Liga: 1.B SLOVENSKA LIGA - Moški

1.B SLOVENSKA LIGA - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. BREST
Cerknica
1 1 0 0 2 7.0 1.0
2. KONSTRUKTOR II.
Maribor
1 1 0 0 2 6.0 2.0
3. TRO KOROTAN
Prevalje
1 1 0 0 2 5.0 3.0
4. KOČEVJE
Kočevje
1 1 0 0 2 5.0 3.0
5. TABORSKA JAMA I.
Ljubljana
1 0 1 0 1 4.0 4.0
6. RUDAR
Trbovlje
1 0 1 0 1 4.0 4.0
7. HIDRO
Medvode
1 0 0 1 0 3.0 5.0
8. PIVKA I.
Pivka
1 0 0 1 0 3.0 5.0
9. SIJ ACRONI
Jesenice
1 0 0 1 0 2.0 6.0
10. RADENSKA
MURSKA SOBOTA
1 0 0 1 0 1.0 7.0
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 HIDRO KOČEVJE 3.0 : 5.0 (3282 : 3372) 14.09.2019 16:00 3.0 : 5.0 (3282 : 3372) Pregled
1 RADENSKA BREST 1.0 : 7.0 (3270 : 3299) 14.09.2019 15:30 1.0 : 7.0 (3270 : 3299) Pregled
1 RUDAR TABORSKA JAMA I. 4.0 : 4.0 (3351 : 3328) 14.09.2019 16:00 4.0 : 4.0 (3351 : 3328) Pregled
1 SIJ ACRONI KONSTRUKTOR II. 2.0 : 6.0 (3197 : 3307) 14.09.2019 16:00 2.0 : 6.0 (3197 : 3307) Pregled
1 PIVKA I. TRO KOROTAN 3.0 : 5.0 (3372 : 3387) 14.09.2019 17:00 3.0 : 5.0 (3372 : 3387) Pregled
2 BREST RUDAR 21.09.2019 18:00
2 SIJ ACRONI RADENSKA 21.09.2019 16:00
2 TABORSKA JAMA I. PIVKA I. 21.09.2019 17:00
2 TRO KOROTAN HIDRO 21.09.2019 17:00
2 KONSTRUKTOR II. KOČEVJE 21.09.2019 18:30
3 RUDAR SIJ ACRONI 28.09.2019 16:00
3 KOČEVJE TRO KOROTAN 28.09.2019 17:00
3 HIDRO TABORSKA JAMA I. 28.09.2019 16:00
3 PIVKA I. BREST 28.09.2019 17:00
3 RADENSKA KONSTRUKTOR II. 28.09.2019 15:30
4 TABORSKA JAMA I. KOČEVJE 12.10.2019 17:00
4 KONSTRUKTOR II. TRO KOROTAN 12.10.2019 18:30
4 SIJ ACRONI PIVKA I. 12.10.2019 16:00
4 RADENSKA RUDAR 12.10.2019 15:30
4 BREST HIDRO 12.10.2019 18:00
5 TRO KOROTAN TABORSKA JAMA I. 19.10.2019 17:00
5 HIDRO SIJ ACRONI 19.10.2019 16:00
5 PIVKA I. RADENSKA 19.10.2019 17:00
5 KOČEVJE BREST 19.10.2019 17:00
5 RUDAR KONSTRUKTOR II. 19.10.2019 16:00
6 RADENSKA HIDRO 26.10.2019 15:30
6 KONSTRUKTOR II. TABORSKA JAMA I. 26.10.2019 18:30
6 BREST TRO KOROTAN 26.10.2019 18:00
6 SIJ ACRONI KOČEVJE 26.10.2019 16:00
6 RUDAR PIVKA I. 26.10.2019 16:00
7 PIVKA I. KONSTRUKTOR II. 09.11.2019 17:00
7 TABORSKA JAMA I. BREST 09.11.2019 17:00
7 TRO KOROTAN SIJ ACRONI 09.11.2019 17:00
7 KOČEVJE RADENSKA 09.11.2019 17:00
7 HIDRO RUDAR 09.11.2019 16:00
