Liga: 1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

1.A SLOVENSKA LIGA - Moški

Ekipa TEKEM ZMAGE NEODLOČENO PORAZI TOČKE SETI+ SETI-
1. PROTEUS I.
Postojna
1 1 0 0 2 8.0 0.0
2. TRIGLAV I.
Kranj
1 1 0 0 2 6.0 2.0
3. KONSTRUKTOR I.
Maribor
1 1 0 0 2 6.0 2.0
4. LITIJA 2001 I.
Litija
1 1 0 0 2 6.0 2.0
5. CALCIT I.
Kamnik
1 1 0 0 2 5.0 3.0
6. OGRAJCA
Ljubljana
1 0 0 1 0 3.0 5.0
7. KONJICE I.
Slovenske Konjice
1 0 0 1 0 2.0 6.0
8. LJUBELJ I.
Tržič
1 0 0 1 0 2.0 6.0
9. GORICA
Nova Gorica
1 0 0 1 0 2.0 6.0
10. HRASTNIK I.
Hrastnik
1 0 0 1 0 0.0 8.0
Krog Domačin Gost Kegljišče Rezultat Začetek tekme
1 TRIGLAV I. KONJICE I. 6.0 : 2.0 (3549 : 3385) 14.09.2019 14:30 6.0 : 2.0 (3549 : 3385) Pregled
1 OGRAJCA CALCIT I. 3.0 : 5.0 (3243 : 3337) 14.09.2019 15:30 3.0 : 5.0 (3243 : 3337) Pregled
1 LITIJA 2001 I. GORICA 6.0 : 2.0 (3356 : 3337) 14.09.2019 17:30 6.0 : 2.0 (3356 : 3337) Pregled
1 LJUBELJ I. KONSTRUKTOR I. 2.0 : 6.0 (3491 : 3560) 14.09.2019 16:00 2.0 : 6.0 (3491 : 3560) Pregled
1 PROTEUS I. HRASTNIK I. 8.0 : 0.0 (3552 : 3231) 14.09.2019 17:30 8.0 : 0.0 (3552 : 3231) Pregled
2 KONSTRUKTOR I. CALCIT I. 21.09.2019 16:00
2 GORICA OGRAJCA 21.09.2019 16:00
2 KONJICE I. PROTEUS I. 21.09.2019 14:00
2 LJUBELJ I. TRIGLAV I. 21.09.2019 17:00
2 HRASTNIK I. LITIJA 2001 I. 21.09.2019 17:00
3 OGRAJCA HRASTNIK I. 28.09.2019 15:30
3 TRIGLAV I. KONSTRUKTOR I. 28.09.2019 14:30
3 LITIJA 2001 I. KONJICE I. 28.09.2019 17:30
3 PROTEUS I. LJUBELJ I. 28.09.2019 17:30
3 CALCIT I. GORICA 28.09.2019 17:00
4 LJUBELJ I. LITIJA 2001 I. 12.10.2019 17:00
4 TRIGLAV I. PROTEUS I. 12.10.2019 14:30
4 KONJICE I. OGRAJCA 12.10.2019 14:00
4 KONSTRUKTOR I. GORICA 12.10.2019 16:00
4 HRASTNIK I. CALCIT I. 12.10.2019 17:00
5 PROTEUS I. KONSTRUKTOR I. 19.10.2019 17:30
5 OGRAJCA LJUBELJ I. 19.10.2019 15:30
5 CALCIT I. KONJICE I. 19.10.2019 17:00
5 GORICA HRASTNIK I. 19.10.2019 16:00
5 LITIJA 2001 I. TRIGLAV I. 19.10.2019 17:30
6 KONSTRUKTOR I. HRASTNIK I. 26.10.2019 17:00
6 LJUBELJ I. CALCIT I. 26.10.2019 17:00
6 TRIGLAV I. OGRAJCA 26.10.2019 14:30
6 KONJICE I. GORICA 26.10.2019 15:00
6 PROTEUS I. LITIJA 2001 I. 26.10.2019 17:30
7 HRASTNIK I. KONJICE I. 09.11.2019 17:00
7 LITIJA 2001 I. KONSTRUKTOR I. 09.11.2019 17:30
7 CALCIT I. TRIGLAV I. 09.11.2019 17:00
7 OGRAJCA PROTEUS I. 09.11.2019 15:30
7 GORICA LJUBELJ I. 09.11.2019 16:00
