Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

1.A SLOVENSKA LIGA - Ženske

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. MIKLAVŽ
Miklavž
1 1 0 0 2 7.0 1.0
2. TRIGLAV
Kranj
1 1 0 0 2 6.0 2.0
3. PROTEUS
Postojna
1 1 0 0 2 6.0 2.0
4. IMPOL
Slov. Bistrica
1 0 1 0 1 4.0 4.0
5. CELJE I.
Celje
1 0 1 0 1 4.0 4.0
6. BREST I.
Cerknica
1 0 0 1 0 2.0 6.0
7. REMOPLAST
RADLJE
1 0 0 1 0 2.0 6.0
8. CALCIT I.
Kamnik
1 0 0 1 0 1.0 7.0
LJUBELJ
KK LJUBELJ, Tržič
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 MIKLAVŽ CALCIT I. 7.0 : 1.0 (3188 : 3094) 14.09.2019 16:00 7.0 : 1.0 (3188 : 3094) Pregled
1 CELJE I. IMPOL 4.0 : 4.0 (3159 : 3162) 14.09.2019 16:00 4.0 : 4.0 (3159 : 3162) Pregled
1 TRIGLAV BREST I. 6.0 : 2.0 (3249 : 3180) 14.09.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3249 : 3180) Pregled
1 PROTEUS REMOPLAST 6.0 : 2.0 (3241 : 3164) 14.09.2019 14:00 6.0 : 2.0 (3241 : 3164) Pregled
2 LJUBELJ TRIGLAV 21.09.2019 13:00
2 REMOPLAST CELJE I. 21.09.2019 17:00
2 BREST I. PROTEUS 21.09.2019 14:00
2 IMPOL MIKLAVŽ 21.09.2019 13:00
3 MIKLAVŽ REMOPLAST 28.09.2019 16:00
3 PROTEUS LJUBELJ 28.09.2019 14:00
3 CALCIT I. IMPOL 28.09.2019 14:00
3 CELJE I. BREST I. 28.09.2019 15:00
4 TRIGLAV PROTEUS 12.10.2019 14:30
4 LJUBELJ CELJE I. 12.10.2019 13:00
4 REMOPLAST CALCIT I. 12.10.2019 17:00
4 BREST I. MIKLAVŽ 12.10.2019 14:00
5 CELJE I. TRIGLAV 19.10.2019 15:00
5 IMPOL REMOPLAST 19.10.2019 13:00
5 CALCIT I. BREST I. 19.10.2019 14:00
5 MIKLAVŽ LJUBELJ 19.10.2019 16:00
6 BREST I. IMPOL 26.10.2019 14:00
6 PROTEUS CELJE I. 26.10.2019 15:00
6 LJUBELJ CALCIT I. 26.10.2019 13:00
6 TRIGLAV MIKLAVŽ 26.10.2019 14:30
7 IMPOL LJUBELJ 09.11.2019 13:00
7 CALCIT I. TRIGLAV 09.11.2019 14:00
7 MIKLAVŽ PROTEUS 09.11.2019 16:00
7 REMOPLAST BREST I. 09.11.2019 17:00
8 CELJE I. MIKLAVŽ 16.11.2019 15:00
8 PROTEUS CALCIT I. 16.11.2019 14:00
8 TRIGLAV IMPOL 16.11.2019 14:30
8 LJUBELJ REMOPLAST 16.11.2019 13:00
9 BREST I. LJUBELJ 23.11.2019 14:00
9 REMOPLAST TRIGLAV 23.11.2019 17:00
9 CALCIT I. CELJE I. 23.11.2019 14:00
9 IMPOL PROTEUS 23.11.2019 13:00
10 CALCIT I. MIKLAVŽ 11.01.2020 14:00
10 REMOPLAST PROTEUS 11.01.2020 17:00
10 BREST I. TRIGLAV 11.01.2020 14:00
10 IMPOL CELJE I. 11.01.2020 13:00
11 MIKLAVŽ IMPOL 18.01.2020 16:00
11 TRIGLAV LJUBELJ 18.01.2020 14:30
11 PROTEUS BREST I. 18.01.2020 14:00
11 CELJE I. REMOPLAST 18.01.2020 15:00
12 LJUBELJ PROTEUS 25.01.2020 13:00
12 REMOPLAST MIKLAVŽ 25.01.2020 17:00
12 BREST I. CELJE I. 25.01.2020 14:00
12 IMPOL CALCIT I. 25.01.2020 13:00
13 CALCIT I. REMOPLAST 08.02.2020 14:00
13 CELJE I. LJUBELJ 08.02.2020 15:00
13 PROTEUS TRIGLAV 08.02.2020 14:00
13 MIKLAVŽ BREST I. 08.02.2020 16:00
14 LJUBELJ MIKLAVŽ 15.02.2020 13:00
14 REMOPLAST IMPOL 15.02.2020 17:00
14 BREST I. CALCIT I. 15.02.2020 14:00
14 TRIGLAV CELJE I. 15.02.2020 14:30
15 CALCIT I. LJUBELJ 29.02.2020 14:00
15 IMPOL BREST I. 29.02.2020 13:00
15 MIKLAVŽ TRIGLAV 29.02.2020 16:00
15 CELJE I. PROTEUS 29.02.2020 15:00
16 PROTEUS MIKLAVŽ 07.03.2020 14:00
16 BREST I. REMOPLAST 07.03.2020 14:00
16 TRIGLAV CALCIT I. 07.03.2020 14:30
16 LJUBELJ IMPOL 07.03.2020 13:00
17 IMPOL TRIGLAV 21.03.2020 13:00
17 REMOPLAST LJUBELJ 21.03.2020 17:00
17 CALCIT I. PROTEUS 21.03.2020 14:00
17 MIKLAVŽ CELJE I. 21.03.2020 16:00
18 LJUBELJ BREST I. 28.03.2020 13:00
18 TRIGLAV REMOPLAST 28.03.2020 14:30
18 PROTEUS IMPOL 28.03.2020 14:00
18 CELJE I. CALCIT I. 28.03.2020 15:00