8 RUDAR KOČEVJE 16.11.2019 16:00
8 PIVKA I. HIDRO 16.11.2019 17:00
8 KONSTRUKTOR II. BREST 16.11.2019 18:30
8 SIJ ACRONI TABORSKA JAMA I. 16.11.2019 16:00
8 RADENSKA TRO KOROTAN 16.11.2019 15:30
9 KOČEVJE PIVKA I. 23.11.2019 17:00
9 TABORSKA JAMA I. RADENSKA 23.11.2019 17:00
9 BREST SIJ ACRONI 23.11.2019 18:00
9 TRO KOROTAN RUDAR 23.11.2019 17:00
9 HIDRO KONSTRUKTOR II. 23.11.2019 16:00
10 TRO KOROTAN PIVKA I. 11.01.2020 17:00
10 BREST RADENSKA 11.01.2020 18:00
10 KONSTRUKTOR II. SIJ ACRONI 11.01.2020 18:30
10 KOČEVJE HIDRO 11.01.2020 17:00
10 TABORSKA JAMA I. RUDAR 11.01.2020 17:00
11 HIDRO TRO KOROTAN 18.01.2020 16:00
11 PIVKA I. TABORSKA JAMA I. 18.01.2020 17:00
11 KOČEVJE KONSTRUKTOR II. 18.01.2020 17:00
11 RADENSKA SIJ ACRONI 18.01.2020 15:30
11 RUDAR BREST 18.01.2020 16:00
12 TRO KOROTAN KOČEVJE 25.01.2020 17:00
12 BREST PIVKA I. 25.01.2020 18:00
12 KONSTRUKTOR II. RADENSKA 25.01.2020 18:30
12 TABORSKA JAMA I. HIDRO 25.01.2020 17:00
12 SIJ ACRONI RUDAR 25.01.2020 16:00
13 PIVKA I. SIJ ACRONI 08.02.2020 17:00
13 TRO KOROTAN KONSTRUKTOR II. 08.02.2020 17:00
13 RUDAR RADENSKA 08.02.2020 16:00
13 KOČEVJE TABORSKA JAMA I. 08.02.2020 17:00
13 HIDRO BREST 08.02.2020 16:00
14 SIJ ACRONI HIDRO 15.02.2020 16:00
14 TABORSKA JAMA I. TRO KOROTAN 15.02.2020 17:00
14 BREST KOČEVJE 15.02.2020 18:00
14 RADENSKA PIVKA I. 15.02.2020 15:30
14 KONSTRUKTOR II. RUDAR 15.02.2020 18:30
15 TABORSKA JAMA I. KONSTRUKTOR II. 29.02.2020 17:00
15 KOČEVJE SIJ ACRONI 29.02.2020 17:00
15 PIVKA I. RUDAR 29.02.2020 17:00
15 TRO KOROTAN BREST 29.02.2020 17:00
15 HIDRO RADENSKA 29.02.2020 16:00
16 SIJ ACRONI TRO KOROTAN 07.03.2020 16:00
16 KONSTRUKTOR II. PIVKA I. 07.03.2020 18:30
16 RUDAR HIDRO 07.03.2020 16:00
16 RADENSKA KOČEVJE 07.03.2020 15:30
16 BREST TABORSKA JAMA I. 07.03.2020 18:00
17 BREST KONSTRUKTOR II. 21.03.2020 18:00
17 TRO KOROTAN RADENSKA 21.03.2020 17:00
17 HIDRO PIVKA I. 21.03.2020 16:00
17 TABORSKA JAMA I. SIJ ACRONI 21.03.2020 17:00
17 KOČEVJE RUDAR 21.03.2020 17:00
18 PIVKA I. KOČEVJE 28.03.2020 17:00
18 KONSTRUKTOR II. HIDRO 28.03.2020 18:30
18 RADENSKA TABORSKA JAMA I. 28.03.2020 15:30
18 SIJ ACRONI BREST 28.03.2020 16:00
18 RUDAR TRO KOROTAN 28.03.2020 16:00