
17 DRAVOGRAD RUŠE 21.03.2020 17:00
18 ŠOŠTANJ MIKLAVŽ 28.03.2020 17:00
18 PERGOLA HIŠE ŠPEDICIJA RCM 28.03.2020 15:00
18 LITIJA 2001 II. KEGLBAR-LOVRENC 28.03.2020 13:30
18 RUŠE FUŽINAR 28.03.2020 09:00
18 CERŠAK I. DRAVOGRAD 28.03.2020 14:30