8 KONSTRUKTOR I. KONJICE I. 16.11.2019 16:00
8 PROTEUS I. CALCIT I. 16.11.2019 17:30
8 TRIGLAV I. GORICA 16.11.2019 14:30
8 LJUBELJ I. HRASTNIK I. 16.11.2019 17:00
8 LITIJA 2001 I. OGRAJCA 16.11.2019 17:30
9 GORICA PROTEUS I. 23.11.2019 16:00
9 OGRAJCA KONSTRUKTOR I. 23.11.2019 15:30
9 CALCIT I. LITIJA 2001 I. 23.11.2019 17:00
9 KONJICE I. LJUBELJ I. 23.11.2019 14:00
9 HRASTNIK I. TRIGLAV I. 23.11.2019 17:00
10 HRASTNIK I. PROTEUS I. 11.01.2020 17:00
10 CALCIT I. OGRAJCA 11.01.2020 17:00
10 GORICA LITIJA 2001 I. 11.01.2020 16:00
10 KONSTRUKTOR I. LJUBELJ I. 11.01.2020 16:00
10 KONJICE I. TRIGLAV I. 11.01.2020 14:00
11 OGRAJCA GORICA 18.01.2020 15:30
11 CALCIT I. KONSTRUKTOR I. 18.01.2020 17:00
11 PROTEUS I. KONJICE I. 18.01.2020 17:30
11 TRIGLAV I. LJUBELJ I. 18.01.2020 14:30
11 LITIJA 2001 I. HRASTNIK I. 18.01.2020 17:30
12 LJUBELJ I. PROTEUS I. 25.01.2020 17:00
12 KONSTRUKTOR I. TRIGLAV I. 25.01.2020 16:00
12 HRASTNIK I. OGRAJCA 25.01.2020 17:00
12 KONJICE I. LITIJA 2001 I. 25.01.2020 14:00
12 GORICA CALCIT I. 25.01.2020 17:00
13 PROTEUS I. TRIGLAV I. 08.02.2020 17:30
13 GORICA KONSTRUKTOR I. 08.02.2020 16:00
13 OGRAJCA KONJICE I. 08.02.2020 15:30
13 CALCIT I. HRASTNIK I. 08.02.2020 17:00
13 LITIJA 2001 I. LJUBELJ I. 08.02.2020 17:30
14 KONSTRUKTOR I. PROTEUS I. 15.02.2020 16:00
14 TRIGLAV I. LITIJA 2001 I. 15.02.2020 14:30
14 KONJICE I. CALCIT I. 15.02.2020 14:00
14 HRASTNIK I. GORICA 15.02.2020 17:00
14 LJUBELJ I. OGRAJCA 15.02.2020 17:00
15 CALCIT I. LJUBELJ I. 29.02.2020 17:00
15 LITIJA 2001 I. PROTEUS I. 29.02.2020 17:30
15 OGRAJCA TRIGLAV I. 29.02.2020 14:30
15 HRASTNIK I. KONSTRUKTOR I. 29.02.2020 17:00
15 GORICA KONJICE I. 29.02.2020 16:00
16 KONJICE I. HRASTNIK I. 07.03.2020 14:00
16 LJUBELJ I. GORICA 07.03.2020 17:00
16 PROTEUS I. OGRAJCA 07.03.2020 17:30
16 KONSTRUKTOR I. LITIJA 2001 I. 07.03.2020 16:00
16 TRIGLAV I. CALCIT I. 07.03.2020 14:30
17 KONJICE I. KONSTRUKTOR I. 21.03.2020 14:00
17 OGRAJCA LITIJA 2001 I. 21.03.2020 15:30
17 HRASTNIK I. LJUBELJ I. 21.03.2020 17:00
17 GORICA TRIGLAV I. 21.03.2020 17:00
17 CALCIT I. PROTEUS I. 21.03.2020 17:00
18 LITIJA 2001 I. CALCIT I. 28.03.2020 17:30
18 TRIGLAV I. HRASTNIK I. 28.03.2020 14:30
18 PROTEUS I. GORICA 28.03.2020 17:30
18 KONSTRUKTOR I. OGRAJCA 28.03.2020 16:00
18 LJUBELJ I. KONJICE I. 28.03.2020 17:00